'^'^Sf éénmaat gaat üe viftntcet vott Voor informatie bel: Uw allerlaatste kans op heel veel voordeel! Vri/dag 14 decemb. •e»-van 18.00 tot 21.00 uur uur Alios. ook moet gTRUuK ISTRUUK 6.00e„ .00uurkri«,,0% e« 09.00 U fotom: ^«n 8.00 en 9.00 uur 5%. EIUVI1D01-t1IEUW5 €169.500 299.500 195.000 198.000 579.000 Westkrakeelstraat 8 3245 BK Sommelsdijk Tel. (0187) 48 66 84 artikel. PAGINA 9 DINSDAG 11 DECEMBER 2007 Gezellige eengezinswoning met berging en heerlijke diepe tuin op het zuidoosten. TAMBOER I Zandpad 70 Middelharnjs Tel, 0187-47 65 55 www.tamboer.com DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Voor Gerard Doornheim was dit huis aan de Zuiderdlepstraat'weg dé plaats waar hij op had gewacht toen hij eind 2000, begin 2001 op zoek was naar "een plek voor mezelf", zoals hij het zelf verwoordt. "Toen ik dit huis zag, was ik meteen verkocht, De buitenkant ziet er leuk uit. Het is niet te groot, maar zeker ook niet te klein. Apart aan dit huis vind ik wel dat 't er vanbuiten erg klein uitziet, maar a!s je binnenstapt, is het echt groter dan je in eerste instantie zou denken. Vooral ook op de bovenverdieping. Het huis heeft een mooie grote tuin, met een vijver, het ligt in een rustige omgeving, én - niet onbelangrijk - het was nog betaalbaar ookl", vertelt Gerard. Inmid dels woont hij er al weer bijna zeven jaar. "Ja, dit is mijn eerste huis, dus daar heb je toch nog wel een beetje bijzonder gevoel bij." En een mooie herinnering is bovendien het feit dat hij van hieruit ook getrouwd is, met zijn Joyce. En samen wonen ze er nog steeds prima naar hun zin. "De buurt hier is echt prettig om te wonen. Je hebt er bijvoorbeeld helemaal geen last van buren, en ook geen last van inkijk in je tuin. Je zit dus heerlijk vrij." En niet te vergeten: de directe omgeving. Die is prachtig natuurrijk, met veel water en groen en uitstekende wandelmogelijkheden door duinachtig en bebost gebied. En Ideaal ook om te kanoën: "Het Zuiderdiep is praktisch onze achtertuin!" In historisch deel van het monumentale stadje gelegen hoekwo- ning met nieuw gebouwde schuur en tuin. PJAKILAARDIJ Mr. tman Caustraat 17 Stellendam Tel. 0187-49 23 84 www.klasieniakelaardij.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Saampjes met z'n wederhelft heeft Pieter van der Kamp zo'n 4 a 5 jaar in de Pieterstraat gewoond en saampjes zijn ze er inmiddels ook weer uit ge gaan. Niet omdat ze 't aan de Pieterstraat niks meer vonden, maar eenvou digweg omdat ze plotseling dé kans kregen om eigenaar van het huis van hun dromen te wordenl En wat doe je dan? Dan ga je. Ze hebben ook nog in Middelharnis en in Ouddorp gewoond, maar nu ze in Goedereede een prachthuis aan de Markt hebben gekocht, is het niet onwaarschijnlijk dat ze hier blijven wonen. "Want een droom is hiermee werkelijkheid geworden", zegt Pieter. "Een Anton Pieckomgeving btj uitstek, vooral als er ook nog sneeuw zou liggen... Goed, een Goereeer wordt je nooit, maar het thuisge voel heb je hier wel", verzekert Pieter. En diezelfde nostalgische sfeer houdt ook de Pieterstraat, die om de hoek van de Markt ligt, 'n eind in z'n greep. Hun van 1870 daterende huis aldaar - dus zeker ook nostalgisch - heeft hij in de achterliggende jaren voor een groot deel gerenoveerd. "Gewoon de dingen die ik leuk vond om oude glorie te herstellen, zoals de schouw, heb ik aangepakt. Maar ook het dak is gerenoveerd en van twee nieuwe dak kapellen voorzien, en het huis staat goeddeels goed in de verf." Achter het huis staat een nieuwe schuur, in oude stijl opgetrokken. "En reken maar dat het binnen 's avonds wét gezellig is, samen rond de open haard...!" PC HOOFTSTRAAT 15 SOMMELSDIJK In gewilde wijk "de westplaat" gelegen in 2|001_ geb9^w^ royaal^ vrijstaand woonhuis met vrijstaande stenen garage en heerlijke tuin op het zuidwesten. Indel.: Entreehal, royale woonkamer, keuken met inbouwapparatuur. Op verd.: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer. 2e verd.: 4e slaapkamer MAKCLAAROIJ Langeweg 2a Middelharnis Tel 0187-47 0272 www.itruijkstruljk.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD... Door verandering van werkomgeving moet het gezin Weinans naar de provincie Utrecht verhuizen. Zo'n 6,5 jaar lang wonen ze nu in hun woning aan de P.C. Hooftstraat - ze zijn er de eerste bewoners van - maar boven alle twijfel is verheven dat ze hier "een superhuis" hebben, aldus een enthousiaste mevrouw Weinans. "Het huis leeft vreselijk makkelijk, is heerlijk in gebruik en vraagt heel weinig onderhoud, ook in huis. Het is een lichte woning met een warme uitstraling. Vrijstaand, met een mooie zonligging waardoor de stookkosten laag zijn. Heel de dag heb je de zon in huis en in de tuin. Zodra de zon er is, zetten we de tuindeuren open en zitten we buiten. Dat kan doordat de garage, die de achtergevel breekt, zoveel luwte geeft. Zomer en winter heb je hier een landelijk uitzicht. Maar ook in de kamer is het een genot om te zitten. We hebben een open haard, en vloerverwarming door heel het huis, zónder radiatoren, wat een ruimtelijk en licht effect geeft en dat doet ook je humeur echt goed! We zitten hier aan een doodlopend straatje dus er komt weinig langs, en we hebben geen enkele inkijk. Op de oprit hebben we ontzettend veel parkeerruimte. En de tuin, door een tuincentrum ontworpen, is heel functioneel. Boven hebben alle vier de slaapkamers aan twee kanten ramen, en op zolder heb je een grandioos uitzicht over de polder. Nee, je kunt je hier niks beters wensen!" Ruime hoek-eengezinswoning met cv., aanpandige garage en vrijwel geheel bestrate tuin met stenen berging en dakterras. Totaal 205m^ eigen grond. Goed onderhouden woning welke in 2004 grotendeels is verbouwd en is gemoderniseerd in fijne woonomgeving. k V^Jitpw) l>.v Zandpad 82 Middelharnis Tel. 0187-48 88 88 www.vandervindenvastgoed.nl DE BEWONER(S) AAN HET WOORD.., De familienaam Kom lijkt onafscheidelijk aan Nieuwe-Tonge verbonden. Waar de heer Kom Nieuwe-Tongenaar van geboorte is en samen met z'n vrouw een paar jaar in Sommelsdijk heeft gevraond, is het echtpaar zo'n 8 a 9 jaar geleden tóch weer in Nieuwe-Tonge gaan wonen, aan de Kerkstraat. Dat was een grotere woning dan ze in Sommelsdijk hadden, en omdat er inmiddels gezinsuitbreiding was gekomen, was meer ruimte best welkom, evenals een rustiger straat waarin de kinderen veiliger konden spelen, vertelt mevrouw Kom. Zij mocht in Zierikzee het levenslicht aanschouwen, maar is toen ze nog maar één jaar was naar Nieuwe- Tonge gekomen, dus voelt ook zij zich gewoon Nieuwe-Tongse. 't Is dus niet verwonderlijk dat ze, nu ze opnieuw gaan verhuizen, echt in Nieuwe-Tonge blijven wonen. "Je hebt hier ook alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisarts tot peuterspeelzaal, van kledingwinkel tot kapper toe." Maar ze wilden graag nog eens een vrijstaande woning, en die kans deed zich voor, anders zouden ze nooit uit de Kerkstraat weggaan. En anders hadden ze zéker ook niet zoveel aan hun woning alhier opgeknapt. "De overloop, de gang, de douche, de keuken, ze zijn allemaal onder handen genomen", zegt mevrouw Kom. "Daarnaast hebben we 't huis van kunststof kozijnen en buitendeuren voorzien. Achter hebben we een garage en een extra schuurtje. Én we hebben een dakterras. Als 't lekker weer is, vieren we daar onze verjaardagen. Maar dat viel dit jaar wel een beetje tegen. Zeer mooi aan een plantsoen gelegen, geheel gerenoveerde en luxe EENGEZINSWONING met 4 slaapkamers, praktische en zon nige tuin en dubbele schuur waarvan deel in gebruik als bijkeuken op 140 m2 eigen grond. Doetinchemsestraat 34 Middelharnis Tel. 0187-48 26 06 www.profitmakelaardij.nl DE BEWONERrsVAAN HET WOOïïD... "Den Bommel is één van de mooiste dorpen van Oostflakkee", zeggen de heer en mevrouw Hoogland, die zich Sjaak en Yvonne laten noemen, In december 2001nu dus precies zes jaar geleden, kochten ze deze woning aan de Willem Alexanderstraat in Den Bommel. Daarvoor woonden ze In Schiedam, maar hun Flakkeese 'bestaan' zit er inmiddels ook al weer bijna op. Om gezondheids redenen gaan ze namelijk elders, en gelijkvloers, wonen. "Helaas zullen we dit heerlijke stekje dus op moeten geven", zegt Sjaak. "De omgeving hier is prachtig en rustig. En de bevolking is gemoedelijk en sociaal, echt dorps. Aan de voorzijde van de woning ligt een prachtig plantsoen waar we op kijken, dus zitje hier ook heerlijk vrij. Het huis zelf hebben we in de achterliggende jaren grondig verbouwd, met alles erop en eraan. Het heeft een lekkere doorzonka mer en een open keuken in een l-opstelling. In de achtertuin hebben we de schuur omgetoverd tot 'washok', en we hebben er een tweede ruime schuur tegenaan gebouwd. Ja, ik ben er van overtuigd dat de volgende bewoners van ons huis in Den Bommel er net zo veel van zullen genieten als wij dat altijd heb ben gedaan," Aardig om te vertellen is zeker ook het feit dat Sjaak Hoogland hoofduitvoerder is van de bouw van het nieuwe winkelcentrum in Oude-Tonge, het veelbesproken Koopplein aan de Dabbestraat. "Voor mijn werk blijf ik dus nog wel een poosje op het eiland en op Oostflakkee." OpheiïlngsuHvGpkooa! (0187)48 66 84

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 9