Woongoed Flakkee financieel medewerker Woongoed Flakkee a. een beleidsmedewerker v/m b. een balie/administratief medewerker v/m Jaarmarkt Dirksland Ford dealer Witvliet presenteert de Zaken- auto van het Jaar 2007 Handhaving vergunning ter discussie (36 uur) EIIAtlDEI1-l1IElJW5 v/m Interesse? Juryleden prijzen rijeigenschappen en prijsniveau Ford Focus MIDDELHARNIS - Ford- dealer Witvliet presen teert in zijn showroom vol trots de nieuwe Zakenauto van het Jaar 2007. Afgelo pen week koos de jury van de jaarlijkse verkiezing, georganiseerd door vak blad Automobiel Manage ment, de Ford Focus als absolute winnaar van 2007, waarbij de Focus en de Ford-organisatie niets dan lof te beurt vielen. Om het succes van de Focus in de zakelijke markt nog verder te vergroten, levert Ford-dealer Witvliet nu een aantrekkelijk en com pleet Business Pack voor de Focus. Lovende kritieken Business Pack Loterij Per Amore voor 16 uur per week en voor 20 uur per week Les Deux Intermezzo sluit indoorseizoen af PAGINA 5 DINSDAG 3 JULI 2007 Woningbouwvereniging Woongoed Flakkee is een ambitieuze woningbouwcorporatie die aan de weg timmert. Woongoed Flakkee beheert circa 2700 woningen, garages en een aantal woonvormen in de gemeente Middelharnis en de woonkern Oude Tonge van de gemeente Oostflakkee. Kwaliteit staat hoog in het vaandel. Zowel van haar dienstverlening als van haar bezit. De komende jaren wil Woongoed Flakkee haar rol als maatschappelijk ondernemer versterken. Daarnaast wil zij met de organisatie verder gaan op de weg van professionalisering. De werkorganisatie bestaat momenteel uit 24 medewerkers. Op de afdeling Bedrijfsbeheer werken 5 medewerkers. Als gevolg van het vertrek van een medewerker zoeken we voor de afdeling Bedrijfsbeheer een Functie: Het uitvoeren van financieel-administratieve werkzaamheden, waaronder de project- en onderhoudsadmini- stratie. Het assisteren bij het samenstellen van de jaarrekening, financiële begrotingen en periodieke rappor tages en andere voorkomende administratieve werkzaamheden De medewerker staat onder leiding van het hoofd van de afdeling Bedrijfsbeheer. Wij vragen Een bedrijfseconomische opleiding op HBO-niveau Werkervaring Cijfermatig en analytisch sterk onderlegd Financieel specialist die zowel scherp is op detailniveau en de grote lijn kan bewaken Hands-on mentaliteit en kritisch ingesteld Kennis en/of met onderhouds-en projectadministratie is pré Communicatieve vaardigheden Wij bieden Een veranderende en uitdagende werkomgeving. We kennen een informele sfeer, korte lijnen en zijn gericht op het verbeteren van onze interne en externe dienstverlening. Salariëring geschiedt conform de CAO woondiensten. We kennen een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitaties, vergezeld van uw CV, binnen 2 weken na de verschijning van dit blad, richten aan de directeur van Woongoed Flakkee, dhr S. van Nieuwaal, Postbus 98, 3240 AB Middelharnis of emailen naar zijn emailadres: s.van,nieuwaal@woongoedflakkee.nl Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Koos Goedegebuur (hoofd bedrijfsbeheer) via het telefoonnummer (0187) 471071 Informatie en/of vragen over de procedure zijn te verkrijgen bij Kees van 't Zelfde van personeelszaken via (0187) 471071 Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "De titel Zakenauto van het Jaar 2007 onderstreept de kracht van de Kotiis en de Ford-organisatie," aldus Van der Made van Ford-dealer Witvliet. "Vanzelfsprekend waren wij al overtuigd van de kwaliteiten van de Focus, maar deze aansprekende titel bevestigt nogmaals het succes van ons merk in het zakelijke segment. Met de S-MAX als sterke troef en de introductie van de nieuwe Mondeo kun nen zakelijke rijders abso luut niet langer om ons merk heen." De jiny van de Zakenauto van het Jaar 2007' verkiezing toonde zich uiterst positief over zowel de Ford Focus als de kwaliteit van de Ford-orga nisatie. Zo betitelde de jury de Focus als "een werkelijke klas- bak in zijn segment" en pre zen de juryleden de prestaties van de auto. "In de Focus tel je mee. De auto rijdt als het welbekende scheermes. Per fecte rijeigenschappen - hel Ford-onderstel staal alom als formidabel bekend, een gede gen restwaarde, een gedrexen importeur en een merk dal hard werkt aan zijn imago zijn de ingrediënten voor suc ces," luidde het concluderende jinyoordeel. Naa.st het uitroepen van de Ford F'ocus tot Zakenauto van het Jaar 2007 prees de jury ook de organisatie achter hel suc cesvolle Ford-niodel. "De wel overwogen keuzes van F'ord, een zich sterk posiliel' ontwik kelende organisatie, een goed productgamnia en, last but nol least, een uilslekende prijs- piestatieverhoiiding, liebben ertoe geleid dat de jiny de Ford Vocuü tot Zakenauto xan het Jaar 2007 heeft gekozen. Wij feliciteren Ford met dit prachtige resultaat." Vooruitlopend op en vol ver trouwen over de uitslag \an de verkiezing introduceerde Ford-dealer Witvliet recent al de aantrekkelijke en zeer com plete Business Pack uilvoe ring van de Ford Focus. Feu opzichte van de basisuitrus ting beschikt de Focus Busi ness Pack extra over een Blau- punkl Travelpilot EX navi gatiesysteem. Business Seals met een zesvoudig elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met lendensleunverslelling en een in hoogte verstelbare pas sagiersstoel, en parkeer-senso- ren. Van der Made van Ford-dea ler: "Met de Business Pack onderstrepen wij het zakelijke succes van de Ford Focus als Zakenauto van het Jaar 2007. Voor de zakelijke rijder komt deze extra uitrusting in het - letterlijk - zakelijke \erkeer bijzonder goed van pas. Maar ook automobilisten die de auto DIRKSLAND - Gemeente belangen Dirksland en de fractie Huber hebben de discussie over het handha vingsbeleid van de gemeen te een nieuwe impuls gege ven. Dit toegespitst op de handhaving van de vergun ning van een veebedrijf aan de Molendijk te Melis sant, dat veel klachten van omwonenden genereert. Het bedrijf verwerkt afval van de voedingsindustrie tot veevoeder. Door Kees van Rixoort Gemeentebelangen en Hnber kwamen donderdagavond, tijdens de laatste raadsverga dering, met een flink aantal xragen aan het adies van wet houder Koningswoiid. Samen gevat kivamen de vragen neer op dé centrale vraag: waarom heeft de liandluning van de gemeente nog altijd niet geleid lot het veixlwijneii \an deo\'er- last en de klachten? De wethouder gaf een ant woord met daarin woorden als procedine, rechtszaak en mediation. Ook noemde hij een brief van 8 jinii, waarin het gemeentebestuur de MeHs- santse ondernemer duidelijk maakt dat de maat vol is en dat hij een 'last onder dwangsom' en eventueel strafrechterlijke stappen tegemoet kan zien als de situatie niet verbetert. "Wij willen er ook een keer van af en wij willen ook een aanvaardba re situatie voor de omwonen den", aldus de wethouder. Hij meldde vooral veel heil te zien in N'ei'plaatsing van de overlast gevende activiteiten naar een andere locatie. Cienieentebelangen en Fluber zeitlen meer te zien in het intrekken van de vergunning. "Bij iemand die voortdurend niet volc)oet aan zijn vergini- ning heb je de mogelijkheid zijn vergunning in te trekken", akUis Leenders (Gemeente belangen). Hij gaf toe dat het een zxvaarwegend middel is om een ondernemer te corrigeren. "Maar hij loopt langs de gren zen van de legaliteit. Het lijkt erop dat het buurtje pesten is gewoitlen. Mediation heeli even geholpen, maar daarna is het spelletje opnieuw begon nen." Huber drong aan op bestuurs dwang, "want dwangsommen helpen niet. De man gaat gewoon door. Hij is voortdu rend in overtreding." Volgens Huber is het bovendien een "kwalijke zaak" dat de gemeen te zijn eigen milieuvergunning niet afdoende kan handhaven. "Dat betekent dat wij medever antwoordelijk zijn voor de gang \an zaken. Het wordt hoog tijd dat hier wal gebeurt." VVD-raadslid Zwanenburg zei verbaasd te zijn dat een vergunning uit 1993 nooit is aangepast of herroepen. "Er is sindsdien nogal wat veranderd in de milieuwetge\ing. Een ver gunning is niet oneindig; vaak wordt hij jaarlijks herzien." uitsluitend privé gebruiken zullen het geavanceerd naviga tiesysteem, de parkeerhulp en de stoelen met een verhoogd comfort zeker op waarde welen te .schatten." Hel Business Pack voor de Focus vertegenwoordigt een waarde van 2.000 euro, maar om de titel Zakenauto van het Jaar 2007 extra kracht bij te zetten, geldt voor de Ford Fflcus Business Pack slechts een meerprijs van 39,") euro. STELLEND.AM - De winnende lotnummers van de loterij, die eerder dit jaar door het gospel koor Per .\more werd georga niseerd, zijn: 1906, 2261, 1875, 2311, 1769, 1951, 1187, 2038. 1083, 1632, 2026. 1375, 1476, 1245, 1425, 2137, 2312, 1073 en 0906, De winnaars zijn intus sen al verrast met de prijzen, die door de vele sponsors ter beschikking werden gesteld. s Woningbouwvereniging Woongoed Flakkee is een ambitieuze woningbouwcorporatie die aan de weg timmert. Woongoed Flakkee beheert circa 2700 woningen, garages en een aantal woonvormen in de gemeente Middelharnis en de woonkern Oude Tonge van de gemeente Oostflakkee. Kwaliteit staat hoog in het vaandel. Zowel van haar dienstverlening als van haar bezit. De komende jaren wil Woongoed Flakkee haar rol als maatschappelijk ondernemer versterken. Daarnaast wil zij met de organisatie verder gaan op de weg van professionalisering. De werkorganisatie bestaat momenteel uit 24 medewerkers. Als gevolg van het vertrek van een medewerker zoeken we voor de afdeling Woondiensten De afdeling Woondiensten is o.a. verantwoordelijk voor het huurbeleid, woonruimteverdeling, serviceverlening, onderzoeken (enquêtes), bewonersoverleg en dagelijkse klantcontacten. Functie a: De beleidsmedewerker die wij zoeken, houdt zich bezig met het ontwikkelen van beleid op het gebied van Woondiensten. De medewerker stelt schriftelijke rapportages of notities op voor de directeur-bestuurder met het managementteam. Ook houdt de medewerker zich bezig met het ontwikkelen, opstellen en verwerken van diverse enquêtes die in het kader van klantvraagstukken (klanttevredenheid, woonruimteverdeling e.d.) worden gehouden. De medewerker houdt zich voorts bezig met het verzamelen van informatie die uit het geautomatiseerde informatiesysteem (Tobias) is verkregen en werkt de gegevens uit in heldere statistische matrices en grafieken. De medewerker is inzetbaar voor alle in de organisatie voorkomende werkzaamheden. De medewerker staat onder leiding van de het hoofd van de afdeling Woondiensten. Wij vragen - Een opleiding op HBO-niveau - Werkervaring - Zelfstandig - Goed functionerend in teamverband - Kan zich zowel schriftelijk als mondeling uitstekend uitdrukken - Heeft ervaring met en gevoel voor automatisering - Goede kennis van Microsoft Word, Excel, Powerpoint - Kennis en ervaring bij woningcorporaties strekt tot aanbeveling Functie b: De balie/administratief medewerker Woondiensten is belast met het waarnemen, ondersteunen en verrichten van balie- en administratieve werkzaamheden voor de interne organisatie en de externe klanten. De werkzaamheden houden o.a. in het bedienen van de telefooncentrale, ontvangen van bezoekers en helpen van de interne en externe klanten, postverwerking, bijhouden digitaal archief en huishoudelijke taken. Wij vragen - Een administratieve of secretariële opleiding op MBO-niveau - Representatief, goede sociale vaardigheden en klantvriendelijkheid - Goede mondeling en schriftelijke vaardigheden voor het beantwoorden van vragen, schrijven en corrigeren van brieven - Zelfstandigheid - Goed kunnen werken in teamverband - Kennis van Microsoft Word, Excel en Powerpoint - Kennis van en gevoel voor automatisering en archivering Kennis en ervaring bij woningcorporaties op het gebied van woondiensten strekt tot aanbeveling Wij bieden Interesse? Een veranderende en uitdagende werkomgeving. We kennen een informele sfeer, korte lijnen en'zijn gericht op het verbeteren van onze interne en externe dienstverlening. Salariëring geschiedt conform de uitstekende CAO woondiensten. We kennen een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke sollicitaties, vergezeld van uw CV, binnen 2 weken na de verschijning van dit blad, richten aan de directeur van Woongoed Flakkee, dhr. S. v. Nieuwaal, Postbus 98, 3240 AB Middelharnis of emailen naar zijn emailadres: s.van.nieuwaal@woongoedflakkee.nl Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Martin ten Have (hoofd Woondiensten) via (0187) 471071 Vragen over de procedure zijn te verkrijgen bij de Kees van 't Zelfde van personeelszaken via (0187) 471071 Een assessment kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hoewel de naam jaarmarkt oorspronkelijk verbonden was aan een bepaald recht dat een stad ot' dorp xan een ambachtsheer kreeg, wordt de term jaainiarkl tegenvvoordig - nu er officieel geen steden of dorpen meer zijn - steeds N'aker gebruikt om een jaar lijks terugkerende activitei ten- annex rommelmarkt mee aan te duiden. Zo ook de jaar markt \an de Gereformeerde Gemeente te Dirksland, die traditiegetrouw georganiseerd wordt op de laatste zaterdag vóór de xakantie van het voort gezet onderw ijs. Daar er elk jaar al ver \'oor de aanvangstijd mensen staan te dringen voor hel hek van het parkeerterrein aan de Mozart- singel, is besloten dit jaar om negen uur te beginnen, zodat 11 na uw bezoek aan de markt nog tijd hebt voor andere zaken. Niet dat u geen hele dag op deze jaarmarkt door zou kunnen brengen. Integendeel, er is ook dit jaar weer voor elk wat wils, waar u de hele dag niet het hele gezin mee kimt vullen. Naast de gebruikelijke zaken die u op zo'n markt aan kunt treffen, is er dit jaar ook een kraam met zeer voordelig nieuw speelgoed, terwijl de afdeling kleding uitgebreid is met een stand met dames- en kinderkleding, speciaal voor de wal jongere dames en de wat oudere kinderen. Ook is er dit jaai' voor het eeist een roofvogeldemonstratie, waar u elders in dit blad meer ovei- kunt lezen. Bestond hel thema veiligheid vorig jaar nog uit alleen een stukje EHBO, dit jaar is het hele scala aan \ei- ligheid.sdiensten aanwezig. De politie met een mobiele meld- kamei, die onder leiding van een gids bezocht mag worden, een laser-gun, waarmee pre cies gemeten kan worden hoe hard je loopt, en een politie- motor. De brandweer met o,a, een demonstratie wrakknip- pen en de ambulancediensl met een ambulance en motor. Er is ook een fotograaf die foto's maakt, bijv, als je op één \an de motoren of in een even eens aanwezige politie Porsche zit. Maar ook kunnen er nostal gische Ibto's worden gemaakt, bijv. in klederdracht. Ook is er een hoogwerker die tot dertig meter hoogte reikt. Flet .Sigma team uit Ouddorp geeft de hele dag door demonstraties over hulpverlening bij calamiteiten. Ook nieuw zijn een stand met lietskarren in diverse .soorten en maten en een kraam met schilderijen. Er zijn dit jaar 45 kramen, waar\an 5 met tweedehands Dinsdag 26 juni en vrijdag 29 juni waren de afsluiten de avonden van het volley balseizoen 2006-2007 van volleybal vereniging Les Deux Intermezzo. Aangezien verschillende leden doorgaan op het strand, betreft het de afsluiting van het indoor seizoen. Dinsdag startten de mini 's en D-jeugd niet een levend Ganzenbord, wat door de Les Deuxtjes - de jeugdacliviteitenco'mmissie van de vereniging - en trai ners was uitgezet. Met veel enthousiasme werden de opdrachten, verspreid door de zaal, uitgevoerd. Er werd nog even gevolleybald en de kin deren sloten af met een pata tje met frikandel/kroket in de kantine van De Staver en met boeken en 8 met allerlei snuis terijen die gewoonlijk op een rommelmarkt aangeboden worden. Al met al belooft het weer een markt te worden die voor menigeen het bezoeken zeker \vaaid is. een tevreden gevoel gingen de kinderen huiswaarts. Les Deux Inlermezzo verplaats te zich naar hét thuisfront van dit seizoen: De Gooye in Dirksland, waar de senioren en recreanten een afsluitend mixvolleybaltoernooi speel den. Tussendoor vond nog een officiële handeling plaats. .Sponsor van Lint had zijn sponsorcontract met Les Deux Intermezzo opengebroken en zijn bijdrage verruimd. Een heuglijk initiatief voor de ver eniging. Naderhand werd nog gezellig geborreld. Ook aan komend seizoen zal er zowel in De Staver als in De Ciooye gespeeld worden, dus net als dit seizoen twee thuisfionten. Vrijdag had de B-en C-jeugd van Les Deux Intermezzohun de afsluiting van bet seizoen bij voorzitter Paul van Lint in de garage en tuin, met een barbecue en lussen de buien door lekker volleyballen. Het was een geslaagde avond. Vanaf aanstaande dinsdag speelt les Deux Intermezzo vanaf half 8 (bij goed weer) op het strand van 't Hoad. Verder speelt een aantal teams bij het Palm Beachvolleybalcircuit. En als klap op de vuurpijl is 20 juli de tweede aflevering van het eigen van Lint Beach- volleybaltoernooi met negen herenteams en vijf dames teams op het Diekhuusplein in Middelharnis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 5