Ervaren medewerker Ulij UITNODIGING LITIE Hoofd afdeling Projecten Techniek Schipper f^OAZ Q Opbrengst zangavond De Herberg zoekt enthousiaste jongeren ACCOUntcLnCy vesUging Midden Informatieavond over parkeervoorzieningen - ARA AdvJesburo - Den Hollander Advocaten - Diergeneeskundig Centrum Zeeland - Dreux Management Consultants - Fouragehandel Fa. K. Tanis en Zn. - Groothandel Kees Koole - Hoefsmederij en Ruitersportspeciaalzaak F. de Vrieze - Veevoeder- en Graanhandel A. Verhage - Vente Diervoeding Woningbouwvereniging 'Dirksland' EIIAtlDEtl-niEUWS IJSBRAND VOS 0900-8844 Jongens naar Halt voor brandstichting Snelheidscontroles Ongeval N59 Motorrijder zwaargewond ZIEKENHUIS DIRKSLAND dinsdag 17 april a.s. om 19,30 uur Verenigingsgebouw De Schakel F.N.R.S. Oostmoersedijk 2a www.manegeoostmoer.nl 3243 LE Stad aan 't Haringvliet e-mail: info@manegeoostmoer.nl Telefoon (0187) 61 12 42 bedankt de onderstaande bedrijven voor het beschikbaar stellen van de reclamehindernissen: PAGINA 4 WOENSDAG 11 APRIL 2007 FAM I LIEBERIC H T E N Steeds stiller werd je, zo onbereikbaar soms, levend in je eigen wereld. In onze herinnering zal je blijven zo je was. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een liefde voile verzorging in zorgcentrum 'Geldershof', toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma MARGARETHA MIEROP sinds 1998 weduwe van Willem Adrianus Grinwis in de leeftijd van ruim 85 jaar. Niek en Hester Conny en Jaap William Hans enjacquelien Jeroen Iris Els en Leen Mariëtte Colin Angela Zorgcentrum 'Geldershof', 10 april 2007 C^orrespondentie-ddres: Fam. Hameeteman-Grinwis Stationsweg 31, 3253 AP Ouddorp Clelegenheid tot condoleren vrijdag 13 april van 19.00 tot 20.30 uur in verenigingsgebouw 'Eben-Haëzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp. De rouwdienst voor familie en belangstellen den zal gehouden worden zaterdag 14 april in 'Eben-Haëzer', aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Dorpsweg te Ouddorp, omstreeks 11.30 uur Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in 'Eben-Haëzer'. Geen bezoek aan huis Geen bloemen 1 ndien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wat op liefde gebouwd is kent geen vergeten. Bedroefd om het verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgroot vader weduwnaar van Neeltje Jannetje Kreeft in de leeftijd van 81 jaar. Bets en Arie Elza en Johan Rick - Tim KeesS? Jan 10 april 2007 Correspondentie-adres: Prunuslaan 9, 3257 XK Ooltgensplaat De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 14 april om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ooltgensplaat, na een rouwdienst om 10.15 uur in 'Elthato', Zuid-Achterweg 27. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' vrij dag 13 april van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis. DANKBETUIGING Tijdens mijn verblijf in het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland en de daarop volgen de periode van herstel heb ik zoveel blijken van medeleven en belangstelling ondervonden dat het mij niet mogelijk is ieder daarvoor per soonlijk te bedanken. Langs deze weg wil ik daarom graag familie, vrienden, bekenden en buren, hartelijk dank zeggen voor de vele telef()ontjes, kaarten, bloe men, fruit, attenties en bezoeken in het zieken huis en thtiis. In het bijzonder gaat mijn dank uit naar de huisarts dokter Van Kempen, dokter Vreuls met zijn medisch team eii het verplegend per soneel van de afdeling Gvnaecologie. Deze hebben allen - ieder in hun eigen func tie - ertoe bijgedragen dat mijn opname in het ziekenhuis snel kon plaatsvinden en dat mijn verblijf aldaar in een goede sfeer en tot mijn volle tevredenheid is verlopen. Graag wil ik daarnaast ook mijn hartelijke dank betuigen voor de pastorale zorg die ik in het ziekenhuis en thuis heb mogen ontvangen. Mede namens mijn man gaat bovenal onze dank uit naar de Heere Die alles tot hiertoe wel heeft gemaakt. G. Vlielland-Meijer Middelharn'is, april 2007 Vandaag moesten wij afscheid nemen van onze lieve OMA GRINWIS William Hans enjacquelien Jeroen Iris Mariëtte Colin Angela Ouddorp, 10 april 2007 Bedroefd hebben wij kermis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante MARGARETHA GRINWIS-MIEROP Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. J. Grinwis N. J. Grinwis-Mastenbroek Klaas en Willie Bep en Klaas Ouddorp, 10 april 2007 Rotterdam-Rijnmond Wijkteam Goeree-Overflakkee STELLENDAM - Politiemen sen hebben vrijdagochtend drie jongens van 13 en 14 jaar uit Stellendam aangehouden voor brandstichting. De jon gens hadden bij de skatebaan aan het Johan Frisopad vuurtje gestookt. Ondanks dat het vuur al geblust was door omstan ders, bluste de brandweer nog na. De drie zijn overgebracht naar een politiebureau, waar zij met een HALT-proces ver baal zijn heengezonden. OOLFGENSPLAAT - Perso neel vavi het Verkeer handha- vingteam van politie Rotter dam-Rijnmond hield vrijdag middag een snelheidscontrole op de Bosweg, waar tussen drie uur en half zes al het passeren de verkeer gecontroleerd. Tien bestuurders reden te hard, waarvan er twee hun rijbewijs moesten inleveren. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 119 km/u, terwijl maximaal 60 is toegestaan. OUDE-TONGE - Zondagmid dag omstreeks 14.00 uur vond een ongeval plaats op de N59 nabij tankstation De Tille. Omdat de melding aangaf dat er vijf auto's bij het ongeval waren berokken, werden naast de ambulancedienst de brand weer van zowel Oude-Tonge als Den Bommel opgeroepen voor hulpverlening. Ter plaat se gekomen, bleek het mee te MIDDELHARNIS - Iedereen die op welke wijze dan ook mee geholpen heeft voor het slagen van de zangavond, die zater dagavond werd gehouden in Sommelsdijk wordt door de organisatie hartelijk bedankt. Deze avond heeft 2.350,- opgebracht voor de kerkbouw, hier komt nog ongeveer €200,- overheen van de verkoop cd's. Later zal het totale eindbedrag nog bekend gemaakt worden. vallen. Een Opel Corsa was achterop een Volkswagen Pas sat gereden. In de Opel bleek zich nog een inzittende te bevindpn die door de brand weer en ambulancepersoneel tiit het voertuig moest worden gehaald. Het slachtoffer werd overgebracht naar het zieken huis. In verband met het onge val is één rijstrook van de N59 afgesloten geweest. STAD AAN 'T HARING VLIET - Een 20-jarige motor rijder raakte zondagmiddag rond vier imr zwaar gewond bij een eenzijdig ongeval op de Zeedijk. Het slachtoffer verloor door nog onbekende oorzaak de macht over het stuur, reed met de motor tegen een open slaand hek en belandde enkele tientallen meters verder in een weiland. Hij raakte zwaar gewond en werd door de trau mahelikopter overgebracht naar het Erasmus Medisch Centrimi te Rotterdam. De Technische Ongevallendienst van de Verkeerspolitie stelt een nader onderzoek in naar de toedracht van het ongeval. OOSTERBEEK - Het Mis sionair Diaconaal Centrum De Herberg, op de locatie De Pietersberg in Ooster beek, is een initiatief van de IZB - vereniging voor zending in Nederland. De Herberg is een huis waar ongeveer '20 mensen een aantal weken afstand kunnen nemen van de thuissituatie. Een plaats om op verhaal te komen, het evenwicht in het leven en het zicht op God te (her)vinden. Veel werkzaamheden in De Herberg worden uitgevoerd door vrijwilligers. Zij geven het evangelie gestalte in de omgang met de gasten, die zich hierdoor gewaardeerd en thuis voelen. Ook jongeren kunnen dit vrij willigerswerk doen en wel op twee manieren: In de periode van september tot juli werken er vier diaconaal medewerk(st)ers (een diaconaal jaar). In de zomervakantie (juli en augustus) zijn er vakantievrij- willigers, die ten minste twee weken aaneengesloten werken. Voor de komende zomerperi ode en het nieuwe diaconale jaar (vanaf- augustus/septem ber) komt De Herberg graag in contact met enthousiaste chris tenjongeren die zich van harte willen inzetten voor de naaste. Meer info vind je op de website www.izb.nl en kun je aanvra gen via info(iideherberg-mdc. nl Je kunt ook bellen of schrij ven met één van de coördina toren vrijwilligerswerk: dhr. Bert Hansman of dhr Gertjan Budding, Pietersbergseweg 19, 6862 BT Oosterbeek, telefoon 026-3342225. Vakkundig Samen werken samenwerken Dichtbij onze klanten Wij zijn op zoek naar een 1 Wei gedreven maar niet overdreven Wie zijn wij? Schipper accountants en adviseurs en dochteronderneming OAZ bedrijfs- en organisatieadviseurs zijn met 250 medewerl<ers en 7 vestigingen één van de meest toonaangevende accountants- en advieskantoren in Zuidwest-Nederland. Ondanks onze omvang en snelle groei weten wij onze persoonlijke en Informele bedrijfscultuur te behouden. Hierdoor voelen medewerkers zich snel thuis bij onze organisatie. De funetie: Je stelt jaarrekeningen samen, verzorgt aangiftes en controleert administraties. Je onderhoud de contacten met klanten en signaleert adviezen. Wie ben jij? Voor deze functie beschik je over een financieel-economische vooropleiding op HBO-niveau. Je hebt enkele jaren relevante werkervaring opgedaan en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Wij zoeken een collega die graag in team verband werkt en die kwaliteits- en resultaatgericht is. Wat hebben wij je bieden? Door onze uiteenlopende groep van opdrachtgevers binnen de MKB-sector ben je verzekerd van afwisselend werk en voldoende uitdaging, met ruimte voor eigen inbreng en initiatief We hebben uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder ruime studiefaciliteiten en flexibele arbeidstijden. Ons loopbaanbeleid is gericht op "dejuiste man/vrouw op de juiste plaats", waarin er genoeg ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling en groei. Meer informatie over Schipper/OAZ en onze vacatures vind je op de website www.schipperoaz.nl. Heb je belangstelling? Als je denkt dat jouw inzet een bijdrage levert aan de tevredenheid van onze klanten, reageer dan binnen 2 weken! Stuur je schriftelijke reactie, voorzien van CV, naar de afdeling personeelszaken t.a.v. Annemarie Peeters, Postbus 8, 4460 AA in Goes of e-mail deze naar apeeters@schipperoaz.nl. De gemeente Dirksland en Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis nodigen u hierbij uit voor een Door de toename van de zorgvraag en de daarmee samenhangende groei van het ziekenhuis, zijn er in de afgelopen tijd knelpunten op het gebied van parkeren ontstaan voor zowel patiënten, bezoekers, omwonenden als medewerkers. Het ziekenhuis heeft in goed overleg met de gemeente Dirksland gezocht naar oplossingen voor deze knelpunten. Door het aanleggen van een parkeerterrein voor medewerkers op loopafstand van het ziekenhuis, gelegen aan de kruising Verdilaan en Mozartsingel, kunnen naar verwachting de parkeerknelpunten voor patiënten, bezoekers en omwonenden aanzienlijk worden gereduceerd. Deze plannen willen wij u graag toelichten. Tevens zal er gelegenheid zijn uw vragen te beantwoorden. Woningbouwvereniging Dirksland is een toegelaten instelling, die circa 910 woningen verhuurt in de gemeente Dirksland. Zij beschouwt haar maatschappelijke taak en verantwoordelijkheid als sociale volkshuisvester als haar belangrijkste opgave. Professionaliteit en ontwikkeling staan hoog in het vaandel. Woningbouwvereniging Dirksland maakt momenteel een ontwikkeling door van beheersorganisatie naar een maatschappelijke onderneming. Wij werken vanuit een directe en persoonlijke relatie met onze klanten en belanghouders aan wonen en leefbaarheid, vooral voor diegene die daar zelf niet in kunnen voorzien. Wegens de toenemende werkzaamheden op het gebied van projectontwikkeling is Woningbouwvereniging Dirksland op zoek naar een Als Hoofd afdeling Projecten Techniek ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de projectleider en de kwaliteit en voortgangsbewaking van projecten, planmatig onderhoud en het klachten- en mutatieonderhoud. Je wordt aangestuurd door en legt verantwoording af aan de directeur en bent lid van het managementteam. Je bent als projectmanager betrokken bij nieuwbouw- en herstructureringsprojecten. Je hebt oog en zorg voor haalbaarheid en realisatie van projecten. Je bent gesprekspartner voor externe partijen zoals gemeente, aannemeres, architecten en projectontwikkelaars. Je werkt en denkt op HBO-niveau en hebt visie en kennis op het terrein van projectontwikkeling. Je bent zeer communicatief, een stevige onderhandelaar en hebt ervaring met projectmanagement. De functie wordt ingeschaald volgens de CAO woondiensten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Ben je enthousiast door het bovenstaande en vind je het leuk om te werken In een klein team in een informele sfeer, stuur dan je sollicitatie, voorzien van curriculum vitae vóór 18 aoril a s naar Woningbouwvereniging Dirksland, t.a.v. mevrouw M.W. de Bruine, directeur-bestuurder Postbus 29, 3247 ZG Dirksland of via de e-mail naar info@wbvdland.nl' Wil je meer informatie of heb je vragen, neem dan contact op met mevrouw De Bruine nn telefoonnummer (0187) 60 70 00.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 4