OOSIFjmEE Middelharnis EIIIVt1DEt1.niEUW5 xzaczazsE GOEDEREEDE t^m ?t^t GEMEENTE DIRKSLAND GEMEENTE DIRKSLAND 3ZE PAGINA 8 VRIJDAG 20 APRIL 2007 GEMEENTE Vergaderdata De Commissie Bezwaarschriften l<omt op 26 april 2007 om 14.30 uur voor een vergadering bijeen. De agenda ligt voor een ieder ter inzage in hel ge meentehuis en wel bij de Publieksbaklie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens ligt de agenda ook ter inza ge in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp De gemeenteraad vergadert eveneens op 26 april 2007 en wel om 19.30 uur. Ter inzage De agenda en de bijbehorende voorstellen liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en wel bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2 te Goedereede. Tevens liggen de stukken ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering bestaat voor bur gers de gelegenheid om gedurende maximaal vijf mi nuten het woord te voeren over geagendeerde onder werpen. Wie hiervan gebruik wil maken meldt dit ten minste 4 uur vóór de aanvang van de vergadering aan de griffier, onder vermelding van naam, adres, tele foonnummer en het onderwerp waarover men wenst te spreken. Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: wvin/v.goedereede.nl Bouwaanvragen ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 10 april 2007 van: - H. Landwehr voor het geheel oprichten van een blok hut bij de recreatiewoning Noordzeepark-Doggers- bank 14,3253 LL te Ouddorp. Op 11 april 2007 van: - M.A. Steehouwer voor het geheel vernieuwen van een blokhut bij de recreatiewoning 't Bosje 5, 3253 BT te Ouddorp; - D.S. Bernard voor het geheel vernieuwen van de erf- afscheiding op het perceel Doelweg 8, 3252 AJ te Goedereede; - N.P.L. Wetsteijn voor het geheel plaatsen van een schuur/opslagruimte op het perceel Oudelandseweg 32, 3253 LP te Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 11 april 2007 van: -1. Hasken-Jonkman voor het geheel vernieuwen van een blokhut op het perceel Jonkerstee 222,3253 BV te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 24 april 2007 in het gemeentehuis te West- voorne. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 23 april 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. De ze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het ge meentehuis te Goedereede. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede ma- Vergaderdata Op donderdag, 26 april 2007, vindt er om 19.00 uur de raadsvergadering plaats. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: p.depag- ter@dirksland.nl of 0187-60 80 92. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een iichte bouwvergunning is binnengekomen van: - F. Kaufmann voor het gedeeltelijk veranderen (ver kleinen) van een recreatiewoning op het perceel Bui tenplaats 39a te Herkingen; - J.D. Roozemond voor het veranderen van een gevel en kozijn van een woning op het perceel Bouwdijk 16 te Melissant; - E. Karreman voor het oprichten van een blokhut op het perceel Ratelaar 15 te Melissant; - K. Kaslander voor het oprichten van een berging op het perceel Beatrixlaan 6 te Dirksland. Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - W. v/d Doel voor het uitbreiden van een woning op het perceel Geldersedijk 77 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vri|stellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 3 BRO bouw vergunning te verlenen aan: - J. Echternach voor het vergroten van de recreatie woning en het plaatsen van een blokhut op het per ceel Jonkerstee 413253 BV Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 23 april 2007 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftetijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Publlekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende iichte bouwvergunning aan: - B. Meuleman voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel Braamstove 24, 3253 EK te Ouddorp (13 april 2007); - dhr Bout en Bos voor het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Klepperstee-Lin- de 4, 3253 LS te Ouddorp (13 april 2007); - G. van Lenten voor het gedeeltelijk vergroten van de woning op het perceel De Gracht 3,3253 EC te Oud dorp (13 april 2007); - A. Moerkerk voor het geheel oprichten van een schuur op het perceel Koolweg 15,32531,H te Oud dorp (13 april 2007); - P. Grinwis voor het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Willem de Jagerstraat 66, 3251 BG te Stellendam (13 april 2007); - C. Grinwis voor het veranderen van de erfafschei- ding bij de woning op het perceel Schansweg 1 3253 VLte Ouddorp (13 april 2007); - J. Hameeteman voor het veranderen van woning en schuur op het perceel Bosweg 13253 XA te Stel lendam (13 april 2007). Verleende reguliere bouwvergunning aan: N.M.A. van Spronsen-ter Haar voor het gedeeltelijk veranderen en vergroten van het bijgebouw op het perceel Hofdijksweg 73 te 3252 AP Goedereede (10 april 2007). Verleende sloopvergunning aan: - RWS District Haringvliet voor het slopen van de dam- wand van de loswal aan de binnenhaven, Deltaha- ven, 3251 LC te Stellendam (12 april 2007); - Basisschool 'Het Kompas' voor het slopen van een deel van het schoolgebouw op het perceel School straat 19 te 3251 AX te Stellendam (12 april 2007). Verleende sloopvoornemen aan: - H. Krijger voor het slopen van de garage op het per ceel Vissersstraat 8,3253 XK te Ouddorp (12 april 2007); - M.A.J. Zwart-Lokker voor het slopen van de dakpla ten van de schuur op het perceel. Koning Haakon- straat 13 te Stellendam (12 april 2007); - M.H.A van der Veen voor het afvoeren van asbest houdende golfplaten op het perceel Breenstraat 8, 3252 LC te Goedereede (13 april 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. Trfflniiinweg 2, Goedereede, Postbus 38,3253 ZG Oyddorp. tntemei; www.goedereede.n! Tel. 10187) 4915 00 fax 49 29 24 E-oioil; jemeenleWisSgoaleiBed».»! OfMningsüiden:fflQ,wo en do 09.00-12.00 en van 13.00-W.OO uw; dondefdag- Qvond bovendien von 18.00 19.30 uar dinsdag eo vriidoq voo 09.00 -12,00 uur Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunningen te verlenen aan: - W.D. Consilius voor het gedeeltelijk vergroten van een schuur op het perceel Buitenplaats 35c te Her kingen; - H.W. Lahnstein voor het vergroten van een berging en het metselen van de gevels op het perceel Bui tenplaats 29d te Herkingen. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verlenen zodat dit bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 23 april tot en met 4 juni 2007 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, Sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Oots het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluit vorming plaatsvinden. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 24 april 2007 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 24 april 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Westvoorne, Raadhuislaan 6 te Roc- kanje. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Lichte bouwvergunning verleend aan: - Bouwkundig Advies- en Tekenburo Flakkee voor het veranderen van een garage in praktijkruimte op het perceel Philipshoofjesweg 17 te Dirksland (12-04- 07); - F.M. Almekinders voor het oprichten van een dakka pel op het perceel Molendijk 65 te Herkingen (20-04- 07). Reguliere bouwvergunning verleend aan: - De Visser vof voor het gedeeltelijk vergroten van een bedrijfspand op het perceel Voorstraat 7 te Dirksland (02-04-07); - L.S. Vis voor het gedeeltelijk vernieuwen van een schuur op het perceel Vroonweg 21 te Dirksland (02- 04-07); - P. Kardux voor het oprichten van een bewaar plaats/opslag op het perceel Wellestrijpsedijk 1 te Herkingen (12-04-2007); - J. het Jonk voor het gedeeltelijk veranderen van een bedrijfsloods (plaatsen hetdeuren) op het perceel Spuikolk 4a te Dirksland (12-04-2007); - Kings B.V. voor het oprichten van een vakwerkmast op het perceel Groene Kruisweg 2 te Herkingen (16- 04-2007). Sloopvergunning verleend aan: - J. Poortviiet voor het verwijderen van hechtgebon- den asbest bevattende bouwmaterialen op het per ceel Onwaardsedijk 3 te Dirksland (13-04-07); - L.S. Vis voor het slopen van een schuurtje op het perceel Vroonweg 21 te Dirksland (13-04-2007); - Gemeente Dirksland voor het venvijderen van hecht- gebonden asbest bevattende bouwmaterialen op het perceel Voorstraat 21 te Dirksland (13-04-2007). Vergunning verleend aan: Oranjevereniging Dirksland voor: a. het organiseren van een evenement, inhoudende activiteiten op Koninginnedag in Dirksland; b. het organiseren van Oranjebraderie in dorpskern van Dirksland: Voorstraat, Ring, Irenelaan, Zo merstraat, Nieuwstraat, Achterdorp en (gedeelte lijk) de B.C. Zaaijerlaan, de Kattewacht. Voor noemde straten worden tijdelijk, op 30 april 2007, voor het verkeer afgesloten. c. het organiseren van een lunapark op het parkeer terrein bij de Gooije, in de periode van 25 april t/m 30 april 2007; d. verstrekken van zwakalcoholhoudende drank op 30 maart 2007, inrichten tappunt in de Nieuw straat en op de Kattewacht. Het besluit is verzonden 10 april 2007. N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift Indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. yooiiiraat 15, Poübes 10,3247 ZG Dirl(iloiid. Weri»l: «ww.tfriistand.ot. Tel. (0187) 60 80 80 fox M 37 99 ImA. infcgdirlsland.iil Oiiem'ngslijden: njo l/m vr 09.00 W 12.00 en 13,30 tol 16.00 nor. ^^9> Bijzondere bijstand voor de aanschafkosten van spaarlampen. U kunt éénmalig bijzondere bijstand aanvragen voor de aanschafkosten van spaarlampen. Om in aanmerking te komen voor deze bijzondere bijstand moet u aan de volgende voora/aarden voldoen: 1Uw inkomen ligt op of net boven het wettelijk minimuminkomen. 2. Als u geen uitkering ingevolge de Wet werk en bijstand (WWB) ontvangt, moet u bewijsstukken van uw in komen en/of vermogen overieggen. 3. U heeft in 2006 een afrekening van ENECO ontvangen waaruit blijkt dat u in het jaar 2006 minstens 35,00 meer moest betalen dan in het jaar 2005. Betaalbaarstelling zal plaatsvinden op basis van een betaalbewijs van de aangeschafte spaariampen. De bij drage van de gemeente is maximaal 35,00. Een aanvraagformulier is op te tialen/vragen bij het gemeentehuis; u i<unt tot uiterlijl( 15 mei 2007 een aanvraag indienen. Vervanging en/of aanschaf van een fiets op grond van de verordening en de beleidsregels bijzondere bijstand van de gemeente Dirksland. Het is mogetijk onder bepaalde voorwaarden bijzondere bijstand te verkrijgen voor de aanschafkosten van een fiets. Er wordt een onderscheid gemaakt tussen een fiets voor meerderjarigen en voor minderjarigen. Voor meerderjarigen geldt dat het om een vervanging van een fiets van zeven jaar of ouder moet gaan én een eventuele reparatie van de fiets meer kost dan 200,00. Als u in het bezit bent van een motorvoertuig komt u niet in aanmerking voor deze vorm van bijzondere bijstand. Voor minderjarigen geldt dat ook voor de eerste aanschaf van een fiets bijzondere bijstand mogelijk is (het be zit van een auto bij de ouders vormt geen belemmering voor bijstandsverlening). Bij het maximaal uit te keren bedrag wordt de NIBUD prijsindicatie aangehouden. Voor reparatiekosten wordt geen bijzondere bijstand verstrekt, omdat deze kosten worden beschouwd als al gemeen noodzakelijke kosten waarvoor geen bijstand kan worden verleend. Voor informatie over de voorwaarden en/of het verkrijgen van een aanvraagformulier bijzondere bijstand kunt u zich wenden tot de gemeente. Verordening Wet Inburgering gemeente IVliddelharnis De raad van de gemeente Middelharnis heeft in zijn vergadering van 4 april 2007 de Verordening Wet in burgering gemeente Middelharnis vastgesteld. Hierin is onder meer geregeld de informatieverstrekking, de bepaling van de doelgroepen, de samenstelling van de inburgeringsvoorziening, het aanbod van de inbur- geringsvoorziening en de bestuurlijke boete geregeld. De verordening treedt in werking op de dag volgend op die van bekendmaking en werkt terug tot 1 januari 2007. In het gemeentehuis ligt de uitgave van het gemeen teblad ter inzage, waarin de verordening is opgeno men. Onherroepelijk bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van Middelharnis ma ken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het besluit van gedeputeerde staten van Zuid-Holland van 17 oktober 2006 tot goedkeuring van het bij besluit van de gemeenteraad van Middelharnis van 2 maart 2006 vastgestelde bestemmingsplan 'Beschermd dorpsgezicht' op 7 maart 2007 onherroepelijk is ge worden. De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft namelijk bij haar uitspraak van genoemde datum het beroep van de heer M. Loosjes te Som- melsdijk niet-ontvankelijk verklaard. Het bestemmingsplan ligt voor iedereen ter inzage in het gemeentehuis van Middelharnis, kamer 11. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Middelharnis ma ken bekend, dat zij in hun vergadering van 20 maart 2007 besloten hebben in de Tuinstraat (vanaf huis nummer 27 tot aan de Weistraat) aan beide zijden van de weg een parkeerverbod hebben ingesteld. Deze verkeersmaatregel is noodzakelijk om de bereikbaar heid van de Tuunstee te bevorderen. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (de datum van bekendmaking staat tussen haakjes achter de desbe treffende beslissing vermeld) een bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wethouders van Middel harnis, Postbus 13240 AA Middelharnis. Nadere in formatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunning: - Oosthavendijk 30, Middelharnis - oprichten 43 woon ruimten en organisatieruimten (130407). Verleende stookvergunningen: - Duivenwaardsedijk te Nieuwe-Tonge - verbranden snoeihout (050407); - Oud-Kraaijerdijk te Sommelsdijk - verbranden snoei hout (050407). Verleende ontheffingen/vergunning Drank- en ho- recawet: - De Jonge Spartaan.MIddelharnis - vergunning voor het uitoefenen van een horecabedrijf in het pand Edi son 4 te Middelharnis (110407). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijg baar ter secretarie, tel. 0187 - 47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - P de Blok voor het oprichten van een schuur op een perceel aan de Dorpsweg (Knorrenburg) te Som melsdijk (100407); - M. Hobbel voor het plaatsen van een zwembad op het perceel Prinsessestraat 6 te Nieuwe-Tonge (100407); - W.A.M. Kievit voor het oprichten van een woning op een perceel aan de Molendijk te Nieuwe-Tonge (110407); - C. Looy voor het oprichten van een woning op het perceel Joost van den Vondellaan 138 te Middelhar nis (120407); - Stevast Ontwikkeling voor het oprichten van 6 twee onder één kapwoningen op het perceel Dorpsweg 28 te Sommelsdijk (120407); - Waterschap Hollandse Delta voor het uitbreiden van een slibverwerkingsgebouw op het perceel Westha- vendijk 11 te Middelharnis (120407). Een aanvraag om een iichte bouwvergunning is ontvangen van: - PaMaMa Onroerend Goed b.v. voor het plaatsen van een reclamezuil op het perceel Langeweg 113 te Sommelsdijk (050407); - D. van Heemst voor het plaatsen van een blokhut op het perceel Kreekstraat 10 te Sommelsdijk (100407); - A.J. de Munck voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Willem Bilderdijkstraat 7 te Sommels dijk (110407); - J. van den Boogert voor het plaatsen van 2 dakka pellen op het perceel Binnenweg 48 te Sommelsdijk (130407). Ontvangen sloopptan Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Struijk-Horstink voor het slopen van kassen en een schuur op het perceel Molenweg 44 Sommelsdijk (110407). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - dhr en mw. De Geus voor het oprichten van een wo ning op een perceel aan de Kraaijensteinsedijk (naast Prutweg nr. 14) te Sommelsdijk; - mw. C. Hisschemöiler voor het oprichten van een woning op het perceel Oudelandsedijk 24 te Middel harnis. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - A. Vroegindeweij voor het verbouwen van een voor malige landbouwloods tot allround klus- en onder houdsbedrijf en het oprichten van een garage/ber ging op het perceel Westelijke Achtenweg 1 te Mid delharnis. Deze aanvragen liggen met ingang van 23 april 2007 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 13240/VA Middelharnis. Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om een iichte bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Langstraat 49, 3256 AL te Achthuizen (ont vangen op 5 aprii 2007). Tevens delen zij mede dat een aanvraag om een re guliere bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een reclame-uiting aan de voorge vel van het bedrijfspand op het adres Boezemweg 30 te Oude-Tonge, 3255 MC (ontvangen op 5 april 2007); - het vernieuwen van het dak van een loods op het adres Dorpsweg 25,3257 LB te Ooitgensplaat (ont vangen op 10 april 2007); en een aanvraag om een sloopvergunning is ont vangen voor: - hel vera/ijderen van asbesthoudende dakbedekking van een loods op het adres Dbrpsweg 25, 3257 LB te Ooitgensplaat (ontvangen op 10 april 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een iichte bouwvergunning Is verleend voor: - het plaatsen van een reclamezuil met brievenbussen op het adres Boezemweg 14, 3255 MC te Oude- Tonge (besluit verzonden 1 april 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Pieter Big- gestraat 25,3257 AR te Ooitgensplaat (besluit ver zonden 12 april 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Boven Oostdijk 113258 AD te Den Bommel (besluit ver zonden 12 april 2007); - het uitbreiden van de recreatiewoning en het plaat sen van een tuinhuisje op het adres Havendijk 10-3, 3257 LH te Ooitgensplaat (besluit verzonden 12 april 2007). een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een machineberging op het adres Noordzijdsedreef 2,3257 LLte Ooitgensplaat (besluit verzonden op 10 april 2007); - het bouwen van een opslagloods op het adres Eer ste Noordboutweg 4,3257 LT te Ooitgensplaat be sluit verzonden op 12 april 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Heeren- dijk 5,3255 LE te Oude-Tonge (besluit verzonden 12 april 2007). een aaniegvergunning is verleend voor: - het aanleggen van een fiets- /voetpad over de Bui tendijk naar het strandje van Den Bommel nabij de kade van Den Bommel, kadastraal bekend gemeen te Den Bommel, sectie E, nummer 107 en gemeen te Oostflakkee, sectie F, nummer 37 (besluit verzon den op 12 april 2007). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onvenAfijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflak kee. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 24 april 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Rockanje. De agenda van deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelharnis. Aanbesteding Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelharnis heeft besloten het traject rond vergunningverlening voor het plaatsen van drie hoeksborden in de gemeente Middelharnis uit te be steden door middel van een aanbestedingsprocedu re. Zowel de vergunningverlening, de exploitatie van de borden als de handhaving zal worden uitbesteed aan de beste inschrijver. Een programma van eisen waarin is opgenomen aan welke eisen de inschrijving dient te voldoen, welke beoordelingscriteria worden gehanteerd, wat de procedure is en wat het beoogde tijdpad is is vanaf 11 april 2007 verkrijgbaar voor geïn teresseerden (bestellingen kunnen telefonisch worden doorgegeven via telefoonnummer 0187-47 5568 of 0187 - 47 55 67) en is tevens te vinden op de websi te (www.middeiharnis.nl). Geïnteresseerden kunnen inschrijven tot uiterlijk 11 mei 2007. Wnjin Jolmoweg 45, Poslbos 1,3240 M Middelomis. Internet: www.nddel0tn5.nl. Tel. 1018^ 47 55 55 fox 47 55 47 e<«oil: infoSmiddéomis.»!, Openinjilifdeti Idontenbolie: m 08.30 tot 12.00 «or, di t/m do 08.30 lol 12.0013.00 lol 16,30 m, dwBond 16.00 lol 20.00 m, 1108,30 tot 12.00 13,00 lol 15.00 m. Openingstijden overige afdelingen: dr^lijb wn 08.30 tot 12.00 «0;,s niddiijs «itslailend of éfoé. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 24 april2007 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost' flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 24 april 2007 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Westvoorne, Raadhuis laan 6 te Rockanje. Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamelink. Ontheffing verboden wegenverkeerswetgeving Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij onder voorschriften aan gemeentelijk (buitendienst)- personeel een algemene ontheffing hebben verleend om met voertuigen in de uitoefening van werkzaam heden, te rijden, te stoppen of stil te staan op wegen, waan/oor krachtens het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 voor deze voertuigen een (tijde lijk) verbod is ingesteld. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd beroepschrift in te dienen bij de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam. Tevens staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank een verzoek om een voorlo pige voorziening in te dienen. Vragenlijst verspreid binnen de gemeente Oostflak kee Een student Communicatie aan de Hogeschool Rot terdam is momenteel aan het afstuderen bij de ge meente Oostflakkee. De gemeente Oostflakkee wil inzicht krijgen in de ideeën, wensen en behoeften die er spelen binnen haar gemeente op het gebied van communicatie. Een vraag als hoe de communicatie (interactie) bevorderd kan worden tussen de ge meente Oostflakkee en haar inwoners, zal onder an dere worden beantwoord in mijn afstudeerscriptie. Er hebben verschillende inten/iews plaatsgevonden met inwoners uit de dorpskernen Achthuizen, Den Bommel, Ooitgensplaat en Oude-Tonge en de buurt schappen Langstraat en Zuidzijde. Uit deze inter views zijn meerdere ideeën voortgekomen. Deze ideeën staan venwerkt in de vragenlijst en ik ben zeer benieuwd wat u, als inwoner uit de gemeente Oost flakkee, vindt van deze ideeën. Om dit onderzoek uit te kunnen voeren en een uit komst te krijgen die representatief is, wil de student u vragen de toegestuurde vragenlijst zo snel moge lijk in te vullen en retour te zenden. De vragenlijst is verstuurd naar ongeveer 1.000 willekeurige inwoners van de gemeente Oostflakkee, boven de 18 jaar. De resultaten van dit onderzoek zal worden gebruikt in de afstudeerscriptie om een uitgebreid rapport op te stellen. Deze zal worden aangeboden aan het colle ge van burgemeester en wethouders. In deze scrip tie staan conclusies en aanbevelingen omtrent uw mening over de communicatie (interactie) tussen u en de gemeente en hoe deze bevorderd zou kunnen worden. De student rekent erop dat u uw mening wilt geven, de student en de gemeente wilt helpen en de inge vulde vragenlijst uiteriijk 30 april 2007 wilt terugstu ren. Bij voorbaat dank. Bsenbowerloon 1, Postbus 75,3255 ZH Oode-Tonge. Intemel: ww.oostlkiltee nl Ttl(0187|«47100/lcx647199/MioJ:info®oosiali6e.nl Openingstijden: mo t/m do 08,00 lot 12.00 en 13.00 lol 17.00 o«r, ït 08.00 lol 12.00 en 13.00 tol 16.00 inir, eib eerste en derde dinsdag ïo» de moand n 18.00 lot 19.30». BBIPT^^B

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 8