GROEI^BLOEI,,, 'Probeer moslims met Evangelie te bereiken' Geef borstvoeding een goede start! MS lotgenotenbijeenkomst EIIAI1DEI1-I1IELW5 Clubkampioenschappen bij de SchotejiJ KMTP organiseert kerstreis naar Belgisch landgoed Marijke Schellevis 25 jaar bij Plus! Heren 1 Les Deux Intermezzo doet goed mee in 2e klasse A Eerste deel van tweekamp De Gooye succesvol Deelnemers Kunstwereld Zuidwester vallen in de prijzen Hetty Wigmans-Knol exposeert aquarellen en olieverfschilderijen r Islamkenner Constant van den Heuvel houdt lezing voor SGP-jongeren Bewogen Verschillen niet wegpoetsen Vragen SOMMELSDUK - Volleybalver eniging Les Deux Intermezzo speel de jl. zaterdag haar thuiswedstrij den in 'De Staver' te Sommelsdijk. Een gehavend Heren 1 trad aan tegen nieuwkomer MVC 2. Eelco van Lenten ontbrak wegens privé- redenen en Theo van Biert wegens een slepende voetblessure. Met Onno Bal als stand-in op de bank speelde heren 1 een gedegen partij. DIRKSLAND - Zaterdag 5 novem ber werd het eerste deel van de tweekamp met SZC in Schiedam gezwommen. Met 49 persoonlijke records en een regen aan eremetaal ging men terug naar Dirksland. Opvallend is het goede zwemmen van Melissa Knops en Jaco Struik. Zij namen het goud mee op de 50 m vrij en de 100 m wissel in resp. 37.67 35.54 1.38.18 en 1.29.12. Prijs Tweede expositie in Oude Raadhuis Cr OOLTGENSPLAAT - Van zaterdag 12 november 2005 t/m zaterdag 28 januari 2006 exposeert de schilde res Hetty Wigmans-Knol aquarellen en olieverfschilderijen in Het Oude Raadhuis in Ooitgensplaat. De exposi tie wordt op zaterdag 12 november om 15.30 uur feestelijk geopend door Jan Trompper, aanjager van het Actiepro gramma Cultuurbereik Goeree-Over- flakkee. De expositie wordt georgani seerd door Stichting Boog. PAGINA 2 DINSDAG 8 NOVEMBER 2005 MIDDELHARNIS - "Het werk van de duivel wordt goed zichtbaar in de islam. Het is een antichristelijke gods dienst. Daarom is het een godsdienst met een kleine letter." Pieter Herweijer, voorzitter van de SGP-jongerenafde- ling van Middelharnis, zette zo de toon voor de jongerenavond met als thema 'Islam in leer en leven', die vrijdag 4 november in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Gemeente te Middelharnis werd gehouden. Voor deze avond was Constant van den Heuvel uitgenodigd, oud-docent van scholengemeenschap 'Prins Maurits' te Middelharnis en nu docent op het Ichtus College in Veenendaal. Door Roeland van Mourik "Ik ga gewoon lesgeven", begon Van den Heuvel zijn verhaal over de islam. Tijdens zijn studie geschiedenis is hij zich gaan ver diepen in de islam. Daardoor kon hij deze avond met veel feitenkennis voor de dag komen. Ter illustratie had de islamkenner een aantal voorwerpen meegenomen. Zo liet hij aan de ongeveer zestig jongeren die op de SGP-avond afkwamen een waterpijp zien, die volgens Van den Heuvel symbool staat voor het beeld dat zeventig jaar geleden over de islam bestond: "Sprookjesachtig, vliegen de tapijten, ongevaarlijk en ver weg". Daarnaast toonde hij een Turkse Fez, een hoed die Turkse geleerden dragen en daar mee symbool staan voor de Turkse weten schap: "De islam als intellectuele kennis, waarin vooral tolerantie centraal staat. Een beeld dat tot tien jaar geleden in Nederland heerste". Als laatste hield Van den Heuvel de krant van woensdag 12 september 2001 omhoog met daarop een foto van de vliegtui gen die de WTC-torens in New York invlie gen. "Dat is tegenwoordig het beeld van de islam", zo gaf de docent aan, om eraan toe te voegen: "maar eigenlijk zijn geen van deze drie beelden waar". Van den Heuvel schetste daarom het beeld van de islam als godsdienst met wereldwijd een miljard aanhangers, die serieus moet worden genomen, maar waar geen angst voor moet bestaan. "Als je in aanraking komt met moslims, ben je dan bewogen? Geven wij de liefde van de Heere Jezus door aan moslims? Getuig overal waar je komt, desnoods met woorden, zo zeg ik Augustinus na", hield de spreker de SGP-jongeren voor. De meeste moslims in Nederland zijn soefis- ten, gaf Van de Heuvel aan. "Soefisten zijn aanhangers van het volksgeloof, te vergelij ken met het christendom op wieltjes: je komt in de kinderwagen naar de kerk om gedoopt te worden, met de trouwkoets om te trouwen en met de rouwkoets om begraven te worden. Soefisten zijn geen extremisten. Dat betekent dat buurman Achmed doorgaans geen extre mist is. Het soefisme staat los van de officiële leer van de islam. Het is een liberalere stro ming. Soefisten zullen daarom de overheids macht die over hen gesteld is accepteren." Dit betekent niet dat we de verschillen tussen islam en christendom moeten wegpoetsen. "Het belangrijkste verschilpunt blijft de kijk op de verzoening. De calvinistische stroming binnen het christendom, waar ik me graag toe reken, ziet de zonde als vijandschap tegen de Heere God. Allah echter is onkreukbaar, hij bemoeit zich niet met mensen en het kan hem niet schelen of je zonde doet. Allah betekent ook gewoon god, niet meer dan dat. Terwijl wij onze God mogen aanspreken met Heere. Die naam betekent: Tk ben erbij.' Er is dus en relatie met onze God mogelijk." "Die relatie is voor een moslim ondenkbaar. Allah kan de zonden vergeven, maar daarin hanteert hij volstrekte willekeur. Er is daarom geen zekerheid in het geloof van een moslim. Daarnaast is Allah één. De belijdenis van een moslim is: 'Allah is groot en Mohammed is zijn profeet.' Er is geen ergere zonde vooreen moslim dan Allah meer personen in zijn god heid toe te schrijven. Dat is zelfs een onver geeflijke zonde, de zogenaamde Shirk. Een moslim zal zich dus wel dertig keer beden ken voordat hij Jezus, de Zoon van God als Redder erkent." Verder erkent een moslim de kruisdood van Jezus niet, gaf Van den Heuvel aan. "De dood van Jezus aan het kruis wordt door de islam ontkend. Zij leren het docetisme: niet Jezus stierf aan het kruis, maar Zijn schaduw. Voor een christen is dat ondenkbaar. We belijden dat God in Christus in ons midden is geko men. Een mens is rechtvaardig door het geloof in Hem, Die plaatsvervangend de straf van de mens droeg op Golgotha." Na de pauze ging Van den Heuvel in op een aantal vragen die door de jongeren uit de zaal gesteld werden. Wat bidden moslims, was één van die vragen. Uit het antwoord bleek dat een moslim vijf keer per dag een soort formuliergebed bidt. "Dat zijn ingewikkelde gebeden, waarin weinig plaats is voor een persoonlijke invulling." Een andere jongere gaf aan dat er in iedere moslim "een vuur tje brandt". Daardoor zou een zekere reserve ten opzichte van de islam op zijn plaats zijn. Van den Heuvel gaf aan dat hij soms ook erg benauwd wordt van de opvattingen van mos lims, maar benadrukte dat niet naar moslims moet worden gekeken alsof het vijanden zijn. "Laat je niet leiden door angst, maar vraag aan de Heere waar Hij je wil gebruiken om moslims te bereiken met het Evangelie. Dan zou er geen verschil moeten zijn tussen de benadering van buurman Achmed, en buur vrouw Jannie. Ze hebben allebei de Heere Jezus nodig." De spreker sloot de SGP-jongerenavond af met het lezen van Romeinen 5 vers 1. "Wij dan gerechtvaardigd zijnde, door onze wer ken? Door onze rechtzinnigheid? Nee dat staat er niet. Wij dan gerechtvaardigd zij nde uit het gelóóf, hebben vrede bij God, door onze Heere Jezus Christus. Het kruis is beslissend, ook voor ons. Staan wij door het geloof in Jezus aan Gods kant? Alleen dan kunnen we als ranken van de Wijnstok Zijn liefdevruchten doorgeven op de plek waar we gesteld zijn. Wat zou het mooi zijn als we zo in ons leven één moslim het Evangelie zouden verkondingen." De meeste vrouwen in Neder land starten na de bevalling met borstvoeding geven. Vaak wil je echter wel goed geïnfor meerd zijn, om ook een langere periode met succes te kunnen voeden. Op de borstvoe dinginformatieavond van LLL wordt deze maand hierover gesproken: 'Het belang van een goede start, hoe doe je dat, en daarna??' Alle aanstaande en voedende moeders zijn daarbij van harte welkom, evenals de vaders. De eerstkomende bijeenkomst wordt woens dag 16 november a.s. van 20.00-22.00 uur gehouden aan het adres Binnenweg 39 te Sommelsdijk. De deelnamekosten (incl. twee maal koffie/thee) bedragen 2,50 voor dona teurs van LLL, 3,50 voor niet-donateurs en 5 voor echtparen. De baby mag mee! Wel graag vooraf telefonisch aanmelden bij Carla van Gils, tel.:0187-631716. SOMMELSDIJK - De laatste MS Lotgeno tenbijeenkomst van dit jaar van de Multiple Sclerosevereniging Nederland afd. Goeree- Overflakkee wordt donderdag 17 november gehouden in de verjaardagskamer van ver pleeghuis 'De Samaritaan' te Sommelsdijk. De aanvang is 20.00 uur. Belangstellenden zijn hartelijk welkom. ctir. streelsblad op gereformeerde grondslag voor de zuid-liollandse en zeeuwse eilanden is een uitgave van Uitgeversmaatschappij Eilanden Nieuws BV Verschijning: dinsdag- en vrijdagavond Tel. (0187)471020 Fax (0187) 485736 Postbus 8, 3240 AA Middelharnis Langeweg 13, Sommelsdijk ADVERTENTIES EN ADMINISTRATIE: tel.(0187)471020 e-mail: AlgemeenCftgcbr-dewaal.com (onder vermelding van 'adv" of 'adm'} tarief per mm 0,29: contracttarieven op aanvraag sluitingstermijn zakelijke advertenties: maandag en donderdag 14.00 uur sluitingstermijn overlijdensberichten: dinsdag en vrijdag 8.30 uur voor foutief geplaatste advertenties als gevolg van onduidelijke advertentie opdrachten of telefonisch opgegeven advertenties kan de uitgeverij niet aansprakelijk worden gesteld. Advertentie-acquisitie: A. J. van der Velden, 06-50448359 REDACTIE: hoofdredacteur: J. Vlllerius, tel. (0187)471022, e-mail: J.Villerius@gebr-dewaal.com Plaatsing van ingezonden berichten kan zonder opgaaf van redenen worden geweigerd. ABONNEMENTEN: Per kwartaal 9,50 Per halfjaar 18.50 Per jaar €36,00 Abonnementen zijn bij vooruitbetaling en worden automatisch verlengd. Opzeg<lngen schriftelijk vóór 30 november. Wijzigingen graag twee weken voor deze Ingaan doorgeven. REKENINGNUMMERS: postbank 167930 rabobank Middelharnis 342001108 Op zaterdag 5 november is het eerste deel gezwommen om het clubkampi oenschap van zwemclub De Schotejil. Tijdens het eerste weekend waren er clubrecords voor Melanie van Gemert (12) op de 50m vlinderslag in 32.13 en voor Mark Costeris (13) op de lOOm rugslag in 1.09.61. Ook de eerste 50m op de lOOm vlinderslag van Sebastiaan Rosendaal (14) bleek een clubrecord in een (lap)tijd van 29.95. Daarnaast werd ook door andere zwemmers goed gepresteerd. Sanne Huijsmans (10) was de snelste op zowel de 50m vlinderslag (41.65) als de 50m rugslag (42.32). Janiek de Boed (11) verbeterde haar tijd op de 50m vlinderslag met ca. 8 seconden naar 42.67. Ook op de 50m rugslag verbeterde zij haar tijd in ruime mate naar 38.76. Esmee Kooe- doot (13) zwom op zowel de lOOm vlinder als de lOOm rugslag verrassende tijden van resp. 1.15.23 en 1.14.95.Elene van Zoest(13) verbeterde haar tijd op de lOOm vlinderslag maar liefst met 20 seconden naar 1.36.16. De lOOm vlinderslag bij de jongens onder de 14 jaar werd gewonnen door Sebastiaan Rosen daal in 1.08.39, terwijl de lOOm rugslag dus werd gewonnen door Mark Costeris in een clubrecord van 1.09.61. Jongste categorie In de jongste categorie zwom Alex van Soest (8) tot twee keer naar de snelste tijd op resp. de 25m vlinderslag en 25m rugslag. Bij de meisjes was Melissa Kievit de snelste op de 'reglementaire' 25m vlinderslag. Op de 25m rugslag zwom Eveline v.d. Hoek naar de snelste tijd. In de leeftijd tot 10 jaar was het bij de jongens op de 50m vlinderslag Mico Pavlovic (9), die in 50.16 de snelste werd. Op de 50m rugslag won Björn Vogelaar (9) De KMTP/Groei&Bloei afd. Goeree-Over- flakkee organiseert zaterdag 26 november 2005 een reis naar Landgoed Vordenstein in Schoten (België). Meegaan is een mooie gelegenheid om inspiratie op te doen voor uw kerstdecoraties in en rond het huis. Dit jaar heeft met het oog laten vallen op enkele Belgische pareltjes. Eerst wordt een bezoek gebracht aan een groot tuincentrum met een uitstekend restaurant, waar u de lunch kunt gebruiken. Hierna is er een bezoek aan het park van het landgoed Vordenstein. Voor de liefhebbers staat een gids klaar om een wandeling door het park te maken. AI met al genoeg ingre diënten zijn om er een gezellige reis van te maken. De deelnamekosten bedragen 24 voor leden van de KMTP en 28 voor niet-leden. U kunt zich aanmelden bij Cees van de Graaf, tel.:0187-681027. in 44.78. Dennis Groen won in de categorie onder 12 jaar de 50m vlinderslag (43.44), ter wijl Timo Lambregts de 50m rugslag (40.87) won. Bij de meisjes tot 16 jaar won Anne Volwerk (15) de lOOm vlinderslag in 1.30.64 en werd de lOOm rugslag door Whiüey rens (15) gewonnen in 1.25.29. Bij de jongens in deze categorie won William Weedas de lOOm vlinderslag in 1.15.10 en Martijn van Hoorn de lOOm rugslag in 1.14.72. Bij de Dames werd Danielle Roodnat twee keer Ie in resp. 1.15.77 op de lOOm vinderslagen 1.19.31 op de lOOm rugslag. Leander Noordijk was in resp. 1.07.39 en 1.07.51 eveneens twee maal de snelste. MIDDELHARNIS - Vorige week was het vijfentwintig jaar geleden dat Marijke Schellevis haar werkzaamheden in de Plusmarkt van Visser begon. Voor de huidige uitbater, de familie Slingeriand, was dit jubileum een reden om Marijke in de bloemetjes te zetten. André Slin- geriand overhandigde haar een tegoedbon voor een verblijf in een bungalowpark van Landal Greenpark. Het jubileum van Marijke blijkt bijzonder te zijn, want zij is het enige personeels lid dat nog is 'overgebleven' van de 'oude garde'. Ze heeft zeventien en een halfjaar bij Visser gewerkt en tot nu toe zeven en een halfjaar bij Plus Slingerland. Marijke werkt er full-time op de brood- en vleesafdeling. (Teksl enfom: Adri van der Laan) De eerste- en derde set werden moeiteloos gewonnen. De tweede en vierde set na nut tige invalbeurten van Onno Bal. Setstanden: 25-14, 25-20, 25-16 en 25-21. De trainingen van Pamela Domselaar beginnen hun vruch ten af te werpen. Matthijs Joppe ontwikkelt zich als een goede middenaanvaller. Hij onderscheidde zich door een aantal snelle aanvallen, waarin hij zeer moeilijk was te verdedigen. Ook Gert van Nieuwaal en Mau rice Everaers pikken het niveau steeds beter op, na hun overgang van heren 3 naar heren 1Verdedigend zit het steeds beter dicht, hier wordt dan ook veel op getraind. Een plaats bij de bovenste helft van de tweede klasse lijkt zeer reëel. Les Deux Intermezzo trad aan met Bastiaan Driece, Jaap Rransse, Matthijs Joppe, Gert van Nieuwaal, Onno Bal, Mau rice Everaers, Mare van Biert, Theo van Biert en coach Pamela Domselaar. Bij de jeugd wist meisjes BI, met invalster Marcella de Bruijn, vrij eenvoudig te winnen van Vove- ro. Een goede service, pas, set-up en aanval lagen aan de basis van de 4-0 overwinning van Les Deux Intermezzo met de setstanden 25-13,25-5, 25-12 en 25-15. Onderstaand de uitslagen. Dames 3-MVC 32-2 Jongens B-Kwiek 12-2 Meisjes C2-Kwiek 20-4 Jongens D2-Volley Voorne 14-0 Meisjes B2-Volley Voorne 32-2 Dames 3-MVC 31-3 Jongens D2-Podarwic0-4 Jongens C-Kwiek 14-0 Heren 2-MVC 34-0 Meisjes A-Rijnmond 14-0 Heren 3-Volley Voorne 22-2 Dames 2-Kwiek 34-0 Heren 1-MVC 24-0 Dames 1-MVC 11-3 Meisjes Cl-Kwiek1-3 Op de 50 m school bij de dames en heren ver beterden Lydia Terlouw, Mirjam Kievit, Bas van Driel, Jos van der Welle, Leo de Jong, Bastian Zoon en Anne Terlouw hun tijden. Anne werd tweede in 35.00 sec. De 400 m vrij werd door Lydia in 5.57.94 afgelegd, wat goed was voor zilver. Ger- ben won bij de heren in 4.34.81, Anne werd tweede in 4.37.69 - een verbetering met maar liefst 41 seconden. Jos, Bastian, Leo, Mark en Jeroen Zoon verbeterden hun tijden eveneens. Op de 50 m vlinder werd Mirjam tweede in 38.41 en Lydia derde in 43.66. Bastian won in 29.24, Gerben werd tweede in 30.96, Anne werd derde in 32.09 en Leo bracht een pr in de boeken met 33.52. Bij de minioren 6 verbeterden Lieven Kooij- man. Koen Jongejan en Lex van der Wekken hun tijd op de 50 m vrij. Op de 100 m wissel zwom Lieven er 11 sec vanaf en tikte aan in 1.48.38. JannekeJapenga tikte aan in 1.43.95 en Jorieke Wolfert in 1.56.38. Bij de junioren 2 was het Amanda Schaaf die delOOm wissel won in 1.23.75 en werd Anne de Kok derde in 1.39.36. Coen van der Wek ken werd eerste bij de jongens in 1,25.17 en Eric Wolfert tweede in 1.26.03. Op de 50 m vlinder was het weer Amanda die het goud voor zich opeiste in 36.07, maar bij de jongens was het nu Eric die op het hoogste treetje mocht staan in 38.27. Coen werd tweede in 39.08 en Rowin van der Baan derde in 41.89. Bij de jeugd 2 was het goud op de 50 m vlin der voor Marijke Mandemakers en Niels Blok in 36.44 en 36.07. De 100 m vrij gaf hetzelfde beeld te zien; de tijden waren 1.14.41 en 1.09.41. Bij de senioren 2 won Karola Hameeteman de 100 m rug in 1.26.31 en werd Lizzy van Dijke tweede in 1.29.23. Pascal Lugthart werd derde bij de jongens in 1.24.12, Niels van der Wekken verbeterde zijn tijd met 8 sec en liet 1.29.86 afdrukken. De 50 m vrij werd gewonnen door Lizzy in 33.15 en Karola werd tweede in 34.32. Pas cal werd keurig tweede in 30.48 en Niels ver beterde zijn tijd alweer en bracht 32.78 op de klok. Bij de minioren 4 werd de 50 m vrij gewon nen door Ilse van den Brink en Wilber Hameeteman in 43.50 en 42.12. Tweede werd Maureen van der Sluis en Sander de Vos in 46.51 en 48.46. Derde werden Morgan van Erkel en Rick Spaan in 48.72 en 51.69. De 25 m vlinder werd gewonnen door Maureen en Wilber in 23.62 en 22.12 Mor gan en Sander werden tweede in 26.44 en 27.27. Gerdine van den Boogett werd derde in 26.57. Joyce Becker met haar winnende kunstwerk. MIDDELHARNIS - Joyce Becker van Atelier Kunstwereld uit Middelharnis behaalde de derde plaatst bij de K4 Award uitreiking in het Scheepvaart Museum in Amsterdam. Op dinsdag 1 november werd de uitslag bekend gemaakt van de Nationale Kunst prijsvraag. In deze wedstrijd, waarbij mensen met een verstandelijke handi cap strijden om de K4 Award was het Joyce en Juan Lampe van Stichting Zuidwester gelukt om met hun kunst werk vanuit ruim 700 inzendingen door te dringen tot de laatste 35. De derde prijs was voor Joyce een prach tig resultaat, waarvoor ze 500 Euro kreeg! Enkele citaten uit het juryrapport: 'De der de prijs voor het labyrint van Joyce Becker voert ons naar een raadselachtige wereld. Een groot gezicht, bijna beeldvullend, met een open mond en wijd opengesperde ogen, fungeert als een glijbaan voor drie figuurtjes. Een figuur zakt door de tong, één kijkt naar buiten vanachter de huig en één steekt een handje vanuit een oor. Zien we hier horen, zien en zwijgen? Het geheel is met ferme hand en grote vormen geschilderd'. De inzendingen werden gejureerd door een onafhankelijke jury van deskundigen. De jury bestond dit jaar uit Gecske Walsma, beeldend kunstenaar/schilder en Jos Ruijs, collectioneur. De jury werd voorgezeten door Francien Valk. Op vele verzoeken van zowel kunstenaars, ateliers en deskundigen, werd er dit jaar voor gekozen om een thema te koppelen aan de vijfde K4 Awards. Het gekozen thema, 'De ontdekking van de wereld', is tevens de titel van de landelijke publiekstentoonstelling die vanaf 1 november tot en met 5 februari 2006 gehouden zal worden in het Scheepvaartmu seum te Amsterdam. U kunt hier het winnen de kunstwerk van Joyce bewonderen en ook het werk van Juan zal tijdens deze tentoon stelling te zien zijn. Joyce is zelf uiteraard erg blij met de door haar gewonnen prijs. Ze vertelt: 'Ik heb met deze prijs 500 Euro gewonnen, ik kan bijna niet geloven dat ik dat geld allemaal zelf mag houden!' 'In het weekend ga ik natuurlijk de prijs aan mijn ouders laten zien en op maandag ga ik trakteren op het atelier. Daar blijf ik gewoon werken hoor, want nu ik deze prijs heb gewonnen zullen er misschien wel meer schilderijen van mij worden verkocht. Wie weet word ik wel rijk!' besluit Joyce. *>-«i^ De schilderes Hetty Wigmans 12 november 2005 t/m eind januari 2006 op zater De belangrijkste inspiratiebron van de schil deres Hetty Wigmans-Knol uit Rotterdam is de natuur. In haar schilderijen zijn vorm en kleur belangrijker dan de gelijkenis. Ook zijn er onderwerpen die zijn uitvergroot waar door de werken een extra, heel bijzondere dimensie krijgen. Details zijn weergegeven in mooie zeer smaakvol op elkaar afgestem de kleuren met schitterende schaduwpartijen en prachtige diepte effecten. De vormen zijn indrukwekkend, ook wel sprookjesachtig en daardoor heel boeiend. Knol exposeert schilderijen van '■dagen in Het Oude Raadhuis in het Ooitgensplaat. De intimiteit van haar altelier, een weerspie geling van rust, is in al haar schilderijen terug te vinden. Een bijzondere vermelding verdie nen om deze reden haar prachtige bloemstil- levens. Maar ook andere onderwerpen, zoals de koeien in de wei die Hetty Wigmans deze zomer schilderde, weerspiegelen rust. Hetty Wigmans volgde lessen in aquarelleren en olieverf" schilderen aan de Vrije Academie in Rotterdam. Sinds 1990. het jaar waarin zij zich daadwerkelijk toelegde op het schilde ren, heeft Hetty Wigmans een aantal belang rijke prijzen gewonnen en worden haar wer ken regelmatig geëxposeerd. Sinds de ingebruiknaine van Het Oude Raadhuis in augustus jl. is de expositie van Hetty Wigmans de tweede op rij van diverse geplande tentoonstellingen. De expositie is geopend op zaterdagen vanaf 12 november 2005 t/ni 28 januari 2006. Opel- ningstijden: op zaterdaa 12 november van 15.30 tot 17.30 uur. Op de overige zaterdagen van 11.00 tot 16.00 uur De emtree bedraagt 2 per persoon, voor donateurs van Stichting Boog is de toegang gratis.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2006 | | pagina 8