Technisch medewerker ^De Kreü Aankomend medewerker Accountancy en een Medewerker Accountancy f^De Kreü WWW.CURIDUSMDDE.NL MAAT 3 6 T/M 5D Dkio I Schipper 'ft OAZ Technologiespecialist Procedureontwikkelaar ALAI\I REDX exelie BORIS Commercieel medewerker EIIAtlDEtl-IIIELIWS IC-Automatisering Watertoren 40 3247 CL Dirksland Tel 0187-60 90 05 Fax 0187-60 90 06 Website www.ic-automatisering.nl E-mail info@ic-automatisering.nl IC-Automatisering bestaat ruim 11 jaar en is sinds begin 2000 gevestigd op het bedrijventerrein "De Watertoren" te Dirksland. Ons bedrijf is een middelgrote speler op de automatiseringsmarkt en gespecialiseerd in: de complete verzorging van de automatisering en het systeembeheer voor het midden- en kleinbedrijf en het primair en voortgezet onderwijs; - de levering van hoogwaardige computersystemen en randapparatuur voor particulier en zakelijk gebruik. Als gevolg van toenemende werkzaamheden zijn wij op zoek naar een ambitieuze medewerker voor de functie van met een flexibele werkhouding, die ook in staat is onder druk goed te blijven functioneren. Je werkzaamheden bestaan uit het verkennen van nieuwe software en technieken zodat een juiste keuze gemaakt kan worden voor onze relaties uit het ruime aanbod. Daarnaast houd je je bezig met het bouwen-van installatieprocedures en het intern begeleiden van collega's zodat zij in staat zijn nieuwe technieken te implementeren bij onze relaties. Aantoonbare praktische- en theoretische kennis van Microsoft server producten is, evenals nauwkeurigheid en ervaring een vereiste. Je wordt opgenomen in een jong en dynamisch team dat streeft naar optimale prestaties. Wanneer het bovenstaande je aanspreekt, mail dan je sollicitatie (voorzien van persoonlijke gegevens en foto) naar iob(a)ic-automatiserinq.nl of stuur deze naar ons correspondentie-adres t.a.v. dhr. J. Groen. Nieuwstraat 3a Middelharnis Wij verkopen d.a. STUDIO z Juff ROUW Jansen simply MIND Sportprijzen graveur (part-time) M/V voor ca 8 uur per week Herdenking watersnoodramp GEMEENTE GOEDEREEDE WWW.Ondernemerrdoeje5arrien.nl (full-time) M/V Betonmortel Grevelingen B.V. Betonmortel Grevelingen B.V. PAGINA 7 DINSDAG 2i9 JANUARI 2008 CURIOUS EIGENZINNIGE DAMESMDDE Ljlcdsf-il GROOTHANDEL f Groothandel De Kreij zoekt per direct een Uw werkzaamheden bestaan uit het graveren en klaar maken van onze sportprijzen orders. Wij vragen: - Een positieve werkhouding. - Zelfstandig kunnen werken, nauwkeurig, flexibel en stressbestendig. - Enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - Een zelfstandige baan in een prettige werkomgeving. - Interne opleiding. - Uitstekende primaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van cv. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Groothandel De Kreij, Postbus 161, 3240 AD te Middelharnis. Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen met de heer de Kreij. Tel: 0187-482690. Op 1 februari aanstaande is liet 55 jaar geleden dat de watersnoodramp van 1953 zicti voltrok. Het verwoestende water nam vele levens en richtte enorme sctiade aan. Het eiland Goeree- Overflakl<ee werd zwaar getroffen. Ook in de gemeente Goedereede waren de gevolgen groot. Kranslegging en bijeenkomst Op 1 februari 2008 herdenkt de gemeente Goedereede de ramp met een kranslegging bij hel herdenkingsmonument in Stellendam, gevolgd door een bijeenkomst in de Hervormde Kerk te Stellendam. Herdenkingscantate Tijdens de bijeenkomst voeren de Christelijke gemengde zangverenigingen 'Hart en Stem' en 'Soli Deo Gloria' een herdenkingscantate uit. Programma 18.45 uur; verzamelen bij De Rank, Bosschieterstraat 6 te Stellendam 18.55 uur: vertrek vanaf De Rank te voet naar het monument 19.00 uur: herdenking met kranslegging en korte toespraak door burgemeester G.J. van de Velde-de Wilde met aansluitend gelegenheid tot het leggen van bloemen Vanat het monument te voet terug naar de Hervormde Kerk, Bosschieterstraat 4 te Stellendam. 20.00 uur: bijeenkomst in de kerk met toespraak burgemeester G.J. van de Velde-de Wilde en uitvoering van de herdenkingscantate door de Christelijke gemengde zangverenigingen 'Hart en Stem' en 'Soli Deo Gloria' - 21.30 uur: einde bijeenkomst, aansluitend gelegenheid tot koffiedrinken De gemeente nodigt haar inwoners van harte uit om bij de herdenking aanwezig te zijn. De parkeergelegei}heid rondom De Rarjk is beperkt tromlijnweg 2, Goedereede, Poslbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Internet: www.90edereede.nl rel. (01871 i9 15 00 /(o« (0I87| 49 29 24 E-mail: gemeenteliuliggoedeteede.nl 3 -O c c ■'t Vakkundig Dichtbij onze klanten Samen werken samenwerken Wel gedreven maar niet overdreven Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochteronderneming OAZ bedrijfs- en organisatieadviseurs zijn met 280 medewerkers en 8 vestigingen één van de meest toonaangevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest-Nederland, Ondanks onze omvang en snelle groei weten wij onze persoonlijke en informele bedrijfscultuur te behouden. Hierdoor voelen medewerkers zich snel thuis bij onze organisatie. Wij zijn, voor onze vestiging in Middelharnis, op zoek naar een fulltime De functie: Je verricht voor onze klanten werkzaamheden op het gebied van administratie en accountancy. Je verwerkt administraties, stelt jaarrekeningen op en verzorgt belastingaangiftes. Afhankelijk van je kennis en kunde signaleer je daarnaast bijzonderheden in financiële administraties van klanten en geef je adviezen. Wie ben jij? Voor de functie van aankomend medewerker accountancy ben je een schoolverlater havo/vwo/mbo en heb je interesse en aanleg voor cijfers. Je hebt de bereidheid om door te studeren. Voor de functie van medewerker accountancy beschik je over een financieel-economische voorop leiding op HBO-niveau, Je hebt enkele jaren relevante werkervaring opgedaan en je beschikt over goede contactuele eigenschappen. Wat hebben wij je bieden? Door onze uiteenlopende groep van opdrachtgevers binnen de MKB-sector ben je verzekerd van afwisselend werk en voldoende uitdaging, met ruimte voor eigen inbreng en initiatief Ons loop baanbeleid is gericht op "de juiste man/vrouw op de juiste plaats", waarin er genoeg ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en groei. Meer informatie over Schipper/OAZ en onze vacatures vind je op de website www,schipperoaz.nl. Heb je belangstelling? Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevredenheid van onze klanten, reageer dan binnen 2 weken! Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar de afdeling personeelszaken t.a.v, Jaimy Kuiper, Postbus 8,4460 AA in Goes of e-mail deze naar jkuiper@schipperoaz,nl. groothandel/ Groothandel De Kreij zoekt per direct een Bent u op zoek naar een functie in een goede werkkring, dan nodigen wij u uit om te solliciteren. Wie zijn wij Groothandel De Kreij is specialist op het gebied van relatiegeschenken, kerstpakketten, kwaliteitswijnen, promotioneel textiel, bedrijfskleding, koffie- en theezetapparatuur, zoetwaren, horeca artikelen en sportprijzen. Onze klantenkring bestaat uit bedrijven, verenigingen en scholen. Wat zijn uw werkzaamheden U bent primair verantwoordelijk voor het relatiebeheer van onze huidige klanten. Uw uitdaging ligt ook in de acquisitie van nieuwe klanten. U benadert onze klanten op actieve wijze, zowel telefonisch als persoonlijk en begeleidt deze klanten gericht bij hun inkoop. Verder doet u alle voorkomende werkzaamheden, zoals het helpen van afhaalklanten, orderverwerking, incidentele bezorgingen e.d. Wat verwachten wij van u - Een positieve werkhouding. Geen 9-5 mentaliteit. - Relevante werkervaring. - Een MBO werk- en denkniveau. - Zelfstandig kunnen werken, flexibel en stressbestendig. - Een representatief voorkomen. - In het bezit bent van rijbewijs B. Wat bieden wij - Een zelfstandige funktie in een prettige werkomgeving. - Een zeer afwisselende baan. - Doorgroei mogelijkheden bij gebleken geschiktheid. - Uitstekende primaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van cv. binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Groothandel De Kreij, Postbus 161, 3240 AD te Middelharnis. Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen met de heer de Kreij. Tel. 0187-482690 VS een betonmotielfabhkant met centrales in Stellendann en ZIerikzee, die met eigen mixers en pompmixers de mortei op de bouwplaats brengt. Voor onze vestiging in Stellendam zijn wij op zoek naar een die naast de mengmeester/transportleider alle voorkomende werkzaamheden op de centrale verricht. Zijn taken bestaan uit: aannemen van bestellingen en indelen van de auto's computergestuurd laden van de mixers laboratoriumwerkzaamheden bijhouden van eenvoudige administratie eventueel bedienen van de laadschop en schoonmaken van de menger Gevraagd wordt: opleiding niveau MTS/HAVO kennis van computers bekend met Word en Excel bereid zijn gerichte cursussen te volgen geen 8.00 tot 17.00 uur mentaliteit Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer C. Both, telefoon (0187) 49 16 88. Wilt u solliciteren stuur dan uw brief met CV naar: t.a.v. de heer C. Both; Deltahaven 60, 3251 LG STELLENDAM

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 7