OÖSTR^IJE Middelharnis^iJ^ Eiii^tiDEri-fiiEiJwa GEMEENTE GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND E3E PAGINA 8 VRIJDAG 27 JUNI 2008 Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artilcel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 16 juni 2008 van: - Fam. Klootwijk voor het plaatsen van een overkapping aan de recreatiewoning op het perceel Berkenhof 12, 3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen. Op 19 juni 2008 van: - C. van der Klooster voor het geheel plaatsen van een opslagloods op het perceel Koolweg 28a, 3253 AM Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 1 juli 2008 in het gemeentehuls te Oostflakkee. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) is op 10 juli 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voomemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto ar tikel 20, lid 1 sub a onderi BRO bouwvergunning te ver lenen aan: - B. Keijzer voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Kon. Wilhelminastraat 15, 3251 XD Stellen- dam. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 30 juni 2008 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is binnen gekomen van: - D. Schot voor het oprichten van een blokhut op het perceel Stationsweg 25 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel19iid3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om bouwvergunningen te verienen aan: - A. van der Spaan voor het vergroten van een woning op het perceel Nieuweweg 22 te Melissant. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening is het mogelijk om vrijstelling te verlenen, zodat aangevraagde toch gere aliseerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 30 juni tot en met 11 augustus 2003 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge zienswijze is mo gelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw- en woning toezicht. Na de tennijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bel^endmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - J. de Zwart voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Molenzicht 42 te Dirksland (18 juni 2008); - J. Koert voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Maannezee 5 te Dirksland (18 juni 2008); - Woningbouwvereniging "Dirksland" voor het vernieu wen van een berging op het perceel Molenzicht 85 te Dirksland (18 juni 2008). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J. van Dongen voor het vernieuwen van een voorma lig wagenhuis/woonhuis op het perceel Philipshoof- jesweg 9 te Dirksland (18 juni 2008); - Transportbedrijf J.L. Mijnders B.V. voor het wijzigen van een opslagloods op het perceel Ruijgenhil 5 te Melissanf (19 juni 2008). zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - Schoonheidssalon Lotus voor het plaatsen van een raamkozijn in de garage t.b.v het vestigen van een schoonheidssalon op het perceel Hoogaars 613251 PCStellendam(13)uni2008); - D. Haan voor het oprichten van een tuinhuis op het perceel Keijzerstraat 4,3251 AN Stellendam (19 juni 2008); - A. Troost-Orgers voor het plaatsen van een blokhut op hel perceel Haveneind 2,3252 LE Goedereede (20 ju ni 2008); - H. Akershoek voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Tramlijnweg 13,3252 BR Goe dereede (20 juni 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - J.M. van Huizen voor het geheel plaatsen van een ber ging met overkapping op het perceel Hoofddijk 3,3252 AS Goedereede (16 juni 2008); - M.C.F. Buijze voor het veranderen van het dak van de garage op het perceel Hermansweg 213253 BG Ouddorp (20 juni 2008). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Aanvraag Koninklijke onderscheiding Sommige mensen verdienen een Koninklijke onder scheiding. Waarschijnlijk is het bekend dat u iemand kunt voordragen voor een Koninklijke onderscheiding die rond Koninginnedag wordt uitgereikt. Het is echter minder bekend dat de aanvraag al op 15 augustus in het jaar er vóór binnen moet zijn bij de gemeentel Meer weten? Kijkt u dan op de website van de gemeente: www.goedereede.nl, of bel met de heer Lokker van de gemeente. Iromtjiwug 2, GoiJkmiIi, fojlk») 38,3253 ZG Ouddorp, Inltrnjl mw.^otittuitA lil. |0I87| 491500, E«igil ginuinlilwiitgoedimdi.nl Hl) giBWtiliWii il opm op monniliig, womidog «n dondmdog von 9.00 lol 12,00 »«r (n van 13.00 tolld.OO uur. Dinsdag en vrijdog von 9.00 lot 12.00 uur, Op donderdagavond ii belMeenlelwii open van 16.00 lol 19.30. Tiideni de ovondoptnilelling zijn alleen de ptibielM) «I htl toiglobt open, De niliegsM it open op mnsdog m 15.10 lol 18.00 iw, o» vrijdag von 15.30 lol 14.30 m en op lolitdag von 9.30 lot 11.30 «ur. Helfiliaol von ds RoDobonlt 'n open op dinidag, donderdag en vrijdog van 9,00 tol 12.00 uur. Vergunning verleend aan: - C. Huizer voor het stoken van snoeihout op het per ceel Peuterdijk 53a, Herkingen (17 juni 2008); - Nationaal MS-Fonds voor het organiseren van een huis-aan-huis collecte in de periode van 17 tot en met 22 november 2008 (17 juni 2008); - Stichting De Ondergrondse Kerk voor het organiseren van een huis-aan-huis collecte in de periode van 17 tot en met 22 november 2008 (17 juni 2008). n:b. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Beleidsregels Verordening Wet inburgering gemeente Dirksland 2008 Burge/neester en wethouders hebben op 5 juni 2008 besloten tot vaststelling van de Beleidsregels Verorde ning V\/et inburgering gemeente Dirksland 2008. Deze beleidsregels liggen voor een ieder in het gemeentehuis ter inzage en zij zijn tevens geplaatst in het gemeente blad. Dit besluit treedt in werking op de eerste dag na die van zijn bekendmaking en het werkt terug tot 1 november 2007. Aanwijzingsbesluiten Natuur- en Recreatieschap Haringvliet Op 25 april 2008 heeft het Dagelijks Bestuur van het Natuur- en Recreatieschap Haringvliet een drietal aan wijzingsbesluiten vastgesteld. Het gaaf daarbij om de aanwijzing van: - locaties waar vaartuigen zonder ontheffing onder an dere te water mogen worden gelaten (Aanwijzingsbe sluit vaartuigen); terreinen waar honden mogen loslopen (Aanwijzings besluit honden); - terreinen en wateren waar honden gedurende de pe riode tussen 1 april en 1 oktober en de daarbij aange geven tijdstippen niet mogen komen (Aanwijzingsbe sluit hondenverbod). Deze besluiten zijn gepubliceerd in het Provinciaal blad van Zuid-Holland van 30 mei 2008, nummers 27,28 en 29. Voorsiraot 15, Poslbi» 10,324/ ZG Dirblond. Inlemel: www.dirWond.nl. lel. (0187) 60 80 80 fax «O 3; 99 /wnnit info8dirliiland.nl Openingilijden: »o l/m vr 09.00 lot 12.00 en 13.30 tol lii.OO uur. Openbare vergaderingen juli 2008 3 juli 2008: gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelhamis (19.30 uur) Burgers kunnen gebruikmaken van het spreekrecht. Vergaderstukken liggen een week voor de vergadering in het gemeentehuis (Stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. De agenda's, bijbehorende stukken en de ver slagen zijn tevens te raadplegen op (en gratis te down loaden van) de website van de gemeente (www.middel- harnis.nl). Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Sommelsdijk, Oost Krakeelstraat 14 - oprichten dak kapel en wijzigen dak (16/06/08); - Nieuwe-Tonge, Sint Pietersweg 1 - oprichten trek kershut (16/06/08); - Sommelsdijk, Oud Kraaijerdijk 26 - renoveren schuur (16/06/08); - Stad aan 't Haringvliet, Boomgaarddreef 18 - uitbrei den woning'(18/06/08). Verleende bouwvergunningen en In relatie daarmee verleende vrijstellingen: - Nieuwe-Tonge, Kerkstraat 2 - plaatsen hekwerk (18/06/08); - Sommelsdijk, Anion Coolenstraat 112 - aanbrengen gevelreclame (18/06/08). Verleende sloopvergunningen: - Nieuwe-Tonge, Ds. van Baeriestraat 8 - asbestplaten plafond (19/06/08); - Nieuwe-Tonge, Ds. van Baeriestraat 5 - asbestplaten dak berging (19/06/08). Verleende stookvergunningen snoeihout: - Nieuwe-Tonge, perceel Pietersweg (Camping 't Anker) (19/06/08); - Nieuwe-Tonge, perceel Polder Klinkerland 3 (Tanis) (19/06/08); - Stad aan 't Haringvliet, perceel Boomgaarddreef (Bangma) (19/06/08) Andere vergunningen/ontheffingen: - Middelharnis, Café t Parlement', Spuistraat 5 - terras vergunning 28 juni 2008 t/m 31 augustus 2008 (25/06/08); - Middelharnis, Roos Sail, Spuistraat (ongenummerd) - terrasvergunning 28 juni 2008 t/m 31 augustus 2008 (25/06/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Wijziging verordening onderwijshuisvesting en beleidsregel bekostiging gymnastiekruimte De gemeenteraad van Middelharnis heeft op 3 april 2008 ingestemd met een wijziging van de verordening voorzieningen onderwijshuisvesting gemeente Middel harnis 2004. Daarnaast heeft het college de beleidsre gel bekostiging gymnastiekonderwijs vastgesteld. Deze wijzigingen treden in werking met ingang van de achtste dag na de dag van bekendmaking. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag voor een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - Sommelsdijk, Langeweg 153 - oprichten poort (17/06/08). Een aanvraag voor een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Sommelsdijk, Oudelandsedijk 14 - uitbreiden woning (13/06/08); - Middelharnis, Kaai 9 - aanbrengen luifels en gevelre clame (18/06/08). Voorgenomen monumentenvergunning Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om een monumentenvergunning te verlenen aan: - Sommelsdijk, Voorstraat 41 - uitbreiden rijksmonu ment. Dit ontwerpbesluit ligt met ingang van 30 juni 2008 ge durende zes weken voor iedereen ter Inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar vo ren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie vindt plaats op dinsdag 1 juli 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis van Oostflakkee. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het wijzigen van de achtergevel op het adres Lange weg 1, 3257 KC te Ooltgensplaat (ontvangen op 18 juni 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een loods op het adres Lageweg 6, 3258 LK te Den Bommel (ontvangen op 11 juni 2008); Oe agenda voor deze vergadering ligt één dag voor de vergadering ter inzage in het gemeentehuis te Middel namis. Ter inzage legging ontwerp bestemmingsplan Zuidelijke Randweg' en ontwerpbesluit hogere waarden wegverkeer- en industrlelawaal Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruim telijke Ordening, jurcto artikel 110c van de Wet geluid hinder ter openbare kennis, dat met ingang van 30 juni 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage liggen het ontwerp bestemmingsplan 'Zuidelijke Rand- vieg' en het ontwerp besluit hogere waarden voor dit ontwerp bestemmingsplan. Aanleiding voor het ontwerpbestemmingsplan Zuidelijke Randweg is de aanleg van de nieuwe ontsluitingsweg ten zuiden van de Rottenburgseweg en de Molenweg. Omdat door de aanleg van de randweg ruimte ontstond voor binnen stedelijke functies, voorziet hef plan tevens in locaties voor perifere detailhandel, kantoren en maat schappelijke voorzieningen. Het plangebied wordt begrensd door de Langeweg, Rot tenburgseweg, Molenweg en Zuidelijke Randweg. Be halve de reeds, via een vrijstellingsprocedure, gereali seerde randweg en keukencentrum Tieleman voorziet het plan in de vestiging van twee supermarkten, perife re detailhandel, kantoren en maatschappelijke voorzie- riingen. Om toekomstige ontwikkelingen niet bij voor baat uit te sluiten zijn, via een wijzigingsprocedure, is op vier locaties een wijzigingsbevoegdheid ex. artikel 11 WRO voor kantoren en maatschappelijke voorzieningen opgenomen. Binnen de bestemming maatschappelijke voorziening is het mogelijk een scholencomplex te realiseren. Deze voorziening valt onder de categorie geluidgevoelige be stemmingerf uit de Wet geluidhinder Uit een akoestisch onderzoek naar de geluidsbelasting ter plaatse blijkt dat de voorkeursgrenswaarde zoals deze geldt voor weg- verkeerslawaai zal worden overschreden. Omdat er nog geen details over de bebouwing ter plaat se bekend zijn en er alleen nog maar geluidcontouren zijn, is het voornemen de maximaal toegestane hogere waarde (63 dB) vast te stellen. Het ontwerpbestemmingsplan en het ontwerpbesluit verlening hogere grenswaarden kunnen gedurende de openingstijden (www.middelharnls.nl) worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Gedurende de ter inzage termijn van zes weken (met ingang van 30 juni 2008) kan iedereen een mondeling of schriftelijk gemotiveerde zienswijze indienen. Gemo tiveerde zienswijzen tegen het ontwerpbestemmings plan kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad van IVliddelharnis. Gemotiveerde zienswijzen tegen het ontwerpbesluit ver lening hogere waarden kunnen worden ingediend bij hef college van burgemeester en wethouders. Het adres voor beiden is Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Ter inzage legging ontwerp bestemmingsplan 'Stad aan 't Haringvliet' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig artikel 23 van de Wet op de Ruim telijke Ordening ter openbare kennis dat met ingang van 30 juni 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerpbestemmingsplan 'Stad aan "t Haringvliet'. Aanleidingen om het vigerende bestemmingsplan 'Stad aan 't Haringvliet' te herzien zijn de sterk verouderde be- stemmingsregelihgen uit 1975, onthouden goedkeurin gen en een uitbreiding van de woonkern. Het plangebied wordt begrensd door de huidige be bouwingscontouren van de kern. Het ontwerpbestem mingsplan voorziet in een actualisering van de huidige bestemmingsregelingen voor de gehele kern, de bouw van 73 woningen ter plaatse van en achter het koelhuis aan de Molendijk, de bouw van 4 woningen aan de Bur gemeester Sterkstraat, een horecavoorziening nabij het zwemstrandje en een aantal wijzigingsgebieden. Om toekomstige ontwikkelingen niet bij voorbaat uit te slui ten zijn, via een wijzigingsbevoegdheid ex. artikel 11 WRO procedure ter plaatse van bedrijfsbestemmingen, mogelijkheden opgenomen voor woningbouw, ter plaat se van de haven mogelijkheden opgenomen voor hore- cavoorzieningen en ter plaatse van de Voorstraat mo gelijkheden opgenomen voor detailhandel. Het ontwerpbestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden (www.middelharnis.nl) worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45 te Middelhamis. Gedurende de ter inzage'termijn van zes weken (met ingang van 30 juni 2008) kan iedereen mondeling of schriftelijk gemotiveerde zienswijzen indienen. Gemoti veerde zienswijzen tegen het ontwerpbestemmingsplan kunnen worden ingediend bij de gemeenteraad van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelhamis. Koningin Monoweg 45, Poéu! 1,3240 M Middelmis. Internet: www.«iddel»«iuil, lol. (0187147 55 55 lo« 47 55 47 mH: infcêuiddellHrniiJil, Opeiwigitijden; BHondogvtijdog vm 09,00 tol 13.00 mr; dinsdag l/m donderdoo von 09.00 tol 12.00 en von 13.00 tol 14.30 ittr, donderoogovond von 18.00 tol 20.00 uur. - het uitbreiden van de woning en garage op het adres Langeweg 26,3255 LJ te Oude-Tonge (ontvangen op 17 juni 2008); - het bouwen van een luifel op het adres Sportlaan 2, 3257 XN te Ooltgensplaat (ontvangen op 16 juni 2008). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Saturnuslaan 63,3255 TR te Oude-Tonge (besluit verzonden op 17 juni 2008); - het wijzigen van de voorgevel op het adres Weesmo lenstraat 4, 3257 XM te Ooltgensplaat (besluit ver zonden op 19 juni 2008). een reguliere bouvirvergunning Is verleend voor: - het tiouwen van een garage met kantoorruimte op het adres Molendijk 4, 3258 LN te Den Bommel (besluit verzonden 16 juni 2008); - het veranderen van de woning op het adres School straat 40, 3255 AV te Oude-Tonge (besluit verzon den 18 juni 2008). met toepassing van artikel 15 Wet op de Ruimtelijke Or dening (WRO) vrijstelling van het bestemmingsplan 'Landelijk gebied' voor een grotere bebouwingsopper vlakte en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een berging en een zwembad op het adres Oudelandsedijk 213255 LN te Oude-Tonge (besluit verzonden op 17 juni 2008). een sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een schuur en het venAiijderen van as besthoudende materialen op het adres Langeweg 17, 3255 LJ Oude-Tonge (besluit verzonden 17 juni 2008). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onvenwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 1 juli 2008 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 1 juli 2008 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur/gemeentehuis Oostflakkee Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Kapvergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een kapvergunning is verieend voor de kap van: - 1 Es, aan de Beatrixstraat, 3255 BA te Oude-Ton- ge(besluit verzonden 19 juni 2008); - 2 Prunussen, aan de Uranusweg, 3255 TS te Oude- Tonge(beslult verzonden 19 juni 2008); -1 Atlas ceder, aan de Mariniersweg, 3255 VE te Ou- de-Tonge(besluit verzonden 19 juni 2008). Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden- belanghebbenden hebben de mogelijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de datum van publicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee. Daarnaast bestaat nog de mogelijkheid voorlopige voorziening te vragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat nood zakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijke mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgen bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoud van de ge meente Oostflakkee. Artikel19lid1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en.wethouders maken bekend dat wordt overa/ogen krachtens artikel 19 lid 1 WRO vrijstelling te verienen van het geldende bestemmingsplan, teneinde bouwvergunning te kunnen verienen voor: - de bouw van een woning op het perceel aan de Kram- merdijk 5,3256 LH te Achthuizen. De stukken liggen zes weken, te weten vanaf 30 juni tot en met 11 augustus 2008 voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhower- laan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikke ling en Milieu voor het maken van een afspraak. Artikel 19 lid't van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 1 WRO vrijstelling te verienen van het geldende bestemmingsplan, teneinde bouwvergunning te kunnen verlenen voor: - de bouw van een woning op het perceel aan de Mo lenweg 15,3255 AP te Oude-Tonge. De stukken liggen zes weken, te weten vanaf 30 juni tot en met 11 augustus 2008 voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhower iaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikke ling en Milieu voor het maken van een afspraak. Ter inzage ontwerp bestemmingsplan Recreatiegebieden Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto afdeling 3:4 van de Algemene wet be stuursrecht (Awb) het volgende bekend. Het bestemmingsplan 'Recreatie gebieden' ligt als ont werpbestemmingsplan ter inzage ligt. Het plangebied behelst de recreatiegebieden van Oostflakkee, met uit zondering van de kernen Den Bommel, Achthuizen, camping Oude-Tonge, de bestaande jachthaven van Oude-Tonge en het terrein Fort prins Frederik te Oolt gensplaat. Middels deze herziening wordt het plange bied herbestemd en worden (nieuwe) ontwikkelingen mogelijk gemaakt Het bestemmingsplan ligt met ingang van 30 juni tot en met 11 augustus 2008 tijdens kantooruren voor een ie der ter inzage op het gemeentekantoor. Het gemeente kantoor is ook iedere eerste en derde dinsdag van de maand geopend tussen 18.00-19,30 uur Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen indienen, gericht aan de gemeenteraad, Ei- senhowerlafin 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mon delinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Ontwerp wijzigingsplan bestemmingsplan 'Achthuizen-Langstraat-Zuidzijde' Burgemeester en wethouders maken bekend dat; zij voornemens zijn met toepassing van artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het perceel aan de Bommelsedijk tussen huisnummer 1 en 3,3258 LA, ka dastraal bekend als sectie F perceelnummer 279 en 280 te Den Bommel van het bestemmingsplan 'Acht- huizen-Langstraat-Zuidzijde' te wijzigen ten behoeve van de bouw van vier vrijstaande woningen. Het onhwerp-wijzigingsplan 'Achthuizen-Langstraat- Zuidzijde' ligt van 30 juni tot en met 11 augustus 2008 voor een ieder ter inzage in het gemeentekantoor, Ei senhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentekantoor is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur Gedu rende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mon delinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisen howeriaan 1, 3255 VA Oude-Tonge. Voor een monde linge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Besluit hogere waarde (Wet geluidhinder) Burgemeester en wethouders maken bekend dat: zij op 17 juni 2008 een hogere waarde hebben toege kend voor een te bouwen woning op de locatie Langstraat 72 te Achthuizen. Het besluit en de daarop betrekking hebbende stukken liggen zes weken, te weten vanaf 30 juni 2008 tot en met 11 augustus 2008 voor een ieder tijdens kantooru ren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhoweriaan 1 fe Oude-Tonge. Hef gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur. Belanghebbenden kunnen vanaf 1 juli 2008, geduren de zes weken, tegen het besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In geval van spoedeisendheid, kunnen belanghebbenden een ver zoek indienen tot het treffen van een voprlopige voor ziening. Dat verzoek dient dan te worden gericht aan de Voorzitter van genoemde Afdeling, die dezelfde adres sering heeft als hiervoor aangegeven. Zo'n verzoek kan alleen worden gedaan wanneer tevens een beroep schrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een beroepschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om vooriopige voorziening is Ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Resulaten tevredenheidsonderzoek Wet maatschappelijke ondersteuning 2007 Op grond van artikel 9 van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) delen wij u het volgende mede: De Wmo heeft als doel iedereen mee te laten doen aan de maatschappij. De benodigde ondersteuning verschilt van persoon tot persoon. Een van de groepen waarop de Wmo zich richt, zijn mensen die een hulpmiddel of hulp bij het huishouden nodig hebben vanwege een li chamelijke beperking. In de Wmo gaat het om welbevinden van mensen. Om dat het om mensen gaat, hebben zij een centrale posi tie in de uitvoering van de wet. Zo moeten burgers in tensief worden geraadpleegd bij de vormgeving van Wmo-beleid. Ook bij de veranhvoording achteraf is de mening van de burger belangrijk: gemeenten moeten jaariijks een tevredenheidonderzoek houden onder vra gers naar maatschappelijke ondersteuning. Het rapport, dat op het gemeentekantoor ter inzage ligt en wat op www.oostflakkee.nl is in te zien, toont de te vredenheid van inwoners uit Oostfakkee die om onder steuning hebben gevraagd in verband met een beper king. U kunt het rapport op het gemeentehuis nzien van 23 juni tot en met 4 augustus 2008. In dit rapport worden de prestaties van Oostflakkee ver- MiSi

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 6