flöSÏ^ME MiddelharnbêJ' EIIIVnDEl1.niElJW5 - -"-"-^ wéér clan mooi: GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 8 VRIJDAG 18 APRIL 2008 GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata De Commissie Bezwaarschriften l<omt op 23 maart 2008 om 14.00 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in het gemeen tehuis en wel bij de Publieksbaklie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl De Gemeenteraad komt op 24 maart 2008 voor een vergadering bijeen. Deze vangt aan om 19.30 uur. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreel(recht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor burg ers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf minuten het woord te voeren over geagendeerde on- dera/erpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit ten minste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, tele foonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen. Op 7 april 2008 van: - P. Breederveld voor het geheel veranderen van de woning op het perceel Capellerij 3, 3252 CG Goed ereede. Op 9 april 2008 van: - H.J. van Heesch voor het geheel oprichten van een aanbouw aan de recreatiewoning Noordzeepark-Grev- elingen 64, 3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 11 april 2008 van: - W.J.tsil. Baas voor het plaatsen van dakvensters en het repareren van voegwerk van de woning op het perceel Toepad 1,3252 CA Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende ver gadering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 22 april 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 22 april 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage In het gemeentehuis te Goedereede. Beltendmaking voorgenomen vrijstelling plan Oosterpark Burgemeester en wethouders van de gemeente Goed ereede maken bekend het voornemen te hebben om op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Landelijk gebied', teneinde een bouwplan mogelijk te maken dat voorziet in de bouw van 51 woningen, afgestemd op de doelgroep 55+ en mindervaliden, op het perceel dat is gelegen in de hoek tussen de Oosterweg en de Hofdijkseweg (oostelijk van de Oostera/eg en noordelijk van de Hofdijksweg) te Ouddorp, kadastraal bekend gemeente Ouddorp, sec tie G, nummer271 en 272. In verband hiermee, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, alsmede artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, liggen de hierna te noemen bescheiden mej ingang van 21 april 2008 gedurende een periode van zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de Pub lieksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Het betreft: - het ontwerpvrijstellingsbesluit ex artikel 19, lid 1 WRO; - het concept van de bouwvergunning; - bijbehorende bescheiden, zoals het conceptbouwplan en de ruimtelijke onderbouwing. In de ruimtelijke on derbouwing is een nadere motivering gegeven van het onderhavige bouwplan. Ten aanzien van de conceptbouwvergunning geldt dat burgemeester en wethouders hebben verklaard dat afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht hierop van toepassing is. Dit impliceert dat eventueel te ont vangen zienswijzen zich (ook) richten op het voornemen tot het verlenen van de bouwvergunning. Een bezwaarschriftprocedure na het daadwerkelijke besluit is vervolgens niet mogelijk. Wel is dan beroep mogelijk bij de rechtbank. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze (c.q. zijn bezwaar) ten aanzien van het ontwerpvrijstellingsbesluit en het concept van de bouwvergunning schriftelijk en mondeling (na afspraak met het cluster RO van de gemeente Goedereede, tel. 0187 - 4915 00) kenbaar maken. Deze zienswijzen di enen gericht te worden aan het college van burge meester en wethouders van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp, Bekendmaking voorgenomen vrijstelling Henri Dunantstraat 2 Stellendam Burgemeester en wethouders van de gemeente Goed ereede maken bekend het voornemen te hebben om op basis van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Dorpsgebled Stellendam', teneinde mogelijk te maken dat het perceel Henri Dunantstraat 2 te Stellendam, kadastraal bekend gemeente Stellen dam, sectie B, nummer 3832, behalve voor maatschap pelijke doeleinden, ook voor woondoeleinden gebruikt kan en mag worden. In verband hiermee, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, alsmede artikel 19a, lid 4 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto afdeling 3.4 van de Algemene wel bestuursrecht, liggen het ontwerpvrijstellingsbesluit ex artikel 19, lid 2 WRO, alsmede bijbehorende beschei den, zoals de ruimtelijke onderbouwing, met ingang van 21 april 2008 gedurende een periode van zes weken ti jdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de ruimtelijke onderbouwing is een nadere motivenng gegeven van het onderhavigo initiatief. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan oon iodor zijn zienswijze ten aanzien van het ontwerpvi ijstollings- besluit schriftelijk en mondeling (na afspraak mol hol cluster RO van de gemeente Goedereede, lol. 0187- 491500) kenbaar maken. Deze zienswijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Verleende'vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - A. Aleman voor het oprichten van een carport op het perceel Oudenhil 13,3253 EE Ouddorp (7 april 2008); - J. Voogt voor het plaatsen van een schuifpui in een gevel van de woning op het perceel Pr. Beatrixstraat 8,3251 XH Stellendam (7 april 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - G.Th. van Gerven voor het geheel veranderen/opricht en van een schuur op het perceel Hazersweg 57,3253 XE Ouddorp (7 april 2008); - M. Smit voor het gedeeltelijk (intern) veranderen van een blokhut t.b.v. de vestiging van een nagelsalon op het perceel Nieuweweg 66, 3251 AT Stellendam (7 april 2008); - T. Both voor het geheel oprichten van een garage/berging op het perceel Waterweg 5a, 3253 XL Ouddorp (7 april 2008); - J.T Roos voor het gedeeltelijk vergroten van de won ing op het perceel Dijkstelweg 25, 3253 TA Ouddorp (9 april 2008); - P. Emaus voor het gedeeltelijk vergroten van de won ing op het perceel Bokweg 9, 3253 AB Ouddorp (9 april 2008); - Websites Nederland voor het gedeeltelijk veranderen van de gevel van het pand Deltageul 19, 3251 NG Stellendam (9 april 2008); - E.QW. Keyzer voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Dirkdoensweg 38, 3253 AE Ouddorp (9 april 2008); - J. Klepper voor het geheel vernieuwen van een garage/berging/serre op het perceel Molenblok 16, 3253 AL Ouddorp (10 april 2008). Verleende sloopvergunning aan: - L.B. Biemond voor het geheel slopen van een land- bouwschuur op het perceel Plaatweg 3,3251 LN Stel lendam (7 april 2008). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pub lieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestu ursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het besluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wet telijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking (1) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goed ereede maken bekend het voornemen te hebben om op basis van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en artikel 9 lid 6 van het vigerende bestem mingsplan 'Nieuwe Oostdijk 2000' vrijstelling te vertonen om de garage achter de woning aan de Hoofddijk 2 te gebruiken voor kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten ten dienste van de opslag van materialen voor het bedri jf Joop van Huizen Elektrotechniek, een en ander met dien verstande dat: 1de woonfunctie als primaire functie gehandhaafd di ent te blijven; 2. geen onevenredige afbreuk wordt gedaan aan de kwaliteit van de omgeving door geluide en par keeroverlast; 3. ten hoogste 20 m^ van hel vloeroppervlak van de garage voor bedrijfsactiviteiten mag worden aangewend; 4. het afwijkend gebruik slechts van toepassing is voor bedrijfsactiviteiten die in het kader van de gegeven vrijstelling zijn toegestaan. In verband hiermee, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 9 lid 6 van het vigerende bestemmingsplan 'Nieuwe Oostdijk 2000', juncto afdeling 3,4 van de Al gemene wet bestuursrecht, liggen de hierna te noemen bescheiden met ingang van 21 april 2008 gedurende een periode van 6 weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de Pub lieksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Het betreft: het ontwerpvrijstellingsbesluit ex artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; - bijbehorende bescheiden. Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder zijn zienswijze ten aanzien van het bovenstaande schriftelijk en mondeling (na afspraak met het cluster RO van de gemeente Goedereede) kenbaar maken. Zienswijzen ten aanzien van het ontwerpvrijstellings besluit dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goed ereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Een bezwaarschriftprocedure na het daadwerkelijke besluit is ven/olgens niet mogelijk. Wel is dan beroep mogelijk bij de rechtbank. Bekendmaking (2) Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op grond van a'rtikel 3 van de Drank- en Horecawet, voor het horecabedrijf aan de on derstaande rechtsperso(o)n(en) als bedoeld in artikel 4, eerste lid, van de Drank- en Horecawet, een drank- en horecavergunning te verlenen' naam w W.F.B, ondernemingsvorm Paracommerciele instelling handelsnaam vv W.F.B, adres Hofdijksweg 46 3253 KB Ouddorp Voorscliriften en beperidngen Aan deze vergunning worden de volgende beperkingen en/of voorschriften verbonden: a. do vergunning geldt niet voor het houden van bij- oonkomsten van persoonlijke aard zoals bruiloften en partijen. b Hol is de vergunninghouder verboden de mo- golijkheid van het houden van bijeenkomsten van persoonlijke aard te houden, openlijk aan te prijzen. c, In do inrichting mag slechts alcoholhoudende drank worden verstrekt gedurende een uur voor, tijdens en Gon uur na (wedstrijden, trainingen vergaderingen verenigingsactiviteiten stichtingsactiviteilen enz., afhankelijk van het soort instelling). Verzoeken om bouwvergunning. Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat: een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - M.A. Slingerland voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Tramweg 13 te Dirksland. Tevens delen zij mede dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is binnengekomen van: - G. Grummer voor het oprichten van een tuinhuisje op het perceel Grevelingenweg 10 (huis nummer 1) te Herkingen; - Teunissen Berendse Vastgoedprojecten bv voor het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfsverzamelge bouw nummers 49 en 51 op het bedrijventerrein 'De Watertoren' te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 22 april 2008 om 10.00 uur in het ge meentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 22 april 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de ge meente Goedereede, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Bekendmakingen Algemene wet bestuursreclit Lichte bouwvergunning verleend aan: - F. Blessman voor het veranderen van een berging op het perceel Herkingse Zeedijk 24 te Herkingen (10-04- 08). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - J.J. Lako voor het veranderen van een voorgevel en kozijnen woning op het perceel Tuinstraat 76 te Dirks land (10-04-08). Reguliere bouwvergunning geweigerd aan: - J. het Jonk voor het oprichten van een bedrijfsloods op het perceel Spuikolk (ongenummerd) te Dirksland (07-04-08). Beslissingen Algemene wet bestuursreclit Verleende bouwvergunningen: - Nieuwe-Tonge, Molendijk 88 - verplaatsing zwembad (08/04/08); - Nieuwe-Tonge, Klinkerlandseweg 18 - uitbreiding wo ning (08/04/08); - Sommelsdijk, Halsjuk 28 en 30 - uitbreiding bergingen (10/04/08); Nieuwe-Tonge, Koningin Julianastraat 2 - oprichting schuur (10/04/08); - Middelharnis, Rembrandtlaan 12-vergroting garage (10/04/08); Sommelsdijk, Reiger 69 - uitbreiding woning (10/04/08); - Middelharnis, Johannispolderseweg 12 - uitbreiding loods (11/04/08). Verleende stookvergunningen: - Sommelsdijk, Langeweg - verbranding snoeihout (09/04/08); - Sommelsdijk, Gorsweg - verbranding snoeihout (09/04/08); - Sommelsdijk, Boerenweg - verbranding snoeihout (09/04/08); - Middelharnis, Oudelandsedijk - verbranding snoeihout (09/04/08). Verleende collectevergunning: - Alzheimer Nedertand, Bunnik - collectevergunning voor 3 t/m 8 november 2008 (09/04/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden) belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Inzage en informatie De ontwerpbeschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf tot en met gedurende een termijn van zes weken ter inzage bij de afdeling Maatschappelijke Ontwikkel ing. De openingstijden zijn 09.00 -12.00. Wanneer u de stukken wilt inzien buiten kantooruren, kunt u telefonisch een afspraak maken: 0187 - 4915 00 Bedenidngen Belanghebbenden die zich niet kunnen verenigen met het verlenen van bovenstaande vergunning, kunnen gedurende een termijn van zes weken, gerekend vanaf de dag waarop genoemde ontwerpbeschikking ter in zage is gelegd, mondeling of schriftelijk bedenkingen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijn- weg 2, 3252 BR Goedereede. Wanneer ondanks ingebrachte zienswijzen de vergun ning wordt verleend kan geen beroep bij de adminis,- Iratieve rechter worden ingesteld door een be langhebbende aan wie redelijkerwijs kan worden ver weten dat hij geen zienswijzen naar voren heeft ge bracht. totinwe52,éöi!tóifc,1^fis38,3KlZGÖ»&|i;iB)«melw»S^9^ Iel. |0I87| 491500, E™il geneeiileliiiiiigoeilerMile.iil Hel gemaenieys ii open op maandag, woensdag en donderdag von 9.00 tot 12.00 uuf en ïon 13.00 tot 16.00 uur. Dlnidog en vrijdag von 9.00 tol 12.00 uur. Op donderdogovond is kt gemeentehuis open van 18.00 lol 19.30. Tijdens de avondopensteiling zijn alleen de publieksbalie en het zorgloket open. De mllieuslraot is open op woensdag von 15.30 tot 18.00 uur, op vrijdag von 15.30 tol 16.30 m en op zaterdag van 9,30 lol 11.30 uur. Het filiad von de Hnbobonk is open op dinsdag, donderdag en vrijdog von 9.00 lol 12.00 oor. Sloopvergunning verleend aan: - J.L. Tuinstra tot het verwijderen van hechtgebonden asbestbevattende bouwmaterialen op het perceel Mo lendijk 83a te Herkingen (10-04-08). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Verplaatsing markt Op 26 april 2008 wordt de markt verplaatst naar de Geldersedijk. Vanwege dit heuglijke feit organiseren de marktkooplieden een kleurwedstrijd voor de jeugd. De kleurplaten kunt u verkrijgen bij de kramen op de zater- dagmarkt. De platen kunt u daar ook weer inleveren el ke zaterdag tot en met 24 mei a.s. De prijswinnaars worden bekendgemaakt tijdens de officiële opening op 7 juni a.s. zo rond de klok van 9.30 uur. Tevens hebben de marktkooplieden nog diverse ope ningsaanbiedingen op 26 april 2008. Zo heeft groente boer Bram de perssinaasappelen extra goedkoop, na melijk 25 stuks voor maar 3,50. Visboer Schot-van DIjke, 500 gram kibbeling 5,95 met gratis saus. Kaas- boer Van Damme heeft heeriijke Oud Amsterdam (met de zwarte korst) in de aanbieding, 1 kg voor 9.90 in clusief een gratis rol roomboter. Bij Jannie en Tamara van Life en Garden haalt u een mooie begonia voor slechts 2 eurootjes. Bij Ria van Orange Outlet kunt u al een rok verkrijgen vanaf 20 eu ro. Bij Elly van Boeckhout Beenmode zijn de herensok ken deze zaterdag slechts 5 euro voor 3 paar. Zo ziet u maar weer, op de markt bent u nog steeds voordeliger uit. Tevens willen we u hierbij uitnodigen om ook de of ficiële opening van 7 juni a.s. bij te wonen. Dat beloofd nog een bijzonder spektakel te worden, u hoort nog van ons. Vöorstroot 15, Postbus 10,3247 ZG DIrfrstand. Internet: www.diri!slond,nl. Tel. [01871 il 80 80 fox 60 37 99 /eiioil; in(o«rl(sland.nl Openingslijden: mo t/m vr 09.00 lot 12,00 en 13.30 lol 16.00 oor. Verordening Wet Inburgering gemeente Middelharnis 2008 De raad van de gemeente Middelharnis heeft in zijn ver gadering van 3 april 2008 de Verordening Wet Inburge ring gemeente Middelharnis ingetrokken en de Veror dening Wet inburgering gemeente Middelharnis 2008 vastgesteld. In de Verordening Wet inburgering ge meente Middelharnis 2008 is geregeld, dat aan iedere inburgeringsplichtige een gemeentelijk aanbod kan wor den gedaan. De verordening treedt in werking op de dag volgend op die van bekendmaking en werkt terug tot 1 januari 2008. In het gemeentehuis ligt de uitgave van het gemeente blad ter inzage, waarin de verordening is opgenomen. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouvirvergunning is ont vangen van: - S. du Pree - plaatsen blokhut op het perceel Burge meester Boumanplein 13 te Middelharnis (07/04/08); E.J. Vogelaar - plaatsen dakkapel voorzijde woning op het perceel Specht 18 te Sommelsdijk (08/04/08); - A.J. Groen - vergroten woning op het perceel Reiger 133 te Sommelsdijk (08/04/08); - R Klink - oprichten dakkapel en wijzigen dak op het perceel Oost-Krakeelstjaat 14 te Sommelsdijk (10/04/08). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - O.A. Mijs - wijzigen gevels en inrichting op het perceel Kokseweg 4 te Sommelsdijk (08/04/08); - Bakkerij Bienefelt -wijzigen voorgevel en inrichting winkel op het perceel Beneden Zandpad 15 te Middel-, harnis (09/04/08). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruim telijke Ordening vergunning te verienen aan: - Mediveen Groep B.V.- aanbrengen gevelreclame op ^'.^'iw.'WM.w.r^a. het perceel Anton Coolenstraat 112 te Sommelsdijk; - Gemeente Middelharnis - plaatsen hekwerk op het perceel Kerkstraat 2 te Nieuwe-Tonge. Deze aanvragen en bijbehorende ontwerp-besluiten lig gen met ingang van 21 april 2008 gedurende zes we ken voor Iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruim telijke Ordening vergunning te verienen aan: - Tuincentrum Graka - intern verbouwen van een tuin centrum voor opslag en verkoop van vuurwerk en ver koop van dierenbenodigdheden op het perceel Sta- verseweg 102 te Sommelsdijk. Deze aanvraag en het bijbehorende ontwerp-besluit lig gen met ingang van 21 april 2008 gedurende zes we ken voor iedereen ter inzage. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning Is ontvan gen voor: - het wijzigen van de gevel op het adres Eisenhower- laan 8, 3255 VB te Oude-Tonge (ontvangen op 7 april 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het veranderen van de woning op het adres School straat 40, 3255 AV te Oude-Tonge (ontvangen op 1 april 2008); - het uitbreiden van de woning op het adres Heerendijk 15, 3255 LE te Oude-Tonge (ontvangen op 4 april 2008); - het uitbreiden van de aanbouw aan de woning op het adres Julianastraat 74,3255 BJ te Oude-Tonge (ont vangen op 7 april 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning 1e fa se is ontvangen voor: - het veranderen van de woning op het adres Langeweg 63,3257 KC te Ooitgensplaat (ontvangen op 7 april 2008). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het plaatsen van een erfafscheiding op het adres Nieuwstraat 513255 AR te Oude-Tonge (besluit ver zonden 9 april 2008). een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van een loods op het adres Oudelands edijk 3, 3255 LN te Oude-Tonge (besluit verzonden 9 april 2008). met toepassing van artikel 19 lid 3 Wet op de Ruimte lijke Ordening (WRO) vrijstelling van het bestemmings plan 'Oude-Tonge dorp' voor een grotere bebouwings oppen/lakte en daarnaast een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Juliana straat 25,3255 BG te Oude-Tonge (besluit verzonden op 9 april 2008). met toepassing van artikel 19 lid 2 Wet op de Ruimte lijke Ordening (WRO) vrijstelling van het bestemmings plan 'Tonisseweg 1997' voor het wijzigen van het ge bruik en daarnaast een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het gedeeltelijk veranderen en vergroten van de be drijfspanden op het adres Tramweg 15,17 en 19,3255 MB te Oude-Tonge (besluit verzonden op 9 april 2008). een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het vera/ijderen van asbesthoudende dakbedekking op het adres Esdoornstraat 26,3257 XB te Ooitgensplaat (besluit verzonden 9 april 2008); - het slopen van een berging en het ven/vijderen van as besthoudende dakbedekking op het adres Voor straat 42, 3258 BA te Den Bommel (besluit verzonden 9 apnl 2008). Nadere Informatie over de verleende vergunningen is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te tref fen, indien onveradjide spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking vgn het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Weistandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 22 april 2008 Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelhamis. Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - J.H. de Haan - slopen asbestleien dak op het perceel Tureluur 15 te Sommelsdijk (01/04/08). Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale zitting van de welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 22 april 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Goederee de. De agenda voor deze zitting ligt één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Koningin Juiionweg 45, Postbus 1,3240 AA Mkldelliamls. Internet; wwvr,mkideltiomiï.nl. Iel. (0187) 47 55 55 (ox 47 55 47 «naJ: in(o«niiddellrarnis,nl Openingstijden: moandog en vrfidog von 09.00 tol 13.00 uur; dinsdog l/m donderdog von 09.00 lot 12.00 en van 13.00 lot 16.30 «ir, donderdogovond von 16.00 tol 20.00 uur. Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 22 april 2008 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeentehuis Goedereede Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op hel taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester maakt bekend dat: volgens het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Ver ordening (APV) vergunning is verieend aan:. - S.O.C. Den Bommel, Willem Alexanderstraat 213258 BB Den Bommel voor de organisatie van diverse eve nementen op 30 april 2008 op het Koningin Emmaplein te Den Bommel; - Oranjevereniging Achthuizen, Pastoriestraat 4, 3256 BA Achthuizen voor de organisatie van diverse evene menten op 30 april 2008 op het FI.O.S. terrein te Acht huizen; - Oranjevereniging Oude-Tonge, Dabbestraat 58,3255 XB Oude-Tonge voor de organisatie van diverse eve nementen op 30 april 2008, het plaatsen van een tent op het Kaaiplein te Oude-Tonge en het afsluiten van het Kaaiplein voor alle verkeer m.u.v voetgangers; - Oranjevereniging Ooitgensplaat, Weespad 19, 3257 KJ Ooitgensplaat voor de organisatie van diverse eve nementen op 30 april 2008 in de Van Weelstraat, ge deelte Pieter Biggestraat en Irenestraat; - Gymnastiekvereniging ONA Den Bommel, Willem- Alexanderstraat 3,3258 BB Den Bommel voor de or ganisatie van de avondvierdaagse Den Bommel van 2 t/m 6 juni 2008. Ondernemersvereniging Den Bommel, de heer J.W. de Graaft, Voorstraat 10, 3258 BA Den Bommel voor de or ganisatie van de jaarlijkse Ollie B. Bommel-braderie op zaterdag 17 mei 2008. Voorstraat, Koningin Emmaplein en Emmastraat tot Ds. Corn. W. van de Poelstraat wor den daarbij voor alle verkeer, m.u.v voetgangers afge sloten. Ook wordt de jaariijkse kermis op het Kadeplein georganiseerd in de periode van 14 t/m 17 mei 2008. De Algemene wet bestuursrecht (Awb) biedt aan be langhebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van het besluit, hiertegen een gemo tiveerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester van Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Ook bestaat de mogelijkheid om, indien onverwijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodzake lijk maakt, een vooriopige voorziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotter dam. Gewijzigd verkeersbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben besloten de locatie van de gehandicaptenpar keerplaats van mevrouw Koert-de Boed, Kerkring 48, 3255 AH te Oude-Tonge te wijzigen. De parkeerplaats wordt verplaatst direct vóór de woning van mevrouw Koert-de Boed., Van dit besluit staaf voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendma king een gemotiveerd bezwaarschrift In te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Daarnaast staat voor iedere belanghebbende de mo gelijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, postbus 5095T, 3007 BM Rotter dam een verzoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Vaststellen beleidsregels De heffingsambtenaar heeft de volgende beleidsregels vastgesteld: - beleidsregels voor hel aanwijzen van een belasting plichtige in een keuze situatie; - beleidsregels voor het aanwijzen van een WOZ-be- langhebbende in een keuze situatie. De beleidsregels treden op 18 april 2008 in werking. Ze zijn opgenomen in een daarvoor geordend register en ligt kosteloos ter inzage bij het taakgebied Grond en Be drijf. Een ieder kan op verzoek, tegen betaling van een bedrag aan leges, een afschrift krijgen van bovenge noemde beleidsregels. Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat wordt ovenvogen krachtens artikel 15 WRO vrijstelling te ver lenen van het geldende bestemmingsplan, teneinde

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 8