'^l Middelharnis l EIIAtlD^IIIEUV^ PAGINA 10 VRIJDAG 2 FEBRUARI XSCZiS ^MB^^SMZ GOEDEREEDE GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND »»*M GEMEENTE informatieavond voor STARTERS 'Gronden van Breen' Woningbouw in Ouddorp Zuid De gemeente Goedereede en woningbouwvereni ging Beter Wonen werl<en samen aan het woning bouwproject 'Gronden van Breen' In Ouddorp Zuid. De gemeente en de woningbouwvereniging willen in dit plan met name woningen opnemen die gesctiikt zijn voor mensen die voor het eerst zelfstandig gaan wonen, de zogenaamde 'starters'. Om deze doelgroep zo goed mogelijlc te kunnen be dienen willen de gemeente en de woningbouwver eniging de mensen die plannen hebben om voor het eerst zelfstandig te gaan wonen en interesse hebben in dit project, gelegenheid bieden om hierover van gedachten te wisselen. In verband hiermee zal op woensdag 7 februari 2007,19.30 uur een 'startersavond' worden georga niseerd (inloop vanaf 19.00 uur). De avond zal wor den gehouden in het Verenigingsgebouw 'Dorp- stienden', Dorpstienden 4 te Ouddorp. Tijdens de 'startersavond' zullen de stedenbouw kundige en de architect aanwezig zijn en toelichten op welke wijze aan de starterswoningen vorm kan worden gegeven. Daarna zal gelegenheid bestaan om hierover ideeén in te brengen. Belangstellende starters worden van harte uitgeno digd op deze bijeenkomst aanwezig te zijn. Overigens zal binnenkort ook weer een 'brede' om- wonendenavond worden georganiseerd waarvoor ook andere belangstellenden en omwonenden zul len worden uitgenodigd. GEMEENTE Bouwaanvragen Ingelcomen bouwaanvragen: Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning Is ontvangen, Op 22 januari 2007 van; - J.M. en G.W. Buijsse voor het vergroten van de ber ging en de slaapkamer van de recreatiewoning op het perceel Jonkerstee 214 - Pr. Hendrikweg 32, 3253 BV Ouddorp; - J.H.G. Scholten-Ploeg voor het gedeeltelijk veran deren van de gevel van de schuur op het perceel Voorstraat 8,3251 BD Stellendam. Op 25 januari 2007 van: - B. Meuleman voor het vergroten van de woning op het perceel Braamstove 24,3253 EK Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen. Op 22 januari 2007 van; - P. Weiand voor het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Het Oude Nieuwland 61 - Oude Nieuwlandseweg 11,3253 LL Ouddorp. Op 23 januari 2007 van: - J. Stek voor het geheel oprichten van woonhuis, lig- boxenstal en werktuigenberging op een perceel aan de Vissersweg te Stellendam. Op 25 januari 2007 van: - W. Pertijs voor het oprichten van winkels en appar tementen op het perceel Weststraat 22,3253 AR te Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te informe ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 13 februari 2007 in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 12 februari 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar De agen da's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuls te Goedereede. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij op 23 januari 2007 be sloten hebben om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Or dening en met gebruikmaking van de door het college van Gedeputeerde Stalen van Zuid-Holland verleen de bijzondere verklaring van geen bezwaar vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp, 2e herziening' teneinde de Commissievergaderingen De commissie Grondgebied en Economische Zaken bouw van een winkelpassage met vijf winkeltjes en twee woonappartementen op het perceel thans kada straal bekend gemeente Ouddorp, sectie E, nummer 4916, plaatselijk bekend Weststraat 22, in planolo gisch opzicht mogelijk te maken. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan te gen deze vrijstelling beroep worden ingesteld bij de sector bestuursrecht van de rechtbank te Rotterdam door belanghebbenden die zienswijzen ingediend heb ben en belanghebbenden die aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest overeenkomstig artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht hun ziens wijze in te dienen bij het gemeentebestuur tijdens de aan de verlening van de vrijstelling voorafgegaan zijn de voorbereidingsprocedure (afdeling 3.4 van de Al gemene wet bestuursrecht). Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij het cluster Ruimtelijke Ontwikke ling op het gemeentehuis verkrijgen. Vrijstellingen Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO bouw vergunning te verlenen aan; - PP. de Jong voor het oprichten van een berging op het perceel Beatri)cweg 5, 3253 BB Ouddorp; - J, Roon voor het gedeeltelijk vergroten van de wo ning Koningin Wilhelminastraat 8,3251 XD Stellen dam. Met toepassing van de vrijstellingsbepaling als om schreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 1 BRO vrijstelling te verlenen aan: - fam. Prins voor het vergroten van de woning Duin roosplein 3,3252 LD Goedereede. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 5 februari 2007 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders, Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Pubiiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Dreisch Property Development voor het vergroten van de woning Keidera/eg 28 te 3253 TD Ouddorp (23 januari 2007); - Onderhoudstimmerbedrijf J. van Huizen BV voor het gedeeltelijk veranderen van de gevel van het be drijfspand Achterstraat 11 -15 te 3252 AB Goederee de (24 januari 2007); - Vereniging Natuurmonumenten voor het plaatsen van een voorziening t.b.v. een uitkijkpunt op het per ceel aan de West Nieuwlandseweg te Ouddorp (24 januari 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift Indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld, indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. Bekendmaking verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van voormelde ge meente brengen de volgende verkeersbesluiten ter openbare kennis, dat op: - 9 januari 2007 een invalidenparkeerplaats in de woonkern Goedereede is toegewezen aan: dhr. J.A.C. Staiyk, Beresteyn 56 te Goedereede; - 22 januari 2007 eenrichtingsverkeer voor de Nieu weweg te Stellendam is ingesteld voor de periode van 1 februari 2007 tot 1 juli 2008 in verband met de bouwwerkzaamheden in de Fortjesweg. Dit eenrich tingsverkeer wordt ingesteld tussen de Dreef en de Eendrachtsdijk, met dien verstande dat verkeer in noordoostelijke richting is toegestaan. Bovengenoemde verkeersbesluit ligt gedurende de openingstijden ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis. De Algemene wet bestuursrecht geeft belanghebben den de mogelijkheid om binnen zes weken na be kendmaking van een besluit tegen dat besluit een ge motiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het be stuursorgaan dal het besluit heeft genomen. Voor de gene die een bezwaarschrift heeft ingediend bestaat tevens de mogelijkheid een vooriopige voorziening te vragen aan de Voorzieningenrechter van de Arrondis sementsrechtbank, sector Bestuursrecht te Rotterdam, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken be langen, dat vereist. ,#feEiMi,«8 «lés Ism-nSlmmlW-^SOmièiiMti komt op dinsdag, 6 februari 2007 om 19.00 uur voor een vergadering bijeen en de commissie Maatschap pelijke Aangelegenheden en Middelen op donderdag, 8 februari 2007, eveneens om 19.00 uur. Van deze vergaderingen is vijf dagen voor de verga derdatum een exemplaar van de agenda te verkrijgen op het gemeentehuis. Nadere inlichtingen worden op verzoek verstrekt door de griffier van de commissies. Spreekrecht over ge agendeerde ondenwerpen kan tot 48 uur voor aan vang van de vergadering onder vennelding van naam. adres, telefoonnummer en onderwerp, worden aan gevraagd bij de griffier: p.depagterOdirksland nl of 0187-60 80 92. Voorlopige agenda's Baadscommissie grondgebied en economische zaleen 1Opening a. Vaststelling van de agenda; b. Vaststelling afsprakenlijst van de vergadering van 9 januari 2007; c. Spreekrecht burgers (niet geagendeerde onder werpen); d. Mededelingen/ terugkoppeling externe vertegen woordigers; e. Rondvraag. 2. Ter intomiatie en/of meningsvorming a. Informatie over Milieu Uitvoerings Programma (MUP) 2007 en de evaluatie 2006. b. Presentatie en informatie over Recreatie-inrich ting 'Zuiderdiep'/'Scheelhoek'. c. Voorstel aanpak nota 'Grondbeleid' of bespre king kaders naar aanleiding van amendement Gemeentebelangen. d. Straatnaamgeving nieuwe straat in Herkingen. 3. Infonnatievoorziening (mondeling en/of schriftelijk) door het college van burgemeester en wethouders 4. Van derden ontvangen infonnatie 5. Sluiting Raadscommissie maatschappelijlie aangelegen- lieden en middelen 1. Opening. a. Vaststelling van de agenda; b. Vaststelling afsprakenlijst van de vergadering, gehouden op 11 januari 2007; c. Spreekrecht burgers (niet geagendeerde on- denverpen); d. Mededelingen en terugkoppeling externe verte genwoordigers; e. Rondvraag. 2. Ter informatie en meningsvorming a. Veiligheidsbeleid naar aanleiding van Veilig heidsrapportage b. Bespreken initiatiefvoorstel: Jeugd en Buurt- sport Informatievoorziening (mondeling en/of schriftelijk) door het college van burgemeester en wethouders 4. Van derden ontvangen informatie 5. Sluiting Beide commissievergaderingen vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis in Dirksland en be ginnen om 19.00 uur. Als burgers een onderwerp aan de orde willen stellen dat niet op de agenda staat, kunnen zij gebruikmaken van het spreekrecht. Zij dienen dit uiteriijk 24 uur, voor afgaande aan de vergadering, te melden bij de griffier, onder vermelding van naam, adres en telefoonnum mer en het desbetreffende ondenwerp. Dit kan telefo nisch (0187 - 60 80 92) of per e-mail (p.depagter® dirksland.nl). Bodemkwaliteitskaart Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hebben vastgesteld: - de bodemkwaliteitskaart en het bodembeheersplan Goeree-Overflakkee, voor zover betrekking hebben de op het territorium van de gemeente Dirksland. De kaart en het plan liggen vanaf 5 febnjari 2007 voor een ieder ter inzage tijdens kantoortijden op het ge meentehuis. Voorstraat 15 te Dirksland. Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - Bakkerij de Visser v.o.f. voor hef gedeeltelijk vergro ten van een bedrijfspand aan de achterzijde op het perceel Voorstraat 7 te Diri<sland; - Auto Wisse voor het veranderen van een zijgevel van een bedrijfswoning aan de Spuikolk 14 te Dirksland. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te infomie- ren. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verleende bouwvergunningen: - Middelharnis, Industrieweg 35 - oprichten overkap ping (260107); - Middelharnis, Prinses Margrietstraat 1 a - aanleg vij ver (260107); - Middelharnis, Zandpad 46 - wijzigen voorgevel (260107); - Sommelsdijk, Willem Bilderdijkstraat 20 - uitbreiden woning (260107); - Sommelsdijk, Willem Bilderdijkstraat 22 - uitbreiden woning (260107). Verleende bouwvergunning en in relatie daarmee verleende vrijstelling: - Nieuwe-Tonge, Langeweg ongenummerd - oprich ten bedrijfsloods (240107), Verleende stookvergunningen: - Nieuwe-Tonge, Sint Pietersweg 5 - verbranden snoeihout (260107); - Stad aan 't Haringvliet, Zeedijk 58 - verbranden snoeihout (260107); - Stad aan 't Haringvliet, Vrouwtjesweg 54 - vertjran- den snoeihout (260107). Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen be zwaar worden gemaakt. Voornemen verlenen bouwvergunning Artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Dirksland maken hun voornemen bekend om een reguliere bouwver gunningen te verienen aan: - KPN Mobile Netheriands B.V voor het plaatsen van een vakweri<mast t.b.v. telecommunicatie op het per ceel Groene Kruisweg 2 te Herkingen. Dit bouwplan past niet in het ter plaatse geldende be stemmingsplan. Met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is het moge lijk om vrijstelling te verlenen zodat dit bouwplan toch gerealiseerd kan worden. Het ontwerp van dit besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen gedurende een termijn van zes weken voor een ieder ter inzage. U kunt tijdens kantooruren van 5 februari tot en met 19 maart 2007 de stukken inzien op het gemeentehuis van Dirksland, Voorstraat 15 te Diri<sland, Sector Ruimtelijke Zaken. Gedurende de termijn van de ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voorkeur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Ook het indienen van een mondelinge ziens wijze is mogelijk. Hiervoor dient u (tijdig) contact op te nemen met Bouw- en Woningtoezicht. Na de termijn van de ter inzage legging zal een definitieve besluit vorming plaatsvinden. Bekendmakingen Algemene wet bestuursrecht Vergunning verleend aan: - S.F. Vermeulen voor het exploiteren van het horeca bedrijf De Gouden Leeuw, Plein 9, Melissant (23-1- 2007); - Stichting Simavi, een doorlopende collectevergun ning (15-1-2007); - Hervormde Gemeente IHV voor het organiseren van verkoping in De Poort op 28 februari 2007 (23-1- 2007); - J. Breukel voor het stoken van snoeihout op perceel West Havendijk 51, Dirksland (23-1-2007); - Mobiliteitscentrum Oor Melissant voor organiseren van consumentenbeurs, Nijverheidsweg 4-5, Dirks land op 30 en 31 maart (23-1-2007); - Voetbalvereniging DES '67 voor 2 behendigheids- automaten in de kantine (24-1-2007); - Voetbalvereniging Dirksland voor 2 behendigheids- automaten in de kantine (24-1-2007); - J.E. Struik-atman voor 1 behendigheidsautomaat in kantine van Camping Johanna Hoeve (24-1-2007). Vergunningen innemen van standplaats Sn 2007 op de weekmarkt in Dirksland verleend aan: - J.E. Boeckhout-van Hoogenhuizen, verkoop van beenmode; - A. Corstanje, verkoop van groente en fruit; - P.H. Dammers, verkoop van zuivelproducten; - C.H. Hogchem verkoop van bloemen en planten; - M. Minneboo-de Smit, verkoop van dameskleding; - W. Schot, verkoop van vis; - H,G. Steenhuizen, verkoop van brood, koek en ban ket. Besluiten zijn bekendgemaakt: 23-1-2007 N.B. Indien u tegen dit besluit (gemotiveerde) bezwaren hebt, kunt u op grond van de Algemene wet bestuurs recht bij ons een bezwaarschrift indienen, binnen zes weken nadat dit besluit is bekendgemaakt. De tenmijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit is bekend gemaakt. De datum van bekendma king is tussen haakjes achter het betreffende besluit vermeld. Het bezwaarschrift wordt dan om advies voorgelegd aan een commissie. Mocht u de beslissing op een eventueel bezwaarschrift niet kunnen afwach ten, dan kunt u - na het indienen van een bezwaar schrift - aan de Voorzieningenrechter van de Recht bank te Rotterdam (Sector bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam), een vooriopige voorzie ning vragen. Daarbij is een zogeheten griffierecht ver schuldigd. %»ft«*afc*a!8,3!47a;iS«Himl,i*««t!i T«(.|«S^a!fiI8l)/fe#3???/M«i};*S«4»iU B!/«iwO?.0OMl2.®«aKt(»Ii.®«(. Verleende vergunningen huis-aan-huls kledlngln- zameling 2007: - StKhting OMR - eerste kwartaal 2007 (250107); - Stichting KOVAMO - tweede kwartaal 2007 (250107); - Stichting Aktie '68 - derde kwartaal 2007 (250107); - Stichting Salvatoriaanse Hulpactie - vierde kwartaal 2007 (250107). Verleende collectevergunningen: - Nierstichting Nederiand -16 t/m 22 september 2007 (250107); - Nationale MS Fonds - 19 t/m 24 november 2007 (250107). Verleende ventvergunning: - L. Descendre, Leiden - textiel en ledenvaren in 2007 (220107). Verleende reclamevergunning: - Van Puffelen, Rotterdam - plaatsen 16 driehoeks- borden12 t/m 19 maart 2007 (220107). Verleende exploitatievergunningen 2007: - Lunchroom Sint Joris, Sint Joris Doelstraat 11 Som melsdijk (220107); - Sportstudio Total Body, Zeedijk 48Stad aan 't Ha ringvliet (220107). Verleende evenementenvergunningen: - Commissie Rommelmarkt Hervormde Gemeente Nieuwe-Tonge - jaarmarkt rondom Hervormd Cen trum Elim, Zuiddijk 19 te Nieuwe-Tonge op 30 juni 2007 (260107); - Jaarmarktcommissie Nederlands Hervormde Ge meente Middelharnis - jaarmarkt in de Ring en de Raadshuisstraat te Middelharnis op 8 september 2007(260107); - XXL Sounds Productions - XXL Jump Feest in re creatiecentrum De Staver, Olympiaweg 32 te Som melsdijk op 23/24 febniari'2007(260107). Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelharnis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een reguliere bouvirvergunning is ontvangen van: - A. Vroegindeweij voor het verbouwen van een voor malige landbouwloods tot een allround klus- en on derhoudsbedrijf op het perceel Westelijke Achtenveg 1 te Middelharnis (22-01-2007). Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van: - R Kleppe voor het wijzigen van gevels op het per ceel Zwaluwstraat 19 te Sommelsdijk (23-01-2007); - H. Troost voor het uitbreiden van een woning op het perceel Teenhoek 17 te Sommelsdijk (24-01-2007). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 28 lid 1b van de bestem mingsplanvoorschriften van het bestemmingsplan 'Be schermd Dorpsgezicht' bouwvergunning te verlenen aan: mmammÊim Ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een dakkapel op het dakvlak van de woning op het adres Saturnuslaan 55,3255 TR te Oude-Tonge (ontvangen op 22 januari 2007); - het bouwen van een duivenhok bij de woning op het adres Pmnuslaan 6,3257 XL te Ooitgensplaat (ont vangen 26 januari 2007). Tevens maken zij bekend dat een aanvraag om re guliere bouwvergunning is ontvangen voor; - het bouwen van een opslagloods op het adres Eer ste Noordboutweg 4,3257 LT te Ooitgensplaat (ont vangen op 23 januari 2007) en een aanvraag om sloopvergunning is ontvangen voor: - het vera/ijderen van vrijkomend afval en asbesthou dende materialen na een calamiteit op het adres Dorpsweg 30,3257 LB te Ooitgensplaat (ontvangen op 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is geweigerd voor: - het bouwen van een berging op het adres Eisenho- werlaan 2, 3255 VB te Oude-Tonge (besluit ver zonden 25 januari 2007). Nadere informatie over de verleende vergunning, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting Ruimte lijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen rechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onven/vijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u terecht bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelij ke Ontwikkeling en Milieu van de gemeente Oostflak- kee. Welstand Ten aanzien van de eerstvolgende vergaderingen van de welstandscommissie Dorp, Stad Land (DSL), de len wij u het volgende mee. Welstandszitting (gemandateerde behandeling) Datum 13 februari 2007 Tijdstip locatie 9.00 uur gemeentehuis Oost- flakkee, kamer 149 Welslandszltting (commissievergadering) Datum 13 februari 2007 Tijdstip locatie 14.00-17.00 uur gemeente huis Dirksland, Voorstraat 15 te Dirksland - A.R. de Jong voor het uitbreiden van een woning en het verkleinen van een garage op het perceel Korte wegje 3 te Sommelsdijk. Tevens maken zij bekend voornemens te zijn om met toepassing van artikel 28 lid 1c van de bestemmings planvoorschriften van het bestemmingsplan 'Be schermd Dorpsgezicht' bouwvergunning te verienen aan: - Estate Roos Projectontwikkeling B.V. voor het op- richten van een woning met bergingen op het perceel Westelijke Achtenveg 28 te Middelharnis. Deze aanvragen liggen met ingang van 5 februari 2007 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen te gen de plannen naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. Voorgenomen monumentenvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens mo-; numentenvergunning te verienen aan: - de heer en mevrouw De Vries voor het verbouwen van een boerderij en het oprichten van een houtop slag op het perceel Geenveg 6 te Middelharnis; - College van kerkrentmeesters voor onderhouds-'l. werkzaamheden aan het kerkdak van het rijksmonu- ment Nieuwstraat 27 te Stad aan 't Haringvliet Deze ontwerpbesluiten liggen met ingang van 5 fe- bruari 2007 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk zienswijzen indienen bij burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1,3240 AA Middelharnis. W.W*iS55/fo«475347/wMiJ:i»f6ei«i4)«li«m.«f. 0|l(nsissli^ tetMte: iH 0S.3S tol lil» w, 11/« js I)S.3<! lo) im M tó mm, fcw») mu a«»«r,«88.Ml(it 1JJ»«b I3.00W tt««w.. ia^iMlSSitttW.ém,' Van de bouwplannen van zowel de gemandateerde behandeling alsook de commissiebehandellng wordt! aantekening gemaakt in een agenda die voor een ie der ter inzage ligt op het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu (kamer 150) van,' het gemeentehuis. Voor verdere informatie kunt u (telefonisch) contact' opnemen met de heer J. Stelloo, J. Pieterman of de> heer M. Hamelink. Drank- en horecawet Burgemeester en wethouders van de gemeente Oost- flakkee maken bekend, dat zij ingevolge de bepaiin-' gen van de Drank- en Horecawet vergunning hebben verieend aan - mevrouw D. Wesdorp-de Geus vooi' de uitoefening' van het horecabedrijf in de inrichting, gevestigd op het perceel Achthuizensedijk 108 te Achthuizen; - de heer P.J.S. Bierhoff voor de uitoefening van het horecabedrijf in de inrichting, gevestigd op het per-, ceel Zuid-Achtenveg 2 te Ooitgensplaat; - de heer en mevrouw Overbeeke-van Noord voor de uitoefening van het horecabedrijf in de inrichting, ge; vestigd op het perceel Boven Oostdijk 3 te Den Bom-, mei. Van deze besluiten staat voor iedere belanghebben de de mogelijkheid open om op grond van de Alge mene wet bestuursrecht (Awb), binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift in te dienen bij het college van burgemeester en wethou' ders. Postbus 75,3255 ZH OudeTonge. Tevens staat voor iedere belanghebbende de moge lijkheid open om binnen bovenvermelde termijn bij de voorzieningenrechter te Rotterdam, sector bestuurs recht. Postbus 50951,3007 BM Rotterdam een ver zoek om een vooriopige voorziening in te dienen. Inloopavond 'Hofje van Oranje' Ooitgensplaat De gemeente Oostflakkee organiseert in samenwer king met HD Projectrealisatie B.V. op 6 februari 2007 een inloopavond over de plannen voor 'Hofje van Oranje'. De avond vindt plaats in "t Centrum' aan de Van Weelstraat 10 in Ooitgensplaat. Tussen 20.00 er} 22.00 uur kunnen belangstellenden en omwonendeti binnenlopen en kennisnemen van de nieuwe plannen"; Vertegenwoordigers van gemeente en ontwikkelaar zijn aanwezig om eventuele vragen te beantwoorder^ In het plangebied komen vijf geschakelde woningen; De woningen zijn bedoeld voor het goedkope segmert gericht op starters op de woningmarkt. De woningeij (drie kamers plus vliering) zijn elk voorzien van eefl voortuin inclusief pari<eerplaats en een njime achter tuin georiënteerd op het zuidwesten. Voorlichtingsbijeenkomst Wet - Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo) Op donderdag 15 februari 2007 houdt de gemeente Oostflakkee een voorlichtingsbijeenkomst over de W^ Maatschappelijke Ondersteuning (Wmo). De bijeeni komst vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur in de Gmt- terswei, Willemstraat 14 te Oude-Tonge. Heeft u vragen of wilt u informatie over als de Regior taxi. Hulp bij het Huishouden, collectieve ziektekos'- tenverzekering, spaariampenactle, bijzondere bijstand of andere onderwerpen die met de Wmo te maken hebben, dan bent u van harte welkom op donderdag 15 februari aanstaande. Om een goed beeld te hebben van het aantal mensen dat tijdens de bijeenkomst aanwezig zal zijn, verzoe ken wij u vriendelijk om u vooraf aan te melden per tö- lefoon 0187 - 64 71 00 of e-mail info@oostflakkee.nl. M|81«?i«?lS!/f«M7!?S/MKftM#i»dtt)Mjil C^M^iiiiite: i»!/»fe («.«W 12.80 M a»*» iZeOm

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 10