Scholenproject van jubilerende brandweer Sommelsdijk DPN doet melding tegen ABN AMRO Middelharnis bij AFM en DNB Fractiegewijs Gemeente Dirksland M Kok Gouden Leeuw wint kookwedstrijd Visserijdag EIIAtH]Efi.tiiElJW5 Presentatie De Ark Derde ronde Flakkees dam- kampioenschap Rommel- marktspullen en gebakken vis Havenhoofdse wandeltocht Instrumenten parade Muziek school G-O Extra kerkdienst Ger. Gem. Taizé-viering Wandelexcursie Kleistee De tweewekelijkse rubriek waarin beurtelings de eilandelijke gemeenten 'fractiegewijs' hun mening geven. Ontwikke- W h ling Spuikolk Opbrengst Anjercollecte Avond vierdaagse Stad aan 't Haringvliet Uitbreiding Golfbaan Melissant Bewerkelijk Visserijdas PAGINA 6 VRIJDAG 8 JUNI 2007 Alle leerlingen van De Ark voor de brandweerauto van de blusgroep Sommelsdijk. SOMMELSDIJK - De brandweer van Sommels dijk viert dit jaar haar 75- jarig jubileum. Zoals al eer der in deze krant vermeld, organiseert de blusgroep vanwege dit jubileum een groot aantal activiteiten. Zo is er op zaterdag 23 juni een demonstratiedag bij De Staver, maar voorafgaand aan dit evenement werden de Sommelsdijkse scho lieren betrokken bij het brandweerkorps. Tekst en foto's: Adri van der Laan Voor de leerlingen van de drie scholen - de School met de Bij bel, de J.C. van Gentschool en de school voor Christelijk Spe ciaal Onderwijs De Ark - zijn in de afgelopen tijd verschil lende activiteiten georgani seerd waarbij ze voorlichting kregen over het functioneren van de brandweer. Door Jaap Reedijk werden twee kleurplaten ontworpen voor de groepen 1 tot en met 6 van de basisscholen. Op de kleurplaat staat de brandweerauto van Sommelsdijk voor de molen en de huizen op de Oostdijk. Dit is een mooie kleurplaat geworden die de kinderen op de demon stratiedag van 23 juni in kun nen leveren. Tijdens deze dag is er ook een ballonnenwedstrijd v»aaraan gratis kan worden mee gedaan, Met zowel de kleurplaat als de ballonnenwedstrijd zijn er mooie prijzen te winnen. Voor de groepen 7 en 8 van de beide basisscholen is er een presentatie gemaakt van de Sommelsdijkse brandweer en van de brandweer in het algemeen. In de afgelopen weken zijn de kinderen dan ook veel wijzer geworden over de brandweer, branden en hoe men branden kan blussen. Ook is er met de kinderen gespro ken over wat men kan doen als thuis brand uitbreekt. De voor lichting werd in de brandweer- MIDDELHARNIS - Ondanks herhaalde pogingen om in contact te komen met betrokkenen, weigert ABN AMRO vragen van de kant van DPN te beantwoorden. Men reageert in het geheel niet op brieven. DPN heeft daarop diverse pogingen ondernomen om telefonisch in contact te treden, maar pogingen daartoe worden overduidelijk afgehouden. Zelfs de interne beveili gingsdienst van ABN AMRO, Group Security, lijkt niet geïnteresseerd in de kwestie. DPN heeft daarom mel ding gedaan van deze feiten bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM) en De Nederlandsche Bank (DNB) met daarin het uitdrukkelijke verzoek een onderzoek naar ABN AMRO Middelharnis te openen. DPN heeft beves tiging van beide zijden ontvangen. Dit heeft woordvoer der Lucas Hartong van Democratisch Platform Neder land (DPN) meegedeeld. Tevens vindt binnenkort de beroepszitting plaats bij de Commissie voor de Bezwaar schriften van de gemeente Middelharnis tegen de afwij zing door B&W van inzage in het advies van Mr. Hoekstra. Deze advocaat bracht advies aan de gemeente uit inzake de kans op financieel verhaal van de geleden schade in de fraudezaak richting de erven Jordaan. "Op het moment dat dit advies uitkwam en DPN een verzoek tot inzage deed, droeg het geen enkel vertrou welijk stempel, maar na het verzoek van DPN werd door burgemeester en wethouders flinke druk uitgeoefend op de raad van Middelharnis om niets uit het juridisch advies van Mr. Hoekstra naar buiten te brengen", aldus Hartong. DPN berichtte hierover reeds eerder en beschouwt dit als een ongeoorloofde manier om de hele kwestie in de doofpot te stoppen. DPN heeft o.a. op basis van de Wet Openbaarheid van Bestuur (WOB) inzage geëist in het bewuste advies van Mr. Hoekstra, omdat de burgers van Middelharnis recht heb ben op openheid van zaken in deze. "Zij zijn immers dege nen die jarenlang 'de reke ning' van De Staver betaald hebben en het is essentieel dat openbaar verantwoording wordt afgelegd over datgene wat met het belastinggeld is gedaan. De gemeente weigert die verantwoording af te leg gen en neemt nu bovendien foute beshssingen. De oud- bestuursleden van de stichting Olympia waren op z'n minst bestuurlijk verantwoordelijk voor de fraude die kon plaats vinden en dus voor de gele den schade. Zij kunnen nog steeds persoonlijk aanspra kelijk worden gesteld voor bestuurlijk wanbeleid", zo ver volgt Hartong. "Waarom de gemeente dat niet doet, moge duidelijk zijn: er zijn overdui delijk partijpolitieke belangen in het spel. Normahter zou de gemeenteraad een dergelijke gang van zaken melden bij het OM, maar deze gemeenteraad niet. Opnieuw is één van de redenen daartoe dat partijpo litieke belangen meespelen. Bovendien is de 'ons kent ons' en 'voort wat hoort wat' cul tuur hier erg sterk. Het wordt tijd dat die cultuur doorbro ken wordt en eerlijke politiek een kans krijgt. Een aantal (oud)bestuurders van De Sta ver beseft dit kennelijk ook, want zij zijn onlangs uit het bestuur van de stichting Olym pia getreden en eveneens uit het bestuur van stichting Eve nementen Middelharnis. Ver antwoordelijkheid en aanspra kelijkheid houdt echter niet op door uit een bestuur te treden. Juist in tijden van problemen verlaat je het schip niet, maar blijf je op je post en leg je ver antwoording af over genomen beslissingen en beleid", zo oor deelt Hartong. DPN zet haar onderzoek voort. kazerne gegeven en inmiddels hebben in totaal 195 kinderen, verdeeld over acht groepen, de kazerne bezocht. Voor de leerlingen van De Ark is een speciaal programma opge steld om ook hen te betrekken bij het brandweerwerk. Voor dit speciale programma is gekozen omdat de leerlingen van De Ark uit de gehele regio komen en het wellicht daarom wat moeilijk is om de demon stratiedag te bezoeken. De Ark heeft drie groepen waarin leer lingen zitten in de leeftijd van 4 tot 17 jaar. De groepen 1 en 2 hebben ook een kleurplaat gekregen, die ze inmiddels heel mooi hebben ingekleurd. Als beloning kregen de leerlingen een zaklamp en wat misschien nog wel mooier was: ze moch ten de brandweerkazerne van binnen bekijken en natuurlijk mochten ze ook zelf eens de brandweerspuit hanteren. De leerlingen van groep 3 van De Ark kreeg in de kazerne een presentatie over de brandweer Verder hebben ze eveneens de brandweerkazerne goed kun nen bekijken en als 'klap op de vuurpijl' werd - met zwaai lichten en sirene - een rondje Sommelsdijk gedaan met de brandweerauto. De schoolkinderen hebben ver der een uitnodiging meegekre gen om, met hun familie, naar de demonstratiedag te komen om daar aan de 'brandweer- doe-route' mee te doen. Bij de kraam van de brandweer Sommelsdijk is dan een kaart te verkrijgen waar een aantal vragen en opdrachten op staat. Bij de beantwoording van deze vragen kunnen de scholieren aantonen hoe ze de theorie die ze op de kazerne hebben gekregen in de praktijk kun nen brengen. De brandweermensen van Sommelsdijk zijn heel tevreden over het contact met de leer lingen. "We hebben veel leuke reacties gekregen en daarom hopen we dit in de toekomst nog vele keren te herhalen". L. Blokland - Joh. Wolfert1 -1 J.A. Dekker - J. van Hoorn3 - O I. Mackloet - J. van den Ouden3 -O A. Jelier - H.H. Verolme..O - 3 J.Jordaan-B. du Pree....3-O J.J. Meiaard - R. Jacobs ...3-0 Blokland en Joh. Wolfert speelden een uiterst span nende partij. In het begin tast ten de beide spelers eikaars kracht wat af In het midden- spel kwam er tekening in de strijd. Wolfert zag kans om uit een mooie combinatie een stuk winst te behalen met daarbij ook nog een doorbraak naar dam. Blokland bleef echter sterk tegenspel bieden en wist op gegeven moment de dam te verschalken. Wolfert behield evenwel winstkansen en wist opnieuw een dam te halen. Nog gaf Blokland zich niet gewonnen. En toen Wolfert de beste zetten over het hoofd zag, wist Blokland te ontsnap pen en er zowaar toch nog een mooie remise uit te slepen. De twee rivalen Dekker en Van Hoorn zaten tegenover elkaar. In het begin werd er nogal wat afgeruild. Langzamer hand kwamen de stenen dich ter tegenover elkaar te staan. Plotseling ging Van Hoorn in de fout. Met een mooie slagzet maakte Dekker in één klap een eind aan de strijd. De strijd tussen Mackloet en Van den Ouden beloofde span nend te worden, maar Van den Ouden was niet in zijn beste vorm. Mackloet profiteerde van wat minder goede zetten. Hij wist daardoor al vrij snel de winst naar zich toe te trekken. Jelier had aan Verolme een moeilijke tegenstander. Hij wist door sterk spel de partij tot ver in het middenspel in even wicht te houden. Toen koos Jelier voor een foute afruil. Dat leverde Verolme een stuk winst en doorbraak op. Al heel snel daarna feliciteerde Jelier op sportieve wijze zijn tegen stander. Jordaan en Du Pree speelden een vreemde partij. Jordaan begon heel zwak. Daarvan profiteerde Du Pree aanvan kelijk optimaal. Maar al snel herstelde Jordaan zich en zette hij Du Pree flink onder druk. Toen deze daardoor ook nog fouten ging maken, wist Jor daan de achterstand ongedaan te maken. MIDDELHARNIS - Morgen, zaterdag 9 juni, kunnen van 10.00-11.30 uur weer rommel marktspullen worden ingele verd in het voormalige Meijer theater aan de Vissersdijk te Middelharnis. Wie niet in staat is zelf spullen te brengen, kan voor het laten ophalen ervan contact opnemen met T. Bom, tel. 0187-484807. Ook kan er die morgen vers gebakken vis worden gekocht. De Eben-Haëzer school in Goe- dereede-Havenhoofd houdt haar jaarlijkse wandeltocht op woensdag 13 juni. De starten is tussen 18.00 en 19.00 vanaf het adres Blauwe Distelstraat 31, Goedereede-Havenhoofd. De routes zijn 5, 10 en 15 km. lang en voeren de wandelaars langs mooie plekjes van de 'Kop van Goeree'. De rou tes zijn duidelijk aangegeven op een routebeschrijving die iedereen meekrijgt. Na inleve ring van de startkaart met con trolestempels krijgt iedereen een aardigheidje als herinne ring. De uiterlijke tijd van bin nenkomst is 21.30 uur. Deel name kost 1,50 voor kinde ren in de basisschoolleeftijd en 2,50 voor anderen. De opbrengst van de wandeltocht is bestemd voor de inrichting van het nieuwe schooUokaal en het schoolplein. Aan het eind van de wandeltocht kunnen de lopers nog na genieten van een lekker kopje koffie of een glas limonade. Voor de kinderen is er ook nog een grabbelton. Niet lang daarna moest Du Pree de vlag strijken. Meiaard, die steeds beter gaat spelen maar de laatste wedstrij den in het eindspel wat onge lukkig was, moest het opnemen tegen Jacobs, altijd een lastige tegenstander. Op een grandi oze wijze wist Meiaard hem in het nauw te drijven, waardoor hij eerst één en later nog twee schijven offeren moest. Op een professionele wijze maakte hij een eind aan de strijd. MIDDELHARNIS - Op vrij dag 15 juni' aanvang 19.00 uur, treden de jongste leerlin gen van muziekschool 'Goeree- Ovedlakkee' voor het voetlicht. In de Aula van de Technische School aan de Schoolstraat te Middelharnis kunt u genieten van veel prille muzikanten. De toegang is gratis, en voor wie overweegt om volgend schooljaar met muzieklessen te beginnen is deze avond zeker de moeite waard. De drie groepen kinderen die nu bijkans een schooljaar bezig zijn met de basislessen Algemene Muzikale Vorming vormen het hart van de pre sentatie. Zo'n 35 kinderen in totaal hebben met hun docent Peter van Deerse een leuk pro gramma ingestudeerd, dat illu stratief is voor de inhoud van deze lessen. De lessen zijn een vooropleiding voor het leren bespelen van een instrument. Omdat het de bedoeling is dat deze kinderen volgend school jaar beginnen met instru mentale lessen is er op deze voorspeelavond voor hen ook een kennismaking met allerlei instrumenten georganiseerd. Een heel leuk onderdeel van deze "instrumentenparade" is de bijdrage van het jeugdor- kest van Sempre Crescendo, dat samenspeelt met de blok- fluitleerlingen. Zo kunt u al de fanfare-instrumenten en de blokfluiten tegelijk beluiste ren. Naast deze instrumenten zijn er ook presentaties van dwarsfluit, gitaar, harp, viool, keyboard en piano. Voor iedereen is deze avond een goed moment om te zien wat er bij de muziekschool G- O 'te koop' is. Kinderen en volwassenen die willen horen en zien hoe leuk en waardevol muziek maken is en vooral ook willen meemaken hoe veelkleu rig dat allemaal toe kan gaan, zijn dan ook hartelijk welkom. MELISSANT - Dinsdag 12 juni, 19.30 uur, ds. A. Ver- schuure. MIDDELHARNIS - Een aan tal jongeren die vorig jaar in Taizé zijn geweest heeft het plan opgevat om op het eiland een viering te organiseren in de sfeer van Taizé. Liefde geven, delen en verzoenen zijn kern woorden van de beleving van de Taizé-gemeenschap. Daar bij worden de grenzen van geloofsrichtingen overschre den. In die sfeer zal er een zijn viering zijn op zondag 10 juni om 19.00 uur in de Exoduskerk te Sommelsdijk. De vieringen in Taizé worden gekenmerkt door veel zingen en stiltes. De liederen zijn kort maar wor den steeds herhaald. Niet een preek, maar de stilte vormt de kern van de dienst. Wie meer informatie wil, kan bellen naar 642419, mailen naar taize@e mmauskerkmiddelharnis.nl, of kijken op de websites www. emmauskerkmiddelharnis.nl ofwww.exoduskerk.nl. OUDDORP - Het IVN Goeree Overflakkee, VVV Ouddorp en de Süchting Het Zuid-Hollands Landschap organiseren op zaterdag 16 juni om 14.00 uur een wandelexcursie door de Kleistee, een natuurterrein mid den in het Schurvelingengebied bij Ouddorp. Een restant van. een schurveling is aan het open bare Kerkepad in de Kleistee te zien. Aan de noordkant van de wallen groeien o.a. de eikvaren en verschillende korstmossen. Wie een kijkje terug in de tijd wil nemen kan naar de Kleistee, waar nog steeds middeleeuwse landschapsstructuren zijn terug te vinden. De Kleistee was van oorsprong de naam van de boerderij midden in het Schur velingengebied, gemetseld met klei uit de polder. Die boerde rij is gesloopt, maar de plaats is goed terug te vinden aan de hand van de fruitbomen en de afwijkende plantengroei. Op één van de akkertjes is mee krap aangeplant, wat vroeger gebruikt werd voor de pro ductie van oranjerode verfstof Deelname aan de excursie is graüs. Verzamelplaats is naast Dirkdoensweg 35 te Oud dorp. ^^Opgeven is verplicht en kan t^m vrijdag 15 juni via de natuuragenda op website www. zuidhollandslandschap.nl of telefonisch bij VVV Ouddorp, tel. 0187-681789 (tussen 10.00 en 17.30 uur). m^ ^M De laatste ^^■H raads-vergade- ""WIIÊ^^ ring stond o.a. de ontwikke ling van het Spuikolk op de agenda. De meeste inwoners zouden graag dat deel van Dirksland een fraaier uiterlijk willen geven. Uiteraard kun nen wij als VVD dit alleen maar beamen; dit past ook in een langere termijnvisie die voor onze gemeente nog ver der gestalte moet krijgen. De gemeenteraad heeft dan ook maanden geleden unaniem ingestemd om het bestem mingsplan te wijzigen, zodat met de tijd woningbouw en detailhandel mogelijk is. Inmiddels is een projectont wikkelaar volop aan de slag om de grond in eigendom te krij gen. Uit eerdere studies, o.a. door- bureau Oranjewoud, is gebleken dat het een hele toer zal worden om een sluitende exploitatie te realiseren voor dit gebied. De gemeente heeft zich in die zin beperkt tot een faciliterend beleid. Op verzoek van de pro jectontwikkelaar is door het college vooruitlopend op de uiteindelijke exploitatieover eenkomst een overeenkomst gesloten, waarin door beide partijen verplichtingen zijn opgenomen. De VVD had liever gezien dat in deze fase van de ontwikkeling een brief/verklaring was uitge gaan qiet de med,ewerking van de gemeente ten aanzien van de bestemmingsplanwijziging. Nu is er een overeenkomst gesloten met de toezegging dat de gemeente eventueel mag overgaan tot onteigening van de grond, waarbij de gemeente zich beroept op de wet voor keursrecht gemeente. Als VVD vinden wij dit niet gepast. Ten eerste moet door de raad de nota Grondbeleid nog worden goedgekeurd. Hierin zou deze passage opge- GOEDEREEDE - De Anjercol lecte die de Koninklijke Fanfa re ApoUo te Goedereede heeft gehouden, heeft 633,50 opgebracht. Zoals bekend gaat 2/3 van het bedrag naar het Prins Bernhard Cultuurfonds. Het Prins Bernhard Cultuur fonds ondersteunt projecten op het gebied van cultuur en natuurbehoud in Nederland door middel van financiële bij dragen, opdrachten, prijzen en beurzen. Eenderde van het bedrag is voor de vereniging, met de mogelijkheid om ook een bijdrage te krijgen uit het Cultuurfonds. De Koninklijke Fanfare Apollo bedankt de inwoners van Goedereede en Havenhoofd voor het geven aan de collecte. Van 12 t/m 15 juni wordt in Stad aan 't Haringvliet de jaar lijkse avondvierdaagse gehou den. De te lopen afstanden bedragen 3 km, 5 km en 10 km. De avonden starten om 18.30 uur vanaf de gymzaal aan de Kolff van Oosterwijkstraat. Op de laatste avond start de 10 km om 18.15 uur, de 5 km om 18.30 uur en de 3 km om 19.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 3,50 per persoon, te voldoen bij inschrijving. Bij inschrij ving op de eerste dag ,12 juni, bedraagt het inschrijfgeld 6 per persoon. Vooraanmelden kan nog t/m 11 juni via website www.mhsd.nl of bij Marleen Roeland, tel 0187-611749. nomen kunnen worden. Ten tweede vinden wij het niet kies naar de huidige eigena ren van het Spuikolk dat men verplicht wordt hun grond en opstallen aan de gemeente te moeten verkopen als er geen overeenstemming mogelijk is met de projectontwikkelaar. Ten derde loopt de gemeente toch nog een financieel risico als de plannen stranden of als de ontwikkelaar niet meer aan haar verplichtingen voldoet. Het Ruimtelijk Planbureau (RPB) vraagt zich terecht af of gemeenten een dubbele rol op de grondmarkt moet heb ben c.q. houden. Een facihte- rend grondbeleid, waarbij zij invloed kan uitoefenen op de marktpartijen zonder zelf in grond te handelen, is wellicht beter. De nieuwe Grondexploitatiewet biedt daartoe de ruimte. Deze wet is momenteel in behan deling bij de Eerste Kamer. Volgens de VNG (Vereniging van Nederlandse Gemeenten) maakt deze wel de gemeenten minder afhankelijk van markt partijen. Het biedt een heldere basis voor contracten op pun ten als exploitatiekosten, kos tenverdeling en kwaliteitseisen. De wet biedt ook de mogelijk heid locaties aan te wijzen voor sociale woningbouw en vrije kavels. De VVD kijkt dan ook uit naar deze wet en hoopt dat bij de vaststelling van de nieuwe nota Grondbeleid en exploita tieovereenkomsten met derden hier al gebruik gemaakt kan gaan worden. De laatste commissievergade ring vond plaats in het ver enigingsgebouw van Melissant en stond voornamelijk in het teken van de uitbreiding van de golfbaan met vakantiehuis jes. Bewoners van de Bouwdijk en Molendijk waren die avond dan ook ruim vertegenwoor digd. Hoewel de VVD positief staat tegen initiatieven van ondernemers en dit wellicht ook een bijdrage levert aan de werkgelegenheid is de VVD het wel eens met de naburige bewoners dat dit daar niet past. De argumentatie dat het dicht bij het dorp moet liggen is zeer dubieus te noemen. Wat is dichtbij? Onzes inziens kan beter worden teruggegrepen naar het eerdere plan en de bungalows (toen nog een hotel) te situeren ten westen van de centrale voorzieningen. Wat eerder al de instemming van de gemeenteraad had gekre gen. Ook voor de gebruikers van het park is dit beter. Alle faciliteiten zijn dan dichtbij en het dorp is slechts 5 a 10 minu ten lopen. Namens de WD fractie, Henk Zwanenburg Kok Judith Opperman aan de slag tijdens de Visserijdag in Ouddorp. OUDDORP - Judith Oppermann, kok bij de Gouden Leeuw, heeft afge lopen zaterdag met vlag en wimpel de Visserijdag kookwedstrijd 2007 gewon nen. "Ik had niet verwacht dat ik zou winnen. Vooral het team van Berrisz uit Stellendam was echt heel sterk, maar ik heb toch mooi die wisselbeker in de wacht gesleept." Het evenement werd dit jaar voor het eerst georganiseerd. Het is een initiatief van de Stichting Promotie Kop van Goeree. Vijf teams van ver schillende horecagelegenhe den in de omgeving streden om de wisselbeker: AJkershoek, 't Schouwtje, Het Wapen van Stellendam, Berrisz en De Gouden Leeuw. Elk team moest een soep voorbereiden en op de wedstrijddag meene men. Het hoofdgerecht werd gekookt in een tent op de ring in Ouddorp onder toeziend oog van de jury. "Het was echt een uitdaging. Je kreeg vooraf een lijst met ingrediënten", vertelt Judith enthousiast. "Daar mocht je dan mee doen watje wilde. Uiteindelijk heb ik ervoor gekozen scholrolletjes te maken gevuld met scampi's, een taartje van aardappelpu ree en dunne slierten bospeen met een schuimsaus van witte wijn. Dit alles gegarneerd met groene asperges en dille. De garnalen en mosselen op de ingrediëntenlijst heb ik uitein delijk helemaal niet gebruikt." Een deskundige jury beoor deelde niet alleen de smaak van de gerechten, maar keek ook naar de hygiëne, kooktechniek en presentatie. "De spullen om de tafel te dekken moest ieder een ook zelf meenemen. Ik had de halve Gouden Leeuw in mijn auto gegooid om goed voor cle dag te komen!" Dat is dus niet voor niets geweest. De winnende gerechten, de kreeftensoep met een canel van rivierkreeftjes en de schol rolletjes zijn erg bewerkelijk. Judith zou ze dolgraag op de kaart zetten, maar loopt nu, in het hoogseizoen, nog op tegen logistieke problemen. "Het is nu te druk in de keuken om deze gerechten te maken. Maar in de winter zal het zeker een keer op de krijtborden met specialiteiten in de Gouden Leeuw verschijnen." Er zijn plannen volgend jaar de wedstrijd opnieuw te orga niseren. Judith kijkt er naar uit. "Het was ontzettend leuk. Ik ben dan zeker weer van de partij om de titel te verdedi gen." De Visserijdag werd zaterdag 2 juni voor de vierde maal gehouden. De vele bezoekers konden kennismaken met alle facetten van de visserij, een belangrijke tak in de gemeente Goedereede. De dag werd fees telijk geopend door oud-vis- ser, de heer Piet Zandburg. Er waren diverse demonstraties zoals garnalenpellen, paling roken (tevens wedstrijd) en werd er volop vis gebakken. Ook het nieuwe onderdeel Culinaire kookwedstrijd, kon op veel belangstelling reke nen. Daarnaast waren er leef- bakken met daarin kreeften en paling uit de Grevelingen en een uitgebreide vistafel. En de gehele dag waren er optredens van de shantykoren Neptunus en Helius. De organisatie zegt graag een ieder dank die zich heeft ingezet om de Visserijdag 2007 tot een geslaagd evene ment te maken.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 6