Eloise Erik Kant Rijnalda Pape EIIAnCBl-'^lEUWS Alda Joëlla Krijn van der Wende Maartje van der Wende-Grinwis EMMA SCHNEIDER PIETER VROEGINDEWEIJ PIET VROEGINDEWEIJ LIEVE PIET PIETER VROEGINDEWEIJ ADRIANUS DE REUS AREN ZOON Jacob Bijsterbosch - Jaap in de leeftijd van 86 jaar. RECTIFICATIE CLASINA VOOGD DANKBETUIGING WILHELMINA DE JONG-VOS LIEVE (OUWE) OMA CORNELIS NAGTEGAAL DANKBETUIGING JACOB MASTENBROEK DANKBETUIGING JACOB JOHAN KORTEWEG JOHANNA BRUGGEMAN-TANIS Werken met kinderen? DANKBETUIGING JACOB JOHANNIS KOPPENAAL DANKBETUIGING JOHANNES WILLEM TANIS ARIE VAN DER SPEK PAGINA 3 DINSDAG 8 JULI 2008 FAMILIEBERICHTEN DanV.baar en blij ontvingen wij uit Gods Inand een dochter Wij noemen haar JSidSi Aaeia weegt ZZ&O qram en is 48 cm. \anq. 4juli 2006 Willem Cor'me ^Jar\ Dronqelen-var\ der Stoel Slikdijk 20, 3247 AX Ooitgensplaat 01Ö7 630735 http://jada.vandrongelen.eu Met Ijlijdschap ontvingen wij uit Gods hand een dochter 6ju)i 2008 Gerben VVyanda Buth Singelkade 72 3241 DG Middelharnis Tel. (0187)75 08 10 Wij gaan trouwen! Op vrijdag 11 juli 2008 om 14.00 uur hopen wij elkaar ons ja-woord te geven in het gemeentehuis in Goedereede. C;ods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst die geleid zal worden door ds. R. D. van Hornsveld uit Oldebroek. De dienst begint om 18.30 uur en vindt plaats in de Gereformeerde Kerk, Dorpstienden 15 in Ouddorp. Ons adres per 11 juli 2008: l'runus 6, 3248 XA Melissant Dullelweg 1 3253 1-:L Ouddorp Beresteyn 62 3252 CK Goedereede 1968 2008 D.V. 19 juli hopen wij met on7,e kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 40 jaar gele den in het huwelijk werden verbonden. Dankbaar zijn wij voor Gods trouwe zorg de jaren door, ook in de toekomst hopen wij dit te ervaren. janneke en Rick Marianne, Anita, Gerben, Ghristina en Robbin jan Cornelis en Marianne )oanne. Mark en Sander René en Lenneke Rick (in liefdevolle lierinnering) Bart juli 2008 Erve Geusendam 20 7463 C^S Rijssen Wij willen u allen hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, in welke vorm dan ook, die wij ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij kijken met dankbaarheid terug op een onvergetelijke dag. Met vriendelijke groet, mede namens onze kinderen, Henk en Greet Fase-Tanis OudeTonge, 3juli2008 Graag willen wij u, mede namens onze kinde ren, hartelijk dankzeggen voor de vele kaar ten, bloemen en andere attenties, welke wij ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk van u mocliten ontvangen. J. W. G. Verolme M. Verolme-Mooijaart Marietjespad 2 3241 BN Middelharnis Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen haar gezin en verdere familie veel sterkte toe. .\rie en Truus Visbeen Het woud lul weer herleven In warmen zonneschijn De nachtegaal zö/ zingen En ik, waar zal ik zijn Virginie Loveling Diep bedroefd delen wij u mede, dat van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Francina Maria Saarloos 4 november 1924 4 juli 2008 Middelharnis: F. M. Vroegindeweij-Saarloos Frans-Pieter Ria en Wim Susan Anne Donkereweg 14, 3241 CB Middelharnis De begrafenis heeft hedenmiddag om 15.00 uur plaatsgehad op de algemene begraaf plaats 'Vrederust' te Middelharnis. Verdrietig om zijn heengaan, maar met dank bare herinneringen aan deze bijzondere man, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van Sien Saarloos W. Saarloos L. Saarloos-den Ouden D. L. Saarloos R G. Saarloos-van Otzel neven en nichten Middelharnis, 4 juli 2008 Je leerde ons te houden van de natuur en te genieten van de kunst. Maar boven alles waardeerden we je onmiskenbare humor Bedankt voor je vele jaren mooie vriendschap. Jaap, Yvonne Manon en Ilco Met leedwezen geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed is overleden onze gewaar deerde oudcoUega en vriend Gedurende vele jaren hebben wij als collega's nauw met hem samen mogen werken. Na onze pensionering hebben wij de vriendschappelij ke contacten met elkaar voortgezet. De nagedachtenis aan hem hopen wij als een dankbare herinnering in ere te houden. Moge zijn vrouw en kinderen kracht en sterkte ontvangen om dit verlies te dragen. J. Vliedand G. Vlietland-Meijer Middelharnis, 4 juh 2008 De mate \vaarin mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader de laatste eer is bewezen en de vele blijken van medeleven die ons na zijn heengaan zijn betoond, hebben ons diep getroffen. Hoewel wij reeds onze dankbaarheid in een persoonlijk woord hebben betuigd, is het ons een behoefte langs deze weg onze gevoelens kenbaar te maken aan een ieder die heeft wel gedaan. In het bijzonder dank aan ds. Lassche en de kerkenraad, wij mochten niet alleen de troost er in vinden, maar ook de onderwijzing die gegeven werd, mocht deze roepstem aan ons aller hart geheiligd worden. En \'oor de zeer correcte verzorging van de begrafenis gaat onze dank uit naar Mart van de Kreeke en zijn collega's. Uit aller naam, Mw. N. de Reus-Tanis Kinderen en kleinkinderen Ouddorp, juli 2008 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaarten ontvangen na het over lijden en bij de begrafenis van mijn man, lieve vader en opa hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. J. Zoon-Mosselman kinderen en kleinkinderen Dirksland, juli 2008 Tot hiertoe heeft de Heere ons geholpen. 1 Samuel? vers 12b (Trouwtekst 20-9-1951) In vol vertrouwen op zij/^ Heiland is.rustig en vredig ingeslapen mijn innig geliefde man en onze dierbare fijne, zorgzame vader, opa en overgrootvader J. Bijsterbosch-van Seventer Jan en Nelleke Pieter en Esther Maarten Jan en Simone Daan en Corrie Kees en Joke Jaap en Aukje Grisalda en André Liske Annette Remco en Joyce Marjoleine Rick Edegem (B), 4 juli 2008 De Klaver 39, 3245 XT Sommelsdijk Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 8 juli van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianavveg 59 te Sommelsdijk. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op woensdag 9 juli om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelharnis. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van 'De Samari taan'. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang leven, waarin zij voor ons altijd de liefste tante was, is overleden Goedereede, 19 juni 1915 Sommelsdijk, 4 juli 2008 Hans Heidinga Paul Heidinga Anna Marie van Hoorn-Heidinga Anthonie Heidinga Margreet Kuipers-Heidinga Paul Jan Voogd Rens Voogd Piet Voogd Marijke de Goeij-Voogd Jan Voogd Arthur Voogd Er is gelegenheid om afsqheid van haar te nemen op donderdag 10 juli tussen 18.00 en 20.00 uur aan de Hazersweg 19, 3253 XE te Ouddorp en vrijdag voorafgaande aan de herdenkingsdienst. De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 11 juli in de kerk van de Hervormde Gemeente aan het Kerkpad te Goedereede, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goedereede. Na de begrafenis wordt u uitgenodigd in hotel restaurant 'De Gouden Leeuw', Markt 11 te Goedereede. Hiermede willen wij ii hartelijk dankzeggen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot-, overgroot- en bet-over grootmoeder Het is ons tot steun en troost geweest in dit verlies. In het bijzonder veel dank aan het personeel van verzorginghuis 'De Goede Ree' voor de liefdevolle verzorging. Ook dank aan de doktoren voor hun hulp en steun. Dank aan ds. Van der Heijden voor het lei den van de rouwdienst en ouderling Peekstok voor het afsluiten van de begrafenis. En vooral dank aan de heer van \Vageningen voor de correcte verzorging en begeleiding. Kinderen, klein-, achter- en achter-achterkleinkinderen Sommelsdijk, juli 2008 We konden altijd komen Nu wordt er afscheid van je genomen Je was er \oor ons, keer op keer We zullen je missen, telkens weer Corine en Erik Lucas en Sem Jólanda en Richard Miranda Ouddorp, 2 juli 2008 Met droefheid geven wij u kennis dat de Hee- re uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van B. Donselaar in de leeftijd van 82 jaar. Dirksland: J.M. Nagtegaal- van Wageningen Groot Ammers: G. Nagtegaal-van der Plaat Middelharnis; M. Sarelse-Nagtegaal M. B. Sarelse neven en nichten Canada, 5 juli 2008 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken die heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa willen wij u op deze wijze blijk geven van onze erkentelijkheid. Groot was de belangstelling, niet alleen bij de condoleance, rouwdienst en begrafenis, maar ook in de vorm van bezoekjes, telefoontjes en kaarten. Heel hartelijk dank daarvoor. De medische ondersteuning van de artsen Roks en Dogterom en doktoren en verple gend personeel van het ziekenhuis te Dirks land, alsmede de uitstekende verzorging door de wijkverpleging en thuiszorg hebben wij zeer gewaardeerd. Veel hidp hebben wij van de buren ontvan gen die ons bijstonden in moeilijke omstan digheden. Ook denken wij met dankbaarheid aan de pastorale bezoeken van ds. Harkema en de kerkenraad van de Hervormde gemeente en tevens aan de wijze waarop de dominee leiding gaf aan de rouwdienst. Tenslotte een woord van dank aan de heer Jan van der Slik voor zijn deskundige bijstand die wij ondervonden zowel voor, tijdens als na de begrafenis. K. Mastenbroek-van der Veer kinderen en kleinkinderen Middelharnis, juli 2008 Eben-Haëzer Met stille verwondering betuigen wij onze oprechte dank voor het vele medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa In het bijzonder bedanken wij ds. L. M. Jongejan en kand. G. J. Blankers voor de pastorale zorg en het leiden van de rouw dienst. De heer J. van der Slik voor de correcte en persoonlijke wijze waarop de begrafenis is ver zorgd. Het heeft ons goed gedaan dat velen met ons hebben meegeleefd. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, A. Y. Korteweg-Struik Middelharnis, juli 2008 De warme belangstelling en vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve moeder en oma hebben ons veel goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Ook gaat onze dank uit naar ds. E. de Mots voor het leiden van de rouwdienst en de ker kenraad voor het afsluiten van de condoleance en de begrafenis en aan de medewerkers van .\rensman Uitvaartverzorging voor de cor recte verzorging van de begrafenis. Ria en Kees Sperling en kleinkinderen Goedereede, juli 2008 Individuele- of relatietherapie Praktijk voor GestaltPsychotherapie Liesbeth Bauer en Henk Catsburg Nieuwstraat 25, 3243 AN Stad aan 't Haringvliet Tel. (0187)611680 E-mail: info@gestaltnet.ni www.gestaltnet.nl Het gastouderbureau G-O zoekt gastgezinnen in: Oude Tonge: meisje 5 jaar, maandagochtend Den Bommel: 2 kinderen 10 en 5 jaar na school en 2 kinderen 3 en 2 jaar 2 dagen flexibel Sommelsdijk: 2 kinderen 7 en 9 jaar maan- en donderdag 15.00-23.00 uur, bij voorkeur bij ouders in huis. Gevraagd: affiniteit en ervaring met genoemde leeftijden, flexibele en professionele houding. Meer informatie bij het Gastouderbureau: (0187) 481619, gob@kinderopvang-goereeoverflakkee.nl Hiermede willen wij u hartelijk dankzeggen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Het is ons tot steun en troost in dit verlies. Het heeft otis goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dirksland, juli 2008 Daar het ons niet mogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. H. Lassche en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Dank aan de medewerkers van Arensman Uitvaartver zorging, in het bijzonder Mart van de Kreeke, voor de wijze waarop de begrafenis is ver zorgd. J. Tknis-Mastenbroek kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, juli 2008 'Ten dage, als ik zal vrezen, zal ik op U vertrouwen.' Psalm 56 4 Met diepe droefheid geven wij kennis dat de HEERE uit ons midelen heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 61 jaar. W'ij zijn dankbaar \'oor de zorg en toewijding die wij van hem hebben ontvangen. Heleen van der Spek-van den Hoek Dirkine in liefdevolle herinnering Ard en Joke Marit Jantien Ineke en Adriaan Rozanne en Matthijs 6juU2008 Zuideinde 16 2761 DB Zevenhuizen 'h £r is gelegenheid tot cor\do\eren en afscheid nemen vrijdag 11 juli van 19.00 tot 21.00 uur in het rouwcentrum aan de Zuidplasweg 3 te [i Zevenhuizen. S De rouwdienst zal gehouden worden D.V zaterdag 12 juli om 11.15 uur in de Oude i Kerk, Kerkgang 3 te Nieuwerkerk aan den j IJssel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zuidplasweg 3 te li Zevenhuizen. Aankomst begraafplaats circa 12.50 luu-. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid j tot condoleren. S Gee7i bloemen, geen toespraken

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 3