medewerker/ster De tsunami 3 jaar later PASFOTO'S OcltrM'^t Adjunct-directeur (m/v) Drukwerk Akershoek mmsmB @w©Di?D©Cste©o EIIAnDE|i.rilEUW5 NEELTJE SARELSE NEELTJE VISSER-SARELSE JOHANNA ABETTA VAN ALPHEN JOHANNA ABETTA VAN DRIEL-VAN ALPHEN N. VISSER-SARELSE WmmJÈ^mêmi^^^ WEEGBRUG JACOB SPRINGVLOET DUBBELD JACOB SPRINGVLOET DUBBELD JACOB SPRINGVLOET DUBBELD VORKHEFTRUCK-SERVICE WfHlUgC Vorkheftruck Vroegindeweij Klaar Per wijIM wachP Abonneert Uop Eilanden-Nieuws 'Bastiaan' Trouwoldtimers Volledige werkweek SrOtnttn S fruit mi salans volgens cao. Keizer Groenten en Fruit v.o.f. om in te lijsten Gebr. dm^m. Drukkerij Niet voor niets! gratis plaaamg Uw hulp was dus niet voor niets! Een nieuwjaar- een nieuwe uitdaging? Echte Bakker Akershoek Een Brood-Banketbakker (ft) leerling Brood-Banketbakker De Echte Bakker Hierbij wensen wij alle lezers een gezond 2008 toe. PAGINA 4 VRIJDAG 4 JANUARI 2008 F .1 ,Vf IE B E R I C H T E X "En nu, wal verwacht ik, o Heeref Mijn hoop, die is op U". Psalm 39 vers 8 Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons lieef't gedaan en betekend, geven wij u kennis dat door de Ifeere, na een moei lijke periode van afnemende krachten, van ons is weggenomen onze geliefde zorgzame en onvergetelijke moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder sinds 8 september 1989 weduwe van Abram Visser in de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar Nieuwe Tonge: Han Visser Els Stierman Arno en Lenny Kelly Rudi en Joyce Andrea en Izak Jochem Yerseke: EUy Kamp-Visser Kees Kamp Nathalie en Adriaan Rico, Ilse, Thara Mare en Esther Chimène Annelies en Abram Christchurch (NZ): Lenie Funcke-Visser Ido Funcke Jacqueline en Mark Joh/m Remco Isabel Alexander in ItejdnwUf herinnering Lennard Nieuwe Tonge: Adrie Verkerke-Visser Leen Verkerke Rudolf Natasja Lennard 1 januari 2008 Verzorgingshuis 'De CJoede Ree', Hollands Diep 044 te Sommelsdijk Correspondentie-adres: A. Verkerke-Visser, Korteweegje 30, 3244 AL Nieuwe Tonge (lelegenheid tot condoleren op vrijdag 4 janu ari van 19.30 tot 20.30 uur in het verenigings gebouw van de Gereformeerde Gemeente, Christiaan de Vrieslaan 40 te Middelharnis. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 5 januari om 14.00 uur in het Icerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats-'Vrederust' te Mid delharnis. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd verenigingsge bouw. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met intens verdriet hebben wij afscheid moe ten nemen van onze lieve, onvergetelijke oma en oud-omaatje Sommelsdijk: Dirksland: Sommelsdijk: Arno en Lenny Kelly Rudi en Joyce Andrea en Izak Jochem Yerseke: Kapelle/Biezelinge: Sint Annaland: Nathalie en Adriaan Rico, Ilse, Thara Mare en Esther Chimène Annelies en Abram Christchurch (NZ): Wellington (NZ): Palmerston North (NZ): Jacqueline en Mark Johan •Remco Isabel Lennard Nieuwe Tonge: 1 januari 2008 Rudolf Natasja Lennard Verdrietig geven wij kennis van het plotselinge overlijden op 21 december van onze schoon zoon en zwager in Singapore LEX BARKER echtgenoot van onze dochter en zus Marieke Barker-van Strien J.H. van Strien en A. van Strien-Verweij Herman en Ellen Elien en Mart Dingena Gert en Joke Willemien en Albert Jan en Arja Neven Nichten Dirksland, december 2007 Marieke Barker-van Strien 220 Loyang Avenue 02-04 Loyang Valley .'509067 Singapore Mijn benauwde ziel versmelt, als zij zich voor ogen stelt, hoe ik onder stem en snaren, feest hield met Gods blijde scharen. Psalm 42, vers 2b Bedroefd geven wij u kennis dat onverwacht in haar slaap van ons is heengegaan onze lieve moeder, .schoonmoeder, oma en overgroot moeder MARIA BAKKER-LOKKER sinds 1982 weduwe van Leendert Bakker Stellendam, 31 oktober 1917 Krimpen aan den IJssel, 29 december 2007 T J. Giethoorn-Bakker P K. Giethoorn Ernst-Jan en Julia Mirte, Jorl Rianne en Michiel Pepijn, Julie J. G. G. Bakker S. J. M. de Reus 'in lierinnering' Jose en Goof Naomi, Minne Leo en Marina Asha G. L. Bakker M. P. van Leeuwen Hot)gstade 11, Krimpen aan den IJssel Correspondentie-adres: Dorpsweg 2, 4221 LD Hoogblokland Na de rouwdienst, gehouden donderdag 3 januari 2008 in 'Onder de Wiek', heeft de begrafenis plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Dirksland. Met droefheid geven wij u keiniis dat de Heere, voor ons geheel onverwacht, na een liefdevolle verzorging in 'De Goede Ree', uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve zorgzame moe der en onze lieve oma sinds 15 februari 2000 weduwe van Marinus van Driel in de ouderdom van 88 jaar. Nieuwe Tonge: A. A H. Switaiski-van Driel Brühl (BRD): Stephan en Ilona Frankfurt (BRD): Sonja en Christopf 27 december 2007 Verzorgingshuis 'De Goede Ree', Haringvliet 161 te Sommelsdijk Correspondentie-adres: Kerkstraat 49, 3244 AJ Nieuwe Tonge De begrafenis heeft plaatsgevonden op woens dag 2 januari 2008 op de algemene begraaf plaats te Nieuwe Tonge. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante in de ouderdom van 88 jaar. Nieuwe Tonge: N. C. van Driel-Camphens Middelharnis: R Kieviet neven en nichten 27 december 2007 Tot onze droefheid overleed heden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 92 jaar Middelharnis: M.B. Sarelse M. Sarelse-Nagtegaal Middelharnis, 1 januari 2008 Dagelijks geopend van 7.00 - 17.30 uur Zaterdags van 8.00 - 12.00 uur Van der waalsweg 29 - 3241 ME MIDDELHARNIS Geb)k het gras is ons honstondig leven, Gelijk een bloem, die, up het veld verheven, Wel sierlijk pronkt, maar knidd'loos is en teer. Psalm 103 vers 8 Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lange tijd bij ons mochten hebben, geven wij u ken nis dat de Heere op /jjn tijd tot Zich geroe pen heeft, mijn geliefde iiwn, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Margaretha Grinwis in de leeftijd van 86jaar Middelharnis: M. Springvloet Dubbeld- Grinwis Middelharnis: Hans en Mineke Springvloet Dubbeld-van Dijk Middelharnis: Arie en frudy Springvloet Dubbeld-Bijl Nieuwe Tonge: Jos en Annemarie Springvloet Dubbeld-Breure Kleinkinderen en achterkleinkinderen 3 januari 2008 Donkereweg 16, 3241 CB Middelharnis Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 5 januari van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te SomiTielsdijk. De rcjuwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. maandag 7 januari om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11,00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederu.st' te Middelharnis. 'Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van 'De Sama ritaan'. (ken bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij dat onze lieve opa en 'ouwe opa' is overleden Margareth en Willem Mick, Jill Lennard en Astrid Selina en Xander Sander en Pauline Jeroen en Cassandra Rust zacht lieve opa Heel erg verdrietig delen wij u mee dat de Heere, in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid, van ons heeft weggenomen onze zwager Brielle: J. Grinwis T Grinwis-Nagtegaal Ouddorp: J. Grinwis P. Grinwis-Kleijn in Uefdevotle lierinnering Stellendam: G. van Lenten K. van Lenten-Grinwis SticJiting Onderlii #effl (nee en iturt uwiij^rMe co X Rabobank Goeree-Overflakkee O rek. nr. 3416.36.851 Inv St. OZO TE KOOP: ^-*-^'''^-'-'-'''" Goeree-Overflakkee en Schouwen-Duiveland Verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikte vorkheftrucks en palletwagens H Handelsonderneming Middelharnis Tel. 0187 - 482319 - Fax 0187 - 482118 www.vroeghef.nl Christelijke Basisschool De Prins Maurits is een protestants christelijke basisschool met op dit moment ongeveer 450 leerlingen. De leerlingen komen voornamelijk uit de Gereformeerde Gemeenten en de Hervormde Gemeente (op G.G.). De school heeft 18 groepen. Een team van ruim 30 betrokken leerkrachten en onderwijsondersteuners is op de school aan het werk. De onderlinge sfeer is prima. Vanaf januari 2004 is de school gehuisvest in een ruim, nieuw schoolgebouw aan de rand van het dorp. Er wordt gewerkt met moderne leermethoden en middelen. In de nieuwe school is elk lokaal aangesloten op het ICT-netwerk. Aan zorgleerlingen bieden we zoveel mogelijk zorg op maat. Er is een duidelijke zorgstructuur. CBS Prins Maurits te Dirksland Het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van scholen met de Bijbel te Dirksland zoekt i.v.m. het vertrek van de huidige adjunct voor haar school een ervaren met een heldere onderwijskundige visie en goede leidinggevende capaciteiten om ons team te versterken. Op termijn is doorgroei naar schoolleider mogetijk. We bieden u Een volledige weektaak. (4 dagen ambulant) Een uitdagend takenpakket, waarin u zich als schoolleider kunt ontwikkelen. Precieze samenstelling van uw taken in overleg met directeur. Schaal AB (maximaal 3492 euro - loonpeil 01-01-2007). We verwachten dat u Planmatig en gestructureerd werkt. Kerkelijk meelevend bent en behoort tot de Gereformeerde Gezindte. Van harte instemt met de grondslag van de school, de Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid. Loopbaan- en functioneringsgesprekken kunt voeren. Stimuleert en bewaakt, dat ontwikkelingen teambreed worden aangepakt. Beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Beschikbaar bent vanaf 1 maart of later. De schoolleidersopleiding hebt gevolgd of wilt gaan volgen. Een onderwijskundige achtergrond hebt. Wij hanteren de VGS sollicitatiecode. We werken voor deze functie met een functieprofiel. Een assessment maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Gezien de huidige samenstelling van het team gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een kandidaat uit de Gereformeerde Gemeenten. Graag nodigen wij u uit voor het inwinnen van nadere informatie over onze school en over de functie. U bent ook welkom voor een oriëntatiebezoek aan de school. U kunt hiervoor contact leggen met: dhr. J.W. Bruggeman, directeur, tel. school 0187-601729, privé 0187-602145 of dhr. J. van Ommeren, voorzifter, tel. privé 0187-602569. Sollicitatiebrieven kunt u tot uiterlijk zaterdag 19 januari 2008 richten aan de secretaris van het schoolbestuur, dhr A.R van der Velde, Geldersedijk 65, 3247 KC Dirksland. We stellen aanbiedingen voor interim management of acquisitie naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs. .,;;o;p+i<L.i< (0187) 484103 Vrci/ig naar onze aanbiedingen! b.mmnaar @kpnplanet.nl Wij zoeken voor onze groenten- en fruitzaak een enthousiaste Functie-eisen: - Gemotiveerd en klantvriendelijk. - Verantwoordelijkheidsgevoel. - Je weet van aanpakken. - Leeftijd bij voorkeur 16-19 jaar. (ook schoolvedaters kunnen solliciteren) Je werkt in een prettige omgeving met alle ruimte om zelfstandig te kunnen werken. Tevens gevraagd: OPROEPIvRACHT Sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Damweg 1a, 3251 LB Stellendam Voor vragen kun je betten naar tel. (0187) 49 29 04, na 19.00 uur Sommelsdijk (0187)47 10 20 De tsunami was een ramp van ongekende omvang. Heel Nederland steunde de nationale SHO-actie. De opbrengst van ruim 200 miljoen euro was hoger dan ooit. Met dat geld Is veel gedaan. Duizenden huizen en scholen zijn her bouwd, boten, leningen, zaaigoed en trai ningen zijn gegeven. De ramp vergeten kan niet. Maar inmiddels is de wederop bouw bijna voltooid en overlevenden pakken de draad weer op. Bestel nu de publieksrapportage via info@giro555.nl of kijk op www.giro555.nl te Ouddorp zoekt: en een die binnen ons team opgeleid wil worden tot 'Echte Bakker'. Wij bieden een gezond salaris en een team van gemotiveerde collega's met passie voor hun ambacht, die met moderne machines elke dag weer topsport beleven om van 'niets', 'iets' te maken een Echt bakkersproduct waarop ze 'trots' kunnen zijn. Voel jij je aangesproken, reageer dan op deze uitdaging en bel/schrijf dan naar stationsweg 15, Ouddorp Tel. (0187) 68 13 52. Fax (0187) 68 38 26 ebakershoek(a hetnet.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2008 | | pagina 4