OOSTFI^ME Abonneert U op Eilanden-Nieuw^s Middeihamis EiuurfDEn-niEuws JmJ f PAGINA 10 VRIJDAG 16 FEBRUARI 2007 GOEDEREEDE GOEDEREEDE »M»» GEMEENTE DIRKSLAND ifiT f-*-*"* GEMEENTE SVHW gaat belastingaanslagen voor gemeente Goedereede verzorgen Vanaf 1 januari 2007 participeert de gemeente Goedereede In de gemeenschappelijke regeling Samenwerkings verband Vaslgcedinformatie Heffing en Waardebepaling (SVHW) in Klaaswaal. Naast Goedereede maken nog 17 gemeenten uit Zuid-Holland en Waterschap Hollandse Delta deel uit van deze gemeenschappelijke regeling. SVHW verzorgt voor al deze deelnemers de heffing en invordering van de gemeentelijke en de waterschapsbelastingen. Daarnaast verzorgt SVHW de uitvoering van de Wet waardering onroerende zaken (Wet WOZ). SVHW is overigens geen onbekende voor de Inwoners van Goedereede. Zij ontvangen al een aantal jaren hun aanslag waterschapsbelastingen via SVHW. De aansluiting van de gemeente Goedereede betekent, dat de Inwoners van Goedereede vanaf nu hun aanslag gemeentelijke onroerende-zaakbelastingen (OZB), de afvalstoffenheffing, de rioolrechten, de hondenbelasting, de (water)toeristenbelastlng de forensenbelasting en hun WOZ-beschikking van SVHW ontvangen. Deze aanslagen worden dit jaar eind februari verzonden. Deze aansluiting betekent ook, dat u zich vanaf nu met vragen, opmerkingen, enz. over allerlei gemeentelijke be lastingzaken en over uw WOZ-beschikking moet wenden tot SVHW in Klaaswaal. De gemeente Goedereede be schikt namelijk niet meer over deze gegevens en heeft de 'eigen" afdeling belastingen opgeheven. Communicatie De fysiek grotere afstand tussen Goedereede en Klaaswaal hoeft geen beletsel te zijn voor een efficiënte en klant gerichte behandeling van reacties op de aanslagen. Bij SVHW is namelijk een groot aantal specialisten op belas tinggebied in dienst. Bovendien heeft SVHW de laatste jaren fors geïnvesteerd in de communicatie met de inwo ners van de deelnemende gemeenten en het waterschap. Allereerst beschikt SVHW over een interactieve website: www.svhw.nl. Als u bij het raadplegen van deze website uw aanslagbiljet bij de hand hebt, kunt u door het ingeven van het aanslagnummer en het subjectnummer een aan tal zaken direct digitaal afhandelen. U kunt onder andere kwijtschelding van belastingen aanvragen, betaling via automatische incasso, een betalingsregeling (voor de waterschapsbelastingen) afspreken, een hond aan- en af melden en uw taxatieverslag inzien. Bovendien kunt u zien, welk bedrag aan belastingen nog openstaat. Tot slot, en zeker niet onbelangrijk, kunt via deze website rechtstreeks bezwaar in dienen. Daarnaast beschikt SVHW over een interactief telefoonsysteem. Dat kunt u bereiken via het gratis telefoonnum mer 0800 0200873. Als u belt, komt u in eerste Instantie in een menu. Via dat menu kunt u onder andere betaling vla automatische incasso en kwijtschelding aanvragen, een taxatieverslag opvragen en een betalingsregeling voor de waterschapsbelastingen afspreken, maar uiteraard ook in contact komen met een van de medewerkers van SVHW. Bijsluiter bij de aanslagen Eind februari krijgt u twee enveloppen met aanslagen van SVHW: een aanslagbiljet met daarop alle gemeentelij ke belastingen, die u moet betalen en een aanslagbiljet met alle waterschapsbelastingen. Bij beide aanslagbiljet ten zit een bijsluiter. Daarin wordt u geïnformeerd over de WOZ-waarde. Per 1 januari 2007 geldt namelijk een nieuwe WOZ-waarde met de waarde van uw woning per waardepeildatum 1 januari 2005 (vanaf dit jaar wordt ove rigens jaarlijks een nieuwe WOZ-waarde vastgesteld). Verder treft u in deze bijsluiter informatie over de OZB-ta- rieven, het rioolrecht, de hondenbelasting, de afvalstoffenheffing en de woonforensenbelasting en wordt aange geven, hoe u moet handelen om de aanslag via automatische Incasso te betalen, hoe u kwijtschelding kunt aan vragen (in de bijsluiter is een speciaal aanvraagformulier afgedrukt) en hoe u bezwaar kunt maken. Dus als u vragen hebt over de woz of over andere gemeentelijke belastingen, neem dan contact op met svhw in Klaaswaal via www.svtiw.nl of via liet gratis telefoonnummer 0800-0200873. GEMEENTE Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 5 februari 2007 van: - D. Voogd voor het geheel vernieuwen van een tuin huisje op het perceel Braamstove 40,3253 EK Oud- dorp; - P.J. Tanis voor het geheel vernieuwen van een tuin huisje op het perceel Braamstove 38,3253 EK Oud- dorp. Op 6 februari 2007 van: - fam. Klever voor het geheel vernieuwen van een ber ging op het perceel Keldenweg 44c, "de Scheerhoek", 3253 TD Ouddorp. Op 7 februari 2007 van; - M. Dorrepaal en M. l>/laes voor het veranderen van de gevels van de garage op het perceel Nieuwendijk 2a, 3252 LK Goedereede. Op 9 februari 2007 van: - H, van de (bidder voor het gedeeltelijk vergroten van de recreatiewoning op het perceel Noordzeepark-Ha- rlngvliet 137,3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 6 februari 2007 van: - Centerparcs Europe N.V. voor het geheel oprichten van een wildwaterbaan op het perceel Port Zélande 2,3253 ME Ouddorp. Op 9 februari 2007 van: - J.C.J. van Wissen voor het vergroten van de recre atiewoning op het perceel Noordzeepark-Grevelin- gen 9,3253 LL Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 27 februari 2007 in het gemeentehuis te Dirksiand. De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) is op 26 febru ari 2007 in het gemeentehuls te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agen da's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, Juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO bouw vergunning te verienen aan: - J. de Jong voor het gedeeltelijk veranderen van de woning op het perceel Mr, Iman Caustraat 313251 APStellendam. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 19 februari 2007 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voor keur schriftelijk, kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kunnen contact opnemen met de cluster Pubüekzaken voor het maken van een af spraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvorming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - RD. de Schepper-van Ooij voor het geheel vernieu wen van een schuurtje tw van een bestaande op het perceel Prinsenhof 1Oude Nieuwlandseweg 53, 3253 LL Ouddorp (5 januari 2007). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - A. Groeneweg voor het vergroten van de recreatie woning op het Noordzeepark, Haringvliet 1 te 3253 LL Ouddorp (5 februari 2007); - M. en C. Blokland voor het vergroten van de woning Keldera/eg 45 te 3253 TC Ouddorp (5 febmari 2007); - C.H. Moerkerk voor het plaatsen van een schuur (t.vv.) op het perceel Dijkstelweg 34 te 3253 TB Oud dorp (6 februari 2007); - J.A. van der Bom voor het vergroten van de recre atiewoning op het Noordzeepark, Haringvliet 31 te 3253 LL Ouddorp (6 februari 2007). Verleende melding sloopvoornemen aan: - J, Roon voor het verwijderen van asbesthoudende wandplaten en ventilatiekoker op het perceel Konin gin Wilhelminastraat 8,3251 XD Stellendam (9 fe bruari 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen binnen zes weken na be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking Is tussen haakjes achter het besluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden infor matie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ont wikkeling op het gemeentehuis verkrijgen. feAwa So«i««ii«, f«it» 853 Z5 OAfi Wi« Op«iM^tot»iii,«o W,!»- IJ.(»«n«13.(IO-l4.0!)»i«;iiiMj«t!(iï «««ïbwti «m !W I'-Sll «wi WW vrïifao W.OO )J,i» w Raadsvergadering De eerstvolgende Raadsvergadering vindt plaats op donderdag, 22 februari 2007 om 19.00 uur. Van deze vergadering is vijf dagen voor de vergader datum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Spreekrecht over geagendeerde onderwerpen kan tot 48 uur voor aanvang van de vergadering onder ver melding van naam, adres, telefoonnummer en onder werp, worden aangevraagd bij de griffier: p.depag- ter@dirksland.nl of 0187-60 80 92. Aangevraagde vergunningen Burgemeester en wethouders van Dirksiand maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning Is bin nengekomen van: - L.A. Karel voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Hazelaar 3 te Melissant. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - Auto Wisse voor het veranderen van een zijgevel van een bedrijfspand op het perceel Spuikolk 14 te Dirks iand; - E. Struik voor het oprichten van een bedrijfswoning op het perceel Peuterdijk 71 te Herkingen. Een aanvraag om een sloopvergunning Is binnen gekomen van: - Kroon Den Bommel Projektontwikkeling B.v. voor het slopen van een woning op het perceel Juiianaweg 20 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - C. Goedegebuur voor het stoken van snoeihout op het perceel Kraaijenissedijk 1Melissant (8-2-2007); - St. Woord en Daad voor het organiseren van een huis-aan-huis verkoop van krentenbroden op 31 maart 2007 en voor oliebollen op 10 november 2007 (8-2-2007); - Oranjevereniging Melissant voor een loterij, 500 deelnemingsbewijzen a€ 2,-, prijsbepaling op 28 februari 2007 (8-2-2007). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - né het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzleningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voorlopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. Handliavingsprotocol horeca Burgemeester en wethouders en de burgemeester van Dirksiand hebben op 1 februari 2007 vastgesteld het Handhavingsprotocol horeca gemeente Dirksiand 2007. In dit geheel van beleidsregels is het handha vingsbeleid ten aanzien van horecabedrijven vastge legd. Het protocol ligt voor een ieder in hef gemeen tehuis ter inzage en het Is tevens geplaatst in het ge meenteblad. Het handhavingsprotocol treedt In wer king op de eerste dag na die van zijn bekendmaking (datum bekendmaking: 15 februari 2007). Naleving gebruiksvergunning In december en januari heeft de brandweer Goeree- Overflakkee controles uitgevoerd bij de horeca, waarbij bij bar/dancing Le Bateau met name op de hoeveelheid aanwezige personen in het pand is ge controleerd. Bij de controles is gebleken dat er veel te veel per sonen aanwezig waren. Wij hebben daarom beslo ten de exploitant van Le Bateau een last onder dwangsom op te leggen. Bij iedere volgende over treding, van het maximum aantal personen die bin nen een jaar wordt geconstateerd, wordt een dwang som opgelegd waaraan een maximum bedrag Is ver bonden. Wij hebben tevens besloten dat indien blijkt dat de opgelegde dwangsommen niet leiden tot naleving van de regels en het maximum is bereikt, wij de ge bruiksvergunning zullen intrekken. In dat geval mag Le Bateau vanaf de datum van het intrekken van de vergunning niet meer geopend zijn. Het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis. 0|smj#li«: m t/« i< ft® W ilOO m B^ W w, >'im XXL Sound Productions, Stad aan 't Haringvliet - plaatsen driehoeksborden van 19 t/m 26 februari en van 26 februari t/m 5 maart 2007 (090107). Verleende kansspelvergunning: - Volleybalvereniging Les Deux Intermezzo - loterij 7 april 2007 060207), Verleende ventvergunning: - Stichting Woord Daad - verkoop krentebroden op 31 maart 2007 en oliebollen op 10 november 2007 (060207). Verleende standplaatsvergunning: - Vishandel Schot - vert<oop van vis in' Nieuwe-Tonge (parkeerplaats bij Meermarkt) op de vrijdagmiddag gedurende 2007 (060207). Verleende evenementenvergunning: - Stichting Companen, filmmarathon op 17 en 18 fe bruari 2007 22.30 - 06.00 uur en 17 en 18 maart 22.30 - 06.00 uur in het Diekhuus, Beneden Zand pad 7 te Middelharnis (090107). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Ontvangen bouwplan Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen: - Nieuwe-Tonge, Molendijk 85-87 - vergroten van bal kons (070207); - Sommelsdijk, Sperwer 7 - uitbreiding van schoolge bouw (070207); - Sommelsdijk, Achtera/eg 9 - oprichten van reinwa- terkelder (070207); - Stad aan 't Haringvliet, Zeedijk 54-56 - oprichten van bedrijfspand (070207). Verleende sloopvergunningen: - Nieuwe-Tonge, Molendijk 145 - sloop bewaarplaats met asbestplaten dak (300107); - Middelharnis, Oosthavendijk 30 - sloop 4 woonpa- viljoens (090107); - Sommelsdijk, Dorpsweg (Knorrenburg) - sloop schuur (090107); - Nieuwe-Tonge, Burgemeester Overdorpstraat 44 - sloop woning met schuur en diverse opstallen (090107); - Nieuwe-Tonge, Molendijk 168 - sloop voormalige hooiberg (090107); - Nieuwe-Tonge, Westdijk 19 - sloop schuur (090107). Verleende stookvergunning: - Stad aan 't Haringvliet, Boomgaarddreef -verbran den van snoeihout (090107). Verleende collectevergunningen: - Prins Bernhard Cultuurfonds - anjeractie gedurende 28 mei t/m 2 juni 2007 (090207); - Prinses Beatrix Fonds - collectevergunning gedu rende 9 t/m 15 september 2007 (0910207). Verleende reclamevergunningen: - Bizon Buitenreclame, Groningen - plaatsen drie- hoeksborden van 26 t/m 2 april 2007 (060207); - De Alphenexpress Events, Hellevoetsluis - plaatsen driehoeksborden van 5 t/m 12 maart en van 19 t/m 26 maart 2007 (060207); Een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen van: - L. Peeman voor het oprichten van een schuur op het perceel Ringstraat 61 te Sommelsdijk (060207). Voorgenomen bouwvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel V.1 lid 1 onder b van het bestemmingsplan 'Buitengebied' juncto artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te ver lenen aan: - Camping 't Vogelnest voor het oprichten van een wo ning op het perceel Oostmoerse Scheidweg 2 te Stad aan 't Haringvliet. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 19 fe bruari 2007 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder ziens wijzen bekendmaken bij het college van burgemees ter en wethouders. Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Inspraakronde Burgemeester en wethouders verienen inspraak over de volgende zaak: - P. van Moort voor het herbouwen van een woning met schuur op het perceel Burgemeester Overdorp straat 44 te Nieuwe-Tonge. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 19 fe bmari 2007 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze temiijn kan een ieder zienswijzen be kendmaken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. W liSïiM, iitmi 13.W lot 20.00 m, «iSüiU Ö.00 13.S)w !5.00 m. «iiS8301<iilï.Mim/j' Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een hekwerk om het bedrijfsten-ein op het perceel Langeweg 8,3255 UI te Oude-Tonge (onWangen op 31 januari 2007). Tevens delen zij mede dat een aanvraag om sloop vergunning Is ontvangen voor: - het slopen van een kas en bedrijfsnjimte op het per ceel Kruisweg 4,3256 AJ te Achthuizen (ontvangen op 1 februari 2007); - hef slopen van een schuur ten behoeve van nieuw te bouwen woningen op een perceel aan de Prins Bernhardstraat (nabij nummer 10) te Ooltgensplaat. Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te Informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden Ingediend. Verleende vergunningen Een aanvraag om reguliere bouwvergunning is ge weigerd voor: - het bouwen van een paardenstal annex berging op het adres Molendijk 7,3258 LM te Den Bommel (be sluit verzonden 6 februari 2007); - het bouwen van een zwembad met terras op het adres Molendijk 7 3258 LM, te Den Bommel (besluit verzonden 6 februari 2007). Dat met toepassing van artikel 17 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan 'Capelleweg Oude-Tonge' ver lenging van de termijn voor legalisatie en daarnaast een reguliere bouwvergunning met een tijdelijke in standhoudingstermijn is verleend voor: - de jongerenvoorziening ter plaatse van de carpool- plaats aan de Capelleweg (besluit verzonden op 9 februari 2007). Nadere informatie over de verieende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.8. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethoudersJsdienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingedienoKunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostfiak- kee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgetide mee. Welstandszitttng (gemandateerde behandeling) Datum 27 februari 2007 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost- flakkee, kamer 149 Weistandszitting (commissievergadering) Datum 27 februari 2007 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Dirksiand, Voorstraat 15 te Diri<sland Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een le der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, de heer J. Pieterman of de heer M. Hamellnk. Vrijstellingsprocedure bouwaanvragen Artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wetttouders van de gemeente Oost- flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens de voorschriften van het geldende bestemmingsplan, zoals bedoeld in artikel 15 WRO vrijstelling te verie nen, ten einde de bouwvergunning te kunnen verie nen, voor: verbouwen woning, Magdalenadljk 1,3255 LK, Ou de-Tonge, op grond van besfemmingsplanartikel 37 lid 1 voor beperkte overschrijding van de maximaal toegestane inhoudsmaat (07/890). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen vier weken, te weten vanaf 19 februari tot en met 19 maart 2007, voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzage in het gemeentehuis, Eisenho- werlaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis is ook elke eerste en derde dinsdagavond van de maand ge opend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. ArtikeM9lid3van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost flakkee maken bekend dat wordt overwogen krachtens artikel 19 lid 3 WRO vrijstelling te verienen van het gel dende bestemmingsplan, ten einde de bouwvergun ning te kunnen verlenen of de wijziging van het ge bruik te kunnen toestaan, voor: - vernieuwen garage/berging, Oudeiandsedijk 25, 3257 KE, Ooltgensplaat, wegens overschrijding maximaal toegestane oppervlakte voor bijgebouwen (06/886); - plaatsen berging, Eisenhoweriaan 2, 3255 VB, Ou- de-Tonge, wegens overschrijding maximaal toege stane oppervlakte voor bijgebouwen (07/901). Alvorens hiertoe over te gaan liggen de genoemde bouwplannen zes weken, te weten vanaf 19 februari tot en met 2 april 2007 voor een ieder tijdens kantoor uren ter inzage in het gemeentehuls, Eisenhoweriaan 1 te Oude-Tonge. Het gemeentehuis Is ook elke eer ste en derde dinsdagavond van de maand geopend tussen 18.00 en 19.30 uur. Gedurende deze terniijn kan een ieder schriftelijke of mondelinge zienswijzen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 1,3255 VA Oude-Tonge. Voor een mondelinge zienswijze kunt u contact opne men met één van de medewerkers van het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor het maken van een afspraak. Wij verzoeken u vriendelijk bij het Indienen duidelijk aan te geven tegen welke aanvraag c.q. voorgenomen besluitvorming de zienswijze zich richt. Tevens ver zoeken wij u te vermelden of u gebruik wilt maken van de mogelijkheid uw zienswijze mondeling toe te lich ten middels een hoorzitting met alle partijen. Uitwerkingsplan Handelskade te Oude-Tonge Burgemeester en wethouders maken bekend dat het ontwerp-uitweridngsplan Handelskade te Oude-Tonge met ingang van 19 februari 2007 gedurende zes we ken tot en met 2 april 2007 voor belanghebbenden ter inzage ligt. De Handelskade maakt onderdeel uit van het project 'Waterryck Suljssenwaerde'. Het uitwer kingsplan beoogt de realisatie van 87 woningen, deels bestaande uit permanente woningen en deels ver- blljfsrecreatieve appartementen. Met het uitwerkingsplan wordt voldaan aan de uitwer kingsplicht confomi artikel 11 van de Wet op de Ruim telijke Ordening. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belang hebbenden schriftelijk een bedenking kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Eisenhoweriaan 13255 VA Oude-Ton ge. Algemene Plaatselijke Verordening De burgemeester van Oostflakkee maakt bekend, dat ingevolge het bepaalde in de Algemene Plaatselijke Verordening vergunning is verleend aan de Stichting Oude-Tonge Centraal tot het houden van een tentfeest op 7 juli 2007 8 juli 2007 op het strandje bij de nieu we sluis te Oude-Tonge. De Algemene wet bestuursrecht biedt aan belang hebbenden de mogelijkheid om, binnen zes weken na bekendmaking van het besluit, hiertegen een gemoti veerd bezwaarschrift in te dienen bij de burgemeester van Oostflakkee, Postbus 75,3255 ZH Oude-Tonge. Voorts bestaat de mogelijkheid om, indien onvenivijlde spoed dit gelet op de betrokkenen belangen noodza kelijk maakt, een vooriopige voorziening te vragen bij de Voorzleningenrechter van de rechtbank te Rotter dam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 8M Rotterdam. Kapvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat kap vergunning is verleend voor het kappen van: - twee stuks eik aan de Van Halenstraat, 3255 BN Ou de-Tonge; - honderdvijftig stuks wilg op het perceel Tllsedijk 14, 3258 LT Den Bommel. Deze besluiten zijn verzonden op 5 februari 2007. Bij genoemd besluit kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De derden-belanghebbenden hebben de mogslijkheid om binnen zes weken volgende op de dag van verzending van de besluiten (dit betreft dus niet de daium van pu blicatie) daartegen een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij de burgemeester en wefhoudefs van de ge meente Oostflakkee. Voorts bestaat nog de mogelijk heid voorlopige voorziening te vragen bij de voorzle ningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, Indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat noodzakelijk maakt. Als u over dit besluit en over de wettelijle mogelijkhe den informatie wenst, kunt u die verkrijgt bij het taak gebied Nieuwe Werken en Onderhoid van de ge meente Oostflakkee. S*i*<»Btwl,fMft«75,3Hfflai4WlB(rf»W4^^ W((!IB}i471<»/kMn«M»éifeMlalfeiii Of«wrti«eo»Viiife».(»*it 12.00» OfiW I?.00 HU wO8.(B«H.0Om l3MW14,«ia«;«S««atnit<feeiiiii«)tiSTOiA««i«id 'ni««è5«p«lrfi9»!8.(!0iw!?.l.'i».

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 10