Voor een Zorgzame Begeleiding 2J OP IP" GRASKAAS Q45 450 Nathasja Jobine Johanna Hans Wolfert Annemarie Stoop Kees Klepper Klaartje Klepper-Heerschap C. W. van der Linde L. K. van der Linde-Bezuijen EiiAnDEn-niEtjws Een ontmoeting werd vriendschap, Vriendschap werd liefde, Liefde wordt trouw! Patrick Vink Sarah de Ruiter HUISRECHT LOGMANS 7952 2007 JOOST NAGTEGAAL DANKBETUIGING TEUNIS VAN DAM ADRIAAN OORBEEK ADRIAAN OORBEEK JANNETJE HOGCHEM-VAN MOURIK DANKBETUIGING CORNELIA VAN DIJK-BOELHOUWERS WILLEM GRINWIS MARINUS SMIT Begrafenisverzorging Hho/^ een cuaardi^e en fiette óe^ra/è/uk., loaa/^ w ooA looonf. www.begrafenisverzorgingjvanderslik.nl WILLEM GRINWIS Kippoulet Filetlapjes 4 voor 50 Soeppakket pst Gedroogde tomaten Scharreleisaladeioo gram Schouderham1 oo gram Boeren metworstioo gram 75 2.05 Zin in een barbequefeest? Bel Slagerij Van Zuidland! PAGINA 3 DINSDAG 5 JUNI 2007 t'AMI LIEB E RIC HTEN Wij zijn dankbaar en blij dat wij uit Gods scheppende iiand een dochter mochten ontvangen Nathasja is geboren op 1 juni 2007 onn 04.15 uur en weegt 3935 gram. John Kieviet Jacollne Klevlet-de Geus Marshof 24 3255 TD Oude-Tonge Van Halenstiaat 2.5 Bommelweg 4 H25.'') BN OudeTbnge 4194 NM Meteren hopen op D.V. 1,5 juni 2007 in het huwelijk te treden. Om 14.00 uur geven wij elkaar het ja-woord in het gemeentehuis te Geldermalsen. In een dienst, waarin ds. A. Haasnoot zal voorgaan, willen we God elkaar trouw beloven en Zijn zegen over ons huwelijk vragen. De dienst zal gehouden worden in de Gereformeerde kerk van Geldermalsen en zal beginnen om 15.00 uur. Ons toekomstig adres: Zwijnsbergenweg 56 3077 PW Rotterdam Wij, en hopen op D.V. 15 juni 2007 te gaan trouwen: om 13.00 uur in het Oude Raadhuis aan de Raadhuisstraat te Middelharnis, om 14.00 uur vragen we een zegen over ons liuwelijk in hef kerkgebouw van de Hersteld Hervormde (Jemeente aan de Oiympiaweg te Sommelsdijk, we vieren Jiel in 'i)orpstienclcn' te Oiiddorp. Wij gaan wonen: Halsjuk 2, 3245 DB Sommelsdijk Op D.V. zaterdag 9 juni hopen onze lieve ouders, opa en oma te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. We wensen dat de Heere ze nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Leon en Carolien Jordi en Raoel Jeroen en Wilma Joelle Alexanderstraat 34 3253 BA Ouddorp DANKBETUIGING Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en attenties die we voor ons 40-jarig huwelijk mochten ont vangen. We kijken met dankbaarheid terug op die dag met onze kinderen en kleinkinderen. Psalm 68:10 her. fhrii. Sliii-de Bakker Azaleastraat 20 3245 C:C Sommelsdijk Na een langdurige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Maria Cornelia Logmans-Weltevrede J. Logmans J. van Slooten-Logmans T. van Slooten G. Logmans-Markus neven en nichten Goes, 31 mei 2007 Zo de Heere wil en wij leven hopen onze geliefde ouders D.V. maandag 11 juni 2007 te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen Jeannelte, Mickiel, Marcel, Jannemarieke en Charlotte levens mogen onze ouders gedenken dal Bouwbedrijf Van der Linde 25 jaar bestaat. Om dit heugelijke feit te vieren nodigen wij, namens onze ouders, u als familie, vrienden, kennissen, zakenrelaties en klanten hartelijk uit op D.V. vrijdag 15 juni van 19.00 tot 22.30 uur bij de zaak aan de Zuidweg 3, 3253 LZ te Ouddorp. Marijkeweg 1, 3253 BN Ouddorp Tel. (0187)68 28 82 Wij willen iedereen hartelijk bedanken, die aan ons gedacht heeft, bij de heidenking van ons 50-jarig huwelijk. Wij zijn dankbaar voor de vele bezoeken, kaarten, telefoontjes, bloe men en andere attenties, die wij mochten ont vangen. Ondanks de zorgen heeft het ons goed gedaan. Bovenal dank aan God, die ons deze dag gege ven heeft. St. Keijzer H. J. Keijzer-Moijse.s Sommelsdijk Steliendam Doorgrond mij, o (jod en ken mijn hart. Psalm 139:23a Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke levensfase van ons is heengegaan onze lieve onvergetelijke vader, schoonvader en opa sinds 31 augustus 1993 weduwnaar van Kaatje Camphens in de leeftijd van 81 jaar. Hellevoetsluis: Nelly en Cees Spijkenisse: Anita Jenny en Rob Gerda en Etienne kleinkinderen 1 juni 2007 Verzorgingshuis De Marckenburgh, Spijkenisse Correspondentie-adres: Havikhoek52, 3201 SH Spijkenisse De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op woensdag 6 juni om 10.30 uur in het Hervormd Centrum Elini, Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe 'longe. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Elim. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Daar het ons niet mogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Oorschot en de kerkenraad voor de geestelijke begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Plaatselijke artsen voor de medische behande ling, de wijkverpleging en de thuiszorg voor de liefde\'olle verzorging. Medewerkers \An Arensman Uitvaartver zorging voor de correcte verzorging van de begrafenis. Nellie van Dam-Vlietland Kinderen en kleinkinderen Steliendam, juni 2007 Dahliapad 65 Met grote verslagenheid en diepe droefheid geven wij u kennis dat na een moedig gedra gen ziekte uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze lie\e zorgzame vader, schoonvader, broer, zwager en oom echtgenoot van Maria Engelina Parlevliet geboren 13 april 1942 overleden 1 juni 2007 Dirksland: U. E. Oorbeek-Parlevliet Bruinisse: Bas Oorljeek Brenda Niese Dirksland: Esther Oortjeek en verdere familie Molenzicht 61, 3247 VB Dirksland Gelegenheid tot condoleren dinsdag 5 juni van 19.30 tot 20.30 uur in de aula van Zorg centrum 'Geldershof l'olderweegje 2 te Dirksland. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woens dag 6 juni om 13.30 uur in de aula van 'Gel dershof'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Staakweg te Dirksland. Liever geen bezoek aan huis Mocht u geen rouwkaart helsben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zoda nig te beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat onverwacht uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer en zwager echtgenoot van M. Parlevliet Dirksland: F. Ooibeek 01 liefdevolle herinnering R. Ooibeek-van Ours Sommelsdijk: J. Melaard-Oorbeek G. Meiaard Melissant: L. Kiiek-Oorbeek J. Kriek neven en nichten Dirksland, 1 juni 2007 DANKBETUIGING Hierbij willen wij iedereen bedanken die hun medeleven hebben betoond na het overlij den van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Uw belangstelling is voor ons een grote steun geweest. Ook gaat onze dank uit naar dokter Kooy voor de medische begeleiding. Ds. P. Korteweg voor het leiden van de rouw dienst en de kerkenraad van de Hersteld Hervormde Gemeente van Middelharnis- Sommelsdijk voor het afsluiten van de condo leance en de begrafenis. Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de goede en respectvolle verzorging van de begrafenis. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dirksland, juni 2007 Voor uw blijk van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, groot moeder en overgrootmoeder willen wij u hartelijk dank zeggen. Het was voor ons een troost te weten dat er zovelen met ons meeleefden. In het bijzonder een woord van dank aan de kerkenraad van de Hersteld Herv. Gem. voor hun aanwezigheid tijdens de condoleance, de rouwdienst, de begrafenis en voor het af sluiten. Kand. G. J. Blankers voor de vele bezoeken en pastorale begeleiding en het leiden van de rouwdienst. Personeel en doktoren van afd. Vluchtburg van 'De Samaritaan' \(ior de verzorging in de afgelopen 8 jaren. Tenslotte dank aan dlir. Jan van der Slik en medewerk(st)ers voor de waardige en correcte verzorging en begeleiding van de begrafenis. Atie en Kees Hollaar-van Dijk Corné en Jacqueline Nelleke en Kasper Bakelaar-van Dijk Anco en Patricia Chayenne Eric-Jaap Sommelsdijk, juni 200' Het knokken mocht niet haten. vredig heeft hij ons verlaten. Moegestreden en uitgeblust, heeft hij gevonden xvat hij nodig had 'Rust'. Met \'erdriet geven wij u kennis \an het over lijden van mijn lieve man, onze vader, schoon vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Adriana Bakelaar 27 mei 1925 t 4 juni 2007 'En toen was het stil'. A. Grinwis-Bakelaar Maartje en Aren Corina en Johan Marit, Sanne Riet en Jan Stefan Kees en José Saskia en Dennis Martijn Wim en Lenie Wilco en Stephanie Melanie, Timo Claudia Willy en Jan Bianca en Randolf Elizabeth Christien en René Jelle Menno Hermansweg 10 3253 BG Ouddorp Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren op woensdag 6 juni 2007 van 19.00 tot 20.30 uur in de ont moetingsruimte van de Doopsgezinde kerk, Dorpstienden 3 te Ouddorp. De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op donderdag 7 juni 2007 om 14.30 lair in de grote zaal van zorgcentrum 'De Vliedberg', Hoge Pad 2 te Ouddorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Oud dorp. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in 'De Vliedberg'. 1 Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze broer, zwager, oom en oud-oom WILLEM GRINWIS echtgenoot van Arjaantje Bakelaar in de leeftijd van 82 jaar. Ouddorp: M. Grinwis Grinwis-Boshoven W. van 't Geloof-Grinwis W. van 't Geloof C. Grinwis-Grinwis KI, Witte-Grinwis Oude Tonge R van Noord-Grinwis van Noord Chr. Kik-Grinwis J.Kik Gedenke de Heere Jaan, de kinderen en kleinkinderen. 1 Ouddorp, juni 2 007 Rust zacht 'Opa Oudurp' 'Opa Kalekopie' 'Opa kabouter' 'Opa Poesie' 'Ouwe Opa' We zullen je missen. Corina en Johan Marit, Sanne Wilco en Stephanie Melanie, Timo Claudia Bianca en Randolf Stefan Saskia en Dennis Martijn Jelle Menno Ouddorp, 4juni 2007 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken willen wij langs deze weg iedereen die ons heeft bijgestaan in de moeilijke dagen van ziekte en na het heen gaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa hartelijk danken. In het bijzonder danken wij ds. Van Meijeren en ouderling Van Putten voor de geestelijke verzorging. Het verzorgend en verplegend personeel van zorgcentrum 'Geldershof' voor de liefdevolle verzorging. Eveneens bedanken wij René Noordhiiis van uitvaartverzorging Kievit voor de uitstekende wijze waarop hij de begrafenis heeft verzorgd. G. Smit-Koek Kinderen Kleinkinderen Dirksland, juni 2007 Gespecialiseerd in thuis opbaring. Geheel naar uw wens en persoonlijke begeleiding. Dag en nacht bereikbaar. Jan van der Slik Nicolaas Beetsstraat 21, 3245 RD Sommelsdijk Tel. {0187) 48 63 53 Fax (0187) 48 24 63 Met droeflieid geven wij u kennis van het overlijden van onze buurman Fam. L. Meijer Fam. C. Sperling en kinderen Dag en nacht bereikbaar op (0187) 68 07 00 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Te ontbieden op Goeree-Overflakkee, Schouwen-Duiveland en Tholen UITVAARTVERZORGING „GOEREE-OVERFLAKKEE" C. GRINWIS M. DE BRUIJNE J. C. HOEKMAN Preekhillaan 12, Ouddorp Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl «iïfi,*' Een Icwartetspel van én voor Itet eiland. Zesendertig kaarten die Iets vertellen over het eiland, uitgebracht door de actlvltelteit- commlssle va» de (gereformeerde (gemeente va» Middelharnis. Het spel is te bestellen via mail kwaftet-go@ktilisafe.nl of telefonisch (oiSy) 489JJ8 (o,8j) 4&4ii6 Do prijs per kw.irtci is 6.9'i i'cvckisicr vrrzciijkosltii 1. M-rkoop stcirt D.V z.icerd.ii, 9 juni ti|drns Je RocrctiTii.irkt op l pirai v,ii, de CSG 'Prins M.iunts' Ic .Middclhjniis, ll.vc m.irki is open V.U1 9-W tol i ^.W uur. Naast het kw.irtel Mndl u d.t.ir no^ v •mdcrc kramen met voor elk wat wils. Na s) juni zi|n de kwartetspellen te koup bij o.a. boekhandel Van der Boom aan de Vborsrraar te Sommelsdijk. Zomerstraat 5 Dirksland Tel. (0187)60 14 87 500 gram gratis saus 100 gram Er is weer 500 gram %^l

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 3