Rozenactie op CSG Prins Maurits Bij MeerMarkt Klapmuts! KORTING 4i Meer Markt Laat je aanraken door de woestijn Hisschemöller Optiek verhuisde naar toplocatie Tulpen Dubbel Drank Appeltaart Gepaneerde Varkens schnitzels Dole Bananen Witlof Spinazie Varkensrollade Tijgerwit of -tarwe 5A9 pi0fi0' NU 2 PAKKEN Ui9/l^S B^9 Schotejil recordwed- strijd rugslag Klassiek-modem ingericht pand biedt plaats aan ruime collectie brillen Nieuwe klanten MIDDELHARNIS - Opnieuw waren enthousiaste vmbo-leerlingen van de Prins Mauritsscholengemeenschap op Valentijnsdag in touw om ruim 400 rozen uit te delen. Ook dit jaar is de opbrengst bestemd voor een verpleeghuis, maar nu in Hongarije. Immers, afgelopen oktober hebben 6 vmbo-leerlingen in het kader van een intemationaliserings- project in een verpleeghuis in Szetendre gewerkt, en zij waren zo onder de indruk dat ze middels deze rozenactie een klein steentje wilden bijdragen om enige nood te kunnen lenigen. In totaal 200 hebben ze ermee bijeen gebracht. Van maandag 19 februari t/m zaterdag 17 maart kunt u bij ons korting plukken! Naast de weekfolder boordevol aan biedingen ontvangt u van ons ook een stickervel met daarop drie 10% kortingstickers. Neem deze stickers mee naar de v/inkel, plak deze op een product naar keuze en u ontvangt direct 10% korting! U kunt deze kortingstickers zelfs op onze aanbiedingen plakken dan plukt u nóg meer korting! Geldig van donderdag t/m zaterdag: diverse kleuren per bos diverse soorten pak 1 liter 720 gram 500 gram kilo zak 500 gram gehakte of a la crème pak 450 gram kilo NU IVIET GRATIS BUS IVIELKAN SLAGROOIVI! Al deze aanbiedingen en nog veel meer vindt u op www.meermarkt.nl OPENINGSTIJDEN Ma. t/m Wo. 8.00- 19.00 uur Do. en Vrij. 8.00- 20.00 uur Za. 8.00- 17.00 uur KLAPMUTS NIEUWE TONGE, Westdijk 14, tel. 0187 - 651378 MIDDELHARNIS - Ervaar de woestijn vanaf de rug van een kameel, wandelend, of met een jeep dieper het adembenemende landschap in, of slaap onder een sterrenhe mel; de woestijn heeft vele gezichten. In Centrum 'De Cocon', Zemikeweg 65 te Mid- delhamis (industrieterrein Oostplaat) geven Nelleke Boender-van Nieuwenhuijzen en Corien Elstgeest vrijdag 23 februari a.s. een informatieavond over de westelijke woestijn van Egypte. Nelleke reisde tweemaal door de woestijn, waarvan zij een schitterende foto-expositie heeft samengesteld met beelden uit de Witte, Kristal en Zwarte Woestijn. Deze expositie is in centrum De Cocon te bewonderen. Corien Elstgeest organiseert al geruime tijd reizen door de woestijn vanuit oase Elysium, 400 km ten zuiden van Cairo. Op de informatieavond, a.s. vrijdag, kunt u middels foto's, dia's en verhalen hier over kennismaken met de overweldigende schoonheid van de woestijn. Iedereen die hier graag meer over wil weten en/of de mogelijkheden wil onderzoeken om deze reis zelf te ervaren, is hartelijk welkom tijdens de informatieavond, die begint om 19.30 uur. Meldt u zich wel even vooraf aan. Dat kan via e-mail: nellekeboender@planet.nl, of telefoon: 0187-601252. Voor meer informa tie zie ook de websites www.woestijn.net en www.deserttours.nl. Zaterdag 17 februari jl. hebben de zwemmers van zwemclub De Schotejil uit Middelharnis hun jaarlijkse inter ne recordwedstrijd gezwommen in het zwembad van 'De Staver'. De in totaal ca. 70 Schotejil zwemmers kwamen tot evenzoveel persoonlijke tijdverbe teringen in deze rugslag wedstrijd. Er werden 2 clubrecords gezwommen. In de leeftijd onder 8 jaar zwommen Femke de Gier en Jorian Tanis resp. bij de meisjes en de jongens op de 25m rugslag in 28.08 en 24.10 naar de snelste tijd. In de categorie tot 10 jaar werd 50m gezwommen. Hier werden Anne Overweel en Alex van Soest resp. bij de meisjes en de jongens Ie in 54.08 en 45.57. Onder 12 jaar zwommen Denise Brooshoofd (42.82) en Mice Pavlovic (41.87) naar de snelste tijden. Vanaf de leeftijd van 13 jaar moest lOOm rugslag worden gezwommen.. Janiek de Boed zwom in 1.18.39 bij de meis jes tot 14 jaar naar de Ie plaats. Bij de jon gens won Timo Lambregts in 1.19.54. Tot 16 jaar waren Elene van Zoest (1.22.42) en Mark Costeris (in clubfecord van 1.02.61) de snelsten. Bij de senioren wonnen resp. Whit ley Rens in 1.25.03 en Leander Noordijk in 1.11.23. Door de wedstrijdzwemmers werd ook nog de dubbele wedstrijdafstand gezwommen. Nu zwommen andermaal Femke de Gier en Jorian Tanis in resp. 1.05.70 en 52.29 naar de snelsdte tijd op de 50m rugslag. Op lOOmeter zwommen Denise Brooshoofd (1.35.29) en Dion Tamerius 1.29.42) de snelste tijden. De 200m werd gewonnen door Janiek de Boed (2.50.82) bij de meisjes en door Mark Coste ris (opnieuw in een clubrecord van 2.22.54) bij de jongens. Het team van Hisschemöller Optiek. Nu, na zestien jaar, mag ze zich de trotse bezitter van een modem-klassiek ingericht pand noemen. De uitstraling van de inrich ting loopt parallel aan de collectie brillen die Hisschemöller biedt: zowel voor een klassiek als een modern montuur zijn klanten bij de optiek aan het goede adres. En dat geldt ook voor kinderbrillen. Naast de gewone brillencollectie heeft His schemöller ook een uitgebreide zonnebril- lencoUectie. Beide collecties bevatten ver schillende prijsklassen: een montuur kan de optiek al vanaf vijftig euro leveren. Marjan Hisschemöller runt de brillenwinkel met een zes dames tellend team, waarvan er twee leerling-opticien zijn. De optiek uit Middelharnis is daarmee een erkend leerbe drijf. Van de zes medewerksters zijn er drie die vakkundige oogmetingen kunnen ver richten. Woensdag 14 februari opende de optiek offi cieel haar deuren, terwijl ze al vanaf begin januari de deuren voor de klant had geopend. De zaken lopen goed op de nieuwe locatie, zegt Marjan Hisschemöller. "Ik heb al veel nieuwe klanten mogen begroeten". Tijdens de officiële opening ontving het bedrijf een aantal zakenrelaties en personen die meehielpen en -dachten bij de verbouwing van het nieuwe pand. Bezoekers konden in plaats van een bloemetje of relatiegeschenk een geldbedrag doneren voor Dutchy Puppy, een goed doel dat het mishandelen van hon den probeert tegen te gaan en de populatie zwerfhonden in de hele wereld kleiner pro beert te maken. In de winkel stond een bus waarin 631 werd gedeponeerd. Dat bedrag wordt door de directie van de optiek ver hoogd tot 1000. B^HÉiSi^fettttS^^^iwj; MIDDELHARNIS - Alleen het huis nummer is veranderd, maar His schemöller Optiek blijft het Beneden Zandpad trouw. Op een toplocatie tegenover de Albert Heijn heeft de optiek nu bijna dubbel zoveel ruimte als op de Lijnbaanpromenade. Niet alleen is de brillenzaak verhuisd, de collectie is ook nog eens vergroot en vernieuwd. Door Roeland van Mourik "We hebben onze collectie verdubbeld en ruim duizend brillen van zo'n 35 merken in huis", vertelt Marjan Hisschemöller aan een tafel in het vernieuwde winkelpand. De opti cien is op de kop af tien jaar als zelfstandig ondernemer werkzaam in de brillenbranche. In februari 1997 begon ze in het winkelpand aan de Lijnpromenade. Daarvoor was ze al zes jaar werkzaam als opticien. LEKKER VEEL Lees de actievoorwaarden op de achterzijde van het stickervel. 2?9 089 y^ GËPANEERDt VARKENSSCHNITZELS kilo 7.98 O» 100 4?9 Aanbiedingen geldig van maandag 19 t/m zaterdag 24 februari 2007, tenzij anders vermeld. Druk-/zetfouten en prijswijzigingen voorbehouden. wij verkopen geen alcoholische dranken aan personen jonger dan 16 jaar.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 6