ÉflHI Echtpaar Mastenbroek-Groenendijk zestig jaar in liuwelijk verbonden innaard Samenwerkende culturele organisaties organiseren winteractiviteiten in Middelharnis 'Het Nieuw Kamerorkest' en Tiori MusicalT geven sfeervol concert Oostflakkee gaat communicatie tussen burger en bestuur verbeteren chr. streekblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-hollandse en zeeuwse eilanden 'We hopen natuurlijk op een beetje sneeuw' Sinterklaas Midwinterfestval Goededoelenmarkt Samenwerking Deel Kop Goeree volgende week even zonder elektriciteit WESOTRON IC Telecom Beveiliging Brandbeveiliging Geluid Datanetwerken •Buispost V^ Visser Visser BARENDRECHT'TEL.0180-642 111 MIDDELHARNIS «TEL 0187-617 300 GOUDA «TEL. 0182-358 235 BARNEVELD* TEL. 0342-405 140 ^^H Gebruikt was nog nooit zo nieuw. ïï^:l'' Knöps fgFóSpi Aan de wal Bingo Spoedoverleg over bevaarbaarheid Slijkgat Eerste burgerparticipatieavond in Den Bommel Vrijdag 3 november 2006 79e jaargang nr. 7555 geven. Een verhalenverteller in de stijl van MIDDELHARNIS - "Samenwerking bij het organiseren van de winterac tiviteiten zorgt voor meer body van de activiteiten". Jan Trompper, cultu reel werker in Middelharnis, is stellig. Hij is blij dat de ondernemersvereni ging D'n Diek, Stichting Evenemen ten Middelharnis, de ANWBA'VV, Stichting Podium, het Diekhuus en de Soroptimisten Goeree-Overflakkee de handen ineen hebben geslagen bij het organiseren van diverse activiteiten in de november- en decembermaand. Door Roeland van Mourik Collega Piroska Verhey van de Stichting Podium beaamt de mening van Trompper. De jongerenwerkster van de stichting blikt alvast vooruit. "We hopen natuurlijk dat er geen regen gaat vallen tijdens de activiteiten. Een beetje sneeuw zou echter wél sfeervol zijn". Ook Fred van Leersum van de onderne mersvereniging D'n Diek is positief over de samenwerking. "We hopen dat de winterac tiviteiten attractief zijn voor de mensen die hier komen winkelen", is zijn mening. Wat organiseren de verschillende vereni gingen deze winter in Middelharnis? Met Trompper nemen we tijdens een door de zes verenigingen georganiseerde persconferentie in Het Diekhuus het programma door. "Allereerst is er op 18 november de Sinter klaasintocht", vertelt Trompper. Om 13.30 u komt Sim dit jaar imn in de haven van Middelharnis. Vandaar vertrekt hij per auto naar het Diekhuusplein, waar hij om 14.15 uur wordt ontvangen door burgemeester G. de Vries-Hommcs. Na een uur maakt de hij samen met zijn pieten een wandeling over het dubbele deel van D'n Diek. Andere pieten bezoeken het enkele deel van de dijk. Ook is er een aantal pieten dat met een klassieke auto een route door het centrum van Middel harnis rijdt. "Aan de Sinterklaasintocht is dit jaar voor het eerst een aantal nieuwe activiteiten gekop peld, dat later plaatsvindt. Zo is er op vrij dagavond 24 november een lampionnenop- tocht door het centrum van Middelharnis, die door zwarte pieten wordt begeleid", vertelt Trompper enthousiast. Om 18.43 uur worden de lampionnen op het Diekhuusplein uitge deeld. Om ongeveer 19.00 u maken de pieten en de lampionnendragers een ronde door het centrum om rond 20.00 uur weer te eindigen op het Diekhuusplein. Vrijdagavond I december speelt de Stadse band Radeloos in de muziektent van Mid delharnis. "Deze band zijn we op het spoor gekomen en we zijn blij dal ze vanuit Stad hier willen komen spelen", geeft Trompper over dit nieuwe programmaonderdeel aan. De zaterdag na het optreden wordt er door de Lady Circle van de Soroptimistenver- eniging een bijzondere actie rondom Sin terklaas georganiseerd. Kinderen worden door de Lady Circle uitgenodigd om hun oude - maar goede speelgoed - aan de Sint te komen geven. Sinterklaas zorgt er dan in samenwerking met het Leger des Heils voor dat het oude speelgoed een goede bestem ming krijgt. Tijdens deze activiteit zal er op de dijk een collecte worden gehouden voor het Ronald Mac-Donaldhuis. "Het hoogtepunt van de winter wordt het midwinterfe.stival". Dat staat buiten kijf, vindt Trompper. Als cultureel werker heeft hij de visie dat het straatleven weer terug moet komen. "Dat is goed voor de sfeer, het is leuker ouder worden en het komt de veilig heid ten goede". Trompper is daarom blij als mensen zich op straat verenigen en wil dat er zoveel mogelijk gezindten gezamenlijk van de straat gebruik maken. Daar is het midwinterfestival - dat bestaat uit een wintermarkt op vrijdagavond 15 decem ber en een goededoelenmarkt op zaterdag 16 december - voor bedoeld, benadrukt hij. "Vandaiir dat we de kraam van Woord en Daad naast die van de Soroptimisten neerzetten. Dat bevordert de integratie", aldus Trompper. "Middelharnis zal tijdens deze twee dagen in een winterse sfeer worden gebracht, waar bij een gezellig centrum aantrekkingskracht heeft om sfeervol te shoppen. De bekende schrijver Dickens is ons voorbeeld bij het brengen en maken van deze sfeer. Het cen trum" van dit feest zal het Diekhuusplein zijn", vertelt de Diekhuus-medewerker. "Om de sfeer van Dickens extra te benadruk ken, willen we alle ondernemers uitnodigen deel te nemen aan een etalagewedstrijd. Een deskundige jury zal hierover oordelen en er is een leuke prijs te winnen. Tot nu zijn hier voor acht inschrijvingen binnengekomen", maakt Trompper de balans op. Tijdens de wintermarkt op vrijdagavond zijn bij diverse kramen op de winkeldijk decora- tieartikelen en sieraden te koop. Verder wordt er met paard en wagen een band rondgereden, die op deze wijze sfeer aan het geheel moet Dickens zal op het Diekhuusplein aanwezig zijn, om de Dickenssfeer te verstevigen. Op zaterdag zal er op het Diekhuusplein de goededoelenmarkt zijn, die door de Soropti misten wordt gehouden. De opbrengst van hun kraam komt ten goede aan inloophuis De Boei in Goedereede. Dit inloophuis wil een ontmoetingsplaats zijn voor mensen met kanker of mensen die met kanker te maken hebben. Het project wordt opgezet voor betrokkenen in de regio's Goeree-Overflak kee, Voorne-Putten en Schouwen-Duive- land. "Net als twee jaar geleden worden er opnieuw kleine winkelconcerten aangebo den aan de ondernemers. Eerdere jaren heb ben aangetoond dat deze formule succesvol is. Het brengt de winkels in de juiste sfeer en helpt de Soroptimisten aan extra inkomsten, want de muzikanten van de winkelconcerten spelen geheel belangeloos. Zij zetten zich in voor het goede doel van de serviceclub, inloophuis De Boei in Goedereede", vervolgt Trompper. Aan de jeugd van 10 tot 16 jaar wordt op vrijdagavond 15 december een alternatief programma aangeboden in de vorm van een kerstparty in De Staver. "Deze avond wordt in samenwerking met Happy Music georganiseerd en heeft het karakter van een gala. We hopen dat er veel jongeren, in stijl gekleed, naartoe komen", geeft jongerenwer ker Piroska Verhey aan. Last but not least wordt het midwinterfesti val opgeluisterd door een winterorkest dat op zaterdag 16 december over het eiland reist. Naast Middelharnis wordt door dit speciale orkest ook CoUgensplaat aangedaan. Ver der zijn er nog besprekingen gaande over optredens in andere plaatsen op Flakkee. "De bedoeling van het reizende orkest is de samenwerking tussen de culturele organisa ties van de vier gemeenten op het eiland te verstevigen", vertelt Trompper. ledereen die een muziekinstrument bespeelt, kan tijdens het optreden aanhaken. Trompper adviseert: "Neem een stoeltje en een muziek standaard mee en je kunt zo aanschuiven. Op die manier willen we de spontaniteit in men sen oproepen". Trompper ziet in samenwerking tussen de eilandelijke culturele organisaties veel heil. "We doen een aanzet door als diversie orga nisaties in Middelharnis samen te werken, maar straks is er hopelijk ook samenwerking tussen de verschillende organi.saties over heel Ggeree-Overtlakkee. Zodat er een nog betere afstemming op het eiland komt en bepaalde activiteiten uit kunnen waaieren over het hele eiland". Dat is dé toekomst, vinden ook Van Leer sum en Verhey. "Zo kunnen we onze posi tie als eiland verstevigen en zullen we aan trekkingskracht hebben op inwoners van de omliggende regio's". MAKELAARDIJ Middelharnis B.V. Voor de koop of verkoop van uw woning Doetinchemsestraat 32-34, 3241 AA Middelharnis Tel. (0187)482606 GOEDEREEDE - Door noodzakelijke werk zaamheden aan het elektriciteitsnet zullen Ouddorp en omliggende gemeenten, inclusief vakantiepark Port Zélande en een gedeelte van Goedereede. in de nacht van donderdag 9 op vrijdag 10 november vanaf omstreeks 0.00 uur circa een kwartier geen .spanning geleverd krijgen. ENECO kan deze onderbreking kort houden door tijdens de duur van de werk zaamheden volgens een vooraf gemaakt plan aggregaten in te zetten. De korte onderbreking is nodig om weer over te kunnen gaan naar ■normale' bedrijfsvoering. In de gemeente Goedereede vervangt ENE- CO NetBeheer een aantal middenspanning- schakelaars. Deze schakelaars zitten in het 13.000 Volt net. Om de energiegebruikers zo min mogelijk overlast te bezorgen, wordt tijdens het ombouwwerk lokaal spanning geleverd door aggregaten. Hier merkt men helemaal niets van. Nadat de schakelaars zijn vernieuwd, is er bij het terugschakelen naar de normale situatie, plaatselijk gedurende circa 15 minuten geen elektriciteit. ENECO NetBeheer voert de omschakeling om onge veer 0.00 uur 's nachts uit zodat men van de korte onderbreking zo weinig mogelijk hinder ondervindt. Men wordt geadviseerd om daar rekening mee te houden, bijvoorbeeld bij het instellen van wekkers die een kwartier later of mogelijk helemaal niet zullen afgaan. mmmmmm/^smisnl REGISTERACCOUNTANTS ,..»^B Öruóek 't bij uw G2-deulerof JtijJt aWast op www.op6inieuwT-.nl Knöps BV - Longeweg 113 - 3245 KG - Sommelsdijk - 0187 476767 Akkerdaas BV - Kloosfefweg 2 - 4317 AL - Noordgouwe - 0111 401347 MIDDELHARNIS - 'Het Nieuw Kamerorkest', een voornamelijk pro fessioneel ensemble, zal m.m.v. het chr. Jong kamerkoor 'Fiori Musi- cali', morgen een concert verzorgen in de R.K. Kerk aan de Langeweg te Middelharnis. In dit concert zal 'het Nieuw Kamerorkest', een groep met jonge zeer enthousiaste musici, een breed programma laten horen. Twee juist afgestudeerde musici zullen ook in solowerk te beluisteren zijn; de hoboïste Lieke Loosjes, en de franse violiste Violaine Delmas. De stijlen tijdens dit concert zijn uiteen lopend. Met de klassieken Bach, Mozart en Haydn, lopend tot de zeer romantische Elgar via Poulenc in de 20e eeuw en zelfs de avangardistische Buynel met een werk voor hobo en tape! Deze programmakeuze geeft ook meteen aan wat het kamerorkest wil in de toekomst: brede programmering met veel afwisseling tot muziek van nu. Dirigent is Sietse van Wijgerden. Aanvang: 20.00 uur. Toegang: 7.50/jeugd tot 18 jr. 5 euro. Het kamerorkest vertegenwoordigt, groten- deel.s, juist afgestudeerde jonge musici die op deze wijze een podium zoeken voor afwis selende programma's. Lieke Loosjes zal een intrigerend werk van Bruynel voor hobo en tape vertolken. Ze zal het publiek zeker in een sfeervolle stemming kunnen brengen, het eindigt met zeegeluiden waarin de hoboklan ken zullen verwaaien. De symfonie 'Der Schulmeister' heeft deze bijnaam pas eind 19e eeuw gekregen; door een fout is deze bijnaam opgeplakt, die eigen lijk bij een ander werk van Haydn hoorde. Het werk heeft dus niets schoolmeesterach- tigs, maar is voor de werken uit deze peri ode van Haydn juist buitengewoon speels en bruisend. Het koor 'Fiori Musicali' heeft een breed repertoire op de lessenaar staan; zoals de 'Hohe Messe' van Bach tot het 'Sacrum Convivium' van Messiaen. Belangrijk item voor dit jonge koor is dat het zich in zoveel mogelijk opzichten steeds verder wil ontwik kelen. Dirigent Sietse van Wijgerden is afgestudeerd voor D.M. en U.M. orgel, als kerkmusicus en als muziekwetenschapper aan de Universiteit Utrecht. Hij volgde aanvullende lessen o.a. bij J.van Veldhoven en cursussen bij o.a. T. Koopman, A. Bondeman, etc. Hij voerde alle orgelwerken van C. Franck en J.S. Bach uit. Hij is werkzaam in verschillende kerken te Brielle, waaronder de St. Catharijnekerk. SOMMELSDIJK- Het was 10 oktober zestig jaar geleden dat het paar Mas tenbroek-Groenendijk met elkaar in de echt werden verbonden. In verband met ziekenhuisopname van mevrouw Mastenbroek konden dinsdag pas de felicitaties van het gemeentebestuur worden overgebracht. In hun kamer in De Goede Ree keek het echtpaar, samen met burgemeester De Vries, terug op hun arbeidzaam leven. Door Adri van der Laan De heer en mevrouw Mastenbroek, respec tievelijk 85 en 87 jaar oud, verkeren nog in redelijk goede gezondheid. Onlangs heeft mevrouw Mastenbroek een ingrijpende ope ratie moeten ondergaan, maar ze is hiervan wondergoed hersteld. Op 10 oktober, de dag van het huwelijksjubileum, mocht zij het zie kenhuis verlaten. "Mooier cadeau kun je niet krijgen", verzucht haar dankbare echtgenoot. Met hun verkering meegerekend hebben ze meer dan zestig jaar lief en leed gedeeld. Terugziend op deze periode verzekert het echtpaar dat het een tijd is geweest van 'hard werken'. De heer Mastenbroek is oorspronkelijk afkomstig uit Ouddorp waar hij is begon nen als zeevisser op het visserschip van zijn oom, waarmee hij met nog enkele andere familieleden iedere vroege maandagochtend zeewaarts trok. Mevrouw Mastenbroek was er wel aan gewend geraakt dat ze in de eerste jaren van hun huwelijk haar man alleen maar in het weekend zag. En vooral als het stormde, was ze toch wel een beetje bezorgd om haar echt genoot. Na hun huwelijk in 1946 werd woon de het echtpaar eerst korte tijd in Ouddorp en vervolgens een aantal jaren bij de ouders van mevrouw Mastenbroek. Vervolgens kregen ze hun eigen onderdak in een woning aan de Dorpsweg in Sommelsdijk. Na de Watersnoodramp in 1953 kwam Mas tenbroek aan de wal. Hij ging aan het werk bij de Firma Campfens waar hij actief was bij de fabricage van sorteerbanden. Met de fami lie Campfens bestond een heel goede band. »»>«»cf<.-III.,.„..IlII r' '*-^ Het eclupaar Mastenbroek, samen met burgemeester De Vries cip de foto. f Toto: Adri ran tier Laan) Evenals veel andere Flakkeese mannen trok Mastenbroek vervolgens voor werk naar de Rotterdamse havens. Hij kwam bij het bedrijf Muller Thompson, waar hij druk in de weer was met het laden en lossen van zeeschepen. "Het was hard en zwaar werk, maar ik heb het altijd met veel plezier gedaan. Het was heel gezellig werken met een groepje van zes man". Toen hij de zestigjarige leeftijd bereik te, ging hij met pensioen. Ook mevrouw Mastenbroek heeft naar eigen zeggen in haar leven heel hard gewerkt. En daarom zijn bei den blij dat ze nu van de rust kunnen genieten in verzorgingshuis De Goede Ree. Ruim twee jaar geleden heeft mevrouw Mas tenbroek zo'n twintig weken in het zieken huis gelegen, waar zij dagelijks door haar man werd bezocht. Maar toen ze weer naar huis mocht, leek het toch beter dat zij naar een verzorgingshuis ging. Eerst was er sprake van dat zij in haar eentje naar een dergelijke instelling zou gaan, maar dat was zeer tegen de zin van haar man; daarom waren beiden tevreden dat er een tweepersoonskanier in De Goede Ree vrijkwam. In het begin was het wel een beetje moeilijk om de stap van hun huisje aan het Goudsbloemplein naar het zorgcentrum te nemen. Mastenbroek raakte toen ook zijn volkstuintje kwijt. Maar inmiddels zijn ze heel goed ingeburgerd in de zorginstelling, en tijdens het gesprek was er alleen maar lof te horen voor de goede zorgen die ze in De Goede Ree mogen ontvangen. In hun kamer, met prachtig uitzicht, verze kert het echtpaar dat ze zich zéker niet ver velen want naast hun huisetijke bezigheden doen ze er alles aan om ook aanwezig te zijn bij de activiteiten die er voor de bewoners van De Goede Ree georganiseerd worden. Mastenbroek zegt een vaste bezoeker te zijn van de maandelijkse bingo, waarbij hij erom bekend staat dat hij veel met een prijsje naar zijn kamer teruggaat. Het jubilerende echtpaar - dat twee zonen, een dochter, zeven kleinkinderen en enkele achterkleinkinderen heeft - hoopt nog lang van elkaar én van hun verblijf in De Goede Ree te mogen genieten. GOEDEREEDE - De afgelopen week zijn er verschillende klachten van vissers binnengekomen over de bevaarbaarheid van het Slijkgat. Dit is voor de gemeen te Goedereede aanleiding geweest om de direct betrokkenen bijeen te roepen voor een spoedoverleg. De veiligheid van de kotters met schippers en bemanning heeft de hoogste prioriteit. Gisterochtend heeft dit overleg met verte genwoordigers van het Havenbedrijf Rotter dam, het Waterdistrict Haringvliet van Rijks waterstaat, de Vaarwegmarkeringsdienst en de United Fish Auctions plaatsgevonden. Op grond van afspraken met de gemeente Goe dereede rust de verplichting tot het op diepte houden van de vaargeul op ten minste 5 meter -NAP over een breedte van 100 meter bij het Havenbedrijf Rotterdam. Lodinggegevens van het havenbedrijf ondersteunen het stand punt van het havenbedrijf dat de vaargeul inderdaad over een breedte van 100 meter op de overeengekomen diepte onderhouden is. De klachten die de afgelopen week zijn bin nengekomen, vallen zowel binnen als buiten de genoemde 100 meter. In verband daarmee is door de beheerder (Rijkswaterstaat) beslo ten om, zodra het weer het toelaat, een nieu we loding te laten uitvoeren. Deze gegevens zijn naar verwachting eind volgende week binnen. Afgesproken is dat volgende week de lodinggegevens zullen worden beoordeeld en dan zal bezien worden of tot onderhoudsbag- gerwerk van het Slijkgat moet worden over gegaan. Het Havenbedrijf Rotterdam heeft aangeboden de laatste lodinggegevens van 19 oktober per direct aan de gemeente Goe dereede beschikbaar te stellen, zodat kennis kan worden genomen van de exacte ligging van dat deel van de vaargeul waar de aanwe zige diepte in de monding van het Haringvliet ten minste 5 meter -NAP bedraagt. Verwacht mag worden dat met het bekend maken van de ruimtelijke ligging van de vaargeul bij de vissers het aantal klachten belangrijk zal afnemen. Tevens is afgesproken dat de Vaarwegmarke ringsdienst op basis van de lodinggegevens die volgende week beschikbaar komen zal bezien of er aanleiding is de betonning van het Slijkgat te herzien. De gemeente Goedereede is blij met het con structief overleg dat heeft plaatsgevonden in het belang van een goede bereikbaarheid van de havens van Stellendam. OOSTFLAKKEE - "Sinds de aanstelling van de nieuwe gemeenteraad en daar mee ook het nieuw gevormde college van burgemeester en wethouders, is 'Com municatie' in de gemeente Oostflakkee een veelbesproken begrip geworden. De nadruk ligt dan vooral op verbetering van de communicatie tussen inwoners en het gemeentebestuur. Ook landelijk is hier meer aandacht voor. Het program ma 'Andere Overheid' is daar een goed voorbeeld van. De gemeente Oostflakkee gaat mee in deze lijn en zal daarbij de woorden uit het raadsprogramma omzet ten in daden", aldus de gemeente in een persbericht. "Momenteel wordt er druk gewerkt aan een communicatienota. Deze nota is een interne richtlijn waarin onder andere wordt opgeno men wat de gemeente op het gebied van com municatie gaat doen, hoe ze dat gaat doen en wat er voor nodig is om het te kunnen doen. Daarnaast wordt ingegaan op de veranderen de maatschappij. De burger wordt mondiger, waardoor het van belang is om ais gemeente zich daaraan aan te passen. Van aanbodgericht naar vraaggericht is daarbij onvermijdelijk. Op die manier kan gebruik gemaiikt worden van eikaars kennis en ideeën. De communica tienota vormt dus eigenlijk het uitgangspunt voor de communicatie tussen de gemeente en haar inwoners. Klanttevredenheidsonderzoek In het voorjaar van 2006 is een klanttevreden heidsonderzoek 'De Staat van de Gemeente' uitgevoerd onder de inwoners van de gemeente Oostflakkee. Hieruit kwam onder andere naar voren dat inwoners het gevoel hebben niet voldoende invloed te hebben op het te vormen beleid. Daarnaast geven ze aan meer contact te willen inet het gemeentebestuur. Deze sig nalen worden door de gemeente Oostflakkee serieus genomen. Betrekken van burgers Mede door de resultaten van de Staat van de Gemeente en de uitgesproken wens van het gemeentebestuur, is besloten de inwoners actiever en in een vroeger stadium te betrek ken bij het te vormen beleid. Van informeren naar participeren. Dat zal plaatsvinden door het houden van participatieavonden over verschillende onderweipen. Als pilot start de gemeente Oostflakkee met avonden over het aanpassen van bestemmingsplannen. Maar ook bij fysieke herinrichting van een bepaald gebied (bijvoorbeeld de kaaien) zullen inwo ners intensiever worden betrokken. Tijdens deze avonden is het vooral bedoeld om de meningen van inwoners te peilen. Tevens is er de mogelijkheid om ideeën en suggesties aan de gemeente door te geven. De gemeente neemt vervolgens de verkregen infonnatie mee om beleid te ontwikkelen dat door een grote groep inwoners wordt gedragen. Den Bommel Dorp Op woensdag 8 november 2006 vindt om 20.00 uur de eerste participatieavond plaats in de Bommelstee in [)en Bommel. De inwoners van Den Bommel krijgen dan de mogelijkheid om mee te denken over en invulling te geven aan het bestemmingsplan Den Bommel Dorp. Momenteel gelden voor Den Bommel twee bestemmingsplannen, namelijk Den Bommel Kleine Kreek en Den Bommel Kom. Gemeen te Oostflakkee is van plan om beide bestem mingsplannen samen te voegen tot één nieuw bestemmingsplan 'Den Bommel Dorp'. Dit plan omvat het plangebied van de bebouwde kom. bedrijventerrein Bosland, woonwagen centrum De Wijde Blik en de sportvelden v.v. Den Bommel. Tijdens de avond wordt in het kort uitgelegd wat een bestemmingsplan pre cies is en wat het voor Den Bommel betekent. Daarna wordt in kleine groepjes geïnventari seerd welke wensen er leven met betrekking tot Den Bommel en hoe de leefbaarheid in Den Bommel wordt ervaren. Aan het eind van de avond zal een korte eerste reactie op de wen sen worden gegeven. Daarbij wordt in grote lijnen aangegeven wat wel of niet kan worden meegenomen, aangevuld met argumenten die daarbij een rol spelen. De verkregen infor matie neemt de gemeente mee in de verdere uitwerking van het bestemmingsplan. Vervol gens zal met behulp van externe ondersteu ning op de gebruikelijke wijze het bestem mingsplan opgesteld worden.Daarna volgt de formele procedure voor het vaststellen van het bestemmingsplan door de gemeenteraad. De Gemeente Oostflakkee wil met deze nieuwe aanpak samen met haar inwoners de woon- en leefkwaliteit van Den Bommel verbeteren", aldus het gemeentebestuur in het persbericht.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2006 | | pagina 1