Vitrineproject maand juli Twintigste Van de Ven modewinkel opent deuren in Middelharnis Jongeren van Den Bommel dakloos de Nacht Zonder Dak bij Moedige Moeders 'met de muziek mee' perfect Rondwandelen door het verleden van Middelharnis Jaarmarkt Geref. Gemeente Dirksland EIIAHDEII-tllEUWS Meditatieve close-ups door Nell Verhoef Groot kampvuur Jaarmarkt Nieuwe-Tonge Vrouwenbeurs: Bonisazending 'Voor vrouwen op Diekdagen door vrouwen' Strand- bibliotheek weer open Bingo in de Victoriahal Kerkdiensten Ger. Gem. EIIIVt1|]^.niElJW5 Waar voorheen in Middelharnis aan het Zand pad de voormalige synagoge een beeldbepalend gebouw was, wordt momenteel nog gewerkt aan de bouw van een nieuw pand op die plek. Op 'dijkni- veau' is nieuwe winkelruimte gecreëerd, en inmid dels zelfs al in gebruik, en in één van die ruimtes is sinds kort een filiaal gevestigd van Van de Ven fashion shops. full copy-service PAGINA 2 DINSDAG 1 JULI 2008 In de vitrine van De Vliedberg te Ouddorp is in het kader van het vitrineproject van stichting Podium deze maand materiaal te zien van imkervereniging' Goeree-Overflakkee. Tussen alle andere vitrines met 'kunst en kitsch' is de vitrine van de imkervereniging een beetje een vreemde eend in de bijt. Naast prachtige foto's en infor matieve folders zijn er allerlei werktuigen voor deze hobby te zien. Rookpijpen met speciale tabak, een korf, een bescherm- kap, speciale handschoenen, koninginnenmerkers, enz. Ook staan er wat potjes met bijenproducten zoals propolis, stuifmeelkorrels, honing en zelfs medicijnen. De imkervereniging is al in 1924 opgericht. De vereniging probeert door voorlichting te geven over het onmisbare nut van honingbijen meer mensen enthousiast te maken voor het houden van bijen. Niet alleen middels deze vitrine, maar ook door voorlichüng te geven, zoals op 5 juli op de Agri-cul- turele manifestatie nabij Som- melsdijk. Want het gaat niet goed met de Nederlandse bij. Het aantal imkers neemt af, en die er nog zijn vergrijzen in rap tempo. Ook de imkers hebben afge lopen winter te maken gehad met de mysterieuze verdwijn- ziekte bij hun bijen. Zo'n 30 van hun volken heeft de winter niet overleeft. Het nut van bijen wordt erg onder schat. Bijen produceren niet> alleen honing, ze worden op grote schaal ingezet om zowel fruitbomen buiten als groen ten in kassen te bestuiven. De geschatte waarde daarvan voor Nederland is ongeveer 750 miljoen euro. Albert Einstein zou ooit hebben gezegd dat als de bijen verdwijnen, dan de mensheid nog maar 4 jaar te leven heeft... De vulling van de overige vitri nes deze maand is als volgt. Gemeentehuis, Oude-Tonge: de Molenstichting; 't Centrum, Ooltgensplaat: Antette Penninga; Bibliotheek, Oude-Tonge: Jan Roedoe; Ebbe en Vloed, Oude-Tonge: Adrie van Loon met oude radio's en andere appara ten; De Goede Ree, Sommelsdijk: Niels Snoek; Bibliotheek, Middelharnis: Lijntje Kraan; Gemeentehuis, Middelharnis: Corrie Venant; De Samaritaan, Sommelsdijk: Bram den Exter; Geldershof, Dirksland: beeld jes van Mei Dale; Vroonlande, Dirksland: 'Wilma Langendoen; Ziekenhuis, Dirksland: Johan Auperlee met dinky toys; Haegse Huus, Stellendam: Rethorica met oude boerde rijen van G-O; Gemeentehuis, Goedereede: Marias Velthuizen met oude bussen; VVV, Ouddorp: Wilma Schrier; Huisartsenpraktijk, Ouddorp: Ophelia met werk van cli ënten. Als op zaterdag 5 juli op Hof stede Lust en Last te Som melsdijk alles in het teken staat van muziek, doen de Moedige Moeders van harte mee. Niet met muziek, maar samen met de soroptimisten verzorgen ze de catering. Dit om geld bij een te krijgen voor hun missie: met elkaar de strijd aanbinden om nee te zeggen tegen drugs. Zie voor het muzikale dagpro gramma website www.natuur- lijkGoereeOverflakkee.nl. Op de Havendag waren de Moedige Moeders ook pre sent. Daar werden kruudplae- tjes gebakken en verkocht. Maar bovenal werden er aan de kraam contacten gelegd om hun doel bekend te maken. Hoeveel gesprekken er gevoerd zijn, is niet bijgehouden. Maar wel was er voor ruim 600 euro aan koekjes verkocht. Dit geld gaat naar hun activiteiten. De eerste weerbaarheidstraining voor vaders en moeders is suc cesvol afgesloten. De volgende staat gepland in september Wie zich op wil geven of meer informatie wil, kan bellen naar 06-25295021 of kijken op web site www.moedigemoeders.nl. Ondertussen hebben zich ook al enkele vaders aangesloten, maar de naam Moedige Moe ders blijft ongewijzigd. De soroptimisten, die op Goe- ree Overflakkee voor twee jaar deze moeders bijstaan, zijn vrouwen die met elkaar een wereldwijde groep vormen en opkomen voor welzijn en rech ten voor vrouwen en kinderen. Met kennis vanuit hun beroe pen en met geld staan ze naast de Moedige Moeders. Zie ook website www.soroptimist.nl. Christelijk streel<blad op gereformeerde grondslag Uitgave: uitgeversmij. Eilanden Nieuws b.v. Verschijning: dinsdag huis-aan-huis vrijdag abonnementen uitgave Tel. (0187) 471020. Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis. Langeweg 13, Sommelsdijk AOVEFITENTIES EN ADMINSTRATIE Tel. (0187)471020 E-maii: aigemeen@gebr-dewaal.com Tarief per mm 0,36. Contracttarieven op aanvraag Sluitingstermijn zal<elijl<e advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur Siuitingstermijn overlijdensberichten: maandag 17.00 uur en vrijdag 7.30 uur. Voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentieopdrachten kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-veri<oop: Gert Venveij, tel. (06) 50448359 e-mall: g.venA/elj@gebr-dewaal.com REDACTIE hoofdredacteur: J.Villerius.tëi. (0187)471022 e-mail: j.villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Abonnementen (vrijdageditie) zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor ingaan doorgeven. REKENINONUMMERS: Postbank 167930 Rabobank Goeree-Overflakkee 3420.01.108 Lid NNP Van toepassing zijn de Regelen voor het Advertentiewezen (ROTA). Fotograferen van de micro kosmos is maar weini gen van ons gegeven. Het waarnemen van de natuur waarin wij leven en het fotografisch vastleggen van indrukken die aandachtig bekijken daarvan oplevert, is wel mogelijk. Tijdens een vakantie in Perth in West-Australië trof Nell Verhoef in een tuin een grote, breed uitgegroeide Phoenix aan. Het gebruiken van een Phoenix, een Grieks woord voor dadelpalm, als aankleding van een ruimte, is jarenlang voor ouderwets versleten, maar de laatste tijd komt deze plant ook bij ons hier in Nederland weer voor in het straatbeeld en verschijnt hij weer in (wat gro tere) huiskamers en in zalen. Die palmboom bracht haar tot het fotografisch vastleggen van wat meditatieve bespiegelin gen. Goed beschouwd (letter lijk) vormt zo'n plant een vrij wel onuitputtelijke bron van inspiratie en meditatie over de grootsheid van het kleine in onze natuur. Haar impressies legde Nell vast in een aantal close-ups van het hart van deze plant en een aantal daarvan is opgenomen in een tentoonstelling die van 5 juli t/m 28 augustus te zien is in de Remonstrantse Kerk, Voorstraat 35 te Sommelsdijk. U bent van harte welkom om een bezoek te brengen aan dee expositie. Dat kan ondermeer tijdens de uren dat stiltecen trum geopend is (iedere eer ste woensdagmorgen van de maand van 9.00-12.00 uur), of door even aan te bellen bij de fam. Schrier, die boven de kerk Woont. Meestal is de kerk ook op andere woensdagochtenden open. OUDDORP - Op vrijdag 25 juli organiseert de werkgroep Missionaire Gemeente van de Gereformeerde Kerk te Oud dorp een kampvuur op het strand. In alle gezelligheid de zffffiUnle'zèelZïen zaxken, samen zingen en met elkaar een fijne avond beleven. Ieder een is welkom; ook mensen die een eigen muziekinstrument hebben, kunnen meespelen. De aanvang is om 21.30 uur op het strand bij strandpavil joen C-side. De avond is gratis toegankelijk, maar een kleine bijdrage is altijd welkom. Tip: neem een zaklamp mee voor de terugweg; het kan dan erg donker zijn! Tekst en foto: Hans Villerius Het is de twintigste Van de Ven modewinkel in Nederland die in Middelharnis geopend werd, allemaal eigendom van René (51) en Ada (47) van de Ven, die in Hoogerheide woonachtig zijn. Ze zijn lid van de Actuele Mode Groep (AMG), die zowel een A-merken lijn als een eigen- merken lijn in het assortiment heeft, voor dames en heren, jongens en meisjes, baby's en peuters, en ook lingerie. "Voor al op het gebied van kinderkle ding zijn wij heel sterk, en dat trekt veel klanten", vertelt Ada. Zestig procent van het assorti ment bestaat uit eigenmerken, de overige veertig procent uit merkkleding. "Het aardige is ook dat het assortiment zo op elkaar afgestemd is dat klanten makkelijk kleding uit beide lij nen met elkaar kunnen com bineren. Hierdoor hebben we voor veel 'portemonnees' wat te bieden. Het biedt eigenlijk een totaalplaatje." In de rek ken en op de schappen zijn tal van bekende merken te vinden zoals Akmo, Unlocked, SoSoi- re. City Life, Cecil, Soya, Pep per Corn, Cars, Petrol, Garcia, Lerros, Dreamstar, Persival, D-zine, Bakkaboe, Just Small, Dirkie, Ten Gate, Triumph en ,\fter Eden. Tot voor kort gingen klanten vanaf Goeree-Overflakkee nog al eens naar Numansdorp of naar Roosendaal voor een win kel van Van de Ven, maar dat hoeft nu dus niet meer. In mei werd aan Zandpad 38 de win kel in Middelharnis geopend, terwijl buiten de houten schot ten nog voor de winkelpui stonden, maar dat weerhield het winkelend publiek er niet van om toch een kijkje binnen te nemen. "We hebben zelfs een super opening gehad" vertelt Ada, "en die belangstel ling hebben we nog steeds; de reacties zijn heel positief". In oktober wordt in Middelburg de 21' vestiging geopend. "Ik vind 't super om te doen, ik geniet heel erg van dit werk en 't is elke keer weer een uitda ging om een nieuw filiaal van de grond te krijgen." Natuurlijk runnen ze niet alle filialen volledig zelf Hun kin deren doen inmiddels ook mee en hebben ook een aantal Van de Ven winkels onder hun hoe de. Zoon Ralf heeft de Middel- harnisse vestiging mede opge start en onder zijn hoede zijn zes vaste medewerkster en één weekendkracht actief, allemaal aflcomstig 'van 't eiland'. Zij zijn het dan ook die het gezicht van de winkel gaan bepalen en op de foto kunt u met een deel van hen alvast 'kennismaken'. Op zaterdag 5 juli houdt de Hersteld Hervormde Gemeen te van Nieuwe-Tonge haar rom melmarkt op de locatie Westdijk 12 te Nieuwe-Tonge. De aan vangstijd is niet 9.30 uur maar 9.00 uur! Er zijn verschillende activiteiten voor groot en klein, zoals skelterpulling, legertruck, springkussen, trekkast, grab belton, schiettent en sjoelbak. Ook aan de inwendige mens wordt gedacht. Er zijn oliebol len, patat, hamburgers, wafels, haring, kibbeling en ijs. Daar naast IS er van alles te koop. Een greep uit het assortiment: twee dehands boeken, kaas, nieuwe aardappelen, fi^iit, kleding van fa. Melissant, bloemstukjes en plantenbakjes, zelfgebakken taart en koek, Flakkeese advo caat en kruudplaetjes, preken- en samenzang-cd's, zelfgemaak te kaarten, kralenkettingen, een grote rommelmarkt met veel tweedehands spullen, een kraam met antiek en brocante, en van 11.00 tot 12.00 uur is er een veiling van antiek. In de avond en nacht van vrijdag 18 op zaterdag 19 juli wordt er in Den Bom mel een Nacht Zonder Dak georganiseerd. Jongeren uit Den Bommel en omstreken zullen die nacht in de bui tenlucht in een krotje over nachten. Net als in 2006 en 2007 wordt dit gedaan om geld in te zamelen voor straatkinderen in Bolivia, omdat zo'n nachtje zonder dak voor veel jongeren in de derde wereld dagelijkse realiteit is. "Het sponsor geld dat opgehaald wordt, is bestemd voor een project van Tear met straatmeis jes in Mosoj Yan, Bolivia. Specifiek wordt het geld besteed aan straatwerk, het opbouwen van een normaal (drugsvrij) leven in de maatschappij en het voorkomen dat meiden op straat terecht komen", zegt Gijske Smith. De Nacht Zonder Dak is een initiatief van christelijke hulp en ontwikkelingsorganisatie Tear. "Vorig jaar hebben ca. 15 jongeren zo'n 1.500 aan sponsorgeld bij elkaar weten te brengen. Dit was inclusief de bijdragen van de beide diaco nieën van de Bommelse ker ken. Dit jaar wordt het spon- sorbedrag zelfs met 55% vermeerderd door Wilde Gan zen", geeft organisator Janiëlle Ras aan. Dit jaar zal de Nacht Zonder Dak geopend worden door wethouder Petra van 't Hoen, die enthousiast is over dit leuke initiatief binnen de gemeente Oostflakkee. Tijdens deze Nacht Zonder Dak zal er een kampvuur zijn, informatie worden gegeven over het project in Bolivia, een groepsspel gespeeld en worden uiteraard de eigen 'krotten' in elkaar worden gebouwd, 's Morgens willen we gezamen lijk afsluiten met een ontbijtje en misschien nog een spel. "De Nacht Zonder Dak geeft jongeren, naast veel gezel ligheid, ook gelegenheid om iets te doen voor leeftijdsge noten die het minder hebben getroffen. Ook is het een stukje bewustwording dat wij het vaak zo goed hebben. Jongeren van af 14 jaar die graag mee willen doen, worden uitgenodigd zich op te geven bij één van de organiserende jongeren. We hopen op goed weer, net als de vorige twee jaren", vervolgt Gijske. Jongeren vanaf 14 jaar die graag mee willen doen kunnen zich opgeven bij Janiëlle Ras, e-mail janiellerasCgihotmail. com. "Echt veel slapen zullen we niet, maar het zal onder ling ongetwijfeld gezellig zijn!" besluit Janiëlle. En wie dit ini tiatief wil sponsoren, wordt uit genodigd contact op te nemen met de organisatoren. Zie voor meer informatie ook website www.nachttegenarmoede.nl. Plaats: Zandweg 4, Den Bom mel. Tijd: van 18 juli 19.00 tot 19 juh 10.00 uur. Contact: Janiëlle Ras (611509) ofGijske Smith (612582). OUDDORP - In m.f.g. Dorpstienden wordt op zaterdag 5 juli voor de twee de keer een vrouwenbeurs georganiseerd. De organi satie is in handen van drie jonge enthousiaste onder nemers die na het grote suc ces van de eerste vrouwen beurs de stoute schoenen weer hebben aangetrokken om voor de vrouwen van Goeree-Overflakkee weer een leuk evenement te orga niseren. Het is een echte vrouwenbeurs voor jong en oud, voor moeder, dochter, zus, vriendin of buurvrouw. Overigens zijn ook mannen hartelijk welkom. Dit jaar willen de initiatiefne mers met de vrouwenbeurs een goed doel steunen. De keus is gevallen op de stichting Pink Ribbon. Deze stichting is •een fondsenwervende organi satie die aandacht vraagt voor borstkanker, en heeft als doel het aantal gevallen van borst kanker te verminderen, vroege diagnose te bevorderen en de zorg voor patiënten en hun omgeving te verbeteren. Er is een stand van Stichting Pink Ribbon aanwezig waar u infor matie kunt krijgen, geld kunt doneren en leuke artikelen kunt kopen waarmee u deze stichting ondersteunt. Kaas boerderij van de familie Van Schaik uit Stellendam, Jus de Pommes uit Ouddorp en Stal de Middelduinen uit Ouddorp, welke ook op de beurs aanwe zig zijn, schenken een deel van de opbrengst eveneens aan het goede doel. Ook is er een terras waar u gezeUig kunt napraten onder het genot van een drankje. Op de beurs zullen vertrouwde gezichten te zien zijn, iriaar ook veel nieuwe ondernemers. Zij zullen hun kraam inrichten met uiteenlopende produc ten. Thema's die u kunt ver wachten, zijn lifestyle, beauty, gezondheid, mode, accessoi res, interieur, informatief en creatief Bezoekers kunnen o.a. deelnemen aan een cre atieve workshop die door De Wurft Creatief uit Dirksland word gegeven, er is een moge lijkheid om elastische steun- kousen aan te laten meten, het haar in te laten vlechten, een verrassende make-up op te laten brengen en een vet- meting laten verrichten door Body Balance Ouddorp. De beurs is geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. U wilt uw complete huisstijl gedrukt hebben? www.drukkerijdewaal.nl Gebr. de Waal bv Dmkiwrij Sommelsdijk (0187)47 10 20 algemeenO gebr.dewaal.com MIDDELHARNIS - Ook dit jaar zal er weer een kraam van deBonisazendingaanwezigzijn tijdens de Diekdagen in Mid delharnis, en wel op 4 juli. Er zullen diverse zendingsboeken, 3-D vellen, zelfgemaakte kaar ten, Chinese spulletjes, gebor duurd linnengoed, speelgoed, boerenkaas en kruudplaetjes te koop zijn. De opbrengst komt ten goede aan de mensen in de Chinese bergdorpjes die door de recente aardbeving alles kwijt zijn'geraakt. Wie van te voren wat wil bestellen, kan bellen naar 487450. Voor de aankoop van genoemde artike len kunt u overigens het hele jaar door terecht aan het adres Doetinchemsestraat 34 te Mid delharnis. BROUWERSDAM - In de zomermaanden juli en augus tus kunnen strandbezoekers weer gebruikmaken van de strandbibliotheek aan de Brouwersdam. Van 5 juli t/m 31 augustus kunnen bezoe kers zonder pasje of betaling boeken of tijdschriften lenen en worden er diverse activi teiten voor jong en oud geor ganiseerd die eveneens gra tis toegankelijk zijn. Speciale aandacht is er dit jaar voor de Week van het Luisterhoek. Een bibliotheek bestaat anno 2008 niet alleen meer uit boeken: het elektronische boek, de iPod en luisterhoeken hebben hun plaats ook in de strandbibli- otheken verworven. Zie voor meer informatie website www. strandbibliotheek.nl. DIRKSLAND - De Stichting Verenigd In Kracht houdt donderdag 3 juli een bingo avond in de Victoriahal, Phi- lipshoofjesweg 57 te Dirksland. Er zullen acht rondes en twee superrondes worden gespeeld. De avond begint om 20.00 uur, de deuren gaan open om 19.30 uur Iedereen is hartelijk wel kom. NIEUWE-TONGE - Dinsdag 1 juH (heden), 19.30 uur, ds. R Mulder. HERKINGEN - Dinsdag 1 juli (heden), 19.30 uur, ds. M.J. van Gelder MELISSANT - Donderdag 3 juh, 19.30 uur, ds. J. van Belzen. STAD a/h HARINGVLIET - Donderdag 3 juli, 19.30 uur, ds. W.J. Karels. In de maanden juli en augustus kunt u elke woensdagmiddag om half 2 onder leiding van een gids een historische wandeling maken door oud Middel harnis. Een leuk uitje met vrienden of familie of een leuke aanvulling op een bezoek aan D'n Diek. Op woensdag kunt u zich tot een half uur van tevoren bij het WV-kantOQT in Middel- harnis opgeven. Het is ook mogelijk om op aanvraag de wandeling op een ander tijdstip te 'lopen, eventu eel gecombineerd met een uitgebreide koffie of een lunch. Middelharnis heeft een rijke historie, wat onder meer te zien is aan de vele monumen ten en andere oude panden in de dorpskern, die is uitgeroe pen tot beschermd dorpsge zicht. De rondleiding begint bij het VVV/ANWB-kantoor aan de haven. Bij het beeldje van Het Kofjekokertje wordt ver teld over de visserij uit vroe ger tijden. Eeuwenlang was Middelharnis een belangrijke vissersplaats, maar rond 1920 kwam hieraan een eind. Oude visserswoninkjes en -pakhuizen herinneren aan het rijke visse rijverleden. Vanuit de haven werden ook landbouwproduc ten verscheept en vanaf 1842 voer er een stoomboot richting Rotterdam. De statige Voorstraat met de afwisselende bebouwing, de Achterwegen met de houten schuren en stenen koetshui zen en aan het eind van de Voorstraat het monumen tale raadhuis leveren genoeg gesprekstof op voor de gids. Allerlei wetenswaardigheden krijgt u te horen. Zo was er ■vroeger reeds- een rookver bod. Op de Achterwegen met de vele houten schuren mocht je niet met een brandende pijp lopen, bang als men was voor brand. Middelharnis was een hoge heerlijkheid, waar de plaatselijke rechtbank de zwaarste straffen mocht uit spreken, zelfs de doodstraf. De Middeleeuwse kruiskerk met daaromheen het kerkhof en in een ring gegroepeerde huizen, vormen een prachtig geheel. Over de geschiede nis van kerk en toren is veel te vertellen. Tot tweemaal toe werd de kerk door brand ver woest, maar is beide keren in oude luister herbouwd. Dit is nog maar een klein tipje van de sluier Nieuwsgierig gewor den? Neem dan contact op met de VVV, Vingerling 3 te Mid delharnis, tel. 0187-484870. Daar kunt u trouwens ook vra gen naar de Van Aerssenwan- deling. Op zaterdag 5 juh van 09.30 tot 15 uur, hoopt de Gerefor meerde Gemeente van Dirks land weer zijn grote jaarmarkt te houden rondom de kerk aan de Mozartsingel. Er zul len meer dan 40 marktkramen staan en er zijn verschillende activiteiten. Er worden demonstraties gegeven met een getrainde hond, die speels en flitsend zijn vaardigheden met de fris bee tpont. U kunt genieten van het vakmanschap van een houtdraaier, die schitterende werkstukken onder Uw ogen maakt, werkstukken die ook te koop zijn. Op een gedeelte van het parkeerterrein kunt u, met een geldig rijbewijs, uw autorijdvaardigheid testen. U stapt in een fonkelnieuwe milieuvriendelijk Toyota Prius en gaat ontdekken hoe vaar dig u de verschillende proe ven kunt volbrengen. Een uitdaging voor jong en oud, maar vooral voor onze autorij dende jeugd. Er is een aardige attentie voor de beste rijder Er is een groot aanbod van gebruikte spullen, klein meu belen, serviesgoed, glaswerk, bloempotten, skeelers, schaat sen, speelgoed, puzzels en heel veel originele spulletjes waar u misschien al lang naar op zoek bent, zoals een eiken spinne wiel, een authentieke karnton compleet en werkende of een oude handnaaimachine. Voor de inwendige mens wordt ook goed gezorgd op het grote ter ras. Koffie met gebak, patat, soep, een complete lunch, alles is mogelijk. Vers gebrande noten, groenten en fruit, gebak en oliebollen, ijs en versgebak ken wafels of eigen gemaakte advocaat. Een gebakken visje, een broodje Hollandse Nieu we of een stuk kaas gaat er ook altijd wel in. Voor nieuwe kinderkleding en lingerie kunt u er ook terecht, of voor een mooie plant, kinderspeelgoed en kaarten hobbyartikelen, en honderden boeken voor oud en jong. Een bekende vakfo tograaf maakt foto's van u, uw gezin of uw kinderen. Bent U creatief, ontwerp dan de mooi ste tuin en u gaat naar huis met een prachtig waterornament, mooie hardhouten bloempot ten of een beregeningsset voor uw eigen tuin. Een stuk nostal gie komt u tegen bij de tien tallen prachtige afbeeldingen van met name oude panden in Dirksland en wijde omgeving, die een amateurschilder voor u uitstalt. Er is volop parkeerruimte langs de Mozartsingel en op het nieuwe parkeerterrein vlakbij de kerk.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 2