Middelharnis EiiAnDQi.iiie!J!!^ Méér dan mooi! GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 8 VRIJDAG 8 FEBRUARI 2008 GEMEENTE GOEDEREEDE Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 28 januari 2008 van: - J. Klepper voor het (tijdelijk) plaatsen van een tunnel- kas op het perceel Ivlolenblok 16,3253 AL Ouddorp. Op 29 januari 2008 van: - G.IVI. de Jager voor het geheel plaatsen van een tuin huis en berging op het perceel Poldersbos 34,3253 LT Ouddorp, Op 1 februari 2008 van: - M. Aleman voor het geheel vergroten van een dakka pel op de woning op het perceel Tramlijnweg 17,3252 BR Goedereede; - M. van Wijk voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Diependorst 101, 3253 VC Oud dorp; - R. Koese voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Diependorst 99, 3253 VC Oud dorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op30)anuari2008van: - A. Kommeren voor het gedeeltelijk vergroten van de bovenverdieping van de woning op het perceel Mr. Iman Caustraat 85, 3251 AP Stellendam. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvangen. Op 31 januari 2008 van: - RC. Grinwis voor het slopen van een loods op het per ceel Dorpsweg 13, 3253 AG Ouddorp. Een aanvraag om een monumentenvergunning is ontvangen. Op 29 januari 2008 van: - W.J.M. Baas voor het plaatsen van dakvensfers en het repareren van voegwerk van de woning op het perceel Toepad 1,3252 CA Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies: Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga- denng van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 12 februari 2008 in het gemeentehuis te Hellevoefs- luis. De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) is op 21 fe bruari 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen ziin beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in hel gemeente huis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - J.H. Stroo voor het vernieuwen/vervangen van de aan bouw aan de achterzijde van de woning op het perceel Steenkreek 3, 3253 EG Ouddorp (1 februari 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Camping 'De Toekomst; voor het vernieuwen van het dak van een opslagruimte op het perceel Dijkstelweg 57, 3253 TA Ouddorp (28 januari 2008); - K. van 't Geloof voor het maken van een overstek aan de woning op het perceel Julianaweg 39, 3253 BL Ouddorp (28 januari 2008); - Dienst Landelijk Gebied voor het geheel plaatsen van een vogelkijkhut en landbouwraster met landbouw- hekken in het natuurontwikkelingsgebied 't Volgerland gelegen tussen de Groeneweg en West Nieuwlands- eweg te Ouddorp (28 januari 2008); - R Voogd voor het gedeeltelijk vernieuwen van het dak van een opslagloods/kantine op het perceel Molenweg 26, 3253 AM Ouddorp (29 januari 2008); - Evides Waterbedrijf NV voor het geheel vernieuwen van de bestaande 3 reinwaterbergingen door 1 nieu we op het perceel Hondsweg 12,3252 LH Goederee de (28 januari 2008). Verleende sloopvergunning aan: Rijkswaterstaat, waterdistrict Haringvliet voor het ge deeltelijk slopen van een dieselruimte en pompkamer op het perceel Haringvlietplein 2,3251 LD Stellendam (24 januari 2008); - Camping 'De Toekomst' voor het verwijderen van golf platen van een opslagruimte op het perceel Dijkstel weg 57, 3253 TA Ouddorp (24 januari 2008); - R Voogd voor het gedeeltelijk slopen van een opslag loods/kantine op het perceel Molenweg 26,3253 AM Ouddorp (28 januari 2008); - A. van Eek-Dijkers voor het gedeeltelijk slopen van pla fonds in de recreatiewoning op het perceel Klepper weg 16,3253 LD Ouddorp (29 januari 2008). Monumentenvergunning aan: - W.J.M. Baas voor het gedeeltelijk vernieuwen van ko zijnen van de woning op het perceel Toepad 13252 AG Goedereede (29 januari 2008). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Pu- blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede, De datum van bekend making is tussen haakjes achter het besluit vermeld. In dien u over een besluit en/of over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrij gen. Rectificatie goedkeuring bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland 2007' Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ingevolge artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 18 december 2007, onder nummer PZH-2007-697804, het door de gemeenteraad op 26 april 2007 vastgestelde bestemmingsplan 'Oude land en Oude Nieuwland 2007' gedeeltelijk hebben goedgekeurd. Inhoud bestemiTingaplan Het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland 2007' betreft het zandwallengebied ten westen van Ouddorp. Het gebied ligt globaal gezien tussen het dorpsgebied van Ouddorp, de Vrijheidsweg, de West duinen en de Oudelandseweg. Het bestemmingsplan voorziet in een ruimtelijk-functio neel kader ten behoeve van het behoud en de verster king van de aanwezige en potentiële ruimtelijke kwa liteiten, de cultuurhistorische waarden, natuur- en land schapswaarden en het wonen, rekening houdend met de huidige functies en het huidige gebruik. Gebieden met veel verblijfsrecreatie maken geen onderdeel uit van het plan. Het plan is gewijzigd vastgesteld. Onthouding goedkeuring Door Gedeputeerde Staten is goedkeuring onthouden aan: 1wat betreft de plankaart blad 1 met betrekking tot de locatie achter Westera/eg 14 gelegen binnen de be stemming Agrarische doeleinden met de aanduiding Aln(z) waar de betreffende berging gelegen is; 2. wat betreft de plankaart blad 1 met betrekking tot het perceel op de hoek Oosterweg en Oude Nieuw- landseweg (kadaster sectie B, nr. 2285) met de be stemming 'Voortuinen'. Ter inzagelegging Het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude fJieuwland 2007' liggen met ingang van maandag 11 februari 2008 gedurende een periode van zes weken tijdens kantoo ruren bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Tram lijnweg 2 te Goedereede, voor eenieder ter inzage. Het vastgestelde bestemmingsplan en het goedkeurings besluit van Gedeputeerde Staten zijn ook te raadplegen op de website van de gemeente Goedereede www.goe- dereede.nl. Instellen beroep Gedurende bovengenoemde termijn kan beroep wor den ingesteld tegen het besluit van Gedeputeerde Sta ten bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag door de: - belanghebbende die tijdig bedenkingen heeft inge diend bij Gedeputeerde Staten; - belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten dat hij geen bedenkingen heeft inge diend; - belanghebbende, ongeacht of deze tijdig bedenkingen heeft ingediend, voorzover het beroepschrift betrek king heeft op de onthouding van goedkeuring. Diegene die beroep heeft ingesteld kan tevens een ver zoek om voorlopige voorziening indienen bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, op het hierboven genoemde adres. Inwerkingtreding besluit Het besluit van Gedeputeerde Staten omtrent goed keuring treedt in werking daags na afloop van de be roepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een ver zoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit ns\ in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bekendmaking (1) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend op basis van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te heb ben verleend van het vigerende bestemmingsplan 'Be drijventerrein Korteweg' voor de vestiging van een sport-fysiotherapiepraktijk in een gedeelte van het pand op het perceel Deltageul 22,3251 NG te Stellendam. Het ontwerpvrijstellingsbesluit en de bijbehorende be scheiden hebben met ingang van 14 december 2007 gedurende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage gelegen bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Omdat hieromtrent geen zienswijzen naar voren zijn gebracht kunnen op basis van het be paalde van artikel 6.13 van de Algemene wet bestuurs recht uitsluitend belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen naar voren te hebben gebracht beroep instellen bij de Arron dissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Bekendmaking (2) Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend op basis van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te heb ben verleend van het vigerende bestemmingsplan 'Havenhoofd' voor het aanleggen van een weg en ze ven parkeerplekken op de bestemming 'Groenvoorzie ningen' aan de Blauwe Distelstraat te Havenhoofd. Het ontwerpvrijstellingsbesluit en de bijbehorende be scheiden hebben met ingang van 10 december 2007 gedurende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter in zage gelegen bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Omdat hieromtrent geen zienswijzen naar voren zijn gebracht kunnen op basis van het be paalde van artikel 6.13 van de Algemene wet bestuurs recht uitsluitend belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen naar voren te hebben gebracht beroep instellen bij de Arron dissementsrechtbank, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Afkondiging (1) Het college van burgemeester en wethouders heeft in haar vergadering van 29 januari jl. de volgende be leidsregels vastgesteld: - Beleidsregel structurele subsidies tot€ 12.500; - Beleidsregel investenngssubsidies; - Beleidsregel Tenderregeling Duurzaam investeren; verantwoord delen; - Beleidsregel Steekproefsgewijze controle subsidies tot 12.500. Deze beleidsregels liggen op het gemeentehuis, stafaf deling BMO ter inzage. Tegen betaling van de kosten zijn deze beleidsregels algemeen verkrijgbaar. Ook zijn deze te downloaden via de gemeentelijke website. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde gemeen te brengen ter openbare kennis, dat op 30 januari 2008 door hen een verkeersbesluit is genomen over het in stellen van een tijdelijk parkeerverbod in de Prinses Ma- rljkestraat te Stellendam tussen de huisnummers 23 e 27 aan beide zijden. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de one ningstijden ter inzage bij de publieksbalie van hét no meentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na bekend making van een besluit tegen dat besluit een gemoti veerd bezwaarschrift In te dienen bij het bestuursorgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een bp zwaarschnft heeft ingediend bestaat tevens de moqe- lijkheid een vooriopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissementsrecht bank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, Indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat ver eist. Afkondiging (2) Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend, dat op 31 januari 2008 In het publicatieblad het volgende besluit is opgenomen: - Nr. 2008/7 Beleidsplan Wet inburgering. In het voormeld beleidsplan komen de volgende onder werpen aan de orde: - het nieuwe Inburgeringsstelsel - gemeentelijke taken - bekostiging Commissievergadering De vaste commissie van advies voor de bezwaarschrif ten komt op woensdag, 13 februari 2008, om 19.30 uur voor een vergadering bijeen. De agenda ligt tijdens kantooruren ter inzage op het ge meentehuis, stafafdeling bestuur en middelen. Bekendmaking raadsbesluiten De raad heeft op 24 januari 2008 besloten de Tarieven- tabel bij de Legesverordening 2008 te wijzigen, voorzo ver het betreft spoedleveringen van rijbewijzen of reis documenten. Dit besluit ligt voor een ieder in het gemeentehuis ter in zage en het is tevens geplaatst in het gemeenteblad. Het besluit treedt in werking op de eerste dag na die van zijn bekendmaking en het werkt, voor wat betreft de spoedlevering van reisdocumenten, terug tot en met 1 januari 2008. Tevens heeft de raad op 24 januari 2008 besloten tot: - vaststelling van het MilleuUitvoerinqsProqramma 2008; - vaststelling van het herziene Gemeentelijke Riole- ringsplan 2007-2011; - vaststelling van de Beleidsvisie maatschappelijke ondersteuning 2008 tot en met 2010; - verlenging van de werkingsduur van het Meerjaren- GezondheidsPlan 2004-2007 met twee jaar (2008 en 2009). Deze besluiten liggen voor een leder ter inzage in het gemeentehuis. Bestemmingsplan 'Pare Clinckerlandt' Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks- land maken bekend dat, ter voldoening aan het bepaal de in artikel 26 van de Wet op'de ruimtelijke ordening, met ingang van 11 februari 2008 tot en met 31 maart 2008 voor een ieder ter inzage ligt het door de ge meenteraad bij besluit van 24 januari 2008 ongewijzigd vastgestelde bestemmingsplan 'Pare Clinckerlandt'. Gedurende genoemde termijn kunnen degenen die tij dig hun zienswijzen tegen het ontwerpbestemmingsplan bij de gemeenteraad naar voren hebben gebracht, als mede belanghebbenden aan wie redelijkenA/ijs niet kan worden ven/veten dat zij niet overeenkomstig artikel 23 juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht hun zienswijzen bij de gemeenteraad naar voren heb ben gebracht, schriftelijk dan wel mondeling bedenkin gen inbrengen bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Hol land, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Deze be denkingen dienen voor het einde van de termijn te wor den ingediend dan wel ter post te zijn bezorgd. Bekendmaking voorbereidingsbesluit De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 24 ja nuari 2008 besloten een gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan 'Kralingen' in voorbereiding te ne men voor het gebied 'Spuikolk'. Het voorbereidingsbesluit treedt met Ingang van 6 fe bruari 2008 in werking en ligt met bijbehorende tekening vanaf die datum voor een ieder ter inzage tijdens de re guliere openingstijden in het gemeentehuis. Voorstraat 15teDirksland. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren heeft, kunt u, op grond van de Algemene wet bestuurs recht, bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventu eel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voor- zienlngenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sec tor bestuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam) een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zo geheten griffierecht verschuldigd. Voornemen verlenen bouwvergunning (1) Artikel 15, Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een bouwvergunning te verte- nen aan: - J.C. Breen voor het vergroten van een woning op het perceel Molendijk 132 te Melissant. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 15 van de Wet op de ruimtelijke ordening is het mogelijk om vrii- aantallen inburgeringsplichtigen Het beleidsplan ligt voor een ieder ter inzage en kan te nen betaling van de kosten worden verkregen. Qemeentegids 2008-2009 pe gemeente Goedereede is begonn^en met de pro ductie van de gemeentegids 2008-2009. De gids wordt naar venwachting eind mei huis-aan-huls bezorgd in de gemeente. De gemeentegids zal worden uitgegeven door De Kleine Media uit Schagen, Het bedrijf is ge specialiseerd in de uitgave van gemeentegidsen. In de gidsen staan onder meer de gegevens van vere nigingen, instellingen en ander organisaties. Het is be langrijk dat de gemeentegids de meest actuele infor matie bevat. Daarom zal De Kleine Media gedurende de maanden februari en maart telefonisch contact op nemen met verenigingen en instellingen in de gemeen te om de gegevens door te nemen. Indien u zelf al gegevens wilt aanleveren kan dat per e- mail aan goedereede@dekleinemedia.nl, of schriftelijk aan: Postbus 463,1740 AL Schagen, Ifomlijnwsg 2, Goedereede, Pojlbus 38,3253 ZG Ouddorp, Internet www.goedeieede.nl. Tel, (0187149I5Q0, E-n>ail jeoeenlefcüistgoedenede,!!! Hel genieenleliuis li open op maandag, woensdag en donderdag van 9,00 tot 12.00 uur en m 13-00 lot 16,00 uur. Dinsdag en vrijdög von 9,00 lot 12,00 uur. Op donderdogovond is tte! gemeentefiuis open van 18,00 tot 19.30. Tijdens de avondopenstelling zijn alleen de pufalieiabolie en het zorgloket open. De niilieuiffaat is open op woensdag van 15,30 tot 18.00 uur, op vrijdag van 15,30 tol ló,30 uuren op zaterdag van 9,30 tot 11,30 uur. Met Ülioi^an de Mm is open op dinsdag, donderdag en vrijdag von 9.00 tot 12.00 uur. stelling te verlenen, zodat het bouwplan toch gereali seerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter Inzage. U kunt tijdens kan tooruren van 11 februari 2008 tot en met 31 maart 2008 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, sector ruimtelijke zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Voornemen verlenen bouwvergunning (2) Artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een bouwwergunning te verle nen aan: a. TB.P Electronics B.V. voor het oprichten van een fiet senstalling op het perceel Vlakbodem 10 te Dirksland; b. R.E. Verhoeven voor het oprichten van een woning met berging op het perceel Emmalaan 5a te Dirks land. Deze bouwplannen passen niet in het ter plaatse gel dende bestemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening is het mo gelijk om vrijstelling te verlenen zodat de bouwplannen toch gerealiseerd kunnen worden. Het ontwerp van deze besluiten met de daarop betrek king hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter Inzage. U kunt tijdens kantooruren van 11 februari 2008 tot en met 31 maart 2008 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirks land, Voorstraat 15 te Dirksland, sector ruimtelijke za ken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met de sector ruimtelijke zaken, taakveld bouw en woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage leg ging zal een definitieve besluitvorming plaatsvinden. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnen gekomen van: - R Kalle voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Binnenweg 48 te Mellssant. TevÊns delen zij mede dat een aanvraag om een re- gullere bouwvergunning is binnengekomen van: - Transportbedrijf G. van Dongen B.V. voor het realise ren van een laadkuil op het perceel Korteweegje 65 te Dirksland. Rectificatie Een aanvraag om een sloopvergunning is binnengeko men van: - Schuitema Vastgoed B.V. voor het slopen van een koelcel (i.p.v supermarkt) op het perceel Achterdorp 13 te Dirksland.. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgend'e openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 12 februari 2008 om 10.00 uur in het gemeentehuls te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de regio nale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 12 fe bruari 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Hellevoetsluis, Oostzanddijk 26 te Helle- voetsluis. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan; - Woord en Daad voor het huis-aan-huis verkopen van krentenbroden op 15 maart 2008 en van oliebollen op 8 november 2008 (29-1-2008). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt De ternnijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift -aan de Voorzienin genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Besluit tot aanleggen voetgangersoversteekplaatsen Burgemeester en wethouders van Dirksland hebben be sloten een tweetal voetgangersoversteekplaatsen aan te leggen ter plaatse van: a. Begonia en b. Bromelia te Dirksland. N.B. Indien u tegen deze besluiten (gemotiveerde) bezwaren heeft kunt u, op grond van de Algemene wet bestuurs recht, bij ons een tiezwaarschrift indienen binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, W/estdljk 18 - veranderen voorgevel win kel/bovenwoning (29/01/08); - Nieuwe-Tonge, Sint Pietersweg 8 - uitbreiden woning (29/01/08); - Middelharnis, Zandpad 12 - veranderen gevel winkel (31/01/08); - Sommelsdijk, Havenkom 16 - plaatsing 3 rolluiken (31/01/08); - Sommelsdijk, Isaac da Costastraat 57 - uitbreiden wo ning (31/01/08); - Stad aan 't Haringvliet, Boomgaarddreef 26 - uitbrei den en wijzigen van handelstal (31/01/08). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - Middelharnis, Oudelandsedi|k (nabij nr, 83) - 2 ver gunningen oprichting woning (28/01/08); - Nieuwe-Tonge, Zuiddijk 47 - wijziging gevels loods vernieuwen dakbedekking (29/01/08); - Sommelsdijk, nabij Koornlust 47 - oprichten dieren verblijf (29/01/08); - Middelharnis, Industrieweg 31 - oprichten hekwerk (29/01/08); - Middelharnis, Koningin Julianaweg 54 - plaatsen tij delijke noodlokalen voor vier jaar (29/01/08); - Middelharnis, Visserstraat 62 - uitbreiden woning (29/01/08); - Middelharnis, Langeweg 128 - vergroten ba/kon (29/01/08); - Middelharnis, Hobbemastraat 4 - gedeeltelijk ver nieuwen schoolgebouw (29/01/08). Verleende stookvergunningen: - Stad aan 't Haringvliet, Zeedijk - verbranding snoel- hout (30/01/08); - Sommelsdijk, Stratensweg - verbranding snoeihout (30/01/08). Verleende collectevergunning: - Pnnses Beatrix Fonds, 's-Gravenhage - collecte van 7 t/m 13 september 2008 (30/01/08). Verleende kansspelvergunningen: - Korfbalvereniging Good Luck, Middelharnis - verkoop loten t/m 9 februari 2008 (30/01/08); - Obs D'n Tuun, Middelharnis - verkoop loten t/m 7 fe bruari 2008 (30/01/08). Verleende ventvergunnlngen: - Chr, gemengd koor 'Jeduthun' - verkoop koekjes van 18 t/m 22 maart 2008 (30/01/08); - Woord Daad Comité G-O - verkoop krentenbroden op 15 maart 2008 en venten oliebollen op 8 november 2008 (30/01/08); - Activiteltencie. Ger. Gem. Nieuwe-Tonge - verkopen van oliebollen op 31 december 2008 (30/01/08). Verleende ontheffingen/vergunningen Drank- en horecawet: - Middelharnis, Vingerllng 9 (Het Genot) - drank- en ho- recavergunning en exploitatievergunning (31/01/08). Verleende evenementenvergunningen: - Stichting Podium Goeree-Overflakkee - Classic ex press op het Diekhuusplein, Beneden Zandpad 7 te Middelharnis op 21 en 22 februari 2008 en 11 en 12 maart 2008 (30/01/08); - Stichting Companen, Middelharnis - computergame marathon in het Diekhuus, Beneden Zandpad 7 te Middelharnis van 9 februari 2008,18.00 uur tot 10 fe bruari 2008,21.00 uur (30/01/08); - XXL Event Productions, Stad aan 't Haringvliet - Dance Event en Après Ski Party in De Staver, Olym- piaweg 32 te Sommelsdijk van 16 febaiari 2008,21.00 uur tot 17 februari 2008, 02.00 uur (30/01/08); - NH Kerk Middelharnis - jaarmarkt Ring en Raadhuis straat te Middelharnis op 13 september 2008 (30/01/08); - Restauratiecommissie Hen/, Gemeente Stad aan 't Ha ringvliet - snuffelmarkt Voorstraat te Stad aan 't Ha ringvliet op 21 juni 2008 van 05.00 tot 18.00. uur (30/01/08); - Activiteitencommissie Ger. Gem. Middelharnis - ver koping op het terrein van de CSG Prins Maurits, Ko ningin Julianaweg 57 te Middelharnis (30/01/08); - Commissie Rommelmarkt Herv. Gemeente Nieuwe- Tonge - rommelmarkt/verkoping op het terrein van Elim, Zuiddijk 19 te Nieuwe-Tonge (30/01/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel, 0187 -47 55 55, vangt aan met ingang van de dag na die waarop het be sluit is bekend gemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een be zwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Post bus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voor ziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. Regelingen gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens Burgemeester en wethouders hebben op 14 januari 2008 vastgesteld: - de Beheerregeling gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens Dirksland 2008; - het Privacyreglement gemeentelijke basisadministra tie persoonsgegevens gemeente Dirksland 2008. Deze besluiten liggen voor een ieder in het gemeente huis ter inzage en zij zijn tevens geplaatst in het ge meenteblad. De besluiten treden in werking op de eer ste dag na die van hun bekendmaking. Voorslraot 15, Posifcus 10,3247 ZG Dirlskd. Interne): www.dirlslond.nl. Iel. (0187) 60 80 80 fox 60 37 99 ItmS: inlo«rksland.Dl Openingslijden: ma l/m vr 09.00 tot 12.00 en 13.30 tol 16.00 uur. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen van: - Woongoed Flakkee - uitbreiden van een woning op het perceel Burg. Boumanplein 15 te Middelharnis (31/01/08); - X.N, Ramdayal - oprichten van een garage op het per ceel Befje Wolffstraat 15 te Sommelsdijk (29/01/08); - T, Bakelaar - oprichten van een garage op het perceel Befje Wolffstraat 14 te Sommelsdijk (29/01/08), Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning Is ontvangen van: - R, Visser, DHA Vastgoed Beheer - aanbrengen van gevelreclame op het perceel Zandpad 116 te Middel harnis (29/01/08); - Gemeente Middelharnis - gedeeltelijk vernieuwen van een kademuurconstructie, het gedeeltelijk restaureren van een kadëmuurconstructie en een scheidings muurconstructie op het perceel tussen de kaai en het te maken plein langs v,m, Sommelsdijkse Havenkom te Middelharnis /Sommelsdijk (01/02/08); - TW,T. Sijperda, de Groene Vlieg b.v - oprichten van een watersilo op het perceel Duivenwaardsedijk 1 te Nieuwe-Tonge (29/01/08); - D. de Blok - oprichten van een berging op het perceel Boomgaardweg ong. te Middelharnis (29/01/08); - H. de Blok - oprichten van een berging op het perceel Boomgaardweg ong. te Middelharnis (29/01/08); - A.H.W. Kranse - vergroten van een woning op het per ceel Zeedijk 23 te Stad aan 't Haringvliet (29/01/08). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 2 van de Wet op de Ruim telijke Ordening een vergunning te verlenen aan: - Estate Invest B.V. - gedeeltelijk wijzigen van een be drijfspand tot jongerencentrum op het perceel Molen weg 28 te Middelharnis; - Estate Invest B.V, - verbouwen van een bedrijfspand tot sportschool op het perceel Molenweg 28 te Middel harnis, Deze aanvragen en ontwerpbesluiten liggen met ingang van 11 februari 2008 gedurende zes weken voor ieder een ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruim telijke Ordening een vergunning te verienen aan: - C.M. Roozemond - uitbreiden van de woning op het perceel Oost-Voorgors 43 te Middelharnis. Deze aanvraag en de ontwerpbesluit liggen met ingang van 11 februari 2008 gedurende zes weken voor ieder een ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 Aa'Middelharnis. Voorgenomen monumentenvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om een monumentenvergunning te verlenen aan: - Kersseboom Hairstyllng, mevr. B. de Vrij - wijzigen van een rijksmonument op het perceel Voorstraat 39 te Sommelsdijk. Dit ontwerpbesluit ligt met Ingang van 11 februari 2008 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie vindt plaats op dinsdag 12 februari 2008 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Hellevoetsluis. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Tel J^87) 47 55 55 (ox 47 55 47 einoit info«dellMmis.nl Openingstijden: moondog en vrijdog von 09.00 tot 13 OQ uur insdog t/n donderdag van 09,00 tol 12,00 en van 13,00 lol 16.30 uur, dooderdogoïond van IS.OOlol 20.00 our.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 8