J 7 20%»50% Korung* A VAN DER Vanaf woensdag 5 december 9.00 uur start Wie het eerst komt, heeft de grootste keus! Daniël Arjan Erik Arina Hendrika Johanna Jacob Riemens Hermieke Goedegebuur Leendert David Kastelein Pietertje Jacoba Kastelein van der Vlugt oma Haameete 65 Nu op schoenen en laarzen Kom snel naar Van der Bok Schoenen in Ouddorp OUDDORP EIIAIID^-niEUWS FAMILIEBERICHTEN Wij noemen haar Ariëtte Wij. 1967 2007 3 december wordt Piet Korevaart ook een man met baard JACOMIJNTJE BRINKMAN VAN SOEST weduwe van Abraham Brinkman ANDRIES ARENDSE GREET VOOGD Mevrouw GREET VOOGD-LUIME G. J. VOOGD-LUIME CLAAR VISSER-VAN BEIJNUM JANNETJE ZOON Jannie echtgenote van Frans Noordijk GREET VOOGD-LUIME JANNA BRINKMAN-MOIJSES Andries Adrianus Joseph Campf ens AD CAMPFENS GREET VOOGD-LUIME PAGINA 3 DINSDAG 4 DECEMBER 2007 Blij delen we u mee, dat God ons opnieuw een zoon heeft toevertrouwd 29 november 2007 Uanièl is het broertje van Nicole, Martijn, Ban, Nienke en Joost Boudewijn Annemieke Biemond Plaatweg 3 3251 LN Stellendam (0187)49 37 77 De Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een dochter en zusje 3 december 2007 A. van den Berg M.E. van den Berg-Groenendijk Nelleke, Fianne, Gert-Jan, joëlle, Elize.Johan Duffelweg 23 3253 EL Ouddorp geven u, mede namens wederzijdse ouders, kennis van ons voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaatsvinden op Deo Volente vrijdag 7 december 2007 om 13.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvinden om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Dirksland door de weleerwaarde heer ds. J. Schipper U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 23.00 uur in 'De HeyZon', Jufferswegje 31 te Kapelle-Biezelinge. Beukelmanstraat 10, 4365 AT Meliskerke Korteweegje 42, 3247 BJ Dirksland Ons toekomstig adres: Koestraat 68, 4361 BJ We.stkapelle !k zal raad geven, Mijn oog zal op u zijn. Psalm 32:8b Op D.V. zaterdag 8 december hopen onze geliefde ouders en grootouders en te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen is de wens van kinderen en kleinkinderen. Daaf en Geraldine Esmée, David en Julia Arned Wilma en Pascal Kevin en Mandy A. J. de Graaffstraat 3 3245 XA Sommelsdijk D.V. 5 december hoopt onze lieve 60 jaar te worden. Hartelijk gefeliciteerd en nog vele jaren toegewenst van Tamara, Ame, Tirza, Ruben en Judith Brielsestraat 25 3251 CC Stellendam ---------------------------------------------------- Ken je hem, stuur dan een kaart Molenkade 7 3251 LL Stellendam xxx Daar het ons onmogelijk is een ieder persoon lijk te bedanken voor de vele kaarten, bloemen, kado's, in welke vorm dan ook bij ons 45-jang huwelijk, zeggen wij een ieder heel hartelijk dank. Dank ook namens de kinderen, De Heere ml hel voor mij voleinden; Uw goedertierenheid, Heere! is in eeuwigheid; en laat niet varen de werken Uwer handen. Psalm 138:8 Dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere, die het leven geeft en neemt, van onze zijde heeft weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder 17 maart 1914 t 2 december 2007 Piet Brinkman Ma Brinkman-van der Wekke Magda van Soest-Brinkman Arend van Soest Neeltje Kalle-Brinkman Stoffel Kalle Cor Brinkman May Brinkman-Lenaerts Rina Brinkman-van der Linde (in liefdevolle herinnering) Gerrie Brinkman Lia Brinkman-Kievit Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Fam. P. Brinkman, Schoolstraat 58, 3251 AZ Stellendam Gelegenheid tot condoleren op woensdag 5 december 2007 van 19.00 tot 20.30 uur in de 'Beth-El kerk'. Voorstraat 69 te Stellendam. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op D.V. donder dag 6 december om 13,15 uur in bovenge noemd kerkgebouw, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Voorstraat te Stellendam. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de 'Beth-El kerk'. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschou wen. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Verdrietig zijn wij dat onze lieve oma en over- grootoma is overleden. Dankbaar dat ze nog zo lang in ons midden 1 heeft mogen zijn. 1 Bram en Linda 1 Ina en Kommer Marleen en Adrie Matthé 1 Pieter Madelein Mark Jacolien en John Joleyn Thom Willemijn Wouter Maureen Cas Frank Jaco Marco Mona en Peter Anouschka William Dainmis Mariëlle Alicia Joanne Marja en Arie Mandy Jacomijn en Daan Gertrude Kristian Magdaleen 1 Stellendam, 2 deceinber 2007 Zwijgzaam..stil en zonder klagen, wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo hen je langzaam... moegestreden, uit ons midden weg :13 'Dient elkander door de liefde'. Gal. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, grootva der en overgrootvader Oude-Tonge, t 30 november 2007 O en W Souburg, 27 november 1916 Wint en Lena Troost Blauwe Distelstraat 17 3252 LA Goedereede P. Arendse-Nieuwdorp Cora en Jan Leydens-Arendse Petra en Bart Aletta Eliane en Michiel Wim en Annelies Arendse-Scheffer Marloes Koen Grijsoord 26 3255 VC Oude-Tonge Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 4 december 2007 van 19.00 tot 20.00 uur in Hervormd Verenigingsgebouw 'Diakonia', Kolfweg 1 te Oude-Tonge. De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 5 december 2007 om 13.30 uur in de Exoduskerk, Dorpsweg 97 te Sominelsdijk. .Aansluitend zal de begrafenis plaatsxinden op de algemene begraafplaats aan de Langeweg te Oude-Tonge. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in bovenge noemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Exoduskerk. ga slapen, ik ben moe. Verdrietig geven wij u kennis dat ons aller LEENDERT DE LEEUW 1915 2007 vermoeid en verzadigd van het leven terug is in handen van zijn Schepper. G. de Leeuw-Stam Dani en Gert Leonard en Gwendolyn Caitlyn, Joel Gerrianne en Kees-Jan Marinke en Paul Jolinde Kees en Jollen Leendert Linda en Thomas Wendy en Ruud Marian en Jaap Jesper Yari Dirk en Wilma Willemieke Gerdine Wilmi en Rinus Dennis Lars Jonna Jerrik 2 december 2007 Verpleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk Oost-Havendijk 10, 3247 LD Dirksland We hebben pa thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 6 december vanaf 9.30 uur in verenigingsgebouw 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden om 10.30 uur in bovengenoemd gebouw, daarna zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Op 29 november kregen we het droevige bericht dat plotseling is overleden onze vrien din Wij wensen Kees en de kinderen veel sterkte toe. Piet en Truus Voogd Ouddorp Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van echtgenote van ons verenigingslid Kees Voogd Wij hopen dat Kees, de kinderen en klein kinderen de kracht mogen ontvangen om dit grote verdriet te verwerken. Dirigent, bestuur en leden van muziekvereniging Concordia in Ouddorp Met droeflieid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd en trouw lid, mevrouw Sterke en trooste de Heere haar man, kinde ren en kleinkinderen met dit verlies. Bestuur en leden Christelijke Vrouwenbond 'Goeree' Ouddorp, 29 november 2007 Het is onze droeve plicht u te moeten mede delen dat, in de leeftijd van 87 jaar, rustig van ons is heengegaan sinds 4 augustus 2007 weduwe van Steef Visser Familie Vermaat Familie Van Beijnum Oude Tonge, 2 december 2007 Correspondentie-adres: Bosruiter 37 8532 AB Lemmer Er is gelegenheid afscheid te nemen van Claar op vrijdag 7 december van 11.45 tot 12.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum 'Memoriam', Langenhorst 100 te Rotterdam-Zuid. Hierna zal om 13.00 uur de plechtigheid voor afgaand aan haar crematie plaatsvinden in de kleine aula van crematorium 'Rotterdam', Maeterlinckweg 101, eveneens te Rotterdam- Zuid. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crema- Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder in de leeftijd van 86 jaar. Middelharnis: Frans Noordijk - Bladel: Ria van Eck-Noordijk Joop van Eek t Sijbrand Joost, Maartje, Linde Janine en Waker Floor, Janne Tamara Bergen op Zoom: Piet Noordijk Monica Noordijk- Winterink Ethel Femke en Pieter Lieke, Siem Pieter 3241 CB Middelharnis, 1 december 2007 Donkereweg 7 Jannie is opgebaard in het rouwcentrum 'Media Vita', Westelijke Achterweg 3 te Mid delharnis alwaar gelegenheid is tot condoleren op dinsdag 4 december van 19.00 tot 20.00 uur en na de crematie in de koffiekamer van het crematorium. De crematie zal woensdag 5 december om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium 'Rotterdam', Maeterhnkweg 101 te Rotter dam-Zuid. Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw op de leeftijd van 59 jaar. Wij zullen nooit vergeten wat zij voor de fami lie Mastenbroek heeft mogen betekenen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit ver lies te kunnen verwerken. fam. P. Mastenbroek-van Cuylenburg Ouddorp, 29 november 2007 Voor de belangstelling en deelneming onder vonden na het overlijden van onze lieve zorg zame moeder en lieve oma zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder personeel van het Van Weel Bethesda ziekenhuis voor de liefdevolle ver zorging aan haar betoond. Ook bedanken wij ds. C. Oorschot en kerken- raad voor de geestelijke bijstand en verzorging van de rouwdienst. Eveneens bedanken wij Mark van der Wende en medewerkers van Uitvaartverzorging Kie vit voor de fijne wijze waarop zij de begrafenis hebben verzorgd. J. van de Ree-Brinkman A. van de Ree Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Stellendam, december 2007 Nu heb je eindelijk rust Je lijden is voorbij Jouw liefde en je warmte Liet je achter bij mij Intens verdrietig, maar met de grootste bewondering voor zijn strijdlust, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, mijn zoon, onze schoonzoon, broer, zwager en oom Ad~ echtgenoot van Jannetje Campf ens-van den Ouden in de leeftijd van 52 jaar. Oude Tonge; Jannie Campf ens- van den Ouden Sommelsdijk: A. J. Campfens H. Campfens-van Eijken (in liefdevolle herinnering) Oude Tonge: A. van den Ouden A. van den Ouden-Wolf ert en verdere familie 2 december 2007 Julianastraat 90, 3255 BJ Oude Tonge De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op don derdag 6 december 2007 om 14.30 uur in de grote zaal van 'Ebbe en Vloed', Washing- tonstraat 2 te Oude Tonge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in bovengenoemde zaal. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droeflieid geven wij kennis dat. uit ons midden is weggenomen onze schoonzoon en zwager echtgenoot van Jannie Campfens-van den Ouden Wij wensen Jannie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. A. van den Ouden A. van den Ouden-Wolfert Arna van den Ouden Oude Tonge, 2 december 2007 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze vriend Ad Campfens echtgenoot van Jannie Campfens-van den Ouden Ad heeft zijn ziekte moedig gedragen. Wij wensen Jannie, onze vriendin en fractiegenoot van deVrije Lijst Oostflal<kee veel sterkte voor nu en in de toekomst. Peter en joke de Vries Geschokt namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw op de leeftijd van 59 jaar Wij zullen nooit vergeten wat zij voor de fami lie Mastenbroek heeft mogen betekenen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit ver lies te kunnen verwerken. fam. P. Mastenbroek-van Cuylenburg Ouddorp, 29 november 2007 tonum. Uitgezonderd standaardartikelen Weststraat 10, 3253 AR Ouddorp Tel. (0187) 68 15 44 Fax (0187) 68 41 14

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3