KNRM Troost Automobielbedrijven in Europese top-5 KNRM Sportvisser!) G-O sluit :^J:J:^,;^& winterwitviscompetitie af lTi^.c^tZTiLrZ Py LITIE Cursus 'Opkomen voor jezelf' Opnieuw uitvoering Apollo Collecte Reumafonds Kees Slager in het Oude Raadhuis Strand Kwade Hoek tijdelijk afgesloten perfect Uitgelote aandelen De Hoop Damvereniging ENEO'52 Abonneert U op Eilanden-Nieuws ElMVIIDBi'1'EtJWS Paasschikken Acties 0900-8844 Alcoholcontrole Drie rijbewijzen ingevorderd Auto in beslag genomen full copy-service Acties Vastzittend jacht 'S» 'S» *Z<» *5» *3» im ji ffg ffi ffg fgf *V. m:* »>y •j k* STICHTING DIERENBELANG HOEKSCHE WAARD PAGINA 10 VRIJDAG 16 MAART 2007 Bij de Stichting Welzijnswerl^ Oostflakkee in Oiide-Tonge start in het kader van 'Het Geheim van Goeree-Overflak- kee' begin april opnieuw de cursus 'Opkomen voor Jezelf voor jongeren die meer zelf vertrouwen willen krijgen en die hun sociale vaardigheden willen vergroten in de omgang met leeftijdsgenoten. De cur sus vindt plaats op 10 dinsdag avonden, de eerste op 3 april. Er wordt nog een ouderbij- eenkomst gehouden. Inlich tingen, vragen en/of aanmel den kan bij mevrouw Marian Eikelhof, tel. 010-4186953. Wil je meer viienden of vrien dinnen maken, kritiek mak kelijk van je afzetten, je neus ophalen voor pestkoppen, ook eens een keertje 'nee' zeg gen in plaaLs van ja' gewoon omdat je echt niet wil, en ben je minimaal 14 jaar, dan kun je meedoen aan de cursus. In een groep met leeftijdsgenoten oefen je om een goed contact op te bouwen met jongens en mei.sjes op jouw school, in jouw buurt, op je club, e.d., en krijg je meer zelfvertrouwen. Je raakt ook meer bedreven in van jezelf 'afbijten' als dat nodig is, zodat je je fijn voelt op school, op straat en waar je ook bent. De cursus is een samenwerking tussen het jongerenwerk Goe- ree-Overflakkee en het project 'Geheim van Goeree-Overflak- kee. Voor meer informatie zie de websites w\\wjongerenwerk- go.nl en www.geheimvango.nl. NIEUWE-TONGE - Apollo in kwadraat, zo gaat het optre den van zaterdag 10 maart van de Koninklijke Fanfare Apollo uit Goedereede en Harmonie ApoUo uit Nieuwe-Tonge de geschiedenis in. De twee Apol lo's ontmoetten elkaar die avond om akte te geven van beider muzikale talent. Het werd een muzikale die door velen werd gewaardeerd en die zeker voor herhaling vat baar werd ervaren. Na deze avond volgt bij het Nieuwe-Tongse Apollo een uitvoering op 24 maart a.s., eveneens in Ons Dorpshuis, naar Amerika. Daarbij zal een muzikale reis worden gemaakt naar Amerika. De jaarlijkse uitvoeringen van Harmo nie ApoUo hebben steeds een ander thema. Dit jaar is De KMTP/Groei Bloei Goeree-Overflakkee orga niseert deze maand twee activiteiten. Lezing over rozen Op dinsdag 27 maart is er een lezing over rozen dpor niemand minder dan rozen- expert en schrijfster Elsie de Raedt. Zij verliet een aantal jaren terug haar tuin 'Rozen- vliet' in Vlaanderen om in de Loirevallei te Chinon aan haar passie toe te geven: De Roos. Tijdens de lezing komen haar persoonlijke risie op het kiezen, verzorgen en snoeien, het bemesten en het integreren van de roos in de tuin uitgebreid aan bod. Ook worden er tips gegeven voor het schikken van rozen en voor het gebruik van rozen in de keuken. Van haar hand is ook het hooggeprezen eau de parfum 'Roses of Flanders'. De lezing vindt plaats in ver enigingsgebouw 'Oostdam' te Goedereede, voorafgegaan door de algemene ledenverga dering die aanvangt om 19.30 uur. Niet-leden hebben om 20.15 uur toegang tot de zaal en betalen 2,50 entree. Op woensdag 28 maart kan er een leuke paasdecoratie wor den gemaakt. Dit paasschik ken vindt plaats in het zaaltje op recreatieterrein 'Het Oude Nieuwland', Oude Nieuw- landseweg 11 te Ouddorp. De aanvang is 14.00 uur. Aan melden kan bij Willy van de Graaf, tel. 0187-681027, e-mail discograaf@hetnet.nl. Wacht niet te lang met aanmelden i.v.m. het inkopen van de mate rialen. Deelname kost all-in 12,50 voor leden en 15,00 voor niet-leden. Dit bedrag kan worden overgemaakt op rekeningnummer 34 20 05 863, t.n.v. KMTP Goeree-Over flakkee, Ooltgensplaat onder vermelding van Paasschikken. Het Reumafonds organiseert deze week de jaarlijkse col lecte in uw regio. Vele vrijwilli gers gaan van 11 t/m 17 maart met een collectebus langs de deur om geld in te zamelen voor de reumabestrijding. Dit is hard nodig, zeker nu uit onderzoek in samenwerking met TNO blijkt dat reuma een 'volksepidemie' dreigt te wor den. Eén op de vijf mensen in Nederland boven de twiiitig jaar heeft last van een vorm van reuma. Tot nu toe is aangenomen dat er ruim 1,5 miljoen mensen één of meer meerdere vormen van reuma, inclusief artrose hebben. Uit de nieuwe cijfers blijkt dat het maar liefst 2,3 miljoen mensen zijn boven de 20 jaar. Daarvan hebben 1,3 miljoen mensen last van artro se of slijtage. Het Reumafonds vindt de nieuwe cijfers verontrustend. Zonder zicht op behandeling of genezing wordt reuma een epidemie en zoveel patiënten kan de zorg straks niet aan. Omdat het Reumafonds geen subsidie krijgt van de over heid, is het geld dat met de jaarlijkse collecte wordt opge haald, hard nodig voor goed onderzoek en de ontwikkeling van medicijnen om reuma zo snel mogelijk de wereld uit te helpen. Het onderzoek in Nederland is inmiddels van hoog niveau, Nederlandse reumatologen behoren tot de besten ter wereld. Reuma is niet één ziekte, maar een verzamelnaam voor ruim honderd verschillende aan doeningen aan spieren en gewrichten. Het Reumafonds is al tachtig jaar dé fondsen werver voor de bestrijding van reuma in Nederland. dat 'Amerika'. Er wordt dus alleen muziek gespeeld uit, STELLENDAM - Zaterdag van en over Amerika. Tijdens morgen om 8.55 uur werd het optreden van het orkest, de bemanning van de red- o.l.v. Ivo Kouwenhoven, zullen dingboot Prinses Margriet middels een beamer beelden van KNRM station Stellendam worden vertoond die betrek- gealarmeerd door het Kust- king hebben op de gespeelde wacht Centrum Den Helder muziek. Daarnaast zal deze voor een sportvisbootje met avond een gastoptreden wor- motorstoring. Een sportvis- den verzorgd door het Flak- boot, met twee opvarenden, kees piratenkoor en zal het lag net buiten de haven bij de slagwerkensemble van- Gert boeiP7. Vanaf de reddingboot Zweerus zich laten horen. De werd een bemanningslid over- uitvoering van 24 maart begint gezet en een sleepverbinding om 20.00 uur, om 19.30 uur gemaakt, waarna het bootje gaat de zaal open. naar de haven van Stellendam werd gesleept en bij de trailer- ----------------------------------------------------------------------------------------- helling werd afgeleverd. -_^ - Zondagmorgen om 8.45 uur ongeveer 10 minuten was men 187,30 kg vis gevangen. Gedii- ter plaatse. Het ging om een Op zaterdag 10 maart jl. werd door Sportvisserij Goeree- Overflakkee de laatste wit- viswedstrijd van de uit vier wedstrijden opgebouwde winterwitviscompetitie 2007 gehouden. Deze laatste maal gingen 27 wedstrijdvissers de strijd met elkaar aan om zich zo hoog mogelijk in het op een puntensysteem gebaseerd eindklassement te kunnen plaatsen. Er werd onder prima weersomstandigheden gevist, van 10.00 tot 10.00 uur, in de jachthaven van Middelharnis. Al spoedig bleek dat ook deze wedstrijd de meeste vis gevan gen werd in de 'kom' van de jachthaven. De uitslag van de wedstrijd werd dan ook deze keer mede bepaald door de loting van het kantnummer. Een kantnummer gevallen in het traject 'kof]ekokertje-Wil- helminabrug' leverde dan ook aanzienlijk minder maar ook aanzienlijk kleinere vis op dan een kantnummer in de kom. Alleen Wim Netten, die alles op alles zette, wist hier door op zeer grote afstand te vissen nog wat grote voorns te van gen. Zijn inzet 'we gaan ervoor' viel zeker op en was gezien zijn positie na 3 wedstrijden begrijpelijk. Mede door deze inzet bleef hij, ondanks dat hij wat zakte, hoog genoteerd in het eindklassement. Hier wordt wel weer bewezen dat overstappen op een andere techniek punten op kan leve ren. Opmerkelijk was ook de vangst van de heer De Scham- peleare uit België, die door zijn supersnelle vissen heel veel kleine voorntjes en alver- tjes wist te vangen. In de kom werd de beste prestatie gele verd door Leo Stoutjesdijk, die hier 18,23 kg vis wist te vangen en hiermee één van de drie dagprijzen won. Na het ver werken van de gegevens kon worden geconcludeerd dat er op deze laatste wedstrijd in het eindklassement toch wat klappen gevallen waren. Afge lopen zaterdag werd in totaal rende de gehele competitie jacht van 12 meter lang, de werd 523,20 kg vis gevangen. 'Bubbelgum', met vijf opva- De meest vis, te weten 46,60 renden aan boord. Het schip kg, werd deze competitie was door de mist naast de gevangen door Wim Netten, vaargeul terecht gekomen en In de kantine van de SVIK te op Pampus vastgelopen. De Dirksland werden de dag- en boot lag al behoorlijk droog, totaalprijzen uitgedeeld. De Eerst werden twee kinderen organisatie kijkt terug op een van boord gehaald waarna succesvolle en gezellige win- vier bemanningsleden werden terwitviscompetitie, die men overgezet en een lijn werd vast in 2008 weer vril organiseren, gemaakt. Na een tijdje trekken Voor meer info over Sportvis- kwam het bootje eindelijk los. serij Goeree-Overflakkee kunt Nadat het in de vaargeul was u kijken op website www.sport- gesleept werden eerst de twee visserijgo.nl. kinderen aan boord gebracht Onderstaand de uitslag van en werden daarna de beman de wedstrijd op zaterdag 10 ningsleden weer aan boord maart. genomen. De Bubbelgum kon op eigen kracht zijn weg ver- 1. Stoutjesdijk, Leo18230 volgen. 2. Netten,Toon 17120 Later deze dag, om 13.55 uur, 3. Visser, Janus de15880 werd de bemanning van de 4. Ridderhof, Martijn....l4790 reddingboot Willemtje door 5. Verwest.Johan14730 het Kustwachtcentrum gealar- 6. Meiaard, Jacco13000 meerd voor het 20 meter lan- 7. Roest, Dick12480 ge jacht Libertas met drie per- S.JansenJaap10160 sonen aan boord, wat bij de 9. Poel, Teun van der9800 Bieningen met motorstoring 10. Rijke, Ruud8680 lag. Na ongeveer 20 minuten 11. Heukelen, was de reddingboot ter plaat- Andre van7250 se. De bemanning was reeds 12. Verwest, Adri7160 bezig de filters, waar water 13. Groef, Piet van der....6570 in zat, te vervangen. Er werd 14. Belder, Piet5760 een bemanningslid overgezet. 15. Vroegindeweij, Toen de motor weer draaide, Martin4460 voer de reddingboot nog even 16. W'itte, Jaap4440 mee en kon daarna terug naar 17. PijLTeun3270 haar station. 18. Schamphelaere, Ook de reddingboot 'Griend' Dhr de2400 van KNRM station Ouddorp 19. Westdijk, Cees2370 moest zondag uitvaren. Om 20. Heindijk, Peter2050 13.50 uur werd de bemanning 21.Jordaan, Ben2040 door het Kustwacht Gentrum 22. Netten, Wim1840 gealarmeerd voor een jacht 23. Veerman, Oscar1040 aan de grond op de Greve- 24. Nagtegaal, Mario780 lingen. Ter plaatste aangeko- 25. Welle, Cees van der500 men bleek het te gaan om het 26. Ridderhof, Rien480 kajuitjacht Horizon van 12 27. Roest, Rene20 meter lang en met 2 personen aan boord. Het jacht was in de En tot slot de nrs. 1 t/m 5 van Hals van het Grevelingenmeer de totaaluitslag competitie ter hoogte van boei H 14 aan winterwitvissen 2007. de grond geraakt. De beman- 1Verwest, Johan 42600 35 ning van de Griend trok het 2. Netten, Toon 33240 40 jacht vlot. Na controle of het 3. Verwest, Adri 23400 42 geen schade had opgelopen, 4. Netten, Wim 46640 44 kon de Horizon op eigen 5. Roest, Dick 26380 45 kracht haar weg vervolgen. OOLTGENSPLAAT - Kees Slager, bekend van zijn boek over de watersnoodramp, is op 23 maart te gast in het Oude Raadhuis van Ooltgensplaat om een lezing te geven over de landarbeiders. Hij geeft deze lezing naar aanleiding van zijn nieuwe boek, 'Armoe de treedt binnen', een herziene uitgave van zijn eerdere boek 'De landarbeiders'. Dit boek vertelt de geschiedenis van de land arbeiders op de Zuid- Hollandse eilanden en in Zeeland vanaf 1900 tot en met 1970. Het gaat over juners, vlassers, dorsers en delvers. In het boek vertel len de landarbeiders hun eigen geschiedenis, in de lezing laat de auteur zelf de prachtige, ontroerende en ook schrijnende verha len horen. Kees Slager is in 1938 geboren als zoon van een landarbeider in Scherpe- nisse op het eiland Tho- len. Velen herkennen zijn naam misschien ook van de radio, waar hij als documentairemaker werkzaam was. Vrijdag avond 23 maart om 20.00 uur kunt u terecht in het Oude Raadhuis, ïCaai 2, te Ooltgensplaat. Toegangskaarten a 3 zijn verkrijgbaar in de zaal. Iedereen is hartelijk welkom. De lezing wordt mogelijk gemaakt door Stichting BOOG. Meer informatie vindt u op website www. raadhuus.nl. r De Kluut komt veel voor op de Kwade Hoek. GOEDEREEDE - In de periode 15 maart tot en met 15 juli is het gedeelte van strandpaal 5.75 rich ting de Haringvlietsluizen afgesloten in verband met het broedseizoen. Dit is rond de gebieden aange geven met informatiepa nelen en toegangsborden. Het strand van de Kwade Hoek is de laatste jaren sterk begroeid. Mede hierdoor komen er op de strandvlakte veel vogels voor die er in het broedseizoen nestelen. Wei devogels als kievit, tureluur, scholekster, graspieper en veldleeuwerik bouwen hun nest op de vlakte. Ook soorten die kenmerkend zijn voor dit buitendijkse natuurgebied brengen er hun jongen groot. De kluut met zijn kenmerkende snavel en zwart/witte verenkleed, maar ook kleine kwetsbare soor ten als de bontbekplevieren, strandplevieren en de visdief- jes. Dit doen ze in de jonge biestarwegrasduinen die zo kenmerkend zijn voor de Kwa de Hoek. Rust is daarom heel belangrijk. Na 15 juli is dit gedeelte van het strand weer toegankelijk maar... met de hond aan de riem. De toezichthouders van Natuurmonumenten letten hier op. Ook leven er het hele jaar leven door reeën de strand vlakte. Deze zoogdieren eten en rusten er. Verstoring door een loslopende hond kan paniek veroorzaken en de hond kan er instinctief ach teraan gaan. Ook velduilen en hazen komen hier voor. Deze dieren hebben liever rust. Vanaf paal 5.75 richting Oud dorp mogen de honden los aan de waterkant. Ook hier komen in de jonge duintjes diverse vogelsoorten tot broeden. Natuurmonu menten vraagt aan de bezoe kers rekening te houden met de voorschriften. Rotterdam-Rijnmond Wijkteam Goeree-Overflal<l<ee DIRKSLAND - Vrijdagavond heeft de politie van het dis trict De Eilanden een alco holcontrole gehouden op het Korteweegje. Er werden 109 blaastesten afgelegd. Eén automobilist had alcohol op maar bleef onder de norm. Daarnaast kregen 6 bestuur ders een bekeuring voor te hard rijden. Om de verkeersveiligheid te vergroten en het aantal dodelijke slachtoffers terug te dringen, hield politieperso neel van district De Eilanden in kader van het project Stop Ongevallen Samen (SOS) in het afgelopen weekend diver se controles. Op de Westdijk in Dirklsand werd het rijbewijs ingevorderd van een automobilist die 117 km/uur reed; de toegestane snelheid bedraagt daar 60 km/uur. Op de Oudelandsedijk en de Aarddij kswal nabij Dirksland kregen vier automobilisten een bekeuring omdat ze de maximumsnelheid van 60 en 80 km/uur overschreden. Tevens kregen 2 bestuurders een bekeuring omdat ze op de Aarddijkswal over de door getrokken gingen. Op de Wellestrijpsedijk nabij Herkingen kreeg één automo bilist een bekeuring; hij reed 98 km/uur waar max. 60 km/ uur is toegestaan. Op de Plaatweg nabij Stellen dam reden zes automobilisten te hard. Eén bestuurder reed zelfs 177 km/uur, terwijl er max. 80 km/uur is toegestaan. Zijn rijbewijs werd meteen ingevorderd. Ook een motor rijder raakte hier zijn rijbevrijs kwijt; hij reed 145 km/uur. Een andere motorrijder 'ver beterde' dit en reed 160 km/ uur; ook hij kon direct zijn rij bewijs inleveren. Op de Magdalenadijk en de Tilsedijk nabij Oude-Tonge kregen 8 automobilisten een bekeuring omdat zij te hard reden. En één bestuurder bekeurd omdat hij niet hands- free belde. OOLTGENSPLAAT - Poli tiemensen hebben dinsdag morgen op Rijksweg A29 gebruik gemaakt van een ANPR-voertuig. Het apparaat gaf omstreeks half tien een hit aan voor een personenauto in verband met een rij ontzeg ging. De wagen werd staande gehouden en de 37jarige bestuurder/eigenaar reed inderdaad terwijl hij een ont zegging van zijn rijbevoegd heid had. Bij nader onder zoek kwam tevens naar voren dat dit al de derde keer was, waarom zijn auto, na overleg met het Openbaar Ministerie, in beslag werd genomen. U wilt uw complete huisstijl gedrukt hebben? vvvwv.drukkerijdewaal.nl Gebr. de Waal bv Drukkerij Sommelsdijk (0187)47 10 20 algemeen® gebr-dewaai.com Daihatsu-dealer F.Troost Auto mobielbedrijven is uitgeroe pen tot één van de vijf best verkopende Daihatsu-dealers van Europa in 2006. Dit heeft Daihatsu Motor Co, Ltd. in Japan onlangs bekendge maakt. Piet Tr.oost, eigenaar van de goed presterende Dai- hatsu-dealerbedrijven in Hel- levoetsluis en Spijkenisse, was blij verrast toen het nieuws bekendgemaakt werd. "Wij wisten er helemaal niets van. Als je bezoek krijgt van de importeur, die ook nog eens iemand van Daihatsu Japan meeneemt, dan is dat wel een verrassing!", vertelt hij trots. "Wij zijn erg blij met deze prijs. Het is een mooi gebaar, vooral ookvoorons personeel. De inzet van je medewerkers is immers heel belangrijk wil je dit soort resultaten kunnen behalen". Troost ontving de award uit handen van Niek Kraak van Daihatsu Holland B.V. en Hideto Yoshida van Daihatsu Motor Co, Ltd. STELLENDAM - Tijdens de jaarvergadering van Fanfare orkest De Hoop te Stellendam op vrijdag 9 maart jl. zijn weer een aantal renteloze aande len uitgeloot. De bezitters van deze aandelen zijn inmiddels aangeschreven of worden bin nenkort op de hoogte gesteld van hun uitloüng. De aandelen zijn destijds uit gegeven in verband met de broodnodige aanschaf van een aantal muziekinstrumen ten, waarvan de aankoop inmiddels heeft plaatsgevon den. Het bestuur van de Stel- lendamse vereniging dankt alle aandeelhouders voor het geschonken vertrouwen. STELLENDAM - Dinsdag middag om 13.49 liur werd de bemanning van de redding boot Willemtje van KNRM sta tion Stellendam gealarmeerd door het Kustwacht Centrum Den Helder voor een vastgelo pen kajuitjacht op het Haring vliet ter hoogte van boei A 1. De reddingboot was ca. vijf minuten nadat werd uitgeva ren ter plaatste. Het jacht lag al een tijdje vast, maar pas na een aantal pogingen om los te komen werd om assisten tie gevraagd. De bemanning van de Willemtje maakte een sleepverbinding, waarna het jacht werd vlotgetrokken. Na inspectie of er geen schade was, kon dit op eigen kracht haar weg vervolgen. MELISSANT - Uitslag de wedstrijd in de zesde beker ronde, gespeeld op maandag 12 maart jl. H. Visbeen - B. Visbeen0-2 W. Doorduin - B. Grootenboer2-0 C. Visbeen -J. Looijuitgesteld A. het Jonk - B. van der Spaan0-2 A. Visbeen - P. Koml-I T. de Geus - C. Mijnders0-2 H. de Geus - T. Goedegebuur0-2 Voor de beker wordt net zo nende pot. Een eerste remise goed gestreden als voor de aanbod werd niet aanvaard competitie. Dat was deze door Visbeen. Zijn antwoord avond goed te merken. H. Vis- was: "Dan verlies ik hem liever, been ging de strijd volop aan deze pot is veel te mooi om na tegen B. Visbeen. Na een klas- al te stoppen." Het was dan sieke opening ging de partij ook de langste partij van de gelijk op tot ver voorbij het avond. In de late uurtjes, met middenspel. Door een mooie daaraan voorafgaand voor bei- afruil door B. Visbeen, een den een doorbraak, was toch driedubbele slagzet, kwam hij remise de eindstand, twee stukken voor. Deze slag- T. de Geus en C. Mijnders zet had H. Visbeen niet door- maakten er deze avond een zien en hij moest het met een verrassende damavond van. nederlaag bekopen. Eerst leek de winst naar Mijn- W. Doorduin was te sterk voor ders te gaan met een verras- B. Grootenboer. Een lokzet sende slagzet. De Geus kwam verraste B. Grootenboer. Hij verrassend terug en de winst kwam twee stukken achter, lag voor het grijpen. Door een maar kon nog wél een stuk foute voortzetting ging uitein- terugpakken. Door een vol- delijk de winst toch nog naar gende slagzet van Doorduin Mijnders. viel het "doek voor Grooten- T. Goedegebuur bleek weer boer. in vorm. Na een fietstocht A. het Jonk en B. van der uit Middelharnis had hij nog Spaan gingen voortvarend van conditie genoeg om de Geus start. Het Jonk met open spel te verslaan. Een partij met ver ging in de fout na een afruil, rassende slagzetten en fraai Van der Spaan speelde de positiespel, partij goed uit en ging er met De partij van C. Visbeen en J. de volle winst vandoor. Een Looij werd uitgesteld, boeiende partij met een mooi Na deze mooie avond gingen eindspel. alle aanwezige damfanaten A. Visbeen en P. Kom gingen met een mooie bos anemonen er goed voor zitten. Ze gaven naar huis, geschonken door elkaar weinig toe. Visbeen de familie Doorduin. De aan nam alle risico en probeerde wezigen waren hen hiervoor Kom uit zijn tent te lokken, heel dankbaar. Zodoende werd het een span- 'fi 'fi 'fi ffi ii A Een paar jaar geleden werd er naar De Dierenstee dagelijks gebeld voor een West Highland White Terrier, een Cesar hond je en nu zitten er twee stuks te wachten op een nieuwe baas. Scooby logeert al twee weken bij ons en afgelopen week werd Joey gebracht. Scooby is al 10 jaar, en Joey is 5 jaar. De hondjes zijn allebei vriendelijk, maar ze zijn niet gewend aan kleine Wn- deren en kunnen niet bij katten. Wij zoeken voor Joey en ook voor Scooby een leuk rustig gezin met grotere kinderen. Deze week komen de oudere katten aan de beurt. De kattenkamers zitten alweer mudvol en de vakantie moet nog beginnen. Nicky is een cyperse kat van 12 jaar. Zij gaat graag naar buiten als het lekker weer is, ze houdt niet van kinderen en heeft liever geen hond in huis. Nicky zoekt een rustig gezin. Dobber is al 14 jaar, een zalmkleurige kat, ook hij komt graag buiten als het lekker weer is, hij houdt niet van kin deren en ook honden vindt hij maar niks. Graag voor Dobber een lekker rustig gezin. Merlin is 8 jaar, rood/wit, hij wordt graag aangehaald, maar komt niet op schoot en hij heeft graag het alleenrecht in huis. Tommy is 13 jaar, zwart/wit en heel vriendelijk. Ook Tommy zoekt een rustig gezin, maar een andere oudere kat als gezel schap vindt hij wel leuk. Moos is een vondeling, cypers/vrit en ongeveer 10 jaar. Het is een leuke rustige kat. Klaas is ook een vondeling, bijna 5 jaar, een mooie rode kat, vriendelijk. Mo9S is een lapjeskat van ongeveer II jaar, ook gevonden. Mikkel is ook rood, 7 jaar. De kat is vTiendelijk, een beetje bang voor kleine kinderen en niet gewend aan een hond. Mikkel komt graag buiten. Als u op zoek bent naar een leuke kat, kom dan eens bij ons kijken. De Dierenstee, Groene Kruisweg 14a, Numansdorp. Tel. (0186) 655150. Onze website: www.dierenstee.nl Openingstijden: maandag t/m zaterdag van ii.oo tot 16.00 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 10