Roemenië toegetreden tot de EU, en nu? Theologische Vorming Gemeenteleden Vakantie Bijbel Feest voor de eerste keer in het Prieel Nieuwe Hummelhoek feestelijk geopend ElUVnDEII-niEUWS 4« •s STICHTING DIERENBELANG HOEKSCHE VC'AARD Bingo kleindieren- vereniging MEDISCHE DIENSTEN ~31~ PAGINA 7 VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2007 Oo oncertagenda 2007 Zaterdag 15 september Hervormde Kerk - Middel- harnis. Paul Kieviet geeft z'n. 38' Bachconcen met werken van Johann Sebas tian Bach (1685-1750). Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 29 september In de toren van Goederee- de Hel tweede cantatecon cert, uitgevoerd door het Chr. Jong Kamerkoor 'Fiori Musicali' o.l.v Sietse van Wijgerden m.m.v. het barok ensemble 'Moe Baroque'. De cantates BWV 7.3,93 en 138. (Plaatsen reserveren: 0187-492513). Aanvang: 19.00 en 21.00 uur Zaterdag 13 oktober Hervormde kerk - Som- mel.sdijk. Een muzikale rondreis door het Europa van de 1T en 18' eeuw door Paul Kieviet met orgel en .spinel. Aanvang: 20.00 uur. Zaterdag 13 oktober Hervormde Kerk - Mid- delharnis. Najaarsconcert van de Chr. Oratoriiimver- eniging 'Laudando' o.l.v. Rinus Verhage met werken van Handel, Rutter, Liszt en Mendelssohn. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 3 november I lervormde Kerk - Mid- delliarnis. Concert van 'de Urker Zangers' o.l.v Jacob Schenk en het Chr Cemengd Eilandenkoor uit Zierikzee o.l.v Peter Wilde man.Orgel en piano: Jacob Schenk en Peter Wildeman. AaTivang: 19.30 uur Zaterdag 3 november Hervormde Kerk - Som- melsdijk. Een programma met koor- en orgelmuziek, met daarbij speciale aan dacht voor Paul Gerhardt, door Paul Kieviet op het orgel en het Locaal ensem ble 'Louez Dieu' o.l.v. Kees Villerius. Aanvang: 15.30 uur. Zaterdag 10 november Hervormde Kerk - Dirks- land. Concert van het Vocaal Ensemble 'Magnificat' o.l.v. Rinus Verhage. Organist: Wini Diepenhorst. Aanvang: 20.00 uur Vrijdag 16 november Hervormde Kerk - Som- melsdijk. Een orgelconcert door (de volwa.ssen) leer lingen van Paul Kieviet. Aanvang: 20.00 uur Vrijdag 16 november Exoduskerk - Sommelsdijk. Uitvoering van het dames koor 'Toonkunst' uit Mid- delharnis o.l.v W.Chr Meij- boom. Organist: Andries Stam. Aanvang: 20.00 uur Vrijdag 7 december Rchobothkerk - Sommels dijk. *Concert van het Chr Mannenkoor 'Rotterdam- Zuid' o.l.v Paul Jonkers en het Mannekoor 'Door Eendracht Verbonden"" te Stellendam o.l.v. Corné de Geus. Organisten: Pieter Dijksman en Marian van Oostenbrugge. Aanvang: 20.00 uur Zaterdag 15 december Hervormde Kerk - Middel- harnis. WWZ-kerstconcert m.m.v. het mannenkoor 'Groot Rotterdam' o.l.v. M. van Noort en het jongeren koor Jigdaljahu' o.l.v W.A. den Hertog. Orgel: Jaco Belder; trompet: Jan Drost en Maurice Veldhuizen. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 15 december Hervormde Kerk - Goede- reede. Kerstzangavond met meditatie van Ds. De Mots. Aanvang: 19.30 uur. Zaterdag 15 december Doopsgezinde Gemeente - Ouddorp. Kerstconcert door het Chr Jong Man nenkoor 'Soli Deo Gloria' uit Urk o.l.v. Jaap Kramer. Pianist: Jorrit Woudt. Aan vang: 19.30 uur Maandag 17 december Exodus Kerk - Sommels dijk. Kerstconcert door het Mannenkoor 'Ons Koor' o.l.v. W. Chr. Meijboom m.m.v. het blokfluitor kest 'Cunando'. Organist: Andries Stam. Aanvang: 20.00 uur Woensdag 19 december Hei-vormde Kerk - Stellen- dam. Kerstsamenzang met de Chn Gem. Zangvereni ging 'Soli Deo Gloria' te Stellendam. Organist: Aijan de Vos. Aanvang: 20.00 uur Vrijdag 21 december R.K. Parochiekerk - Acht- huizen. Kerstconcert van St. Caeciliakoor te Achthui- zen, Laetarekoor uit Mid- delharnis/Oude Tonge, mannenkoor 'Ons Koor' uit Sommelsdijk en dameskoor 'Toonkunst' uit Middelhar- nis. Algehele leiding: W. Chr Meijboom. Organisten: Andries Stam en Ron Bra- ber Aanvang: 20.00 uur Zaterdag 22 december Dorpstienden - Ouddorp. Chr Gem. Zangvereniging 'Hart en Stem' o.l.v. Jan Bezuijen en Chr. Kinder koor Jong begonnen' o.l.v. Simone Voortman. Orgel: Johan van Broeklioven. Aanvang: 19.30 uur Zaterdag 22 december In de toren van Goeder- eede. Kerstconcerten door het Christelijk Jong Kamer koor 'Fiori Musicali' o.l.v. Sietse van Wijgerden. Aan vang: 19.30 en 21.30 uur Maandag 24 december Hen'ormde Kerk - Mid- delharnis. Kerstzangavond door het Jongerenkoor 'Het Kleinood' uit Aagte kerke en het Chn Gemengd Koor Jeduthun' uit Mid- delharnis o.l.v. Jan Wisse. Organisten: Jan Bouman en Hans van Heemst. Aan vang: 19.30 uur Zaterdag 12 januari 2008 Hervormde Kerk - Middel- harnis. Uitvoering van de Messiah van Handel door de Chn Oratoriumvereni ging 'Laudando' o.l.v. Rinus Verhage. Medewerkenden: het RBO 'Symfonia' en de solisten Hieke Meppelink, Martine Straesser, Jan van Esacker en Wiard Witholt. Aanvang: 19.30 uur Zaterdag 1 maart Her\ormde Kerk - Som melsdijk. Concert van Lrker solisten en musici. Solo: Lucas Kramer en Cla rissa van der Weerd; solo, orgel en piano: Jaap Kia- men Verder het Gemengd koor 'In Touch' uit Som melsdijk o.l.v. Ad dejoode. Aanvang: 20.00 uur Deze rubriek - uitsluitend bedoeld voor kerkconcertcn op Goeree en Overflakkce - beoogt een spreiding van de concertavonden te bewerk stelligen. Verenigingen kun nen zich bij het vaststellen van hun programma op boven staande informatie richten. Komen er onverhoopt toch meerdere concerten op een en dezelfde avond xoor, dan worden ze geplaatst in volg orde van binnenkomst. Stuurt 11 lijdig uw gegevens toe en niet enkele weken voordat het concert plaatsvindt. We hopen deze rubriek elke eerste vrijdag van de maand te plaatsen. Concerten tot een jaar na datum worden opge nomen. Aanmeldingen voor deze rubriek vindt plaats door mid del van formulieren, die kun nen worden aangevraagd via tel. 482560. Ook is het mogelijk een e-mail te sturen aan: jvanhoorn® wxsml die inhoudelijk over eenkomt met de vragen van het formulier. GOEREE-OVERTLAKKEE - Op zaterdag 15 september gaat de cursus Theologische Vorming Gemeenteleden weer van start met een vrijblijvende kennismakingsmor gen. Deze ochtend is van 9.30 uur tot 12.30 uur in vereni gingsgebouw De Hoeksteen Ring 13, in Middelharnis. Deze cursus is een driejarige cursus die op zaterdagochtend om de veertien dagen wordt gegeven en heeft als doel om gemeenteleden '\orming en toerusting vanuit de Bijbel' te geven. De volgende vakken worden gedoceerd: Nieuwe Testament door Ds. H. Harkema uit Middelharnis, Oude Testament door Ds. G.C. de Jong uit Sliedrecht, Dogma tiek door Ds. A. Goedvree uit Arnemtüden, Ethiek door Ds. P. Vernooij uit Tliolen, Kerk geschiedenis door Ds. R.W. van Mourik uit Sommelsdijk, Praktische Theologie door Ds. Th.W.H. van der Heijden uil Dirksland, Missiologie en oecumene door Ds. l.W. van Bemiekom uit Sommelsdijk. Voor hen die zich wel eens heb ben afgevraagd wat de inhoud van deze cursus is de eerste ctnsusochtend geschikt om \riiblijvend mee te doen. Het eerste uur ontvangt u infor matie over de cursus en is er ruimte voor kennismaking. De kosten voor het cursusjaar zijn 165,- voor 21 ochtenden van elk drie lesuren. Echtparen betalen samen slechts 250,-. Antwerpen In oktober staat er een excur sie naar .\ntwerpen op het programma, met een bezoek llt'l d(Kinliii(iJij)s van i/f van de cursus: ]ii)i links naar rechts: ds. G.C. de Jong, ds. Th.W.H. van der Heijden, ds .4. Goedvree, ds. E Ih-nooij. ds. H. Harkema, ds. R.IK i'rtH Moarik en ds. T.IV. van Ben- nekom (cursusleider). aan het Bijbelhuis en mogelijk een synagoge in de joodse wijk. Voor meer informatie over de cursus kunt u ook terecht op de website www.cursustvgmid- delharnis.nl of via info@cur- sustx'gmiddelharnis.nl kunt u een folder aanvragen. Of neem contact op met ds. T.W. van Bennekom de cursusleider: tel 0187-478202. Wanneer u ooit deze cursus heeft gevolgd, dan start er 22 september in Middelharnis opnieuw de vervolgcursus Stu dium Generale 1 x per maand. Het thema is: 'Het werk van de Heilige Geest'. Meer informa tie via info@cursuslvgmiddel- harnis.nl SOMMELSDIJK - Vorige week is het Vakantie Bijbei Feest georganiseerd door de Hervormde Gemeente van Sommelsdijk. Dit jaar was dit voor de eerste keer in het Prieel van de Staver. In voorgaande jaren werden deze dagen op het terrein bij Wijkgebouw De Zwaluw georganiseerd maar vanwe ge bouwactiviteiten kon dit niet doorgaan. De accommodatie in het Pri eel was goed. Veel ruimte, een mooi terrein om spelletjes te doen en alle voorzieningen bij de hand. Ook het personeel van de Staver heeft er alles aan gedaan om deze dagen tot een succes te maken. De organisa tie wil hen en Plusmarkt Slin gerland bedanken voor hun l)ijdrage aan deze activiteit. Ongeveer KiO kinderen in de leeftijd van 5 tot en met Lijaar zijn deze dagen te gast geweest. De meeste kinderen kwamen uil Midtlelharnis en Som melsdijk, maar ook uit omrin gende dorpen zijn er kinderen geweest. Het is natuiulijk ook leuk om in de laatste vakantie week nog een paar dagen lek ker actief te zijn. Het weer was prima, wat uiteraard zorgde \'oor extra sfeer. Reken Maar! Het thema dil jaar was Reken Maar! De vertellingen uil de Kimleren hij een van de activiteiten in Het Prieel. Bijbel gingen over de gelijke nis van de verloren penning en op de tweede dag is er veiteld t)ver Gideon die met zijn kleine leger de vijanden versloeg. Een en ander werd omlijst door te zingen en door sketches. Daar na gingen de kinderen aan de slag met een werkje. Knippen, plakken, kleien, kleuren, dan is de ochtend zó om. Dinsdag middag mochten de jongste kinderen op vossenjacht in de wijk. Een beetje spannend natuurlijk. Sommige kinderen dachten dat het om echte vos sen ging. Op diverse plaatsen kwamen de kinderen personen tegen die wat uit de toon vielen in de straal. Denk aan schilders, een militair, een glazenwassen, een verpleegster etc. De oudste kinderen gingen naar Hernes- seroord voor Levend Stratego en een natuur-zoek-wande-- ling. Zij hebben genoten van het mooie park en het leuke spel. Op dinsdagavond is een fietspuzzeltocht georganiseerd. Dit was een mooie avond die de deelnemers langs allerlei mooie plaatsen voerde. Na ongeveer anderhalf uur was iedereen weer terug en werd volop gepuzzeld op de i'ragen. Daarna volgde prijsuitreiking, een sketch en een afsluiting gedeelte waarna iedereen weer op huis aan ging. Pannenkoeken Woensdag tussen de middag werden de kinderen verwend met lekkere pannenkoeken die een aantal gemeenteleden met veel liefde gebakken had den. Ruim 700 pannenkoeken waren in no-time "soldaat" gemaakt. Vervolgens konden de kinderen aan de slag als ridder in het Rijk van Koning Joris en Koningin Mathilda. Ze streden de hele middag op sportieve wijze om de beste Ridderorde te worden waarna de winnaars tot ridder gesla gen werden. En reken maar dat ze glunderden van trots toen het eenmaal zover was. Ds. Van Mourik hield nog een korte toespraak en eindigde met dankgebed. Zondag in de kerk zijn de dagen vervolgens afgesloten d.m.v een dienst rondom het thema. Jan-Kees Wielhouwer, evan gelisatie-ouderling bij de Her vormde Gemeente verwoordt zijn gevoelens als volgt: "We mogen terugkijken op een geslaagd Vakantie Bijbel Feest. De Heere heeft deze dagen rijk willen zegenen. We hopen dat de kinderen maar ook hun ouders iets hebben geleerd over wie God voor ons wil zijn door Zijn Zoon Jezus Christus. Hij is almachtig en getrouw; op Hem kun je altijd rekenen. Hij laat iemand die tot Hem vlucht nooit staan". •s Deze week willen wij wederom een aantal katten die in ons asiel verblijven onder uw aandacht brengen. Stuk voor stuk lieve die ren die graag weer een liefdevol thuis willen hebben. Ten eerste Lana. Lana is als zwervertje bij ons gebracht. Het is een cvpers-bruin-witte poes van l'/j jaar oud. Ze kan bij wat gro tere kinderen, niet bij andere katten en himden. Het is een heel lief dier die alleen wel even wat tijd nodig heeft om te wennen aan nieuwe mensen om haar heen. Dan Miky, een cypers-witte kater van 5 jaan Miky is een lieve kat die ook lief is voor kinderen. Miky wil graag aandacht en hij is best wel een kroelerd. Voor Miky zoeken we een plekje bij een rustig gezin zonder andere huisdieren. Sylvester is een zwarl-wit gecastreerde kater en hij is 11 jaar oud. Sylvester kan bij kleine kinderen, niet bij andere katers, maar weer wel bij poezen. Of hij met hon den overweg kan is niet bekend. Hij is niet gewend om buiten te komen. Sylvester is een lieve en aanhankelijke kroelkat. Dan wil ook Spooky graag weer een lief baasje. Spooky is een wit-zwart gecastreer de kater van 2 jaar oud. Spooky is als von delingetje bij ons gebracht, we weten dus niets over zijn achtergrond. Het is een liet dier, maar je moet in het begin even wat geduld met hem hebben, want ook hij heeft wat tijd nodig om te wennen aan een nieuwe omgeving en nieuwe mensen om hem heen. En als laatste Goofy en Pluto, twee gecastreerde katers die heel graag bij elkaar willen blijven. Ze zijn beiden zwart van klem'. Goofy is 7 jaar oud en Pluto 5 jaan Het zijn twee lieve katten die ook lief zijn voor kleine kinde ren. We weten niet of ze bij andere katten en hon den kunnen. Ze zoeken een baasje waar ze samen welkom zijn. Naast deze dieren zitten er nog tal van andere katten, honden en konijnen op een nieuw baasje te wachten in asiel De Dierenstee. Groene Kruisweg 14a te Numansdorp. Tel. 0186-655150. Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 11.00 uur tot 16.00 uun Website: www.dierenstee.nl. De kat Miky xvadit ook nog op een plaatsje. DIRKSLAND - Groot feest voor peuterspeelzaal De Hummelhoek in Dirks land! Zaterdag 1 september ging de totaal vernieuwde locatie officieel open. De opening werd verricht door de peuters zelf. Ze lie pen dwars door een muur van oranje bakstenen hun nieuwe speelzaal binnen. De feestelijke bijeenkomst trok veel mensen naar de Philipshoo^esweg. Niet alleen de peuters met hun ouders en andere familiele den, maar ook bijvoorbeeld wethouders, een enkel raadslid en andere belang stellenden. 'l'ijdens het openingsfeest lie ten de peuters van De Hum melhoek ballonnen op en ontvingen zes kinderen, de winnaars van een kleurwed- strijd, een prijs uit handen van architect Krijn Ratsma. De winnaars waren: Estelle van Bergen, Amy van Loon, Eline en Allisha Jelier en Wyanco en Michiel Kalle. Veel peuters hadden gehoor gegeven aan de opioep om mooi verkleed naar het feest te komen. Zo liepen er bijvoorbeeld prinses sen, ridders en clowns rond. De allermooiste outfit, een clown tje met de naam Zoë v.d. Lubbe werd beloond met een prijs. Peuterspeelzaal De Hummel hoek is totaal \ernieu\vd. De voorziening is binnen de Vic- toriahal verhuisd naar een nieuwe plek. Een plek die meer ruimte biedt en volledig beantwooidt aan de eisen van nu. De nieuwe peuterspeelzaal oogt door de kleurstelling licht en vrolijk. De vernieuwing kon tot stand komen dankzij een financiële injectie van de gemeente Dirksland. Daar naast steunden xerscheidene sponsors De Hummelhoek. DIRKSLAND - De Dirks- landse Kleindierenvereniging organiseert maandag 10 sep tember weer een bingoavond. Er worden vijftien ronden gespeeld van 10 voor een volle kaart en een superronde met een hoofdprijs van 50. De avond wordt gehouden in verenigingsgebouw De Scha kel, Beatrixlaan 31 te Dirks land. De aanvang is 19.30 uun Kinderen die met hun (groot)ouders meekomen spe len de hele avond voor slecht €4. van vrijdag 7 september 2007 t/m zondag 9 september 2007 WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdagmiddag vijf uut tot maan dagmorgen acht uur tieeft voor heel Goeree-Overflakkee dienst de Cen trale huisartsenpost Goeree-Over flakkee, Ziekenhuis in Dirksland, tel.(0187)480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoedgeval len op zaterdag en zondag van 11.00 tot 11.30 uur Op 8 en 9 september tand arts Ene te Ooltgenspiaat, tel. 631432. Voor spoedgevallen bulten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAKTIJK 'NATALIA' Paviljoen Ziekenhuis, Stationsweg 22 di., WO., do. spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur, Tel.(0187)60 07 92 APOTHEKEN Apotheek Menheerse Voorstraat 16, Middelharnis, 48-36-66 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Apotheek St. Joris* St. Joris Doelstraat 34-36, Sommelsdijk, Tel. 48 72 77. Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Op zaterdag van 10.30-11.30 uur. APOTHEEK DIRKSLAND Voorstraat 25, Dirksland Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur Op zaterdag van 10.00-12.00 uur en 17,00-17,30 uur Kringapotheek 'OUDDORP' Boompjes 3-5, tel, 68 37-89 Werkdagen: 8,30-12.00 uur en van 13.00- 17,30 uur Op zaterdag van 12.00-13.00 uur. Buiten openingstijden van de apothel<en liunt u voor dringende spoedrecepten bellen met het centrale dienstnummer van de apotheken Goeree- Overflakkee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apotheek met wie u een tijdstip kunt afspreken om uw medicijnen te verkrijgen. De bereikbaarheidsdiensten zijn ais volgt-. APOTHEEK ST JORIS SOMMELSDIJK IMaandag t/m vrijdag 17.30-22.00 uur (op feestdagen vanaf 8,30 uur) KRINGAPOTHEEK OUDDORP Maandag t/m vrijdag 22,00-8.30 uur APOTHEEK DIRKStjUND Zaterdag en zondag 8.30-22.00 uur KRINGAPOTHEEK OUDDORP Zaterdag en zondag 22.00-8.30 uur DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: P R, J, M. Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L, Tjebbes, Mid delharnis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree- Overflakkee, 48 28 97. Wij hebben u al kennis laten maken met verschillende pro jecten van de As.ociatia Beta- nia te Bacati in Roemenie, een organisatie die is opgericht in 1995 door de Stichting H.C.R. Bij deze organisatie zijn 70 Roemeense medewerkers in dienst. De volgende projecten hebben wij al omschreven: het Adoptieproject en de P'inancië- !e Noodhulp, investeringen in de gezondheidszorg en in het onderwijs, centrum Lalelelor en het Centrum vor)r Integra tie van jongeren (Kamertrai ning). Wij willen mi het project DagverblijF'Delfinul' (De Dol fijn) met u bekijken. In februari 2005 weid De Dol fijn opgericht, een dagopvang voor kinderen met autisme en het Downsyndroom. Al snel bleek dat specifieke diensten voor deze categorie kinde ren hard nodig waren. Beta- nia zorgde met buitenlandse financieringsbronnen voor de bouw van het centrum, waar in De Dolfijn zijn activiteiten ontplooit. Het huidige project heeft als doei de levenskwaliteit van de kinderen en hun gezin nen te verbeteren middels het aanbieden van diverse dien sten: Rehabilitatie (educatieve gedragstherapie, psychomoto rische therapie, inrichting en vorming van de persoonlijke autonomie, zintuiglijke stimu lering, logopedie, fysiothera pie, hydrofysiotherapie). Psy chologische evaluatie (evaluatie van gedrag en vaardigheden). .Advies en steun aan ouders. Sociale activiteiten, vrije tijd. Informatieverschaffing aan de samenleving. Maaltijden. Ver- \oer van huis naar het centrum en terug. De intervenüepro- gramma's zijn individueel en afgestemd op symptomen, leef tijd, IQ, functionele gedragsa nalyse, vaardigheden, verbale en non-verbale communicatie en sociale problemen. Doelen van het project zijn: Een geva rieerd aanbod van diensten vooi' kinderen met een handi cap en hun gezinnen. Stijging van de onafliankelijkheids- graad, integratie en actieve participatie in de .samenleving. Steun en informatieverschaf fing \oor de integratie van de kinderen in onderwijsinstel lingen. Belangenbehartiging voor de kinderen met een han dicap ten overstaan van diver se overheidsinstellingen. Het beïnvloeden van de publieke opinie voor een tolerante hou ding en toekenning van gelijke kansen. Voortdurende bijscho ling van de specialisten die met de kinderen werken, voor het toepassen van nieuwe onder wijsmethoden, therapieën en evaluatie-instrumenten. De capaciteit vati het centrum is zestien plaatsen. De kinderen worden in twee groepen geïn tegreerd, maar enkele uren per dag wordt er tevens indi vidueel gewerkt. De directe gebruikers \an het project zijn vier en twintig kinderen met autisme of het Downsyndroom uit de provincie Bacau en hun ouders/gezinnen. Zestien kin deren zitten in de dagopvang, de anderen komen twee tot zes keer per week. De indirecte gebruikers zijn zeven en der tig kinderen bij wie autistische gedragsstoornissen zijn vastge steld en hun ouders die eva luatie en begeleiding vragen voor de juiste therapie, even als psychologische consult en informatiemateriaal. Op zich een prachtig project en hart verwarmend te zien hoe al de medewerkers met de kinderen omgaan! Ook de resultaten zijn hoopvol, en daar gaat het uiteindelijk om. Het is gewel dig te zien hoe de resultaten zijn en dat de kinderen hier door ook een betere toekomst tegemoet kunnen gaan. Erg triest is dat er een geweldig grote wachtlijst is ontstaan; velen \'ragen om hulp maar die kan niet geboden worden van wege ruimtegebrek en natuur lijk ontbreekt het ook nu weer aan de benodigde financiële middelen. Ik hoor het u al zeg gen: weer vraagt hij om hulp op financieel gebied. Niet dat ik dat graag doe, integendeel, maar de noodzaak dwingt ons dit wel te drieii. De situatie waarin de kinderen verkeren voor de behandeling is uiterst triest. En dan zou je alle kin deren met dit probleem wil len helpen, maar hoe? De kinderen zijn het immers waard om geholpen te wor den! Ik geef nog één keer aan op welke rekeningnummers u een bedrag kunt overmaken; giro 7525531, ABN-AMRO 432525491,of RAO 314125582 t.n.v Stichting H.C.R. te Som melsdijk. Wilt u meer informatie, belt of mailt u dan naar onder staand adres; wij antwoorden u zo spoedig mogelijk. Indien u voor uw vereniging of ker kelijke instelling een presen tatie wenst over het werk van de Stichting H.C.R./Asocia- tia Betania kunt u hier ook terecht. D. Vroegindexveij, secretaris H.C.R. tel: 0187-482594, e-mail: dammis.vr-hcr@kliksafe.nl

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 7