Reacties op Zuiderdiepproject vallen Goedereede nogal mee Succesvolle wedstrijd Sasruiters Dressuur Oostmoer KNRM Geslaagd toernooi Wit Tiggelman Trofee Flessenactie World Servants ANBO opent met etentje Omloopbidons ii VW/ANWB bij Fietsen met de ANBO Christelijk Gemengd Eilandenkoor weer van start De Omloop van Goeree-Over flakkee op TV Griend sleept Gimik Uitslag RVS- wedstrijd Toeristendag succesvol voor MC De Zaffels Radio Flakkee verslaat Omloop Informatie avond zwangeren EiuvriDEn-niEiJws In totaal 72 personen leverden schriftelijk een zienswijze' in hij gemeenten Dirksland en Goedereede. Gemeenteraden beslissen na de zomer Compensatie Ter inzage Verzet C.O.V. Laudando weer van start PAGINA 4 DINSDAG 21 AUGUSTUS 2007 GOEDEREEDE/DIRKSLAND -Tientallen personen heb ben bij de gemeenten Goedereede en Dirksland officieel gereageerd op de ingrijpende plannen voor de Zuiderdiep- polders. In Goedereede zijn er 38 geregistreerd, in Dirks land 34. Hun schriftelijke reacties, zienswijzen genoemd, zijn nog geen bezwaarschrift; dat komt later aan de orde. Bert Brand, de communicatiemedewerker van Goederee de, vindt de hoeveelheid reacties "meevallen, ook gezien de omvang van het Zuiderdiepproject". "Op de aanvraag van Eneco voor het windmolenpark bijvoorbeeld kregen we twaalfhonderd zienswijzen". Door Gert van Engelen Rijnmond Text, de teletekstser- vice van de regionale omroep Rijnmond, meldde vorige week dat "de bezwaren tegen het onder water zetten van de Zuiderdieppolder bij Stellen- dam binnenstromen". Daar mee wekte het de indruk dat er sprake is van bezwaarschriften, dat de inspraaktermijn nog openlag én dat er massaal ver zet is tegen de plannen. Daar bleek op al deze drie punten geen sprake van, ontdekte het Eilanden-Nieuws bij navraag. Na de zomer beslissen de beide gemeenteraden over het wijzi gen van de bestemmingsplan nen die nodig zijn voor het natuurproject. Als compensatie voor de natuurschade die de Deltawer ken hebben aangericht, wil het projectbureau Deltanatuur het Zuiderdiepgebied herinrich- ten. Daartoe wordt zo'n vier honderd hectare omgevormd van agrarische grond naar getijdennatuur met "zeldzame, natuurlijke, brakke overgan gen". Landbouw en mogelijk bebouwing moeten hiervoor wijken. Tientallen miljoenen zijn gemoeid met het project, dat de Zuiderdiepboezeni zelf en de drie aanliggende land- bouwpolders omvat. In de nieuwe strook natte natuur op de noordrand, die deels geschikt gemaakt wordt voor recreatie, komt een kanaal - een "gezond ecosysteem dat negen kilometer lang is en dertig tot vijftig meter breed. Volgens Deltanatuur wordt met de aanleg hiervan de zoet watervoorziening op de Kop van Goeree "flink en duur zaam verbeterd". "Dat is pro fijtelijk voor de boeren die wel door zullen gaan met akker bouw." Omdat volgend jaar de Haringvlietsluizen op een kier gaan, moeten daarnaast de inlaatpunten Scheelhoek en Zuiderdiep worden opge schoven naar een plaats waar het zoute water niet komt. De nieuwe locatie wordt: vijfhon derd meter oostelijk van het gemaal Koert. Van meet af zijn werden deze plannen fel bekriüseerd, voor al door de betrokken agrariërs in het dunbevolkte gebied. Zij staan niet te springen om hun vruchtbare grond met zoet water af te staan voor een zoute slufter. Twee van hen, de neven Boudewijn en Hans Biemond in Dirksland, vinden het zelfs "pure zotheid", omdat het naar hun oordeel de beste landbouwgrond van Neder land is. Zij presenteerden een uitgewerkt en doorgerekend, alternatief plan, dat zij zelf bekostigd hadden: het Beter Plan Zuiderdiep. Daarin hou den zij het Zuiderdiep zoet en het zout buitendijks. Maar dit stopte de plannenma kerij niet, integendeel. Er kwa men informatiedagen, bijeen komsten en folders die zowel de voor- als tegenstanders bedienden, en in mei kon iede re belangstellende een pakket documenten bestuderen. Er was een milieueffectrapport. dat ingaat op de effecten die de plannen hebben op het milieu. Deze MER is verplicht zodra meer dan 50 hectare in het geding is. En er waren voor ontwerpbestemmingsplannen. Van 21 mei tot en met 2 juli lag al deze informatie tijdens de openingstijden ter inzage in de gemeentehuizen van Dirks land en Goedereede (het Zui derdiep bestrijkt het grond gebied van beide gemeenten). Op afspraak mocht de MER ook buiten werktijd worden gelezen. Tot en met 2 juli was inspraak mogelijk, althans: belangheb benden konden schriftelijk hun zienswijze naar voren brengen. Een zienswijze is een reactie aan het bevoegde gezag op een ontwerp-besluit. Het voorontwerpbestemmingsplan is zo'n concept. Een bezwaar schrift kan er nog niet tegen worden ingediend, omdat nog niets definitiefis gemaakt. "En dan", licht voorlichter Bert Brand van Goedereede toe, "kun je hooguit met een ingediende zienswijze zeggen: ik kijk er zo tegen aan." Pas zodra de overheid een besluit heeft genomen, en de indiener vindt dat zijn zienswijze niet of onvoldoende is meegewogen, kan de betrokkene bezwaar maken of in beroep gaan. Tegen de milieueffectrappor tage is sowieso geen bezwaar in te dienen. Brand: "Dit is een onderzoeksresultaat, en een voorwaarde voor aanpassing van de bestemmingsplannen. Het is geen bestuurlijk voorne men of een plan." In totaal hebben 72 personen een zienswijze ingediend: 34 in Dirksland en 38 in Goe dereede. Brand merkt over het aantal van Goedereede op: "Niet alle zienswijzen zijn negatief en er zijn mensen die op twee of drie plannen een zienswijze hebben ingediend". Hij wil ermee aangeven dat het werkelijke aantal indieners dus lager is. Hoe beoordeelt de gemeente het aantal van 38 zienswijzen? Brand: "Gezien de omvang van de natuurplannen vinden wij dit aantal meevallen. Het windmolenpark leverde 1200 zienswijzen op." Trekt de gemeente nu de conclusie dat het verzet onder de agrariërs tegen het project kennelijk niet zo massaal is? "Die vraag kan ik niet beant woorden, omdat ik niet weet hoeveel agrariërs er tussen de indieners zitten. Daar kan ik dus geen uitspraak over doen. Maar het zijn niet zoveel reacties; we zijn er niet van geschrokken. Dat neemt niet weg dat het om een ingrijpen de wijziging gaat, zeker voor agrariërs." De noordrand van Goeree, met bovenin duidelijk zichtbaar het Zuiderdiep. Hier komen het langgerekte kanaal en de nieuwe natte natuur als de plannen van Deltanatuur doorgaan. (Foto Bureau Integraal Waterbeleid en Waierscliappen, Provincie Zuid-Holland) OOLTGENSPLAAT - Het was al eerder in het jaar de bedoeling van Tennisvereni ging Ooltgensplaat om een speciaal toernooi te houden voor mannen van boven de 55 jaar. Dit is de groep waar mee Wit Tiggelman de laat ste jaren veel mee tenniste. Het gereedkomen van ver bouwing van de kantine aan de Sportlaan was toen een goede aanleiding om dit toer nooi te spelen. Door barre weersomstandigheden viel het toernooi op die datum letterlijk in het water. Door de organiserende dames van de barcommissie werd direct een nieuwe datum geprikt en dat werd afgelopen don derdag 16 augustus. Op die datum heeft een veertiental leden van heel het eiland een hele dag om de punten gestreden. Het begin van de dag startte met een beetje regen, maar naar gelang de heren het ten nispark betraden werd de zon steeds heftiger en werd onder ideale omstandigheden het toernooi afgewikkeld. Door de organisatie werd bij de start van de wedstrijden nog even stilge staan waarom de naam van Wit Tiggelman aan dit toernooi is verbonden. Immers zijn niet aflatende zorg om de kwaliteit van de banen en de omgeving te verbeteren moest ook voor het nageslacht vastgelegd wor den. Vandaar de naam van het toernooi. De wedstrijden wer den gespeeld op de uitsteken de banen, dit was ook te zien aan de inzet van deze oudere heren. Het was dan ook goed dat er een rustpauze tijdens de lunchperiode ingelast was. Allen konden toen in de prach tige kantine weer even op adem komen. Na de lunch werden de wed strijden vervolgd en toen werd OOK duidelijk dat ook He"ze enthousiaste tennisleden toch wel graag willen winnen. Om 16.45 was de laatste wedstrijd ten einde. Voordat de winnaar bekend kon worden gemaakt werd er eerst genoten van een goede potermaaltijd met een salade. Het waren spannende partijen geweest en zoals de organisatie het meldde ieder een was een beetje winnaar, maar de echte winnaar was toch diegene die 's morgens als eerste het tennispark betrad omdat hij niet meer wist hoe laat de start van het toernooi was en hij wilde beslist niet te laat zijn: Wim Vroegindeweij werd tot winnaar uitgeroepen en hij was de eerste die de Wit Tiggelman Trofee een jaar mag koesteren. De organisatie kan terug zien op een geslaagde dag en deelde tegelijk mee dat in de komende jaren het toernooi op een vaste datum gespeeld zal worden: de tweede donderdag van mei. De deelnemers zien nu al uit naar die datum in 2008. STELLENDAM/OUDDORP - Zomer 2008 zullen zeven jon geren van de Gereformeerde kerken Ouddorp en Stellen- dam afreizen naar een ont wikkelingsland om daar met de stichdng World Servants een ontwikkelingsproject op te zetten. World Servants is een christelijke organisatie die huizen, scholen, klinieken en schoonwatervoorzieningen bouwt met hulp van teams van jongeren en volwassenen uit Nederland. Om dit voor hen mogelijk te maken organiseren zij een flessenactie, om zo geld in te zamelen. Daarom vragen wij u of u al uw lege flessen en/of statiegeld bonnen wilt bewaren en op vrijdag 31 augustus en zater dag 1 september in wilt komen leveren bij Plus Tessemaker in Stellendam. Er zijn dan twee jongeren uit het team aanwe zig om uw flessen of bonnen in ontvangst te nemen en eventu ele vragen te beantwoorden of verdere uitleg te geven. Graag willen zij u bekend maken met het mooi project. Bij de Cl000 en Albert Heijn in Ouddorp staat een collectebus waar u uw flessenbon kunt indoen. Dus bewaar uw flessen en kom ze vrijdag 31 augustus en zater dag 1 september inleveren bij Plus Tessemaker in Stellendam en bij de Cl000 in Ouddorp! De collectebussen zullen voor langere tijd bij de supermark ten aanwezig zijn en zijn te herkennen aan het World Ser vants logo. Voor meer informa tie over World Servants: www. worldservants.nl. DIRKSLAND - De jaarlijkse wedstrijd van LR en PC de Sasruiters uit Dirksland ging in de herkansing in augustus nadat deze in juli was afgelast vanwege zeer barre weersomstandig heden. Net zoals vorig jaar stelde de Familie Jongeneel te Sommelsdijk hun terrein weer beschikbaar en barstte op 11 augustus het paar- dengeweld los. Naast de officiële KNHS dressuurwedstrijden werd er ook een shetlandponykeuring, een menwedstrijd en verschillende ponyspelletjes georganiseerd. De aanwezige toeschouwers werden in de pauzes getiakteeid op een kür op muziek' van moeder (Irma) en dochter (Nicole) van Niedek. Irma reed rond op de dekhengst Norbertijn en Nicole liet later op de dag haar kunnen zien op de shedander Magnifique. Vele uren voorbereiding, een stralende zon, enthou siaste deelnemers, vrijwilligers, diverse sponso ren en veel publiek maakten dat deze wedstrijd van de Sasruiters wederom een groot succes werd. De uitslagen kunt u terugvinden op de website www.sasruiters.nl. (@fotografie: M. Heijne/ Heijne Fotografie) OUDE-TONGE - De ANBO afdeUng Oostflakkee start haar activiteiten voor het nieuwe seizoen met een gezamenlijke maaltijd en bingo op woens dagmiddag 29 augustus. Vanaf 12.00 uur kan men hiervoor terecht in Ebbe.en Vloed. Het Menu bestaat uit: Gebon den Preisoep; Menu 1: Schou- derkarbonade met vleesjus. Spitskool met gekookte aard appelen; Menu 2: Vleeskroket met mosterd/mayonaise, Ita liaanse rauwkost, aardappel partjes; Hopjesvla of Fruit van de dag. Voor deelname aan het diner kunt u reserveren bij Mevr. C. van den Berg-Melissant, tel. 0187-641476. De kosten voor het diner zijn 5,95 p.p. exclusief consumpties. De kosten voor alleen de bingo zijn 4,-. Aanvang 14.00 uur Zaal open 13.45 uur MIDDELHARNIS - Vrijdag en zaterdag 24 en 25 augus tus vindt dit jaar de Omloop Goeree-Overflakkee voor de 18" keer plaats. Tijdens deze prestatiewandeltocht leggen de lopers 110 kilometer afin 24 uur Ruim 800 wandelaars lopen de route over de buiten dijken, het strand van Goeree- Overflakkee en gedeeltelijk door unieke natuurgebieden die de rest van het jaar voor publiek gesloten zijn. De wan delaars worden elk jaar door een kleine 10.000 toeschou wers aangemoedigd. In de loop van de vrijdagavond doen de wandelaars Middel- harnis aan. Om de Omloop een feestelijk tintje te geven kan men u op vrijdag 24 augus tus van 12.00 tot 20.00 uur bij VVV/ANWB Middelharniseen gratis bidon afhalen. Wees er snel bij want op op. De bidon wordt u aangeboden door het Recreatieschap Voorne-Putten, Rozenburg. Deze organisatie heeft verschillende wandel- en fietsroutes uitgezet in de regio en wil u op deze ludieke manier graag kennis laten maken met de fiets- en wandelroutes. Voor meer informatie kunt u kijken op www.zuid-hollandse-eilan- den.nl. Voor de route van de Omloop kunt u kijken op www. omloop.com. OOSTFLAKKEE - De ANBO Afd. Oostflakkee organiseert op woensdag 12 september een fietstocht naar de slikken van Flakkee. Het vertrek is om 11.00 uur van Ebbe en Vloed in Oude-Tonge. Na een toch van twee wordt er gegeten bij Restaurant 'Roxenisse', waarna de toch wordt vervolgd. Tip neem voldoende drinken mee voor onderweg. De kosten voor deelname 9,50 voor 5 september opgeven bij Mevr C.P van den Berg-Melissant tel.0187-641476. ZIERIKZEE - Het Christe lijk Gemengd Eilandenkoor begint het nieuwe seizoen met twee open repetities op maan dag 27 augustus en maandag 3 september om 19.45 uur in de Nieuwe Kerk te Zierikzee. Het bestuur nodigt iedereen uit om mee te komen zingen. Sinds de oprichting in 1998 repe teert het interkerkelijke koor o.l-v. musicus Peter Wildeman uit Tholen iedere maandag avond in de Nieuwe Kerk van Zierikzee met zijn fantastische akoestiek. De leden uit allerlei verschillende achtergronden, ook op kerkelijk gebied, vin den elkaar gezamenlijk in de muziek. Samen zingen geeft toch altijd een gevoel van saam horigheid. Het brede muziek repertoire bestaat uit psalmen, gezangen, geestelijke liederen, klassieke en vaderlandse liede ren. Ook dit jaar staan er weer leuke dingen op het program ma, o.a. een CD-opname en -presentatie. Er zal op Goeree- Overflakkee maar ook op de Zeeuwse eilanden gezongen worden. Nieuwsgierig gewor den? Schroom dan niet en kom naar de open repetities in Zie rikzee, in de kerk bij de Dikke Toren. Iedereen, van jong tot oud, is welkom. Voor meer informatie kunt u ook kijken op de website www. eilandenkoornl. GOEREE-OVERFLAKKEE - FlakkeeNieuws brengt in samenwerking met de lokale omroepen op Goèree-Over- flakkee een speciale uitzending over de Omloop van Goeree- Overflakkee. In een 26-uur durende uitzending worden de kijkers van de lokale televisie stations op de hoogte gebracht van het laatste nieuws in beeld en tekst. Tijdens de Omloop worden foto's en video-opna mes gemaakt. De foto's zien de kijkers al gelijk terug in de speciale Omloop-uitzen ding. De videobeelden worden gemonteerd voor een speciale uitzending die op donderdag 30 augustus, vrijdag 31 augus tus en zaterdag 1 september wordt uitgezonden om 20:00 en 22:00 uur Tevens zal er net zoals voorgaande jaren weer een DVD worden uitge bracht met ook beelden die niet worden uitgezonden op televisie. U kunt de speciale uitzending tijdens de omloop en de reportage op eerdere genoemde data bekijken op de volgende kanalen: TV-Goeree (gemeente Goedereede), TV- Flakkee (gemeente Dirksland en Oostflakkee) en TV-Super- star (gemeente Middelharnis). De frequentie is 840 MHz of kabelkanaal 67-I-. Meer infor matie bij uw lokale omroep of op de website van FlakkeeN ieuws, www.FlakkeeNieuws.nl. OUDDORP - Donderdag 16 augustus om 9.40 uur werd de bemanning van de Griend van KNRM Station Ouddorp gealarmeerd door het Kust wacht Centrum voor een vaar tuig aan de grond. Het bleek, na informatie van de Kustwacht- post Ouddorp, te gaan om het kajuitzeiljacht Gimik van 7,4 meter lengte en twee personen aan boord, dat in de omgeving van de boei G68 tegen de dijk lag. Ter plaatse gekomen, werd het jacht op sleep genomen en naar dieper water gebracht. Hierna werd het naar de haven van Scharendijke gesleept. Het jacht was uit die haven vertrok ken met een gestreken mast, richüng Bruinisse. Net na het verlaten van de haven hield de motor op met draaien, met als gevolg de stranding. MIDDELHARNIS - Op woens dag 29 augustus zal het nieuwe seizoen van de Christelijke Oratorium Vereniging Lau dando weer beginnen, ledere woensdag wordt er enthousiast gerepeteerd in de aijla van de scholengemeen schap Prins Maurits te Mid delharnis onder de bezielende leiding van Rinus Verhage. De repetities beginnen om 19.45 uur en zijn om 22.00 uur afge lopen. Koorleden voor alle partijen zijn in principe wel kom, maar speciaal tenoren zijn extra welkom. Iedereen die belangstelling heeft kan vrijblijvend een aan tal repetities bijwonen. Voor vragen of aanmeldingen kunt u terecht bij Arjo Wesdorp, voorzitter van het koor, tel.nr: 0187-481506. Nieuw zal het komende sei zoen zijn dat het koor, naast de dirigent, met een repetitor zal gaan werken. Sander van Houten zal iedere woensdag voor de pauze een deel van het koor onder zijn hoede nemen om de noten in te studeren. Zo zullen de muziekstukken sneller ingestudeerd kunnen worden en kan er meer aan dacht besteed worden aan het artistieke/muzikale geheel van de muziek. Het eerste concert van dit sei zoen zal op 13 oktober zijn. Uitgevoerd worden o.a. com posities van F. Mendelssohn, J. Rutter, CV. Stanfort, F. Liszt en G. Fauré. Op 12 januari 2008 zal het koor de Messiah van G.F. Han del ten gehore brengen. Voor deze uitvoering is het mogelijk dat tenoren die geen lid wil len worden, maar wel graag meezingen in dit project, kun nen meedoen. Voor informatie hierover kan men eveneens bellen met Aijo Wesdorp, tel. nr 0187-481506. STAD AAN 'T HARING VLIET - Hieronder volgt de uitslag van de dres- suurwedstrijd voor pony's, alle F proeven, gehouden op zaterdag 18 augus tus in Manege Oostmoer. Voor deze proeven dient een minimaal aantal pun ten behaald te worden van 210. Proef FI. Ilse de Beer, Dia mond, 233 pnt. Proef F2. Niels v. Neder- pelt, Sonja, 245 pnt, tevens diploma F2 behaald; Shirley V. Dam, Mickey Boy, 238 pnt; Kirsten Lokker, Saartje, 236 pnt; Marissa Reden, Katinka, 234 pnt; Carlijn v. Steenhoven, Max, 234 pnt; Svemja Markus, Passoa, 233 pnt; Matthé Kie viet, Saartje, 233 pnt; Tessa Cox, Passoa, 230 pnt, tevens diploma F2 behaald; Samira v.d. Zee, Diamond, 228 pnt; Sophie V. Rossen, Dopette, 228 pnt; Milou Arensman, Whis per, 226 pnt, tevens diploma F2 behaald; Peter Witvliet, Tazz, 226 pnt; Lonneke Cobben, Sterre, 225 pnt; Mark Cob ben, Saartje, 222 pnt; Mariska Vroegindeweij, Diamond, 222 pnt. Proef F3. Leah Tieleman, Bartje, 234 pnt; Adrianne Vijf- huizen, Daisy, 225 pnt; Judith Stevens, Dynamite, 223 pnt; Barry Grootenboer, Dynami te, 220 pnt. Proef F4. Sanne v. Nederpelt, Diamond, 237 pnt. Proef F5. Kelly Kerklaan, Dia mond, 232 pnt; Anne Spaan, Rody, 231 pnt; Emma Spaan, Dynamite, 227 pnt; Marit Hui- zer, Saartje, 227 pnt. Proef F6. Anaïs Tsakonis, Krimhberley, 236 pnt; Rowena Koster, Rody, 228 pnt, tevens diploma F6 behaald; Naomi Moerkerke, Karine, 224 pnt, tevens diploma F6 behaald; Corine v. "Veelen, Anouska, 222 pnt. Proef F7. Pieter Jan v. Halum, Tazz, 220 pnt. Proef F8. Evy v.d. Veer, Jo 'Ann, 234 pnt, tevens diploma F8 behaald; Patricia Tichem, Spikkel, 223 pnt, tevens diplo ma F8 behaald; Rachel Vrijhof, Neron, 215 pnt; Felicia Aygun, Joy, 210 pnt. Proef F9. Sanne Post, Britt, 233 pnt. Proef FIO. Nelleke Dijkgraaf, Karine, 228 pnt, tevens diplo ma FIO behaald; Carlijn Bom- as. Komeet, 225 pnt. Proef Fll. Amanda Tanis, Nenee, 223 pnt; Marlotte v.d. Veer./Jo Ann, 216 pnt. Proef F13. Miranda Bazen, Tazz, 226 pnt. Proef F16. Kim Visser, Tazz, 211 pnt, tevens diploma FI6 behaald. MIDDELHARNIS - 71 men sen durfden het wedstrijd formulier in te vullen op de 'Diekdag' te Middelharnis om té raden naar de nieuwprijs van de vrachtwagentrekker die transportbedrijf Peeman Transport B.V. belangeloos ter beschikking had gesteld. De nieuwprijs was 157.085,- Fam. J. Gierman uit Dirks land schreef 157.500,- op en zat hiermee het dichtst bij de nieuwprijs en won een diner bon van 100,-. Nog 18 ande re wedstrijdinschrijvingen kun nen een Iris-cheque ter waarde van 20,- tegemoet zien. OUDDORP - Motorcrossclub De Zaffels kan terugkijken op een geslaagde toeristendag van vorige week woensdag. Het weer hielp hier erg aan mee, de stand werd dan ook druk bezocht en er werd veel gebruik gemaakt van de mogelijkheid om op één van de motoren op de foto te gaan. Ook kon er worden gegrabbeld, en werd er popcorn verkocht. Voor de kinderen werden er ballonnen uitgedeeld. Aan het eind van de dag kon er een mooi bedrag van 635,- worden overge maakt aan de stichting Kika kinderen kankervrij. Mc De Zaffels bedankt iedereen voor de gulle giften. GOEREE-OVERFLAKKEE - Honderden deelnemers ver schijnen vrijdag 24 augustus aan de start van de Omloop in Ooltgensplaat. Het jaarlijks terugkerende evenement zal om 18.00 uur van start gaan. Uiterlijk 24 uur later dienen de deelnemer gefinisht te zijn, wederom in Ooltgensplaat. Radio Flakkee doet, evenals vorige jaren, live verslag van de loop. U kunt het staüon ont vangen op 105.3 en 105.9 FM via de ether of op 107.1 MHz via de kabel. DIRKSLAND - Bent U zwan ger? Wilt u informatie over poli- khnisch bevallen, borstvoeding of flesvoeding? Met al deze en andere vragen kunt u terecht bij de kraamafdeling van het Ziekenhuis in Dirksland. Deze afdeling geeft hiervoor twee informatieavonden waar de vragen aan bod komen. De avonden zijn gepland op de volgende data: Woensdag 5 september en woensdag 31 oktober De bijeenkom sten beginnen om 20.00 uur (in plaats van 19.30 uur!) en duren tot 21.45 uur én worden gehouden in het restaurant van het Ziekenhuis in Dirksland. Aanmelden kan via de kraam afdeling: dagelijks tot 14.00 uur telefoon 0187-607410.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 4