Eigen(w)aardig op (agri)culturele dag Ouddorpse modespecial in de Weststraat Vakantie Spelweek Goedereede J onger enkoor Con Amore start met open avond EIIAI1DEI1-I1IEUW5 De Kemphanen winnen in Scheveningen Afsluiting N57 Computerles sen via ANBO Mix-toernooi Koekjesactie Chr. Geref. Kerk Omloop bij RGL Ruud van Hooff terug bij S.O.F. Dubbelconcert in Grote Kerk Tholen Sporten met de ANBO Cursus 'Ouderen achter de PC' Christelijk Ouddorps Mannenkoor weer van start Koperblazers van André Rieu in Oude Tonge EIÜMlDEn-niEUWS Omloopsite Sfeer Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten Museum PAGINA 2 DINSDAG 21 AUGUSTUS 2007 SOMMELSDIJK 'Eigen(w)aarclig'. Onder deze titel organiseren Marjolijn Beu ling en Annemarijke Elema met het IVN op de (agri)culturele dag van Natuurlijk Goeree Overflakkee op 15 september een kinderlandloperstocht op het terrein van Hein Mijs aan de Kokseweg in Sommelsdijk. Er zijn twee tochten waarvan de ene om 11.15 uur en de ander om 14.45 uur start bij de hooiberg. De tocht is geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar en voert de kinderen met opdrachten en een kaart over het terrein. Het materiaal dat onderweg verzameld wordt zullen de kinderen gebruiken om na afloop samen een molen te knutselen in het kader van "het jaar van de molen". De Molenstichting staat er met twee kramen en er zal een kopie van een oude rosmolen te zien zijn. Voor volwassenen is er een workshop knutselen met natuurlijk materiaal van het boerenerf onder leiding van Lily Dee en Anneke Zuydijk. De tocht is gratis en men hoeft zich niet van tevoren aan te melden. Maximaal 40 deelne mers per keer en wie het eerst komt, die het eerst maalt. U kunt het terrein per fiets berei ken tussen de knooppunten 76 en 77 van het eilandelijke fiets- knooppunten net. Per auto volgt u de felgroene pijlen van de leerlingen van het Albeda College. Voor verdere infor matie www.natuurlijkgoeree- overflakkee.nl. GOEDEREEDE - Op 28, 29 en 3 O augustus zal in Goede reede de vakantie spelweek weer worden gehouden. Ook dit jaar staat de tent weer bij het basketbalveld aan de Jongkoenstraat. Alle kinderen die naar groep 2 gaan t/m zij die naar groep 7 gaan, zijn daar elke mor gen van harte welkom. Er wordt begonnen om half 10. De kinderen kunnen dan naar een bijbelverhaal luisteren, naar de sketches kijken, knutselen en nog veel meer. Op dinsdag- en donderdagochtend duurt het tot 12 uur en op woens dag tot half een, want dan worden er pannenkoeken gegeten. "Heb jij er ook weer zoveel zin in? Wij wel! We hopen dat er weer veel kinderen komen, breng daarom je vriendjes en vriendinnetjes mee, dan wordt het vast heel gezellig! Trouwens het thema is: Reken maar...! En wat dat allemaal bete kent.... Nou, dat hoor je dan wel!" aldus het VSW-team. MELISSANT - Binnenkort gaat hetJongerenkoor Con Amore weer van start. In dit nieuwe seizoen gebeurt dit onder leiding van het nieuwe en veelbelovende dirigent Ron van Ommen. Op de avonden van het koor staat het Woord van God, door middel van zang, centraal en daarnaast is er ook tijd voor gezelligheid. Het repertoire van het koor bestaat uit psalmen en gees telijke liederen, afgewisseld Engels- en Nederlandstalig. Op donderdag 30 augustus is er een open avond waar een ieder die tussen de 16 en 30 jaar voor is wordt uitgeno digd. De data van de kooravonden voor de eerste helft van het seizoen zijn: 13 en 27 septem ber; 11 en 25 oktober; I, 8 en 22 november; 6 en 20 decem ber. De avonden beginnen om 19.45 uur en ze worden gehouden in Verenigingsge bouw Melishof aan de Binnen weg 59-61 in MeHssant. Meer info op de website: www.cjk conamore.nl. Christelijk streel<biad op gereformeerde grondslag Uitgave: uitgeversnnij. Eilanden Nieuws b.v. Verschijning: dinsdag huis-aan-huis vrijdag abonnementen uitgave Tei. (0187) 471020. Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis. Langeweg 13, Sommeisdijl< ADVERTENTIES EN ADMINSTRATIE Tel. (0187)471020 E-mail:algemeen@gebr-dewaal.com Tarief per mm 0,35. Contracttarieven op aanvraag Siuitingstermijn zal<elill<e advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur Sluitingstermijn overiijdensberichten: dinsdag en vrijdag 7.30 uur Voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentieopdrachten l<an de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A.J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187) 471022 e-mail: j.villerius@gebr-dewaal .com Plaatsing van Ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Abonnementen (vrijdageditie) zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: Postbank 167930 Rabobank Middelharnis 342001108 Lid NNP Van toepassing zijn de Regelen voor het Advertentiewezen (ROTA). SCHEVENINGEN - De kans dat De Kemphanen, een beachvolleybalteam van Les Deux Intermezzo, dit jaar eerste worden in het totaalklassement is aan zienlijk vergroot, doordat ze afgelopen zaterdag in Scheveningen eerste zijn geworden. De basis van De Kemphanen werd gevormd door Giulio van Lint en Anton van Zijp. Door vakantie van enkele vaste spe lers werd een beroep gedaan op Perry van Zijp. Omdat het zijn eerste grote toernooi was waren de verwachtingen niet .il te hoog gespannen; het idee was om hem vooral ervaring te laten opdoen met het oog op de toekomst. Van Zijp junior was het daar duidelijk niet mee eens en liet vanaf de eerste wedstrijd zien dat hij voor de volle winst wilde gaan: hij blok te achter elkaar vijf aanvallen van de tegenstander af In de ochtendpoule werden er vier wedstrijden gespeeld. Er wer den drie wedstrijden gewon nen en één verloren, zodat de Kemphanen op de tweede plaats eindigden. Deze plaats, was voldoende om 's mid dags in een van de twee win naarspoules terecht te komen. In die winnaarspoule zaten vijf teams. Twee ervan staan ook hoog in het totaalklassement: Met en zonder krullen, dat vorige week in Scheveningen had gewonnen, en Hakuna Matata uit Maassluis. Van bei den werd met 21-19 gewon nen. Voor Hakuna Matata was dat hetzelfde resultaat als een week geleden (en de 3"^ maal deze zomer), zodat de mannen uit Maassluis hun podium plaats in gevaar zagen komen en teleurgesteld huiswaarts keerden. De andere twee teams waren duidelijk van een minder niveau, zodat de laatste twee wedstrijden redelijk eenvou dig werden gewonnen: 21-14 en 21-16. Het resultaat hier van was, dat De Kemphanen zich voor de vijfde maal deze zomer voor de finale plaatsten. De finale ging tegen De Tri pod, een gelegejnheidsteam dat voor de eerste maal meedeed. Hoewel de vermoeidheid bij de Kemphanen een rol ging spelen, had met goed en geva rieerd spel, de tegenstander regelmatig het nakijken op de aanvallen van Giulio van Lint en Perry van Zijp. Het eindre sultaat was een 21-16 overwin ning, waardoor voor de tweede maal deze zomer de dagprijs werd binnengehaald, In het totaalklassement staan De Kemphanen nu twee punten voor op All in en met nog één wedstrijdweekend (ook weer in Scheveningen) voor de boeg hebben ze alles in eigen hand om deze zomer het beachcir- cuit te winnen. STELLENDAM - Deze en de komende twee weken week zal de N57 tussen de Haring- vlietsluizen en de aansluiting Brielle (Groene Kruisweg) ver schillende keren in de avond en nachtelijke uren zijn afge sloten. Volgens het Ministerie van Verkeer en Waterstaat zal de afsluiting voor de volgende tijdstippen en weggedeelten gelden: Morgen, woensdag 22 augus tus van 20.00 uur tot donder dag 23 augustus 05.00 uur zal de N57 tussen de aansluiting Hellevoetsluis (Nieuweweg) en de aansluiting Rockanje zijn afgesloten. Van maandag 27 augustus 20.00 uur tot dinsdag 28 augustus 05.00 uur en don derdag 6 september 20.00 uur tot vrijdag 7 september 05.00 uur zal het gedeelte tussen de aansluiting Brielle (Groene Kruisweg) en de aansluiting Hellevoetsluis (Nieuweweg) zijn afgesloten. Het verkeer zal ter plaatse wor den omgeleid door middel van gele borden met de letters S, H. en R. OUDE-TONGE - De Compu terlessen, georganiseerd door de ANBO afd. Oostflakkee starten op maandag 10 en dinsdag 11 september in de Kennedystraat 27. Begincur- sus Windows XP, en vervolg cursus Internet e-mail. De cur sus bestaat uit 10 lessen van 2V2 uur koffie. De kosten zijn 125,00 en niet leden 135,00 boek. Inlichtingen bij Mevr. C. Kerp-Hameeteman tel. 0187-641688. OOLTGENSPLAAT - De twee banen van de tennis vereniging Ooltgensplaat waren zaterdag 18 augus tus weer de plaats voor het mix-toernooi dat georgani seerd werd door Juliette en Bert Lening. Een kleine veertig deelnemers hadden zich aangemeld. De prijsuitreiking die altijd door Bert Lening wordt gedaan levert naast een humo ristische waterval van woorden ook altijd verrassende win naars op. Want de organisatie heeft zich het recht voorbehou den dat niet altijd diegene wint die het meeste aantal punten heeft gescoord. Er wordt ook met emotionele omstandighe den rekening gehouden. Juist dit element maakt het altijd zo spannend welke winnaars er uit de bus komen. Dit jaar won bij de dames mevr. Thea van der Vliet-Bom en bij de heren ging de eer naar Mars JJerserik. De vreugde bij deze winnaars was juist door de reden van de overwinning bijzonder groot. Naast het spelen maakt het Indisch eten altijd een bij zonder deel van deze dag uit. Het aantal deelnemers aan de maaltijd was groter dan ooit. De inzet van Juliette voor de bereiding van deze maaltijd roept altijd weer waardering op. Het bruist weer bij TVO, maar er is nog ruimte voor nieuwe leden. MIDDELHARNIS - Van maandag 27 augustus tot en met zaterdag I september wordt er door de Christelijke Gereformeerde Kerk van Mid delharnis een koekjesactie gehouden. De opbrengst van de actie is deze keer bestemd voor: 50% de bouwkas van de Chr Geref Kerk en 50% voor Stichting Woord en Daad. Het is dus van harte aanbevolen om deze lekkere roomboterkoeken te kopen. Voor de koekjesactie komt men langs de deur in Middelharnis en Sommelsdijk. De organisatie roept op om de verkopers en verkoopsters niet teleur te stellen want ze hoopt dat na afloop van deze actie een mooi bedrag Kan worden overgemaakt voor deze goede doelen. OUDDORP - Radio Goeree Lokaal presenteert op 24 en 25 augustus weer Omloop Nieuws Radio. Zesentwin tig uur lang volgt de lokale omroep uit Goedereede de lopers van de Omloop van Goeree-Overflakkee op de voet, zodat de luisteraars geen stap behoeven te mis sen. Net als andere jaren bevat OmloopNieuwsRadio naast de live verslagen vanuit het lopersveld ook een aantal vaste items. Zo is er ieder uur het item 'Loper Belicht', waarin er live contact wordt gezocht met een deelnemer waarin hij zijn of haar verhaal en ervaringen kan vertellen aan de luisteraars en daarnaast is er de mogelijkheid voor de groetjes en verzoekjes. Hierin kunt u de lopers en de vrijwilligers tijdens de Omloop ondersteunen met een groet of muzikaal verzoek. Hiervoor kunt u mailen naar onlloop(airgl.nl Verder geeft RGL informatie over de goede doelen van dit jaar, medische tips, het actuele weerbericht en belangrijke actuele infor matie. Tijdens de omloop is tevens het geluid van Omloop NieuwsRadio te beluisteren via TV Goeree. Radio Goeree Lokaal heeft naast haar eigen homepage op het internet een speciale Omloopsite gelanceerd. Op de site vindt met informa tie en actueel nieuws over de Omloop van Goeree-Overflak kee en OmloopNieuwsRadio. De site is op te vragen via www. rgl.nl/omloop. Tijdens de Omloop speelt het internet, naast het 26 uurs radioprogramma, een promi nente rol. Het internet team zorgt elk uur voor actueel nieuws uit het lopersveld en is er een uitgebreide fotogalerij te bezichtigen. Tevens vindt men op de site meer informatie over de radiouitzending, de route van de Omloop, de goede doelen en de sponsorgalerij. Omloop Nieuws Radio vanaf 18.00 uur op vrijdagavond 24 augustus bij Radio Goeree Lokaal via Fm 105.6 en op de Kabel 105.9 Mhz (in de gemeente Goedereede). OOSTFLAKKEE - Eén van de beste schakers van Flakkee komt weer terug naar zijn schaakvereniging waar het ooit begon. Toen Ruud half in de 80-er jaren als jeugd lid bij de schaakvereniging Oostflakkee begon bleek al snel dat Ruud over een hoger dan gemiddeld talent bevatte voor het schaakspel. In het seizoen 87-88 mocht Ruud dan ook al voor de eerste keer de kampioensbeker van S.O.F, mee naar huis nemen. En dat terwijl hij als een man netje van een jaar of 12 het op moest nemen tegen de senioren. Zeker in het snel schaken bleek Ruud onover winnelijk op de club en jaar op jaar ging de beker naar Ruud. Beginjaren 90 besloot Ruud over te stappen naar de Zwarte Pion te Middelharnis. Deze vereniging was groter, met sterkere spelers en voor Ruud was die uitdaging gro ter. Jammer voor S.O.F, maar wel een logische stap. Mede gezien het feit dat een jaar later ook jeugdige spelers als Ivo Lagendijk en Michael van der Waal voor deze optie kozen werd de schaakvereni ging in Oude-Tonge steeds kleiner. Het ging zelfs dus danig slecht met de club dat er vanaf het seizoen 95-96 tot en met 98-99 niet meer geschaakt werd, wegens een tekort aan leden. De omkeer kwam toen het bestuur (dat wel intact was gebleven) het in het seizoen 98-99 weer ging proberen. En er bleek voldoende animo om een competitie op te kunnen starten. En eenjaar later werd ook dejeugdopleiding weer opgestart. Vanaf die tijd is het schaken in Oude -Tonge weer een sport die meetelt en de resultaten van de club werden door nieu we mannen als Jaques Henne- kes, Lendert van den Ouden en Ronald Sparreboom steeds beter In de externe competi tie draaide S.O.F in de derde klasse. Tijdens het jubileum jaar 2004-2005 werden aan een speler van buiten de club gevraagd om aan de externe competitie mee te doen om zo tijdens het 25-jarig bestaan eens te kijken of een stuntje mogelijk zou zijn. Mark van Putten wilde wel meedoen en werd aan het team toegevoegd. Prompt werd er naar de tweede klasse van de RSB gepromoveerd. Hierop besloot Ruud ook eenjaar mee te doen en de selectie van S.O.F bleek in de totale breedte dus danig sterk dat er spectaculair weer gepromoveerd werd naar de eerste klasse. Helaas verlie ten een aantal sterke spelers de club, waaronder Ruud, dus nu zou het wel een zware dobber worden. Toch bleek S.O.F zich te kunnen handhaven en legde afgelopen seizoen beslag op de 4" plaats in de eerste klasse. Nog belangrijker is de sfeer die binnen de club heerst. Al jaren staat gezelligheid hoger in het vaandel dan de prestaties, maar die blijken dus ook heel goed samen te kunnen gaan. Uiteindelijk heeft Ruud, vorig seizoen lid bij Charlois Euro poort Rotterdam en de Zwarte Pion, besloten dat hij net zo goed weer in zijn eigen woon plaats achter de 64 velden kan plaatsnemen. De schaakvereni ging uit Oude-Tonge is hier blij mee, temeer daar dit een extra impuls geeft aan de interne competitie. Dankzij het groeiende aantal leden heeft de schaakveren- ging nu ook een tweede team ingeschreven voor de externe competitie. Hierdoor is er voor elk lid wel de mogelijkheid om externe wedstrijden te spelen. Mede gezien het feit dat dit team zal starten in de 4e klasse is er nu ook ruimte voor de beginnende schaker Sowieso is een ieder die inte resse heeft in het schaakspel van harte welkom op de club avond. Zowel voor de begin nende als gevorderde speler is er een leuke partij te spelen en de jeugdopleiding draait al jaren op volle toeren om de benodigde schaakdiploma's te laten behalen. Het seizoen start de Ie week van septem ber en er wordt gespeeld op de woensdag in de Grutterswei te Oude Tonge (19.00 jeugd en 20.00 uur senioren. Meer informatie op www.flakkee. net/—sof HERKINGEN - Woensdag 22 augustus, 19.30 uur, ds. G.J.N. Moens. MELISSANT - Woensdag 22 augustus, 19.30 uur, ds. J. Veenendaal. OUDDORP - Donderdag 23 augustus, 19.30 uur, kand. M. Joosse. THOLEN - Op vrijdag 31 augustus hoopt de Thoolse organist Bram Bout samen met de Canadese organist André Knevel een orgelconcert met samenzang te geven op zowel het monumentale van Dam orgel alsook op een concert orgel wat extra geplaatst zal worden in de Grote Kerk van Tholen. Door de beide orga nisten is een gevarieerd pro gramma samengesteld waarbij de beide orgels apart en ook tegelijkertijd bespeeld zullen worden. Daarnaast zal ook de samenzang op het programma staan. Bram Bout begon zijn studie orgelmuziek bij zijn vader, later bij verschillende Thoolse leermeesters om uiteindelijk in Kampen les te krijgen van Willem Hendrik Zwart. Hier kreeg Bram de mogelijkheid om het prachtige orgel van de Bovenkerk te bespelen. Sinds 1986 is Bram vaste begeleider van het mannenkoor "Reho- both" uit Tholen, daarnaast bij verschillende koren als gastor- ganist tijdens concerten en CD opnames. Vanaf 1989 is hij ook organist van de Gereformeer de Gemeente in Tholen. André Knevel is geboren in Bussum. Al op zeer jonge leef tijd voelde hij zich tot het orgel aangetrokken. Toen hij 8 jaar oud was kreeg hij zijn eerste orgel en pianolessen. Zijn lera ren waren o.a. dr J.A.M.van Stokkum, Rutger van Mazijk en Willem Hendrik Zwart. André Knevel gaf zijn eerste officiële orgelconcert toen hij 19 jaar oud was. In 1975 emigreerde André Knevel naar Canada, waar hij in St.Catharines, Ontario, zijn onderkomen heeft. Hij is daar als muziekdocent verbonden aan verschillende Christelijke scholen. Tevens is hij ter plaat se kerkorganist. André Knevel heeft zijn orgelstudie afgerond met het behalen van orgeldi ploma B. Zijn leraar was Dr John Tuttle, orgeldocent ver bonden aan de Royal Conser vatory in Toronto. André Knevel maakt vele concertreizen door Canada, Amerika en Europa. Als veel gevraagd organist is hij jaar lijks op zomertournee in Nederland, voor het geven van 25 tot 30 orgel concerten, vaak ook samen met verschillende musici. De avond begint om 20.00 uur, de deuren gaan om 19.15 uur open. De toegang is vrij, er is wel een collecte ter bestrijding van de onkosten. Voor verdere inlichtingen: Ad van Oudenaarde (0166 - 604644 of 06-20634147) of Chris Donken (0166 - 604749 of 06-23780203). OUDE-TONGE - Donderdag ochtend 30 augustus kan men gaan sporten bij Sportschool Kicks aan de Stationsweg 18 in Oude Tonge. Dit wordt geor ganiseerd door de ANBO afd. Oostflakkee. aanvang is 9.15 uur en de sportschool is open om 9.00 uur. Het eerste halfuur bestaat uit Spinnig (fietsen op muziek afgewisseld met oefeningen). Het tweede halfuur bestaat uit een circuit van toestellen zoals o.a. roeien, badminton,'touwtje springen, gewichtentraining, steps, werken met een bal etc, waarbij kracht en cardio elkaar afwisselen. Na afloop is er ook gelegenheid om gezellig koffie te drinken en wat te praten met elkaar. Een ieder die het een keer wilt proberen is van harte welkom. De ANBO organiseert dit spor ten voor de jonge ouderen' "maar dat wil niet zeggen dat de ouderen dat niet kunnen, men zal meestal zelf weten wat men wel en niet kan. Er is altijd deskundige leiding aanwezig. De kosten per maand zijn 15,00. Toor inlichtingen kunt u terecht bij Mevr. L.C. van den Berge- Soeteman tel. 0187-642590. Is u interesse gewekt dan kunt u ook een kijkje nemen op de website van Sportschool Kicks www.sportschoolkicks.nl. OUDDORP - Na het grote suc ces van de voorgaande jaren zal op vrijdag 24 augustus de Weststraat in de ring van Oud- dorp aan Zee in een ware cat walk veranderen. Het is hoog tijd voor Ouddorp Fashion. Door middel van een spette rende modeshow zullen vanaf 19.15 uur vijf modehuizen hun herfst- en wintercollectie tonen en zorgen voor een ware Oud dorpse modespecial. Na een flitsende opening zullen de professionele modellen op een podium in de buitenlucht de diverse collecties tonen ter wijl ladyspeaker Berry Koote u zal voorzien van alle informa tie. Een uitgebreide collectie dames-, heren- en kinderkle ding van casual tot chique; u ziet het allemaal voorbij komen in Ouddorp Fashion! Ouddorp Fashion wordt geor ganiseerd door de Stichting Promotie Kop van Goeree in samenwerking met Mode studio Le Joujou, Modehuis Melissant, Van Hilten Mode, Ziezazo Mode en Van der Bok Schoenen. De deelnemende modehuizen in de ring zullen deze avond dan ook langer open zijn. Bij slecht weer zal Ouddorp Fashion gehouden worden in het M.F.G. Dorps- tienden. GOEREE-OVERFLAKKEE - ANBO M W Flakkee start in samenwerking met Rabobank Goeree-Over flakkee weer de PC Cursus 'Ouderen achter de PC'. Iedereen kan hieraan deel nemen, lid of geen lid van de ANBO. Men kan zich opgeven voor een Basis- of een vervolgcursus. Start Basiscursus is op woens dag 3 oktober 2007 en wordt gehouden in de Rabobank te Stellendam. Dit betreft negen lessen, die elk beginnen om 14.00 en om 16.30 uur eindigen. Voor nadere informatie of opgave kunt u bellen naar 0187-483913 06-20404005. Als u wilt deelnemen wachf dan niet te lang dat voorkomt teleurstelling. OUDDORP - Zaterdag 25 augustus hervat het Christe lijk Ouddorps Mannenkoor weer haar repetities. Er wordt elke zaterdag gerepeteerd in gebouw Eben-Haëzer aan de Preekhillaan te Ouddorp van 17.30 tot 19.15 uur. De repeti ties worden onderbroken door een koffiepauze. ■Ieder die van zingen houdt is van harte welkom. Wellicht weet u nog niet waarom de leden zo enthousiast zijn en wat hen bindt? Als u de repe tities bezoekt zult u de onge dwongen sfeer ervaren die voor het koor, o.l.v. dirigent Ab Vroegindewey, zo kenmer kend is. Belangstellenden worden uit genodigd om eens te komen luisteren. Er worden hoofdza kelijk psalmen, met of zonder tegenstem gezongen en geeste lijke liederen. Het Itoperblazerseiisemble uit liet orkest van André Rieu. OUDE-TONGE - De werk groep 'Oude Tonge in Beweging' is er in geslaagd een uniek gezelschap naar Oude Tonge te halen: In de Grutterswei speelt op 8 september het koperblazer sensemble uit het beroem de orkjest van André Rieu. Het gezelschap (Rieu-Brass) bestaat uit tien personen en men verzorgt een avondvullend programma. Behalve bekende stukken uit het Strauss- Rieu- repertoire brengt men ook andere toppers ten gehore, zoals b.v. Let it be van de Beat les en Circus Renz.Het zal een mengeling worden van ver schillende muziekstijlen, die zorgen voor een afwisselende muzikale avond. Niet alleen het koper uit het orkest zal te horen zijn: ook vleugel, slag werk, accordeon en zelfs alpen hoorns komen aan bod. De avond begint om 20.00 uur en de toegangsprijs is 7,50 Kaarten in de voorverkoop zijn verkrijgbaar bij de Grut terswei 641500), J.Reyntjes, Willemstraat 4 en M. Roovers, Kaai 17 in Oude Tonge. Voor de liefliebbers van de André Rieu-muziek is deze avond een unieke kans een aantal leden van het orkest eens in levende lijve en van dichtbij te zien. Ook de orkest leden zelf zien er naar uit om weer eens in een kleinere zaal te spelen, waar veel meer con tact met het publiek is. "In de grote muziekballen zien we zelf het publiek voornamelijk via de videoschermen", aldus ensembleleider Ruud Merx. Op dezelfde dag is van 10.00 tot 16.00 uur museum Auperlé aan de Capelleweg 80 in Oude Tonge geopend: dit museum herbergt dentallen oldtimers; auto's motoren, bromfietsen, maar ook oude radio's, speel goed, enz. De toegang is gra tis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 2