50 jaar!!! alle familie, vrienden en kennissen Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig Nieuwjaar PAGINA 3 EIIArD^hTÜEUVS Gert-Jan en Marike van Veen 1982 2007 Piet en Carrie Grinwis-Kleijn 1982 2007 Bert Hennie van Dis-Bevelander Daniël Johannis Koppenaal en Ariaantje Krijntje Koppenaal-van Koppen L. van Driel N. van Driel-Heerschap L. Kom W. Kom-Huizer Je zou het niet zeggen, maar het is toch echt waar! Piet van 't Hoekje wordt 22 december PIETER VAN OOSTENBRUGGE weduwnaar van C. van Oostenbrugge-van Es DANKBETUIGING LEENDERT DU PREE MARGARETHA MASTENBROEK Margaretha van den Boogert-Mastenbroek DANKBETUIGING JAN KRIJN VAN WIJK LENA JOHANA GROENENDIJK Leny echtgenote van Jan Simon van Dijk LENY VAN DIJK LENA JOHANNA VAN DIJK- GROENENDIJK LIJNTJE HAMEETEMAN- MASTENBROEK LIJNTJE HAMEETEMAN- MASTENBROEK LIJNTJE HAMEETEMAN- MASTENBROEK mevr. D. Tanis- den Eerzamen ^esegende Kerstdagen en gelukkig Ylieuwjaar C Tamboer-v.d. Nieuwendijk Isaac da Costastraat 24 3245 RN Sominelsdijk BEW. ÉX. DINSDAG 18 DECEMBER 2007 FAMILIEBERICHTEN "Want de HEERE is goed; Zijn goedertierenheid is in der eeuwigheid, en Zijn getrouwheid van geslacht tot geslacht. Psalm 100:5 Op D.V. 23 december zijn onze lieve papa en mama 12!/^ jaar getrouwd. Wij feliciteren jullie en wensen jullie nog veel gezegende jaren toe. Gerben, Marije en Jochem Noordzijde Haven 16 3252 BH Goedereede Loof den Heere, mijn ziel, en vergeet geen van Zijn weldaden. Op D.V. 21 december zijn 25 jaar getrouwd. Wij feliciteren hen van harte en wensen hen nog veel goede en gezegende jaren met elkaar en ons toe. Van jullie vrienden Capellerij 1, 3252 CG Goedereede 'Wie zal ons het goede doen zien? Verhef Gij over ons het licht van Uw aanschijn, o Heere'. Met deze woorden werd 25 jaar geleden ons huwelijk bevestigd. Dankbaar mogen wij zeggen dat de Heere met Zijn vriendelijk aangezicht ons deze jaren is voorgegaan. Coert Sonja, jaap, Arnold, Lieneke, Mirjam In liefdevolle herinnering: Everinda (1991) MiddeJharnis, 6 december 2007 Prins Bernhardlaan 93, 3241 TA abcdis@filternet.nl In verband met het jaar vrijwilligerswerk dat Lieneke op Curagao doet, hopen we dit feit D.V. medio 2008 te vieren. Op D.V. 22 december 2007 hopen onze geliefde ouders en grootouders te gedenken dat zij 40 jaar in het huwelijk verbonden zijn. Wij wensen hen Gods zegen toe. José en Martien Woutriëlle en Arjan, Pieter, Danianne, Arline Jozina en Jaap Arilinde, Lenie-Anne, Jacoh-Jan, Daniël Leon en Andréa Sanne, Ilse, Daniël, Laurens Danielle en Bert Rika, Gerdien, Anja, Henk Boomgaardpad 313257 KA Ooltgensplaat 'Bl__-------------------------------------------------------------------------(F „r---------------------------------------------------------------------------1( Op D.V. 28 december a.s. zijn onze Ueve ouders en opa en oma 45 jaar getrouwd. Wij willen hen hiermee feliciteren en hopen dat ze nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Hans en Heleen Leen en Esther Karin en Tom Hans Jonetta en Leen Richard en Vivian Sara en Hans Joel Ie Wendy Eendrachtsweg 24 3251 AH Stellendam Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele kaarten en attenties die wij ontvin gen voor ons 40-jarig huwelijk. Jaap en Cathrien Kievit Herkingen, december 2007 Op D.V. 24 december aanstaande hopen onze ouders, groot- en overgrootouders en te gedenken dat zij bojaar getrouwd zijn. Ondanks het feit, dat moeder in het verpleeg huis 'De Samaritaan' verblijft, zijn ze dage lijks samen en daar zijn wij dankbaar voor. Wij hopen dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven. Adrie en Corrie Kom Jaco en Mari Vaggo en Luka Arjan en Regina Fahienne Werner en Marjan Johan en Edit Kom Jaap Johan Jeannette Jan-Willem Julianastraai 71 3255 BG Oude Tonge Postadres; Piet Bezuijen Springert 6a 3253 EH Ouddorp Onze lieve ouders zijn weer samen. De vrouw uit mijn leven was heengegaan Ik weet zeker dat ze als engel naar de hemel is gegaan. Ik ga de hemel ook niet voorbij, want ik weet zeker ze wacht op mij. Nu ben ik onderweg naar haar toe, Ik wilde wel verder, maar mijn lichaam was zo moe. Bedroefd stellen wij u er van in kennis dat onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader op 92-jarige leeftijd is over leden 5 november 1915 15 december 2007 Wij zijn dankbaar en trots dat wij deel uit mochten maken van zijn leven. Arie en Ina Co en Jan Corrie en Paul Pia en Hans Klein- en achterkleinkinderen mw. C. Gast-van Oostenbrugge Lorentzstraat 9 3132 SN Vlaardingen Onze vader ligt opgebaard in het mortuarium van Zorgcentrum 'Drieën-Huysen', Willem de Zwijgerlaan 470 te Vlaardingen, alwaar gele genheid tot afscheid nemen op dinsdag 18 december van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehou den op woensdag 19 december om 14.45 uur in de aula van de begraafplaats 'Holy', Olmen- dreef 150 te Vlaardingen, waarna de begrafe nis zal plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en over-opa hebben we veel meeleven mogen ontvangen door middel van bezoeken, gebeden, brieven, kaarten en gedichten. Ieder die op welke wijze dan ook heeft bijge dragen (zowel geestelijk als medisch en ver plegend) om het lijden van Leen draaglijk te maken ofte verzachten, onze hartelijke dank daarvoor. Na het overlijden gaven velen blijk van hun betrokkenheid. Voornamelijk door uw aanwezigheid bij de rouwdienst en begrafenis. Uw handdruk, uw vertroostende woorden, liefde en vriendschap hebben ons gesteund. Daarvoor willen we op deze wijze uiting geven van onze waardering. Voor al dit meeleven ook onze hartelijke dank. Uit aller naam: Joop du Pree-van Hulst Middelharnis, december 2007 Mm hart, o Kmebnajesteit, Is tot Uv-'i'^""''»'tof bereid 'k Zal zingm voor den Opperheer; 'k Zolpsal'^^^ zingen tot Zijn eer. Gij, zachte harp, gij schelle luit. Waakt op; dat niets uw klanken stuit'; 'k Zal in dei aagenraad ontwaken, En met gezang mjn God genaken. Psalm 108:1 ber. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar mochten ontvangeii geven wij u met droefheid kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze he\e moeder en oma sinds lOjanuari 1993 weduwe van Johannes van den Boogert in de leeftijd van 89 jaar. Ma is liefdevol verzorgd m de Buitensluis te Numansdorp. Malden: Goris en Corry van den Boogert Margreth en Laurent Ellen en Sielse Sem Carlos Numansdorp: Jaap en Sjaan van den Boogert Hans en Arlette Gahri en Matthijs Albert en Fatiha Chayenne Ridderkerk: Maddy en Kees Verwey Gerard en Karin Margriet en Lieuwe Numansdorp: Marja en Toon Verolme Margreta en Peter Annemarie en Jeroen 14 december 2007 De Buitensluis, Numansdorp Correspondentie-adres: Zwanenoord 2, 3281 JJ Numansdorp De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 19 december om 13.30 uur in het Hervormd Verenigingsgebouw 'Vita Nova', Van Aers- senstraat 5 te Sommelsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk, Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Vita Nova'. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Veilig in Jezus armen Rust zacht lieve OMA VAN DEN BOOGERT Margreth en Laurent Ellen en Sietse Sem Carlos Hans en Arlette Gabri en Matthijs Albert en Fatiha Chayenne Gerard en Karin Margriet en Lieuwe Margreta en Peter Annemarie en Jeroen Numansdorp, 14 december 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante weduwe van Joh. van den Boogert in de leeftijd van 89 jaar. Sommelsdijk: T Mastenbroek-Kwakemaak Hellevoetsluis: R Tanis J. Tanis-Saterdag Middelharnis: A. van Zielst-Mastenbroek Middelharnis: Jac. Mastenbroek K. Mastenbroek-v. d. Veer Langs deze weg willen wij graag iedereen bedanken die met ons hebben meegeleefd met een kaart, bezoekje of telefoontje tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Dank aan dr. Wolters en dr. Van Leeuwen die regelmatig te hulp werden geroepen. Dok toren en verplegend personeel van het Van Weel Bethesda ziekenhuis te Dirkslarid voor de liefdevolle zorg. Dank aan familie, vrien den en bekenden en buren voor de steun die wij altijd ontvingen. Dank aan onze vriend R. de Veld voor het verzorgen van de duiven en aan de duivenvereniging van Ouddorp. Dank aan iedereen die de condoleance bezocht heb ben. Dank aan ds. Van Estrik en de kerken- raad voor het leiden van de rouwdienst en de geestelijke begeleiding. Dank aan Arensnian Uitvaartverzorging, in het bijzonder Aad Bos- land, voor de correcte begeleiding. Tevens wensen wij u allen gezegende Kerstda gen en een voorspoedig nieuwjaar. J, van Wijk-van Heest Kinderen en kleinkinderen Goedereede, december 2007 'Ahba Vader' Verdrietig delen wij u mede dat op de dag dat wij 40 jaar getrouwd waren en na een liefde volle verzorging in 'De Samaritaan' \an ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma, zus, schoon zus en tante geboren 18 juli 1944 overleden 15 december 2007 Sommelsdijk: Jan van Dijk Den Bommel: Marlies Knoop-van Dijk Herman Knoop Jolein Roosmarijn Dirksland: Jurjan van Dijk en verdere familie Reiger 19, 3245 TM Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren donderdag 20 december van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op vrijdag 21 december om 10,30 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van 'De Sama ritaan'. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan veizoeken wij u deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Moeder, je hebt veel moeten lijden, het was soms niet om aan te zien; dan bad ik God, je te bevrijden, genadig naar je om te zien. En nu Hij je heeft weggenomen, zijn we pas weer tot rust gekomen. Marlies en Herman Jolein en Roosmarijn Jurjan Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Leer mij volgen zonder vragen; Vader, wat U doet is goed! Leer mij slechts het heden dragen Met een rustig kalme moed! Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons trouw koorlid, mevr. in de leeftijd van 63 jaar. De Heere ondersteune haar man, kinderen en kleinkinderen om dit verlies te verwerken en Hij zij hun nabij met Zijn vertroosUng en genade. Namens het Christelijk Gemengd Koor Jeduthun' te Middelharnis A, Kroos, voorzitter, J. Maliepaard, 2e voorzitter. A. van Nimwegen-Peekstok, secr. 15 december 2007 Wij zijn heel dankbaar en bemoedigd door het vele medeleven, rondom de operatie die ik moest ondergaan. De vele kaarten en telefoontjes zijn daar blijk van. We mochten ervaren opgedragen te zijn in de gebeden, dat heeft ons veel steun gegeven. Bovenal danken wij de Heere, Die ons tot hier toe heeft bijgestaan. Hartelijk dank aan familie, vrienden, kennis sen en buren, wij wensen een ieder Gezegende feestdagen en gezondheid voor 2008 toe. Eeuwit Klink Janna Klink-Lokker Middelharnis, december 2007 Ontroerd en bedroefd delen wij u mee, dat na een ernstige ziekte, toch nog geheel onver wacht is overleden op 63-jarige leeftijd, onze zuster, schoonzus en tante echtgenote van Jan S. van Dijk Wij herinneren ons Lenie als een heel zorgzame moeder voor haar kinderen. 15 december 2007 Veldhoven: H. W. Groenendijk N. Groenendijk-van Dijk Middelharnis: A. Fris-van Dijk A. Fris t H. 1. .-Vinbacht: M. van Dijk T. \an Dijk-Vos Sliedrecht: C. Ph. van Dijk A. W. J. van Dijk-Lips t Den Bommel: A. Huijer-van Dijk M. Huijer Middelharnis: W. Petermeijer-van Dijk M. H, Petermeijer Neven en nichten Voor ons op het aller onverwachts heeft de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons mid den weggenomen mijn innig geliefde vrouw, mijn zuster, onze schoonzuster en tante echtgenote van Cornelis Hameeteman in de leeftijd \'an 82 jaar. C. Hameeteman J. Tanis-Mastenbroek J.W. Tanis HJ. Hameeteman-Redert C.W. Hameeteman-Jonker neven en nichten 17 december 2007 Broekweg 31 3253 XB Ouddorp Gelegenheid tot condoleren donderdag 20 december van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in zorgcentrum 'De Vlied- berg', Hoge Pad 2 te Ouddorp. De rouwdienst voor famiUe en belangstel lenden zal gehouden worden D.V. vrijdag 21 december om 13.30 uur in verenigingsgebouw 'Eben Haëzer', Preekhillaan 3 te Oudclorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op 1 de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tol condoleren in 'Eben Haëzer'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschou wen. Heden nam de Heere van mij weg mijn gelief de schoonzuster en onze tante Dat Cees de kracht mag ontvangen dil verlies te dragen. H.J. Hameeteman-Redert Heleen en Rinus Hansen Marja achterneven en achternichten Ouddorp, 17 december 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde tante en oudtante echtgenote van Cornelis Hameeteman in de leeftijd van 82 jaar Sterke de Heere ome Cees in dit grote ver lies. Familie Joh. Hameeteman Familie KI. Hameeteman Familie C.J. Hameeteman Familie JJ. Hameeteman I'amilieJ.J. Hameeteman Familie M. Grin wis Ouddorp, 17 december 2007 w/enst familie, vrienden en bekenden Pieterstraat 11 3252 BK Goedereede

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3