isgo Mark Costeris voor tweede keer Nationaal Kampioen Middelhamis MEDISCHE DIENSTEN Schotejü wint de Eilandbeker EIIAI1DElJ-mEiJW5 .jj«f-i rsa ^^Xi3 PAGINA 8 VRIJDAG 20 JUNI 2008 GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata De Commissie Bezwaarschriften komt op woensdag 25 juni om 14.00 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in Inet ge meentehuis en wel bij de Publieksbaklie. Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereedenl De eerstvolgende vergadering van de Gemeenteraad vindt plaats op donderdag 26 juni 2008 om 19,30 uur. Ter inzage. De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Te vens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek. Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor burgers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde ondera/erpen. Wie hien/an gebruik wil maken meldt dit tenminste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, on der vermelding van naam, adres, telefoonnummer en het ondenwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda van de raadsvergadering staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 6 juni 2008 van: - H. Tanis voor het gedeeltelijk veranderen van de wo ning op het perceel De Gracht 14,3253 EC Ouddorp. Op 10 juni 2008 van: - D.J. Stout voor het gedeeltelijk veranderen van gevels van de woning op het perceel Pieterstraat 38,3252 BL Goedereede. Op 11 juni 2008 van: - Maatschap Grinwis voor het geheel plaatsen een af dak aan bestaande loods op het perceel Dirkdoens- weg 45, 3253 AD Ouddorp. Op 12 juni 2008 van: - H den Engelse voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Schoolstraat 15,3251 AX Stel- lendam; - K.J. Halderen voor het geheel plaatsen van een kozijn met twee deuren in de achtergevel van de woning op het perceel Molenkade 74a, 3251 LM Stellendam; - D. Pijl voor het plaatsen van een dakkapel aan de achterzijde van de woning op het perceel Pretoriuslaan 1, 3253 VP Ouddorp. Op 13 juni 2008 van: - M.J. van Buuren-Vera/aijen voor het gedeeltelijk wijzi gen van de gevel van de recreatiewoning op het per ceel Het Oude Nieuwland 142, 3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 13 juni 2008 van: - Van der Plas Maritiem beheer BV voor het plaatsen van een zwembad bij de recreatiewoning op het per ceel Berkenhof Zuid 13, 3253 LL Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 1 juli 2008 in het gemeentehuis te Oostflakkee. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommissie (gemandateerde behandeling) is op 26 juni 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: M. Lokker voor het gedeeltelijk veranderen van de voorgevel van de woning op het perceel Dirkdoensweg 213253 AD Ouddorp (9 juni 2008); - C.J. Kazenbroot voor het vernieuwen/vergroten van een blokhut bij de recreatiewoning op het perceel Het Kleine Verschil 11, 3253 BS Ouddorp (9 juni 2008); - D.S. Bernard voor het gedeeltelijk veranderen van de achtergevel van de woning op het perceel Doelweg 8, 3252 AJ Goedereede (12 juni 2008); - E.HA. Sandberg voor het plaatsen van een schuur/berging bij de recreatiewoning op het perceel Groenedijk 40,3253 LB Ouddorp (13 juni 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - KNRM voor het vergroten van de bemanningsruimte van het reddingsstation op het perceel Meester Snij derweg 3, 3251 LJ Stellendam (13 juni 2008); - PC. Meijer voor het vernieuwen van de gevels van de woning op het perceel Bokweg 12,3253 AB Ouddorp (13 juni 2008); - Le Due Fine food.bv voor het plaatsen van een vries cel op het perceel Meester Snijderweg 18, 3251 LJ Stellendam (13 juni 2008). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/ef over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Afkondiging Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 13 juni 2008 in het publicatieblad het volgende besluit is opgenomen: -Nr. 2008/12 Uitvoeringsregeling toeristenbelasting Goe dereede; Genoemd besluit is door het college van burgemeester en wethouders in de vergadering van 10 juni 2008 vast gesteld en treedt in werking op 1 januari 2008. De regeling ligt voor een ieder ter inzage op het stafbu reau BMO en kan tegen betaling van de kosten worden verkregen. Kennisgeving vrijstelling gebruik 19-3, Burgemeester en wethouders maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstel lingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junoto artikel 20, lid 1 onder a van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - J. Mierop voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Vogelmeet 16 te Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 30 juni 2008 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publieksbalie *or het maken van een afspraak. Na deze termijn van ter inzage zal definitieve besluit vorming plaatsvinden. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 9 juni 2008 door hen een verkeersbesluit is genomen over het instellen van eenrichtingsverkeer aan de Noordzijde Haven en Catharinastraat te Goedereede. Bovengenoemd verkeersbesluit ligt gedurende de ope ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van het ge meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een be zwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de moge lijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. TromfijnwBg 2, Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Ouddor}), Internet ww.god6r8ede.nl, Tel. 1018714P1500, Emoil gemeenlebisSgoedefeede.iil Het gemeentehuis is open op maandag, woensdag en donderdag von 9.00 tot 12.00 uur en »an 13,00 lol K.OO uur. Dinsdog en wijdog van 9.00 lol 12.00 uur. Op donderdogorand b hel gemeenlehuis open van 18,00 lol !9.30. Tijdens de ovondopensleliing zijn alleen de pubMsbolie en hel zorgloket opeü. De milieyslroal Is open op woensdag van 15.30 lol 18.00 uur, op vrijdog von )5.30 tot 16.30 m en c^ zotenlog m 9 30 tot 11.30 m, tletfilioo! von de Roboijonk is open op dinsdag, donderdag en vrijdog-von 9.00 lot 12.00 uur. GEMEENTE DIRKSLAND Raadsvergadering Op donderdag, 26 juni 2008, zal er om 19.00 uur een raadsvergadering worden gehouden. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - A. Reek voor het vernieuwen van een dak op het per ceel Beukelaar 20 te Melissant; - J.C. van der Sluis voor het oprichten van een dakka pel (voorzijde) en het vergroten van een dakkapel (achterzijde) op het perceel Tuinstraat 52 te Dirksland. Teven maken zij bekend dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is binnengekomen van: - J.A. Biemond voor het oprichten van twee kunstmest- silo's op het perceel Zuiderdiepweg 2 te Dirksland. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 15 van de Wet op de ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om medewerking te verlenen aan: R. van der Bie voor het vestigen van een ICT consul tancy bedrijf op het perceel Tuinstraat 62 te Dirksland. Deze bedrijfsmatige activiteit past niet in het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 15 van de Wet op de ruimtelijke ordening is het moge lijk om vrijstelling te verlenen zodat het vestigen van een ICT consultancy bedrijf toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 23 juni tot en met 4 augustus 2008 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet- Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Middelharnis, Marietjespad 31 - vergroten bijkeuken (11/06/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag voor een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Sommelsdijk, Dorpsweg 40 - wijzigen gevels en in richting (09/06/08); - Middelharnis, Westdijk 10 - wijzigen voorgevel (09/06/08); - Middelharnis, Doetinchemsestraat 32 - vergroten bal kon (12/06/08). Een aanvraag voor een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - Middelharnis, Pascal 9 - plaatsen tuinhuis (11/06/08); - Nieuwe-Tonge, Burgemeester Sterkplein 2 - uitbrei ding woning (10-06-08). - Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4 lid 7 van het bestemmingsplan 'Nieuwe-Tonge' vergunning te verlenen aan: - Nieuwe-Tonge, Burgemeester Overdorpstraat 21 - op richten garage. houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - A. Kalian voor het gedeeltelijk vergroten van een ga rage op het perceel Nieuweweg 49 te Melissant (12 ju ni 2008). Vergunning verleend aan: - Camping Elizabethhoeve voor het stoken van snoei- hout op het perceel Noorddijk 8a, Melissant (10 juni 2008); - Activiteitencommissie van de Hervormde Kerk Dirks land voor het organiseren van Jaarmarkt rondom 'De Wiek' te Dirksland op 13 september 2008, fietspuz- zeltocht en barbecue, Onwaardsedijk Noord 6, Dirks land op 27 september 2008 (4 juni 2008); - Voetbalvereniging DES '67 voor het organisern van barbecue en ten gehore brengen van muziek op 14 ju ni 2008 (4 juni 2008). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 24 juni 2008 om 10.00 uur in het ge meentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 24 ju ni 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Goedereede, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Voonirool 15, Posftus 10,32^7 ZG OHslood. Inltmel: www.dirksbinl. Tel. (0187) «O 80 80 fox 60 37 99 /moÜ: inlo8ditl;slmd.nl Oponingslijifen: ma l/«i w 09.00 lol 12,00 en 13.30 lot 16.00 m. Burgemeester en wiethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3 lid 5.3 van het bestemmings plan 'Beschermd Dorpsgezicht' vergunning te verlenen aan: - Middelharnis, Burgemeester Boumanplein 15 - uit breiden woning. Deze aanvragen en ontwerpbesluiten liggen met ingang van23 juni 2008 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder ziens wijzen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middel harnis. Ontvangen sloopplan Een aanvraag voor sloopvergunning is ontvangen van: - Sommelsdijk, Spera/er 5 - slopen wijkgebouw (13/06/08). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op donderdag 26 juni 2008 om 13.30 uur in het gemeente huis te Middelharnis. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage op het gemeentehuis te Middelharnis. Tijdelijke afsluiting kruising Anne Franklaan en Herman Heijermanssingel De kruising Anne Franklaan en Herman Heijermanssin gel in Middelharnis Sommelsdijk wordt tijdelijk afge sloten voor het verkeer. De afsluiting is van kracht van maandagochtend 23 juni (7.00 uur) tot en met vrijdag middag 27 juni (17.00 uur). De kruising wordt in deze periode opnieuw bestraal, het asfalt wordt vervangen door klinkers. Ten tijde van de afsluiting wordt een om leiding ingesteld via het Gedempt kanaal. Iioningin iulianQweg45, Postbus 1,3240 AA Middelharnis Internel: www.nil(yelliotis.nt. Tel. (0187) 47 55 55 foi 47 55 47/ mé inlo9middéomis.nl. OpeningsK|den: moondog en vrijdag von 09.00 tot 13.00 uur; (finidog l/n êmieritg ra» 09.00 lol 12.00 «n ra» 13.00 to! 16.30 m, donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het plaatsen van luiken aan de gevel op het adres Em- mastraat 14,3255 BE te Oude-Tonge (onWangen op 10 juni 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het verbouwen van een bedrijfspand tot vier woningen op het adres Molendijk 2,3257 AA te Ooitgensplaat (ontvangen op 4 juli 2008); - het verbouwen van de recreatiewoning op het adres Havendijk 12 huis nummer 48, 3257 LH te Ooitgens plaat (ontvangen op 5 juni 2008); - het bouwen van ligplaatsen in de haven van Ooit gensplaat, kadastraal bekend gemeente Ooitgens plaat, sectie C, nummer 1011 te Ooitgensplaat (ont vangen op 11 juni 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning 2e fa se is ontvangen voor: - het bouwen van 84 recreatiewoningen nabij steigerdijk 11 (achter park de ventjager), 3257 LP te Ooitgens plaat (ontvangen op 10 juni 2008). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén be zwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: met toepassing van artikel 15 Wet op de Ruimtelijke Or dening (WRO) vrijstelling van het bestemmingsplan 'Re creatiegebieden' voor een grotere inhoudsmaat en daar naast een reguliere bouwrvergunning 1 e fase is verleend voor: - het bouwen van 84 recreatiewoningen nabij steigerdijk 11 (achter park de ventjager), 3257 LP te Ooitgens plaat (besluit verzonden op 10 juni 2008). met toepassing van artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Oudeland' voor het overschrijden van de maximaal te bebouwen oppervlakte en daar naast een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Boomgaardpad 15, 3257 KA te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 16 juni 2008). Nadere informatie over de verleende vergunningen Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden Infomiatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 1 juli 2008 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 1 juli 2008 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeentehuis OosHlakkee Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Ter inzage Van 10 juni tot en met 21 juli 2008 ligt op het gemeen tehuis in Oude-Tonge het volgende stuk ter inzage: - Aanwijzingsbesluit van het Natuur- en recreatieschap Haringvliet over terreinen en wateren waar honden ge durende de periode van 1 april tot 1 oktober 2008, in clusief de daarbij aangegeven tijdstippen, niet mogen komen. Het gaat hierbij om kwetsbare plekken zoals strandjes. Wet kinderopvang Op grond van artikel 46 lid 3 Wet kinderopvang delen wij u het volgende mede: Per 11 juni 2008 is gastouderbureau Viaviela opgeno men in het register kinderopvang van de gemeente Oostflakkee. Het gastouderbureau is gevestigd aan de Slikdijk 30 te Ooitgensplaat. Het register ligt kosteloos voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis in Ou de-Tonge. »i''^t--JSW:SS<B'^fig!%'^:i^.f-^ Hs««b»«rl(Hn 1, Posfcis 75,3255 ZH 0»de-Tonge. Internet: www.ooslflattee.nl. Tel. 10187]647100/fax647199/Mioil:infofooslflnld(ee.nl Openingslijden: «o l/m do 09.00 lot 12.00 en 13.00 tol 17.00 oor, vr 09.00 lol 12.00 en 13.00 tol 16.00 uur, eib eerste en derde dinsdag von de maand avonds geopend von 18.00 tol 19.30 uut. Bote Soeiole Zolen: 9.00 W 12.00 uur. ".00 lol 12,00 «UI en van 13.00 hjl 15.00 uur Inlergemeentelijk Samen werttingsverband is-Ovcf-iakkce Mededeling - namens burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer ItHeldingen 1Maliepaard Bloembollen BV, Molendijk 65, 3243 AL, Stad aan't Haringvliet (Besluit Algemene Regels voor Inrichtingen Milieubeheer); voor het opslaan van pro paan in een 8m' bovengronds reservoir. De inrichting wordt uitgebreid met de plaatsing van een tweede tank. 2. J. Ooms, Binnenweg 30,3248 AG Melissant (Besluit landbouw milieubeheer); melding voor de locatie Mo lendijk 132b, 3248 BB Melissant, betreffende het fok ken van ongeveer 10 paarden. 3. J. Doglerom en Zn, Galatheseweg 8, 3256 LE Acht- huizen (Besluit algemene regels voor inrichtingen mi lieubeheer); voor het plaatsen van twee boven grondse propaantanks elk 13m= per stuk De meldingen liggen ter inzage vanaf 16 juni 2008 ge durende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middelharnis (nr. 1), gemeentehuis van Dirksland (nr. 2) en het gemeentehuis van Oostflakkee (nr. 3). Degene die niet In de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dins dagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (tel. 0187-48 81 11). Owsiwsg 40, Poslbus 313,3240 AH Middelomis. Tel. 10187) 48 8111 fax 48 8199 E-moil: infoêlsgo.nl Grofvuiltjn (0187) 48 77 1! MilieuBochlen: (0I87| 48 81 31 o( milieollochlen8lsgo.nl Opeüingshjden: mo l/» vr 08.30 1100 en von 13.00 16.30 uur. OvBrslogslalioo; Johsinespoldersweg.19, Middelharnis, lel. (0187] 48 68 50. MiKitWileiï (0I87148 8131 of «iilie«Uodil«nasgo.ni OpeningsSjden: «lo l/m w 08.30 11.45 en von 13.00-16.45 uur, zo 09.00 -12.15 uur. van vrijdag 20 juni 2008 t/m zondag 22 juni 2008 WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdagmidtjag vijf uur tot maandag-morgen acht uur heeft voor heel Goeree-Over- flakkee dienst de Centrale huis artsenpost Goeree-Overflakkee, Ziekenhuis in Dirl(sland, tel. (0187)480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoed gevallen op zaterdag en zondag van 11.00 tot 11.30 uur. Van 13 t/m 15 juni tandarts Van Heesch te Sommelsdijk, tel. 480250. Voor spoedgevallen buiten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAICTIJK 'NATALIA' Paviljoen Ziekenhuis, Stationsweg 22 di., WO., do, spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur. Tel. (0187) 60 07 92 APOTHEKEN MEDIO APOTHEEK HARINGVLIET Antoon Coolenstraat 112 3245 MC SOMMELSDIJK Tel. (0187) 48 72 77 Geopend ma-vr 8.00-17.30 uur Zat 10.30-11.30 uur. APOTHEEK DIRKSLAND Voorstraat 25, Dirksland. Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Op zaterdag van 10.00-12.00 uur en 17.00-17.30 uur Kringapotheek 'OUDDORP' Boompjes 3-5, tel. 68 37-89 Werkdagen: 8.30-12.00 uur en van 13.00-17.30 uur. Op zaterdag van 12.00-13.00 uur Buiten openingstijden van de apothel<en kunt u voor dringende spoed-recepten bellen met het centrale dienstnummer van de apothe ken Goeree-Overflakkee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apotheek met wie u een tijdstip kunt afspreken om uw medicij nen te verkrijgen. De bereikbaarheidsdiensten zijn als volgt: MEDIO APOTHEEK HARINGVLIET Maandag t/m vrijdag 17.30-22.00 uur (op feestdagen vanaf 8.30 uur) KRINGAPOTHEEK OUDDORP Maandag t/m vrijdag 22.00-8.30 uur. APOTHEEK DIRKSLAND Zaterdag en zondag 8.30-22.00 uur KRINGAPOTHEEK OUDDORP Zaterdag en zondag 22.00-8.30 uur DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: R R. J. M. Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L. Tjebbes, Middelharnis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree-Overflakkee, 48 28 97. Afgelopen weekend heeft Mark Costeris (1992) voor de tweede achtereenvolgende keer de Nationale titel behaald op de 50m vrije slag tijdens de Nationale Kampioenschap pen in Drachten. Evenals de vorige keer in Terneuzen op de korte baan, wist hij ook op de 50m-baan een Kampioen- schaps record te zwemmen. Naast de titel op de 50m vrij werd hij ook nog 2'' op de lOOm vrij in 54.43 en 3^ op de lOOm rugslag in een clubre- cord van 1.02.10. Verder werd Mark Costeris nog 4' op de lOOm vlinder slag in een clubrecord van 1.00.90. De tweede deelnemer in Drachten was Sanne Huijs- mans (1995), die uitkwam op de lOOm en 200m rugslag en de 200m vrij. Haar beste notering was een 10" plaats op de 200m rugslag in een tijd van 2.43.59. Op de 200m vrij zwom zij nog een p.r. in een tijd van 2.29.38. Behalve op de NJK in Drach ten was de Schotejil als ploeg ook nog succesvol tijdens de jaarlijkse wedstrijd om de Eilandbeker van Goeree-Over flakkee in het zwembad van de Staver te Middelharnis. Zwem- club de Schotejil won voor de achtste keer op rij deze trofee. Tijdens de wedstrijd was er door alle drie de Eilandelijke zwemverenigingen een brede selectie opgesteld, variërend van minoren (tot 12 jaar), tot junioren-jeugd (tot 16 jaar) en senioren (vanaf 16 jaar). Opvallende prestaties namens de Schotejil waren er voor Esmee Koedoot (1992) die de lOOm schoolslag en de lOOm rugslag wist te winnen in resp 1.21.12 en 1.11.20. Ook Dani- ca Koedoot (1993) was goed voor een winnende tijd en wel op de lOOm vrij in 1.03.54. Sebasdaan Rosendaal (1991) won de lOOm vrij en de lOOm schoolslag in resp. 54.39 en 1.12.43. In de juniorengroep won Glenn Mijnders (1992) de lOOm schoolslag in 1.26.49. Ook Björn Vogelaar (1996) kwam tot twee winnende klas seringen en wel op de 50m vrij (32.98) en de 50m schoolslag (41.20) in een jongere catego rie. Melissa Kievit (1997) wist de 50m schoolslag in dezelfde categorie bij de meisjes te win nen in 47.28. In de leeftijd tot 10 jaar waren er nog winnende tijden voor Jorian Tanis (1^99) op de 25m vrij in 18.39 en voor David Kie vit (1999) op de 25m school slag in 23.84. Bij de meisjes won Femke de Gier (1999) de 25m schoolslag in deze catego rie in 23.17. De gemengde slotestafette lOx 50m vrij werd door de Schote- jilploeg, bestaande uit Marie- Claire van Zoest, Björn Voge laar, Janiek de Boed, Timo Lambregts, Danica Koedoot, Sebastiaan Rosendaal, Esmee Koedoot, Dennis Groen, Elise van Soest en Leander Noor dijk, met een overtuigende voorsprong gewonnen in een tijd van 4.59.10.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 8