Carlijn w. Uitnodiging afscheidsreceptie Dim Vogelaar Coby Vogelaar-Grootenhoer Aren Meijer en Corry Meijer-Nagtegaal Katie en Piet Jongejan M. van Driel L. van Driel-Verduin Cowboy Henk Meester (Joop) Everaers TOPMERKEN worden koopjes! EIIArtD^-tllEUWS 1983 23 september 2008 1968 2008 f Hans Miep Leune 1 Lieve ouders Pief, paf, poef. JAN VLIETLAND ELIZABETH VERHAGE ELIZABETH VERHAGE E. TANIS-VERHAGE GERBRAND VAN DEN BOOGERT OPA GOERIE Jaap Kleijti JACOB KLEIJN Dhr. J. KLEIJN LIENTJE VAN BIERT-BOGERMAN weduwe van Leendert van Biert LIENTJE VAN BIERT-BOGERMAN JACOB KLEIJN COFFEE LINE Na zich ruim 41 jaar met veel plezier ingezet te hebben voor 'zijn' school, neemt afscheid van de o.b.s. 'J.C. van Gent' in Sominelsdijk. Wij willen dit vanzelfsprekend niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Vandaar dat we iedereen van harte uitnodigen voor een afscheidsreceptie. Deze zal gehouden worden op vrijdagavond 26 september a.s. Vanaf 19. 30 uur Woongoed Flakkee In verband met de jaarlijkse personeelsreis is ons kantoor gesloten op donderdag 25 en vrijdag 26 september. Voor spoedeisende zaken kunt u bellen met 0187-471071. Op maandag 29 september 2008 zijn wij u graag weer van dienst. ZWANGER? Kom kijken Van Kempen Babykamers Kinderwagens Autostoelen Boxen Campingbedden Wipstoelen Buggy's Positiekleding Baby-kinderkleding enz. PAGINA 3 DINSDAG 23 SEPTEMBER 2008 FAMILIEBERICHTEN In de moederschoot geweven, tot een wonder van bestaan, bracht God je in ons leven, dankbaar noemen wij je naam. 1 september 2008 Daniël en Bea van Brussel-Knöps Louise is het zusje van Lars en Naomi Verdilaan 6 3247 EB Dirksland Tel. (0187)60 18 76 Lief Uniek Klein Bijzonder Gods Wonder Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter 20 september 2008 Jasper en Annemieke van den Houten-Grinwis Wilhelminaweg 38 3253 BW Ouddorp Hierbij delen wij u mede dat vandaag, 23 september, 25 jaar getrouwd zijn. Van harte gefeliciteerd en nog vele jaren toe gewenst. Op D.V. vrijdag 26 september hopen onze geliefde ouders en grootouders te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en ons wil sparen. Lia en Wim Corina, VVillemien Marina en Dim Erika, .Arco, Niels Alexanderslraat 15, 3253 B.A Ouddorp zijn op 2.5 september 2008 al 40 jaar gelukkig getrouwd met elkaar. We zijn trots op jullie! Heel hartelijk gefeliciteerd namens Hans, Sanne, Anne, Skip Pieke VVanda, Mare, Romy Stefïie Hun dankbare kinderen l'euterdijk 56 3249 AVV Herkingen 27 september 1968 \i 2008 Van haiie gefeliciteerd met jullie 40-jarige bruiloft Lenny van Haaften-Leune Gijs van Haaften Arwin, Celine, Jorian Corisande Rensen-Leune Twan Rensen Isabel, Miei Rianne Achterberg-Leune John Achterberg Nikolai Vink 39. 3245 TV Sommelsdijk Dient elkander door de liefde. Galaten 5:13c Met deze woorden werd op 27 september 1968 het huwetijk ingezegend van onze lieve ouders en grootouders en Dat zij nog lang gespaard mogen blijven voor elkaar en voor ons, is de wens van hun kinde ren en kleinkinderen. Sandra en Jan Lilianne, Martijn, Nadine Rosalie, Natasja (in liefdevolle lierinnering) Ilona en Jan jr. Ronald Joyce en Nick Jantine en Ernst-Jan Leanna, Jacob, Mirthe en Rien Adriaan en Crétiënne Gelegenheid tot feliciteren op D.V. 27 septem ber a.s. van 19.30 tot 22.30 uur in verenigings gebouw "t Haegse Huus', Haagsestraat 4a te Stellendam. Voorstraat 115 3251 BC Stellendam .(0187)49 17 67 Vervolg familieberichten op pagina 5 Deze cowboy is al 50 jaar een boef. 'De Beukelaar' [uliana van Stolberglaan 58-9 3241 GL Middelharnis DANKBETUIGING Wij willen graag iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, bezoekjes en andere attenties, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Het was werkelijk hartverwai'mend. jan en Pie van Gulik Dirksland, Bloemendaal la Hartelijk dank voor de vele kaarten en atten ties in verband met ons 50-jarig huwelijk. Soli Deo Gloria. P Hotting J. Holling-Groenendijk Sommelsdijk, september 2008 Goudsbloemstraat 26 Langs deze weg willen wij, naast de Heere die alle clank toekomt, die mij uit en doorgeholpen heeft na de ingrijpende operaties een ieder dank zeggen voor het vele medeleven in de vorm van telefoontjes, kaarten, bloemen, fruit en andere attenties. Ook dank aan de verpleging van het zieken huis. Dank aan ds. Lassche voor de bezoeken. En verder heel \'eel dank voor de bijzondere htilp en steun die we van velen mochten ont vangen, zowel in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst. J. Bakeiaar Beatrixweg 24 3253 BB Ouddorp DANKBETUIGING Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstel ling en medeleven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve zorg zame pleegvader Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. G. Vlietland-Meijer K. Grinwis G. S. Grinwis-de Vogel A. M. Verwers Middelharnis, september 2008 Want door genade zijl gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het IS een gave van God: Efeziërs 2 8 Diep bedroefd oTr\ het verlies, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij in lief en leed met haar deelden, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van George Tanis in de leeftijd 92 jaar. Ouddorp: A.H. van der Bok-Tanis E.A. van der Bok Picture Butte (Canada): E. Tanis M.H. Tanis-Koster '- in liefdevotie herinnering A.W. Tanis-Aleman Ouddorp; C.j. Tanis P.A. Tanis-Westdijk G.H. Tanis C. Tanis-Tanis K. Tanis K.M. Tanis-Klepper Middelharnis: D. Tanis klein- en achterkleinkinderen Ouddorp, 21 september 2008 Zorgcentrum 'De Vliedberg', kamer 128 Correspondentieadres; Dirkdoensweg 16 3253 AE Ouddorp Gelegenheid tot condoleren donderdag 25 september van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in de Gereformeerde kerk, Dorpstienden 15 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellen den zal D.V. vrijdag 26 september worden gehouden in de Gereformeerde kerk, aan vang 13.30 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Wij zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve oma Wij zijn dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen. ïij was een biddende oma Teun en Rianne Edwin, Joanne, Marieke en Hans, Jacomien en Martijn, Geraldine, Harmen, Malhilde George en Lisanne Adrianne, Jan, Nelleke George Bert in liefdevolte lierinnering Bert Gwen en Cory Liz Jeanet en Johan Lisa Liesbeth en Jeroen Jacobien en Edwin George en Rianne Gert-Jan en Eline Er win Lisette en Olivier Garolien George Erik Ouddorp, 21 september 2008 Tot onze droefheid is door de Heere wegge nomen onze lieve tante Wij hopen haar in liefde te gedenken. Pie en Frans Ina en Henk Corrie en Jaap Goedereede, 21 september 2008 DANKBETUIGING Een bezoek, een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg bedanken wij iedereen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het over lijden van mijn dierbare man en onze lieve vader en opa De grote belangstelling en de aandacht die er ook nu nog is \'oor ons gezin ervaren wij als troost en steun in deze moeilijke tijd. M. M. van den Boogert-Peeman Gert, Gerda, Cor en Marlt Den Bommel, september 2008 Nooit meet. Intens verdrietig en met pijn in m'n hart heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste Zijn lach en grappen, z'n dankbaarheid, inte resse en belangstelling voor alles en iedereen zal ik nooit \'ergeten. Wij kunnen niet bij ons houden, hij die van ons hield. Maar dat hij van ons hield, houden we bij ons. .Maar wat zullen we hem missenl "Dag Maatje" .\nnelia Met droeflieid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Cornelia Breen in de leeftijd van 82 jaar Ouddorp; P. Breen-van der Wende Goedereede: D. Breen-Bakelaar Dirksland: J. Oorbeek-Breen Goedereede: K. Breen J.C. Breen-van Splunter Melissant: K. Goedegebuur-Breen J. Goedegebuur Neven en nichten 18 september 2008 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van In het verleden heeft hij onze gemeente mogen dienen in het ambt van ouderling en als voorzitter van de kerkvoogdij. Wij bidden mevr Kleijn, de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel kracht, sterkte en Gods nabijheid en troost toe bij het dragen van dit verlies. Namens de kerkenraad en kerkvoogdij van de Hersteld Hervormde Gemeente Goedereede: Drs. J. W. van Estrik (voorzitter). K. Soeteman (scriba). C, de Geus (voorzitter kerkvoogdij). Goedereede, 18 september 2008 Aan het einde gekomen van een leven vol zorgzaamheid, liefde en geduld, is terugge keerd tot haar Schepper geboren 13 juni 1916 overleden 19 september 2008 Kees van Biert Marianne van Biert-Westerhoud Lindert Mendel Sterre Briënne Daam Reimer Aidan Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Soinmelsdijk Correspondentie-adres: Woudenbergseweg 11, 3701 BA Zeist De begrafenis heeft plaatsgevonden op maan dag 22 september op de algemene begraaf plaats te Stad aan 't Haringvliet. God heeft op Zijn tijd thuis gehaald ons oud- lid, mevrouw zij mocht 92 jaar worden. Bestuur en leden van de Geref vrouwengespreksgroep 'Rondom het Woord' Stad aan 't Haringvliet, 19 september 2008 'De Heeie is genadig' Met ontroering namen wij kennis van het o\'erlijden \'an de heer echtgenoot van Cornelia Breen in de leeftijd van 82 jaar Wij gedenken in dankbaarheid de arbeid die hij in Zijn gemeente als ouderling en voorzit ter van de toenmalige Kerkvoogdij in getrouw heid heeft mogen verrichten. Wij wensen zijn xtouw, kinderen, en x'erdere familie van harte de nabijheid van de Heere toe in dit smartelijke verlies. Namens de kerkenraad \an de Hervormde Gemeente Goedereede: Ds. E. de Mots (preses). F. van Wijk (scriba). 18 september 2008 Naast de Heere. die mij gespaard heeft, wil ik allen die een kaart gestuurd hebben hartelijk bedanken. Ook mijn kinderen die iedere dag aanwezig waren en ds. Van Wijk voor zijn bezoek. Allen hartelijk dank. G. de Gi'us-Hogenivrf KASBÈRÜÈN Zcmikeweg 61 Middelharnis Tel,06-IS605S'?4 info@(»ffeeli[ie-fcü.'.befgen.nl is iedereen van harte welkom in de gemeenschapsruimte van de school. Team, m.r. en a.c. van o.b.s. J.C. van Gent, Molenlaan 26, 3245 CP Sommelsdijk 0187-48206.3 info(a)jcvangent.nl Mks voor moeder en kind vindt u bij; Nieuwstraat 23 3255 AR OudeTonge Tel. 0187-641972

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 3