isgo Mlddelharnls MEDISCHE DIENSTEN Opbrengst collecte Maag Lever Darm Stichting EHAtH]E|i,niEUW5 GOEDEREEDE .M^.g.-m.m.M..m,m.^M^m.w^i.i PAGINA 8 VRIJDAG 29 JUNI 2007 'iitW Ê.^Émm GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op18juni2007van: - Ministerie van Defensie, Dienst Vastgoed Defensie voor tiet geheel plaatsen van 3 zendmasten op het perceel Klarebeekweg 17, 3253 LC te Ouddorp; - E.K. Pikaart voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Havenweg 38, 3253 XD te Ouddorp; - P. Otte voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Kelderweg 70,3253 TD te Ouddorp. Op 19 juni 2007 van: - H.C. Netten voor het geheel plaatsen van een woon wagen op het perceel Parkhaven 2,3251 BK te Stel- lendam. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvan gen. Op 18 juni 2007 van: - Ministerie van Defensie, Dienst Vastgoed Defensie voor het slopen van diverse zendmasten op het per ceel Klarebeekweg 17,3253 LC te Ouddorp. Op 20 juni 2007 van: - M. Roozemond voor het slopen van de garage/ber ging op het perceel t^iieuweweg 2, 3251 AT te Stel- lendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 3 juli 2007 in het gemeentehuis te Brielle. De eerstvolgende vergadering van de welstandscommis sie (gemandateerde behandeling) is op 2 juli 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderin gen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze ver gaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - R. Hameeteman voor het (gewijzigd) plaatsen van een berging op het perceel Geleedststraat 4, 3253 BE Ouddorp (15 juni 2007); - M.A. Steehouwer voor het geheel vernieuwen van de blokhut bij de recreatiewoning op het perceel 't Bosje 5,3253 BT Ouddorp (19 juni 2007); - Fam. Vroegindeweij voor het plaatsen van een (ver vangende) blokhut en het wijzigen van de indeling van de recreatiewoning op het perceel Mosselbank 53 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp (21 juni 2007); - P.G. Toose voor het vergroten van de recreatiewo ning en berging op het perceel Dolphijn 25,3253 LC Ouddorp (21 juni 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum GEMEENTE DIRKSLAND Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 3 juli 2007 om 10:00 uur in het ge meentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van dê re gionale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 3 juli 2007 om 14:00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Brielle, Slagveld 36 te Brielle. Bekendmal^ingen Algemene wet bestuursrecht Reguliere bouwvergunning verleend aan: - Gemeente Dirksland voor het aanleggen van een tij delijke parkeervoorziening (voor de duur van maxi maal 5 jaar) gelegen aan de Mozartsingel (t.o.Verdi- laan) te Dirksland (19-06-07). Vergunning verleend aan: - Tennisclub Melissant voor het organiseren van feest avond op tennispark. Binnenweg 72, Melissant op vrijdagavond 6 juli 2007 (15 juni 2007); - Activiteitencommissie Hersteld Hervormde Ge meente voor huis-aan-huis verkopen van ijstaarten in dorp Melissant op 30 juni 2007 (15 juni 2007); - L.J. en C. de Leeuw voor het stoken van snoeihout (19 juni 2007); - V.O.F, van Prooijen-van der Valk voor het stoken van van bekendmaking is tussen haakjes achter het besluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wet telijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede maken bekend dat het voornemen bestaat om met toepassing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, junc- to artikel 20, lid 1 sub a onder 3 BRO bouwvergunning te verlenen aan: - PA.L.M. Billet-Luijkx voor het oprichten van een (ver vangende) bloktiut bij de recreatiewoning op het per ceel De Toekomst 813253 TA Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 2 juli 2007 gedu rende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Aanvraag Koninldiji^e onderscheiding Sommige mensen verdienen een Koninklijke onder scheiding. Waarschijnlijk is het bekend dat u iemand kunt voordragen voor een Koninklijke onderscheiding die rond Koninginnedag wordt uitgereikt. Het is echter minder bekend dat de aanvraag al op 15 augustus in het jaar er vóór binnen moet zijn bij de gemeente! Meer weten? Kijkt u dan op de website van de ge meente: www.goedereede.nl, of bel met de heer Lok ker van de gemeente. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde' ge meente brengen ter openbare kennis, dat op 21 juni 2007 door hen een verkeersbesluit is genomen over hef aanbrengen van een voetgangersoversteekplaats in de Hofdijksweg te Ouddorp bij de ingang van het parkeerterrein van de Rabobank. Tevens maken burgemeester en wethouders van voor melde gemeente bekend, dat op 21 juni 2007 door hen een verkeersbesluit is genomen over het toestaan van laden en lossen van voertuigen in de Pieterstraat te Goedereede. Bovengenoemde verkeersbesluiten liggen gedurende de openingstijden ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na be kendmaking van een besluit tegen dat besluit een ge motiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het bestuurs orgaan dat het besluit heeft genomen. Voor degene die een bezwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de mogelijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondissements rechtbank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. fnatiliinweg 2, Goi^flrwtie, Poilbus 3S, 3253 ZOOuddofp, InterRel: ww.go«Jeree({e,d W. (0U7) ifü 00/ fm 49 2f 2i E«8: gametkUéaoeieraitd 0{»ningsti|(!en: maandag, wtHiudag en donderdag van 09.00 -12.00 en van 13.00 tot 16.00 m. Dinjdag en vrijdog von 9.00 tot 12.00 uw. Op donderdagovond is liet gameentetiuii open van 16.00 tol 19.30. Tijden! de ovonflopenitelling zifn aleen de p«bli«H»li», kil rorglotel en bot Hiaal von de latobanl open, fit' snoeihout, Boomvliet 9, Dirksland (19 juni 2007); - Stuurgroep UI dagen voor organiseren 1+1 dagen in Sportcomplex "De Gooye" op 2122 en 23 augus tus 2007 en voor het plaatsen van aankondigingbor den (19 juni 2007); - Muziekvereniging Amioitia voor organiseren van zo meravondconcert op 11 juli 2007 op plein voor Ver enigingsgebouw De Schakel. De kruispunten: Be- atrixlaan-Philipshoofjesweg, Beatrlxlaan-Margrlet- laan, Irenelaan-Ring en Irenelaan-Marijkelaan wor den dan tijdelijk voor het verkeer afgesloten (19 juni 2007). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voor gelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffie recht verschuldigd. Voorstreol 15, Postte 10,3247 ZG Ditlslond. Internel: ww.dirltsland.nl. Iel. (0187180 80 la« 60 37 9? /«loS; inMdirlalond.nl Openjigsliiden: m t/m vr 09.00 tot 12.00 en 13.30 lot 16.00 w. Gemeentehuis gesloten De gemeente Middelharnis krijgt een nieuw automati seringssysteem. Het installeren van dit systeem neerrt ruim twee dagen in beslag. Gedurende deze tijd is het computernetwerk bulten gebruik. In verband hiermee is het gemeentehuis gesloten op donderdag 5 juli 2007 na 16.30 uur (avondopenstelling gaat dus niet door!) en op vrijdag 6 juli 2007. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende sloopvergunningen: - Sommelsdijk Oostdijk 61 - gedeelte achterzijde pand (180607); - Sommelsdijk, Molenlaan 26 - slopen verbindings gang en enkele binnenmuren van schoolgebouw J.C. van Gentschool (180607); - Nieuwe-Tonge, Groeneweg 5 - slopen schuur/ber ging, kas en gedeelte keuken (180607). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffende beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Inspraak voorontwerp bestemmingsplan Hernesseroord Inleiding Naar aanleiding van gewijzigde inzichten in de zorg voor verstandelijk gehandicapten hebben stichting De Open Ankh, als eigenaar van de grond, en stichting Zuidwester, als huurder/gebruiker een plan ontwikkeld om van 'Hernesseroord' een geïntegreerde woonwijk te maken. De uitgangspunten voor deze herpntwikke- ling zijn vastgelegd ïn een ontwikkelingsvisie. Vervol gens is een stedenbouwkundig referentieplan ontwik keld. Recent is ook het voorontwerp van het bestem mingsplan 'Hernesseroord' gereedgekomen. Globale inhoud plannen Het plan voorziet in het oprichten van 372 woningen. Daarvan zullen er 56 door cliënten worden bewoond. De resterende woningen zullen in de markt worden ge zet. Mede omdat ruim 200 cliënten op 'Hernesseroord' blijven wonen, zal de woonwijk autoluw worden inge richt. Het kwaliteitsniveau van de parkachtige omge ving zal zoveel mogelijk worden gehandhaafd. Een nieuwe kinderboerderij behoort eveneens tot de mo gelijkheden. Inspraak Het voorontwerpbestemmingsplan wordt namens de gemeente toegelicht op een inspraakavond, die za) worden gehouden op woensdag 4 juli aanstaande, om 19.30 uur in het ISGO kantoor aan de dwarsweg te Ontvangen aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvan gen voor: - het plaatsen van een tuinhuisje op het adres lang straat 49,3256 AL te Achthuizen (ontvangen op 12 ju ni 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Juliana- straat 25,3255 BG te Oude-Tonge (ontvangen op 19 juni 2007). een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ont vangen voor: - het legaliseren van doorgevoerde afwijkingen op"de eerder verleende bouwvergunning voor realisatie van een bedrijfspand op het adres Boezemweg 5, 3255 MC te Oude-Tonge (ontvangen op 21 juni 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de Ingekomen aanvragen kunnen géén be zwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat: een reguliere bouwvergunning Is verleend voor: - het bouwen van een veestal op het adres Kruispol- dersedljk 5, 3257 LJ te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 21 juni 2007). met toepassing van artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Den Bommel kom 1980' voor het overschrijden van de maximaal te bebouwen op pervlakte en daarnaast een lichte bouvin/ergunning is verleend voor: Middelharnis. Na de toelichting bestaat de mogelijkheid op het bestemmingsplan te reageren. Om u in staat te stellen nader van het voorontwerpbestemmingsplan kennis te nemen, ligt het plan gedurende de periode 2 tot en met 30 juli aanstaande voor iedereen ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. Tijdens de ze periode kan ook schriftelijk op het plan worden ge reageerd. Van de mondelinge en schriftelijke reacties wordt een verslag gemaakt dat te zijner tijd met het be stemmingsplan aan de raad zal worden aangeboden. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - J. Weeda voor het oprichten van een woning en ga rage op het perceel Joost van den Vondellaan 152 te Middelharnis (190607); - G. Dupree voor het uitbreiden van de woning op het perceel Vrouwtjesweg 54 te Stad aan 't Haringvliet (190607); - Gemeente Middelharnis voor het plaatsen van een kunstobject in het plantsoen tegenover de woningen Langeweg 1 t/m 9 te Sommelsdijk. Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - A.T. Kooistra voor het wijzigen van de voorgevel van de woning op het perceel Langeweg 88 te Middel harnis (200607); - Woongoed Flakkee voor het vergroten van de woning op het perceel Verolmestraat 12 te Nieuwe-Tonge (180607). Ontvangen sloopplan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Kievit Warmte voor het demonteren van een centra le vera/armingsketel Groen van Prinstererschool op het perceel Emmalaan 26 te Middelharnis (150607). Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 26 lid 2c van de bestemmings planvoorschriften van het bestemmingsplan 'Nieuwe- Tonge' vergunning te verlenen aan: - J.P. van Es voor het vergroten van een balkon op het perceel Korteweegje 34 te Nieuwe-Tonge. Deze aanvraag liggen met ingang van 2 juli 2007 ge durende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar vo ren brengen bij burgemeester en wethouders van Mid delharnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 3 juli 2007 om 14.00 uur in het ge meentehuis te Brielle. De agenda voor deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Koningin Julionoweg 45, Postbus 1,3240 AA Middelbomis. Internet: www.middelKims.ni Iel. 10187) 47 5i 55 (nx 47 55 47 eflioil: iiifofrjiddelora!.»!, Openingslijden kbnlonkolie: mo 08.30 tot 12.00 uur, di l/i» do 08,30 tol 12.00 en 13.00 lot 16.30 uur, dwnond 18.00 tot 20.00 out, vi 08.30 tot 12.00 en 13.00 lot 15.00 m. OpBningslf{den overige oMelingen: dagelijks m 08.30 lot 12.00 «or,s aiddagi «itsUend opolsprool;. - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Molendijk 22,3258 LN te Den Bommel (besluit verzonden op 20 juni 2007). een melding sloopvoornemen is geaccepteerd voor: - het verwijderen van asbesthoudende dakbedekking op het adres Molendijk 45 3257 AM te Ooitgens plaat (besluit verzonden 22 juni 2007). Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en onder tekend bezwaarschrift bij het college van burgemees ter en wethouders indienen. Wanneer een bezwaar schrift is ingediend kunt u de voorzieningenrechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, gelet op de be trokken belangen, vereist. Het bezwaarschrift schorst namelijk niet de werking van het bestreden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke moge lijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taak gebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflakkee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 3 juli 2007 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 3 juli 2007 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Brielle Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact op nemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel19lld3vande Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt ovenwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling te verlenen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verlenen of de wijziging van het gebruik te kunnen toestaan, voor: - plaatsen tuinhuis/berging op het perceel Molendijk 43, 3257 AM Ooitgensplaat, wegens overschrijding van de maximale toegestane bebouwingsoppervlakte voor aan-Zbijgebouwen en overschrijding van de op de plankaar ingetekende bebouwingsgrenzen (07/957); - vergroten van de woning en plaatsen schuur op aan gekocht perceel bij Weespad 24,3257 KK Ooitgens plaat, wegens overschrijding van de toegestane diep te van woning, de toegestane goot- en bouwhoogte voor aan-/bijgebouwen en afwijking van toegestane percentage dakhelling (07/928); - vergroten balkon aan de woning Achthuizensedjik 82a, 3256 AR Achthuizen, wegens overschrijding van de maximale toegestane bebouwingsoppervlakte voor aan-/bijgebouwen (07/942); - plaatsen tuinhuis/berging op het perceel Koningin Emmaplain 2,3258 AN Den Bommel, wegens over schrijding van de maximaal toegestane bebouwings oppervlakte voor aan-/bijgebouw6n en een kleine overschrijding van de toegestane goothoogte (07/929); - bouwen berging/garage op het perceel Veldzicht 65, 3255 AK Achthuizen, wegens overschrijding van de maximaal toegestane bebouwingsoppervlakte voor aan-/bijgebouwen (07/951). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 2 juli tot en met 13 augustus 2007 voor een ieder tijdens kantoor uren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenhowerlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis Is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand geopend tus sen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Oostflakkee, Eisenhowerlaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taakgebied VROM voor het maken van een af spraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen besluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens ver zoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mogelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lichten middels een hoorzitting met alle partijen. Ter inzage 4° partiële herziening Landelijk gebied Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend ter voldoening aan het bepaal de in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de 4" partiële herziening van het bestem mingsplan Landelijk gebied als ontwerp-bestem- mingsplan ter inzage ligt. - De 4" partiële herziening heeft betrekking op het per ceel aan de Dwarsweg 15 te Ooitgensplaat. Middels beoogde partiële herziening wordt een paardenhou- derij mogelijk gemaakt. Het bestemmingsplan ligt met ingang van 2 juli tot en Intergemeentelllk Samenwerfcingsverband Mededeling -namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten- van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Op 27 juni 2007 (verzonden d.d. 28 juni 2007) is het besluit genomen om de navolgende melding te accep teren: 1Garage Knöps B.V., Langeweg 113 te Sommelsdijk; de melding heeft betrekking op het vervangen van een enkelwandige bovengrondse tank voor de op slag van afgewerkte olie voor een dubbelwandige bovengrondse tank. Tevens wordt de tank verplaatst naar de achterzijde van het terrein van de inrichting. Wij zijn van mening dat voornoemde verandering niet zal leiden tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting ingevolge de verleen de vergunningen en de daaraan verbonden beperkin gen en voorschriften mogen veroorzaken en niet lei den tot het ontstaan van een andere inrichting dan waarvoor vergunning is verieend. De besluiten, de bijbehorende melding en stukken lig gen ter inzage vanaf 2 juli 2007 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middelharnis (nr. met 13 augustus 2007 tijdens kantooruren voor een ie der ter inzage op het gemeentekantoor. Het gemeen tekantoor is ook iedere eerste en derde dinsdag van de maand geopend tussen 18.00-19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge inspraakreacties indienen, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Eisenho- weriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge inspraakreactie kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van het taak gebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. 3° partiële herziening Landelijk gebied, ge deelte Schaapsweg 15/17 te Den Bommel Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend ter voldoening aan het bepaal de in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de 3e partiële herziening van het bestem mingsplan Landelijk gebied als ontwerp-bestem- mingsplan ter inzage ligt. - De 3» partiële herziening heeft betrekking op het per ceel gelegen aan de Schaapsweg 15/17 te Den Bom mel. Het bestemmingsplan ligt met ingang van 2 juli tot en met 13 augustus 2007 tijdens kantooruren voor een ie der ter inzage op het gemeentekantoor. Het gemeen tekantoor is ook iedere eerste en derde dinsdag van de maand geopend tussen 18.00-19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen indienen, gericht aan de ge meenteraad, Eisenhowerlaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester van Oostflakkee maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening vergunning is verleend aan: - Stichting Recreatiepark de Ventjager te Ooitgensplaat voor de organisatie van een straatverkoop annex ruil beurs op zaterdag 21 juli 2007 op de Ventjager; - Euroster Rotterdam voor de organisatie van een Bar becue met waarneming meteorietenregen de Perse- ïden voor de leden op het strandje van Oude-Tonge op 12 augustus 2007; - Vakantiebijbelclub Ooitgensplaat voor organisatie van de jaarlijkse vakantiebijbelclub en het hiertoe plaat sen van een tent op het Kerkplein te Ooitgensplaat in de periode van 20 t/m 25 augustus 2007; - Stichting Omloop Goeree-Overflakkee voor de orga nisatie van de 18e Omloop van Goeree-Overflakkee op 24 en 25 augustus 2007; - Autocross Team Dordrecht voor de organisatie van de jaariijkse autocross op een perceel grond gelegen aan de Grote Adriana Theadorapolder te Ooitgens plaat op zaterdag 6 oktober 2007; De Algemene wet bestuursrecht biedt aan belangheb benden de mogelijkheid om, binnen zes weken na be kendmaking van het besluit, hiertegen een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester van Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onvenwijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodza kelijk maakt, een voorlopige voorziening te vragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotter dam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. EMowvlaiin I, ftém 75,3255 ZK Oudt-Ionge. Intinel: www.ooslllolilieejil. til. 10187) 64 7100 fax 64 7199 /mké i«(oêooslfl!kliee.nl Openlngst^n; m t/m do 08.00 lot 12.00 en 13.00 lol 17.00 ««r, vr 03.00 M'12.00 en 13,00 lol 16.00 m, ét etnie en deide dinsdag van de noond 'iavo«ds5eopindïaii18.00tolt9,30oijf. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de verzenddatum een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het dagelijks bestuur van het ISGO, Postbus 313,3240 AH, Middelhamis. Daarnaast kan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, worden verzocht een vooriopige voorziening te treffen. Zo'n verzoek kan overigens alleen worden ge daan als tevens een bezwaarschrift is ingediend. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor het indienen van een bezwaarschrift. Indien gedurende die termijn bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak een verzoek om een vooriopige voorziening is gedaan, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Mededeling Op vrijdag 6 juli 2007 is het ISGO-kantoor en het Streekarchief vanwege automatiseringswerkzaamhe- den en een personeelsuitje de gehele dag gesloten. Het overslagstation aan de Johannespolderseweg te Middelharnis is vanaf 14.45 uur gesloten. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter in zage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (telefoon 0187-48 81 11). Dvmnweg 40, PoiliiB 313,3240 AH Middellmmis. lel. (0187) 48 8111 fax 48 8199 E-mi; ieeii50.nl GroWlijn |0187) 48 77II «SenHoclitea: (0187) 48 813! of milij«ldocli(en«sg<i.nl OpMingsliidon; mo t/m vr 08,3012.00 en van 13.00 16.30 »«i, Overslogstolioii: JohoBiespoldetiweg 19, Middeltemis, lel. (0187] 48 68 50. Mtooklacbten: (0187) 48 8131 of Bilieuldotbisnêlsgo.nl OpKiingilijdeii: Bo l/m n 08.30 11.45 en von 13.00 16.45 Biir, !o 10.0012.00 UI». van vrijdag 30 juni 2007 t/m zondag 1 juli 2007 WEEKEND-DIENSTEN ARTSEN Van vrijdaginlcidag vijf uur tot maanijaginorgen acht uur heeft voor heel G-Odienst de Centrale huisartsenpost Goeree-Over flakkee, Ziekenhuis in Dirks land, tel. (0187) 480447. TANDARTSEN Spreekuur uitsluitend voor spoed gevallen op zaterdag en zondag van 11.00 tot 11.30 uur. Op 30 juni en 1 juli Tandarts Dogterom, Molendijk 62a, Nieuwe Tonge, tel. 652325. Voor spoedgevallen buiten het spreekuur telefonisch contact opnemen. VERLOSKUNDIGE PRAKTIJK ■NATALIA' Paviljoen Ziekenhuis, Stationsweg 22 dl., WO., do, spreekuur volgens afspraak 9.00-12.00 uur tel. spreekuur. Tel. (0187) 60 07 92 APOTHEKEN Apotheek Menlieerse Voorstraat 16, Middelharnis, 48-36-66 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 eni 3.00-17.30 uur. Apotheek St. Joris* St. Joris Doelstraat 34-36, Sommelsdijk, Tel. 48 72 77. Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 en 13.00-17.30 uur. Op zaterdag van 10.30-11.30 uur APOTHEEK DIRKSUVND Voorstraat 25, Dirksland. Telefoon 6015 80 Geopend op werkdagen: 8.30-12.30 uur en van 13.30-17.30 uur. Op zaterdag van 10.00-12.00 uur en 17.00-17.30 uur. Kringapotheek 'OUDDORP' Boompjes 3-5, tel. 68 37-89 Werkdagen: 8.30-12.00 uuren van 13.00- 17.30 uur Op zaterdag van 12.00-13.00 uur Buiten openingstijden van de apottjei(en liunt u voor dringende spoedrecepten belien met tiet centrale dienstnummer van de apothei<en Goeree- Overflal(l<ee: 689957. U wordt dan doorverbonden met de dienstdoende apof/iee/t met wie u een tijdstip l<unt afsprelten om uw medicijnen te verl<rijgen. De bereikbaarheidsdiensten zijn als volgt: APOTHEEK ST. JORIS SOU/IMELSDIJK Maandag t/m vrijdag 17.30-22.00 uur (op feestdagen vanaf 8.30 uur) KRINGAPOTHEEK OUDDORP Maandag t/m vrijdag 22.00-8.30 uur. APOTHEEK DIRKSLAND Zaterdag en zondag 8.30-22.00 uur KRINGAPOTHEEK OUDDORP Zaterdag en zondag 22.00-8.30 uur. DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: R R. J. M. Schilder, Oude Tonge, 64 24 41L. Tjebbes, Middelhamis, 48 29 66; Dierenkliniek Goeree-Overflakkee, 48 28 97. De Maag Lever Darm Stich ting heeft in de collecteweek van 18 t/m 23 juni in Oude- Tonge €1560,02 opgehaald, in Stad aan het Haringvliet €1071,05 en in Stellendam €1.247,41. De campagne rond de collecteweek stond in het teken van spijsverterings- ziekten bij kinderen. Want een toenemend aantal kinderen krijgt te maken met spijsverte ringsproblemen, van buikpijn tot obstipatie en van overge wicht tot chronische ziekten als Coeliakie. De Maag Lever Darm Stich ting vindt het investeren in goede voorlichting en pre ventie omtrent dit probleem belangrijk en daarom stond haar collectecampagne 2007 in het teken van spijsvertering bij kinderen. De Maag Lever Darm Stichting bedankt de organisatie, collectanten en gulle gevers voor de inzet en hun bijdragen. Wie de collec tant gemist heeft, kan alsnog een bijdrage storten op giro 2737 t.n.v. Maag Lever Darm Sichting te Nieuwegein.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 8