Bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker Vronjke kennismaking met pantomime Fortune hot drinks levert koffie uit groot assortiment automaten 'Dit is de tijd om te oogsten...!' Inleveren rommelmarktspullen Sommelsdijk Voor één keer zijn ouderen welkom bij Jeugdkerk Lezing 'seizoensgebonden depressies' in liet Oude Raadliuis Rommelmarkt Ger. Gem. Ooltgensplaat Schaakvereniging De Zwarte Pion Expositie in Blaeuwe Huus Opgeven voor reünie o.b.s. 'De Pannebakker' EIUVrtDBI-niELIWS Spreker Willem Ouweneel over 'De Heer is wérkelijk opgestaan' ROZENBURG - Fortune hot drinks levert ook op Goeree-Overflakkee snelle service, lekkere koffie, en biedt de klant een keuze uit een groot assor timent koffieautomaten. "Voor elke klant hebben we wel een machine op maat", aldus Frans de Bel van Fortune hot drinks. De Fortune hot drinks formule is een uniek concept, want de klant heeft in de regio maar met één persoon te maken als het gaat om advies, levering van producten en service en onderhoud. De band tus sen klant en ondernemer is dus heel direct. Ouddorps project 'Kleding voor kindertehuis in Lokichar' bestaat dertig jaar Oude-Tongse schakers opnieuw kampioen! Winnaars prijsvraag Deltawind Bingo te Ooltgensplaat Bijbelstudieavond Ouweneel: PAGINA 15 VRIJDAG 14 APRIL 2006 In de maanden april en mei van dit jaar worden vrouwen die zijn geboren in het jaar 1956 in de Regio's Voorne-Putten- Rozenburg, de Hoelcsche Waard en Goeree Overflakkee opgeroepen voor het bevol kingsonderzoek naar baarmoederhalskan ker. Zij worden opgeroepen door de GGD Zuidhollandse eilanden of door hun eigen huisarts. Deelname aan dit onderzoek is gratis. Vrouwen in de leeftijd van 30 tot en met 60 jaar ontvangen eens in de vijf jaar een uitnodiging voor het onderzoek. Vervol gens kunnen zij bij de huisarts een afspraak maken om een uitstrijkje te laten maken. De huisarts is ervan op de hoogte dat de vrouw is uitgenodigd voor dit onderzoek. Als een vrouw niet door haar eigen huisarts onderzocht wil worden, kan zij een afspraak maken bij de Stichting Trombosedienst en Artsenlaboratorium (STAR) te Rotterdam. Het onderzoek wordt daar door een speciaal opgeleide doktersassistente uitgevoerd. Het telefoonnummer van deze stichting is 010 2890250. Is een vrouw reeds onder behan deling bij een gynaecoloog, dan kan het onderzoek ook worden uitgevoerd door de gynaecoloog. Als een vrouw niet wil of kan deelnemen aan dit onderzoek, dan kan zij het antwoordfor mulier terugsturen naar de GGD. Dit formu lier is bijgevoegd bij de uitnodigingsbrief. Hierop kan de reden van 'niet-deelname" worden ingevuld. Waarom dit onderzoek? Door middel van een eenvoudig onderzoek kan een voorstadium van baarmoederhals kanker worden ontdekt, zelfs voordat een vrouw klachten heeft. Bij ontdekking in een vroeg stadium is genezing bijna in alle geval len mogelijk. In de baarmoederhals kunnen in de jaren veranderingen optreden, die kunnen leiden tot baarmoederhalskanker. Door eens in de vijfjaar een onderzoek te laten doen is het mogelijk deze verandering op tijd te ont dekken en kan baarmoederhalskanker wor den voorkomen. Daarom is sinds 1985 het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker in Nederland ingevoerd. Na invoering van dit bevolkingsonderzoek is het aantal vrouwen dal baarmoederhalskanker krijgt, verminderd naar ongeveer 750 vrouwen per jaar. Hoe verloopt dit onderzoek? Bij de uitnodiging zit een laboratoriumkaart en een folder met nadere informatie. Nadat de vrouw de uitnodiging heeft ontvangen maakte zij een afspraak met haar huisarts, haar gynaecoloog of met STAR. Op de afge sproken datum neemt zij de laboratorium- kaart mee. Voorafgaand aan het onderzoek stelt de arts een aantal vragen die van belang kunnen zijn voor het onderzoek. Als de vrouw op de onderzoeksbank ligt, kijkt de arts naar de baarmoedermond en neemt met een spateltje wat slijm weg. Het uitstrijken duurt enkele minuten en is meestal pijnloos. Het slijm wordt op een glaa.sjc gedaan en wordt vervol gens samen met de laboratoriumkaart van de vrouw naar het laboratorium opgestuurd. De huisarts spreekt met de vrouw af hoe zij de uitslag te weten komt. Soms moet het uit strijkje opnieuw worden gedaan omdat het uitstrijkje technisch niet goed is gedaan. Ook kan verder onderzoek nodig zijn omdat bij voorbeeld een onschuldige ontsteking is ont dekt. Een afwijkende uitslag hoeft niet auto matisch baarmoederhalskanker te betekenen. De GGD Zuidhollandse Eilanden coördineert het bevolkingsonderzoek. Adresgegevens krijgt zij via de gemeentelijke basisadmini stratie. Gegevens kunnen worden uitgewis seld met de informatiesystemen van de huis artsen. Op deze uitwi.sseling en registratie van gegevens is de Wet Bescherming Persoons gegevens van toepassing. Als vrouwen hier bezwaar tegen willen maken of meer willen weten kunnen zij de GGD bellen. Op werkda gen van 9.00 tot 14.00 uur is een medewerker van de GGD bereikbaar op telefoonnummer: 0181 65 24 41. GOEREE-OVERFLAKKEE - ledere derde zondag van de maand wordt er Jeugdkerk gehouden in het Prieel van De Staver in Sommelsdijk. De dienst van aanstaande zondag op Eerste Paasdag is iets anders opgezet dan gewoonlijk, want déze keer zijn ook ouderen van harte welkom om de Jeugdkerkdienst bij te wonen, waarin de bekende spreker Willem Ouweneel hoopt voor te gaan. Het lijkt wat ongewoon om voor een Jeugdkerkdienst ook ouheren uit "je nodigen, maar de leiding van deze jongerendienst heeft er meerdere redenen voor.' "Eerste Püasdag is voor chris tenen een dag waarop gevierd én herdacht wordt dat onze Verlosser Jezus Christus sterker was dan de dood. Na Goede Vrijdag, de dag waarop herdacht wordt Jezus aan het kruis voor onze zonden stierl', is Eerste Paasdag de dag van vreugde over Zijn opstanding. Veel belangrijker dan paashazen en -eieren en de vrije Tweede Paasdag is de boodschap "Onze God bleef niet in het graf, maar overwon de dood'. Daarom wil de Jeugdkerk Goeree-Overtlakkee dit bij zondere feest met jong én oud vieren", zo wordt als eerste reden gegeven. Daarnaast wil men de ouders gelegenheid geven om een kijkje te nemen 'binnen de muren' van de Jeugdkerk. De leiding veronderstelt dat er best wel ouders en ouderen zullen zijn die nieuwsgierig zijn naar wat hun kinderen, of andere kinderen, boeit in de Jeugdkerk. Zondagavond is er dus alle gelegenheid om deze nieuwsgierigheid te bevredigen. De jeugdkerkdienst wordt aanstaande zondag gehouden in Het Prieel van recreatiecentrum De Slaver. De toegang is gratis. De aan vang is 20.00 uur, de zaal gaat om 19.30 uur open. "Met 17 verschillende soorten koffie onder scheiden wij ons in de markt. Bovendien leveren we onze populaire Café Arabica en speciale Royal Mocca of Classic superieur tegen een scherpe prijs per kopje", vertelt Frans. Bedrijven, organisaties of instellin gen die belangstelling hebben voor een kof- fieautomaat van Fortune hot drinks kunnen vragen om een proefplaatsing. "In een voor gesprek zal ik samen met de klant bepalen welke automaat het beste past bij het bedrijf en de wensen. Er is een ruime keus uit ver schillende vriesdroog-, freshbrew- en bonen- automaten. De gekozen automaat kan ik voor een afgesproken periode neerzetten, zodat de klant kan uitproberen welke koffie het lek kerst is en wat de mogelijkheden van de auto maat zijn", vertelt Frans. Bedrijven die een Fortune koffieautomaat aanschaffen en daarnaast de ingrediënten van Fortune hot drinks afnemen, ontvangen 48 maanden gratis service en onderhoud aan de koffieautomaat. Dus geen doorberekening van arbeidsloon en voorrijkosten! Wie al een koffieautomaat heeft en alleen de ingrediënten van Fortune hot drinks wil afne men, kan er op rekenen dat Fortune ook de service op de bestaande koffieautomaat zal voortzetten. Fortune heeft een groot assortiment automa ten. Zowel voor vriesdroog-, freshbrew en bonenkoffie. Voor een duidelijk overzicht en infonnatie over aantrekkelijke aanbiedingen verwijzen kunt u kijken op website www. fortuneactie.nl. Voor meer info kunt u ook contact opnemen met het Fortune hot drinks servicepunt in de regio: Fortune hot drinks regio Europoort. Frans de Bel, tel.: 0181-290 594 of 06-40030456, e-mail: europoort®fort unehotdrinks.com, website: www.fortune.nl. Het is volgende week zaterdag 22 april alweer de vierde zaterdag waarop in gebouw 'Vita Nova' te Sommelsdijk rommelmarktspullen kunnen worden ingeleverd voor de op 27 mei a.s. te houden Gemeentedag in de ring rond de Hervormde kerk te Sommelsdijk. De spullen kunnen van 9.30 tot 11.00 uur worden ingeleverd, maar liever geen grote spullen zoals bankstellen, grote kasten, wand- meubelen, e.d. En voor de boedelveiling gaat het om spulletjes uit grootmoeders tijd, curi osa en/of collector items die u te goed vindt voor een rommelmarkt, maar eigenlijk toch wel weg wilt doen. In de lenteperiode, als het licht zich weer laat zien na de donkere dagen, halen velen van ons opgelucht adem. Het groen van de bomen, de gekleurde zomerkleren, de praatjes op straat geven het dagelijks leven een vrolijke glans. Dat het buitenlicht invloed heeft op onze energiehuishouding is wel bekend. Tijdens de donkere maanden lijkt het opstaan bijvoor beeld moeilijker dan in de zomerperiode. Dit hoeft natuurlijk geen probleem te zijn zolang men gewoon kan blijven functioneren. Wan neer vermoeidheid, een mistroostig gevoel en een verstoord slaapritme de overhand nemen, kan er echter sprake zijn van een winterdepressie, in de volksmond ook wel winterdip genoemd. Op woensdagavond 26 april a.s, wordt in Het Oude Raadhuis, Kaai 2 te Ooltgensplaat, een thema-avond georga niseerd over .seizoensgebonden depressies. Ervaringsdeskundige Irene Zwinkels zal daar haar verhaal vertellen. "Elke winter krijg ik weer dezelfde klachten, die ervoor zorgen dat ik niet kan blijven werken. De schaamte voor deze terugkerende staat is enorm, omdat ik eigenlijk vind dat ik me aanstel. Afgelopen winter ben ik naar Suriname gegaan om de donkere periode over te slaan. Ik heb daar gewerkt in een meisjes internaat en voelde me gezond en blij". In haar lezing buigt Irene zich over het onderwerp 'de depressie en de invloed op de omgeving'. De mensen rond om de depressieve patiënt kampen vaak met gevoelens van wanhoop die ze niet kunnen delen of waar ze zich voor schamen. Deze avond wijdt Irene een gedeelte aan haar ervaringen in het kleurrijke Suriname en zij vertelt over haar belevenissen in het meisje- siriternaat waar zij heeft gewerkt. U bent van harte welkom om deze lezing bij te wonen, waar het pijnlijke onderwerp depressie, rea listisch, open, informatief en met een flinke dosis humor wordt besproken. Na de lezing kan over het onderwerp van gedachten wor den gewisseld. De aanvang is 20.00 uur, maar de deuren van de raadszaal gaan open om 19.30 uur. De entree bedraagt 1,50 p.p. OUDDORP Het Ouddorps project van de GZB, waarbij kleding wordt ingezameld voor het Kindertehuis in Lokichar, bestaat dit jaar dertig jaar. Vorige jaar werd met het inzamelen van kleding voor 1.200 opge haald, waarvoor de organisatie en het kinder tehuis iedereen die hieraan heeft meegewerkt hartelijk wil bedanken. Dikwijls wordt er aan het inzameladres aan de Duinkerkerweg gevraagd voor welk doel dit alles georganiseerd wordt. In de container staat een bus met een projectfolder waarin u over het project informatie kunt vinden, maar ook over Kenia, de plaats Lokichar en het zendingswerk van de GZB. Voor dit project worden de volgende artike len verzameld: kleding voor volwassenen en kinderen, schoenen, laarzen, oud geld. Bijbels, boeken, brillen, postzegels, alle sooilen ansichtkaarten (zwart-wit, kleur en kerstkaarten). Als u nog oude ansichtkaarten heeft van Ouddorp, dan kunnen die ook wor den gebracht. En wie niet in staat is om zelf .spullen te brengen, kan bellen naar (0187) 681533; dan wordt het bij u opgehaald. Aan de Duinkerkerweg staat een container waarin de artikelen kunnen worden neerge zet. De container is zes dagen per week, vier entwintig uur per dag open. Op zaterdag 22 april wordt de jaariijkse rom melmarkt voor de Gereformeerde Gemeente te Ooltgensplaat weer gehouden. Ook dit jaar heeft de organisatie veel spullen gekregen die verkocht zullen worden. Naast de gebruike lijke rommelmarktspullen is er ook een kraam waar u terecht kunt voor een schroefje, een moertje, e.d. Daarnaast komen de stroopwa felbakkers van Markus uit Waddinxveen ver se stroopwafels bakken, die u onder het genot van een kopje koffie kunt opeten. Natuur lijk is er ook weer gezorgd voor oliebollen, appelflappen, puddingbroodjes en taarten. Ook aan de vitamientjes is gedacht: een groot assortiment aan groente en fruit zal te koop worden aangeboden. Maar vindt u het leuker om deze groenten zelf te kweken, dan zijn er ook nu weer verschillende soorten groen teplantjes. Ook zijn er perkplantjes. Voor de kinderen zijn er leuke spelletjes te doen, zoals blikgooien. lollytrekken, enz. Om van dit alles mee te kunnen genieten, bent u op 22 april van 9.00 tot 14.30 uur hartelijk welkom aan de Van Weelstraat I te Ooltgensplaat. Mei een glazen wand tussen OUDDORP - De Kunststichting Goedereede organiseerde deze week een bijzonder project op een aantal basisscho len in de gemeente Goedereede. Pantomimespeler Roel van Dongen gaf de leerlingen van Buuten de Poorte, het Stellegors, de Westhoek en het Zomerland les in het 'iets laten zien zonder daarbij te praten'. Een kleine cursus pan tomime dus, die door de kinderen met enthousiasme werd gevolgd. Door Dorien Kickert De circa vijftig leerlingen van de groepen vijf en zes van o.b.s. De Westhoek in Ouddorp gaven zich ogenblikkelijk over aan de leiding van Roel van Dongen. Op een enkeling na, die toch wel enige schroom moest overwinnen, volgden zij vol overgave de aanwijzingen van Van Dongen. Door voor te doen wat er gebeurt als je beweegt, als je loopt, watje uitstraalt als je een boze bui of juist een vrolijke bui hebt, maak te hij de leerlingen spelenderwijs bewust van wat zo mooi in gro temensentaal heet 'non-verbale communicatie'. In gewone taal dus: wat kun je een ander laten zien zonder daarbij te spreken? Met panto mime, zo gaf Van Dongen aan, kun je in feite alles uitbeelden; door je lichaamshouding, je gezichtsuitdrukking. Hoe ben je heel stoer, hoe heel verlegen, wat straal je dan uit? Tijdens de les werd duidelijk dat Van Dongen ruime ervaring heeft met het werken met kinderen, want de 'workshop' verliep op een uiterst ontspannen en vrolijke manier. je in... (Foto: Daiicu Kickert) Samen met de kinderen werd er 'een drankje besteld', tegen een gla zen wand opgelopen, bij elkaar op visite gegaan en nog veel meer. Een leuke les, waarbij deze generatie kinderen wellicht voor de eerste maal kennis maakten met het pantomimespelen en waarbij hun ver beelding werd geprikkeld. Een aardig moment deed zich voor toen Van Dongen een 'hooligan' voordeed. "Wat is dat?", werd er gefluis terd. "Iemand die veel eet", meende er een te weten, kijkend naai' de heftig kauwgomkauwende en zich breedmakende Van Dongen. Tja, echte hooligans, die zijn er niet in Ouddorp. Tegenwoordig is het pantomimespelen als kunstvorm veel minder bekend dan een aantal jaren geleden, en dat, terwijl deze manier van jezelf uiten zonder woorden al stamt uit de vroege middeleeuwen. Kooplieden probeerden toen op de markt hun koopwaar aan te bieden tussen de kakelende kippen, knorrende varkens, balkende ezels en lawaaierige houten karren. Dan viel het niet mee om hier bovenuit te komen. Daarom gebruikten de kooplieden steeds vaker gebaren en signalen om hun koopwaar aan te prijzen. Toneelspelers van het toenmalige volkstoneel pikten dit op en werken deze vorm van com municatie verder uit. Zo werd de kunst van de pantomime geboren, die zich daarna ontwikkelde tot een bijzondere kunstvorm. Roel van Dongen is vanaf 1988 werkzaam als professioneel pantomimespeler onder de artiestennaam Roelino. Hij geeft regelmatig workshops, ook voor volwassenen, waarbij hij de deelnemers bewust maakt van hun eigen lichaamstaal, waardoor zij zich verder kunnen ontwikkelen op het gebied van samenwerking, zelfvertrouwen, expressie en commu nicatie. Tijdens het seizoen 2004-2005 (het 25 jarige bestaan van Schaakvereniging OostOakkee) lukte het de schaakver eniging uit Oude-Tonge om kampioen te worden in de 3e klasse van Rotter damse Schaakbond. Promotie naar de 2e klasse was het gevolg. En dit sei zoen is het wéér feest bij de schakers van de kleinste schaakvereniging van Flakkee. Want na 7 ronden staan ze fier aan kop en promoveren ze naar de Ie klasse van de Rotterdamse Schaak bond. Dat is in de historie van de club nooit eerder voorgekomen...! Maar wedstiijdleider Jan van Genderen had dan ook de beschikking over een team waar veel toppers van Flakkee in meededen. Zo was Ruud van Hooff weer terug op de schaakvereniging waar hij ooit begon, kon den Oostflakkeese maar tevens ook Flakeese toppers zoals Hennekes, Van den Ouden, Van der Waal en Sparreboom worden opgesteld en maakte Dupree de overstap van de Zwarte Pion te Middelhamis naar Schaakvereniging Oostflakkee. En als degene met de laagste elo- rating (het cijfer waarmee de sterkte van een speler wordt aangegeven). Louis Bengsch. het dan presteert om de hoogte score uit de totale poule van clubs waarin wordt gespeeld te halen, dan haal je promotie we! binnen. Het team uit Oude Tonge is met deze opstel ling de sterkste van club van Flakkee geble ken, maar daarin ligt nu juist ook een zwak te. Doordat er nu op een hoog niveau wordt gespeeld, hebben de leden met wat 'minder' schaaktalent geen mogelijkheid om in de bond te spelen aangezien ze geen schijn van kans zouden hebben op dat niveau. Daarom zoekt de vereniging nog een aantal 'nieuwe' leden waardoor het mogelijk wordt om een tweede team op te stellen, die dan gewoon inoeten beginnen in de 4e klasse. De com petitie gaat pas in september weer van start, dus er is nog voldoende tijd om wat te oefe nen. Daarbij zijn de eerste aanmeldingen van beginners voor het nieuwe seizoen al binnen, dus nieuwkomers starten niet alleen. Ook de jeugdopleiding gaat in september weer van start. Het schaakgevoel leeft dus weer helemaal in Oude-Tonge. Wie meer wil weten, wil mee doen of gewoon eens wil kijken, kan gedu rende april op de woensdagavond gerust in de 'Grutterswei' te Oude-Tonge gaan kijken. De jeugd speelt van 19.00 tot 20.00 uur, met lessen op verschillende niveaus; vanaf 20.00 uur starten de senioren. Maar ook kan wor den gebeld naar de jeugd/wedstrijdleider (0187 641099) voor meer informade over de start van het nieuwe seizoen in de eerste week van september. DIRKSLAND - Op de consumentenbeurs die op 7 en 8 april in Dirldand werd gehouden, konden de bezoekers in de stand van Delta- wind meedoen aan een prijsvraag. Gevraagd werd naar de elektriciteitsproductie van de windturbines in eigendom van Deltawind in de afgelopen maand maart. Het juiste ant woord was: evenveel als 1482 huishoudens in een heel jaar gebruiken. Van de vele antwoor den kwamen de volgende personen het dichtst in de buurt. Thijs Kern met 1485 huishoudens, R. Lenstra, Klaas-Jan van den Hoek en ene Marco uit Dirksland elk met 1475 huishou dens, en tot slot Peter Okker met 1473 huis houdens. De winnaars krijgen hun prijs bin nenkort aan hun huisadres uitgereikt. OOLTGENSPLAAT - Op vrijdag 21 april organiseert v.v. OFB weer een bingo met vele mooie handige prijzen, met in de superronde een waardebon ter waarde van 50. U bent vanaf 19.30 uur welkom in de kantine van OFB, waar het eerste kopje koffie of thee gratis is. De aanvang is 20.00 uur. SOMMELSDIJK - Woensdag 19 april houdt Willem Ouweneel de laatste Bijbelstudie avond van dit seizoen. De avond wordt gehou den in het Prieel van sportcomplex De Staver. Het thema van deze avond is 'Dit is de tijd om te oogsten...!' Door de hele kerkgeschie denis heen heeft de Kerk geprobeerd inhoud te geven aan de grote zendingsopdracht van Jezus: 'Gaat heen, maakt alle volken tot mijn discipelen...' Volgens Ouweneel zou nooit méér em.st met deze opdracht gemaakt moeten worden dan in de eindtijd, kort vóór de weder komst van Christus. "Het is nu de tijd om de grote oogst binnen te halen! Dat hoeven we niet alleen te doen; in de Derde Wereld wordt momenteel al een enorme oogst binnenge haald door evangelisten uit de desbetreffende landen. Ook wij kunnen en moeten ons steen tje bijdragen", aldus Ouweneel. Wat betekent voor ons het woord van de Heere: 'De velden zijn wit om te oogsten? Hoe geven we daar heel praktisch vorm aan, zonder dat we allemaal fulltime evangelis ten en zendelingen worden? Wat houdt het nog meer in dan bidden en geld geven? Over deze vragen hoopt Ouweneel samen met de aanwezigen na te denken. De Bijbelstudie avond begint om 20.00 uur, de zaal is open om 19.30 uur. De toegang is gratis, maar er wordt wel een collecte gehouden. MIDDELHARNIS - Overzicht voor ronde 28 in de huishoudelijke competitie, gespeeld op maandagavond 10 april: Mourik - Peeman1/2-1/2 Van der Staaij -Van Prooijenü-l Struik - Boeter0-1, C. Smit - Van der Velde1/2-1/2 Neleman - De Jager1/2-1/2 Mulder - Noordijk1-0 Loosjes - A.Tieleman1/2-1/2 Markwat- Lesuis1-0 Bosch- Meiaardü-l W. Tieleman -A. Visserü-l Verolme - Hennekes1/2-1/2 (Hennekes clubkampioen voor het seizoen 05/06) Van den Ouden - I. Lagendijk1-0 Van der Waal - M. Lagendijk1-0 OUDDORP - De gehele maand april is er bij de VVV in 't Blaeuwe Huus te Ouddorp een expositie van Atelier Diver uit Ooltgensplaat te zien. De veelzijdige kunstenaar Dita Ver- moen uit Oostflakkee exposeert haar werk dat de afgelopen jaren zowel in binnen als buitenland te zien is geweest. Haar kleurrijke half abstracte, half figuratieve acryl- en olie verfschilderijen wekken een vrolijk gevoel op en zijn het bekijken waard. Om variatie in haar werk te krijgen maakt Dita ook bronzen beelden. U wordt van harte uitgenodigd voor een bezoek aan 't Blaeuwe Huus, Bosweg 2 te Ouddorp. De expositie is te bekijken tij dens openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.3Ü-12.00 uur en van 13.00-17.30 uur en zaterdag van 8.30-12.00 uur en van 13.00- 16.00 uur. NIEUWE-TONGE - Openbare basisschool "De Pannebakker' organiseert zaterdag 18 november 2006 van 13.00 tot 19.00 uur een reünie in verband met het 50-jarig bestaan van het schoolgebouw. Kent u iemand of bent uzelf oud-leerling die vanaf 1956 op de openbare school aan de Kerkstraat heeft gezeten? Meldt u dan aan of geef het onder staande ook aan andere door. Aanmelden voor de reünie kan door 7,50 over te maken op rekeningnummer 345405625 ten name van o.b.s. De Pannebakker Nieuwe-Tonge, onder vermelding van reünie, naam (eigen naam) en geboortejaar. Voor meer informatie kunt u mailen naar HYPERLINK "mailto: heemstijl@zonnet.nl" heemstijl@zonnet.nl of bellen naar school 0187-652069.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2006 | | pagina 15