cliënten, yrienden erMsi^kenden een prettige kerst en een gezond, voorspoedig en gelukkig 2008^ STRUiïK Uitvaartverzorging Van Hulst Van Hulst Personenvervoer BV m OSTRUUK 349.000 K 279.500 279.500 'M 198.000 s-»*#»^ 0187 - 48 24 52 www.onlinevastgoed.nl 0187 - 48 69 62 op 330 m2 e.g. Gelegen vrijstaande woning met roy. inpandige berging, garage (11 x 3,5) en nieuw aangelegde tuin/terras op het zuidoosten. Indel.: Woonkamer, keuken met inbouwapparatuur, Ie slaapkamer/kantoor, badkamer. Op verd: 3 slaapkamers. MAKELAARDIJ Langeweg 2a Middelharnis Tel. 0187-47 02 72 www.stniijkstruljk.nl DE BEWONiR(S) AAN HiT WOORD... Wie van een huis houdt dat vele mogelijkheden biedt, is deze woning aan de Em- malaan zeker het overwegen waard. In ieder geval denken de huidige bewoners Rudi Visser en Joyce van den Broed<e daar wel zo over. "Met zijn vier slaapkamers, grote schuur en grote garage met smeerput (11x3 meter) biedt dit huis oneindig veel mogelijkheden voor gezin, praktijk aan huis of hobby." Zeven jaar geleden hebben ze dit vrijstaande huis gekocht. "Het dateert van 1927. En mede door zijn karakteristieke uitstraling, de grote ruimte zowel binnenshuis als buitenshuis én door de ligging in deze straat waren we meteen verkocht. We vinden de Em- malaan ook de ruimste en mooiste straat van Dirksland". Dat laatste zal ook te maken hebben met de nostalgische aankleding ervan. Geen trottoirs met stoep tegels maar knus, net als.vroeger, grint naast de weg. En bomen aan weerskanten. "Het is hier ook heerlijk toeven in de nieuw aangelegde voor- en achtertuinen. En om de uitstraling van het huis nog mooier te maken, kunnen aan de buitenzijde ook de nog aanwezige blinden nog opgehangen worden!" In de afgelopen zes jaar is het huis volledig verbouwd en gemoderniseerd. Zo is er een nieuwe bad kamer gemaakt, een nieuwe keuken in U-opstelling met inbouwapparatuur gezet en vloerverwarming aangelegd. "Maar ondanks al dat moois willen we toch terug naar onze 'wortels'", zeggen Rudi en Joyce. "Maar zeker weten dat we dit huis, deze gezellige kindvriendelijke straat en fijne buren zullen gaan missen." Royaal hatf vrijstaand woonpand met praktijk-Zwerkruimte, ruime berging, hobbyruimte, balkon en tuinerf. Tot 312m2 eigen gr. Gemoderniseerd pand met legio mogelijkheden en weids uitzicht Voor wonen en werken of extra veel woonruimte een interessante aanbieding! k VaaS^jed b,v. Zandpad 82 Middelharnis Tel. 0187-488888 www.vandervindenvastgoed.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Een woonhuis, vrij gelegen, met veel ruimte en mogelijkheden om te werken en exposities te houden. Dat was In 1999 de wens van de uit Ensdiede afkomstige kunstschilder Frank Mommereteeg, toen die op Goeree-Overflakkee een huis zocht "De huizen hier waren betaalbaar en de openbaan/ervoer verbinding naar Rotterdam goed." Zo stuitte hij acht jaar geleden "in 't voorbijgaan" op dit pand aan de Molendijk, dat van origine een woon/winkelpand is, met voor het grootste gedeelte woonruimte. De kunstschilder vertelt, nu hij er weer vandaan gaat i.v.m. vertrek naar Friesland - "daar gingen we al vaker met vakantie naartoe" - hier goede jaren te hebben gehad. "Ik heb er fantastisch gewoond, veel activiteiten ontplooid en vrienden gemaakt. Heel indrukwekkend vond ik de watersnoodrampherdenking in 2003. Ik had een boekje met verhalen over de ramp geïllustreerd. Er kwamen zo'n dertig Oude-Tongenaren op bezoek om te luisteren naar de verhalen die door de schrijvers ervan werden voorgelezen, afgewisseld met muziek. Ook heb ik hier exposities, voorleesmiddagen en diapresentaties gehouden." Frank geeft aan dat het pand zeer geschikt is voor diverse doeleinden: atelier-, kantoor- of praktijkruimte, en de grote kelder zou ook als timmerruimte o.i.d. gebruikt kunnen worden. "En met een kleine aanpassing zou het geheel zelfs tot aanleunappartement kunnen worden omgetoverd, al vemnoed je aan de voorkant misschien niet dat 't zo groot is". Het is duidelijk dat hier een artistieke en dus aeatieve geest aan het woord is: toepassingsmogelijkheden worden zó aangereikt! Op een prachtige locatie aan de rand van Oude Tonge bieden wij te koop aan deze zeer goed onderhouden halfvrijstaande woning met schuur op een perceel van maar liefst 807n\' eigen grond. Zandpad 70 Middelharnis Tel. 0187-47 65 55 www.tamboer.com DE BEWONER(S) AAN HET WOORD.... Als je al bijna 60 jaar in één en dezelfde woning hebt gewoond, kan het niet anders of dit moet zeker naar enige mate van tevredenheid zijn geweest. Al vanaf 1948 heeft mevrouw De Boed in haar woning aan de Molenstraat in Oude-Tonge gewoond, aan de rand van het dorp, rustig gelegen aan een doodlopend straatje. Veel herinneringen heeft ze daar dan ook liggen, zoals de watersnoodramp van 1953, waarbij Oude-Tonge zwaar getroffen werd. Toch hield hun woning aan de Molenstraat stand, al weten ze nog wel hoe 't wrakhout aan de achterzijde de woning binnendreef en er aan de voorkant weer uit kwam. Na de ramp werd de woning natuurlijk weer hersteld. En later werd er nog een grote bijkeuken aangezet. Voor het overige, en zeker op de bovenverdieping, is de woning nog vrij origineel. Wat ruimte betreft is het huis uitermate geschikt als starterwoning. En wie graag de handen uit de mouwen steekt om er desgewenst een en ander aan te verbouwen, kan zijn hart ophalen aan deze woning. Maar ook voor wie van een flink stuk grond bij z'n woning houdt, is dit 'n mooi plekje: in totaal beslaat het perceel zo'n 800 vierkante meter grond, dus wie graag een moestuin heeft of een mooie grote siertuin, die kan hier lekker aan de slag. Daarnaast staat achter het huis een grote stenen schuur van zo'n dertig vierkante meter, en ook daar kun je van alles in beginnen. f MMASTRAAT 53 DEN BOMMi' 'i3& IÖI6WC. :=j WOOKP' Goed onderhouden HALFVRIJSTAANDE WONING met2slaapkamers, (slaap)overloop, schuur, CV en vrije, zonnige tuin op 104 m2 e.g. Doetinchemsestraat 34 Middelharnis Tel. 0187-48 26 06 www.profitmakelaardij.nl Grote huizen, kleine huizen, ze hebben allemaai hun eigen charme. Toen de familie De Vries in 2000 dit huisje aan de Emmastraat tegen 't lijf liep, via internet, was 't uitermate geschikt voor hun. "We wilden destijds graag 'de stad uit'", zegt Conny de Vries, "en vonden in Den Bommel een rustige plek en toch redelijk dicht bij een grote stad." Ze wonen hier nu dus bijna 8 jaar en dat naar grote tevredenheid. "Het is fijn wonen hier. Rustig, en in een fijne straat. Het zijn leuke mensen in Den Bommel, en je loopt hier ook zo de natuur in. We voelen ons hier echt thuis." Maar toch gaan ze eruit, want eerlijk is eerlijk: "Voor 2 a 3 personen is de woning zeker groot genoeg, maar toen in 2005 ons tweede kindje in aantocht was, moesten wij een slaapkamer inleveren en slapen wijzelf op de overloop. Nu, twee jaar later vinden we dat toch geen houdbare situatie en moeten we simpelweg het feit onder ogen zien dat het huis voor ons gezin te klein is geworden. Maar het is wel een leuk, knus huis voor starters of evt. mensen die kleiner willen gaan wonen." Daarnaast werkt Conny's man een uur rijden van Den Bommel vandaan en dat gaat ook een beetje tegenstaan. Ze hopen in ieder geval dat ze straks weer een huis vinden waar ze zich net zo thuis kunnen voelen als hun stekje in Den Bommel. "Starters opgelet: In gewilde straat gelegen leuke woning voor een leuke prijs. De woning is in de loop der tijd geheel gerenoveerd waarbij veel authentieke details behouden zijn". Van Aerssenstraat 36 Sommelsdijk I MAKELAARDÏ3 Tel. 0187 - 48 40 44 vvww.mbmakelaardij.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Ditmaal geen bewoner aan het woord, maar de eigenaar van deze woning. Dit huis aan de Van Aerssenstraat is namelijk verhuurd geweest en wordt nu te koop aangeboden. Vandaar in dit geval de eigenaar, de heer Osseweijer aan het woord. "Starters opgelet: In gewilde straat gelegen leuke woning voor een leuke prijs. De woning is in de loop der tijd geheel gerenoveerd waarbij veel authentieke details behouden zijn. Na een aantal jaren te zijn verhuurd heeft de woning thans een flinke onderhoudsbeurt gehad. Onder andere is er een splinternieuwe keuken met inbouwapparatuur geplaartst en is de berging is geheel vernieuwd. De ruime woonkamer {30 m2) geeft veel woongenot, waarin een eethoek en zithoek de ruimte hebben. Verder bevat de woning op de begane grond een toilet, douche en een bijkeuken met aansluiting voor wasmachine en droger. Op de verdieping is een ruime overloop met traphek en vier toegangsdeuren naar de slaapkamers. Hiervan zijn momenteel twee ruime slaapkamers in gebruik, maar op eenvoudige manier zijn deze weer terug te brengen tot meerdere slaapkamers, bijvoorbeeld één grote en twee kleine. Zoals te verwachten bij dit type woning zijn er veel vaste kasten aanwezig. En centrale verwarming ontbreekt er ook niet aan." Kortom, zo wil hij zeggen: u moet deze woning zien om ervan overtuigd te raken dat de prijs niet overvraagd is. U kunt vrijblijvend een afspraak maken voor bezichtiging. De eigenaar zal u dan zelf rondleiden. En oplevering kan snel geschieden. Westelijke AchterTveg 3 3241 EH Middelharnis E-mail. info@vanhulstpersonenveiT^oer.nl Westelijke Achterweg 3 3241 EH Middelharnis E-mail. info@uitvaartverzorgingvanhulst.i Westelijke Achterw/eg 3 3241 EH Middelharnis 0187 - 647 647 "■"'jnevastgoed.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 12