beste monteur: installeer jezelf, monteer goede arbeidsvoorwaarden en laatje servicen. bij DeltaTechniek Kennisgeving besluiten tot instelling van de beperking ex artikel 20 Natuurbeschermingswet 1998 van de toegankelijkheid van gebiedsdelen binnen Natura 2000-gebied 'Voordelta'. DE VESTING EIIAflDEtl-tllEUWS Voetbal verenigingen in Dirksland samen verder DIRKSLAND - DES '67 en voetbalvereniging Dirksland gaan fuseren. Beide verenigingen gaan in 2009 samen verder als één nieuwe voetbalclub met een nieuwe naam en nieuwe clubkleuren. Wethouder Wim Brugge- man (Christenunie) - die overleg voerde met DES '67 en voetbalvereniging Dirksland om ze tot elkaar brengen en om afspraken te maken over de finan ciering - deelde dat don derdagavond mee aan de gemeenteraad. Kringloop- markt Nog kramen te huur op braderie Hongaars Ger. predikanten naar Middelharnis Bingo in de Victoriahal enthousiaste installatiemonteur ervaren elektromonteur DeltaTechniek WnAUrrBURlVI/V (24-30 uur p/week) Stoelen en Partyverhuur 'de Vesting' 'de Wegwijzer' christelijke school voor speciaal basisonderwijs ONDERWIJSASSISTENT(e) m) PAGINA 5 DINSDAG 17 JUNI 2008 Door Kees van Rixoort V(jlgciis Bniggcinaii hebben fle leden v;iii beide ckibs onlangs inel overgrole meerderheid besloten om tot één I)ii ksland- se voetbalveieniging te komen. De thuisbasis van de nieuwe club zal het huidige complex van DES '67 zijn. "Kr komen twee velden bij en er zullen zes kleedkameis worden aange bouwd. Een grotere kantine is niet nodig", aldus Bi iiggeiiian. De investeringen in het com plex bedragen bij benadering 4r)().euro. Een kunstvelcl zou de kosten sterk verhogen. Reden vvaaiom deze wens van de voetbalverenigingen niet zal worden geiealiseeid. "Een kunstvelfl kost al gauw S.'JO.ÜOO euio. Wat mij betiell is dal geen optie", aldus de wethou der, die verder meldde dat het nog twee jaar zal duren voor dal de nieuwe velden bespeel baar zijn. "In 2()()'.) is de fusie. Dan volgt nog een 'alhouwjaar' voor beide verenigingen. Dat zou betekenen dat de nieuwe club in 2010 ei hl van stait gaat. I let woidl een zaterdagveieni- ging", aldns Brtiggeman. De wethouder zei dat hij lol nu toe niet veel openbaie mede delingen heeft gedaan over de besprekingen. "Dit omdat er ook risico's zijn. Het is in het verleden al een paar keer gepii)beerd om tot een fusie te komen, maar toen lukte hel OUDDORP-Op parkeerplaats Dorpstienden wordt zateidag 21 juni van 8.00 tot 16.00 uur dejaarlijkse kringloopmarkt gehouden, georganiseeid door de activiteitencominissie van de Doopsgezinde Clemeente te Ouddorp. .\ls projectdoel is dit keer gekozen voor de Kin derafdeling van het ziekenhuis in Dirksland. Een deel van de marktopbrengst wordt overge dragen aan de stichting Vrien den van Ziekenhuis Dirksland. fn een giool aantal stands is een ruime sortering prcjducten uitgestald, o.a. boeken, klein antiek, bloemen, kinderspeel goed en glas. De kledingstands zijn zeer uitgebreid met opval lend veel aanbod. Ook kunnen pi ijzen worden gewonnen mei het Rad van Avontuur. Bez<je- keis kunnen op de foto in of tegen een Ouddorpse achter grond. En er zijn oliebollen en gebakken vis. (JUDDORP - Er zijn nog enke le kiamen te huur op de HON Biaderie R-XDERIE in Oud dorp. De braderie vindt plaats op vrijdag 25 juli 2008 van 9.30 tot 16.00 uur, vlakbij de grote bungalow- en campingparken en de gi ote parkeerplaats bij het strand. Hebt u leuke spullen, iets unieks of rommel waar u vanaf Wilt, dan kunt u een ki aam huren. Wie interesse heeft, kan contact opnemen met Poul .Xch- terberg tel. 06-51583969, e-mail poid.acliterberg(<"het net.nl. Een Cialetaria, Poffertjeskraam, .Springkussen, een Bungee Trampoline en de Elakkeese l'iraten zijn al aanwezig. De bra derie wordt geoiganiseerd dooi- stichting Het Oude Nieuwland te Oudclorp. niet." Raadslid jan Eeenders (Oemeentebelangen) had daar alle begrip voor en sprak van "een prima ontwikkeling, bij zonder goed voor de samen leving in Dirksland. Ga hier vooral mee door! De Prins Maurils heeft iets met Hongarije en Roemenië. De contacten met het bejaarden tehuis en de school in .Szcnten- dre zijn daar voorbeelden van. Vanaf 1998 zijn er regelmatig koorreizen naar deze voorma lige Oostbloklanden geweest. Voor vele oud-leerling(;n is zo'n reis onvergetelijk geweest. Voor enkelen van hen is het een stimulans geweest om in de hulpverlening aan onze minderbedeelde naasten te gaan werken. In oktober 2007 is een ensemble van 12 leerlingen van de Prins Maurils op tournee geweest in Roemenië. Zij hebben daar in een achttal gemeenten van de Hongaars Gereformeerde Kerk gezongen, 'l'wee predi kanten die hen toen begeleid den, ds. Szalmari Elemér en ds. Ary Laszló, zijn samen met ds. (ienda .Szaboic door de Prins iVIaurits uitgenodigd voor een tegenbezoek. Dit heeft deze en volgende week plaats. Ds. .Szatmari Elemér hoopt enkele les.sen Hongaars en geschiede nis van Hongarije te geven aan diverse klassen. Op woensdag 18 juni van 19.00-20.00 uur is er een bij eenkomst in hel kerkgebouw van de Her\i)rmde Gemeente te .Soninielsdijk. Eén van de predikanten hoopt een medita tie te houden, de ander hoopt het orgel te bespelen. (Jok er is zang dat door een ensem ble van leden van het mid- denbouwkoor wordt versterkt, ledereen is hartelijk welkom. DIRKSIA.ND - De Stichting Verenigd In Kracht houdt donderdag 19 juni een bingo avond in de Victoriahal, Phi- lipshootjesvveg 57 te fiirksland. Er zullen acht rondes en twee superrondes worden gespeeld. De avond begint om 20.00 uur. de deuren gaan open om 19.30 uur. ledereen is hartelijk wel kom. De minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuurs recht (specifiek de artikelen 3:42 en 3;45), het volgende bekend. Bij besluiten van 9 juni 2008 heeft de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, op grond van artikel 20 van de Natuurbeschermingswet 1998, de beperking van de toegankelijkheid van gebiedsdelen binnen Natura 2000-gebied 'Voordelta' ingesteld. De Voordelta, de ondiepe zee en omringende stranden voor de Zuid-Hollandse en Zeeuwse eilanden, is een waardevol natuurgebied dat nationaal en internationaal van belang is voor het behoud van de biodiversiteit. Om die reden heeft de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit de Voordelta op 19 februari 2008 aange wezen als Natura 2000-gebied. Binnen het Natura 2000- gebied Voordelta is het noodzakelijk de toegang tot een aantal deelgebieden te beperken. Deze gebiedsdelen betreffen een bodembeschermingsgebied waar de bodemberoerende visserij wordt beperkt en vijf rust gebieden voor zeehonden en vogels. Deze toegangs beperkingen dienen ter realisering van de Natura 2000- doelen, alsmede de compensatie van de effecten van Maasvlakte 2 op de Voordelta. Twee van de vijf rust gebieden zijn zowel voor instandhoudingsdoelstellingen als voor compensatie van belang. Hoe komt u aan meer informatie? De toegangsbeperkingsbesluiten worden op dinsdag 17 juni 2008 ter inzage gelegd bij: de gemeentehulzen van Albrandswaard (Hofhoek 5 te Poortugaal), Bernisse (Gemeenlandsedijk Noord 26 te Abbenbroek), Brielle (Slagveld 36 te Brielle), Goede- reede (Tramlijnweg 2 te Goedereede), Hellevoetsluis (Oostzanddijk 26 te Hellevoetsluis), Lansingerland (Raadhuislaan 1 te Berkel en Rodenrijs), Maassluis (Koningshoek 93.050 te Maassluis), Midden-Delfland (Keenenburgweg 55 te Schipluiden), Rozenburg (Jan van Govenstraat 1 te Rozenburg), Schiedam (Stadserf 1 te Schiedam), Schouwen-Duiveland (Laan van St. Hilaire 2 te Zierikzee), Spijkenisse (Raadhuis laan 106 te Spijkenisse), Vlaardingen (Westnieuw- land 6 te Vlaardingen), Westland (Van Geeststraat 1 te 's-Gravenzande) en Westvoorne (Raadhuislaan 6 te Rockanje); de openbare bibliotheken van Bleiswijk (Dorpsstraat 7), Oostvoorne (Hoflaan 6), Ouddorp (Hofdijksweg 20) en Vlissingen (Spuistraat 6); de deelgemeentehuizen van Hoek van Holland (Prins Hendrikstraat 161) en Hoogvliet (Middenbaan-Noord 47) en de wijksecretarie Pernis (Vroomstraat 14); City Informatiecentrum (Coolsingel 197 te Rotterdam); de provinciehuizen van Zeeland (Abdij 6 te Middelburg) en Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag); de kantoren van Rijkswaterstaat, diensten Noordzee (Lange Kleiweg 34 te Rijswijk), Zeeland (Poelendaele- singel 18 te Middelburg) en Zuid-Holland (Boompjes 200te Rotterdam); de ministeries van Economische Zaken (Bezuiden houtseweg 30 te Den Haag), Financiën (Prinses Beatrixlaan 512 te Den Haag), Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (Dienst Regelingen, Laan van Nieuw Oost-lndië 131/133 te Den Haag), Verkeer en Water staat (Plesmanweg 1-6 te Den Haag) en Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer (Rijn- straat8te Den Haag). Voor vragen kunt u contact opnemen met het Inspraak- punt, telefoon 070 351 96 02. Een exemplaar van de docu menten kunt u bij het Inspraakpunt opvragen. De docu menten worden u dan tegen kostprijs toegestuurd. Voor meer informatie over het project, alsmede een digitale versie van de documenten, kunt u terecht op www.inspraakpunt.nl. Wie kan reageren? Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken bezwaar indienen tegen de toegangsbeperkingsbesluiten. Hoe kunt u reageren? De bezwaartermijn vangt aan met ingang van de dag na publicatie van de kennisgeving in de Staatscourant en loopt dus van woensdag 18 juni tot en met dinsdag 29 juli 2008. Het bezwaarschrift dientte worden gericht aan: De minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Dienst Regelingen Afdeling Recht Rechtsbescherming Postbus 20401 2500 EK Den Haag Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en moet ten minste de volgende elementen bevatten: de naam en hetadres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar gericht is, en de gronden van het bezwaar. Het.instellen van bezwaar schorst met de werking van de besluiten. Hangende be zwaar kan op grond van artikel 8:81 Alge mene wet bestuursrecht een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. De aanleg van Maasvlakte 2 is onderdeel van het Project Mainport- ontwikkeling Rotterdam (PMR). PMR heeft tot doel de mainport Rotterdam te versterken èn de leefbaarheid van de regio Rijnmond te vergroten. Het project bestaat verder uit de bijbehorende verplichte natuurcompensatie: het realiseren van een bodembeschermings- gehied met rustgebieden in de Voordelta en de aanleg van '35 hectare nieuw duingebied. Om de leefbaarheid in de regio te vergroten wordt daarnaast 750 hectare natuur- en recreatiegebied aangelegd en zijn er initiatieven om het Bestaand Rotterdams Gebied te verbeteren. In de Planologische Kernbeslissing PMR heeft het Rijk de ruimtelijke voorwaarden vastgelegd voor de uitvoering van deze deelprojecten, PMR is een samenwerkmgsverband van rijks-, regionale en lokale overheden en Havenbedrijf Rotterdam N.V De verantwoordelijk heid voor de aanleg van Maasvlakte 2 ligt bij Havenbedrijf Rotterdam. Kijk ook op www.mainpDrt-pmr.nl. DeltaTechniek zoekt een DeltaTechniek is een dynamische en innovatieve totaalinstallateur. Het bedrijf combineert 30 jaar werkervaring met de modernste technologie in een onderscheidend totaalpakket: ontwerp, installatie en onderhoud van technische installaties in de utiliteit, woningbouw en bij particulieren. Een goede relatie met de groeiende klantenkring vormt samen met de kwaliteit, flexibiliteit en kennis van de 45 enthousiaste medewerkers de basis voor het succesrijke bedrijf. die zelfstanidig werkzaamheden uit kunnen interesse? Neem contact op met voeren aan woningbouw en utiliteits projecten de heer m.j. Koldijk. Schrijf, bel of mail: Loop jij warm voor de installatietechniek? Ben je positief ingesteld? Lever je werk waar je trots op bent en heb je een afgeronde monteursopleiding? Dan maken wij graag 'contact' met jou! Totaal installateurs DeltaTechniek t.a.v. de heer M. J. Koldijk Industrieweg 36-4 4301 RS Zierikzee TOni 64 47 64 E mjkoldijk@delta-techniek.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Handelsweg 2 St. Pliiiipsiand www.deltatechniek.nl stoelen en Partyverhuur 'de Vesting' is al 25 jaar de verhuurspecialist in de regio Voorne-Putten en Goeree- Overflakkee, maar ook ver daarbuiten. Wij verhuren tafels, podia, linnengoed, serviesgoed, verlichting, koelkasten, barbecues en natuurlijk stoelen. Binnen ons bedrijf staan kwaliteit en optimale sei^ice centraal. Ter versterking van ons team zijn wij op koile termijn op zoek naar een: De werkzaamheden bestaan uit: - bezorgen en retourneren van bestellingen - schoonmaken en onderhouden van onze verhuurmaterialen - alle overige voorkomende werkzaamheden Wij vragen: - rijbewijs B E - flexibiliteit - stressbestendigheid Wij bieden: - arbeidsvoorwaarden conform CAO Gemengde en Speelgoedbranche - ruimte van zelfstandigheid - prettige werksfeer in een klein team Interesse: Stuur je sollicitatiebrief met CV, voor 02 juli 2008 naar: t.a.v. mevr. D. van den Broek-Kievit, Delta Industrieweg 14, 3251 LX Stellendam Voor verdere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw D. van den Broek-Kievit via telefoonnummer 0187-490808. Hobbemastraat 4 - 3241 AD - Middelharnis - 0187-483767 Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk speciaal onderwijs op Goeree- Overflakkee vraagt m.i.v. 1 september 2008 of z.s.m. hierna voor haar speciale basisschool: Groep a (4-6 j) (ma/di/wo/do) Onze school: 'De Wegwijzer' bestaat momenteel uit 6 groepen en heeft ongeveer 70 leerlingen. Er wordt gewerkt vanuit een visie en deze wordt door het team vorm gegeven. Dit betekent dat er binnen het team steeds een gezamenlijk zoeken is naar nieuwe mogelijkheden. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Werken met groepjes en met individuele kinderen. Assisteren in de klas. Overnemen van een groep. Kringgesprek leiden. Kinderen helpen waar dat nodig is en uitdagen waar het kan. Behoor je tot een p.c. kerkgenootschap en wil je je inzetten voor bijbelgetrouw onderwijs èn ben je geïnteresseerd, bel dan voor meer informatie naar: A. J. Klooster (directeur) (0187) 48 37 67 (school) J. fvlaliepaard (adj. directeur), (0187) 48 37 67 (school) (0111) 45 10 34 (privé) En/of schrijf/typ een brief met persoonlijke gegevens en referenties, die uiterlijk 26 juni binnen is bij: sbo 'de Wegwijzer' óf mail ons je brief: Postbus 150 directie@sbodewegwijzer.nl 3240 AD tvliddelharnis

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 5