n KIEVIT Uitvaartverzorging (0187) 60 11 66 rr. Niels W.Jelier N.Jelier-de Vries Controles rijgedrag bestelautochauffeurs ARENSMAN Directeur Near East Ministry in Doopsgez.Gemeente Schaakver. De Zwarte Pion Ophalen oud papier Ouddorp 'iy Tijdrede SGP Foto-expositie te Bommenede Bloemschikdemonstratie EIIAtlDEI1.tl|EUW5 Cornelis Johannes 1967 2007 ANTJE STOLK-GROOTENBOER ANTJE STOLK-GROOTENBOER TANTE ANTJE Aren Kamerling Dag lieve opa JOHANNA WILBRINK WILLEM BAKKER JACOB TROOST Jaap OPAJAAPIE JAAP TROOST uitvaartverzorging Alles goed geregeld??? TELEFOON 0187-491396 WWW. kievit-uitvaart.nl Sc h r ifte I i j Ice Bijbelcursus Schriftelijke Bijbei Cursus (SBC) Postbus 35, 4413 ZG Krabbènclijl<e PAGINA 3 y A M /L/ B E RIC HTE N VRIJDAG 5 OKTOBER 2007 Slüle vertütmdering voor dit nieuwe leven. Dank aan Gud, Die het om heeft gegeven. Üe Heere, Die leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Wij noemen hem 2 oktober 2007 Kees, Annette en Anne Keij/er Sweelinckstraat 25 3247 EC: Dirksland Tel. (0187)49 05 67 Vandaag is het 40 jaai- geleden dat onze gelief de ouders en grootoudeis en in het huwelijk werden verbonden. Dat de Heere hen nog lang voor eikaar en voor ons wil sparen is de wens van kinderen en kleinkinderen. Neeltje en Leen Jan, Elienne, Cornelis, Joliza Monica, Lydia Kees en Jolande Neliene, Ijzunne, Noidle en Jelmtr Bresetta en Willem Willem, Jaap, Pieter, Kees Leendert, Nelleke Corina en Hendrik Denise, Nicole Peter en Annika Arie en Kathinka 5 oktober 2007 Burgemeester Sterkstraat 21 324;? AE Stad aan 't Haringvliet Wanneer u doodlijk eenznam bent. omdat geen mens u waarlijk kent: De Heer is mei u. Nel Benschop Na een moeilijke laatste periode in haar leven, is na een liefdevolle verzorging in verzorgings huis 'De Goede Ree' overleden weduwe van Marinus Stolk 7 mei 1912 t 2 oktober 2007 Aad en Riet Nagtegaal Riet Zoon-Stolk (Correspondentie-adres: Kam. A. Nagtegaal Bernhardslraat 7 3248 AC Melissant De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op D.V. zaterdag 6 oktober 2007 om 10.30 uur in het rouw- centrum. Nieuweweg 2 te Melissant, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de oude begraafplaats te Melissant. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot onze droetheid nam de Here van ons weg, onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oud-tante weduwe van Marien Stolk in de leeftijd van 95 jaar. Mevr. N. Cirootenboer-Nagtegaal Mevr. j. Grootenboer Bert en Lina Nico en Rini Cor en Karla Jaap en IJeneke Piet en Thea achterneven en -nichten Ouddorp, 2 oktober 2007 Stil en eenvoudig ben je ^^eggegaan. Stil en eenvoudig zul je in onze harten voort best aan. Rust zacht Cees Dini jacco Gosia Jolanda Kees Waarom al dat vectiten waarom al die pijn Je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en gehee/ niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Omdat wij dankbaar zijn voor al zijn liefde en zorgen gedurende zijn leven zijn wij nu verdrie tig dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa - echtgenoot van Martha Paulina Visser in de leeftijd van 72 jaar. Nieuwe Tonge: M.P. Kamerling-Visser Oude Tonge: Karin en Heni< van Noord-Kamerling Laura Debby Max 3244 AT Nieuwe Tonge, 1 oktober 2007, Verolmestraat 28. Aren is opgebaard in het rouwcentrum "Media Vita", Westelijke Achterweg 3 te Middelharnis, alwaar gelegenheid is tot condoleren a.s. vrijdag van 19.30 tot 20.15 uur en na de crematie in de koffiekamer van het crematorium. De crematie zal zaterdag 6 oktober 2007om 11.00 uur plaatvinden in het crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Liever geen bezoel< aan huis Laura Debby Max Hedenmorgen werd na een UefdevoUe verzor ging in 'Ebbe en Vloed' van ons weggenomen onze lieve moeder en oma weduwe van Adrianus Hokke in de leeftijd van 84 jaar. Cor en Teunie Hokke Jolanda Joop en Ina Hokke John (Jude Tonge, 3 oktober 2007 CCorrespondentie-adres: Prins Hendrikstraat 9 3257 AV Ooltgensplaat De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 6 oktober om 14.30 uur op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat. Gelegenheid tot condoleren in 'EIthato', Zuid- Achterweg 27 te Ooltgensplaat na de begrafe- 'De Heere is mijn Herder' (Psalm 23:1) Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het plotseling over lijden van onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 8 februari 1994 weduwnaar van Christina Johanna van Zielst in de leeftijd van 79 jaar. H. Bakker A. Bakker-Bakker Angelique en Willem-Jan J. Bakker J. Bakker-van der Veer Wesley Johnno J. van de Wetering-Bakker R. van de Watering Lisa Tessa 3 oktober 2007 Prinsessenstraat 18, 3258 AV Den Bommel De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maan dag 8 oktober oin 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Den Bommel na een rouw dienst in 'Bij de Bron', welke aanvangt om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren in 'Bij de Bron' na de begrafenis. Geen bloemen OPA, Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Elink was jij je hele leven Moedig ben je tot het einde gebleven Flink -witje dat wij nu ook zullen zijn Maar afscheid van je nemen dat doet ons pijn. Je was een hele bijzondere opa. .Angelique en Willem-Jan Wesley Johnno Lisa Tessa Bedroefd om de grote Itegie die hij achterlaat maar met fijne hennntrnigen aan de geluk kige jaren die uij met elkaar hebben gehad, ge\en wij u kennis dat na een le\en vol werk- plezier is overleden mijn allerliefste man, onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 60 jaar. .CoirieTroost-Akershoek Leo en Terrie Samantha Jonathan Eddie en Corine Conny en Ket Corrie Senie Sjaak en Mariska 4 oktober 2007 Diependorst 148 3253 VC Ouddorp Gelegenheid tot condoleren maandag 8 okto ber van 19.00 tot 20.3fJ uur in de kerk van de Doopsgezinde gemeente, Dorpstienden 3 te Ouddorp. De herdenkingsdienst Noor familie, vrienden en belangstellenden zal dinsdag 9 oktober om 13.30 uur gehouden worden in bovenge noemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschou wen. üjien was zijn hart, liefde wns wat hij ons leerde. Open was zijn deur, voor ieder die in nood verkeerde. Open was zijn oor, luisteren was zijn kracht. Open was zijn geest, menselijk en zacht. Open was zijn gemoed, steeds bereid te geven. Gesloten zijn hém z'n ogen, het eind van een zorgend leven. God Bless you and your Family! Love You! Leo, Terrie, Samantha en Jonathan Zo gewoon, zo bijzonder. Zo zonder veel woorden heeft hij ons zoveel gezegd. Eddie en Corine Wat blijft, ik heb mijn vader niet verloren. Daarvoor gaf hij mij te veel. Wat hij mij zei, dat blijf ik horen, van wat ik ben is hij mijn deel. Ik kom. hem overal nog tegen, in wal ik doe, in wat ik laat. 'Zijn leven was werken, werken zijn lust. Het was en blijft voor mij een voorbeeld, dat geeft mij de rust. Bedankt datje er was voor ons. We zullen je missen. Conny, Ket, Corrie en Sènie Wij hadden nog zoveel plannen, hier is jilotseling een einde aan gekomen, want geheel onverwacht en veel te vroeg nemen wij afscheid van onze immer behulpzame en zeer dierbare (schoon) vader. Toen stond onze wereld even stil Deze zal ook nooit meer dezelfde zijn. Sjaak en Mariska Zoveel dingen samen ondernomen Nooit gedacht dal er een einde aan zou komen Tot het laatste momerd zij aan zij In mijn hart ben je een Opa en Vriend voor mij Lieve opa we blijven \riendjes voor altijd. Corrie en Senie Tot onze ontzetüng hebben wij moeten \erne- men dat onze geliefde buurman plotseling is overleden Klaas en Sjaan Witte Jan en Lenie v/d Sluis Matthieu en Petry van Straaten Arie en Klaziena Melissant René en Christien van Leeuwaarden Johan en Annelies Cranendonk en kinderen Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinde ren heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Ouddorp, 4 oktober 2007 VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL GOEREE OVERFLAKKEE Uitvaart codicil "Handreiidng voor mijn nabestaanden"op aanvraag gratis te verkrijgen en eventueel te besprel<en. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS: A. BOSLAND K. BREEN M. G.VANDEKREEKE LM. VAN DER WERF Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 3248 XE Mellssant Tel. (0187)60 11 66 Burg. Letteweg 36 3233 AG Oostvoorne Tel. (0181)48 80 88 Rouwcentrum: Nieuweweg 2, Melissant De politie heeft gerichte controles gehouden op het rijgedrag van bestelautochauffeurs. Directe aanlei ding voor de controles is dat de \'erkeerspolitie heelt geconstateerd dat van een deel \an die chauffeurs het rijgedrag de laatste tijd veel vaker te nensen oxerlaat. Behalve dat de \erkeers\'eiligheid hiermee in gevaar komt, is dit (5ok een bron van ergernis bij burgers. Met de gerichte controles besteedt de Verkeerspoli tie, herkenbaar en onherkenbaar, aandacht aan het rijgedrag van de bestuurders. Het doel is om, net als bij alle andere verkeerscontroles, de verkeersveilig heid te vergroten. Na twee maanden controleren zijn in totaal 102 auto's aan de kant gezet n.a.\'. geconstateerde over tredingen en er zijn 145 bekeuringen uitgedeeld. Hiervan waren er 26 zogenaamde OM feiten. Dit zijn overtredingen die dusdanig gevaarlijk zijn dat het Openbaar Ministerie de straf bepaalt, tie overige 119 bekeuringen waren zogenaamde Mulderfeiten, voor een totaalbedrag van 12.222,00 euro. OUDDORP - Zondag 7 oktober is het Israëlzondag. In veel kerken wordt speciale aandacht gegeven aan het land en liet \olk Israël, de betekenis daarvan voor de wereld en voor de kerken, hl de Doopsgezinde Gemeente, Dorpstienden 3 te Ouddorp is voor deze zondag als gastspreker uitge nodigd ds. H.G. Lammens \'an Biieren, directeur van de Near East Ministry (NEM) te Voorthuizen. De NEM wil door de verzoening in Jezus Messias dienst baar zijn aan Jood en Arabier en geeft onderwijs over de unieke positie van Israël onder de volken. De NEM maakt werk van verzoening vanuit de overtui ging dat verzoening met C.od de enige weg is tot ver zoening met elkaai-. Dat geldt \'Oor ons persoonlijk, maar op een bijzondere manier ook voor Israël en de Arabische volken. Volgens de Bijbel heeft verzoe ning in het Midden Oosten namelijk een wereldwijd effect. Het zal een zegen zijn in het midden van de aarde, Voor deze verzoening wil de NEM zich inzet ten. In deze avonddienst, die om 18.30 uur begint, zal ds. Lammerts van Buereii spreken over het the ma 'Gedenken is verlossing'. In de hal van de kerk is inforniatiemateiiaal over de NEM beschikbaar. De vakanties zitten er weer op. De meesten zijn weg geweest en nu weer terug op hun bestemming. Maar de eindbestemming is gebleven! Wat is de zin van mijn leven?... Vragen. Vragen,... vragen... over God. Bestaat Hij wel, ziet Hij wel hoe het op aarde toegaat? Hoe het met mij gaat. Mijn eindbestemming, wat weet ik van God en Hij van mij? Hoe Is mijn verhouding tot God. De bijbel geeft antwoord op al die vragen. Hoe kom ik in het bezit van, of hoe kom ik meer te weten over de bijbel? Over deze en meer dingen wil de SBC u graag informeren, d.m.v. onze gratis schriftelijke bijbelcursussen. (SBC) U kunt vrijblijvend uw keuze over de eerste les bekendmaken uit onderstaande mogelijl<lieden: O Bijbelcursus (Oude en Nieuwe Testament) O Bijbelcursus, op cd rom: E-mail: schriftelijkebijbelcursus@kliksafe.nl O Christelijke Leer (vervolgcursus) O Gratis Bijbel Uw keuze richten aan: Naam: Adres: Postcode: Plaats: MIDDELHARNIS - Overzicht voor ronde 4 in de huishoudelijke competitie, gespeeld op 1 oktober 2007. Mourik- Neleman (2)1-0 Moedt - Verolme0-1 Peeman - Van der Waal (2)1-0 Boeter (2) - Van der Staaij0-1 Visser - Van Prooijen0-1 Dejager (2)-Lesuis(3)V-i-V-i Nooi-dijk (3) - "Wollers (3)0-1 "W. Tieïeman (3) - Smit (3)V2-V2 V. Huizen (3) - V.d Velde (3)1-0 Becker (3) - Markwat (3)'/s-'/s Hennekes - A. Tielenian1-0 Morgen, zaterdag 6 oktober, komt de Kon. Beatrix- school in Ouddorp weer langs de deur om oud papier op te halen. Ook in Plan Zuid en Oostdijk en omgeving zal opgehaald worden. Zet alles uiter lijk 8.30 uur goed zichtbaar, droog en goed gebun deld aan de straat. fJ mag ook Uw karton inleveren. Vriendelijk verzoek is, met het oog op de vrijwilli- gertjes die helpen bij het ophalen, om de pakketten niet zwaarder te maken dan ten hoogste tien kilo. Ook mensen die hun papier en karton tot nu toe in hini afvalbakken deponeerden worden uitgenodigd dit voortaan gereed te zetten, zodat zoveel mogelijk gerecycled kan worden. Gelieve geen papier of kar ton bij de containers bij de gemeentewerken of op school neer te zetten. Als U het echt niet langer kunt bewaren, kan het na telefonische afspraak worden ingeleverd. (Belt u dan: 682124, 683676 of 682490.) Ouders worden verzocht om kinderen jonger dan 9 jaar niet met broertjes of zusjes mee te sturen om het papier op te halen. De organisatie zal niet aansprake lijk zijn als zich ongevallen voordoen, dus kinderen jonger dan 9 jaar die niet onder begeleiding van een ouder zijn, zullen naar huis worden gestuurd. De afrekeningen over de maanden augustus en september zijn nog niet ontvangen. De opbrengst over de maand juli was 20 containers, 74.940 kg, 6.863,20. De tussenstand dit jaar t/m juli is 127 con tainers, 409.360 kg, 31.563,07. Vanaf medio september 2007 exposeren Henk Zweers en Liesbeth van Vliet uit Dirksland, foto's in het kantoor van het Natuur- en Recreatie schap de Grevelingen op de haven van Bom menede te Zonnemaire (Schouwen-Dui\'eland). Liesbeth fotogiafeert voornamelijk landschappenzand en ijsstructuren, paddenstoelen en dieren. Ze houdt er\'an om details (macro) \an onderwerpen uit te lichten tot aan het abstracte toe. Maar ook onderwerpen zoals windmolens, vervalen gebouwen trekkenhaaraandacht. Henk fotografeert zoogdieren en vogels. Bij het foto graferen van landschappen zoekt hij naast de natuur ook de combinatie met cultuur. Hij heeft al enkele malen geëxposeerd en zijn opnamen worden regel matig gepubliceerd. Henk is al heel lang lid \an het Natuur Fotografen Gilde (NEG), waarin de top \an de Nederlandse natuurfotografen is vertegenwoordigd. ZowelHenkals Liesbeth zijn lid vanfotoclub'de Rarekiek' te Sommelsdijk. Liesbeth en Henk hebben de meeste foto's gemaakt in Nederland. Samen hebben ze ibtoi ei zen gemaakt naar o.a. Schotland, Spitsbergen en Spanje. De expositie loopt tot ongeveer het einde van dit jaar en is te bezichtigen tijdens kantooruren. Het kantoor is gelegen aan de Ha\en van Bommenede te Zonne maire. Mocht u er zeker van willen zijn dat u de foto's kunt bezichtigen, belt u dan van te voren met het kan toor 0111-691553. DIRKSL-VNO - Op uitnodiging van de plaatselijke kiesvereniging van de SGP hoopt ds. J. Veenendaal dinsdag 9 oktober a.s. een tijdrede uit te spieken. De dienst vangt aan om 19.30 uur en wordt gehouden in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Dirksland. GOEDEREEDE - De KMTP/Groei Bloei oiga- iifseert op dinsdag 16 oktober om 20.00 uur in verenigingsgebouw Oostdam te Goedereede een bloem.schikdemonstiatie met uitleg over de ontwik keling van het bloemschikken tot een ware kunst. De avond wordt verzorgd door Renée Volker van studio Acanthus te Stad aan 't Haringvliet. Renée is al 20 jaar bezig met bloemen, waarbij ze o.a. kandidaten voor de bloemschikwedstrijd van de KMTP begeleid heeft. Ook maakt ze arrangementen voor huwelij ken, beurzen, theatervoorstellingen, e.d. Tijdens de avond kan het voorkomen dat iemand uit de zaal een handje moet helpen. En tijdens de demo is er gele genheid om vragen te stellen. De bedoeling is dat het een interactief gebeuren wordt. Na afloop zullen er enkele bloemwerkjes verloot worden. Misschien dat L' na deze avond met andere ogen naar bloemwerk kijkt en ook zelf een stimulans hebt gekregen om met natuurlijke materialen te gaan experimenteren. De toegang voor leden is gratis, niet leden betalen 2,50.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3