Middeiharnis EIIAtlDEtl-rtlEUWS GOEDEREEDE 3b^ GEMEENTE DIRKSLAND PAGINA 8 VRIJDAG 6 APRIL 2007 T r >-' -«^-i^T^-r GEMEENTE Gewijzigde dienstverlening In verband nnet Goede Vrijdag zijn het gemeente huis, de mllieustraat en de Rabobanl< te Goederee- de gesloten. Ook op donderdagavond 5 april 2007 zal de Rabo bank te Goedereede gesloten zijn. Vergaderdata De Raadscommissie Grondgebiedzaken komt op 10 april 2007 voor een vergadering bijeen en de Raads commissie Publiekzaken op 12 april 2007. Beide vergaderingen beginnen om 19.30 uur. Ter inzage De agenda(s) voor deze vergadering(en) ligt (liggen), tijdens de kantooruren, ter inzage op het gemeente huis gemeentehuis en wel bij de Publieksbaklie, Tram lijnweg 2 te Goedereede. waar eveneens een exem plaar kar\ worden afgehaald. Tevens ligt de agenda ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp, Spreekrecht burgers Burgers worden in de gelegenheid gesteld om tijdens de vergadenng maximaal 5 minuten het woord te voe ren over onderwerpen die voorkomen op de agenda. Voor insprekers bestaat verder bij de behandeling van het tjetreffendê agendapunt nog de mogelijkheid tot bet gedurende maximaal 5 minuten meespreken. Aanmelden voor het spreekrecht dienst plaats te vin den ten minste 4 uur voor de aanvang van de verga dering bij de griffier (telefoon 0187 - 49 77 48). Agenda De agenda staat vernield op de gemeentelijke inter net pagina; vvww.goedereede.nl Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 26 maart 2007 van: - J. Breddels voor het gedeeltelijk vergroten van de re creatiewoning op het perceel Het Bosje 175,3253 BT te Ouddorp. Op 27 maart 2007 van: - H.R. de Groot voor het geheel oprichten van een ser re op het perceel Dorpsweg 26, 3253 AH te Oud dorp. Op 29 maart 2007 van: - C.J. Kazenbroot voor het oprichten van een luifel aan de recreatiewoning op het perceel Het Kleine Ver schil 11 - Oostenweg 59a, 3253 BS Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 26 maart 2007 van: - P. den Hertog voor het geheel plaatsen van een paarden- en geitenstal op het perceel Hofdijksweg 34a, 3253 KB te Ouddorp Op 27 maart 2007 van: - P. Baan voor het gedeeltelijk veranderen van de re creatiewoning op het perceel Westeinde 11,3253 LW te Ouddorp. Op 28 maart 2007 van: - J. Bezuljen voor het geheel plaatsen van een ge bouwtje t.b.v. een reclame-zuil op het perceel Kool weg 32,3253 LH Ouddorp; - F. van Bokkel voor het gedeeltelijk vernieuwen/ver anderen van de woning op het perceel Koolweg 19, 3253 LH Ouddorp. Op 29 maart 2007 van: - de heren Bout en Bos voor het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Linde 4 - De Klepperstee, 3253 LS Ouddorp. Op 30 maart 2007 van: - J. van der Bok voor het gedeeltelijk vernieuwen/ver anderen/vergroten van de woning en het oprichten van een berging op het perceel Hazersweg 26,3253 XG Ouddorp. Een aanvraag om een sloopvergunning is ontvan gen. Op 26 maart 2007: - Ballast Nedam Infra Zuid-West voor het geheel slo pen van het wegdek van de N57 Haringvlietsluizen, te Stellendam. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 10 april 2007 in het gemeentehuis te West- voorne. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 10 april 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. De ze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agenda's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het ge meentehuis te Goedereede. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 3 BRO bouw vergunning te verlenen aan: - S.L. Robberecht voor hef geheel vernieuwen van een tuinhuis bij de recreatiewoning op het perceel Alexanderpark 10,3253 LD Ouddorp; - R.M. Luime voor het plaatsen van een blokhut bij de recreatiewoning op het perceel De Toekomst 56, 3253 TA Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 9 april 2007 ge durende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij hel college van burgemeester en wet houders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. I^a de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij op 20 maart 2007 be sloten hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 3 van de Wet Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van artikel 11, lid 1 van het be stemmingsplan 'Dorpsgebied Stellendam' om een ge deelte van de bovenverdieping (voorheen het woon gedeelte) van het pand Voorstraat 2 te 3251 BD Stel lendam, te laten gebruiken voor horecadoeleinden. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de bekend making van dit besluit tegen dit besluit een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Goede reede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. Voor de gene die een bezwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de mogelijkheid een voorlopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondis sementsrechtbank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken be langen, dat vereist. Indien u over dit besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u contact opnemen met de medewerkers van de Clus ter Ruimtelijke ontwikkeling. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Lan delijk gebied', eerste herziening teneinde het realise ren van een windpark met 5 windmolens in de Een- dragtpolder onder Stellendam, ter hoogte van de N215, in planologisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 10 april 2007 gedurende een periode van 6 weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouwing is een nadere motivering gegeven omtrent dit bouwplan. Gedurende bovenstaande termijn kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar ma ken bij de gemeenteraad van de gemeente Goede reede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. De naar voren gebrachte zienswijzen zullen bij de beoordeling van de betreffende aanvraag betrokken worden. De schriftelijke zienswijze dient voorzien te zijn van ,uw naam en adres, de datum en de redenen van de zienswijzen. Ook bestaat de mogelijkheid om monde ling een zienswijze kenbaar te maken. Voor het indie nen van een mondelinge zienswijze kan contact wor den opgenomen met een medewerker van de Cluster Ruimtelijke ontwikkeling. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - M. Roijers voor het vergroten van de woning met berging op het perceel Dorpsweg 17,3253 AG Oud dorp (29 maart 2007); - P.M. van Damme voor het plaatsen van een hobby- kas op het perceel Korteweg la, 3251 LE te Stellen dam (29 maart 2007); - K. de Vogel voor het vergroten van de woning op het perceel Wilhelminaweg 10, 3253 BW Ouddorp (29 maart 2007); - A.W. Polie voor het vergroten van de woning op het perceel Dorpsweg 40,3253 AH Ouddorp (29 maart 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. Vaststelling Verordening peuterspeelzaalwerk Op 29 maart 2007 heeft de gemeenteraad de Veror dening peuterspeelzaalwerk vastgesteld. Het betreft hier een nieuwe verordening. De Verordening peuter speelzaalwerk treedt met terugwerkende kracht van af 1 januari 2007 in werking. De Verordening peuter speelzaalwerk ligt vanaf heden voor een leder bij de Publieksbalie ter inzage en is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. Wijziging inzameling huislioudelijke afvalstoffen In verband met 2e Paasdag op maandag 9 april 2007 wordt het huisvuil in de gehele gemeente Goe dereede ingezameld op zaterdag 7 april 2007. Zet uw container voor 7 uur aan de weg! Hebt u nog vragen, dan kunt u één van de onder staande nummers bellen: - voor vragen over het legen van de minicontainers IRADO: 010-262 10 00 - voor overige vragen de gemeente Goedereede: 0187-4915 00 GEMEENTE DIRKSLAND Subsidiebeleid gemeente Dirksland Tnljweg Gonfaetdi, M»! 38,32S3 ZG Öiiddoi|i. htemtl: •w.goHJtntdt.iil li (OUT) *915 00 29 M E™it jtmBSitefcoijfsMjKMiit.n! Op«mgilijde«: mo, wo en do 09.00 12.00 en «in 13.00 14.00 m; donderdag- mond bovendien van 18.00-19.30 uur difisdoq en wildao vofi 09.00-12.00 m Inleiding De gemeente Dirksland stelt periodiek het beleid met betrekking tot subsidieverlening bij. Dit heeft nu geleid tot vaststelling in de gemeenteraad van een nieuwe subsidieverordening, te weten de 'Algemene Subsidieveror dening 2007'. De bedoeling van een subsidie De gemeente Dirksland vindt hef van belang dat de inwoners van de gemeente gebruik kunnen maken van een zo compleet mogelijk "net" van voorzieningen op het gebied van cultuur, sport, zorg en evenementen. De ge meente is hier niet alleen verantwoordelijk voor. Er zijn vele vrijwilligers, verenigingen en instellingen actief. Soms hebben de vrijwilligers, verenigingen en instellingen het geld niet om waardevolle en haalbare plannen te kunnen uitvoeren. Dan heeft de gemeente de mogelijkheid een subsidie te verstrekken. Het aanvragen van een subsidie Een subsidie kan voor meerdere jaren worden aangevraagd (structurele subsidie) of voor een incidentele acti viteit (eenmalige subsidie). - een structurele subsidie moet ieder jaar opnieuw aangevraagd worden vóór 1 juni van het jaar voorafgaande aan het jaar waan/oor de subsidie wordt verstrekt; - een eenmalige subsidieaanvraag is een eenmalige geldelijke bijdrage voor een eenmalige gebeurtenis. Een aanvraag voor een dergelijke subsidie kan worden ingediend tot zes weken vóór de start van de activiteit. Het gemeentelijk beleid in de jaren van 2007 tot en met 2010 De gemeente Dirksland wenst in de komende maanden het subsidiebeleid voor de komende jaren vast te stel len. De verenigingen en instellingen die ieder jaar subsidie ontvangen worden op zeer korte termijn benaderd om hun reactie te geven op het voorgenomen beleid. Als anderen in aanmerking wensen te komen voor een welzijnssubsidie, dan is het van belang vóór 1 mei 2007 een aanvraag in te dienen. Wie kan het aanvragen Een instelling of vereniging die over rechtspersoonlijkheid beschikt of ingeschreven staat in het Handelsregis ter bij de Kamer van Koophandel en zonder winstoogmerk activiteiten organiseert kan een aanvraag indienen. Ook een groep personen of zélfs één persoon kan een aanvraag indienen. Voorwaarden en grenzen Het gaat te ver om alle voora/aarden voor subsidieverlening te noemen. Natuurlijk moet een plan goed zijn, en iets waardevols toevoegen aan het bestaande aanbod aan de inwoners van Dirksland op het gebied van cul tuur, sport, zorg en evenementen. Omdat de gemeente Dirksland geen onbeperkte middelen heeft, kunnen ook financiële argumenten een rol spelen bij het al-of-niet toekennen van een subsidie. Als een subsidie wordt verleend, dan worden meteen afspraken gemaakt over de wijze waarop door de ge meente wordt gecontroleerd of het verstrekte geld goed besteed wordt. Verdere Informatie Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer M. Baijens van de sector Maatschappelijke Aangelegen heden, telefoonnummer 0187 - 60 80 76. Commissievergaderingen De commissie Grondgebied en Economische Zaken komt op dinsdag, 10 april 2007 voor een vergadering bijeen en de commissie Maatschappelijke Aangele genheden en Middelen op donderdag, 12 april 2007. Beide vergaderingen beginnen om 19.00 uur Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over geagendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: p.depag- ter@dirksland.nl of 0187-60 80 92. Verzoeken om vergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is bin nengekomen van: - Lewerenz voor het vergroten van een recreatiewo ning op het perceel Buitenplaats 29a (bungalowpark Herkingen) te Herkingen. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - CD. Breen voor het overkappen van een garage op het perceel Wilg 8 te Melissant; - T. Verweel voor het verbouwen van een woning op het perceel Molendijk 74 te Melissant. een aanvraag om een sloopvergunning is binnen gekomen van: - Gemeente Dirksland voor het vera/ijderen van hecht- gebonden asbest bevattende bouwmaterialen op het perceel Voorstraat 21-23 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunningen te verlenen aan: - K. Staats voor hel vergroten van een berging op het perceel Buitenplaats 40d (Bungalowpark Herkingen) te Herkingen; - H.L.A.C. Jansen voor het oprichten van een berging op het perceel Buitenplaats 40b (Bungalowpark Her kingen) te Herkingen; - E. Plesnik voor het vergroten van een berging en het metselen van de gevels op het perceel Buitenplaats Sluiting gemeentehuis Het gemeentehuis is donderdagmiddag vanaf 15.00 uur tot 18.00 uur gesloten voor publiek in verband met een bijeenkomst van de Personeelsvereniging. De avondopenstelling gaat deze avond gewoon door; vanaf 18.00 uur tot 20.00 uur bent u weer van harte welkom. Op Goede Vrijdag en 2' Paasdag is het ge meentehuis de gehele dag gesloten. 36d (Bungalowpark Herkingen) te Herkingen; - U. Gaubutz Bücker voor het vergroten van een ber ging en het metselen van de gevels op het perceel Buitenplaats 39b (Bungalowpark Herkingen) te Her kingen; - E. Plesnik voor het vergroten van een berging en het metselen van de gevels op het perceel Buitenplaats 40a (Bungalowpark Herkingen) te Herkingen; - J.A.M. Stalpers voor het vergroten van een berging op het perceel Buitenplaats 38b (Bungalowpark Her kingen) te Herkingen. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verlenen zodat dit bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 10 april tot en met 22 mei 2007 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland, Sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluit vorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursreclit Reguliere bouwvergunning verleend aan: - De Visser vof voor het gedeeltelijk vergroten van een bedrijfspand op het perceel Voorstraat 7 te Dirksland (02-04-07); - L.S. Vis voor het gedeeltelijk vernieuwen van een schuur op het perceel Vroonweg 21 te Dirksland (02- 04-07). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rotterdam), een voorlopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. VoortiMt 15, Poéw 10,3247 ZG Dirtómd. Intemel: *w.èWmd.nl. Iel. (0187) «O 80 80 k M 37 99 /mi: infoidirbland.nl OperaijiSjilHï M t/m vt 09.00 W 12.001« 13.30 W 16.00 m. Gemeenteblad In het gemeentehuis liggen uitgaven van het Ge meenteblad ter inzage, waarin de volgende algemeen verbindeode voorschriften zijn opgenomen: Vastgesteld door de gemeenteraad op 4 januari 2007 - driehoeksbordenbeleid Vastgesteld door de burgemeester op 22 maart 2007 - Vrijstelling van vergunningplicht voor bepaalde cate gorieën evenementen Voor de volledige teksten venwijzen wij u tevens naar de website van de gemeente (www.middelharnis.nl) Bekendmaking Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet, voor het horecabedrijf aan de onderstaande rechtsperso(o)n(en) als bedoeld in arti kel 4, eerste lid, van de Drank- en Horecawet, een drank- en horecavergunning te verlenen; naam SNS ondernemingsvorm paracommerciële instelling handelsnaam SNS (Sportclub Nieuwe Stad) adres Vrouwtjesweg 28 3243 AA Stad aan't Haring vliet Voorschriften en beperldngen Aan deze vergunning worden de volgende beperkin gen en/of voorschriften verbonden; a. De vergunning geldt niet voor het houden van bij eenkomsten van persoonlijke aard zoals bruiloften en partijen. b. Het is de vergunninghouder verboden de mogelijk heid van het houden van bijeenkomsten van per soonlijke aard te houden, openlijk aan te prijzen. c. In de inrichting mag slechts alcoholhoudende drank worden verstrekt gedurende een uur voor, tijdens en een uur na (wedstrijden, trainingen vergaderingen verenigingsactiviteiten stichtingsactiviteiten enz., afhankelijk van het soort instelling). Inzage en informatie De ontwerpbeschikking en bijbehorende stukken lig gen vanaf 5 april 2007 tot en met 17 mei 2007 gedu rende een termijn van zes weken ter inzage bij de af deling Bestuurszaken. De openingstijden zijn van 8.30 tot 12.00. Wanneer u de stukken wilt inzien buiten kantooruren, kunt u telefonisch een afspraak maken: 0187-47 55 55 Bedenkingen Belanghebbenden die zich niet kunnen verenigen met het verlenen van bovenstaande vergunning, kunnen gedurende een termijn van zes weken, gerekend van af de dag waarop genoemde ontwerpbeschikking ter inzage is gelegd, mondeling of schriftelijk bedenkin gen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middeiharnis, Ko ningin Julianaweg 45,3241 XB Middeiharnis. Wanneer ondanks ingebrachte zienswijzen de ver gunning wordt verleend kan geen beroep bij de admi nistratieve rechter worden ingesteld door een belang hebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen naar voren heeft gebracht. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middeiharnis, Kaaidreef 3-5 - verbouwen van aan bouw (280307); - Middeiharnis, Langeweg 130 - wijzigen garagedeur (300307); - Sommelsdijk, Kluut 17 - plaatsen raam in zijgevel woning (300307); - Sommelsdijk, Kleiburgseweg 17 - verbouwen be drijf sloods (300307); - Sommelsdijk, Langeweg 113,- uitbreiden magazijn (300307); - Sommelsdijk, Langeweg 153 - verbouwen woning (300307). Verleende sloopvergunningen: - Sommelsdijk, Dorpsweg (Knorrenburg) - verwijde ren asbest dakplaten berging (300307); - Middeiharnis, Frans Halslaan 19-verwijderen as best dakplaten berging (300307). Verleende stookvergunningen: - J. van der Mast, Kleiburgseweg 1Sommelsdijk - verbranden snoeihout aan Poppendamseweg te Sommelsdijk (260307); - A.F. Hoekstra, Oudelandsedijk 12, Middeiharnis - verbranden snoeihout (260307); - L. Soldaat, Zeedijk 43, Stad aan't Haringvliet - ver branden snoeihout (260307). Verleende kansspelvergunning: - Eetcafé 't Schippershuis, Haven 2 te Stad aan 't Ha ringvliet -1 speelautomaat gedurende 2007 (300307). Verleende evenementenvergunningen: - XXL Sound Productions, Stad aan 't Haringvliet - DJ Miss Monica in Recreatiecentrum De Staver, Olympiaweg 32 te Sommelsdijk van 14 april 2007, 21.00 uur tot 15 april 2007, 02.00 uur (300307); - Tieleman Constructions BV, Nieuwe-Tonge - open dag op het terrein Langeweg 12a te Nieuwe-Tonge op 12 mei 1007 van 10.00 tot 24.00 uur (300307); - Vereniging Wijkgroep De Zwaluw, Sommelsdijk - Landelijke Straatspeeldag in gedeelte Spencer te Sommelsdijk op 13 juni 2007 van 12.00 tot 17.00 uur (300307); - Vereniging Wijkgroep De Zwaluw, Sommelsdijk - ko- ninginnefeest in gedeelte Spenwer te Sommelsdijk op 30 april 2007 van 8.00 tot 13.00 uur (300307); - OBS De Pannebakker, Nieuwe-Tonge - voorjaars- Gemeentehuis 6 en 9 april gesloten In verband met Goede Vrijdag en Pasen is het ge meentehuis te Oude-Tonge vrijdag 6 april 2007 en maandag 9 april 2007 gesloten.gemeente Oost- flakkee. Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ont vangen voor: - het bouwen van een aanbouw bij de woning op het perceel Julianastraat 25, 3255 BG te Oude-Tonge (ontvangen op 21 maart 2007); - het wijzigen van de voorgevel bij de woning op het perceel Mariniersweg 213255 VE te Oude-Tonge (ontvangen op 21 maart 2007); - het plaatsen van een dakkapel op het dakvlak van de woning op het adres Kolfweg 4,3255 BK te Ou- markt op schoolplein Anemaetstraat 2 te Nieuwe- Tonge op 21 april 2007 van 10.00 tot 15.00 uur (300307); - Rommelmarktcommissie Gereformeerde Gemeente Nieuwe-Tonge - voorjaarsmarkt op het parkeerter rein naast het kerkgebouw Oranjestraat 19 te Nieu we-Tonge op 28 april 2007 van 9.00 tot 15.00 uur (300307); - Rommelmarktcommissie Gereformeerde Gemeente Nieuwe-Tonge - rommelmarkt op het parkeerterrein naast het kerkgebouw Oranjestraat 19 te Nieuwe- Tonge op 8 september 2007 van 9.00 tot 15.00 uur (300307); - Hen/ormde Kerk Sommelsdijk - gemeentedag op de Ring, Enkele Ring, Oost-Indische Hoek en Marktveld te Sommelsdijk op 26 mei 2007 van 10.00 tot 17.00 uur (300307). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middeiharnis, Postbus 1 3240 AA Middeiharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - C. Noteboom voor het uitbreiden van een woning op het perceel Kerkring 10 te Nieuwe-Tonge (260307); - Ter Braak, Schuring Benschop Netwerk Notarissen voor het verbouwen van een kantoorpand op het per ceel Raadhuisstraat 3/5 te Middeiharnis (280307). Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning eerste fase is ontvangen van: - P. van den Boogert voor het verbouwen van een voormalige landbouwschuur tot drie woningen op het perceel Westelijke Achtenweg 20 te Sommelsdijk (290307). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - mevrouw E.W. Stehouwer voor het wijzigen van ge vels en het plaatsen van een dakkapel op het perceel Oranjestraat 23 te Sommelsdijk (260307); - R. van Es voor het vergroten van een berging op het perceel Isaac da Costaslraat 29 te Sommelsdijk (270307); - j.j. Rink voor het plaatsen van een tuinhuisje en een schutting op het perceel Fazantstraat 32 te Som melsdijk (270307); - mevrouw E. van der Meule voor het uitbreiden van een woning op het perceel Juliana van Stolberglaan 5 te Middeiharnis (290307). Ontvangen slooppian Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - A. Houweling voor het slopen van een berging aan de Zuiddijk (naast nr. 51) te Nieuwe-Tonge (260307). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel V.1 lid 1 onder b van de be stemmingsplanvoorschriften van het bestemmingsplan 'Buitengebied' vergunning te verlenen aan: - J. van Gurp voor het oprichten van een woning op het perceel Zeedijk 13 te Stad aan 't Haringvliet. Deze aanvraag ligt met ingang van 10 april 2007 ge durende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar vo ren brengen bij burgemeester en wethouders van Mid deiharnis, Postbus 13240 AA Middeiharnis. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 4 lid 7 van de bestem mingsplanvoorschriften van het bestemmingsplan 'Nieuwe-Tonge' vergunning te verienen aan: - A. van der 'i/alk voor het uitbreiden van een woning op het perceel Burgemeester Sterkplein 12 te Nieu we-Tonge. Deze aanvraag ligt met ingang van 10 april 2007 ge durende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder zienswijzen naar vo ren brengen bij burgemeester en wethouders van Mid deiharnis, Postbus 13240 AA Middeiharnis. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 10 april 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Rockanje. De agenda van deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middeiharnis. Koéigin Monoweg 45, Poéui 1,3240 AA Middelliamis. Internet: www.nuddelamy. Tel.(0187|475S55/fax475547/MiQil:inbêMddelkoini!.nl. Openingsliide» Idanlenbolle: ma 08,30 lot 12.00 gir, di l/m do 08.30 tol 12.00 en 13.00 tol 16.30 «»r, èxmni 18.00 tot 20.00 m, vr 08.30 lol 12.00 en 13.00 lot 15.00 iw. Idenovengeffl dage^ von 06.30 lot 12.00 uur,s middags uitsluitend op ofspraok. de-Tonge (ontvangen op 28 maart 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Boven Oostdijk 11,3258 AD te Den Bommel (ontvangen op 28 maart 2007); - het uitbreiden van de woning op het adres Pieter Big- gestraat 25, 3257 AR te Ooitgensplaat (ontvangen op 28 maart 2007); - het bouwen van een aanbouw aan de zijgevel van de woning op het adres Van Halenstraat 32, 3255 BN te Oude-Tonge (ontvangen op 27 maart 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een reguliere bouwvergunning is verieend voor: - het vernieuwen en vergroten van een kas op het adres Kruisweg 4, 3256 AJ teAchthuizen (besluit verzonden 30 maart 2007); met toepassing van artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Ooitgensplaat dorp' voor

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 8