Wethouders Oostflakkee hebben nu allebei een Energielabel m^ 1^^ CHALET Nieuwe outfit voor jubilerende chauffeurs pOSlMj^iJE Wie wil ons komen helpen? PARAPLU'S BEDRUKT PASFOTO'S Voor alle klussen in en om het huis /p. Pasen... Opstanding Medewerker ICT (m/v) Amirpa's Radio Magazine oekje vof Klussenbedrijf Van der Baan Annelies de Jong e KEUS www.campinghetanker.nl www.groothandelkoole.nl VS Voorjaarskledingbeurs 'De Bezige Bijen' (fulltime) EinétetaosJLek^rl Wij zijn op zoek naar een jongen of meisje, voor in de l<eul<en en in de bediening, die ons team wil komen versterken in de weekenden en in de vakanties. Heb jij interesse in een afwisselende baan met flexibele tijden (zondags zijn wij gesloten). Neem dan contact met ons op. Min. leeftijd 15 jaar, betaling volgens CAO Horeca. Vraag voor inlichtingen naar Patrick. 3 AP Ouddorp. 'iathoekje.nl IN BEiLD PERFECTE PAEIFOTf3l*8 BEBün WEEGBRUG Abonneert Eilanden- Nleuws Heftruck Centrale in de Ardennen www.propremaison.nl Kommer Tanis Tel. (06) 20 00 17 85 Klaar PerwlJI wachP Omdat Hij stierf aan het Kruis; Is het volbracht Jezus leeft!!! Leven door Hem, kan nog!! Hoe? Via een van onze Schriftelijke Bijbel Cursussen, willen we u/jou graag de weg wijzen. Promotiecampagne Inspectie Goed voorbeeld MEUBEL5T0FFEERDERIJ van 9.00 tot 16.30 uur De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid-Holland: Goeree-Over- flakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter Maar de gemeente biedt meer Oostflakkee is een gemeente in beweging- Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een De organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostfiakkee kent een open structuur met korte iijnen en heeft een informele en collegiale werk sfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verantwoordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creativiteit en eigen inbreng van medewerkers worden zeer gewaardeerd. De organisatie bestaat uit zeven taak gebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. IHet taal<gebied Als medewerker ICT kom je te werken op het taakgebied Facilitaire Zaken. Dit taakgebied bestaat uit de onderdelen documen taire informatievoorziening, ICT, secretariaat/receptie en bodediensten. Binnen het taakgebied werken veertien personen. Wil jij dit team komen versterken? Kijk voor de volledige vacaturetekst op; www.oostflakkee.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DIRKSLAND - Wendy Pereira Calado-Groene- weg is te gast bij Amir pa's Radio Magazine op woensdag 26 maart om 19.00 uurop RadioSuper- star. Wendy en haar broer Arjan Groeneweg maken al jaren samen muziek en dit ging zo goed dat het resulteerde in verschil- lende concerten en een CD. Ten behoeve van het Hospice Galando geven zij een benefietconcert op zaterdag 12 april in de Hervormde Kerk te Dirksland, waar ook haar fluitleraar Kees Alers aan mee werkt. Wendy ver telt erover en laat enkele nummers van hun CD horen. De herhaling van dit programma is op woensdag' 2 april om 19.00 uur. zoals schilderwerk en tegelwerk Melissant (0187) 601591 (06) 53992860 net even anders.. KORTE MATEN Zijn uw pantalons altijd te lang en knellen ze in de taille? Zitten uw jaszakken altijd te laag? Annelies heeft o.a. jacks, rokken en pantalons in korte maten. De perfecte pasvorm voor als u wat kleiner bent. Korte maten 17 t/m 25. maten 36 Vm 56 speciale korte-taille ^maten 17 t/m 25^ Molenvliet 121-123, Rotterdam- Lombardijen, tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl OUDDORP - WaaMniirt 3S 33U AR r«l. (01*7) «II«I1 naêê»T3* Dagelijks geopend van 7.00 - 17.30 uur Zaterdags van 8.00 - 12.00 uur Van der waalsweg 29 - 3241 ME MIDDELHARNIS TE HUUR 6-persoons zaken doen op hoog nivo Verkoop H^yH^^. Verhuur Reparatie 1. Sp 5-8ton Ulkolk14a specialist 3247 LK Dirksland Telefoon 0187 605952 A Telefax 0187 605663 deOTZ Mobiel 0651 423097 motoren ïtiek Volg daarom een van onze gratis Schriftelijke Bijbelcursussen (SBC), uitgaande van een Prot. Kerk (de Ger Gem.). U kunt vrijblijvend uw keuze maken uit: O Bijbelcursus (Oude en Nieuwe testament) O Bijbelcursus, op cd rom: E-mail: schriftelijkebijbelcursus@kliksafe.nl O Christelijke Leer (vervolgcursus) O Gratis Bijbel Vraag vrijblijvend onze eerste les aan bij: Schriftelijke Bijbel Cursus (SBC) Postbus 35, 4413 ZG Krabbendijke Naam: Adres: Postcode: Plaats: OUDE-TONGE - Ter gele- ffenheid van de promotie campagne voor het Ener gielabel werden de huizen van wethouders Petra 't jloen en Gert-Jan van der Valk van de gemeente Oostflakkee onderworpen aan een grondige inspec tie. Cees Breederland van BATF onderzocht de huizen en beoordeelde ze op de energiezuinigheid. Zoals al eerder in Eilan- den-Nieuws vermeld ont ving wethouder 't Hoen voor haar huis het Ener gielabel 'E'. Inmiddels is bekend dat wethouder Van der Valk kreeg een groen 'C'-label ontving. Sinds 1 januari 2008 zijn ver kopers verplicht om bij de verkoop van het huis aan te tonen We\k Energielabel het huis heeft. Met dit label wordt aangegeven hoe energiezuinig het huis is. Op die manier kun nen kopers een bewuste keuze maken voor een energiezui nig huis. Het verschil tussen bijvoorbeeld een C-label of een F-label kan al gauw zo'n tientallen euro's per maand schelen aan energiekosten. Een Energielabel kan alleen uitgegeven worden door een gecertificeerd inspecteur. Cees Breederland van Bouwkundig Advies- en Tekenburo Flakkee is zo'n inspecteur. De gemeenten op Goeree- Üverflakkee vinden het belangrijk dat haar inwoners op een verantwoorde manier met energie omgaan. Daarom zijn zij een promotiecampagne gestart voor het Energielabel, energiebesparing en duurzame energie. Het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goe- ree-Overflakkee (ISGO) heeft hiervoor een extern adviseur aangesteld die de vier gemeen ten begeleiden in het traject. Een van de onderdelen is het promoten van het Energiela bel. Ook Woongoed Flakkee en De wethouders Petra 't Hoen en Gert-Jan van der Valk met de toegekende labels voor hun wonmg. ft;», Adn van der Laan een tiental bouwprofessionals van het eiland werken mee aan de campagne. Cees Breederland heeft zowel bij wethouder Petra 't Hoen als bij wethouder Gert-Jan van der Valk de inspectie ver richt. Bij beide wethouders startte de inspectie met een algemene inleiding over het Energielabel en het bekijken van de bouwtekeningen. Door de aanwezigheid van de bouw tekeningen waren gegevens als de afmetingen van de huizen al beschikbaar Na het bestuderen van de bouwtekeningen werden de huizen nauwkeurig bekeken door Cees Breederland. Onder toeziend oog van beide wet houders werden zowel binnen als buiten ter controle diverse maten opgenomen en werd gekeken naar duurzame ener giebesparende maatregelen zoals vloer- en muurisolatie en dubbel glas. De verzamelde gegevens zijn vervolgens ingevoerd in een speciaal computerprogramma dat berekent hoe energiezui nig een huis is en welk ener gielabel hieraan gekoppeld kan worden. Hieruit kwam naar voren dat het jaren '50 huis van wethouder 't Hoen, dat voorheen een postkantoor is geweest, een 'E'-label kreeg. Cees Breederland merkte hier bij op dat als de muren van het huis geïsoleerd worden, dat het huis goed is voor een 'D'-label. Als het dak ook nog wordt geïsoleerd, dan zou het huis een groen 'C'-label kun nen krijgen. Wethouder Van der Valk werd verblijd met een groen C-label. Cees Breederland kon zijn huis, gebouwd in de jaren '80, typeren als een goed energie zuinig huis. "Dit is een goed voorbeeld van een huis waarin het comfortabel wonen is, zon der al te veel energiekosten", aldus Cees Breederland. Wet houder Van der Valk neemt het gekregen advies voor het plaatsen van zonnepanelen graag ter harte. Flakkee Nieuws was tijdens de inspectie bij wethouder Van der Valk aanwezig om het geheel vast te leggen op band. Arjan Huizer maakte opna mes voor de website www. flakkeenieuws.nl en voor Flak kee TV. Ook op de gemeente lijke website www.oostflakkee. ril is informatie te vinden over onder meer het Energielabel en duurzaam bouwen en ver bouwen. Openingstijden; Dins - don - vrijdag zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur Laura Fun Watertoren 47^ 3247 a Dirksland (06) 50 21 21 09 MELISSANT - Ook dit seizoen houdt peuterspeelzaal De Bezige Bijen weer een verkoping van tweedehands speel goed en voorjaars- en zomerkleding in vele maten. De collectie bestaat uit baby-, kinder-, dames- en herenkle ding alsook schoenen en accessoires. Ook dit jaar is de indeling per maat. Nieuw zijn dit jaar de beursdagen. U bent er van harte welkom op vrijdag 11 april van 19.00 tot 21.30 uur en op zaterdag 12 april van 9.00 tot 12.30 uur. De beurs wordt gehouden in verenigingsgebouw Melishof, Binnen weg 61 te Melissant. Op zaterdag is er oppas aanwezig, kosten 1,20 per kind. De inleverdatum voor gebruikte kleding en speelgoed is maandag 7 april van 9.00 tot 11.00 uur, van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.30 uur. De kleding dient schoon te zijn en moet er nog goed uitzien. Van de opbrengst is 40% bestemd voor de peuterspeelzaal. Wie meer wil weten, kan bellen naar 0187-602794. MIDDELHARNIS - Fabert nieuwe outfit gestoken. De nieuwe kostuums. Ook bij en nu, vijfjaar later, was het Mode heeft onlangs het vereniging bestaat 45 jaar, het 40-jarig jubileum van de weer tijd voor een nieuwe bestuur van de Flakkeese en ter gelegenheid daarvan chauffeursvereniging stak 'look', chauffeursvereniging in een schonk Fabert de mannen Fabert hen al in het nieuw

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 10