«t' A Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) Informatieavond voor starters op de woningmarkt PASFOTO'S PARAPLU'S BEDRUKT WMO-avond eilandelijke diakenen OOSIFJULIJE Onderzoek tevredenheid cliënten Wmo op Goeree-Overflakkee Tarwestro Verkoopmedewerkster Vrijst-woning www.groothandelkoole.nl Piet en Jannie Bechthum Annelies de Jong 3®©ir©© (o 0187657054 0187 4890 25 LKlt WEEGBRUG m i www.rabobank.nl Rabobank met de Heftruck Centrale Tel. (0318) 41 77 84 PerwJJI M wacftp HSssclieniêieif DIRKSLAND - Op maandag 7 april zal er in het gebouw van de Gereformeerde Gemeente te Dirksland een avond worden gehouden over de WMO en verslaving. Deze avond is bedoeld voor de vertegenwoordigers van alle kerken van Goeree-Overflakkee die zich met dia conale taken bezighouden. Leden van de WMO raad zullen tekst en uitleg geven over het functioneren van deze raad. Ook zal er iemand van de stichting Voorkom iets vertellen over verslaving. De avond begint om 19.30 uur. Bent u diaken, of houdt u zich met diaconale taken bezig, dan bent u van harte welkom. Nederlands Duits Wiskunde Praktijkonderwijs Lichamelijke oefening Biologie Tevens zoeken we een Onderwijsassistent (toezicht) Interesse? Op www.csgpm.nl kunt u meer informatie vinden; ook over de procedure bij sollicitatie. Inlichtingen worden verstrekt door de conrector de heer J. Hoff, 0187-482745 (school); 0187- 602567 (privé). WordbK wie je ziJK -mzia leden dorpsraad Dirksland m/v Een wet, die u in staat stelt deel te nemen aan de maatscfiappij Middelharnis De gemeenten op Goeree-Overflakkee bieden ondersteuning aan mensen met lichamelijke beperkingen. Deze ondersteuning verschilt van persoon tot persoon. Sommige mensen hebben een scootmobiel of rolstoel nodig om zich te kunnen verplaatsen. Anderen hebben hulp nodig bij het organiseren van het huishouden. De gemeenten leveren deze ondersteuning in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Wij vinden het belangrijk om te weten wat mensen van de ondersteuning vinden. Daarom voeren de gemeenten op Goeree-Overflakkee een onderzoek uit. Het onderzoek vindt plaats door middel van een korte schriftelijke vragenlijst waarin vragen worden gesteld over verschillende aspecten van de ondersteiming. De enquête zal in maart worden verstuurd aan een willekeu rig gekozen aantal cliënten in de vier gemeenten. Het onderzoek wordt uitgevoerd door SGBO, een onaf hankelijk onderzoeks- en adviesbureau. Naar verwach ting zullen in jimi de uitkomsten van het onderzoek bekend worden gemaakt. Wij hopen dat u, als u een vragenlijst ontvangt, de tijd zult nemen deze in te vullen en in te sturen. Wij als gemeenten hebben immers de mening van onze cliënten nodig om de dienstverlening zo goed mogelijk te laten aansluiten op de behoeften. Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar de gemeentelijke websites. Uitslagen Damclub 'Denk en Zet' minimaal 24 uur per wee/c Heb je interesse in kleur en interieur en enige ervaring met computers? Reageer dan z.s.m. schriftelijl< naar: Verf- en Behangspeciaalzaak t.a.v. mevr. J. Bechthum Hoflaan 27 3241 GK Middelliarnis Tel. (0187)48 47 39 e KEUS IN BEELD PERFECTE Dagelijks geopend van 7.00 - 17.30 uur Zaterdags van 8.00 - 12.00 uur Van der waalsweg 29 - 3241 ME MIDDELHARNIS net even anders.. l COMBINEREN MOEILIJK? Annelies helpt u! Onder het genot van een kopje koffie, adviseren wij u graag bij het maken van een mooie combinatie. Topmerken pantalons, rokken, jasjes, blouses enz. in perfect 1 bij elkaar passende kleuren en dessins. Uw maat is bij ons nooit een probleem. Vanaf €119.-heeft u al een vlotte combinatie. 1 36 t/m 56 e korte-taille ^maten 17 t/nn 25^ Molenvliet 121-123, Rotterdam- Lombardi/en, tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl zaken doen op hoog nivo Verkoop Verhuur Reparatie 1,5 - 8 ton Spuikolk 14a 3247 LK Dirksland Telefoon 0187 605952 Telefax 0187 605663 Mobiel 0651 423097 specialist T.H. 2 pers. 19 juli t/m 2 augustus 150,— per week Zondag in ere houdend De gemeenteraad heeft beslo ten voor elke kern in de gemeente Dirksland een dorps raad in te stellen. In Herkingen en Mellssant is reeds een dorpsraad opgericht. Een dorpsraad heeft tot doel de leefbaarheid in het dorp te bevorderen en functioneert als een klankbord voor de inwo ners. De dorpsraad is bevoegd de gemeente gevraagd en ongevraagd van advies te die nen. GEMEENTE DIRKSLAND Geïnteresseerd? U kunt uw interesse kenbaar maken door vóór 18 april con tact op te nemen met de griffier van de raad. Dit kan telefonisch op dinsdag, donderdag en vrij dagochtend via telefoon 0187 - 60 80 92, per email (p.depag- ter@dirksland.nl) of schriftelijk: Gemeente Dirksland, t.a.v. de griffier, de heer P.J. de Pagter, Postbus 10, 3247 ZG Dirksland. Gevraagd: Bent u 18 jaar of ouder, woonachtig in Dirksland en herkent u zich in onderstaande uitspraken? - Ik geef om mijn woon- en leefomgeving - Ik wil mij graag inzetten voor mijn buurt - Ik denk vaak "kan dat niet anders/leuker/beter?" - Ik wil meedenken over de tot standkoming van beleid Wat is een dorpsraad? De dorpsraden vormen een onmisbare schakel tussen de gemeente en haar burgers. Het biedt de gemeente de mogelijkheid inwoners te betrek ken bij de uitvoering van gemeentelijk beleid. Een dorpsraad levert als platform belangrijke informatie aan de gemeenteraad, met name met betrekking tot leefbaarheidskwesties. Wat vragen wij van u7 Wij zoeken enthousiaste en betrokken personen, die zich graag inzetten voor het eigen dorp en de leefomgeving. Uiteraard vragen wij ook een tijdsinvestering uwerzijds, voor het bijwonen van vergaderingen en het lezen van stukken. Wat bieden wij u? De mogelijkheid om de relatie tussen bestuur en burgers te versterken, de kwaliteit van de beleidsvoering te verbeteren en de woonomgeving en leef baarheid binnen uw kern op peil te houden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE GOEDEREEDE |V»MJ gemeente dirksland 4.^ '**t»„ MIDDELHARNIS/SOMMELSDIJK Hieronder de uitslag van de wedstrijd die op maandag 31 maart is gespeeld bij de Dam club Denk en Zet in afdeling 2. Tevens volgt de eindstand van deze afdeling. S.W. Keijzer - J.J. Meiaard 1-1 Het is Meiaard net niet gelukt, die derde prijs te veroveren. Daarvoor had hij moeten win nen. Het werd een spannende strijd, waarin Keijzer zijn spor tieve plicht deed. Tot in het eindspel ging de strijd gelijk op. Daarna kwam er tekening in. Keijzer wist op voorsprong te komen en kreeg een win nende stelling. Maar doordat Keijzer verkeerd sloeg, kwam Melaard weer helemaal in de wedstrijd terug. Winst zat er echter voor geen van beide spelers meer in. Met remise werd de vrede getekend. Door deze uitslag zijn nu alle prijs winnaars bekend. Eerste werd J. Kruik die voor de eerste keer in clubverband meespeelde, tweede C. Polder en derde R. Jacobs. Melaard mag dan niet in de prijzen vallen, ook hij speelde voor het eerst een competitie mee. Eindstand Afdeling 2 Grote pakken (06) 53 35 57 83 Naam Gesf Gew. Rem Verl Pm l.j. Kruik 18 14- 2- 2 44 2. C. Polder 18 11- 5- 2 38 3. R. Jacobs 4. J.J. Melaard 18 18 10- 9- 3- 5- 5 4 33 32 5. S.W. Keijzer 18 7- 7- 4 28 6.j.jordaan 7. R. Hage 8.R.v.Rijnberk 9. B. du Pree 18 18 18 18 7- 7- 6- 3- 5- 3- 1- 1- 6 8 11 14 26 24 19 10 IO.j.A.Nipius 18 0- 0- 18 0 bj^ OUDDORP - WmMmioI 3S 3253 U t«l. (»1»T)W*" f—*»»?»» GOEREE-OVERFLAKKEE - Op 4 en 11 maart orga niseerde Rabobank Goe ree-Overflakkee informa tieavonden voor jongeren over de aankoop van een eerste woning. Beide avon den werden door ruim 60 mensen bezocht. Van zowel Vereniging Eigen Huis als de Rabobank was er een spreker aanwezig. Ook waren er informatiestands van de makelaars Struijk Struijk en Profit Makelaardij en van de notariskantoren Ter Braak, Schuring Benschop en De Kooning. Veel informatie werd gegeven over het onderhandelen over koopprijzen van woningen, koopcontracten en natuurlijk hypotheken en de financi ële mogelijkheden. Op beide avonden werd er een mooie laptop verloot. Aan het eind van de avond hebben de deelnemers een enquête ingevuld. Het grootste deel van de aanwezigen gaven aan dat de avond aan hun ver wachtingen heeft voldaan. Bepakt en bezakt met infor matie, tips én een USB-stick met daarop de presentaties van de avond, gingen de jonge bezoekers naar huis. De infor matieavonden bleken duidelijk in een behoefte te voorzien en zowel de Rabobank ais de aan wezigen kunnen terugkijken op twee geslaagde informatie avonden. Wilt u ook meer informatie over de aankoop van een woning? Neem dan contact op met Rabobank Goeree-Overflak kee, Hypotheken/Vermogen telefoon (0187) 47 14 30 of mail naar info(5)go.rabobank.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 10