VAN DIS 4 A Ben JIJ al klimaatneutraal? RST^ Opmheisetoennm een zeer üümreléeljjke wübrverrekemjl Fruitplukkers m/v Ralph Jacob Jan Jan de Berg en Jolanda Groen BJ. de Bakker T.M. de Bakker-Looij Jaap van der Klooster en Tona van der Klooster- Groenendijk Satéburgers Varkenscordonbleu fi 00 Kipsteak e 50 PAGINA 3 EIIArtD01-niEUW5 PIETER BREEN Piet LIEVE OPA PIET BREEN PIET BREEN PIET BREEN PIET BREEN PIET BREEN CHR. STIGTER Chris DANKBETUIGING MARINUS CORNELIS MOOIJAART PIETER CORNELIS NAGTEGAAL Voor een zorgzame begeleiding hier MTW^y^ Tel. (0187) 60 14 87 5 HALEN 4 BETALEN Eigengemaakte Leverworst 125 '1 25 Mosterdrollade100 gram I Eigengemaakte liam Woensdag: GEHAKTDAG DINSDAG 21 AUGUSTUS 2007 PAMIHEBERICHTEN Vol spanning verwacht, mei liefde ontvangen, een kindje klein, waar wij God dankbaar voor zijn. Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon We noemen hem Ralph Ralph is op 14 augustus 2007 geboren en weegt 2405 gram, Jan-Willem en Karine Grinwis Looheul 15 3252 CC Goedereede hebben de eer u, mede namens weder zijdse ouders, kennis te geven van hiin voorgenomen huwelijk. De voltrekking zal plaatsvinden op D.V. 31 augustus 2007 om 13.00 uur in het Oude Raadhuis te Middelharnis. De kerkelijke bevestiging zal plaatsvin den om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente te Mid delharnis door de weleerwaarde heer ds. H. Harkema. Toekomstig adres: Prinses Margrietstraat 64 3241 VH Middelharnis 1982 2007 Met dankbaarheid gedenken wij dat D.V. 26 augustus mijn zoon en schoondochter en onze (groot)ouders 25 jaar getrouwd zijn. We hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. PJ. de Bakker-v.d. Hoek Irus en Gea, Lizette Martijn en Marielle Arend en Willemien Petra en Paul Rianne, Jacoliene en Tineke Prins Hendrikstraat 10 3241 GR Middelharnis "Vijftig jaar, een halve eeuw, voor sommigen meer dan een mensenleven. Want niet een ieder is 't gegund niet iedereen is zulk een tijd gegeven. Wij vieren met een dankbaar hart tezamen deze dag. En hopen dat dal ook nog lang elk jaar opnieuw zo mag. Op D.V. 23 augustus 2007 hopen onze ouders en grootouders te gedenken dat zij 50 jaar geleden met elkaar in het huwelijk zijn getreden. Els en Cor Patricia en Pieter Ilse en Emy Jaap en Marieke Riniis en Erna Chantal Jack Aat en Carlos Stefan Sylvia Daan en Mia Sanaa Amelie Oudenhil 14 3253 EE Ouddorp DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij een ieder hartelijk dankzeggen voor de belangstelling, de vele kaarten, bloemen en andere attenties bij ons 55-jarig huwelijksjubileum. Bovenal onze dank aan God die ons zo lang deed samen zijn. J. van der Welle A. van der Welle-Gebraad Burgemeester Mijslaan 23 3241 XA Middelharnis We hebben je nooit horen klagen, je hebt steeds zo je best gedmn. Je altijd bezige handen hebben nu rust gevonden, je hart dal voor ons klopte is nu stil geworden. Maar in dankbare herinnering leef je voort bij ons. Na een leven vol zorg voor alles wat hem lief en dierbaar was, geven wij u met veel verdriet kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en lieve opa echtgenoot van Neeltje Grietje Heerschap in de leeftijd van 72 jaar. Nel Breen-Heerschap Krijn en Desirée Esther Christo en Janny Marjan en Martin Esmee Fleur Sofie Peter en Karelien 17 augustus 2007 Doelweg 29 3252 AJ Goedereede Gelegenheid tot condoleren dinsdag 21 augustus van 19.00 tot 20.30 uur in vereni gingsgebouw 'Oostdam', Jongkoenstraat 1 te Goedereede. De afscheidsdienst voor familie en belangstel lenden zal gehouden worden woensdag 22 augustus om 13.30 uur in 'Oostdam'. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Mariadijk te Goedereede, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in 'Oostdam'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschou- Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. We hebhen genoten van de tijd mei jou. Nooit was ietsje te veel, xue kregen allemaal ons deel. We weten dat het jou goed heeft gedaan, wat zullen we je missen hij hel verder gaan. Liefs van je Kruukeltjes Esther, Esmee Hk, Fleur en Sofie Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom echtgenoot van Nel Breen-Heerschap in de leeftijd van 72 jaar. D.C. Brinkman-Breen J.P. Brinkman T. Breen L. Breen-Hoek L. Bienefelt-Breen HJ. Bienefelt neven en nichten We wensen Nel, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met dit grote verlies. Goedereede, augustus 2007 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Nel Breen-Heerschap in de leeftijd van 72 jaar. C.oedereede: K. Overbeeke-Heerschap J. Overbeeke W. Heerschap H. Heerschap-Hultink Rotterdam: M. Heerschap G.E. Heerschap-Wuykhuyse Slellendam: H. Heerschap D. Heerschap-Bakelaar Achthuizen: P. Heerschap A. Wolfert Stellendam: C. Grootenboer-Heerschap M. Grootenboer Ouddorp: J.A. Heerschap-Tanis Stellendam: M. Troost-Heerschap T. Troost Goedereede; M. Heerschap P. Heerschap A. Heerschap-de Jong neven en nichten Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met dit grote verlies. Goedereede. 17 augustus 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze parttime-medewerker en collega Sinds zijn pensionering is Piet in ons bedrijf werkzaam geweest. We verliezen in hem een behulpzame collega op wie we nooit teveigeels een beroep deden. We zullen hem missen. We wensen Nel, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe met dit verlies. Familie Arensman en medewerkers van Arensman Uitvaartverzorging b.v. Ouddorp, 17 augustus 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van Vele jaren heeft hij zich voor Kon. Fanfare 'Apollo' enorm ingezet. Wij zullen hem missen. We wensen Nel, de kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur, dirigent en leden Kon. Fanfare 'ApoUo' Goedereede, 17 augustus 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer trouwe oud papier medewerker Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterk te met dit grote verlies. Namens het bestuur en medewerkers van de Stichting Koninklijke Fanfare Apollo Goedereede Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een héél bijzondere man. Bedroefd geef ik u kennis dat, na een noodlot tig ongeval, is overleden mijn nog volop in het leven staande, lieve, zorgzame man CHRISTIAAN STIGTER Chris 3 augustus 1919 17 augustus 2007 Allen die hem hebben gekend, begrijpen de leegte die hij achterlaat. JStigter-van der West Stellendam, 17 augustus 2007 Corr.adres: C. Fredrikze Willem Joseph van Ghentstraat 1 3223 RFI Hellevoetsluis De crematieplechtigheid heeft plaatsgevon den dinsdag 21 augustus 2007 in het crema torium 'De Ommering' in Spijkenisse. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en lid van onze vereniging, de heer Wij zijn hem dankbaar \'oor het vele werk, dat hij voor onze vereniging heeft gedaan. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Bridgeclub 'Melissant' Melissant, 17 augustus 2007 Het is ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Wij willen dank u wel zeggen tegen familie, vrienden en kennissen voor de nooit aflatende belangstelling en de enorme hoe veelheid kaarten tijdens zijn ziek-zijn, waar hij bijzonder dankbaar voor was, en bij het over lijden van mijn echtgenoot, vader en opa Tevens willen wij bedanken de wijkverple ging, ds. Belder en ds. Van der Ziel voor de geestelijke bijstand en de heer Mans voor de correcte verzorging \an de begrafenis. Ook dank aan de conciërge en de dames voor het op tijd klaarmaken \an Elthato en de goede bediening. M.'VV. Mooijaart-van Veen Bert Annemarie en Evelien Ooltgensplaat, augustu> 2007 Als ik de dingen niet meer weet. als ik de namen niet meer ken, en al hel andere vergeel, gedenk dan wie ik voorheen was. Na een liefdevolle verzorging in het verpleeg huis "De Samaritaan' is in zijn slaap rustig en kalm overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Pietertje Punt 11-12-1920 t 18-8-2007 P. Nagtegaal-Punt Anneke Paul en Annie Marjan en Kor klein- en achterkleinkinderen Vlasakker 8 3245 XW Sommelsdijk Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 21 augustus van 20.00 tot 21.00 uur in de aula van De Samaritaan, Kon. Julianaweg 59 in Sommelsdijk. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 22 augustus 2007 om 10.00 uur in de Lukaskapel van De Samaritaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraat- plaats aan de Molenweg in Sommelsdijk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Uitvaartverzorging "GOEREE-OVERFLAKKEE" Cees Grinwis Rien de Brühne Johan Hoekman PSEEKHIllAAN 12, OUDDORP Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AD Ziirikzee I Vraag vrijblijvend ons gratis lnfonnatie|iaM<st aan ifi. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling d.m. v. kaarten, bloemen, telefoon en attenties bij ons 45-jarig huwelijks feest. Bovenal dank aan God die ons al zo lange tijd voor elkaar gespaard heeft. Ook dank aan kinderen en kleinkinderen die deze dag voor ons onvergetelijk hebben gemaakt. Joop en Adiy Tieks Dirksland, augustus 2007 Na de Heere willen wij u allen hartelijk bedan ken voor al het medeleven tijdens mijn zie kenhuisopnames, in de vorm van kaarten, telefoontjes e.a. attenties, en tevens bij mijn thuiskomst. Ook namens mijn vrouw en kinderen. J. Bal Ooltgensplaat J HARTELIJK DANK Dokter Van Eiken en verplegend personeel van kamer 2-67, dominee van Estrik en ker- kenraad van Goedereede, de familie en ken nissen voor de belangstelling bij mijn ziekzijn en thuiskomst. Bovenal dank aan de Heere, die alles welmaak- té. Ook namens mijn vrouw en kinderen. Als u thuiszorg of kraamzorg nodig heeft komt dat midden in uw privé-leven. Zorg achter uw voordeur. Kiest u ook voor Identiteit Kwaliteit? Kies dan bewust voor Zorg Bel voor meer informatie naar ons Itantoor in Goes: 0113 - 396 396 J. Grinwis Breenstraat 25a, Goedereede assurantiën financieringen hypotheken Ring 54-56, 3241 CS MIDDELHARNIS Telefoon (0187) 48 55 37 Fax: 48 66 28 nbva www.vandis.nl gl g g - S'a'is plaatsing Een stijgende zeespiegel, extreem weer, hoge temperaturen. Nederland lijkt eindelijk serieus werk te maken van het kllmaatprobleem. Ook jij kunt iets doen! Klimaatneutraal is bijvoorbeeld spaarlampen gebruiken en je TV of PC niet onnodig stand by laten staan. Overstappen op groene energie en kiezen voor klimaatneutrale producten. Een kll- maatneutraal product is energiezuinig en gemaakt met duurzame energie (zoals wind en zon). Klimaatneutraal Is overal. Talloze gerenommeerde bedrijven en organisaties hebben met steun van de Provinciale Milieu federaties de stap op weg naar klimaatneutraliteit gezet. Zo kun je nu al klimaatneutrale muziek beluisteren, klimaatneutrale bloemen kopen, je huis klimaatneutraal met gas verwarmen en kli maatneutraal met de taxi. Er zijn klimaatneutrale campings en hotels. Je kunt zelfs klimaatneutraal autorijden of vliegen! Meer weten? Kijk op www.hleriskllmaatneutraal.nl KBF; V De Provinciale Milieufederaties Deze campagne is een onderdeel van Hier, een samenwerl<ingsverband van ruim veertig goede doelen die samen aan het klimaatprobleem werken. Vfot heeft een vliegtuig met mize MMnwsternalwn? W^tie«Fte«i hotel^st met het vwdvninen van het koraaf te maken? wordt geweridaxf hetl^maatpRrfrfBeml M VM Heeft de gitaar j vanBenf^Jolink met de st^jRtg van de zeesph^t te makwï? Door de grote oogst is er plaats voor Inlichtingen bij Fruitteeltbedrijf H.J. van Rossum Kraayerdijk 35 3248 LC Melissant Tel. (0187) 603513 "^WsK Zomerstraat 5 gem./ongem. 4 voor Wl 4 voor VI 200 gram 1 150 gram halen 100 GRi BETALEN

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3