ÖÖSÏ]ip.EE isgo Middelharnis EllJMlDBl.niEUV5 GEMEENTE DIRKSLAND Drukkerij Gebr, de\5^alBV um D^Rf^KwenK krugt de aandacht om hst venomM PAGINA 8 VRIJDAG 1 FEBRUARI 2008 f-m-» GEMEENTE GOEDEREEDE Vergaderdata De Raadscommissie Grondgebiedzal<en komt op 5 fe bruari 2008 voor een vergadering bijeen en de Raads commissie Publiel<zal<en op 7 februari 2008. Beide vergaderingen vangen om 19.30 uur aan. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis en wel bij de Publieksbaklie, Tramlijnweg 2 te Goedereede waar eveneens een exemplaar kan wor den afgehaald.. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht burgers Burgers worden in de gelegenheid gesteld om tijdens de vergadering maximaal 5 minuten het woord te voe ren over ondera/erpen die voorkomen op de agenda. Voor insprekers bestaat verder bij de behandeling van het betreffende agendapunt nog de mogelijkheid tot het gedurende maximaal 5 minuten meespreken. Aanmelden voor het spreekrecht dienst plaats te vinden ten minste 4 uur voor de aanvang van de vergadering bij de griffier (telefoon 0187-497748). Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke internet pagina: www.goedereede.nl Klein onderhoud Parkhaven Stellendam De gemeente Goedereede start binnen enkele weken met onderhoud aan de achterhaven bij de Parkhaven te Stellendam. De oude steigers gaan weg en het talud wordt gemaaid. Twee tot drie maal per jaar verrichten wij onderhoud aan de haven. Daarmee krijgt de achter- haven een verzorgde aanblik. Op het talud en in het gras liggen diverse bootjes die het werk verhinderen. Wij verzoeken daarom de eige naren om hun boot vóór 17 februari 2008 te verwijde ren. De boten die na deze datum niet verwijderd zijn, worden door de gemeente in beslag genomen en afge voerd. Om een nette aanblik van de haven te garanderen staat de gemeente niet meer toe dat er boten op het talud of in het gras worden geplaatst. Voor vragen kunt u terecht bij mevrouw M. Nuij-Rijn- brand van de gemeente Goedereede. Zij is bereikbaar op telefoonnummer (0187) 4915 00. Goedkeuring bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland 2007' Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken ingevolge artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 18 december 2007, onder nummer PZH-2007-697804, het door de gemeenteraad op 26 april 2007 vastgestelde bestemmingsplan 'Oude land en Oude Nieuwland 2007' gedeeltelijk hebben goedgekeurd. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan 'Oudeland en Oude Nieuwland 2007' betreft het zandwallengebied ten westen van Ouddorp. Het gebied ligt globaal gezien tussen het dorpsgebied van Ouddorp, de Vrijheldsweg, de West duinen en de Oudelandseweg. Het bestemmingsplan voorziet in een ruimtelijk-functio neel kader ten behoeve van het behoud en de verster king van de aanwezige en potentiële ruimtelijke kwa liteiten, de cultuurhistorische waarden, natuur- en land schapswaarden en het wonen, rekening houdend met de huidige functies en het huidige gebruik. Gebieden met veel verblijfsrecreatie maken geen onderdeel uit van het plan. Het plan is gewijzigd vastgesteld. Onthouding goediceuring Door Gedeputeerde Staten is goedkeuring onthouden aan: - wat betreft de plankaart blad 1 met betrekking tot de locatie achter Westerweg 14 gelegen binnen de be stemming Agrarische doeleinden met de aanduiding Ain(z) waar de betreffende berging gelegen is; - wat betreft de plankaart blad 1 met betrekking tot het perceel op de hoek Oosterweg en Oude Nieuwiands- eweg (kadaster sectie B, nr. 2285) met de bestemming 'Voortuinen'. Ter visielegging Het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan "Oudeland en Oude Nieuwland 2007" liggen met ingang van maandag 4 februari 2008 gedurende een periode van zes weken tijdens kantoo ruren bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Tram lijnweg 2 te Goedereede, voor eenieder ter inzage. Het bestemmingsplan is ook te raadplegen op de website van de gemeente Goedereede www.goedereede.nl. Instellen beroep Degene die tijdig bedenkingen tegen het vastgestelde bestemmingsplan bij Gedeputeerde Staten naar voren heeft gebracht, alsmede een belanghebbende aan wie redelijkera/ijs niet kan worden vera/eten dat hij zich niet met bedenkingen tot Gedeputeerde Staten heeft ge wend, is bevoegd bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep in te stellen tegen het besluit tot goedkeuring van het bestemmingsplan. Binnen de beroepstermijn kan diegene die beroep heeft ingesteld tevens een verzoek om vooriopige voorziening indienen bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Beroepschriften en verzoeken om voorlopige voorziening dienen schrifte lijk, binnen de bovengenoemde termijn van terinzage- legging van de stukken, te worden gericht aan de Afde ling respectievelijk de Voorzitter van de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding besluit Het besluit van Gedeputeerde Staten omtrent goed keuring treedt in werking daags na afloop van de be roepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een ver zoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 24 januari 2008 van: - J.A.A. Grinwis voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Springert 42, 3253 EH Oud dorp; - R. de Jonge voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Tramlijnweg 13252 BR Goede reede; - J. Vlietland voor het gedeeltelijk vergroten van de re creatiewoning op het perceel Klepperweg 13253 LD Ouddorp. Op 25 januari 2008 van: - G.C. den Ouden voor het wijzigen van een reeds ver leende bouwvergunning betrekking hebbend op een berging/schuur op het perceel Westera/eg 14,3253 LX Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 22 januari 2008 van: - J.H. Stroo voor het geheel vernieuwen van een aan bouw (t.v.v.) op het perceel Steenkreek 3, 3253 EG Ouddorp. Op 24 januari 2008 van: - M. de Vos voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning op het perceel Voorstraat 72, 3251 BE Stellen dam; - A.C. van Ede voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Vogelmeet 4, 3253 ER Oud dorp; - TA. Rijerkerk voor het plaatsen van een berging op het perceel Vrijheldsweg 2,3253 LS Ouddorp; - M. Lokker voor het gedeeltelijk veranderen van de wo ning op het perceel DIrkdoensweg 213253 AD Oud dorp. Op 25 januari 2008 van: - U. Schultz-KIrchner voor het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Haringvliet 109 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp; - E. Grinwis voor het oprichten van een bedrijfshal met kantoor op een aan de Deltageul (Bedrijventerrein Kor teweg) gelegen perceel, 3251 NG Stellendam. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning, fa se 2 is ontvangen. Op 24 januari 2008 van: - R. van Splunter voor het geheel vernieuwen/oprichten van een woning op het perceel Dorpsweg 30,3253 AH Ouddorp. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvangen. Op 22 januari 2008 van: - A. van Eek-Dijkers voor het gedeeltelijk slopen van pla fonds in de recreatiewoning op het perceel Klepper weg 16,3253 LD Ouddorp. Op 24 januari 2008 van: - Rijkswaterstaat, waterdistrict Haringvliet voor het ge deeltelijk slopen van een dieselruimte en pompkamer op het perceel Haringvlietplein 2,3251 LD Stellendam. Een aanvraag om een monumentenvergunning is ontvangen. Op 24 januari 2008 van: - R. de Jonge voor het vergroten van de woning op het perceel Tramlijnweg 13252 BR Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen ijouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaatsvindt op 12 februari 2008 in het gemeentehuis te Hellevoets- luis. De eerstvolgende vergadering van de welstands commissie (gemandateerde behandeling) is op 7 fe bruari 2008 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - A.J. van der Bok voor het geheel oprichten van een berging en erfafscheiding op het perceel De Gracht 6, 3253 EC Ouddorp (21 januari 2008); - B. Keijzer voor het vervangen van een dakraam door een dakkapel op de woningen op de percelen Kon. Wilhelminastraat 17,15 en 17 en het vervangen van een garagedeur door een kozijn bij de woning op het perceel Kon. Wilhelminastraat 15, 3251 XD Stellen dam (25 januari 2008); - G.C. Meijer voor het geheel plaatsen van een (ver vangende) berging op het perceel Hofdijksweg 4,3253 KB Ouddorp (25 januari 2008); - W. Kreukniet voor het geheel plaatsen van een tuin- schuur op het perceel DIrkdoensweg 46, 3253 AE Ouddorp (25 januari 2008); - J. Wagenaar voor het veranderen van een berging op een perceel nabij Molenblok 3,3253 AL Ouddorp (25 januari 2008). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Gemeente Goedereede voor het geheel plaatsen van twee bushokjes t.b.v jeugd op een aan de Korteweg 3251 LE Stellendam gelegen perceel grond (21 janu ari 2008); - C. Wetsteijn voor het geheel oprichten van een woning op het perceel Oudelandseweg 32, 3253 LP Ouddorp (21 januari 2008). Verleende sloopvergunning aan: - G. Wetsteijn voor het slopen van de woning en bijge bouw op het perceel Oudelandseweg 32, 3253 LP Ouddorp (21 januari 2008); - Rijkswaterstaat, waterdistrict Haringvliet voor het ge deeltelijk slopen van een dieselruimte en pompkamer op het perceel Haringvlietplein 2,3251 LD Stellendam (24 januari 2008). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuls bij de cluster Pu blieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuurs recht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het besluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Informatieve/opiniërende raadsvergadering Op donderdag, 7 februari 2008, zal er om 19.00 uur een Informatieve/Opiniërende Raadsvergadering plaatsvin den. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere Inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht Als burgers een ondera/erp aan de orde willen stellen dat niet op de agenda staat, dan kunnen zij gebruikma ken van het spreekrecht. Zij dienen dit, uiterlijk 24 uur voorafgaande aan de vergadering, te melden bij de grif fier, onder vermelding van naam, adres, telefoonnum mer en het desbetreffende ondenwerp. Dit kan telefonisch (0187 - 60 80 92) of per e-mail: p.depagter@dirksland.nl). Over geagendeerde onderwerpen is van tevoren aan melden niet meer nodig. U wordt door de voorzitter in de gelegenheid gesteld om uw zienswijze kenbaar te maken. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, in gevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een sloopvergunning is binnengeko men van: - Schuitema Vastgoed BV voor het slopen van een supermarkt op het perceel Achterdorp 13 te Dirksland. Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is binnengekomen van: - J. het Jonk voor het oprichten van een bedrijfsloods op het perceel Spuikolk 4a te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - PJ. Koningswoud voor het oprichten van een berging Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Nieuwe-Tonge, Armenweg 2 - oprichten landbouw- loods (22/01/08). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden) belanghebbenden tegen deze beslissing binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Middelharnis, Postbus 13240 AA Middelhar nis. Nadere informatie Is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 -47 55 55. Vergaderingen februari 2008 In de maand februari zijn twee openbare vergaderingen gepland, namelijk op: - 7 februari 2008: gemeenteraad in het gemeentehuis van Middelharnis (19.30 uur); - 28 februari 2008: informerende en opiniërende raad in het gemeentehuis van Middelharnis (19.30 uur). Burgers kunnen gebruikmaken van het spreekrecht. Vergaderstukken liggen een week voor de vergadenng in het gemeentehuis (stafbureau Facilitaire Zaken) ter inzage. De agenda's, bijbehorende stukken en de ver slagen zijn tevens te raadplegen op de website van de gemeente (www.middelharnis.nl). Gemeenteblad In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Gemeen teblad ter inzage, waarin de volgende algemeen ver- Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. Bekendmaking Monumentenverordening gemeente Goedereede 2008 Burgemeester en wethouders delen mede dat de raad van de gemeente Goedereede in zijn vergadering van 24 januan 2008 heeft besloten tot het vaststellen van de Monumentenverordening gemeente Goedereede 2008. De verordening treedt in werking op de eerste dag na de bekendmaking voor zover het gemeentelijke monu menten betreft. Voor zover het rijksmonumenten betreft treedt de verordening twee maanden na toezending aan de Minister in werking, tenzij de Minister de verordening voor schorsing voordraagt. De IVIonumentenverordening gemeente Goedereede 2008 is kosteloos In te zien bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Iromlijnwes Goedereede, Poslbuï 36,3253 ZG Ouddcrp, Internet www.goedereede.nl. Tel. (01871 ^91500, E-moii geineeflteliuis@goedereede.nl l^et oemeenlebuls is open op maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot ló.OO uur. Dinsdag en vrijdog van 9.00 tot 12.00 uur Op donderdagavond is het gemeenleiiuis open van 18.00 lot 19.30. Tijdens de ovondopenstelling zijn alleen de publieksklie en liet zorglobt open. De milbslnatis i^ op woensdag van 15.30 tot 18.00 uur, op vnjdog von 15,30 lot 15.30 uur en op loteidag van 9.30 tot 11.30 uur. Het filioal van de iém. is open 0)1 dinsdag, donderdag en «m van 9.00 lol 12,00 mr. op het perceel Boezemweg 26 te Dirksland (28 janu ari 2008). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Gemeente Dirksland voor het verbouwen van een wo ning op het perceel Voorstraat 21 te Dirksland (22 ja nuari 2008); - Culi-d'Or B.V. voor het oprichten van een overkapping op het perceel Ruijgenhil 2 te Melissant (28 januari 2008); - Woningbouwvereniging 'Dirksland' (Ie fase) voor het wijzigen van een tuinmuur en bergingen behorend bij zeven woningen op het perceel Han de Lignieplein te Herkingen (28 januari 2008). Reclamevergunnihg verleend aan: - Stichting Sjaloom Zorg voor het aanbrengen van re clame aan het pand Watertoren 20 te Dirksland (22 ja nuari 2008). Tijdelijke vergunning (voor de duur van 1 jaar) ver leend aan: - familie Franzen voor het tijdelijk oprichten van een woonunit op het perceel Oudelandsedijk 4 te Dirksland (22 januari 2008). Vergunning verleend aan: - F Oldenburg voor het stoken van snoeihout op het perceel Kraaijerdijk 27 te Mellssant (22 januari 2008). Kapvergunning verleend aan: - Gemeente Dirksland voor het kappen van 20 lindebo men en 21 berken aan de Julianalaan te Dirksland (22 januari 2008); - Gemeente Dirksland voor hefkappen van 3 lindebo men aan de Hazelaar te Melissant (22 januari 2008). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, -1<unt u op grond van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken na dat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit Is be kend gemaakt. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het be zwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel be zwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzienin- genrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector be stuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een vooriopige voorziening vragen. Daarbij is een zogehe ten griffierecht verschuldigd. Vootsiroot 15, fosllus 10,3247 2G Oirlislond. Internet: www,dirblond.nl, Iel. (0187) éO 80 80 (ox 50 37 99 /»nioil. iniofditblond.nl Openingstijden; m t/m.vr 09.00 W 12,00 en 13.30 lot 15.00 «uc, bindende voorschriften is opgenomen. Vastgesteld door de raad op 17 januari 2008: - Verordening auditcommissie 2008 Dit besluit treedt in werking op 1 februari 2008. Voorontwerp bestemmingsplan 'De Lucard' Burgemeester en wethouders van Middelharnis bren gen overeenkomstig het bepaalde in artikel 10 van het besluit op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat met ingang van 4 februari 2008 gedurende zes we ken voor een ieder ter inzage ligt het voorontwerp be stemmingsplan 'De Lucard'. Het voorontwerp bestemmingsplan kan worden ingezien bij de publieksbalie van hef gemeentehuis Middelhar nis, gevestigd aan de Koningin Julianaweg 45. De ope ningstijden zijn als volgt: - maandag en vrijdag van 09.00 -13.00 uur; - dinsdag t/m donderdag van 09.00 -12.00 en 13.00 - 16.30 uur; - donderdag avondopenstelling van 18.00 tot 20.00 uur. Reacties op het voorontwerp bestemmingsplan 'De Lu card' kunnen gedurende de termijn van zes weken schriftelijk worden gericht aan het college van burge meester en wethouders. Postbus 13240 AA Middel harnis. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag voor een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - Participatiemaatschappij M.U. bv, V.d. Heijden, voor het uitbreiden van de loods op het perceel Johannis- polderseweg 12 te Middelharnis (24/01/08); - R Timmer voor het oprichten van een garage op het perceel Burg. Overdorpstraat 21 te Nieuwe-Tonge (25/01/08); - R. van Vliet voor het vergroten van een woning en ga rage op het perceel Gen. Snijdersstraat 35 te Nieuwe- Tonge (21/01/08). Een aanvraag voor een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - A. Groenendijjk voor het plaatsen van een dakkapel en dakraam op het perceel Willem Kloospad 11 te Middelharnis (22/01/08); J.A. Lindhout voor het oprichten van een berging op het perceel Isaac da Costastraat 31 te Sommelsdijk (25/01/08). Ontvangen aanvraag om monumentenvergunning Een aanvraag voor een monumentenvergunning is ont vangen van: - CL. Visser voor het verbouwen van een woning op het Oostflakkee herdenkt slachtoffers Watersnood 1953 Op 1 februari 2008 is het 55 jaar geleden dat Neder land getroffen werd door een allesverwoestende na tuurramp. Ook in onze gemeente hebben in de nacht van 31 januari 1953 vete mensen en dieren het teven moeten laten. Het gemeentebestuur van Oostflakkee is zich bewust van de impact die dit op haar inwoners heeft en heeft gehad. Nabestaanden van de slacht offers worden soms nog dagelijks herinnerd aan de ze verschrikkelijke gebeurtenis. Op 1 februari 2008 wil het gemeentebestuur daarom hun medeleven betui gen met een ieder die een dierbare heeft verioren als gevolg van de Watersnoodramp. In het bijzonder her denken zij die dag de slachtoffers die hun leven heb ben moeten laten. Het college zal die dag daarom op de begraafplaats in Oude-Tonge, waar de slachtoffers van de Watersnoodramp zijn begraven, een krans leggen. Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het uitbreiden van de woning op het adres Kolfweg 11, 3255 BK te Oude-Tonge (ontvangen op 22 januari 2008). Nadere Informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uit sluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het wijzigen van de gevel van de schuur bij de woning op het adres Fittersweg 4,3257 LD te Ooltgensplaat (besluit verzonden op 25 januari 2008). een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een veestal op het adres Kruispol- dersedijk 5,3257 LJ te Ooltgensplaat (besluit verzon den op 23 januari 2008); - het plaatsen van een reclamebord aan de gevel en op het perceel bij het pand op het adres Schaapsweg 34, 3258 AW te Den Bommel (besluit verzonden op 24 ja nuari 2008). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruim telijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onderte kend bezwaarschrift bij het college van burgemeester en wethouders Indienen. Wanneer een bezwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te tref fen, indien onvera/ijlde spoed dit, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er Intergemeenteli(k Samenwerkingsverband Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Besluit Op 29 januari 2008 Is een oprichtingsvergunning inge volge de Wet milieubeheer verleend aan: 1Dupoico voor het vervaardigen van polyesterproduc ten voor ander andere de scheepvaart en (chemi sche) industrie aan de Delta Industrieweg 40, hal 24 en 25 te Stellendam. Naar aanleiding van het ontwerp zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. Het besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage m.i.v 4 februari 2008 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Goedereede. Degene die niet in de gelegenheid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dins- perceel Voorstraat 35 te Middelharnis (16/01/07). Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op donderdag 7 februari 2008 om 13.30 uur in het ge meentehuis te Middelharnis. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. KofinpJulianoweg 45, Posltuï 1,3240 AA MiddeBiamis tnterret www.nuddelamis.nl. Iel. 10187) 47 55 55 fox 47 55 47 mé. inlctmiddelliorni.nL Openingsliiden: nwondag en vrijdag von 09.00 tot 13.00 uur; dinsdog t/m donderdag van 09.00 tol 12.00 en von 13.00 tol 16.30 uur, donderdogovond van 16.00 tot 20.00 uur. wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 12 februari 2008 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 12 februari 2008 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeentehuis Hellevoetsluis Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde be handeling alsook de commissiebehandeling wordt aan tekening gemaakt in een agenda die voor een ieder ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het ge meentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo of de heer J. Pieterman. Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat: wordt overa/ogen krachtens artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) vrijstelling te verienen van het geldende bestemmingsplan, teneinde de bouwiver- gunning te kunnen verienen voor: - het vergroten van een schuur op het perceel Magda- lenadijk 6A 3255 LK te Oude-Tonge (07/979); - het bouwen van een bedrijfswoning op het perceel Fit tersweg la 3257 LD te Ooltgensplaat (07/1055); - het vergroten van een garage/bijkeuken op het perceel Fordstraat 31 3255 VK te Oude-Tonge (07/1043). wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrij stelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergunning te kunnen verienen voor: - het bouwen van een garage op het perceel Molendijk 11 3258 LM te Den Bommel (07/966); - Het vergroten van een woning op het perceel Juliana- straat 25 3255 BG te Oude-Tonge (07/988). De stukken liggen zes weken, te weten van 4 februari tot en met 17 maart 2008 voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhower- laan 13255 VA te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 uur en 19.30 uur. Gedurende de termijn van inzage kan een ieder schriftelijke of monde linge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisen- howeriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een monde linge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke voorgenomen besluitvorming de zienswijze zich richt. BsenlKworloo» 1, Poséos 75,3255 ZH Oude-Ionge. Inlemel: www.ooilolcb» nl Iel. 101871547100/(axS47l 99/6<nail:inlo§ooslflaH(ee.nl Openingstijden; nw l/m do 09.00 lot 12.00 e« 13.00 tol 17.00 our, vr 09.00 lol 12.00 en 13.00 tol 15.00 uur, elke eerste en derde dinsdag van de moond avonds geopend van 18.00 tol 19.30 uur. Salie Sociale Men: 9,00 lol 12.00 mr. We Surgerzaken: 9.00 lot 12.00 uur en von 13.00 lot 15.00 uur dagavond van .18.00 tot 21.00 uur. Hiervoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Beroep tegen het besluit kan gedurende deze zes we ken worden ingesteld door belanghebbenden. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen, kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderlijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel 0187 - 48 81 11). Owssweg tö, Postbus 313,3240 AH Middéamis. Tel. [0187] 48 8111 fax 48 8199 E-mail: «foêlsgo.nl Grolvnitjn (0187) 48 77 11 MiÜeuHodilen: (0187) 48 8131 of n»lie«Hai:hlen«sgo.nl Openingst'iden: mo l/m vr 08.30 12.00 en von 13.00 15.30 uur. Overslogslotian; Jobannespoldersweg 19, Middelkomis, tel. (0187| 48 68 50 MiteuUochten; (0187148 8131 ol mStnUaAtaiiligo ri Openingstijden: m t/ns n 08.30 11.45 en von 13.00 16.45 uur zo i)9 00 1215 uor Langeweg 13 .3245 KE Sommelsdijk Tel. (0187) 47 10 20 Fax. (0187) 48 57 36 algemeen@gebr-dewaal.com www.drukkerljdewa'a

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 8