interlas' %MaAije^Meer 1 3?» 72 O?» i VRACHTWAGEN- CHAUFFEUR ji Gekookte crap Slagerij Floresteijn Vervangen rioleringen Dirksland Elektrotechnicus iasapparatuur (fuimme) Technicus lastoortsen 'n Maatje Meer 1 -« Voor kwaliteit in vlees en vleeswaren 98 Vers runderhart en kopvlees Meivakantie- Duivensport bingo saam UNITLEIDER VOOR 32/36 UUR per week Uitzendingen Pieter Vis verschoven Schaak- kampioenschap Goeree- Overflakkee Voorjaars verkoping Gratis Nordic Walkingles Leden vergadering Christenunie Stille Tocht en Kranslegging EIUVtlDEtl-IIIElJWS Vormen elektronische schakelingen voor jou een uitdaging? Wil jij ons straks alles kunnen vertellen over lastoortsen? HOEK IJzer- en Houthandel B.V. Trendy damesmode t/m maat 58-60 Ben jij een opgeruimd type? --^ Medewerker magazijn (funtime) ^ttft pi 1 kilo Schouderkarbonade 1 kilo Flletrollade Tartaartjes ..shaien 4 BETALEN Slavinken shaien 4 BETALEN 100 gram NU voor Voor de hond: Tijdelijke verharding PV De Reisduif Sommelsdijk PV De Rode Duif Stad aan 't Haringvliet PV De Luchtbode Herkingen DE GOEDE REE of een arTder feestj e? Wij zorgen wel .voor de kaaien! Gebr. de Waal BV Drukkerij PAGINA 4 DINSDAG 24 APRIL 2007 GEVRAAGD: Interlas in Rozenburg behoort tot de grotere leveran ciers van lestechnische producten en stroomaggregaten. Met de verkoop van bekende merken, als Fronius en Gesan bedient Interlas eindafnemers en dealers op de Nederlandse markt. Het streven naar een hoog kwaliteitsniveau is terug te vinden in alle onderdelen van het bedrijf. Dan kun je je bij ons verder bekwamen tot: Die in onze moderne w/erkplaats o.a. Iasapparatuur en toebehoren gaat repararen en onderhouden. Daarvoor krijg je de beschikking over moderne hulpmiddelen, waarmee je deze producten elektronisch de baas bent. Interlas vraagt: Een gemotiveerde en enthousiaste medewerker met minimaal MBO- opleidingsniveau en bij voorkeur enige jaren ervaring als elektromonteur en kennis van de lastechniek. Leeftijd niet ouder dan 35 jaar. Dan heb jij de juiste ambitie om bij ons te komen werken, want wij zoeken op korte termijn een: (fulltime) Die binnen een klein team, in een moderne schone werkruimte, aan de reparatie van las toortsen gaat werken. Daarvoor krijg je de beschikking over moderne hulpmiddelen, waar mee je deze producten zowel op mechanisch, als elektronisch niveau de baas bent. Na een uitgebreide producttraining weet je ons alles te vertellen over lastoortsen. Interlas vraagt: We zoeken een gemotiveerde, enthousiaste medewerker, met gevoel voor techniek, die probleemoplossen als een uitdaging ziet. Je instelling is dienstverlenend en klantgericht. Verder stel je je flexibel en sociaal op en kun je wel tegen een stootje. Leeftijd midden twintig, minimaal VMBO. Interlas vraagt: We vragen geen specifieke opleiding (minimaal VMBO) of ervaring, maar zoeken wel een gemotiveerde, enthousiaste medewerker, die acuraat werkt en van aan pakken houdt. Je moet wel met een pc om kunnen gaan. Een heftruckcertificaat kan intern worden behaald. Leeftijd midden twintig. Interlas heeft wat te bieden: Wij bieden afwisselend werk in een prettige, dynami sche en technische werkomgeving met enthousiaste, jonge collega's. Naast onze prima arbeidsvoorwaarden bieden wij uitstekende doorgroei- en scholingsmogelijkheden binnen de organisatie. Laat snel iets van je horen! Ben je geïnteresseerd in een baan, stuur dan een kort briefje, met je cv naar Interlas B.V. t.a.v. dhr. J. van Erkelens, Postbus 1055, 3180AB Rozenburg, Of per mail: j.vanerkelens@interlas.nl Voor vragen: dhr. J. van Erkelens, tel: 0181 295750. Meer informate over ons bedrijf vind je op www.interlas.nl Interlas bv - Oranjelaan 56 3181 HA Rozenburg www.interlas.nl in bezit van rijbewijs B/C/E en chauffeursdiploma. Schriftelijke sollicitaties uitsluitend aan: Hazersweg 27a, 3253 XE Ouddorp Tel. (0187)6814 92 X-Two - Head over Heels - LanZhou - Seaside Lagoon - e.v.a. merken. Zhensi - SamSam - Nygel - Dominique We helpen u graag, het team van: Middelharnis, tel. 48 73 49 Dan hebben wij een leuke baan voor je! j^Blp' We zoeken namelijk een: SjBjlp|fl| Die zich bezig gaat houden met het aannemen en verwerken van ^^HHH inkomende goederen, het op voorraad houden en verzamelen 9^B^ 1 i en verzenden van onze producten. Het gaat daarbij om tech-- BW'f^E»^^ nische producten, zoals lasbenodigdheden, onderdelen en lasap- •»-«..,^,^ paraten. Je gaat deel uitmaken van een klein gemotiveerd team, dat je tevens wegwijs maakt met de producten en de organisatie. fM'Am^m m.... .-MS GiUn Raadhuisstraat 13, OUDDORP Tel. (0187)681348 DIRKSLAND - In het kader van de uitvoering van het Gemeentelijk Riolerings Plan wordt de komende tijd een aantal rioleringen vervangen in de kern van Dirksland. Op 1 mei wordt gestart met de uitvoering van de werk zaamheden. Als eerste wordt de riolering vervangen in het gedeelte van de Philipshoof- jesweg, dat is gelegen tussen de Bosdreef en de Oudewei. Vervolgens wordt de riolering in de Wernerlaan vervangen en als laatste de riolering in de Fluzistraat. De hoek gele gen tussen de Beatrixlaan en de Wernerlaan is dan geheel voorzien van nieuwe riolering aangezien in voorgaande jaren ook al gedeelten zijn vervan gen. Het leggen van de nieuwe riolering vindt in gedeelten plaats. Er wordt dan ook elke keer maar een gedeelte van de straat opgebroken. Dit om de overlast zoveel mogelijk te beperken. De bestaande rio lering wordt, voor zover dat mogelijk is, verwijderd. Dit kan echter niet overal. Waar dit niet mogelijk is wordt de riolering volgeschuimd met schuimbeton. De bewoners zullen hier niets van merken. De huisaansluitingen van elke woning zullen tot op de erfaf- scheiding worden vervangen. Voordat gestart wordt met de vervan gingswerkzaamheden in een straat worden de bewoners hiervan op de hoogte gesteld door de aannemer, R&B Infra structuren uit Bergambacht. Nadat de riolering is vervangen en alle bijkomende werkzaam- heden zijn uitgevoerd wor den de straten van een tijde lijke verharding voorzien. De hoofdrijbanen worden dichtge- blokt met de huidige klinkers. De tegels in de tegelpaden die voor de werkzaamheden wor den opgebroken zullen weer worden teruggelegd. Volgens de huidige planning zullen de werkzaamheden in de genoemde straten begin oktober zijn afgerond. Het verkeer wordt tijdens de werk zaamheden omgeleid. Na hel uitvoeren van dergelijke werk zaamheden treden er altijd zet tingen op. Daarom is er voor gekozen om het straatwerk voorlopig in blokverband aan te brengen. Als de zettingsperiode van de DIRKSLAND - De Dirkslandse Kleindierenvereniging organi seert op dinsdag 1 mei weereen bingo. Kinderen die met hun (groot) ouders meekomen spe len de hele avond voor slechts 4,-. De eerste ronde is gratis. Vervolgens worden er vijftien rondes gespeeld met een prijs van 10,- voor een volle kaart en één superronde met een hoofdprijs van 50,-. De zaal gaat open om 18.30 uur en de bingo begint om 19.30 uur. De bingo wordt gehouden in ver enigingsgebouw 'De Schakel' in Dirksland. ondergrond voorbij is worden alle verhardingen opnieuw aangebracht, inclusief bijbeho rende kanlopsluitingen. Alle bestaande verhardingen en kanlopsluitingen zullen wor den vervangen door nieuwe materialen. Naar verwachting gebeurt dit in het vroege voor- Jaar van 2008. De bewoners worden hier van tevoren schrif telijk op de hoogte gesteld. Voor eventuele vragen kan contact worden opgenomen met de uitvoerder op hel werk of met het taakveld Weg- en Waterbouw van de gemeente Dirksland. Wedvlucht Oudenaarde 21 april; gelost: 10.45 uur; deel nemers: 15; duiven: 486; weer: zuidoost 2. M.A.van Nimwegen (7/18) 1 4 43; E van Moort (11/18) 2 9 2 14 26 33 36 45; J. van Alphen (18/40) 3 5 7 35 38 47; Ciomb. A.v.d. Linde Sc Zn (8/12) 6 10 11 13 32 46; J.de Blok (11/16) 8 18 19 20 25 48 49 50; Cor en Yvonne Kleijn (38/111)15 16 17 2122 23 24 28 31 34 37 40 41; Comb. vd. Sluys (3/10) 27 42 99; W.J. Hamee- teman (9/29) 29 30 44; A.van Alphen (2/20) 39. Wedvlucht Oudenaarde 21 april; gelost: 10.45 uur; deel nemers: 8; duiven: 202; weer: zuidoost 2. J.M. Visser (13/28) 1 8 9 22 23 24 25 29 30 36 37 39; J.C. Wagner Sc Zn. (19/29) 2 3 4 5 67 lO'll 14 15 16 17 18 20 27 28 33 42 44; J.D. Meiaard Zn (3/36) 12 21 32; Th. van Stralen (10/35)13 19 26 3134 38 40 41 43; K. Klink (3/18) 35 45. Wedvlucht Oudenaarde 21 ZO RG ZORGsaam biedt op Goeree- Overflakkee een aaneenge sloten keten van zorgvormen aan. Van zorginstellingen (ziekenhuis, verpleeghuis en verzorgingshuizen) tot thuiszorg. ZORGsaam streeft ernaar om via regionale zorgloketten op een directe en persoonlijke manier contact te onder houden met de cliënten. Met 1500 medewerkers wordt zorg op maat geboden. De patiënt en cliënt/bewoner staan centraal. In ZORGsaam werken samen Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, het verpleeg huis De Samaritaan en de verzorgingshuizen De Vlledberg, Geldershof, De Goede Ree en Ebbe en Vloed. VERZORGINGSHUIS DE GOEDE REE Prinsesselaan 51 3245 XN Sommelsdijk Tel. 0187 488300 Fax. 0187 487816 Verzorgingshuis De Goede Ree is een sfeervol huis waar mensen goed kunnen wonen en de zorg ontvangen die zij wensen. Vanuit een protestants christelijke levensvisie waarin respect, vertrouwen, samenwerking en verantwoorde lijkheid kernbegrippen zijn, wordt alles In het werk gesteld om cliënten hun eigen leven te laten leiden. Zorg wordt ook bij cliënten thuis gegeven, waarbij zij gebruik kunnen maken van de faciliteiten van het zorgcentrum. In verband met het vertrek van de huidige unitleider hebben wij bij De Goede Ree op een zorgafdeling plaatsingmogelijkheid voor een De functie. In hoofdlijnen kent deze functie de volgende taken: geeft -onder (eind)verantwoordelijkheid van de zorgmanager- operationele leiding, (werk)begeleiding en instructie aan alle medewerkers binnen het team coördineert, regelt en verdeelt de werkzaamheden binnen het team neemt deel aan de uitvoe rende werkzaamheden binnen het team draagt zorg voor een juiste kwalitatieve en kwantitatieve personeelsinzet met betrek king tot de dagelijkse bewonerszorg en levert informatie ten behoeve van de opstelling van het dienstrooster draagt zorg voor een goed woon- en leefklimaat, zowel voor de medewer kers als voor de bewoners instrueert, motiveert (en introdu ceert) medewerkers en draagt mede de zorg voor de uitvoering van het personeelsbeleid rapporteert de zorgmanager regel matig omtrent de voortgang van de zorgactiviteiten draagt zorg voor de continuïteit van de zorgverlening en bewaakt en bevor dert de kwaliteit met betrekking tot de directe bewonerszorg administratieve werkzaamheden en registratie en rapportage In de zorgdossiers bevordert en bewaakt het juist gebruik en beheer van inventaris, verpleegmaterialen en hulpmiddelen werkbegeleiding van leerling-verzorgenden en stagiaires. Wie zoeken wij? Je bent in het bezit van het diploma verpleegkundige, zieken verzorgende of verzorgende IG/AG, bij voorkeur aangevuld met een kaderopleiding. Je hebt affiniteit met de zorg voor de ouder wordende mens. Verder wordt enige leidinggevende ervaring op prijs gesteld. Gelet op de identiteit van onze Instelling vera/achten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wat hebben wij te bieden? Voor de arbeidsvoorwaarden geldt de CAO Verpleeg- en Verzorgingshulzen, met het unieke Meerkeuzesysteem Arbeids voorwaarden. Maar er is méér, zoals een spaarloonregeling en personeelsvoorzieningen bij Centraal Beheer Achmea. Informatie en sollicitatie. Meer weten? De mevrouw G. Pulleman-Ras, zorgmanager a.i., beantwoordt graag je vragen over deze functie. Wil je solliciteren? Stuur je brief of e-mail met CV binnen twee weken naar de afdeling personeel en organisatie. E-mail: sollicitatie@zvgo.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DIRKSLAND - In een eerder persbericht werd meegedeeld dat bas-bariton/musicoloog dr. Pieter Vis een tweetal uit zendingen verzorgt op Radio Flakkee. Hij laat daarin een aantal opnamen horen van de organist Lennert Knöps en van hemzelf. Beide uitzendin gen zouden worden uitgezon den op 16 en 23 april. Door een programmeerfout echter zijn de uitzendingen een week opgeschoven. De eerste uitzen ding heeft gisteren plaatsge had en de tweede op 29 aprU om 18.00 uur april; gelost: 10.45 uur; deel nemers: 10; duiven: 227; weer: zuidoost 2. C. Logmans (8/12) 1 3 8 10 18 19^38; A. Molenaar en Zn (14/36)2 45 6 7 11 24 25 26 29 33 34 40 50; Comb, tloverde enZns(I4/42)9 13 14 16 17 23 27 30 31 35 36 43;J. den Boer (8/27) 12 15 21 28 32 45 46 57; M. v.d. Ochtend (4/22) 20 22 41 44; A.M. Volaart (3/25) 37 39; K. Kievit (3/20) 42; P. Hogerwerf(2/10)47 48. Nu het reguliere schaaksei- zoen bij de schaakclubs een beetje op z'n eind loopt, komt er nog de jaarlijkse uitsmijter: het Schaakkampioenschap Goeree-Overflakkee. Voor de 25e maal wordt er op de 64 velden gestreden om wie zich de beste schaker van Goeree- Overflakkee mag noemen. De laatste editie was een prooi voor Bram van Maurilc van schaakvereniging de Zwarte Pion te Middelharnis. Hij haal de maar liefst 6 punten uit de 7 wedstrijden. Ook nu worden er weer 7 ronden gespeeld bij de 3 verschillende schaakclubs. De speeldata zijn: Oude-Tonge, dinsdag 8 mei; Middelharnis, maandag 14 mei; Ouddorp, maandag 21 mei; Oude-Tonge, dinsdag 29 mei; Middelharnis, maandag 4 juni; Ouddorp, maandag 11 juni; Middelharnis, maandag 18 juni. Overigens mag iedere deel nemer twee vrije ronden opnemen. Tot deelname zijn gerechtigd alle inwoners van Goeree-Overflakkee en leden van de Flakeese schaakclubs. Het is altijd weer een leuk evenement, waaraan zowel huis- als clubschakers kunnen meedoen. Zeker met deze jubi leumeditie hoopt de organisa tie op een groot aantal deelne mers. Inschrijven kan bij Jan van Genderen, e-mail genderen6@chello.nl, tel. 0187-641099. Bij inschrijving vermelding: naam, adres, woonplaats, telefoonnummer en e-mailadres. De inschrijving sluit vrijdag 27 april. OUDDORP - Morgen, woens dag 25 april hoopt de vrouwen vereniging Ora et Labora haar voorjaarsverkoping te houden in verenigingsgebouw Eben Haëzer, Preekhillaan 3 te Oud dorp. wordt uitgenodigd om een kijkje te komen nemen er is van alles te koop: zelfgemaakte kaarten, speelgoed, boeken, bloemen, kaas, cake en koekjes, Ouddurpse Affekaot. De kinde ren kunnen sjoelen in de reu- zensjoelbak. En natuurlijk staat de koffie klaar. De opbrengst is voor de plaatselijke Hersteld Hervormde Gemeente. MIDDELHARNIS - Outdoor Shop Middelharnis organiseeit op 2 en 5 mei weer een gratis introductieles Nordic Walking. U kunt zich aanmelden bij de Outdoor Shop; tel. 0187 470701 Ook kunt u zich aanmelden voor de gevorderde NW cursus. MIDDELHARNIS - De leden en donateurs van de afdeling Middelharnis van de Christen- Unie worden morgen, woens dag 25 april, op de ledenver gadering verwacht in het Diek- huus te Middelharnis. De leden hopen samen met de fractie, naast de gebruikelijke agenda punten, uitgebreid van gedach ten te wisselen over zaken die de gemeente aan gaan. De ver gadering begint om 20.00 uur MIDDELHARNIS - Op vrijdag 4 mei 2007 organi seert de Stichting Evene menten Middelharnis een Stille Tocht en Kransleg ging naar het monument aan de Hoflaan te Middel harnis. Tijdens deze plechtigheid her denken men allen - burgers en militairen - die in het Konink rijk der Nederlanden of waar ook ter wereld zijn omgeko men sinds het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog, in oor- logssituades en bij vredesmis sies. De StEM heeft hierbij de medewerking van de gemeente Middelharnis, de poUtie, het Rode Kruis, Sempre Crescendo, Brandweer en Ons Koor. Ver enigingen, stichüngen, kerken, scholen en particulieren (liefst jong en oud) worden opgeroe pen om in groten getale aan deze tocht en kranslegging deel te nemen. De Tocht start exact om 19.33 uur (U wordt verzocht uiter lijk 19.25 uur aanwezig te zijn) vanaf het plein voor het gemeentehuis. Heeft u nog nooit meegelopen? Eens moet de eerste keer zijn! Een ieder krijgt de gelegen heid tijdens de plechtigheid een bloemetje, krans e.d bij het monument neer te leggen. Verenigingen stichtingen, die vermeld willen worden kun nen zich opgeven bij de StEM. (0187-483139). Om 20.15 uur volgt de aankon diging einde plechtigheid waar na de stoet zich weer naar het gemeentehuis zal begeven en op het plein voor dit gemeente huis ontbonden zal worden. StEM hoopt op een nog gro tere deelname dan \oorgaande jaren. bét: (01^*?) 47 10 20 of tnail naar: algemeen ticbr-dcwaal .com

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 4