Inburgeren bij het Albeda College Inspraakavond Boekhandcl Akershoek heeft nieuwe Winkel 'meer praktisch' ingericht Faunapark Flakkee klaar voor nieuw seizoen Benefietconcert Rian de Waal voor restauratie oude vissloep Ouderen genieten op Welkomboerderij Tbp electronics neemt productieactiviteiten Alcatel-Lucent in België over protielschets i_^ burgemeester Inleveren rommel- marktspuUen Nieuwe-Tonge Diabetes Vereniging op Stellendamse Dagen Spelavond voorjou Diabetes Vereniging EIIAtlDEH-tllEUWS Jubileum concerten 'In Touch' Plantenmarkt Ophalen oud papier 'Ons Koor' 3 EIÜVtlDEH-niEUWS Wet Inburgering f Praktischer MDIO Kaartverkoop PAGINA 2 WOENSDAG 2 MEI 2007 MIDDELHARNIS - Op dit moment ronden op Goe- ree-Overflakkee de laatste inburgeraars, die nog val len onder de oude wet, hun inburgertraject af. Renata is één van die inburgeraars. Zij ontving samen met haar man afgelopen week haar inburgeringcertificaat. Ze woont met haar man en dochter in Achthuizen. Renata heeft in een zeer korte tijd taalniveau twee bereikt; hierdoor kan ze toetreden tot het arbeids- ■J" proces. DIRKSLAND - Vrijdag 20 april werd door Alcatel- Lucent België de overeen komst ondertekend voor de verkoop van de productie activiteiten in Geel (B.) aan tbp electronics bv te Dirks- land. Deze activiteiten wor den ondergebracht in de nieuwe vennootschap tbp electronics Belgium. Zoals reeds bekendgemaakt in februari van dit jaar, omvat ten de voorwaarden van de overeenkomst onder andere de overdracht van klanten contracten, productieacti\a en alle werknemers. Op 1 mei 2007 zullen deze werknemers getransfereerd worden naar thp electronics Belgium. Met de vorming van tbp electro nics Belgium samen met tbp elec tronics zal één van de grootste elektronicaproducenten in de regio Benelux ontstaan, met een uitgebreid klantenbestand, complementaire knowhow en expertise met een totale flexi biliteit voor prototyping en de productie van kleine tot gemid delde volumes. Dankzij deze overeenkomst zal de fabriek in Geel zijn activitei ten op de externe markt verder kunnen uitbouwen, die gecon centreerd zijn op geavanceerde Electronics Manufacturing Ser vices (EMS) voor hoogtechnolo gische producten. De strategie van de fabriek in (>eel, name lijk de transformatie van een pure volumefabriek die op de interne behoeften van Alcatel- Lucent was gericht tot een EMS- serviceprovider voor externe klanten, is in de afgelopen jaren heel succesvol gebleken. Nu de overname definitief is, is de organisatie - met ves tigingen in Dirksland, Den Bosch en Geel - uitgebreid tot 440 medewerkers en 80 inte rims en een totaal aan 38.000 m" productiefaciliteit. De foto geeft twee van de productie faciliteiten weer: in Dirksland (boven) en Geel (onder). Op de vraag aan Renaie hoe ze de inburgerperiode bij het Albeda C^oliege heeft erva ren zegt ze: "Ik kon, toen ik hier naar school kwam, geen woord Nederlands spreken en in een jaar tijd heb ik heel veel geleerd. Ik kan zelfstan dig naar het postkantoor en andere dingen doen die nodig zijn. Ik ben niet altijd afhan kelijk van anderen die de taal spreken. Ik heb les gehad van verschillende docenten en van allen heb ik op een ande re manier geleerd om de taal en de samenleving te leren kennen. Bij de ene docent leerde ik vooral grammatica en schrijven, bij de andere vooral spreken en luisteren, daarnaast was het ook leuk om uitstapjes te maken. Ik heb ook veel steun gehad van mijn buren. Dat zijn echt geweldige mensen, die ons met veeï zaken hebben geholpen. Onze buren zijn inmicidels onze beste vrien den." Renate en haar man kijken terug op een moeilijke periode in htm leven, maar beginnen langzamerhand hun bestaan weer op te bou wen. Sinds 1 januari "2007 is de nieuwe Wet Inbmgering in werking. Door deze wet worden bepaalde groepen nieuwkomers én oudkomers verplicht om in te bingeren. Aan die inburgeringplicht is voldaan wanneer het inbur- geringexamen met succes is afgelegd. De inburgeraar die vanaf januari 2007 een inbur gertraject moeten volgen, moet ook het nieuwe examen afleggen. Bij het Albeda College in Mid- delharnis zijn de docenten geschoold om met de nieu we Wet Inburgering (Wl) te kunnen werken. Daar zit veel aan vast. Niet alleen van de docenten wordt een grote verandering verwacht, maar ook van de samenleving. De nieuwe wet vraagt meer om het uitvoeren van handelin gen dan van taalvaardigheid, die tot nu toe bij het aanle ren van de nieuwe taal voor op staat. De zelfredzaamheid is erg belangrijk. De cursist moet in een situatie gebracht worden waar hij die hande- hngen ook kan uitvoeren, dus dat betekent naar bui ten. Zo kan het zijn dat een inburgeraar die geleerd is hoe hij een bankrekening moet openen opeens bij de bank staat en vraagt of de bank wil aftekenen dat hij dit ook echt gedaan heeft. Dit kan een onderdeel zijn van het inburgertraject. Uiteindelijk wordt een hele reeks van handelingen ver wacht. Het doel is dat in een zo kort mogelijke tijd een aantal cruciale praktijksitua ties aangeleerd wordt. De betaling van de cursus gaat ook veranderen. Tot nu toe betaalden de gemeenten de inburgering, dat zal voor de asielzoekers niet wijzigen. Voor de partners van een Nederlan der, of een buitenlandse werk nemer betekent het dat ze in de toekomst zelf de inburge ring moeten bekostigen. Dat kan soms niet, dan moeten ze daar geld voor lenen. De kos ten kunnen oplopen tot ruim 4000 euro. Het Albeda College is een instituut met het keurmerk Inburgeren. Het volgen van een inburgeringcursus bij een instelling met het Keurmerk Inbingeren geeft inburgeraars het recht op een lening of ver goeding. Voor meer informatie over de opleidingen bij het Albeda Col lege zie website www.albeda.nl, zoeken op locade Middelha- nis. Koningin Julianaweg 55, telefoon: 0187 497555, email: desjem@albeda.nl. Op zaterdag 30 juni a.s. hoopt de Hervormde gemeente van Nieuwe-Tonge voor de 24e keer haar jaarlijkse rommel markt/verkoping te houden in en rondom verenigingsge bouw 'Elim'. Wie nog bruikbare spullen heeft zoals salontafels, kleinmeubels, boeken, elektri sche apparatuur, speelgoed, gereedschap.computers, fietsen, spullen uit grootmoederstijd of antiek kan dit nog inleveren op de zaterdagen 5 mei en 2 juni a.s. van 9.00 tot 12.00 uur. U kunt uw spullen inleveren bij de &milie Van Kempen, Oudeland- sedijk 4-a (de dijk volgen langs graanhandel Van Schelven) of bij Hervormd Centrum Elim, Zuiddijk 19 te Nieuwe-Tonge. Wie niet in staat is zelf spullen te brengen, kan bellen naar de familie Lugtenbm-g, telefoon 652184; op de daarvoor bestem de dagen zullen uw spullen dan bij u worden opgehaald. STELLENDAM - Op de Stel lendamse Dagen, de beurs die op 10, 11 en 12 mei wordt gehouden heeft de Diabetes Vereniging Nederland, afde ling Goeree-Overflakkee een stand gekregen. In deze stand kan men op alle dagen de bloedglucose laten controle ren. (De donderavond vervalt in verband met de Jaarver gadering. De gratis prikactie wordt gesponsord door de apotheken Menheerse en Sint Joris. L' kunt als u tot de risicogroep behoort uw bloed glucose laten controleren. Een gevleugelde uitspraak is "Meten is weten'. De afdeling zal uitgebreid voorlichting geven over wat wat suikerziekte voor u bete kent en wat u er zelf aan kunt doen. Openingstijden zijn 14.00 uur tot 21.00 uur en op zaterdag 10.00 uur tot 17.00 uur. DIRKSLAND - Ben je tussen de 4 en 12 jaar en heb je zin in leuke spelletjes zoals een zeephelling, skelterrace, pony rijden en polsstokspringen? Dan is deze spelavond echt iets voor jou! Als je mee wilt doen, kost dat 2,50. De opbrengst is voor een kinderhuis in Oeganda, waar Marieke Spek en Ilona van Rumpt deze zomer naar toe hopen te gaan. De spelavond wordt lü mei a.s. gehouden op de boerderij van de familie Spek, Onwaardse- dijk-Noord 1, nabij Dirksland en begint om 18.00 uur. Geef je op vóór 11 mei a.s. Dat kan telefonisch via nummer 0187- 603082. De Diabetes Vereniging Neder land afdeling Goeree-Overflak kee houdt op donderdag 10 mei haar jaarlijkse ledenver gadering. In Vita Nova, Van Aerssenstraat 5 in Sommels- dijk. De aanvang is 19.30 uur. Leden en belangstellenden worden van harte uitgenodigd voor deze avond. Na het officiële gedeelte wordt de avond verder verzorgd door de nieuwe internist uit het Zie kenhuis Dirksland, Mw. Dr. J. v.d. Linden. Zij zal een lezing geven over: 'Cardiovasculair risicomanagement bij diabe tes meUitus'. Na de pauze is er gelegenheid tot vragen stellen aan Mw. Dr. vd Linden. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag Uitgave: uitgeversmij. Eilanden Nieuws b.v. Verschijning: dinsdag huis-aan-huis vrijdag abonnementen uitgave Tel. (0187) 471020. Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelhamis. Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINSTRATIE Tel. (0187)471020 E-mail:algemeen@gebr-dewaal.com Tarief per mm 0,35. Contracttarieven op aanvraag Siuitingstermijn zalfelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur Sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 7.30 uur Voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentieopdrachten kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A.J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE hoofdredacteur: J. Villerius, tel. (0187) 471022 e-mail: j.villerius@gebr-dewaal .oom Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Abonnementen (vrijdageditie) zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeggingen schriftelijk vöör 30 november Wijzigingen graag twee weken voor ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: Postbank 167930 Rabobank Middelharnis 342001108 Lid NNP Van toepassing zijn de Regelen voor het Advertentiewezen (ROTA). NIEUWE-TONGE - Op zaterdag 19 mei opent het Faunapark Flakkee om 10.00 uur zijn deuren weer voor het publiek. Er is op deze dag een vliegshow met roofvogels. De shows zijn om 11.00 uur en 15.00 uur. Faunapark Flakkee is een mooi dierenpark, gelegen aan Duivenwaardsedljk 23 nabij Nieuwe-Tonge. Voor afspraken kunt u bellen naar telefoonnummer 06- 10230303. Voor informatie over de flora en fauna kunt u bellen naar 06-23212720. Het is een fraai aangelegd park vol flora en fauna, waar een ieder zich uitstekend kan vermaken. Het park heeft een ruim assortiment dieren dat varieert van Australische par kieten tot roofvogels, uilen en verschillende grotere dieren zoals herten en kangoeroes. Het park met zijn flora en fau na is opgezet en wordt onder houden door vrijwilligers. Zij vinden dat dit prachtige stukje natuur voor een ieder toegan kelijk moet zijn. Daarom is de toegang tot het park tijdens de reguliere openingstijden gra tis, maar een vrijwillige bijdra ge voor het onderhoud van het park en de verzorging van de dieren is altijd welkom. Naast de reguliere openingstijden kunt u er ook terecht volgens afspraak. Tevens is er een knuffelwei waar naar alle hartelust met de daar aanwezige dieren zoals een geit en konijnen geknuf feld kan worden. Op het park bestaat ook de mogelijkheid om te midgetgol- fen in een ontspannen sfeer. De midgetgolfbanen zijn ver spreid door het gehele park aangelegd, hierdoor kunt u optimaal genieten van uw spel en alle aanwezige flora en fau na. Vermoeid van alle opgedane indrukken op Faunapark Flak kee? Dan is er niets beter dan rustig bijkomen en de dag afsluiten onder het genot van een hapje en een drankje. U kunt hiervoor terecht bij 'De Flierefluiter'. Hier kunt u op het terras, dat een prachtig uitzicht biedt, van uw koffie genieten terwijl de kinderen zich kunnen vermaken op de aanwezige speeltoestellen of in de knuffelwei. Elk weekeind is het Faunapark en de midgetgolfbaan geopend van 10.00 uur tot 18.00 uur. En op 9 juni is er een zomervogel- beurs in het Faunapark. OOSTFLAKKEE - Inwo ners van de gemeente Oost- flakkee worden van harte uitgenodigd om aanwezig te zijn op de informatiebij eenkomst die dinsdag 8 mei a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis wordt geor ganiseerd rond de opge stelde profielschets van een nieuw te benoemen burge meester. Dit in verband met de burgemeestersvacature die in de gemeente Oost- flakkee is ontstaan door het aangekondigde vertrek van burgemeester Van Pelt. De profielschets beschrijft de eigenschappen en kwali teiten waaraan een nieuwe (waarnemend) burgemees ter in Oostflakkee, bij voor keur zou moeten voldoen. Tijdens deze avond zal de pro fielschets worden besproken en krijgen de aanwezigen de gele genheid hierop te reageren. De avond begint om 20.00 uur. In de maand mei zal in com missieverband en in de raads vergadering nog inhoudelijk over de profielschets worden gesproken. De uiteindelijke vastgestelde profielschets zal een rol spelen in de keuze voor een te benoemen waarnemend burgemeester per 1 september 2007. Naast de inspraakavond heb ben inwoners de mogelijkheid om hun mening achter te laten op een discussieforum op web site www.oostflakkee.nl. Tot en met dinsdag 8 mei krijgen zij hier de gelegenheid hun mening te geven over de con cept profielschets. De menin gen en ideeën die hier worden achtergelaten, worden waar mogelijk meegenomen in de definitieve schets. Dit jaar bestaat gospelkoor In Touch 20 jaar. Het koor wil dit vieren middels een jubile umconcert op vrijdag 29 en zaterdag 30 juni in de Her vormde Kerk te Middelhar nis. Uitgevoerd zal worden de gezongen musical Jesus the One and Only. Het Hoek- schewaards Philharmonisch Orkest verleent medewerking, het geheel staat onder leiding van de eigen dirigent Ad de Joode. Toegangskaarten a 8 zijn vanaf 10 mei verkrijgbaar bij Boekhandel Vroegindeweij te Middelharnis en Ouddorp. Beide concerten beginnen om 20.00 uur. Rijk en Lijnie Akershoek bij de vernieuwde entree van de winkel. OUDDORP - Onlangs heeft Boekhandel Akers hoek aan de Hoenderdijk te Ouddorp de winkel een herinrichting laten onder gaan. Met deze nieuwe inrichting is volgens boek handelaar Rijk Akershoek de winkel overzichtelijker geworden, mede doordat de boekenvoorraad nu ook aan de hand van thema's is ingedeeld. Door: Adri van der Laan Veertien jaar geleden trok Rijk Akershoek de stoute schoenen aan en zette hij een punt ach ter zijn beroep als zeevisser. Hij begon een boekhandel. Inmid dels heeft de boekhandel van Rijk en Lijnie een vaste plaats in de Ouddorpse samenleving ingenomen. Daarom kan Rijk met overtuiging zeggen dat hij geen spijt heeft van zijn overstap van zee naar land, "al blijft het water wel trekken" zo bekent hij. Doordat in de nieuw ingerich te winkel de kassa wat meer naar het midden van de winkel is verplaatst, krijgt de klant bij het binnenkomen meteen het idee dat de winkel ruimer is geworden. "Voorheen raakte de ingang van de winkel al gauw wat geblokkeerd als een aantal mensen bij de bij kassa stond om af te rekenen, maar door verplaatsing van de kassa is er meer ruimte gekomen", licht Rijk toe. Een andere verandering die de klanten het zoeken vergemak kelijkt, is de opstelling van de boeken aan de hand van the ma's. "Voorheen stonden de boeken op alfabetische volg orde van schrijversnaam, maar de boeken op thema zijn gezet foto: Adri van der Laan kunnen ze vlugger worden gevonden." Rijk Akershoek heeft in zijn winkel ook meer plaats inge ruimd voor cd's en dvd's, die voor aankoop te beluisteren of te bekijken zijn. Verder blijkt er steeds meer vraag te zijn naar Israëlproducten en ook hier is ruimte voor vrijgemaakt. Het afgiftepunt voor Stomerij Boe- kee is overigens gehandhaafd. Rijk en zijn vrouw Lijnie zijn dagelijks in de winkel te vin den. In de drukkere dagen wor den ze hierin bijgestaan door enkele parttimers. Ze hebben in de achterhggende jaren de zakelijke activiteiten meer toe zien nemen en ze hopen dat de in de toekomst uit te voe ren reconstructie van de Oud dorpse Ring ook buiten het seizoen meer bedrijvigheid zal geven in het centrum van Ouddorp. STAD a/h HARINGVLIET - Op zaterdag 5 mei a.s. organi seert de restauratiecommissie van de Hervormde Gemeente van Stad aan 't Haringvliet haar jaarlijkse plantenmarkt, in samenwerking met kwekerij De Halve Maan uit Sommels- dijk. De verkoping wordt van 9.00- 12.00 uur gehouden op het plein van verenigingsgebouw 'De Ark'. Er worden diverse soorten tuinplanten verkocht. Ook wordt er verse vis gebak ken. De opbrengst van de verko ping is bestemd voor het res tauratiefonds. SOMMELSDIJK - Zaterdag 5 mei 2007 is het niet alleen Bevrijdingsdag, maar ook de eerste zaterdag van de nieuwe maand. De mannen van Man nenkoor 'Ons Koor' halen dan gewoontegetrouw het oud papier in Sommelsdijk op. Ze beginnen 's morgens om 9 uur en hopen het karwei rond de klok van twaalf geklaard te hebben. Wilt u het papier en karton (zonder plastic en piepschuim) goed verpakt en met een stukje touw of plakband vastgemaakt op een goed zichtbare plaats langs de weg zetten? Heeft u tussentijds te veel oud papier opgespaard, dan kunt u dit altijd kwijt bij de containers vanhet Mannenkoor aan de Molenweg te Middelharnis. Voor meer informatie en con tactadressen zie website www. mannenkoorons-koor.nl. GOEDEREEDE - Op vrij dagavond 25 mei organi seert de serviceclub 'Ron de Tafel Goeree Overflak- kee' een pianoconcert van pianist Rian de Waal. De opbrengst van dit concert is bestemd voor de restaura tie van de oude beugsloep MD 10. Rian de Waal speelt onder andere werken van Chopin. De Waal voltooide zijn studie 'cum laude' aan het Sweelinck Con servatorium in Amsterdam. De weg naar een internationale carrière werd geopend toen hij in 1983 prijswinnaar was op het Koningin Elisabeth Concours in Brussel. Sindsdien is hij te beluisteren op vele belangrijke podia van Europa, Noord Aine- rika en het Verre Oosten. Rian de Waal is regelmatig te horen en te zien op radio en televi sie en maakte vele opnamen. Hij werkte samen met onder meer het Koninklijk Concert gebouworkest, het Rotterdams Filharmonisch orkest, het Resi dentieorkest en de Stuttgarter Philharmoniker onder dirigen ten als Riccardo Chailly, Hans Vonk en Hartmut Haenchen. Recentelijk heeft hij veelvuldig opgetreden in binnen- en bui tenland. Meer informatie over de pianist is te vinden op www. riandewaal.com. De opbrengst van het concert kan, dankzij een aantal spon soren, geheel ten goede komen aan de restauratie van de oude beugsloep MDIO. Na ruim 100 jaar is dit schip weer terug in haar vroegere thuishaven Mid delharnis. De Johanna Hen- drika', zoals het schip nu heet, heeft een onlosmakelijke band met het verleden, toen Middel harnis nog een bloeiende vis- sersplaats was. Het schip heeft een veelbewogen geschiedenis en is dankzij enkele enthousias telingen weer terug in Middel harnis. Op dit moment hgt het schip afgemeerd in de buiten- haven van Middelharnis. Het is de bedoeling dat het weer in oorspronkelijke staat wordt teruggebracht. De initiaüefne- mers beschouwen de sloep als cultureel erfgoed en vinden dat zij in Middelharnis thuishoort. Wellicht kan het als museum schip onder andere worden ingezet bij officiële gelegenhe den. Meer over de geschiede nis van het bijzondere schip en over het restauratieproject is te vinden op http://home.versatel nl/kosterl 19/mhamis/mhvloot. html. Op 25 mei heeft u de unie ke gelegenheid om één van Nederlands grootste pianis ten van dit moment op ons eiland te beluisteren en daar bij een bijzonder doel te steu nen. Het concert vindt plaats in de Doopsgezinde Kerk, Dorpstienden 1 te Ouddorp. Door de goede akoestiek leent deze zaal zich bij uitstek voor een pianoconcert. Toegangs bewijzen zijn verkrijgbaar bij de VVV's in Middelharnis en Ouddorp. De toegangs prijs bedraagt €17,50, inclu sief gratis koffie en thee in de pauze. Middelharnis, Sinds twee jaar geleden op Goeree-Over flakkee twee boerderijen, in samenwerking met Thuiszorg Maatschappelijk Werk Goeree Overflakkee (TMGO), haar deuren openden, genieten ouderen van het dagelijks leven op de boerderij. De welkomboerderijen bieden dag besteding aan oudere mensen die zelf niet zo gemakkelijk meer aan het sociale en actieve leven kunnen deelnemen. Met een indicatie dagverzorging komen ouderen in aan merking om één of twee dagen te besteden op één van de twee welkomboerderijen op Goeree-Overflakkee. De Tilse Knip (een melkveehouderij in Stad a/h Haringvliet) en Hoeve Bouwlust in Oude-Tonge (een uit 1732 dateren de boerenhoeve) bieden deze vorm van dagbesteding aan ouderen. Voor TMGO was deze vorm van dagbesteding, twee jaar geleden, een uitbreiding van de diensten die zij biedt aan ouderen op Goeree-Overflakkee. Er zijn veel ouderen voor wie het dagelijks leven voorbij gaat zonder een waardevolle beste ding. De dagbesteding op de welkomboerderijen wordt zo ingedeeld dat de gasten zowel geestelijk als Hchamelijk gesd- muleerd worden. Een praatje over het nieuws in de kranten, het zingen van liedjes, het hel pen verzorgen van de dieren of de moestuin geeft de nodige invulling aan de dag. Op de Tilse Knip, bij de fami lie Dorresteijn, lopen ruim honderd kalfjes, pinken, vaar zen en koeien rond. Het leven speelt zich voornamelijk in de stal en in de keuken af De gas ten arriveren rond half üen met een taxi op de boerderij. Na een kopje koffie helpen de gas ten het vee verzorgen. De och tend wordt buiten en in de stal doorgebracht. Voor de warme middagmaaltijd worden zoveel mogelijk verse ingrediënten van het eigen land gebruikt. Na het eten rusten de gasten wat uit. 's Middags wordt er gegymd en spelletjes gedaan. Op de statige Hoeve Boutvlust, bij de familie Vroegindeweij, helpen de vrouwelijke gasten mee in de keuken bij de voor bereiding van de maaltijd. De mannen lopen graag met het hondje over het erf of helpen de tuin verzorgen. Er wordt met elkaar gewandeld, gespro ken over alledaagse zaken, er worden lichte huishoudelijke klusjes gedaan en spelletjes gespeeld. Aan het eind van de middag worden de gasten met de taxi weer naar huis gebracht. De beide gastvrije boerinnen werken graag met ouderen mensen. De gasten worden deel van hun gezin en leven mee met de dagelijkse dingen. Ouderen krijgen op de boerde rij het gevoel dat ze er mogen zijn, dat ze meetellen in het gezin. Het afwisselende dag programma valt binnen een \ast patroon. Oudere mensen hebben behoefte aan struc tuur en een bepaald ritme. Er heerst saamhorigheid en gezel ligheid onder de gasten van de welkomboerderijen Op beide boerderijen is weer plaats voor ouderen, om één of twee fijne dagen in de week door te brengen. Met TMGO vindt op frequente basis evalu atie plaats. TMGO is zeer tevre den over de samenwerking met de beide families. De wens bestaat om ook op de Kop van Goeree een mooie locatie en gastvrije familie te vinden voor de dagbesteding van ouderen. Voor meer informaue kunt u contact opnemen met TMGO. mevrouw Irene Drenth, tel. 0187-488080 of via website www.thuiszorg-go.nl.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 2