MH-SD behaalt 2e prijs bij de uitreiking RKF Award Kort leven voor pas geplante bomen Zaterdag avond jeugdwerk Lezing homeopathie voor senioren Ger. Gem. Nieuwe Tonge Deelnemers Groene School Sommelsdijk winnen beroepenwedstrijd EIUVIIDSI-niEllWS LEENDERT VAN OURS Leo- LEO VAN OURS LEO VAN OURS echtgenoot van Joke Klepper LEO VAN OURS Lezing Veilig internetten kinderen Bezoeic onze website: www.ardikeukens.nl Bowlen in Bruinisse Succesvol weekend voor Les Deux Intermezzo -i PAGINA 5 DINSDAG 6 FEBRUARI 2007 FAMILIEBERICHTEN En toch, telkens weer zulten wij je tegenkomen Zeg nooit het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet watje zei. Erg verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die hij ons gegeven heeft, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve pappa, onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom echtgenoot van ,Ioke van Ours-Klepper in de leeftijd van 47 jaar. Nieuwe Tonge: Joke van Ours-Klepper Dianne en Thomas Jacoline en Mark-Pieter Middelhamis: S. J. van Ours B. van Ours-van der Veer Nieuwe Tonge: A. Klepper A. Klepper-Visser en verdere familie 3 februari 2007 Vcrolmestraat 18, 3244 AT Nieuwe Tonge Gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 februari van 19.30 tot 21.00 uur in het Hervormd centrum 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 7 februari om 13.15 uur in 'Elim'. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Geen bloemen Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig laten wij u weten dat, geheel onverwacht, door de Hcere uit ons midden is weggenomen onze lieve zoon, broer, zwager en oom Middelharnis: S. J. van Ours B. van Ours-van der Veer Numansdorp: Ina Hobbel-van Ours Aad Hobbel Amoud Stefan Janina 3 februari 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat door de ffeere uit ons midden is weggenomen onze lieve schoonzoon en zwager in de leeftijd van 47 jaar. Wij wensen Joke, de kinderen en verdere familie de kracht van God toe om dit zware verlies te dragen. A. Klepper A. Klepper-Visser Piet Nieuwe Tonge, 3 februari 2007 Tot onze diepe droefheid heeft het de Heere behaagd van ons weg te nemen onze geliefde neef in de leeftijd van bijna 48 jaar. Veel sterkte toegewenst door Middelharnis: L. Kieviet-van Ours Ph. Kieviet Oud-Beijerland: W. J. van der Wende-van Ours M. van der Wende Hellevoetsluis: R. van Groningen-van Ours L. van Groningen neven en nichten Nieuwe Tonge, 3 februari 2007 OUDDORP - Op woensdag 14 februari a.s. is voor alle 55-plussers van de gemeente Goedereede in de Dorp- stienden een middag georganiseerd door de SWO/Com- panen. Mevrouww J.van Spronsen komt voorlichting geven over homeopathie. Hoe kun je eerste hulp bieden met homeopathie op een verantwoorde en praktische wij ze? Handige tips voor het gebruik van huis, tuin en keu- kenmiddeftjes bij ziektes en kwalen. Het herkennen van almmsignalen en te weten wanneer een afspraak met een deskundige gewenst is. De middag begint om 14.00 uur. de zaal is open vanaf 13.30 uur. De entree voor het bijwo nen van deze middag bedraagt 2 p.p. Natuurlijk kiint u, net als idle andere woensdagmiddagen, langskomen voor andere activiteiten zoals een spel doen of gezellig een bakje koffie drinken. Deze middag is speciaal voor de 55- plu.ssers van gemeente Goedereede. Wie meer wil weten, kan bellen naar de SWO. 641344. Alvast ter informatie: op woensdag 21 februari a.s. is het thema: koken en proeven. Een demonstratie door kok Ton Egberink over hoe je kleine hapjes zoals gar- nalenkroketjes kunt maken. Het is fijn als u zich opgeeft indien u bij deze middag aanwezig wilt zijn. dit i.v.m. het inkopen van de ingrediënten (tel.nr. zie hierboven). MIDDELHARNIS - Gemeen schapsbibliotheek Middelharnis organiseert, in samenwerking met Stichting Kinderconsument, maandagavond 19 februari een lezing over Veilig internetten voor kinderen van 9 tot 13 jaar. De lezing begint om 20.00 uur, de zaal is open vanaf 19.30 uur. Toegangskaartjes kosten 2 en zijn vanaf heden te koop bij de bibliotheek. Reserveren kan via telefoonnummer 0187-485644 of e-mail middelhamis@bibl iotheekzuidhollandsedelta.nl. Wi.st u dat bijna elk kind in Nederiand op internet zit? Het hoogste percentage van Europa: 98%! Ook al meegemaakt dat uw kind u eruit surft? Kinderen hebben ons allang ingehaald als het gaat om computers en inter net. Ze gamen, mailen, msn-en, chatten, surfen dat het een lieve lust is. We staan er vaak bij en kijken ernaar. Niets aan de hand als alles goed gaat, maar wat kunnen wij als ouders doen als er iets fout gaat? Als uw kind gepest wordt via een chatbox of op MSN? Als uw kind uren ach ter de computer hangt en er niet vanaf te branden is? Als uw kind op enge of rare websites komt? Als uw kind gewelddadige games tegenkomt en speelt? Als uw kind met een onbekende vol wassene blijkt te chatten? Stich ting De Kinderconsument komt op voor kinderen in het informa tietijdperk, en helpt opvoeders. Dit gebeurt altijd in toeganke lijke taal: heel praktisch en zon der computerjargon. U wordt hartelijk uitgenodigd voor onze ouderavond, waarop u informa tie en tips krijgt voor thuis en op .school. Zie voor meer informatie en tips website www.kindercon- sument.nl en voor cyberpesten website www.pestenislaf nl. we doen, doen we Open: Ma t/m Do. 09.30-17.30 uur. Vr. 09.30-21.00 uur. Za. 09.30-17.00 uur (Tevens 's avonds geopend op afspraak) Het MH-SD ream is erg blij met de gewonnen prijs en de leuke avond die ze liedden. Gymvereniging MH-SD heeft een pres tige prijs in de wacht gesleept tijdens de uitreiking van de Richard Krajicek Foundation Award. Deze Award wordt uitgereikt aan organisaties die een groot sportevenement voor de jeugd organiseren, waarbij integratie en jeugdparticipatie een grote rol spelen. Afgelopen vrijdag heeft de provinciale voor ronde van de Richard Krajicek Foundation Award Zuid-Holland plaatsgevonden. Deze voorronde is georganiseerd door sportser vice Zuid Holland in de Uithof in Den Haag. Voor de prijsuitreiking konden alle jeugd- teams 1,5 uur sporten in de Uithof (schaat sen, snowboarden. skiën, Breakdancen of karten). Tennisvereniging Alexanderstad was de winnaar van de avond. Zij had een projectplan ingestuurd genaamd 'culturele sportmanifestatie'. De Culturele sportma nifestatie leidt tot een jaarlijks feest in de wijk om op deze wijze de leefbaarheid, sociale samenhang en goed burgerschap te bevorderen. De 2e podium prijs ging naar Gymvereniging MH-SD te Middel harnis, Zij had een projectplan ingestuurd, genaamd 'Spingdagen', Springdagen is een recreatief evenement (zwemmen, klimmen, springen, bowlen) met als doel kinderen meer te laten sporten in hun vrije tijd. Met dit plan heeft de vereniging dus de tweede prijs gewonnen. De groep die met de derde prijs naar huis ging was de A-Town B-Boyz, de breakdance groep uit Alblasserdam. die 2 jaar geleden op eigen initiatief gestart is met breakdance onder de vlag van het Alblasser- damse jongerenwerk. Tijdens de prijsuitreiking door Erik van Heijningen, gedeputeerde van de provincie Zuid-Holland en tevens voorzitter van de jury, werd de winnende vereniging geadviseerd om eens in Middelhamis langs te gaan om wat te leren van de goed geoliede organisatie van MH-SD. Het verschil in punten tussen de nummer 1 en 2 was dan ook erg klein. Multi culturele integratie heeft de doorslag gegeven en volgens Van Heijningen maak je dan meer kans in Rotterdam dan op Goeree verflakkee. Richard Krajicek reikt de prijs uit voor het leukste en meest educatieve sportproject voor kinderen en jongeren. Om leuke en leerzame sportactiviteiten voor de jeugd te stimuleren, is de Richard Krajicek Founda tion Award ingesteld. Dit is een prijs voor sportieve activiteiten, die meer zijn dan sport alleen, namelijk een middel om de fysieke, mentale en sociale vaardigheden van kin deren en jongeren te helpen ontwikkelen. De eerste prijs op de landelijke finale, die tijdens het World Tennis Tournament ABN- AMRO op 21 februari worden gehouden, is 10.000. De springdagen van MH-SD zijn al jaren een begrip op Goeree Overtlakkee en sinds dit jaar ook ver daarbuiten. Het groot ste sportevenement in zijn soort trok dit jaar, verspreid over 10 dagen, maar liefst 3800 deelnemers. Zie ook website www.mhsd.nl onder de knop 'Springdagen'. NIEUWE-TONGE - Het zaterdagavond jeugdwerk van de Gereformeerde Gemeente te Nieuwe-Tonge houdt zaterdag IO februari a.s. weer een avond voor de jeugd vanaf 12 jaar. Er zal worden gebowld in Bruinisse. Deelname kost 2 p.p. Geef je vóór donder dag 8 februari even op bij Peter. tel. 652544, of bij Anneke, tel. 652339. MIDDELHARNIS - Dames 2 van volleybalvereniging Les Deux Intermezzo heeft goede zaken gedaan bij naaste concur rent RVC/Libanon'50. Ze won nen vrij overtuigend met 0-4. Het team van coach Edwin van Os speelde in Rotterdam tegen een team dat één punt meer had op de vierde plaats in de rang lijst. Les Deux Intermezzo ver wachtte veel tegenstand van de thuisploeg aangezien ze er thuis tegen gelijk hadden gespeeld. Een gelijkspel dat tot stand kwam met een team dat nog moest wennen aan elkaar. Nu is dit duidelijk anders. In de twee de klasse A speelt het team, dat een mix van ervaring en talent is, goed mee. RVC/Libanon'50 had niets in te brengen in deze wed strijd. Alleen in de derde set gaf ze wat tegenstand en leek ze een set te gaan winnen door een 24- 22 voorsprong, maar door hard werken en niet in paniek raken werd het toch nog 25-27 voor de bezoekers uit Middelhamis. Les Deux Intermezzo speelde goed en profiteerde van de wissels van de coach van de tegenstan der die verwarrend waren voor zijn ploeg terwijl dat waarschijn lijk anders bedoeld was. Drie sets heeft Les Deux Intermezzo met de tegenstander gespeeld en daarbij was de positie in de rang schikking onbegrijpelijk. Ze zijn niet boven de 20 geweest. Les Deux Intermezzo kent een dui delijke progressie en er zit meer in. Janine van Hassent was hier het sprekende voorbeeld in, ze had werkelijk iedere bal en was de vrouw van de match. A.s. zaterdag wordt Volley Zuid ontvangen in De Gooye te Dirksland. Wint men deze wed strijd, dan kan het team een duel om de derde plaats aangaan met Fusion 4. Nummer één, DVO 2, staat op 27 punten voorsprong, terwijl nummer twee. Ibis 1, op tien punten te ver voor staat. De overige damesteam wonnen ook met 0-4 hun wedstrijd. Een succesvol weekend dus voor Les Deux Intermezzo. De overige uitslagen: Move4U 5 - Heren 30-4 DVO 2 - Jongens D1-3 Kwiek 2 - Meisjes Cl2-2 Volley Zuid 1 -Meisjes A3-1 Fusion 2 - Jongens B0-4 Kwiek 1 - Meisjes C24-0 RVC/Libanon'50 6 - Dames 3.0-4 Fusion 1 -Meisjes BI 4-0 Volley Zuid 3 - Dames 10-4 Vovero 2 -Meisjes B22-2 SetUp(P) 1 -Jongens A3-1 RVC/Libanon'50 2 - Heren 2 ..4-0 A.s. weekend speelt Les Deux Intermezzo haar thuiswedstrijden. Het heren recreantenteam speelt a.s. vrijdag in De Staver, de ove rig teams a.s. zaterdag in sport complex de Gooye te Dirksland. Toegang gratis. Heren 1 heeft woensdag nog een uitwedstrijd in Maassluis tesen MVC 2. STELLENDAM - Een viertal pas geplante bomen aan de Adrianastraat in Stcllcnüum (de verbindingsweg tussen de Voorstraat en de Mr. Iman Caustraat bij de Rabobank) zijn maar een kort leven beschoren geweest. In de nacht van vrijdag op zaterdag vonden kennelijke onverlaten het nodig om de jonge boompjes 'een kopje kleiner te maken", door ze door mid den te breken. Veel kracht zal er niet aan te pas zijn gekomen, maar kennelijk zijn er mensen die toch hun krachten willen meten met de jonge aanwas. Ongetwijfeld zullen er weer andere boompjes worden neergezet... op kosten van de samenleving. (Teksi en fnui: Adri vun der Laan) SOMMELSDIJK - Dennis Schrauwcn en Jurgen Schouteren zijn de winnaars geworden van de eerste regionale voorronden \an de Nationale Beroepenwedstrijd Tuinaanleg in Houten. Beide leerlingen volgen de opleiding BBL Groene Ruimte niveau 4 aan de Groene School Sommelsdijk. Bij deze beroepenvvedstrijd Is het de bedoeling dat leerlingen, jonger dan 22 jaar, een complete tuin aanleggen die aan strenge criteria voldoet. De jonge mannen gaan nu door voor de nationale titel. Deze volgende wedstrijdronde zal gehouden worden in Den Bosch tijdens de beurs Tuinidee 2007 van 22 februari tot 25 februari. De winnaar van deze titel mag in november van dit jaar afreizen naar Japan om te strijden voor de wereldtitel tijdens de internationale WorlsSkills wedstrijden.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 5