EXTRA VOORDEEL NlBliWB IVralSK Profiteer nu van het extra voordeel Slender You GO driejaar geopend: vrijdag open dag textielhuis MODERN 20% Korting SPEEDO zwemkleding 2008 www.texmod.iil Kik bedrijfshygiëne Voor alle klussen in en om het huis vof Klussenbedrijf Van der Baan WAT JE DICHTBIJ HAALT, IS LEKKER... EiuvnD^-niEuws de kollektie is nu kompleet op onze srte: vindt u alle kollektJes en d^^ met o.a. heel veel chloorbestendig. laatste nieuwtjes BADMODE NACHTMODE ONDERMODE LINGERIE BEENMODE OyDDORPtel.681203/ Husqvarna en Pfaff dealer p^/ Bestrijding van alle plaagdieren Bustocht Keukenhof gewijzigd Oud papier Oohgensplaat Inleveren rommel- marktspul/en SOMMELSDIJK - Slen der You GO bestaat deze maand driejaar. Tijd voor een feestje, zo vond het team van het sport- en bewegingscentrum, en daarom houden zij vrijdag 28 maart - in de Nationa le Sportweek - een Open Dag. Blij Verkoping Adullam Sophie van Strien plaatst zich voor het NK 3^ divisie Spar Jan en Ina Klapmuts, Westdijk 14, Nieuwe Tonge, Tel. (0187) 651378 PAGINA 7 WOENSDAG 26 MAART 2008 Naaimachinehandel 'VLIETO' Ooitgensplaat Ook voor reparatie en onderhoud. Bel voor een afspraak (06) 537 00 937 L— Zie voor tïnze aanbiedingen: vvwvv.vueto.nl f VLIETO I /.oal.s .scliiidcivverk eii tegeivvtrk Melissant (0187)601591(06)53992860 (wespen, muizen) Houtwormbestrijding Tel. (0187) 64 26 52 (06) 51 70 61 32 De VV'\'-bti.st()cht tiaar de Keukenhof vindtm in tegenstelling tot eer dere l:)ei ichiten, niet plaats op 23 april maar op donderdag 17 april. Met de Olympische Zomerspelen in Bei jing in het vooruitzicht staat dit jaar nl. China centraal. Vanwege het thema China kunt u o.a een iinmens groot bloe- nienmozaiek bewonde ren van een draak, het traditionele symbool van China. Ook kunt u een ontdekkingsreis maken door verleden, heden en toekomst van de Olympische Spelen. Voor meer informa tie over deze bustocht en/of boeken kunt u terecht bij het VVV kantoor in .Middelhar- nis. Opstapplaatsen: Melissant en Stellen- dam. relcfoiiische info; 0181-401600 (na 14 luir 0187-484870) of website: wvvw.zuid-hol- landse-eilanden.nl. SPAR <;><7/,r<;t:N.S('l.A.V(- Morgen, doi\c\erclag 27 maart, woidl in Ooitgensplaat hel oud papier weer opgeliaald. Celicve het papier vanaf 17.,'U) uur goed gebundeld builen te zetten. MIDllEl.HARNIS - Voor de rommelmarkt tijdens de Jaar markt van de Hervormde Gemeente van Middelhiir- ni.s kunnen a.s. zaterdag van 10.00-1 1.00 uur weer ronimel- marktspullen worden ingele verd in verenigingsgebouw De Hoeksteen, Ring I te Middel- harnis. Voor meer info kunt u bel len naar C. Maliepaard, tel. 484412, of R. van der Welle, tel. 643417. Hel team van Slender You GO. In de afgelopen driejaar heeft het sport- en bewegingscen trum elk jaar een activiteit toe gevoegd aan zijn 'assortiment', zo blijkt uit bet vetjaaixlagslijst- je. In 2005L Start Slender You GO. start Diplan (gewichtsbe- heersing) en een professionele zonnebank. In 2006: Massage. De klassieke massage gericht op ontspanning. In 2007: De schoonheidsspecialiste Ilse en de pedicure Sonja Beukeis krijgen hun eigen salon binnen de muren van Slender Vou GO. En in 2008: \'oor wie meer wil dan alleen slenderen kwam et- een speciale hometrainer, een crosstrainer en een roeibank. Daarnaast start Peta Groot- enboer in april de praktijk als ademhalingscoach van Reven- taCare, waarover men op de open dag meer informatie kan inwinnen. Het is bewezen dat het gehele plaatje voldoet aan de ver wachtingen en daar is het team van Slender You GO heel blij mee. "Mensen tiiet lichamelij ke beperkingen of mensen die niet in staat zijn om heel actief aan een vorm van sport deel te nemen, zijn bij ons van harte welkom De groep die al een heel actief leven heeft en het niet opbrengt om daarnaast een avond fana tiek te gaan sporten, groeit, Dit alles maakt dat allerlei verschil lende groepen mensen, zowel jong als oud. elkaar ontmoeten in het centrum, dat gevestigd is aan Oostdijk 1 te Sommels- dijk. Dit jaar, in maart, worden de cardio-apparaten toegevoegd. "Het is een mooi geheel om een half uur meer te vragen dan alleen de spiertraining van het slenderen. Door de cardio- apparaten traint men de con ditie. Na drie toestellen is er even tijd om te ontspannen om dan op de bewegingsban- ken te gaan. U kunt natuurlijk de cardio-apparaten ook apart van het slenderen gebruiken". Inmiddels kan er ook een com plete verwendag met lunch aangeboden worden met de scjioonheidspecialiste. de mas sage, de pedicure, de zonne bank en de persoonlijke bege leiding, "want die blijft bij ons voorop staan". Wie nieuwsgierig is gexvorden, kan vrijblijvend langskomen, want het team staat u graag te uoord De open dag is op vrijdag 28 maart van 9.00 tot 21.00 uur. Wie ineer informatie wil. kan bellen naar 0187-478282 of kijken op website; www.slen- deryoitgo.nl. NIEUVVE-TONGE - Zater dagmorgen 29 maart wordt in Nieuwe-Tonge de jaarlijkse verkoping voor Sticliting .Adul lam voor Gehandicaptenzorg gehouden in liet postduivenge- bouw, Westdijk ;51. Van 09.00 tot 12.00 kan er weer van alles gekocht worden, zoals lingerie, fjakkersspullen, bloenislukjes, snoep, groente en fruit. Voor de kinderen is er een leuke grabbelton en speelgoed. De 9 jarige turnster Sophie van Strien van de gezamen lijke A-selectie \aii Sparta (Stellendani) en Olympia (Dirksland), plaatste zich op 12 januari in Alphen aan de Rijn voor de halve finale op 1 maart in Aalsmeer Vrijdag 14 maart volgde Sophie (Pupil 1) een aangepaste training want de kapster kwam het kapsel wedstrijdklaar maken. Na een onrustige nacht klonk de wek ker al vroeg en om half 7 was het vertrek richting Aalsmeer. Onder begeleiding van de trainsters Chantal en Simóne werd om 09.00 uur begonnen metdewarniing-up. De overige meisjes van de selecde wilden graag als sitpporter naar deze wedstrijd maar de trainsters waren onverbiddelijk... Omdat er op 29 maart opnieuw wed strijden voor de deur staan, werd met trainster Suzanne in Hellevoetsluis getraind. Met SMS-jes konden ze bet verloop van de wedstrijd daar toch een beetje volgen. Zaterdag 29 maart turnen namelijk Aanbel Maliepaard, Clandia v.d. Loos- drecht, Tbiamo Bezuijen, Mor gan van Erkel en Sterre Fest de districtsfinale in Amsterdam en Lisa de Blok de Jong Talent- wedstrijd in Barendrecht. Lisa zal het zonder haar turnmaatje Ilse Grootenboer moeten doen omdat zij door een polsbles sure niet mee kan doen. Toch waren ook in .Aalsmeer sup porters aanwezig. Zij hebben Sophie een goede wedstrijd zien turnen en ze eindigde, ondanks alle zenuwen, op een 9e plaats met een puntentotaal van 32,40. Hiermee heeft zij zich geplaatst voor het Neder lands Kampioenschap op 1 mei in Nijmegen. magere speklappen naturel of gemarineerd per 500 gram ijsbergsla naturel zak 250 gram Bloemkool per stuk ambachts bruin heel Daily Chef nasi goreng of bami goreng pak 350 gram Qt^ spinazie of spinazie a la crème deelblokjes pak 450 gram Heineken pils krat (24x30 cl) maximaal 4 kratten per klant Potgrond, zak 20 liter of Tuinaarde, zak 25 liter 3 zakken naar keuze Dubbelfrisss diverse smaken pak 1,5 liter 3 pakken Aanbiedingen geldig t/nn zaterdag 29 maart 2008 Prijswijzigingen, zetfouten en uitverkocht voorbehouden.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 9