André Slingerland en Nelleke Jelier gaan op D.V. 2 april trouwen! PLUS Maak tevens deze dag kans op een aantal boodschappenpakketten. Bij aankoop van 15 ontvangt u een kanskaart. 2 boodschappenpakketten van 75, 2 van 50 en 4 van 25. I.v.m. deze feestelijke dag hebben wij voor u de volgende aanbiedingen: De bruid en bruidegom komen tussen 10.15 en 10.45 uur naar de winkel. Voor de kinderen is er een leuke kleurwedstrijd met leuke prijzen. Wat een verschil. Boeren wit PLUS Roomboter cake Campina slagroom Grote bloemkool Korte varkenshaas Klaverlander Jonge kaas PLUS Slingerland - Middelharnis 349.500 TAMBOER VAN ALPHEN €199.500 kk 169.000 •-S- iiigQ>m_ 1.275.000 Heel gesneden ELDERS 1.29 Spuitbus slagroom 500 gram Kilo Kerkepad 7 T: 0187-482772 F: 0187-483575 maandag - donderdag vrijdag zaterdag 8.00 - 20.00 8.00-21.00 8.00-17.00 DE BEWONER(S) AAN HET WOORD. Zeer royale, half vrijstaande woning met cv. (ketel 2004), garage en ruim 30m. diepe tuin. Totaal 456m2 eigen grond. Mooie leef ruimte van ca. 40ni^, schitterende luxe inbouwkeuken (2004) v.v. alle app. en spoeleiland, 4 slaapkamers en v.v. alarminstallatie. Zandpad 82 Middelharnis Tel. 0187-48 88 88 www.vandervindenvastgoed.nl De familie De Ridder heeft het kleine dorp Melissant als een aangename woonplaats ervaren. 'We hebben ons hier in 1986 gevestigd nadat we rn het buitenland hadden gewoond. We wilden in het dorpscentrum wonen en dit was een goede gelegenheid. Melissant is voor kinderen een goede plaats om op te groeien." Ook verklaarden de huidige eigenaren dat het pand aan de Binnenweg hen een goed gevoel heeft gegeven. "Het was een goed thuis komen nadat we in het buitenland hadden gewoond en gewerkt. We hebben gezellige buren en de Binnenweg is een prettige, rustige straat waar we altijd met plezier hebben gewoond." Het echtpaar verkoopt dit pand omdat de kinderen inmiddels de deur uit zijn en ze wat kleiner willen gaan wonen. Bovendien willen ze het wat rustiger aan gaan doen. "Wat we echt zullen missen is de tuin en de terrassen."Toen de heer en mevrouw De Ridder dit huis kochten hadden ze een kleine tuin, maar later deed zich de gelegenheid voor om aan de achterzijde een stuk grond bij te kopen. "We hebben dit gedaan en daar hebben we nooit spijt van gehad." Nu is er een prachtige siertuin met terrassen: heerlijk om te ontspannen en voor kinderen een fantastisch speelterrein. Het pand is in 2004 gemoderniseerd met een compleet nieuwe keuken en badkamer. Een jaar later hebben de eigenaren voor alle ramen elektrische zonwering aangebracht. Wie wil nu niet in zo'n pand wonen? k.k. Op een gewilde locatie gelegen ruime eengezinswoning met tuin op het zuiden en stenen berging op lAlm^ eigen grond. DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Sinds 1980 wonen Ine en Cor Voogt op het eiland, en met veel plezier! "Via de werkgever van Cor kregen we deze woning aangeboden. Dat was onvoorstelbaar, want aan de 'overkant' krijg je als jong stel een flatwoning aangeboden. Alleen gezinnen met kinderen konden een eengezinswoning aangewezen krijgen." Het te koop aangeboden huis staat in een woonwijk die door de familie Voogt als zeer prettig wordt ervaren. Voor kinderen zijn er verschillende spèelmogelijkheden. En de basisscholen en het voortgezet onderwijs zijn in de buurt gevestigd. Het pand zelf heeft een royale woonkamer met vee lichtinval. Op de eerste verdieping zijn er drie slaapkamers en een mooie badkamer. Deze woning heeft, als enige in het huizenblok, een vaste trap naar de zolderverdieping waardoor u, als eigenaar, een extra slaapkamer of studeerkamer in het bezit heeft. Om te voorzien in de huidige behoefte aan communicatie heeft elke kamer een UPC- en een internetaansluiting. In de op het zuiden gelegen tuin aan de achterzijde van het huis kunt u het aankomende jaargetijde met volle teugen van de zonnestralen genieten. Heeft u een gezin met kinderen of wilt u gaan starten in een betaalbare woning met veel ruimte? Dan moet u beslist een afspraak maken met de makelaar van Cor en Ine om een bezoekje af te leggen. "Kom kijken en voel je thuis in ons huis!" Zandpad 70 Middelharnis Tel. 0187-47 65 55 vvww.tamboer.com Leuk gerenoveerde en betaalbare starterswoning aan de rand van het dorp met prachtige keuken, ruime bijkeuken, balkenplafond in de kamer en heerlijk terras grenzend. ■PMAK Van Aerssenstraat 36 Sommelsdijk MAKBJUWM) Tel. 0187-48 40 44 www.nibmakelaardij.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... "Ik was helemaal weg van de sfeer die dit pand uitstraalde. Mede om deze reden heb ik twee jaar geleden dit huis gekocht", vertelt de huidige eigenaresse. De gezellige ambiance komt je tegemoet door middel van de oude details die bewaard zijn gebleven: de originele eiken vloer, terra cotta tegeltjes in de gang en de balkenplafonds. "Ik was op zoek naar een leuk huisje voor mezelf toen ik deze gezellige woning tegen kwam." Bij dit sfeervolle pand hoort een heerlijke tuin die uit twee verdiepingen bestaat. Deze is opgebouwd uit houten vlonders en heeft een houten trap naar het lager gelegen deel van de tuin. Er is in de zomer altijd zon, maar ook een plek waar u in de schaduw kunt vertoeven. "Het is er gewoon heerlijk om te zitten." De aangebouwde bijkeuken met een vaatwasmachine- en een wasmachine- of drogeraansluiting biedt heel veel bergruimte, evenals de inbouwkasten in de slaapkamers op de eerste verdieping. Op de benedenverdieping bevindt zich een romantische roomwitte keuken. De voor- en achterkamer worden 'gescheiden' door een toog. Zo kunt u een eet- en een zitgedeelte creëren. Via de hal kunt de kelder betreden. De eigenaresse was alleenstaand toen ze dit huis betrok. Daarna is zij haar huidige echtgenoot tegengekomen. Inmiddels hebben zij een kindje gekregen. Door deze gezinsuitbreiding is het huis wat aan de kleine kant geworden. "Dit is ook de enige reden waarom wij dit huis verkopen. lc.l<. Aan de rand van Ouddorp ruime vrijstaande bungalow met garage, carport en compleet gastenverblijf op unieke locatie en uitzicht over de polder. Het woonhuis heeft een zonnige, parkachtige tuin met vijvers en zonneterras. Totale perceelsoppervlakte 4.685 m^ e.g. DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Meneer en mevrouw Bienefelt hebben vele herinneringen die aan het te koop aangeboden huis zijn verbonden. Zo is er in dit pand een ganzenei uitgebroed. De gans heeft daarna nog 6 weken in huis doorgebracht. Mevrouw Bienefelt ging er mee naar het strand en zwemmen in de zee. Ook ging de vogel mee met het boodschappen doen in de supermarkt. Evenzeer zal dit echtpaar de valkjes in de tuin nooit meer vergeten. "We hebben ze zelfs een naam gegeven: de familie Smit, we zullen ze missen." Maar wat het koppel het meest zal missen is de hele groten tuin. Mevrouw Bienefelt vertelt dat ze hier verliefd op werd toen ze met een mooie zonsondergang het huis ging bezichtigen. "Dat was een prachtig gezicht, en de vijver zag er zo mooi uit in de schemering." In dit onder architectuur gebouwde pand heeft u naar alle kanten toe een vrij uitzicht. Als het waait, is er buiten altijd een kant waar je de wind in de rug hebt, zodat u met volle teugen van de tuin kunt genieten. Het huis Is heel centraal gelegen: met de fiets kunt u de drukte van het centrum gemakkelijk opzoeken, maar u bent bovendien met dit rijwiel in een mum tijd bij het strand om lekker uit te waaien. In dit levendige dorp zijn er vele faciliteiten: supermarkten, restaurantjes, de bibliotheek. Maar het allerbelangrijkste is natuurlijk dat Ouddorp de mooiste badplaats is, vanwege de rust en de leegte. AJttUj|K|lllp Beneden Zandpad 13a Tel. 0187-48 63 43 www.kdniakelaardij.nl Middelharnis Openingstijden:

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 10