Middelhamis ISgO GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND nmmmMimmimmmaimmamMmimimimimiim. m'tW-efiM-amEiw-r- Weistand ■mmmmsmimSM. 'i«»è9»(»rf«fta®wMw .,j GEMEENTE Vergaderdata De Raadscommissie Grondgebiedzalten l<omt op 13 februari 2007 voor een vergadering bijeen en de Raadscommissie Publieleaken op 15 februaru 2007. Beide vergaderingen beginnen om 19.30 uur. Ter Inzage De agenda's liggen voor een ieder ter inzage in Inet gemeentehuis en wei bij de Pubiieksbal<lie, Tramiijn- weg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar l<an worden afgehaald. Tevens liggen de agenda's ook ter inzage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Oud- dorp. Spreekrecht burgers Burgers worden in de gelegenheid gesteld om tijdens de vergadering maximaal 5 minuten het woord te voe ren over onderwerpen die voorkomen op de agenda. Voor Insprekers bestaat verder bij de behandeling van het betreffende agendapunt nog de mogelijkheid tot het gedurende maximaal 5 minuten meespreken. Aanmelden voor het spreekrecht dienst plaats te vin den ten minste 4 uur voor de aanvang van de verga dering bij de griffier (telefoon 0187 - 49 77 48). Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Voorgenomen vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO bouw vergunning te verlenen aan: - A. W. Polie voor het vergroten van de woning op het perceel Dorpsweg 40,3253 AH Ouddorp; - K. de Vogel voor het vergroten van de woning op het perceel Wilhelminaweg 10,3253 BW Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 12 februari 2007 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publleksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kur\- nen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden, Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 1 februari 2007 van: - A. Broek en S. Goedbloed voor het gedeeltelijk ver groten van de recreatiewoning op het perceel West einde 56,3253 LW Ouddorp; - W.S. Meijer voor het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Oude Nieuwlandseweg 8,3253 LL Oud dorp. Verzoeken om bouvnrergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is bin nengekomen van: - F.M. Almekinders voor tiet plaatsen van een dakka pel op het perceel Molendijk 65 te Herkingen. een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - L.S. Vis voor het gedeeltelijk vernieuwen van een schuurtje op het perceel Vroonweg 21 te Dirksland; - E.A. den Boer voor het oprichten van een woonhuis met garage op het perceel Monnikenweg te Dirks land. Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om een sloopvergunning is binnengekomen van: - L.S. Vis voor het gedeeltelijk slopen van een schuur tje op het perceel Vroonweg 21 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Verleende vergunning/ontheffing: - Eetcafé de Kaai, Kaai 15 te Dirksland: nacht van vrij dag 9 februari 2007 op zaterdag 10 februari 2007 is het sluitingstijdstip vastgesteld op 3.00 uur {26-1- 2007); - Peuterspeelzaal De Bezige Bijen voor het organise ren van een kledingbeurs in de Melishof te Melissant op 28 en 29 maart 2007 (31-1-2007). N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes Op 2 februari 2007 van: - A. Breen voor het plaatsen van een schuur, gedeel telijke erfafschelding en een loopbruggetje op het perceel Vuurbaak 1,3253 EP Ouddorp. Tevens delen wij u mede dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 30 januari 2007 van: - D. Breen voor het gewijzigd bouwen van de woning op het perceel Tramiijnweg 7, 3252 BR Goedereede. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 13 februari 2007 in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 12 februari 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar De agen da's van deze vergaderingen liggen ter Inzage In het gemeentehuis te Goedereede. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - TP Tanis voor het plaatsen van een berging en het vergroten van de carport op het perceel Diependorst 107,3253 VC Ouddorp (29-01-2007); - K. Akershoek voor het plaatsen van blinden aan de woning op het perceel Groenmarkt 2,3252 AM Goe dereede (01-02-2007); - H. Matschke voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel De Toekomst 18,3253 TA Ouddorp (01 - 02-2007); - PC. Appel voor het plaatsen van een blokhut/gara ge op het perceel Dirkdoensweg 6,3253 AE Oud dorp (02-02-2007). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - F.T. Verbeek voor het plaatsen van een schuurtje en kas op het volkstuinencomplex aan de Doelweg, 3252 AJ Goedereede (30-01-2007); - W.A.G.M. Boerbooms voor het plaatsen van balkons aan de woning Ouddorpse Haven 7,3253 LM Oud dorp (30-01-2007); - M. Breve voor het vernieuwen van hef dak en maken verdiepingsvloer in de schuur op het perceel Een- drachtsdijk 12,3251 AG Stellendam (31-01-2007). Verleende melding sloopvoomemen aan: - J.H.J. Hameeteman voor het verwijderen van as besthoudende golfplaten van een schuurtje op het perceel Oudelandseweg 7,3253 LN Ouddorp (29- 01-2007); - W. Boerbooms voor het slopen van een asbesthou dende hemelwaterafvoer op het perceel Ouddorpse Haven 7,3253 LM Ouddorp (31-01-2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het coilege van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. KiM,*c«nfcil?.».B.«(«i»iii3,69-ttMw;4»Wnf ««iribiwtoï» B.®- IMwr, AsiKtstfiSiawW*- öAiijf weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - né het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een voortopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 13 februari 2007 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 13 februari 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Dirksland. Ontwerpbestemmingsplan 'Dorpsgebied Herkingen' Burgemeester en wethouders van de gemeente Dirks land maken, op grond van het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening alsmede af deling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht be kend dat met ingang van 12 februari t/m 26 maart 2007 voor een ieder het volgende ontwerp-bestem- mingsplan ter inzage ligt: - het ontwerp-bestemmingsplan 'Dorpsgebied Herkin gen'. Ter inzage en zienswijzen Dit ontwerp-bestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage tijdens de reguliere openingstijden in het ge meentehuis te Dirksland. Tijdens de bovengenoemde termijn kan een ieder mondeling of schriftelijk een zienswijze naar voren brengen. Schriftelijke zienswij zen moeten worden gericht aan de Raad van de ge meente Diri<sland, Postbus 10,3247 ZG Dirksland en dienen voor het einde van de termijn te worden inge diend, dan wel ter post te zijn bezorgd. Mondelinge zienswijzen kunt u binnen de genoemde periode in dienen, nadat u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van de afdeling Ruim telijke Zaken van de gemeente Dirksland. Inspraak voorontwerp bestemmingsplan 'Landelijk Gebied' Burgemeester en wethouders van de gemeente Diri<s- tand maken op grond van het bepaalde in afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van 12 febnjari t/m 26 maart 2007 voor een ie der het volgende voorontwerpbestemmingsplan ter in zage ligt: - het voorontwerpbestemmingsplan 'Landelijk Gebied, 1'herziening Peuterdijk'. Dit voorontwerpbestemmingsplan ligt voor een ieder ter inzage tijdens de reguliere openingstijden in het gemeentehuis te Dirksland. Tijdens de bovenge noemde termijn kan een ieder mondeling of schrifte lijk een inspraakreactie naar voren brengen. Schrifte lijke inspraakreacties moeten worden gericht aan de Raad van de gemeente Dirksland, Postbus 10,3247 ZG Dirksland en dienen voor het einde van de temiijn te worden ingediend, dan wel ter post te zijn bezorgd. Mondelinge inspraakreacties kunt u binnen de ge noemde periode Indienen, nadat u daarvoor een af spraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van de afdeling Ruimtelijke Zaken van de gemeente Dirksland. Bekendmaking voorbereidingsbesluit De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 25 ja nuari 2007 besloten een gedeeltelijke herziening van het bestemmingsplan 'Kralingen' in voorbereiding te nemen voor het gebied 'Spuikolk'. Het voorbereidingsbesluit treedt met ingang van 5 fe bruari 2007 in werking en ligt met bijbehorende teke ning vanaf die datum voor een ieder ter inzage tijdens de reguliere openingstijden in het gemeentehuis. Voor straat 15 te Dirksland. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit aan u Is bekendgemaakt. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een even tueel bezwaarschrift niet kunnen afwachten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaarschrift - aan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam (Sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam), een voortopige voorziening vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht verschuldigd. %mimi 15, foA» 10,3J47 26 WsW, I*™* ww.ife™,,,..,,,. Opwiijsfijitttwt/BïrW.MW iM 13,30 W liOOiw. Ontvangen sloopplannen Een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen van: - Fa. L. Peeman en Zonen voor het slopen van twee agrarische loodsen op het perceel Boomgaardweg 4 te Middelhamis (01-02-2007). Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Voorgenomen bouwvergunningen Verleende bouwvergunningen: - Middelhamis, Steneweg 73 - uitbreiden woning en oprichten kapconstructie op garage (2feb07). Verleende bouwvergunningen en in relatie daarmee verleende vrijstellingen.' - Stad aan 't Haringvliet, Jan van Halfwassenaerstraat 6 - uitbreiden woning (2feb07). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelhamis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere Informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 5555. Inspraakronde Burgemeester en Wethouders verienen inspraak over de volgende zaak: - M. de Geus voor het oprichten van een woning op het perceel Kraaijensteinsedijk (naast nr. 14) te Som- melsdijk. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 12 fe bruari 2007 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen ziens wijzen naar voren brengen bij burgemeester en wet houders, Postbus 1,3240 AA Middelhamis. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen van: - GEMIVA-SVG GROEP voor het uitbreiden van een dagverblijf op het perceel Steneweg 1 te Middelhar- nis (01-02-2007); - Provincie Zuid-Holland voor het plaatsen van een voetgangersbrug op een perceel aan de Kadeweg te Middelhamis (01-02-2007); - R Slui voor het vernieuwen van een schuur op een perceel aan de Dorpsweg (Knorrenburg) te Som- melsdijk (01-02-2007); - BAM Woningbouw voor het plaatsen van dakramen in het "Havenkom-projecf te Sommelsdijk (02-02- 2007); - Drukkerij Gebr. De Waal voor het oprichten van een compressorruimte op het perceel Langeweg 13 te Sommelsdijk (02-02-2007); - P. Kastelein voor het oprichten van een woning op het perceel Armenweg 3 te Nieuwe-Tonge (02-02- 2007); - Thermoheat Beheer B.V. voor het oprichten van een bedrijfspand op een perceel aan de Mercatonweg te Middelhamis (02-02-2007). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: J. Dogterom voor het wijzigen van een voordeur op het perceel Enkele Ring 55 te Sommelsdijk en het wijzigen van een garagedeur op een perceel aan de Zuidelijke Achtenweg te Sommelsdijk (31-01-2007); - Estate Invest Middelhamis II B.V. voor het wijzigen van een voorgevel op het perceel Zandpad 70 te Middelhamis (02-02-2007); - M. Kern voor het vernieuwen van gevels en het dak op een aanbouw op het perceel Kaaidreef 3-5 te Middelhamis (02-02-2007). Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel V.1 lid 1 onder b van het bestemmingsplan 'Buitengebied' juncto artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te ver lenen aan: - H.C.J. Kievit voor het oprichten van een overdekte longeerpiste op het perceel Oostmoersedijk 2a te Stad aan 't Haringvliet. Deze aanvraag ligt met ingang van 12 februari 2007 gedurende twee weken voor iedereen ter inzage. Ge durende deze termijn kan een ieder zienswijzen tegen het plan naar voren brengen bij burgemeester en wet houders van Middelhamis, Postbus 13240 AA Mid delhamis. Tevens zijn burgemeester en wethouders voornemens om met toepassing van artikel 4 lid 7 van het bestem mingsplan 'Dorpsweg Zuid De Staver' vergunning te verlenen aan; - R. Weydema voor het uitbreiden van een woning op het perceel Klampenmeet 11 te Sommelsdijk. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - J.C. Polder voor het oprichten van een duivenhok op het perceel Berkenhof 22 te Middelhamis. Deze aanvragen liggen met ingang van 12 februari 2007 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen te gen het plan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelhamis, Postbus 13240 AA Middelhamis. Rectificatie voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van: - artikel 28 lid 1b van de bestemmingsplanvoorschrif ten van het bestemmingsplan 'Beschermd Dorpsge zicht' bouwvergunning te verienen voor het uitbrei den van een woning en het verkleinen van een ga rage op het perceel Kortewegje 3 te Sommelsdijk; - artikel 28 lid 1c van de bestemmingsplanvoorschrif ten van het bestemmingsplan 'Beschermd Dorpsge zicht' bouwvergunning te verienen voor het oprich ten van een woning met bergingen op het perceel Westelijke Achterweg 28 te Middelhamis. Deze aanvragen liggen met ingang van 5 februari 2007 gedurende twee weken voor iedereen ter inza ge. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswij zen tegen de plannen naar voren brengen bij burge meester en wethouders van Middelhamis, Postbus 1, 3240 AA Middelhamis. Welstandscommissie De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie Is op dinsdag 13 februari 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De agenda van deze vergadering ligt één dag van te voren ter inzage in het gemeentehuis te Middelhamis. <ijK»iiJI8.«tefaai5»ef,w<».MwlJ.»e»B.65wI6.(»»e<. Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een duivenhok bij de woning op het adres Johan Frisolaan 60,3258 AJ te Den Bommel (ontvangen op 25 januari 2007); - het bouwen van een berging op het adres Eisenho- werlaan 2,3255 VB te Oude-Tonge (ontvangen op 29 januari 2007); - het bouwen van een berging aan de recreatiewoning op het perceel Steigerdijk 11-75,3257 LP te Ooit- gensplaat (ontvangen op 29 januari 2007). Tevens delen zij mede dat een aanvraag om regu liere bouwvergunning is ontvangen voor: - het bouwen van een garage op het adres Dorpsweg 29,3257 LB te Ooitgensplaat (ontvangen op 25 ja nuari 2007)en dat een aanvraag om sloopvergunning is ontvan gen voor: - het venwijderen van asbest dakbedekking van de loodsen op het perceel Galatheseweg 8,3256 LE te Achthuizen (ontvangen op 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen. Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kunnen géén be zwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een erfafschelding op hef adres Prins Bernhardstraat 23, 3257 AT te Ooitgensplaat (besluit verzonden 30 januari 2007); - het bouwen van een dakkapel op het voordakvlak van de woning op het adres Achthuizensedijk 84, 3256 AR te Achthuizen. een reguliere bouwvergunning is verleend voor: - het oprichten van een melkstal, inclusief het realise ren van een wachtruimte en een interne verbouwing van de rundveestal op het perceel Altekleinsedijk 7, 3257 MA te Ooitgensplaat (besluit verzonden 1 febru ari 2007). met toepassing van artikel 17 WRO vrijstelling van het bestemmingsplan "Landelijk gebied" voor het gebnjik en daarnaast een reguliere bouwvergunning met een tijdelijke instandhoudingstermijn is verleend voor: - een reeds geplaatste caravan ten behoeve van tij delijke woonruimte tot en met januari 2007 op het adres Oudelandsedljk 25,3257 KE te Ooitgensplaat (besluit verzonden op 30 januari 2007). een sloopvergunning is verieend voor: - het verwijderen van asbest dakbedekking van de loodsen op het perceel Galatheseweg 8,3256 LE te - Achthuizen (besluit verzonden op 31 januari 2007). een melding sloopvoomemen is geaccepteerd voor: - het vero/ijderen van asbesthoudende materialen op het adres Langstraat 46,3256 AM te Achthuizen (be sluit verzonden 1 februari 2007). Nadere informatie over de verieende vergunningen, Is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1. van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen rechter van de rechtbank verzoeken een voortopige voorziening te treffen, indien onvenmjide spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voortopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflak- kee. Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen vgn de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 13 februari 2007 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost- flakkee, kamer 149 Welstandszitting (commissievergadering) Datum 13 februari 2007 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Diri(sland, Voorstraat 15 te Dirksland Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandeling wordt aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact opnemen met de heer J. Stelloo, J. Pieterman of de heer M, Hamelink. Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben besloten om op grond van het bepaalde in het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 ontheffing te verlenen aan schildersbedrijf Van den Berge van het besluit waarbij de Kerkstaat te Oude- Tonge voor alle voertuigen is gesloten. Van dit besluit staat voor ledere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders. Post bus 75,3255 ZH OudeTonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de moge lijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rot terdam een verzoek om een voorlopige voorziening in te dienen. Verkeersbesluit gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost- flakkee hebben besloten over te gaan tot aanwijzing van een gehandicaptenparkeerplaats in de nabijheid van de woning Kaai 5 te Oude-Tonge. Van dit besluit staat voor iedere belanghebbende de mogelijkheid open om op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders. Post bus 75,3255 ZH OudeTonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de moge lijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Rotterdam, sector bestuursrecht. Postbus 509513007 BM Rot terdam een verzoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Voorlichtingsbijeenkomst Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) Op donderdag 15 febaiari 2007 houdt de gemeente Oostflakkee een voorlichtingsbijeenkomst over de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). De bijeen komst vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur in de Grut terswei, Willemstraat 14 te Oude-Tonge. Heeft u vragen of wilt u informatie over de Regiotaxi, Hulp bij het Huishouden, collectieve ziektekostenver zekering, spaariampenactie, bijzondere bijstand of an dere ondenverpen die met de Wmo te maken hebben, dan bent u van harte welkom op donderdag 15 febru ari aanstaande. Om een goed beeld te hebben van het aantal mensen dat tijdens de bijeenkomst aanwezig zal zijn, verzoe ken wij u vriendelijk om u vooraf aan te melden per te lefoon 0187-64 71 00 of e-mail lnfo@oostflakkee.nl. In gesprek met burgemeester en wethouders Burgemeester Ton van Pelt en wethouders Gert-Jan van der Valk en Petra 't Hoen willen met u in ge sprek. Wilt u iets bespreken, uw hart luchten of sug gesties doen? Maak dan een afspraak via telefoon nummer 0187-64 71 00. Een gesprek met burgemeester en wethouders is ook mogelijk tijdens de avondopenstellingen op de eerste en derde dinsdag van de maand van 18.00 tot 19.30 uur ItltergemMnteBik Stmeflweritingsvertwnd Mededeling - namens burgemeester en wethouders van de hier genoemde gemeenten - van het dagelijks bestuur van het ISGO. Wet milieubeheer Melding ex artikel 8.40 Wet milieubeheer 1. TOP Westplaat, Sommelsdijkse Haven ong. te Sommelsdijk (Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer. De melding ligt ter inzage vanaf 12 februari 2007 ge durende zes weken op weri<dagen van 9.00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Middelhamis (nr. 1). Degene die niet in de gelegen heid is om de stukken overdag in te zien, kan dit doen tijdens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hien/oor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO, tel, 0187 - 48 8111 Besluit Op 7 februari 2007 is een oprichtingsvergunning in gevolge de Wet milieubeheer verleend aan: 2. de heer A. van den Oudenrijn, voor een melkrund- veehouderi) aan de Altekleinsedijk 7 te Ooitgens plaat. Naar aanleiding van het ontwerp zijn geen zienswijzen naar voren gebracht. u\m\nimiy.un<fiimé-:im»iMmA 0p«i«|il?4w; M i/«i ifc(15.!8! tot 12.00 SI 13.» W R» W.ffl-OO ht llWffli llOOtot K.80 «Of, eib «rite «1 dwfe feaioj m ife Mduil Het besluit en de overige relevante stukken liggen ter inzage m.i.v. 12 februari 2007 gedurende zes weken op werkdagen van 9.00 tot 12.00 en van 13.00 tot 16.00 uur op het gemeentehuis van Oostflakkee te Oude-Tonge (nr. 2). Degene die niet in de gelegenheid Is om de stukken overdag In te zien, kan dit doen tij dens genoemde termijn op dinsdagavond van 18.00 tot 21.00 uur. Hiewoor moet een telefonische afspraak worden gemaakt met het ISGO. Beroep tegen het besluit kan gedurende deze zes we ken worden ingesteld door belanghebbenden. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Zij die beroep instellen. Kunnen bij een spoedeisend belang, de Voorzitter van de genoemde afdeling tevens vragen een voorlopige voorziening te treffen. Hier moet in een afzonderiijke brief om gevraagd worden. Het besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze da tum een verzoek om een vooriopige voorziening is ge daan. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere Inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (dit laatste tegen betaling), kan contact opgenomen worden met het ISGO (tel. 0187-4881 11). [h«m34Fi>tfo3Q,32«/U)AtiMinK U P7)4881 n/)r^ t«a!r«fc«i(|!i-'4/5rAi«iBWe7Tn Ofm^S^ mi/nv UM- MMstm 13.00- l«.39i»r

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 10