Welkom-Dienst Praise-avond ^^„"'^''„'"8" Caret Voor een goed advies èn een scherpe prijs Arjo van der Graaff genomineerd voor Bruidsfoto Award 2007 Steunvoorstel voor kinderboerderij in raad Oostflakkee Spullen gezocht voor rommelmarkt Voorjaars bingo Scrapbook maken EllfMIDEn-niEUVS Westkrakeelstraat 8 3245 BK Sommelsdijk Tel. (0187) 48 66 84 dus ö^e" ö-^-^- speciale pnjzen ^l'^ ^^,,,,^ge faörie^sgarant^ Op alle apparaten 2jaarv Siemens, AEG, Bauknecht, Miele, Whirlpool, Beko, Liebherr, Bosch, Indesit, Boretti, Atag, Etna En vele andere merken! Met ingang van vandaag gewijzigde openingstijden! Geopend: maandag-, dinsdag-, woensdag-, donderdag- en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur OUDDORP, Margrietweg 25 Vraagprijs 325.000,- k.k. OUDDORP, Camping Haayse Bos 30 (Hofdijksweg) Vraagprijs 39.500,- v.o.n. necnEATiE Nieuw! recheatie OUDDORP, De Toekomst 131 (Dijkstelweg) Vraagprijs 169.500,- ic.ic. OUDDORP, Weststraat 12 Vraagprijs 398.000,- k.k. VOOR DIVERSE SERIEUS If!^^ WONINGZOEKENDEN VRAGEN WIJ WOONHUIZEN TE KOOP OP GEHEEL GOEREE-OVERFLAKKEE! BEL VOOR GRATIS EN VRIJBLIJVENDE WAARDEBEPALING VAN UW PAND! Hoenderdijk 7a 3253AK OUDDORP Telefoon (0187) 68 85 00 Fax (0187)68 85 01 E-mail: info@dereusvastgoed.nl Internet: www.dereusvastgoed.nl A S T G O E D AK« in de dynamische zorgsector neemt Careyn (voorheen Zorg en Welzijn Groep) een belangrijke rotsvaste plaats in. Careyn levert een volledig en toonaangevend assortiment preventie-, zorg-, behandelings- en woondiensten in het woongebied van de klant. De dienstverlening sluit naadloos aan op iedere levensfase - van jong tot oud -, de dagelijkse 'thuis' omgeving en de specifieke omstandigheden van de klant. Het werkgebied van Careyn beslaat momenteel een groot deel van de provincie Zuid-Holland. Voor het werkgebied Goeree Overflakkee zoeken wij voor de dagdienst, avond- en weekendienst van de wijkverpleging: (Wijk)ziekenverzorgenden of Verzorgenden IG uren in overleg en/of op basis van oproep Je verricht verpleegkundige taken in de thuissituatie in een team van collega verpleegkundigen in de wijk en (wijk)ziekenverzorgenden. Je richt je op curatieve en preventieve taken om de zorg voor de klanten te optimaliseren. Daar waar nodig signaleer je veranderingen in de zorgvraag van de klant en stem je deze af op de dienstverlening van Careyn. Voor de functie van (wijk)ziekenverzorgende moet je beschikken over het MBO- diploma Beroepsopleiding Verzorging Individuele Gezondheidszorg of het diploma ziekenverzorgende. Arbeidsvoorv/aarden Afhankelijk van de functie bieden wij je een salaris conform de CAO Thuiszorg. Daarnaast hebben we je nog meer te bieden, zoals flexibele werktijden, onregelmatigheidstoeslag, een gunstige reiskostenregeling, korting op verzekeringen en een fietsplan. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over de functies kun je contact opnemen met Jannie van Eek, zorgteammanager Goeree Overflakkee, (0187) 488045. Meer informatie over de organisatie vind je op www.careyn.nl. Heb je belangstelling voor de genoemde functie, stuur dan een sollicitatiebrief met cv naar Careyn, afdeling PaO, Postbus 65, 3200 AB Spijkenisse of per e-mail naar p.vantriet@zwg.nl PAGINA 7 WOENSDAG 11 APRIL 2007 Opruiming! OUDDORP - Zondag 15 april om I8.;i0 uur, is het weer /over: De niaanclelijkse Wel kom-Dienst van de Doops gezinde (lemeeiite Oud- dorp. Ditmaal een bijzondere VVelkom-Diensl; Deze wordt gecombineerd met de jaar- /ijkse Piaisc-avoiicl, georga niseerd door het Gospelkoor. Deze I'raise-avond werd altijd in juni gehouden, maar wordt deze keer vervroegd. In deze dienst zullen door het Clospel- küor, samen niet de gemeente, veel l'aasliederen gezongen worden met begeleiding van de l'raise-band. Ook de koper blazers zullen hun muzikale medewerking verlenen. Tij dens deze dienst zal een extra collecte gehouden worden, die besteirid is voor het zendings- prqject van de Doopsgezinde Gemeente, het oprichten van een ediicaliecentrum vooi' de Dalits in India, in samenwer king met Operatie Mobilisa tie. Er zijn 280 miljoen Dalits in India. Het is de meest ver drukte, uitgebuite en vertrap te sociale bevolkingsgroep. De Dalits zijn al ineer dan 3000 jaar overheerst en uitgebuit door de hogere kastes. Erger nog, ze zijn beroofd van elke vorm van menselijke waardig heid. Meer dan helft van hen leeft onder de armoede grens. Operatie Mobilisatie India wil de Dalit bevolking bevrijden uit deze eindeloze cyclus van onderdrukking, afwijzing en uitbuiting. Een van de mid delen daartoe is het inrichten van zgii. Daüt Educatie Centra, waarin o.a. onderwijs, geba seerd op christelijke normen en waarden, wordt gegeven. Ook wordt beroepsonderwijs, vooral aan vrouwen, aangebo den. L) bent van harte ïvelkoin mee te luisteren en mee te zingen in de kerk aan de Dorpstienden 3 in Ouddorp. DIRKSLAND - De Dirks- landse Kleindierenvereniging oiganiseert maandag 16 april weer een bingoavond. De eerste ronde is gratis. Vervol gens worden vijftien ronden gespeeld van. 10 voor een voile kaart en een superronde met een hoofdprijs van 50. De avond wordt gehouden in verenigingsgebouw De Scha kel, Beatrixlaan 31 te Dirks- land. De aanvang is 19.30 uur, om 18.30 uur gaan de deuren open. Kinderen die met hun (groot)ouders meekomen, spe len de hele avond voor slechts €4,- D1RKSL.\ND - Na een zware jureringsronde heeft foto graaf Arjo van der Ciraaff de eindroncie weten te bereiken van de prestigieuze Bruid Bruidegom Bruidsfoto .Award 2007. De Bruidsfoto .-Ward is een initiatief van Bruid Bruidegom Magazine en stelt zich tol doel cle profes sionaliteit en creativiteit van de Nederlandse huwelijksfo- tografie in beeld te brengen. Uit de honderden inzendin gen nomineerde een vakjury, bestaande uit vertegenwoor digers van alle? professionele organisaties van Nederlandse vakfotogratie, per categorie 10 bruidsfoto's. Aijo van der Graaff, van Fotostudio Arjo van der Graaff, - www.foto- graaff nl - is genomineerd in de categorie Bruidegom in Beeld. Of hij in deze categorie als winnaar uit de bus konii, bepaalt de publieksjury door middel van stemmen via: http://www.bruidsfotoa\vard. nl of www.bruidsfotoaward.nl De Bruid Bruidegom Bruids foto Award kent vier catego rieën: Bruid en Bruidegom, Huwelijk en emotie. Bruid in de Spotlights en Bruidegom in Beeld. Voor elke categorie zijn tien inzendingen genomi neerd. Tot en met 1 juli 2007 kan er via de website per categorie worden gestemd op de geno mineerde inzendingen. De Bruid Bruidegom Bruidsfo to Award wordt gesteund door alle Nederlandse verenigingen van vakfotografen en wordt mede mogelijk gemaakt door professionele bedrijven die allen actief zijn in de fotogra- fenbranche. OUDE-TONGE - Burge meester en Wethouders van Oostflakkee willen de ziel togende kinderboerderij in Oude-Tonge een financi ële injectie geven van 5.000 euro. Dit om de nieuwe beheerders een kans te geven om een doorstart te maken. Donderdag 12 april vergadert de gemeenteraad van Oostflakkee onder meer over dit voorstel. Door Kees van Rixoort De kinderboerderij aan de Eisenhowerlaan, van start gegaan in 1994, is de laatste jaren in opspraak geraakt. De gemeente Oostflakkee ont vangt regelmatig klachten o\er stankoverlast, dieren die slecht verzorgd zouden wor den en de staat waarin bijvoor beeld de hokken en de hekken \erkeren. Klachten die bij de vorige beheerder geen gehoor vonden. Sindsjanuari 2007 heeft de kin derboerderij nieuwe beheer ders, de heer en mevrouw Kats, die de in verval geraakte voor ziening een nieuwe toekomst willen geven. "De familie Kats is erg gedreven en wil alles in het werk stellen om van de kinderboerderij weer die leuke educatieve plaats te maken die het ooit was: een plaats waar ouders en kinderen graag komen en die een meerwaarde heeft \ooi- de lokale samenle ving",' aldus het college. Om te kunnen doorstarten hebben de heer en mevrouw Kats een actieplan opgesteld. Daarin staan niet alleen acties om de weide en de dierenver- blij\en te renoveren en \'en'an- gen, maar ook bijvoorbeeld om de benodigde vergunningen aan te vragen, bestuurlijke ver anderingen door te voeren en de benodigde financiën binnen te halen. Dat laatste tnoet gaan gebeuren door het werven van nieuwe sponsors en donateurs én door de gemeente om sub sidie te \'ragen. B en W willen dat verzoek honoreren. De kinderboerderij liep de regu liere subsidie over 2007 (3.100 euro) mis omdat er geen aan vraag ingediend was, maar het college wil dat bedrag alsnog beschikbaar stellen mét een toelage van 1.900 euro om een extra impuls mogelijk te maken. Overigens vertoont de begroting van de kinderboer derij over 2007 een tekort van 12.000 euro. "Uit gesprekken met de fami lie Kats en het door hen opge stelde actieplan blijkt dat zij er echt voor willen gaan. De posi tieve en open instelling van dit echtpaar kan ervoor zorgen dat de kinderboerderij van zijn negatieve imago van de laatste jaren afkomt en kan er tevens voor zorgen dat sponso ren weer bereid zijn geld te ste ken in dit initiatief", melden B en W in het raadsvoorstel. "De familie Kats is erg gedre- \en om weer iets moois van de kinderboerderij te maken en voor hen staat de verzorging en de gezondheid van de die ren voorop. Met hun inzet en voldoende financiële middelen is het aannemelijk dat de kin derboerderij daadwerkelijk tot een meerwaarde van de loka le samenleving kan worden omgevormd." Het laatste woord hierover is morgenavond aan de gemeen teraad. In een gew/ilde en rustige wijk, op korte afstand van de dorpskern gelegen goed onder-houden vrijstaande semi-bungalovk' (bad- en slaapkamer op begane grond) met in totaal 4 ruime slaapkamers vrijstaande houten garage en achtergelegen hobbyschuur op 270 m^ eigen grond Gelegen op de mooi verzorgde camping Haayse Bos, nabij duingebied Middelduinen, goed onderhouden Atlas stacaravan (bj, 1999) met 2 ruime slaapkamers en zongerichte, deels bestrate tuin ondermeer v.v. tuinschuur op Perceel t.g.v. ca. 250 m^ met parkeerruimte op eigen terrein Op een van de mooiere plaatsen aan de rand van het park De Toekomst bieden wij u deze rustig gelegen, goed onderhouden en van frisse kleurstelling voorziene vrijstaande stenen recreatiewoning met 3 ruime slaapkamers te koop aan op ca. 300 m2 eigen grond. Woonopp. ca. 90 m^. Vanuit de woonkamer heeft u vrij uitzicht over het polderlandschap richting Stelleweg/Dijkstelweg In het levendige centrum van deze familiebadplaats, op goede zicht-lokafie gelegen royaal pand met centrum-bestemming, thans in gebruik als woonhuis met grote schuur/garage op 185 m^ eigen grond. Het Bestemmingsplan voorziet ook in winkel-,kantoor- en praktijkruimte mogelijkheid. Bemiddeling Taxaties - Projektontwikkeling MIDDELHARNIS - De bingocommissie van het Ouderenwerk houdt zateragavond 14 april een Voorjaarsbingoavond voor jong en oud. Ieder een is hartelijk welkom in het wijkcentrum aan de Doetinchemsestraat. Om 19.00 uur gaan de deuren open, de eerste ronde begint om 19.30 uur. Een kopje koffie of thee wordt u gratis aan geboden. Tien ronden Bingo kosten 6, de twee koffierondeti kos ten O,.50 per stuk en de superronde €1,50. Het wijkcentrum is rolstoel- vriendelijk en rookvrij. Stuur een Zonnebloem- kaartje: een gelukwens die dubbel telt! Een deel van de opbrengst gaat naar de Zonnebloem om huisbezoek, activiteiten en vai<anties te organiseren voor zieken en gehandicapten. De Zonnebloem kleurtje wereld. OUDDORP - De SWO- Companen organiseren op woensdag 18 april in de Doipstienden te Oud dorp een creatieve mid dag voor de senioren van de gemeente Goederee- de. U kunt een scrapbook maken. Bij voldoende belangstel ling kan deze activiteit doorgaan. Indien u mee wilt doen, graag even opgeven bij mw.J.Hoek, tel: 681780 of bij de SVVO; 641344. De mid dag begint om 14.00 uur. Kosten zijn: afhankelijk \'an de hoeveelheid mate riaal die u gebruikt. Voor informatie kunt u bellen met de SWO; 641344. NIEUWE-TONGE - Voor de jaarlijkse Rommelmarkt van de Gereformeerde Gemeente in Nieuwe-Tonge is men op zoek naar bruikbare rommelmarktspul- ien. Gaat u verhuizen of heeft u een grote opruiming gehad op de zolder, in uw huis of schuur? Geef uw goede, overtollige spullen een tweede kans. De orga nisatie komt het bij u ophalen (geen grote meubelen). Neem contact op met William. Tel.: 0187-652502.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 7