Carei' ch Elke dag kwaliteit service tegen lage prijzen ^\X Het alledaagse betaalbaar, het bijzondere bereikbaar bij Albert Heijn Albert Heijn de Berg - Ouddorp Molenblok 6, tel. 0187-681944 - www.ah-ouddorp.nl VISION 2009 NELIS TUINPROJECTEN, VAN ONTWERP TOT BEHEER COUNTRY FLOOR EN DE TECHNIEK VAN CATTLE FLOOR LAAT BIJ CAREYN gratis UW BLOEDDRUK METEN Kom op zaterdag naar onze stand voor een gratis bloeddrukmeting. Juliana van Stolberglaan 19, 3241 GL Middelharms,tel. 088 123 99 88 www.careyn.nl Het alledaagse betaalbaar - Het bijzondere bereikbaar in'-umtriienbeurs op de kop van G'X'fci' CONSUMENTENBEURS OUDDORP 17 Albert Heijn De Berg in Ouddorp is een gezellige supermarl<t waar de klant centraal staat. 'Het alledaagse betaalbaar en het bijzondere bereikbaar', is de missie die elke dag centraal staat. Door middel van een toegevoegd assortiment met innovatieve producten kan de consument diverse recepten samenstellen. Maar liefst 14.000 producten zijn bij Albert Heijn De Berg te koop, gepresenteerd op 1000 m2 in een supermoderne winkel die onlangs compleet is verbouwd en voldoet aan alle eisen van deze moderne tijd. De winkel wordt iedere dag met zorg schoongemaakt, bijgevuld en netjes gehouden. £en enorm gemotiveerde ploeg van 70 medewerkers zijn bijna dag en nacht in touw om te zorgen dat de klanten altijd vinden wat ze zoeken. Albert Heijn De Berg doet er alles aan dat de klanten de hand niet op een lege plaats slaan, maar door de ruime paden zonder blokkades op een prettige manier boodschappen kunnen doen. En wilt u iets weten? Er zijn altijd medewerkers in de buurt om te helpen en te adviseren. Komt u bij de kassa en de rij is langer dan 3 personen, dan gaat er gegarandeerd een extra kassa open. Ook is er de mogelijkheid dat uw boodschappen thuis bezorgd worden door de eigen bezorgdienst. Informeer er naar bij de kassa. Bij Albert Heijn De Berg in Ouddorp is altijd wel wat te doen. Of het nu gaat om het sparen van zomermunten voor gratis producten, het proeven van producten in de winkel, ludieke acties met welpies en gratis producten, het sparen voor disney poppen of een unieke actie rondom de miljoenennota, waarbij alle inwoners van de gemeente Goedereede werden verrast op een portemonnee - Albert Heijn De Berg in Ouddorp heeft altijd wat bijzonders. Uniek is bijvoorbeeld het 'Kies en Kook'-concept van Albert Heijn. Een complete gezinsmaaltijd is er al voor maar 9 euro. Deze verse gezinsmaaltijd zet u in 15 minuten op tafel. U maakt heel makkelijk een combinatie van 4 maaltijdonderdelen. Alles is vers en klaar om te bereiden. De ingrediënten van Kies&Kook bestaan uit pasta, rijst, wraps, couscous of aardappels, voorgesneden groenten, vlees, vis of vegetarisch en een heerlijke saus. Met de 4 maaltijdonderdelen kunt u zelf eindeloos combineren. Probeer zelf eens. Kijken, kiezen en koken. Gewoon bij Albert Heijn. Meer Informatie is te vinden op website www.ah-ouddorp.nl. Nelis Tuinprojecten is voor de tweede maal present met een stand op de consumentenbeurs Vision 2009. "Vorig jaar was het de eerste maal dat wij ons bedrijf presenteerden op deze gezellige beurs. De beurs wordt steeds professioneler, evenals ons bedrijf, en dat is al een leuke overeenkomst. Het is schitterend om mee te werken aan de stimulatie van de plaatselijke economie, zo snijdt het mes aan beide zijden. De vorig jaar opgedane ervaringen waren zeer positief en daarom zeker een reden om weer van de partij te zijn", zo legt Nelis uit. Nelis Tuinprojecten is een professioneel Tuinontwerpbureau h. Hoveniersbedrijf, gevestigd in Ouddorp, actief in een straal van 50 km. rond Ouddorp. De hoofdactiviteit is ontwerp, aanleg en renovatie van particuliere tuinen en inrichting van bedrijfs- en schoolterreinen. Extra specialisaties van het bedrijf zijn sierbestrating, leibomen en boomverzorging. U kunt er terecht voor het gehele traject, van ontwerp tot beheer Een grote hechte vaste klantenkring zorgt jaarrond voor de benodigde opdrachten. Sinds enkele weken is er een geheel vernieuwde website online; www.nelistuinprojecten.nl. Daar worden o.a. ook werkwijze en referenties gepresenteerd. Via deze site kan iedereen 24 uur per dag online een vrijblijvende afspraak maken. "Ons bedrijf onderscheidt zich in kwaliteit en prijs. Dit najaar bestaan we precies 12,5 jaar, wat wij t/m 31 december 2008 op bescheiden wijze vieren. Voor onze vaste klanten en nieuwe relaties is er een actie op touw gezet. Wie tuinplannen nodig heeft en/of behoefte heeft aan ideeën doet er goed aan om op onze site te kijken en op 'nieuws' te klikken, maar ook om op de Vision beurs langs te komen en te informeren naar de voorwaarden. In onze stand presenteren wij een stukje van ons dagelijkse werk, en elk bezoek wordt beloond!" Daarnaast maken bezoekers kans op een aantal unieke cadeaus, die te winnen zijn in de stand van Nelis Tuinprojecten. Zie ook onze site: www.nelistuinprojecten.nl. Onze zogenaamde "Cattle" delen hebben alle positieve eigenschappen van een massief houten vloer, maar niet de onvermijdbare nadelen. De dikte van de toplaag benadert de dikte van de bovenzijde van een massief houten vloer, maar door de opbouw van onze "Cattle" delen is het veel vormstabieler.ln de praktijk betekent dit: minder kans op kieren tussen de verschillende vloerdelen en geringere kans op "schotelen" wat bij massieve delen niet te voorkomen is. Zelfs het leggen op vloerver warming is, mits er volgens onze legvoorschriften wordt gelegd, geen probleem. Als onderlaag wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardig Berkenmultiplex. De stabiliteit van dit materiaal maakt het mogelijk "Cattle" in zs&ï grote breedtes te maken, waardoor de mooie houtstructuur nog meer tot zijn recht komt. Kom langs op onze beursstand of in de zaak op Weststraat 39, Ouddorp. Telefoon 0187-684700 CAREYI»* BIJ U iN DE BUURT Careyn is een lokale zorgorganisatie op Goeree-Overflakkee en is hierdoor goed ingespeeld op de plaatselijke situatie. De professionele medewerkers hebben veel ervaring in de huishoudelijke zorg en in de thuiszorg. U kunt rekenen op deskundige begeleiding, advies en voorlichting. Careyn werkt wijkgericht, dus ook bij u in de buurt. Welke zorg u ook krijgt, uw gezondheid staat voorop. Bij Careyn Verzorging en Verpleging kunt u 24 uur per dag en 7 dagen per week terecht voor persoonlijke verzorging of verpleegkundige hulp. Op zaterdag 8 november kunt u bij de Careyn stand gratis uw'bloeddruk laten meten door een wijkverpleegkundige van Careyn. CAREYN KEUZEPAKKET Careyn biedt u ook aanvullende diensten aan in de vorm van het Careyn Keuzepakket met een uitgebreid aanbod op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Leden van Careyn Keuzepakket hebben diverse voordelen, zoals een aanzienlijke korting op de cursusprijzen en gratis bemiddeling bij diensten aan huis. Deze diensten vallen niet onder het AWBZ- pakket. Neem een kijkje bij de Careyn stand en laat u informeren over alle mogelijkheden, voordelen en kortingen. MEER INFORMATIE Voor meer informatie over onze zorg- en dienstverlening belt u tussen 8.00 en 17.00 uur naar Careyn Goeree- Overflakkee, tel. 0187 488080. tAeix Informatie vindt u op website www.careyrt.nl. Het trappenplan van Upstairs brengt u tot ongekende hoogten Upstairs, nummer één in traprenovatie is nu ook aanwezig op de Vision 2009. Upstairs geeft alle trappen in Nederland een tweede jeugd, en dat meestal in één dag. Zonder hak- en breekwerk heeft u een compleet nieuwe trap in huis, met het trappenplan van Upstairs. Vaak bent u uitgekeken op uw oude trap en wilt u hem vervangen door een nieuwe. Waarschijnlijk hebt u nog nooit gedacht om uw oude trap te laten renoveren. Dat kunt u laten doen door de vakmensen van Upstairs hier in de regio. Het is niet alleen veel goedkoper dan een geheel nieuwe trap te laten plaatsen, maar er komt zelfs geen hak- en breekwerk aan te pas. Uw wanden, behang en vloer worden absoluut niet beschadigd. De trappen worden geluiddempend gemaakt, zijn veilig en gemakkelijk te onderhouden. Na het opmeten van uw bestaande trap vinden praktisch alle werkzaamheden buiten de deur plaats. Geen gezaag, geschuur of ander overlast in huis. Vele modellen en dessins zijn mogelijk en worden besproken met u voordat de specialisten van Upstairs in actie komen. Meestal binnen één dag is de renovatie tegen de afgesproken prijs gereed. De resultaten zijn verbluffend te noemen. Zowel dichte als open trappen kunnen gerenoveerd worden, waarbij zelfs de mogelijkheid bestaat om van een open een dichte trap te maken. Bij Upstairs staat kwaliteit, veiligheid en garantie voor de cliënt voorop, daarom is Upstairs ook aangesloten bij het CBW (Centraal Bureau Wonen). Regelmatig is Upstairs ook te zien in het SBS 6 TV programma klussen Wonen. Uw Upstairs regiospecialist komt graag bij u langs om u gedegen te adviseren en de meerdere mogelijkheden in meerdere kleuren te tonen, kunt hiervoor een afspraak maken met Keelin Montagebedrijf BV, tel. 0181-322722 of 06-23369121, fax 0181-322933, e-tnall lnfo®keelln.nl, website www.keelln.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 17