j Q RSIlr i EIIAnD^-niElJW5 Cornelis Huihert Jasper Marinus de Geus Anna de Geus-van Nimwegen Giel Human Dit Human-van der Slot Hannes de Bonte Janny de Bonte-de Bruine Jacob Mosselman Leentje Mosselman-van der Velde 1962 2007 Jan Gerardus Bosland Regina Bosland-Woltering Valerie 1957 2007 Witte N. L. Witte-Grinwis Johannes Willem Tanis Jannetje Tanis-Mastenbroek Jaap Kreeft BEDANKT CORNELIS JONGEJAN CORNELIS JONGEJAN JOHANNIS MARINUS VAN GRONINGEN ~Hans~ ARENTJE BIJDEVAATE-NEELS DINGENA JOHANNA DE ROO-DE VOS JOHANNA DEN EERZAMEN-TANIS OMA DEN EERZAMEN JOHANNA DEN EERZAMEN-TANIS ^Ka/te/^A/ c/anA/ Begrafenisverzorging 'Poot^ een, loua/Kti^e^ e/v nette' óef^-t^e/m, lonar u ooA looont. www.begrafenisverzorgingjvanderslik.nl Voor een zorgzame begeleiding Mw/. J. W. Lol^ker-Meijer gezegende Kerstdagen en een voorspoedig en gezond 2 008 toe Arna Hartensveld I JOOST HAVENAAR PAGINA 3 DINSDAG 11 DECEMBER 2007 FAMILIEBERICHTEN Wij danken voor dit wonder Heer, dat U dit leven kent en wat er ook gebeuren zal, dal U steeds bij hem bent. In stille verwondering en met dankbaarheid ontvingen wij uit Gods hand een zoon Jesper is geboren op 8 december 2007 Gerard en Alette Adriaanse Molenzicht 44 3247 VA Dirksland Op 10 december 2007 was het 25 jaar geleden dat onze lieve ouders in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van de kinderen. Carola en Jaco Jan Willem en Leanne Servaas A. M. de jongstraat 10 324.5 RK Sommelsdijk Op D.V. woensdag 12 december 2007 is het 50 jaar geleden dat onze ouders, schoonouders, opa en oma in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat zij nog vele goede en gezonde jaren met elkaar en met ons mogen beleven. Atie en Jaap Joanne, Michella Hanneke en Sjaak Ilse, Nick Haveneind 1 1 3252 I.E Goedereede-Havenhoofd Op D.V. 16 december 2007 hopen onze lieve ouders en opa en oma 25 jaar getrouwd te zijn Wij wensen hen samen nog vele goede en gezonde jaren toe. Jorien en Peter Julia en Noëlle Sjaak Mark en Nathalie Irma Molenweg 16 3255 AP OudeTonge Op D.V. 13 december 2007 hopen onze geliefde I ouders en grootouders en te gedenken dat zij 40 jaar in het huwelijk ver bonden zijn. Wij wensen hen Gods zegen toe. Jaap en Jozina Anlinde, Lenie-Anne, jaaibjan, Daniël Garolien en Arend Evie, Ward, Christa Dianne en Meindert Rhode, Salome Wouter en Maria Cornelis en Garolien Altekleinsedijk 5, 3257 MA Ooitgenspiaat D.V. donderdag 13 december hopen onze ouders en grootouders en te gedenken dat ze 45 jaar geleden in het huwe lijk zijn getreden. Wij wensen hen nog vele goede jaren en Gods zegen toe. Corien en Arie Jeanet en Wiin Norberl, Jeroen Jolanda en Wim Nienke, Deborah Lisette en Ad Goudsbloemstraat 10 3245 CG Sommelsdijk Langs deze weg wil ik een ieder bedanken voor de vele belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens en na mijn verblijf'in het ziekenhuis. Met name de verpleging en verzorging van het van Weel-Bethesda ziekenhuis te Dirksland, dr. W'olters en de thuiszorg Careyn. Tevens wens ik een ieder prettige feestdagen en een \oorspoedig 2008. Mevr. J. Roos-den Eerzamen Goedereede Op D.V. 13 december 2007 hopen mijn lieve ouders en schoonouders en de dag te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Teuni en Dirk Pikaart-Witte We hopen dit heugelijke feit in besloten kring te gedenken. Dijkstelweg 42 3253 TB Ouddorp Op 19 december herdachten onze lieve ouders, opa en oma en dat zij 60 jaar geleden in hel huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat de Heere hen nabij is in de avond van hun leven. Psalm 145:6. Dick Tanis (iji liefdevolle lierimiering) Piep Tanis-Padmos Keesje Tanis (in liefdeiiolle herinnering) Mineke Grinwis-Tanis Jan Grinwis Corrie Voogd-Tanis Pauw Voogd Klaas Tanis Anja Tanis-Akerslioek klein- en achterkleinkind Diependorst 32 3253 VB Ouddorp hoopt 17 december a.s. 50 jaar te Worden. Wie stuurt hem een kaart? Jaap Kreeft, Akelei 32, 3247 DD Dirksland Het jaar 2007 is voor mij heel hectisch geweest. Allereerst mijn verhuizing op 26 mei jL, daarna de operatie op 22 juni in Brugge. En tenslotte de volledige afkeuring van mijn werk op 1 juli. Allereerst wil ik alle mensen van de Gerefor meerde Kerk te Stellendam bedanken voor hun steun in gebed, woord en daad. Door en met jullie hulp ben ik die moeilijke maanden doorgekomen. En natuurlijk alle familie en vrienden bedankt voor alles wat jullie deden en doen voor mij. Na 28 jaar gewerkt te hebben op de CBS 'Koningin Beatrix' te Ouddorp inoest ik, 2 jaar geleden, noodgedwongen stoppen. Ik heb er altijd met plezier gewerkt. Hierbij bedank ik alle ouders en kinderen voor hun samenwer king en het vertrouwen al die jaren. Wie weet kom ik jullie nog wel eens tegen. Ik wens u en jullie allen: Gezegende Kerstdagen en een goed 2008. Groeten van: Marijke van Kampen, .\zaleastr.iat 14, 3251 CA Stellendam ■:l's Ifvm lijden wordt, IS stenen vrede. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lange tijd bij ons mochten hebben, geven wij u ken nis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootvader en over grootvader echtgenoot van Pietertje Vos 8 september 1915 t 9 december 2007 Middelharnis; PieJongejan-Vos JaapJongejan Anneke Jongejan-Hoek Cees en Marjolijn Ma den Eerzamen-Jongejan Wiin den Eerzamen Filip en Margriet Joep, Tessa Eric en Katjea Dirksland: Giela de Jong-Jongejan Leo de Jong Patrick en Anne Esmee Robert Sommelsdijk: Corrie van Groningen- Jongejan Johan van Groningen Peter en Francis Mariska en Kevin Rembrandtlaan 121, 3241 AJ Middelharnis Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 12 december van 20.30 tot 21.30 uur in de grote zaal van 'De Samaritaan', Kon. Juliana- weg 59 te Sommelsdijk. De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 13 december om 10.00 uur in de Lukaskapel van 'De Samaritaan'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraafplaats 'Vrederust' te Middelharnis. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de grote zaal. Liever geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kun nen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer en zwager Sommelsdijk: J. Jongejan J. M. Jongejan-Holieman Middelharnis: G. Jongejan (in üefdevolle lierinnering) M. Jongejan-Nieuwland Middelharnis, 9 december 2007 DANKBETUIGING Een woord, een gebaar of kaart, het doet je goed, wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze vader, opa, zoon en broer Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Rianne, Mark familie Middelharnis, december 2007 Zoveel liefde, zoveel kaarten, zoveel troost en zoveel vrienden die ons verdriet gedeeld heb ben na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder Klarie en Leo willen iedereen langs deze weg hartelijk bedanken. Al deze aandacht is xoor ons een grote steun geweest. Ouddorp, december 2007 Bedankt voor de fijne manier waarop u met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Zeker is het dat uw medeleven ons tol steun is geweest. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Dirksland, december 2007 En nu blijft geloof hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthe 13:13 Na een zeer moeilijke laatste levensfase, is door de Heere van onze zijde weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma sinds 17 februari 1984 weduwe van Pieter den Eerzamen in de leeftijd van 91 jaar. .Aiit en Bram Redert-den Eerzamen Lien den Eerzamen Jannie den Eerzamen Sien en Ton van Rinsum-den Eerzamen Kees en Marja den Eerzamen-Bruinsma Plonie en John Bos-den Eerzamen kleinkinderen en achterkleinkinderen 10 december 2007 Jongkoenstraat 5 3252 AV Goedereede Gelegenheid tot condoleren dinsdag 11 decem ber van 19.00 tol 20.30 uur aan hel woonhuis en woensdag 12 december van 15.00 tol 16.00 uur en van 19.00 lot 20.30 uur in verenigings gebouw 'De Ark', Kerkpad 2 ie Goedereede. De rouwdienst voor familie en belangstel lenden zal D.V. donderdag 13 december om 13.30 uur gehouden worden in 'De .Ark'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goedereede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid lot condoleren in 'De Ark'. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschou wen. "Ik ga slapen, ik ben moe" Bedroefd, maar vol fijne herinneringen, heb ben wij afscheid inoeten nemen van onze lieve Jan en Esther Liset, Bram Anneke en Peter Anna, Bart Jaco Pieter Kristian Annelies en Theo Liza, Alex Piet en Marleen Marjolijn Pieter Michel Anne V René Angela 10 december 2007 Met droefheid hebben wij kennis genomen dal de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze tante in de leeftijd van 91 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. Ouddorp: L. de Vries-Tanis Goedereede: G. Tanis in herinnering H.J. Tanis-Redert neven en nichten Goedereede, 10 december 2007 Hierbij willen wij allen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen, kado's, in welke vorm dan ook, bij ons 50-jarig huwelijk. Hel heeft ons erg goed gedaan. Aren en Rina Knöps-Hartman Weislraat 27 3244 AW Nieuwe Tonge Wij willen een ieder hartelijk bedanken, voor de kaarten en de goede wensen, ter gelegen heid van ons vijftigjarig huwelijk. Tevens willen wij u bedanken voor de vele blij ken van medeleven tijdens het ziek zijn \'an Johanna. Ook wensen wij u gezegende kerstdagen en een gezegend 2008. Cees en Johanna Meijer-Redert Nieuwe Tonge, december 2007 Gespecialiseerd In thuis opbaring. Geheel naar uw wens en persoonlijke begeleiding. Dag en nacht bereikbaar. Jan van der Slik Nicolaas Beetsstraat 213245 RD Sommelsdijk Tel. (0187) 48 63 53 Fax (0187) 48 24 63 Uitvaartverzorging "GOEREE-OVERFLAKKEE" Cees Grinwis Rien de Bruiine Iohan Hoekman Preekhiiuan 12, Ouddorp Werckendetstraat 4, Postbus 189, «00 AD Zie«i«ee I Vraag vrliWijvend ons gratis Informaüepakkel aan f Gezegende kerstdagen en Gods zegen in het nieuwe jaar wens ik familie, vrienden en kennissen toe. Familie, vrienden, buren en bekenden, ik wens u K Van Aerssenstraat 14, 3245 BC Sommelsdijk Als u thuiszorg of kraamzorg nodig heeft, l(Oint dat midden in uw privé-leven. Zorg achter liw voordeur. Kiest u ook voor Identiteit Kwaliteit? Kies dan bewust voor Zorg vet Bel voor meer informatie naar ons liantaor in Goes: 0113 - 396 396 'Veilig in Jezusarmen Veivuld van weemoed en vele dierbare herin neringen moeten wij afscheid nemen van Berkel en Rodenrijs, 19 april 1922 Sommelsdijk, 9 december 2007 Allen die hem gekend hebben zullen de leegte besef- feu die hij bij ons achterlaat. Bewoners en personeel 'Refugium' Correspondentie-adres: Woonvoorziening 'Refugium' Stoofhoek 2 3245 XR Sommelsdijk L' kunt in 'Refugium' persoonlijk afscheid van Joost nemen. De dankdienst voor zijn leven wordt D.V. gehouden op vrijdag 14 december a.s. in de Emmaüskerk, Koningin Julianaweg 64 te Mid delharnis om 10.30 uur dfjor ds. L. J. Lingen. Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de algemene begraafplaats "Vrederust' te Middelharnis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontmoetingsriumte van de kerk.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3