OÖSTF EIIAtlDEn-niEUVfS Middelhamis f^ PAGINA 10 VRIJDAG 26 JANUARI 2007 *M w,^a,r- GOEDEREEDE GOEDEREEDE GEMEENTE DIRKSLAND GEMEENTE Stemmen in een willekeurig stemlokaal Overal stemmen binnen de eigen gemeente Op woensdag 7 maart 2007 kunt u uw stem uitbrengen voor de verkiezing van de leden van provinciale staten. Hierbij verlopen een aantal zaken anders dan u gewend bent. De gemeente Goedereede is namelijk één van de gemeenten die wederom meedoen aan het experiment 'Stemmen in een willekeurig stemlokaal'. Het doel van dit experiment is om het stemmen minder plaatsafhankelijk te maken. Het experiment Is een ini tiatief van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. Concreet betekent het dat u op 7 maart 2007 niet meer gebonden bent aan uw vaste stemlokaal. U kunt dan binnen de gemeente Goedereede in elk willekeurig stemlokaal uw stem uitbrengen. Alie t>elangrill<e zalien op een rijtje: op 7 maart 2007 kunt u stemmen in één van de zes stembureau's binnen de gemeente Goedereede; - oproepingskaart is vervangen door de stempas; - zonder stempas kunt u niet stemmen, als u de stempas kwijt bent kunt u tot S.maart 2007 een duplicaat aan vragen; - neem een identiteitsbewijs mee, hier kan naar gevraagd worden; - u kunt ook een volmacht geven aan mensen buiten uw stemdistrict als het maar binnen de gemeente is; - wat niet verandert, is dat een kiezer naast zijn eigen stem maximaal twee volmachtstemmen mag uitbrengen. Stempas Voor het experiment is de gebmikelijke oproepingskaart ven/angen door de zogenaamde stempas. Anders dan bij de oproepingskaart kunt u zonder stempas niet uw stem uitbrengen. Het is daarom van groot belang dat u deze stempas goed bewaart en meeneemt. Uw stempas wordt door de gemeente per post aan u toegezonden. Dat gebeurt tussen 17 en 22 februari 2007. ti/locht u onverhoopt op 22 febaiari 2007 uw stempas nog niet heb ben ontvangen of bent u uw stempas kwijtgeraakt, dan kunt u uiteriijk maandag 5 maart 2007, voor 12.00 uur bij de Publieksbalie op het gemeentehuis een vervangende stempas aanvragen. Houdt er wel rekening mee dat uw oude stempas dan verealt. I^ocht u deze terugvinden, dan kunt u hier niet alsnog mee stemmen. Neem bij het stemmen een identiteitsbewijs mee (bijvoorbeeld paspoort of rijbewijs). De voorzitter van het stembu reau kan er naar vragen. Volmacht Indien u op de dag van de verkiezing geen mogelijkheid ziet om zelf uw stem uit te brengen, dan kunt u iemand een volmacht verlenen. Deze persoon mag dan namens u uw stem uitbrengen. Voorheen kon u alleen een vol macht geven aan iemand die in hetzelfde stemdistrict (hetzelfde stembureau) zijn of haar stem uitbracht. Tij dens het experiment kunt u uw volmacht ook aan personen uit andere stemdistricten in de gemeente geven. Om een volmacht te geven vult u de achterzijde van de stempas in (vergeet uw handtekening niet). Denk er aan uw volmacht niet zomaar af te geven. Een eenmaal gegeven volmacht kunt u namelijk niet meer intrekken. Stemmen in een andere gemeente U kunt ook uw stem uitbrengen in een andere gemeente binnen de provincie Zuid-Holland, maar daarvoor moet u een kiezerspas aanvragen. Uw stempas kunt u immers alleen in de gemeente Goedereede gebruiken. Een kiezerspas kunt u uiteriijk 2 maart 2007, voor 12,00 bij de afdeling Publieksbalie aanvragen. U krijgt dan een nieuwe oproepingskaart (een zogenaamde kiezerspas) waarmee u in een andere gemeente binnen de provin cie Zuid-Holland kunt stemmen. Uw stempas vervalt dan. Overzicht van alle stemlokalen in de gemeente Goedereede 1. Verenigingsgebouw 'Oostdam', Jongkoenstaat 1 te Goedereede; 2. Verenigingsgebouw Zalencentrum 'Dorpstienden'Dorpstienden 4 te Ouddorp; 3. Verenigingsgebouw 'Eben Haêzer', Preekhillaan 3 te Ouddorp; 4. Zorgcentrum 'De Vliedberg', Hoge Pad 2 te Ouddorp; 5. Verenigingsgebouw 'De Rank', Bosschieterstraat 6 te Stellendam; 6. Verenigingsgebouw "t Haegse Huus', Haagsestraat 4a te Stellendam. I^et uw stempas kunt u in al deze stemlokalen terecht. Alle stemlokalen zijn toegankelijk voor rolstoelen en scootmobielen. Dit overzicht en meer informatie over de verkiezingen is te vinden op de website van de gemeente Goederee de: www.goedereede.nl. Daarnaast kunt u op werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur terecht bij het Informatiepunt verkiezingen, telefoon 070 426 6266 of e-mail naar: infom\atiepunt@minbzk.nl GEMEENTE Verkoop woningen project Stellewelde Burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede maken bekend dat binnenkort zal wor den gestart met de verkoop van de woningen in pro ject StelleWeide te Stellendam (Koningin Wilhelmi nastraat). Het betreft tien woningen in de koopsteer. De verkoopprocedure zal bestaan uit een periode van inschrijving, waarbinnen een aantal infodagen zullen worden georganiseerd, en een lotingavond. De periode van inschrijving start op donderdag 18 ja nuari 2007 en loopt tol en met vrijdag 2 februari 2007. Personen die geïnteresseerd zijn in een wo ning in dit plan kunnen zich inschrijven bij: de publieksbalie van het gemeentehuis, Tramlijnweg 2 te Goedereede; het kantoor van Kees Dörr IVIakelaardij, Beneden Zandpad 13/Ate Middelharnis; Op de plaatsen waar u zich kunt inschrijven zijn in schrijfformulieren aanwezig. Op deze formulieren kunt u zien onder welke voonwaarden u voor een wo ning in aanmerking kunt komen. Er zullen drie infobijeenkomsten worden gehouden, nl. twee op 'zaterdag 20 januari 2007 en één op za terdag 27 januari 2007. De infobijeenkomsten ziillen worden gehouden in verenigingsgebouw 't Haegse Huus, Haagsestraat 4a te Stellendam (20 januari 2007,14.00 uur tot 16.00 uur) en in het kantoor van Kees Dörr Makelaardij, Beneden Zandpad 13a te Middelhamis (20 januari 2007,9.00 uur tot 13.00 uur en 27 januari 2007, 9.00 uur tot 13.00 uur). Tijdens deze dagen kunt u kennis nemen van het bouwplan en zijn inschrijffomiulieren beschikbaar. De loting zal geschieden in aanwezigheid van nota ris mr. L. de Kooning en zal plaatsvinden op dinsdag 27 februari 2007 in verenigingsgebouw 't Haegse Huus, Haagsestraat 4a te Stellendam. De bijeen komst zal starten om 19.00 uur. De aanvang van de lotingprocedure is om 19.30 uur indien u meer informatie wenst kunt u telefonisch contact opnemen met het cluster Ruimtelijke Ont wikkeling van de gemeente Goedereede (tel. 0187 - 497747) of met Kees Dörr H/lakelaardij (tei. 0187 - 48 63 43). U kunt ook terecht op de website: www.kdmakelaardij.nl. Voor meer informatie ten aanzien van het bouwplan venwijzen wij u ook naar de advertentie van Kees Dörr Makelaardij elders in deze krant. Vergaderdata De Commissie Bezwaarschriften komt op 31 januari 2007 om 14.00 uur voor een vergadering bijeen. Ter inzage De agenda ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis en wel bij de Publieksbaklie, Tramlijnweg 2 te Goedereede, waar eveneens een exemplaar kan worden afgehaald. Tevens ligt de agenda ook ter in zage in de bibliotheek, Hofdijksweg 20 te Ouddorp Agenda De agenda staat vermeld op de gemeentelijke inter net pagina: www.goedereede.nl Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het vigerende bestemmingsplan 'Lan delijk gebied', eerste herziening teneinde het realise ren van de Kustversterking Flaauwe Werk, in planolo gisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 29 januari ge durende een periode van zes weken tijdens de ope ningstijden van het gemeentehuis voor een ieder ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouwing is een nadere motivering gegeven omtrent dit bouwplan. Gedurende bovenstaande termijn kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. De naar voren gebrachte zienswij zen zullen bij de beoordeling van de betreffende aan vraag betrol(ken worden. De schriftelijke zienswijze dient voorzien te zijn van uw naam en adres, de da tum en de redenen van de zienswijzen. Ook bestaat de mogelijkheM om mondeling een ziens wijze kenbaar te maken. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kan contact worden opgeno men met een medewerker van de Cluster Ruimtelijke ontwikkeling. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Goe dereede maken bekend dat zij voornemens zijn om met toepassing van het bepaalde in artikel 19, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en met ge bruikmaking van de door het college van Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland verieende bijzondere verklaring van geen bezwaar vrijstelling te vertonen van het vigerende bestemmingsplan 'Dorpsgebied Ouddorp', tweede herziening teneinde de realisatie van winkelruimte met appartementen bij de C1000 aan de Molenweg op de hoek met het Hoge Pad, in planologisch opzicht mogelijk te maken. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening liggen de des betreffende bescheiden met ingang van 29 januari 2007 gedurende een periode van zes weken tijdens de openingstijden van het gemeentehuis voor een ie der ter inzage bij de Publieksbalie, Tramlijnweg 2, 3252 BR Goedereede. In de bij de betreffende aanvraag behorende ruimte lijke onderbouwing is een nadere motivering gegeven omtrent dit bouwplan. Gedurende bovenstaande termijn kan een ieder zijn zienswijze schriftelijk dan wel mondeling kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Tramlijnweg 2,3252 BR Goedereede. De naar voren gebrachte zienswi|- zen zullen bij de beoordeling van de betreffende aan vraag betrokken worden. De schriftelijke zienswijze dient voorzien te zijn van uw naam en adres, de da tum en de redenen van de zienswijzen. Ook bestaat de mogelijkheid om mondeling een ziens wijze kenbaar te maken. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kan contact worden opgeno men met een medewerker van de Cluster Ruimteiijke ontwikkeling. Bouwaanvragen Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet delen wij u mede dat een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen. Op 15 januari 2007 van: - R. van Hooven voor het oprichten van een whiripool op het perceel West Nieuwlandseweg 6, 3253 LT Ouddorp; - H.M.F.R. Meyer voor het veranderen van een voor gevel van de recreatiewoning op het perceel Hor- relshoogte 5 - Beatrixweg 2,3253 BB Ouddorp. Op 18 januari 2007 van: - P. Coppée voor het gedeeltelijk oprichten van een balkon/berging op het perceel Ouddorpse haven 8, 3253 LM Ouddorp; - R. Grinwis voor het veranderen van de voorgevel van de garage op het perceel Bieningen 47,3253 EA Ouddorp. Op 19 januari 2007 van: - W. Pijpers voor het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Grevelingen 8 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp; - W. Pijpers voor het plaatsen van een whiripool incl. overkapping bij de recreatiewoning op het perceel Grevelingen 8 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp. Een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is ontvangen Op 17 januari 2007 van: - M.G. Vermeulen voor het gedeeltelijk veranderen van de woning op het perceel Alexanderstraat 2, 3253 BA Ouddorp. Op 18 januari 2007 van: - C. Aleman voor het oprichten van een zadeldak op de garage/carport op de percelen De Gracht 23 en 25, 3253 EC Ouddorp. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te infonne- ren. Tegen de ingekomen bouwaanvragen kunnen geen bezwaren worden ingediend. Welstandscommissies Tevens delen wij u mede dat de eerstvolgende verga dering van de regionale welstandscommissie plaats vindt op 30 januari 2007 in het gemeentehuis te Dirks- land. De eerstvolgende vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) is op 29 januari 2007 in het gemeentehuis te Goedereede. Deze vergaderingen zijn beiden openbaar. De agen da's van deze vergaderingen liggen ter inzage in het gemeentehuis te Goedereede. Voorgenomen vrijstelling Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken bekend dat het voornemen bestaat om met toe passing van de vrijstellingsbepaling als omschreven in artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, juncto artikel 20, lid 1 sub a onder 3 BRO bouw vergunning te vertonen aan: - A.D. van Leeuwen voor het plaatsen van een schuur tje en het vergroten van de recreatiewoning op het perceel Het Oude Nieuwland 50,3253 LL Ouddorp. Het ontwerp van het besluit met de daarop betrekking hebbende stukken liggen ingaande 29 januari 2007 Besluit tot vaststelling van de tarieven 'Werken voor derden 2007' Burgemeester en wethouders hebben op 15 januari 2007 vastgesteld het Besluit tarieven weri<en voor der den 2007. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis en het is tevens geplaatst in het ge meenteblad. Het besluit treedt in werking op de eer ste dag na die van zijn bekendmaking (datum be kendmaking: 25 januari 2007). Vaststelling van het besluit tot opdracht van vertegenwoordiging De burgemeester heeft op 15 januari 2007 besloten de vertegenwoordiging van de gemeente Dirksland, als bedoeld in artikel 171 van de Gemeentewet, op de dragen aan het hoofd van de sector maatschappelij ke zaken. Deze opdracht is uitsluitend van toepassing op de ondertekening van overeenkomsten die worden gesloten op grond van of krachtens de Wet werk en bijstand of de Wet maatschappelijke ondersteuning. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis. Het besluit is tevens geplaatst in het ge meenteblad. Wijziging Mandaatbesluit 2005 Het college van burgemeester en wethouders en de burgemeester hebben, in verband met de inwerking treding van de Wet maatschappelijke ondersteuning, op 15 januari 2007 besloten tot wijziging van het Man daatbesluit 2005. Dit besluit ligt voor een ieder ter inzage in het ge meentehuis. Het besluit is tevens geplaatst in het ge meenteblad. Het treedt in werking op de eerste dag na die van zijn bekendmaking en het werkt terug tot en met 1 januari 2007. gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de Publieksbalie. Gedurende deze termijn van ter inzage legging kan een ieder een zienswijze, bij voori^eur schriftelijk, ken baar maken bij het college van burgemeester en wet houders. Postbus 38,3253 ZG Ouddorp. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen kun nen contact opnemen met de cluster Publiekzaken voor het maken van een afspraak. Na de termijn van ter inzage zal definitieve besluitvor ming plaatsvinden. Verleende vergunningen Verleende lichte bouwvergunning aan: - W. van Vugt voor het vergroten van de berging bij de recreatiewoning op het perceel Grevelingen 17 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp (15-01-2007); - Manialma B.V. voor het ged. veranderen van de re creatiewoning en het plaatsen van een blokhut op het perceel Grevelingen 38 - Noordzeeparic, 3253 LL Ouddorp (15-01-2007); - W.A. Kloet voor het vergroten van de woning op het perceel Jongkoenstraat 64, 3252 AV Goedereede (15-01-2007); - P.C. Appel voor het ged. vernieuwen van een ber ging/bijkeuken op het perceel Dirkdoensweg 6,3253 AD Ouddorp (15-01-2007); - H.M. Visser voor het vergroten van de recreatiewo ning en het plaatsen van een (vervangende) blokhut op het perceel Grevelingen 110 - Noordzeepark, 3253 LL Ouddorp (15-01-2007). Verleende reguliere bouwvergunning aan: - CR. Boeter en B.A.D. van Wingerden voor het op richten van een woning op het perceel Broekweg 13, 3253 XB Ouddorp (16-01-2007). Verleende sloopvergunning aan: - P.T. Grinwis voor het slopen van de woningen Mo lenweg 2-2a, 3253 AM Ouddorp (18-01-2007). Verleende melding sloopvoornemen aan: - H.C.B. Piek voor het ven«ijderen van asbesthou dende golfplaten van de schuur op het perceel Nieuwstraat 3,3252 BG Goedereede (15-01-2007). De stukken van bovenvermelde vergunningen liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kunnen belanghebbenden hiertegen bin nen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Goedereede. De datum van bekendmaking is tussen haakjes achter het be sluit vermeld. Indien u over een besluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikkeling op het ge meentehuis verkrijgen. Verleende vergunning Verleende reguliere bouwvergunning aan: - Van Wijnen Projectontwikkeling West B.V. voor het bouwen van 10 woningen en garages op het perceel Koningin Wilhelminastraat 1 t/m 19 (o) te Stellendam (17 januari 2007). De stukken van bovenvermelde vergunning liggen voor u ter inzage op het gemeentehuis bij de cluster Publieksbalie. Op grond van de Algemene wet be stuursrecht kan tegen deze vergunning beroep wor den ingesteld bij de sector bestuursrecht van de recht bank te Rotterdam door een belanghebbende die aan toont redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest over eenkomstig artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht zijn zienswijze in dienen bij het gemeen tebestuur tijdens de aan de veriening van de bouw vergunning voorafgegaan zijnde vooriijereidingspro- cedure (afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuurs recht). De datum van bekendmaking is tussen haak jes achter het besluit vermeld. Indien u over een be sluit en/of over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u die bij de cluster Ruimtelijke Ontwikke ling op het gemeentehuis verkrijgen. J{g!«l%m2, i3a4«a«ii% Mlti38,ï^ J&0»l%, )lMW!:««9r.J9«l«l«è.iJ Verzoeken om bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Dirksland maken, ingevolge artikel 41 van de Woningwet, bekend dat een aanvraag om een reguliere bouwvergunning is binnengekomen van: - R. van Putten voor het oprichten van een blokhut op een perceel gelegen aan de Nolledijk te Melissant; - J.L. Vroegindeweij voor het oprichten van een tuin- schuur op een perceel gelegen aan de Armenweg te Diritsland; - A.W.L. van Marion voor het realiseren van een zwembad op een perceel gelegen aan de Vroonweg 14 te Dirksland. Een aanvraag in een lichte bouwvergunning is bin nengekomen van: - P. Dingemanse voor het vergroten van een woning op het perceel Magnolia 2 te Dirksland; - P. Blok voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Molenzicht 151 te Dirksland; - M. Reiber voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Molenzicht 54 te Diri<sland; - J.A. Schans voor het oprichten van een dakkapel op het perceel Pieterstraat 13 te Melissant. Deze publicatie is bedoeld om het publiek te infonne- ren. Tegen een ontvangen bouwaanvraag kan geen bezwaar worden gemaakt. Welstandscommissie Vergaderingen welstandscommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de wel standscommissie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op dinsdag 30 januari 2007 om 10.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De eerstvolgende openbare vergadering van de re gionale welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 30 januari 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis van de gemeente Dirksland. yosiiM}9,f«toi%3ii6'ZSKyffiri.tt«wk«wJitsl9«td T«l \m «1 ffi/)sxffi#»/«!««l:i«*tói»i«l O)»Asl8jJMrin5f/nnO?.SSWBJ»ffl0.3OW}S.(B«ir, Openbare vergaderingen afgelast Het presidium heeft besloten de op 25 januari ge plande vergadering van de Informatieve- en Opinië rende Raad en de raadsvergadering van 1 februari 2007 te laten ven/allen. Beslissingen Algemene wet bestuursrecht Verieende bouwvergunningen: - Middelhamis, Van der Waalsweg 24 - oprichten stal ling/opslagruimte (170107); - Middelharnis, perceel aan Boomgaardweg - oprich ten tuinschuurtje (170107); - Middelharnis, Van der Waalsweg 34 - aanpassen gevels van verbindingssluis (190107); - Middelharnis, Ring 6, 8 en 10 - verbouwen van woon/winkelpand tot drie woningen (190107); - Middelhamis, Emmaiaan 6 - wijzigen achtergevel woning (190107); - Middelharnis, Schoolstraat 52 - wijzigen voorgevel winkel (190107); - Sommelsdijk, Dorpsweg 5a - oprichten woning (160107); - Sommelsdijk, Havenkom - plaatsen dakkapellen 'Havenkomproject' (170107); - Sommelsdijk, Prutweg 1 - plaatsen schafunit voor periode van 5 jaar (190107); - Sommelsdijk, Schoolpad 15-17 - plaatsen dakkapel (170107). Verleende bouwvergunningen en in relatie daar mee verleende vrijstellingen: - Middelhamis, Frans Halslaan 19 - uitbreiden woning (170107); - Sommelsdijk, Molenlaan 36 - plaatsen reclamezuil, vlaggenmast en gevelreclame (190107); - Stad aan 1 Haringvliet, Aleijd van Puttenstraat 1 - uit breiden schoolgebouw (170107). Verleende stookvergunning: - Middelharnis, Rottenburgseweg - verbranden van snoeihout (080107). Verieende kansspetvergunning: - Korfbalvereniging Middelharnis - loterijvergunning Lb.v jeugdafdeling (160107). Verleende muziekvergunning: - C. Rossen, Middelharnis - vergunning draaiorgel 2007(150107). Verleende evenementenvergunning: - XXL Sounds Productions - Dance Party op 20 ja nuari 2007 21.00 - 00.00 uur en 21 januari 2007 00.00 - 02.00 in Recreatiecentrum De Staver, Olym- piaweg 32 te Sommelsdijk (150107). n' Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen (derden)belanghebbenden tegen deze beslissingen binnen zes weken na bekendmaking (datum bekend making staat tussen haakjes achter de desbetreffen de beslissing) een bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 3240 AA Middelhamis. Nadere informatie is verkrijgbaar ter secretarie, tel. 0187-47 55 55. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Middelharnis ma ken bekend, dat met ingang van 29 januari aanstaan de - gedurende veertien dagen - voor een ieder ter in zage ligt het evaluatierapport 'Nieuwe-Tonge duur zaam veilig'. ingediende aanvragen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag om lichte bouwvergunning is ontvangen voor: - het plaatsen van een reclamebord op de gevel van de loods op het adres Langeweg 8a, 3255 LJ te Oude-Tonge (ontvangen op 12 januari 2007). Nadere informatie over de ontvangen aanvragen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. Deze publicatie strekt uitsluitend ertoe om het publiek te informeren. Tegen de ingekomen aanvragen kun nen géén bezwaarschriften worden ingediend. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat een lichte bouwvergunning Is verleend voor: - het bouwen van een berging aan de recreatiewoning op het adres Steigerdijk 11-40, 3257 LP te Oolt- gensplaat (besluit verzonden 17 januari 2007); - het bouwen van een berging bij de woning op het adres Washingtonstraat 16 te Oude-Tonge (besluit verzonden 18 januari 2007); - het plaatsen van een reclamebord aan de gevel van de loods op het adres Langeweg 8a, 3255 LJ te Ou de-Tonge (besluit verzonden 19 januari 2007). Tevens maken zij bekend dat een melding sloop- voornemen is geaccepteerd voor: - het venwijderen van asbesthoudende daktiedekking van een dierenverblijf op het adres Bommelsedijk 61 te Achthuizen (besluit verzonden 15 januari 2007); - het verwijderen van asbesthoudende materialen op van de garage op het adres Bernhardstraat 69,3255 BB Oude-Tonge (besluit verzonden 18 januari 2007). Vaststelling 1'serie wijzigingen welstandsnota De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn ver gadering van 14 december 2006 de 1° serie wijzigin gen van de welstandsnota van de gemeente Oosflak- kee vastgesteld. Wijzigingsplan Burgemeester en wethouders zijn voornemens om toepassing te geven aan de wijzigingsbevoegdheid als bedoeld in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening voor het partieel wijzigen van het bestem mingsplan 'Beschermd Dorpsgezicht'. De wijziging voorziet in een verandering van de be stemming ten behoeve van het opnchten van een woongebouw met 13 woningen en een pari<eerkelder; op het perceel Vingeriing 53-55-57 te Middelhamis. Het ontwerpbesluit ligt met bijbehorende stukken van af 29 januari 2007 gedurende twee weken in het ge-, meentehuis voor een ieder ter inzage. Gedurende de- ze termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk hun zienswijzen kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders. Postbus 13240 AA Middel harnis. Ontvangen aanvraag om monumentenvergunning Een aanvraag om een monumentenvergunning is ont- vangen van: - E.J. Glansbeek en G. de Boer voor het (her)plaatsen van een schoorsteenpijp op het perceel Voorstraat 18 te Sommelsdijk (17-01-2007). Ontvangen bouwplannen Een aanvraag om een lichte bouwvergunning is ontvangen van; - Stichting Openbaar Onderwijs voor het plaatsen van een hekwerk op het perceel Anemaetstraat 2 te Nieuwe-Tonge (03-01-2007); - Bewoners Fazantstraat 24 t/m 38 te Sommelsdijk; voor het plaatsen van erfafscheidingen op de perce-! len Fazantstraat 24 Vm 38 te Sommelsdijk (10-01-_ 2007). Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om' met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - SOPOGO voor het uitbreiden van een schoolgebouw- op het perceel Molenlaan 26 te Sommelsdijk; en met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bouwvergunning te verlenen aan: - S.P. Koppenaal voor het uitbreiden van een woning op het perceel Generaal Snijdersstraat 22 te Nieu we-Tonge. Deze aanvragen liggen met ingang van 29 januari 2007 gedurende zes weken voor iedereen ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zienswijzen te gen de plannen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Middelhamis, Post bus 1, 3240 AA Middelhamis. Welstandscommissie De eerstvolgende vergadering van de welstandscom missie (gemandateerde behandeling) vindt plaats op donderdag 8 februari 2007 om 09.00 uur in het ge meentehuis te Middelharnis. Deze vergadering is openbaar. De eerstvolgende openbare regionale welstandscom missie is op dinsdag 30 januari 2007 om 14.00 uur in het gemeentehuis te Dirksland. De agenda's van deze vergaderingen liggen één dag van tevoren ter inzage in het gemeentehuis te Mid delharnis. 0|i»éig#ji IteJsiife MftMW wt, 161/» it ffl.30 W ii» 0.» i«K5)««;fe»iiKj|5J»fii»JO.(i8affl,YrO8J5Wl3.0Os«8.O0M!iiKlw. 1' Op«l«B5lli(lfe»(WBi|««SfcSrig!K (lei3^«i>ii$S.3<!Mi2.W>w,'ia«j^iAjM<!idii;:J!p(iH£ De wijzigingen hebben betrekking op gewijzigde snel-' toetscriteria en wijzigingen in de gebiedsgerichte cri-- teria. De Ie serie wijzigingen van de welstandsnota ligt bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwik keling en Milieu voor een ieder ter inzage. De wijzi-; gingen op de welstandsnota zijn op 15 december, 2006 in werking getreden. Vaststelling Verordening De gemeenteraad van Oostflakkee heeft in zijn verv gadering van 11 januari 2007 de 11 e serie wijzigingen van de Bouwverordening van de gemeente Oosflak-, kee vastgesteld. De wijzigingen hebben betrekking op het tweede ea laatste gedeelte van de integrale herziening van de brandveiligheidsvoorschriften. Daarnaast omval deze. serie wjzigingen aanpassingen aan het asbestvenvij-, deringsbesluit 2005, dat sinds 1 maart 2006 van kracht is, een facultatieve aanvulling in verband met een aansluitplicht op de warmtenetten, het besluit in-; dieningsvereislen aanvraag bouwvergunning, unifor-' me openbare voorbereidingsprocedure (UOV), aan passing aan actuele normen en het herstel van kleine onvolkomenheden. De Bouwverordening ligt bij het taakgebied Volks huisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu voor een ieder ter inzage. Deze verordening is op 12 Janu ari 2007 in werking getreden. Nadere informatie over de verleende vergunningen, is op te vragen bij het taakgebied Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu. N.B. Ingevolge artikel 7.1van de Algemene wet bestuurs recht kunt u tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van verzending een gemotiveerd en on dertekend bezwaarschrift bij het college van burge meester en wethouders indienen. Wanneer een be zwaarschrift is ingediend kunt u de voorzieningen- rechter van de rechtbank verzoeken een vooriopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dit, ge let op de betrokken belangen, vereist. Het bezwaar schrift schorst namelijk niet de werking van het bes treden besluit. Houdt u er wel rekening mee dat voor een verzoek om vooriopige voorziening griffierechteo» verschuldigd zijn. Indien u over de besluiten en over de wettelijke mogelijkheden informatie wenst, kunt u

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2007 | | pagina 10