Ardi Keukens Sint Annaland mag Tapijt, je hoort het verschil! ook nu weer Keurmerl< Kwaliteit Verminder loopgeluiden met 25 Keukenbranche voeren tot 30 decibel Vernieuwde Fordmodeiien slaan zeer aan Feesteiijice Paasproeverij bij Albert Heijn de Berg in Ouddorp Landhuisbadkamer voor warme woonsfeer FLAKKEESCHE BAZAR Traditionele stijl in actueel design M'- LUXE, KAOO- en HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN KORTING op Gero bestek cassettes! M50 op Fissier kooksets (5-delig)! 1QQ00 NTEen PASEN2008 SINT ANNALAND - Een nieuwe keuken die vanaf het eerste moment naar uw zin is? En die in één keer goed wordt geïnstalleerd? Het kan! Bij keukenzaken met het Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche is dat namelijk de normaalste zaak van de wereld. En er is goed nieuws voor u, want zo'n keukenzaak zit bij u in de buurt. Ardi Keukens uit Sint Annaland, dat al meer dan 17 jaar bestaat, mag ook dit jaar het prestigieuze en objectieve Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche voeren. Dit keurmerk is niet toegekend door de brancheorganisatie, maar door consumenten. Want wie kan de kwaliteit van een keukenzaak nu beter beoordelen dan de klanten zelf? Het bedrijfscomplex van Ardi Keukens in Sint Annaland. Het kopen van een nieuwe keuken lijkt een fluitje van een cent. De foto's in woonmagazines tonen de nnooiste en meest praktische inriclitingen. In de showrooms kijkt u uw ogen uit. En toch... als u zelf eenmaal voor de keuze staat hoe uw keuken er precies uit moet zien en wat u er exact in wilt hebben, blijkt dat niet altijd even eenvoudig. Daarom is het prettig om te werken met vakmensen die u helpen uw wensen te realiseren en alle aspecten uitstekend weten te coördineren. Van droomkeuken tot nachtmerrie Je hoort het maar al te vaak. De aanschaf van een nieuwe keuken kan uitlopen op een grote teleurstelling. De keuze in keukens is haast té groot. Ideeën zijn er in overvloed, maar blijken niet altijd uitvoerbaar. Wanneer de keuken eenmaal is uitgezocht, volgt de installatie bij u thuis. En dat betekent nogal eens het begin van een drama. Kastjes passen niet, onderdelen ontbreken, de afwerking is niet netjes, afspraken worden niet nagekomen, enz. En tot overmaat van ramp blijkt de keuken in de praktijk toch niet helemaal de 'droomkeuken' te zijn die u in gedachten had. Om al deze teleurstellingen zoveel mogelijk te voorkomen, heeft de Vereniging Comfortabel Wonen een aantal jaren geleden het Keurmerk Kwaliteit Keukenbranche in het leven geroepen. Een onafhankelijk en betrouwbaar keurmerk waaraan de consument goede en betrouwbare keukenzaken kan herkennen. Meer dan 100 keukenzaken zijn intussen via een consumentenbeoordeling gecertificeerd. Een dergelijke beoordeling is vrij uniek. Want niet de branche zelf, maar de consument bepaalt via strenge criteria welke keukenzaken het keurmerk wel of niet verdienen. De keukenzaken die dit keurmerk mogen voeren, herkenfu aan het hier afgebeelde vignet. De complete lijst kunt u ook vinden op website www.debestekeukenzaken.nl. Hoge score Hoe werkt het? Klanten worden gevraagd om een vragenlijst over kwaliteit en service in te vullen. De vragen variëren van hoe de ervaringen met de verkopers zijn, tot en met het nakomen van garanties. Maar ook of men zelf weer bij die winkel zou kopen, of men de winkel bij anderen zou aanbevelen. Tot slot geven de klanten de zaak een rapportcijfer. Negentig procent van alle ondervraagde klanten moet een hoge score geven om de keukenzaak voor het keurmerk te laten slagen. Het hele proces wordt begeleid door een registeraccountant. Deze geeft ook bij elk label een accountantsverklaring af. De gecertificeerde keukenzaken kunnen niet op huiï lauweren rusten, leder jaar worden de zaken namelijk opnieuw door de klanten beoordeeld. Scoort een keukenzaak onder de maat, dan wordt het keurmerk afgenomen. Een keukenzaak met het keurmerk moet zich dus blijven bewijzen. Daarom is het keurmerk een uitstekende leidraad voor consumenten om een goede en betrouwbare keukenzaak te herkennen. U krijgt waar voor uw geld. Klanten Het toekennen van het keurmerk wil Ardi niet ongemerkt voorbij laten gaan. Ook de klanten mogen hiervan meeprofiteren. Om dit te vieren, zijn er van Woensdag 19 t/m zaterdag 29 maart spectaculaire acties! Een ieder is van harte welkom om kennis te maken met Ardi keukens. De koffie staat klaar! Ook een bezoek op de vernieuwde site is de moeite waard: www.ardikeuker\s.nl. Ardi Keukens BV is te vinden aan Ceciiiaweg 4 te Sint Annaland. Het inrichtingen van de badkamer in een warme woonsfeer is één van de belangrijkste badkamertrends. En daarmee grijpen we eigenlijk terug op de traditionele landhuisstijl, waarin warme kleuren, ronde vormen en natuurlijke materialen van oudsher centraal staan. Keramag vertaalt deze traditionele stijl in actueel design. Voor een badkamer waarin de authentieke landhuissfeer gecombineerd is met hedendaags comfort. Cassini, als een mediterrane finca De badkamerserie Cassini is een aantrekkelijke, zeer complete serie met een mediterrane landhuisstijl die doet denken aan de zuidelijk finca's. De organische vormgeving van de keramische elementen en de warme, houten meubelen creëren een sfeer van zon, zee en ontspanning. Een ideale sfeer voor een badkamer waarin genieten centraal staat. De serie biedt een keuze uit verschillende wastafels, waaronder de opzetwastafèls. Bijzonder is de opzetwastafel met een sierrand in reliëf. Dit geeft de wastafel een sfeer van een decoratieve, antieke keramische of terracotta schaal. Een breed wastafelmeubel met een authentieke warme sfeer biedt veel comfort. De wastafel, met extra diep wasbekken, is in het midden van het meubel geplaatst waardoor aan beide zijden veel aflegruimte overblijft. Voor een warme sfeer zorgervde gebeitste houten meubels en de bijpassende banken. Bijzonder is de saionkast met vier laden en een open schap met twee vaste aflegplateaus voor het etaleren van objecten en benodigdheden die gezien mogen worden. Bijzonder praktisch is ook de zijkast, naar wens voorzien van vier laden of met een deur en twee aflegplateaus. Lichtspiegels en grote, smalle passpiegels maken de sfeer compleet. De wastafelonderkasten, kolom en zijkasten zijn voorzien van met de hand gesorteerd Essen houtfineer. De spiegels, banken en poten van de meubels zijn gemaakt van massief Essen. Het hout behoudt haar natuurlijke, warme uitstraling door een afwerking met beits en lak. Cotta - harmonie en ontspanning De badkamerserie Cotta is eveneens geïnspireerd op de mediterrane sfeer. Cotta speelt in op de behoefte aan rust, ontspanning en inspiratie in de comfortabele omgeving van de eigen badkamer. Dit is bereikt door een harmonisch samenspel van zachte belijningen. Tegelijkertijd is terdege rekening gehouden met optimale functionaliteit. Het complete beeld van keramiek en meubels is doordrongen van een mediterrane flair. Een lichtspiegel maakt het beeld compleet. Het design van de keramische elementen uit de serie heeft een onmiskenbaar eigen karakter, door de zachte, organische vorm van de ellips. De bijpassende Cotta badmeubels in licht Ahorndecor geven de badkamer een lichte, jonge uitstraling. Ook hier zien we naast kasten, banken, lichtspiegels en een handige boxette. Voor een inrichting van een badkamer in woonsfeer biedt de landhuisstijl vele mogelijkheden. Met de moderne vertalingen van de traditionele stijl gaan authentieke sfeer en modern comfort hand in hand. Last van het geluid van voetstappen, gebonk op de trap en het geschuif van stoelpoten? Met tapijt in huis zijn dergelijke, hinderlijke leefgeluiden verleden tijd. Tapijt heeft namelijk een zeer gunstige eigenschap: de geluiddempendheid. Tapijt kan loopgeluiden met maar liefst 25 tot 30 decibel verminderen. Op een harde vloer klinken leefgeluiden eerder onaangenaam dan op een zachte vloer Tapijt als vloerbedekking kan het geluidsniveau aanzienlijk verminderen. Tapijtvezels weerkaatsen het geluid niet, maar absorberen het. Hoe dikker het tapijt hoe beter de demping. Als u in een winkel een tapijtstaai in de hand neemt, zult u niet zomaar aan het tapijt kunnen zien of voelen of dit geschikt is voor de ruimte waarin u het wil gebruiken. En hoe kunt u weten welk tapijt geluiddempend is? Gelukkig geeft het PIT- systeem op tapijtstalen aan wat u van het betreffende tapijt mag verwachten. Er is ook een symbool voor geluiddempendheid. Tapijt voorzien van dit symbool heeft een zeer goede dempende eigenschap. Behalve de geluiddempende eigenschap heeft tapijt nog veel meer voordelen. Het heeft een rijke, behaaglijke uitstraling en het voelt warm en zacht aan. Door de kleuren van het interieur en het tapijt op elkaar af te stemmen, straalt een woning gezelligheid en rust uit. Tapijt levert dus een belangrijke bijdrage aan het woongenot! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een tapijtadviseur bij u in de buurt. Of bezoek de websites www.tapijtnet.nl en www. kieswijzervoortapijt.nl. Westdijk 49-51, 3241 GT MIDDELHARNIS. Tel. (0187) 482213 van 399,- voor I «PSPi Het bekende automerk Ford heeft de modellen Mondeo en Focus aansprekend vernieuwd. Vanaf het eerste moment dat de consument de nieuwe Mondeo zag, werd dit model enthousiast ontvangen. Maar ook de Focus, die juist zijn tienjarig jubileum viert, heeft een nieuwe uitvoering gekregen die nu al succesvol lijkt te worden. Voortbordurend op de kinetic design filosofie {'energie in beweging') zijn beide vernieuwde Fords aan de ene kant weliswaar herkenbaar gebleven, maar hebben ze aan de andere kant een nieuwe, fraaie en stijlvolle uitstraling gekregen. Een Mondeo koper heeft over het keuzeaanbod niet te klagen. Een sedan, hatchback of wagon, vier benzine- en twee dieselmotoren, een Trend, Ghia of titanium uitmonstering, het levert bij elkaar een flink programma op. Een speciale vermelding verdient wel de nieuwe Ford Mondeo 2.3 16V, met een flink vermogen van 161 pk, uitstekende rijeigenschappen, compleet uitgerust, comfortabel, stil en zuinig. Met de nieuwe Focus komt Ford, naast de bestaande uitvoeringen, meteen ook met een speciaal Business Pack voor maar 500. Voor dit bedrag is de Focus al direct vanaf de introductie beschikbaar met een geavanceerd navigatiesysteem, parkeersensoren achter, een Bluethooth telefoonverbinding en spraaksturing van audio-, navigatie-, telefoon- en klimaatregeling! U kunt dit alles tijdens de Paasshow van Automobielbedrijf Witvliet te Middelharnis op Tweede Paasdag uitgebreid gaan bekijken. En alsof het nog niet genoeg was, heeft Witvliet ook nog een aantal Focusmodellen 2007 ingekocht waarvoor het autobedrijf een aantrekkelijke aanbieding voor u in petto heeft! OUDDORP - Steeds meer mensen willen graag met Pasen thuis genieten van lekker eten en drinken. Met het speciale paasassortiment van Albert Heijn kan iedereen op eenvoudige wijze iets bijzonders met de feestdagen op tafel zetten. Om de voorpret te verhogen, organiseert Albert Heijn de Berg in Ouddorp op donderdag 20 maart van 16.00 tot 20.00 uur een uitgebreide proeverij. 'We laten onder andere proeven van paasprifie, tuinerwtenbavarois en broccolitaart. Stuk voor stuk gerechten die u zelf gemakkelijk kunt maken. Veel gerechten zijn ook in de nieuwste Allerhande te vinden', zegt supermarktondernemer Martin de Berg. 'Stuk voor stuk zijn het producten die de paasvreugde thuis absoluut zullen verhogen'. Inspiratie De supermarktondernemer en de medewerkers van Albert Heijn de Berg nodigen iedereen uit om bij de proeverij aanwezig te zijn. 'We zorgen voor volop inspiratie', belooft Martin de Berg. 'We laten proeven en geven tips voor de paasbrunch of het paasdiner'. Kinderen zijn uiteraard van harte welkom bij de proeverij. Zij mogen ook meedoen aan de paasspeurtocht die in de winkel is uitgezet. Na afloop lig't er voor deze deelnemers een leuke paasattentie klaar. Gezellig Het speciale paasassortiment omvat producten van hoge kwaliteit. Ze zijn te herkennen aan het paarse label: 'Speciaal voor de Feestdagen' op de zilveren AH Excellent verpakking. Bovendien zijn de producten eenvoudig te bereiden. Je houdt dus lekker veel tijd over om gezellig samen te genieten van brunch of diner', aldus de Albert Heijn ondernemer Albert Heijn de Berg aan de Molenblok 6 in Ouddorp is maandag tot en met zaterdag geopend van 8.00 tot 20.00 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 13