ojjjnpjE isgo Middelharnis 'mr EIUtflDBI-tllEUWS GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 8 VRIJDAG 22 FEBRUARI 2008 Raadsvergadering Op donderdag, 28 februari 2008, komt de raad om 19.00 uur voor een vergadering bijeen. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verl<rijgen op fiet gemeentelnuis. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wetfiouders van Dirl<sland mal<en, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnen gekomen van: - G. Dijkgraaf voor het oprichten van een bijkeuken op het perceel Secr. Rooijstraat 2a te Melissant; - L. Kalle voor het wijzigen van de kozijnen op het per ceel Oudewei 1 te Dirksland; - H.C. Graafland voor het vergroten van een woning aan de achterzijde op het perceel Voorstraat 13 te Dirks land; - W. van Vossen voor het wijzigen van een berging op het perceel West Havendijk 17 te Dirksland. Tevens delen zij mede dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is binnengekomen van: - CA. Vrijhof voor het oprichten van een blokhut op het perceel Peuterdijk 45 IB (bungalowpark) te Herkingen; - C. Warnaer voor het oprichten van een loods op het perceel Westdijk 6 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouvnrergunning Artikel 15, Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een bouwvergunning te verle nen aan: - E.R. Kiela voor het gedeeltelijk vergroten van een wo ning op het perceel Wilg 6 te Melissant; - R.E. den Engelsman voor het oprichten van een schuur op het perceel Secr. Rooijlaan 3 te Dirksland. Deze bouwplannen passen niet in het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 15 van de Wet op de ruimtelijke ordening is het mogelijk om vrijstelling te verlenen, zodat de bouwplannen toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van deze besluiten met de daarop betrek king hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 25 februari 2008 tot en met 7 april 2008 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirks land, Voorstraat 15 te Dirksland, sector ruimtelijke za ken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan. een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Weigering lichte bouwvergunning aan: Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 11 februari 2008 van: - E. van Veen voor het geheel oprichten van een over dekt terras op het perceel Zuiderdiep 24 - Noordzee- park, 3253LLOuddorp; - J.J. Bruggeman voor het gedeeltelijk vergroten van de woonkamer op het perceel Tolland 7,3252 CD Goe- dereede Op 14 februari 2008 van: - C. Verhey voor het gedeeltelijk veranderen van de ge velkozijnen van de recreatiewoning op het perceel Pol- dersbos 13, 3253 LT Ouddorp Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 13 februari 2008 van: - P. Emaus voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Bokweg 9,3253 AB Ouddorp; - E.Q.W. Keijzer voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Dirkdoensweg 38, 3253 AE Ouddorp; M.R. van Donk voor het gedeeltelijk veranderen van de nieuw te bouwen woning en schuur op het perceel Oostdijkseweg 59, 3252 LM Ouddorp, Op 14 februari 2008 van: - T Both voor het geheel oprichten van garage/berging op het perceel Waterweg 5a, 3253 XL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning, Ie fase is ontvangen. Op 15 februari 2008 van: - Natural High - Kitesurf Events voor het geheel op- richtep van een activiteitencentrum en beachlounge op het Noordzeestrand aan de buitenzijde Brouwersdam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga- - R. van Eijsden voor het oprichten van een paarden- stal/opslag op het perceel Noorddijk 4 te Melissant (8 februari 2008) Sloopvergunning verleend aan: - Schuitema Vastgoed B.V. voor het slopen van een koelcel in de voormalige supermarkt op het perceel Achterdorp 13 te Dirksland (13 februari 2008). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Hef be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift met kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op maandag 25 februari 2008 om 12.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 26 fe bruari 2008 om 14.00 uur in het geiTieentehuis van de gemeente Hellevoetsluis, Oostzanddijk 26 te Helle- voetsluis. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning voor het organiseren van een kleding- jnzameling verleend aan: - Stichting Leger des Heils/ReShare B.V in maart 2008; - Stichting Kuren met Reuma in juni 2008; - Stichting Aktie '68 in september 2008; - Stichting KOVAMO in december 2008. (Deze vergunningen zijn verzonden d.d. 8 februari 2008). Vergunning verleend aan: - Z.V 'De hand aan de ploeg' van de Gereformeerde Gemeente Herkingen voor het organiseren van een verkoping in Verenigingsgebouw 'Oris Huis' ten bate van de zending op 29 maart 2008 en 3 oktober 2008 (12 februari 2008). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bi] ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een oommissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Voorslraat 15, Poslbus 10,3247 ZG Dirbland. internet: www.é'rhbdnl, 1.1.10I87) ÓO 80 80 b 60 37 9 J /wiail: infoWkilminl OpBniBjstijden: na t/m v 09.00 tol 12.00 en 13.30 tol 16.00 mr. dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 26 februari 2008 in het gemeentehuis te Hellevoets luis. De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) is op 21 fe bruari 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeente huis te Goedereede. Bekendmaking (1) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend op basis van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening met ingang van 1 ja nuari 2008 tijdelijk vrijstelling te hebben verleend van het vigerende bestemmingsplan Dorpsgebied Stellen- dam voor het vestigen van een verkooppunt voor de tailhandel in bloemen, planten, kunstbloemen, droog bloemen, aardewerk en aanvenwante artikelen, alsme de voor het vestigen van een bloemschikbedrijf gedu rende maximaal twee jaar op het perceel Tuinstraat 2 te Stellendam. Het ontwerpvrijstellingsbesluit en de bijbehorende be scheiden hebben met ingang van 19 oktober 2007 ge durende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage gelegen bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Omdat hieromtrent geen (tijdige) zienswijzen naar vo ren zijn gebracht kunnen op basis van het bepaalde van artikel 6.13 van de Algemene wet bestuursrecht uitslui tend belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden vero/eten geen zienswijzen naar voren te heb ben gebracht beroep instellen bij de Arrondissements rechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Bekendmaking (2) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij op 12 februari 2008 be sloten hebben om op grond van artikel 14 en 44 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met toepassing van het bepaalde in artikel 9 van het geldende bestem mingsplan "Landelijk gebied", Ie herziening, en aifkel 10 van het geldende bestemmingsplan 'Oostdijkseweg 1999' een aanlegvergunning te verlenen om het na tuurherstelplan 'Het Waternest' in planologisch opzicht mogelijk te maken. Dit betreft het realiseren van onge veer 5 ha 'Dotterbloemgrasland' en 'Brak grasland' in de polder 'Oude Oostdijk' op gronden ten westen van en gelegen aan de Helmdijk en Het Plaatje. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de bekendma king van dit besluit tegen dit besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tram lijnweg 2, 3252 BR Goedereede. Voor degene die een bezwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de mo gelijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Indien u over dit besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u contact opnemen met de medewerkers van de Cluster Ruimtelijke ontwikke ling. Voorgenomen vrijstelling (1) Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto ar tikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO bouwvergunning te verlenen aan: - H.Klepper voor het geheel vernieuwen van gara ge/berging en serre op het perceel Molenblok 16 te Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 25 februari 2008 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Voorgenomen vrijstelling (1) Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto ar tikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO bouwvergunning te verienen aan: - A. Aleman voor het oprichten van een.carport op het perceel Oudenhil 13,3253 EE Ouddorp. H6t ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 25 februari 2008 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie.- Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - D. Baars voor het gedeeltelijk vergroten van de reore- Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, Oost Voorgors 18 - oprichten berging Boomgaardweg ong. te Middelharnis (12/02/08); - Middelharnis, Rembrandtlaan 98 - oprichten berging Boomgaardweg ong. te Middelharnis (12/02/08). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - Middelharnis, Oost Voorgors 97 - oprichten berging (12/02/08); - Middelharnis, Emmalaan 8 - oprichten schuur Emma- laan 10 (12/02/08). Verleende kapvergunningen: - Sommelsdijk, Prutweg 14 - kappen van 11 populieren (11/02/08); - Sommelsdijk, Kraaijensteinsedijk 15 - kappen van 8 populieren (11/02/08). Verleende reclamevergunningen: - Nieuwstraat 38, Middelharnis - plakken raamfolie (11/02/08). Andere vergunningen/ontheffingen: - CycloMedia Technologie Bv, Waardenburg - onthef fing Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 t.b.v het maken van opnamen voor het produ ceren van 360° panoramafoto's (11/02/08); - Rommelmarktcommissie Nieuwe-Tonge - verkoop van perkplanten op 26 april 2008 op parkeerterrein naast kerkgebouw. Oranjestraat 19 te Nieuwe-Tonge (11/02/08); - Dhr. C. Rossen te Middelharnis - ten gehore brengen van muziek d.m.v een draaiorgel in de gemeente Middelharnis in 2008 (13/02/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontwerp-bestemmingsplan 'Hernesseroord' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat atiewoning op het perceel Grevelingen 40 - Noord- zeepark, 3253 LL Ouddorp (11 februari 2008); - J.H. Stroo voor het vernieuwen/ven/angen van de aan duw aan de achterzijde van de woning op het perceel Steenkreek 3, 3253 EG Ouddorp (15 februari 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - D. Schot voor het gedeeltelijk veranderen van de re creatiewoning Alexanderpark 16, 3253 LD Ouddorp (11 februari 2008); - D. Meijer voor het gedeeltelijk vergroten van de recre atiewoning op het perceel Veermansplaat 51 - Noord- zeepark, 3253 LL Ouddorp (14 februari 2008); - K. Sperling voor het geheel plaatsen van een berging op het perceel Hazersweg 79,3253 XE Ouddorp (14 februari 2008); - J. Fonk voor het gedeeltelijk veranderen van de re creatiewoning op het perceel De Toekomst 113,3253 TA Ouddorp (14 februari 2008); - A. Kommeren voor het gedeeltelijk vergroten van de bovenverdieping van de woning op het perceel Mr. Iman Caustraat 85,3251 AP Stellendam (14 februari 2008). Verleende sloopvergunning aan: - RC. Grinwis voor het slopen van een loods op het per ceel Dorpsweg 13, 3253 AG Ouddorp (11 februari 2008); - K. Sperling-Grinwis voor het geheel slopen van een kippenhok, afdak en schuren op het perceel Hazers weg 79, 3253 XE Ouddorp (14 februari 2008). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Gemeentegids De gemeente Goedereede is begonnen met de pro ductie van de gemeentegids 2008-2009. De gids wordt naar venwachting eind mei huis-aan-huis bezorgd in de gemeente. De gemeentegids zal worden uitgegeven door De Kleine Media uit Schagen. Het bedrijf is ge specialiseerd in de uitgave van gemeentegidsen. In de gidsen staan onder meer de gegevens van verenigin gen, instellingen en ander organisaties. Het is belang rijk dat de gemeentegids de meest actuele informatie bevat. Daarom zal De Kleine Media gedurende de maanden februari en maart telefonisch contact opne men met verenigingen en instellingen in de gemeente om de gegevens door te nemen. Indien u zelf al gege vens wilt aanleveren kan dat per e-mail aan goederee- de@dekleinemedia.nl, of schriftelijk aan: Postbus 463, 1740 AL Schagen. tailiJB»^ 2, Goedereede, (Wbej 38,32S ZG Oiiddori!, Wetnel *ww.go«dei»e(ie jil Tel. 10187) *1500, Eooil gemeeBledé^oederiede.iil Het gemeentetiuisiï ojjen op moondag, woensdag en donderdag van 9.0O tot 12.00 uor en «in 13.00 lot 16.00 m Dinsdag en wijdag «on 9.00 tol 12,00 m. Op donderdagavond is liet gofneenlefini! open ïon 18.00 tot 19.30. lijdens de ovondopensteting zijn alleen de péliebklie en hel zor^ open. De lieustniilt is open op woensdag van 1S.30 M 18.00 Bor, opir|lag m IS.30 lot 16.30 «w en op loterdog m 9.30 tol 11.30 w. Hel tioal van de iéAsk 5 open op dinsdog, dondeidog en wijdag m 9.00 lol 12.00 m met ingang van 25 februari 2008 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestem mingsplan 'Hernesseroord'. Naar aanleiding van gewijzigde inzichten in de zorg voor verstandelijk gehandicapten hebben stichting De Open Ankh, als eigenaar van de grond, en Stichting Zuid wester, als huurder/gebruiker een plan ontworpen om op het terrein van 'Hernesseroord' een geïntegreerde woonwijk te ontwikkelen. Om dit plan te kunnen reali seren is tevens een ontwerp bestemmingsplan ge maakt. Het plangebied wordt begrensd door de Industrieweg, de Heuvelweg, de Oosthavendijk en de Spuidijk te Middelharnis. Het ontwerp-bestemmingsplan voorziet in de bouw van 372 woningen. Daarvan zullen er 56 door cliënten wor den bewoond. De resterende woningen zullen in de markt worden gezet. Mede omdat ruim 200 cliënten op "Hernesseroord" blijven wonen, zal de woonwijk auto- luw worden ingericht. Het kwaliteitsniveau van de parkachtige omgeving zal zoveel mogelijk worden ge handhaafd. Een nieuwe kinderboerderij en een nieuwe verkeerstuin behoren eveneens tot de mogelijkheden. Het ontwerp-bestemmingsplan kan gedurende de ope ningstijden (www. middelharnis.nl) worden ingezien bij de publieksbalie van het gemeentehuis, gevestigd aan Koningin Julianaweg 45 te Middelharnis. Gedurende de periode dat het ontwerp-bestemmings plan ter inzage ligt, kan eenieder hiertegen schriftelijk zienswijzen indienen bij de gemeenteraad van Middel harnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Vaststelling subsidieplafonds Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis maakt, conform artikel 4:27 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat zij de sub sidieplafonds voor 2008 heeft vastgesteld. Deze liggen vanaf 22 februari 2008 zes weken ter inzage op het ge meentehuis. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend dat zij in hun vergadering van 12 februari 2008 besloten hebben, door plaatsing van het verkeersbord E1 van bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990, aan de oostzijde van de toe gangsweg op het parkeerterrein tussen de Weeshuis straat en het Duikershof een parkeen/erbod in te stellen op dinsdagen van 8.00 tot 14.00 uur. Deze verkeersmaatregel is nodig om de inzamelings- dienst een onbelemmerde toegang tot de ondergrond se huisvuilcontainer te bieden. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van be kendmaking staat tussen haakjes achter de desbetref fende beslissing vermeld) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is veri<rijgbaarter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - de heer en mevrouw Roos - uitbreiden woning op het perceel Voorstraat 20 te Sommelsdijk (11/02/08); - de heer F.G.J. van Oorschot - uitbreiden woning op het perceel Prins Bernhardlaan 121 te Middelharnis (13/02/08). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Spuij Groep BV, de heer A. Spuij - verbouwen kan toorpand op het perceel De Ruiterstraat 20 te Middel harnis (15/02/08); - M. Jongeneel - vergroten loods op het perceel Oud- Kraaijerdijk 5 te Sommelsdijk (13/02/08). Rectificatie: Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - Gemeente Middelharnis- plaatsen hekwerk op het perceel Kerkstraat 2 te Nieuwe-Tonge (06/02/08). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het plaatsen van een dakkapel op het adres Weespad 44, 3257 KK te Ooltgensplaat (besluit verzonden op 13 februari 2008); - het plaatsen van een tuinhuisje op het adres Kaai 20, 3255 AG te Oude-Tonge (besluit verzonden op 13 fe bruari 2008). een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van twee woningen op het adres Achthui- zensedijk 124, 3256 AR te Achthuizen (besluit ver zonden op 12 februari 2008); - het plaatsen van een reclamezuil bij het bedrijfspand op het adres Boezemweg 19,3255 MC te Oude-Ton ge (besluit verzonden op 14 februari 2008). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te tref fen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 11 maart 2008 Tijdstip 9.00 uur Locatie gemeentehuis Oostflakkee, kamer 149 Intergemeentelifk Samenwerkingsverband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer lUlelding 1. Fa. de Molenhoeve, Fittersweg 5a te Ooltgensplaat (Besluit landbouw milieubeheer). De meldingen liggen ter inzage vanaf 25 februari 2008 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 1)Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO (telefoon 0187 -48 81 11). Ontwerp-besluit Op 15 Oktober 2007 is een aanvraag om een oprich tingsvergunning ingevolge de Wet milieubeheer ont vangen van: 2. de heer R. Kort voor een grondbank aan de Kraaijer- dijk 5 te Melissant. Ordening vergunning te verlenen aan: - Ever Jeans, mevrouw I. van Wageningen, voor het uit breiden van winkel en woning op het perceel Beneden Zandpad 34 te Middelharnis. Deze aanvraag en het ontwerp-besluit liggen met in gang van 25 febmari 2008 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Vereniging voor Christelijk Speciaal Ondera/ijs op Goe- ree-Overtlakkee - slopen van een asbest platen dak en stenen binnenmuren op het perceel Hobbemastraat 4 te Middelharnis (08/02/08); - Van Groningen Sloopwerk BV - slopen van twee as- bestleien daken op het perceel Molenlaan 26 te Som melsdijk (12/02/08). Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie vindt plaats op dinsdag 26 februari 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Hellevoetsluis. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Konai^ Monoweg 45, Postbus 1,3240 AA Mlddeiiomis. Inteniel: www.dddelhomiLnl. Tel. 10187) 47 55 35 fex 47 55 47 e^nail: iiife§middellroni5.nl. Openifigslijdefl: ffloondog en vrijdog von 09.00 tot 13.00 liün dinsdog l/m donderdog van 09.00 tol 12.00 en m 13,00 W 16.30 m, donderdogovond van 16.00 tot 20.00 üui. Welstandszitting (commissievergadering) Datum 11 maart 2008 Tijdstip 14.00-17.00 uur Locatie gemeentehuis Hellevoetsiuis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op- nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Saturnus- laan 56,3255 TR te Oude-Tonge (ontvangen op 12 fe bruari 2008); - het wijzigen van de gevel van het pand op het adres Nieuwstraat 22 en 24, 3255 AR te Oude-Tonge (ont vangen op 12 februari 2008); - het plaatsen van een windschemi op het adres Oude- dijk 14,3255 LM te Ooltgensplaat (ontvangen op 13 februari 2008). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een loods op het adres Tramweg 15, 3255 MB te Oude-Tonge (ontvangen op 12 februari 2008). een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het slopen van de schuur bij het pand op het adres Nieuwstraat 22 en 24, 3255 AR te Oude-Tonge (ont vangen op 12 februari 2008). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Eisenlioweilaan 1, foslliui 75,3255 2H OiKl»Ionge. lutein* w*w.oosl(lol(kee.d Iel. (0187164 7100 lm 64 7199/e«il; infoÊooitlI(ttee.nl Openingstijden; bb t/n do 09.00 tol 12.00 en 13,00 17.00 m, vr 09.00 tot 12.00 en 13.00 lol 16.00 m, elhe oente en derde dinsdag van de nrand s oïonè geopend von 18.00 W 19.30 m. Wie Sociok Zolien: 9,00 tol 12,00 mm 8* lutjenaleK 9.00 lol 12,00 u«r en TOi 13.00 tot 15.00 m J Het voornemen is om namens burgemeester en wet houders van de desbetreffende gemeente deze ver gunning te verlenen. Aan de vergunning worden voor schriften verbonden ter bescherming van het milieu. Het ontwerp-besluit en de overige relevante stukken lig gen ter inzage m.i.v. 25 februari 2008 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur op het kantoor van de gemeente Dirksland (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Zienswijzen tegen het ontwerp-besluit kunnen door een ieder m.i.v de dag waarop het ontwerp-besluit ter inza ge is gelegd gedurende zes weken naar voren worden gebracht bij het ISGO, Postbus 313, 3240 AH Middel harnis. Besluit Op 19 februari 2008 is een oprichtingsvergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 3. Maatschap Van Eck-Bestman voor het in werking hebben van een paardenhouderij aan de Kraaijen steinsedijk 16 te Sommelsdijk. Naar aanleiding van het ontwerp zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. Het besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage m.i.v. 25 februari 2008 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 8