50 [voogdIi pooGoL v"M.-i:r.i„. ^m ^m diensten IhI EIUVt1D01-t1IEUWS Anne-Louise 1968 2008 Klaas Tanis Krijntje Jannetje Tanis-Sperling 1958 2008 Jan Redert Neeltje Redert-Grinwis Wim en Marianne van den Nieuw endijk 1958 2008 Rien Peekstok Riek Peekstok-Kamp Andrea Wolfert-Visser Andrea Andrea Andrea Andrea Lieve Andrea, Andrea Wolfert-Visser Andrea Andrea Andrea Visser Andrea Andrea Andrea Wolfert Andrea Wolfert Andrea Wolfert Andrea Wolfert-Visser Andrea Wolfert-Visser Lieve mensen, MARIA CORNELIA BUSKOP Veif- en Behangspeciaahaak Piet en Jannie Bechthum Niet meer als vroeger DANIËL MIEROP fi PAGINA 3 DINSDAG 29 APRIL 2008 F A M I LI E b E R I C H T E N De Het-re, die leven gaf en leven spaarde, heeft ons verblijd met de geboorte van ons dochtertje en zusje Zij is geboren op 27 april 2008 Arjan en Anja Akershoek-Ihrinan Yannick en Malissa Bieningen 9, 3253 F.A Otiddorj) Telefoon (0187)68 78 24 de Ifeere wil en wij leven hopen on/.e lieve ^vader en moeder, opa en oma ;5 mei 2008 de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden zijn getrouwd. Wij willen hen hiermee van harte feliciteren en wensen hen (iods onmisbare zegen toe op fiun verdere levensweg. Plony Klaas en Aletta Anne, Karin, Klaas /au, Eiselle, Mirjam Jacomien Lieneke en Erik Ine, Hen, Nora Nelleke en Jolian Agatha en Jan Armelien. Jariue Katy en Gerard I lavenweg .39 32.53 Xc'Ouddorp D.V. vrijdag 2 mei hopen onze geliefde ouders en ■grootouders en hun r)0-jarig huwelijk te gedenken. dopen dat zij no^ faii^y; voor elkaar en vooi^ ons gesjiaard mogen blijven. jan en Greet Nelleke Anet en Johan Raja Wcslerweg 9 3253 I.X Ouddorp Onze lieve papa en mama zijn 12'/j jaar getrouwd. Gefeliciteerd xxx-jes ]ulian, Tim en Mare Venkelstraat 13, 3252 BV Goedereede ■3|--------------------------------------------------------------------------------- Op D.V. 1 mei 2008 vieren wij het 5()-jarig huwelijk van en Kinderen: Rintis en Nely Korsnaan en Gudrim Ellis en Willy Bart en .\nnita Marieke en Gert Kleinkinderen: Marielle. Niels, Gatharina, Nadine, Jessica. Sofie, Stefan, Eline, Gideon, Tibaut, Alisha Begonia 10 3247 DV Dirksland Het is niet te geloven We waren even onderste hoven Sarah komt er aan Maar daarom nog geen traan Het i,s niet aan jon te zien Maar het wordt toch 5x10. Van harte gefeliciteerd. Jaap en Iria Roy, Lenny en Finn Johnny en Isabel Dan zweef ik op de wind, gedragen door Uw Geest en de kracht van Uw liefde naar Jesaja 40 31 Hij kan, èn wil, èn zal in nood, zelfs bij het naad'ren van de dood, volkomen uitkomst geven. Psalm 68 10b, berijmd Met groot verdriet, maar vertroost doordat ze, in de zware weg die ze moest gaan, zich geborgen moclit weten bij haar Heiland en dankbaar voor alle liefde en warrDte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mee dat van ons is weggenomen, mijn lieve mooie vrouw en mijn lieve, lieve mama in de leeftijd van 27 jaar 15 maart 1981 26 apnl 2008 echtgenote van; izak Wolfert mama van: Jochem Dubbele Ring 24 3245 AD Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren op D.V. woensdag 30 april van 20.30 tot 22.00 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De rouwdienst voor familie, vrienden en belangstel lenden zal gehouden worden op D.V. donderdag 1 mei in de Ned. Herv. Kerk aan de Ring te Sommels dijk, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er, voor degenen die daar voor woensdagavond niet in de gelegenheid waren, alsnog gelegenheid tot condoleren in ver enigingsgebouw Vita Nova, Van Aerssenstraat 5 te Sommelsdijk. Liever geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Zo bijzonder. Zo vol wils- en levenskracht. Zo moedig. Zo'n ongelijke strijd Met intens verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde, enige dochter en onze lieve, lieve zus, schoonzus en tante Mijn lieve jutje, we zullen je nooit kunnen verge ten. Han Visser en Els Arno, Lenny en Kelly Rudi en Joyce Battenoord, 26 april 2008 "van Oudsher is God een schuilplaats, Zijn armen dragen u voor eeuwig" Deuteronomium 33;27a tk ben niet dood. De Heer heeft mij geroepen Bij hem te wonen in Zijn heilig huis. Ik hoef geen rust en vrede meer te zoeken. Ik heb het nu, want ik ben veilig Thuis Met onuitsprekelijk verdriet berichten wij dat de Heere, in de bloei van haar leven, op Zijn tijd en Zijn wijze, van ons heeft weggenomen onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 27 jaar Dio Struijk Ans Struijk-Schellevis Arno en Lenny Visser Kelly Rudi Visser en Joyce van den Broecke Middelharnis, 26 april 2008 2 Korinthe 5 vers 1 Want wij weten, dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeu wig in de hemelen. In Christus ontslapen onze innig geliefde dierbare schoondochter, schoonzus en tante. Ons hart is met droefheid vervuld nu we haar moeten missen. echtgenote van onze zoon en onze broer Izak en mama van Jochem '15-03-1981 126-04-2008 Dirksland: Wim en Atie Wolfert-van Noord Willem-Jan en Carolien Nena Simone en Jordy Matthijs en Carmen Dirksland, 26-04-2008 Trots op wie jij was.... Jij gaf ons liefde, rust en kracht We zullen je missen, elke dag.... Dag lief zusje, dag lieve tante Arno, Lenny en Kelly Sommelsdijk, 26 april 2008 Je lichaam zo ziek, je geest vermoeid Machteloos moesten we toezien hoe je leed Maar nu is al je pijn weggsnomen, nu is alles goed Rust nu in vrede, want die heb je nu gevonden We zullen je gedenken met een liefdevolle glimlach Maar we zullen je missen met onnoemelijk veel tranen Dag lief zussie, Rudi en Joyce Psalm 103 vers 8 Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Gelijk een bloem, die op het veld verheven. Wel sierlijk pronkt, maar kracht'loos is en teer; Wanneer de wind zich over 't land laat horen. Dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; IVIen kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Tot onze diepe droefheid nam de Heere van ons weg de geliefde vrouw van mijn kleinzoon Izak en de moeder van mijn achterkleinkind Jochem in de leeftijd van 27 jaar. Oma van Noord-Maliepaard en kinderen Oude-Tonge, 26 april 2008 'In de palm van Gods hand kwam haar leven tot rust'. Wij voelen ons intens verdrietig door het overlijden van onze lieve nicht Sterke de Heere Izak, Jochem en verdere familie met dit grote verlies. Middelharnis tante Bep en ome Cees Goes tante Gobi en ome Leen Dirksland tante Corrie en ome Piet Sommelsdijk tante Nellie en ome Joop (in liefdevolle herinnering) Sommelsdijk: ome Jan en tante Marieke Nieuwe Tonge: Andréa (in liefdevolle herinnering) 'Er is een Land van louter licht' Wij zijn erg verdrietig door het overiijden van onze lieve nicht Wij willen Izak, Jochem en verdere familie veel sterkte toewensen. Robin en Miranda Patrick, Marlt Ferdi Ganpat, Meenakshi Esther, Petra, Corine en Patrick Niels en Claudia Anne en Martijn Linda, Ruben, Din, Alice Komf herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en tk zal u rust geven. Mattheus 11 vs 28 Met intens verdriet delen wij u mee dat de Heere, na een ernstige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze lieve nicht echtgenote van Izak Wolfert en moeder van Jochem op de jonge leeftijd van 27 jaar. Dat de Heere Izak, Jochem, de ouders, broers, zus, zwager en schoonzussen de kracht mag geven om dit zware verlies te dragen. Yerseke: Christchurch NZ: Elly en Kees Kamp - Visser Nathalie en Adriaan Rico - Ilse - Thara Mare en Esther Chimène Annelies en Abram Lenie en Ido Funcke - Visser Jacqueline en Mark Johan Remco Isobel Alexander (in liefdevolle herinnering) Lennard Nieuwe Tonge; Adrie en Leen Verkerke - Visser Rudolf Natasja Lennard 26 april 2008 God heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn huis; je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je bent nu veilig Thuis. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij zijn dankbaar voor de rust en het vertrouwen dat je ons hebt gegeven. Wij wensen Izak, Jochem en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Bart en Marlon Prank Jan en Jeantine Gerwin en Ellen Intens verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve vriendin Wij wensen Izak, Jochem en verdere familie veel sterkte toe. Martijn en Giuseppina Martien en Annemarie Oude-Tonge, 26 april 2008 Als iets liefs je verlaat blijft nog altijd de liefde. Heel verdrietig zijn we omdat we afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere vriendin Dag kanjer, slaap zacht. Kus Tony en Margret Nu het einde is gekomen, de grens bereikt met laatste kracht. Nu gaat de hemel voor je open en ben je eeuwig Thuis gebracht. We zijn verdrietig dat onze bijbelstudievriendin van ons is heengegaan We denken dankbaar terug aan haar fijne inbreng in onze gesprekken. Izak, Jochem en verdere familie veel sterkte en Gods kracht toegebeden. Jeroen en Arendien Cornells en Elza Adwin en Tamara Kees Met verslagenheid ontvingen we het bericht dat is overieden de vrouw van onze clubleider Izak We bidden hem en de kleine Jochem Gods nabijheid toe. We zijn verdrietig, maar weten ook dat ze voor eeuwig bij haar Heere mag zijn. Tienerclub 12+ Herv. Gem. Sommelsdijk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Haar heengaan kwam.niet onverwacht, "maar'is door iedereen in ons bedrijf toch ervaren als een grote schok. Meer dan vier jaar is Andrea met hart en ziel betrokken geweest bij ons bedrijf. Haar inzet, toewijding en collegialiteit, haar vriendelijk heid en aandacht voor anderen, zullen wij als een waardevol geschenk in onze herinnering aan haar meenemen. Wij wensen haar man Izak, haar zoontje Jochem, haar ouders en overige familie, vrienden en ken nissen veel sterkte met het dragen van dit zware veriies. Directie en medewerkers Voogd Voogd Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn. Wij zijn bedroefd dat onze collega van ons is heengegaan. Haar enthousiasme en haar collegialiteit zullen wij altijd in herinnering houden. Wij zullen Andrea missen. Wij wensen haar man Izak en zoontje Jochem veel kracht en sterkte toe om dit grote veriies te dragen. Alle collega's van Voogd Voogd Hartelijk dank voor alle lieve kaarten, brieven. attenties en bezoek tijdens mijn verblijf in het Ziekenhuis te Dirksland en daarna gedurende mijn revalidatieperiode in verpleeghuis 'De Grootenhoek'. Uw betrokkenheid tijdens deze periode heeft mij bijzonder gesterkt. Hartelijke groet, E. Reus-Cammuert Na de herdenking van ons 50-jarig huwelijk willen wij, na de Heere, een ieder hartelijk dankzeggen. Familie, kinderen, bekenden voor de vele kaar ten, bloemen en attenties, en de kerk voor het bezoek. Mede namens onze kinderen en kleinkind. Joh. Boogaard A. W. Boogaard-Koppenaal Middelharnis, april 2008 Na een lieldexoUe verpleging in 'Ebbe en Vloed' is tot onze diepe droelheid door de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde nxieder, schoonmoeder, grootmoe der en overgrootmoeder sinds 27 april 1978 weduwe van Izaak Bechthum in de leeftijd \an 84 jaar. Piet en Jannie Bechlhtim .Miranda en Robin Patrick. Ma ril Antoinel en Maic Marian en Dammis Vroegindeweij Peter en Maria Rdsanne, .Mineke, Daan. Jons Sjaak en Bianca Michelle, Sveii Hans en Clementine /(nuics Marco Annemarie 27 april 2008 Verzorgingshuis 'Ebbe en Vloed' te Oude Tonge Clorrespondentie-adres; M. B. X'roegindeneij-Bechlhnni, Molendijk 145. 3244 AM Nieuwe Ibnge De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op rijdag 2 mei om 13.30 uur in de aula \'an 'Ebbe en Vloed', Washingtonstraat 2, ingang .Vlariniersweg, te Oude Tonge. .Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.45 uur op de algemene begraaf plaats 'Vrederirst' te Middelharnis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in bovengenoemde aula. Zij die geen rouwbriel hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is Hollaan 27, 3241 (;K Middelharnis vrijdag 2 mei de gehele dag gesloten. Beetje hij heel/e moesloi we elkaar verlaten Wc konden niet zo goed meer mei je j)falen De stilte deed vaak pijn Hel kon niet meer zoals vroeger zij}i Maar, na je xHiorgocil henl heengegaan '.teggenttfij: Daidt -ooor alles wat je hebt gcilaan.' Verdrietig zijn wij dat onze lieve OMA BECHTHUM is o\'erleden. Miranda en Robin Patrick, Marit Anioinet en Mare Peter en Maria Roscnoic, Aliiieke. Daan, joas Sjaak en Bianca Michelle, Sven Hans en (ilementine jannes Marco Annemarie Oude-Ibnge, 27 april 2008 DANKBETUIGING Wij willen iedereen bedanken voor alle belang stelling en medeleven die wij mochten ontvan gen na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa In het bijzonder bedank ik mijn kinderen en kleinkinderen voor wat ze allemaal voor mij hebben gedaan. Wat zou opa trots zijn geweest.' Ik bedank de artsen in het ziekenhuis, alsook onze huisarts dr Kooy voor zijn altijd aanwe zige hulp, de dames van de thuiszorg die Daan al die jaren hebben verzorgd, evenals de fysio therapeuten en de jongens van de \(3etbal. Dank ook aan zus Adrie met haar man die er waren en nog steeds zijn. Ook hun kinderen waar ik veel aan te danken heb, dank jullie allemaal. Verder ds. A. van Wijk \()or de pastorale bezoeken en het leiden van de rouwdienst en ouderling Looy voor het afsluiten van de con doleance en de begrafenis. En natuurlijk niet te vergeten de heer Van \Vageningen voor de begeleiding en verzor ging van de begrafenis. Onze oprechte dank aan u allen. Jannie Mierop-van der Velde Kinderen en kleinkinderen Herkingen, april 2008 i Wij willen ii allen heel hartelijk bedanken vocjr de vele felicitaties en attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Het was hartverwarmend. Adrie en Lien Wandemaher

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 3