Ml KIEVIT (0187)60 11 66 lilJ!IJJJIi'ltiHIIH'iJ!l!<ilil3 KORTINGEN ARENSMAN ^uuncBi-raEiJws Pieter Uitvaartverzorging VERHUISD 2i-03-'06 -papa en mama IZ'Ajaar getrouwd. 27-03-] 98 J 27-03-2006 Jan ^fi/(ii/eert Mariétte 'Jtii<^e.eTt-van QerVen 26 maart 1971 26 maart 2006 Wemar van !Moort !}{ester van fMoort-^ert Eben-Haëzer DANKBETUIGING JOHANNES JACOBUS CORNELIS VAN DRIEL LEENT JE VERHOEVE onze tante Zus Mevr. L. VERHOEVE JACOBAARENTJE DU PREE-BERKHOF DANKBETUIGING JAN VAN ZANTEN JOHANNES VAN EESTEREN echtgenoot van Roelofje Herrewijnen JANTJE BORGMAN G. J. DE VOS CORRIE DEN BOER KLAAS TANIS SIMON VAN DER MADEN DIEUWERTJE TRIJNTJE BEUKER KOMMER GERARD VOOGD DANKBETUIGING KEES DOORNHEIN uitvaartverzorging Telefoon (0187) 491396 WWW, kievit-uitvaart, nl JOHANNIS SPEE de porseleinkast Kadobonnen kunnen tot 15 april 2006 ingeleverd worden! fam. Th. Meyer-Moerkerk 'De Vliedberg', kamer 215 Hoge Pad 2 3253 BJ Ouddorp Tel. (0187)68 55 04 AmiJDAG 24 MAART 2006 FAMILIEBERICHTEN 24 maart 2006 Vandaag zijn onze lieve Hartelijk gefeliciteerd! Kusjes, Donkereweg 9, 3241 CB Middelhamis Op D.V. maandag 27 maart hopen onze lieve ouders, en te gedenken dat ze 25 jaar geleden zijn getrouwd. Wij hopen dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Niek en Claudia Bart en Lenny José en Jan Elien Jannemarie Job Annelies Meekrapweg 6 3253 VN Ouddorp Op D.V. zondag 26 maart hopen onze lieve ouders en grootouders Ic herdenken dat zij 35 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. We wensen dat de Heere hen nog vele gezegende jaren voor elkaar en voor ons wil schenken. Anneke en Steven Maarten, Esther Arend en Bethina Arjen Petra en Henk Henk Martin Anemaetstraat 5, 3244 AA Nieuwe Tonge Voor de vele belangstelling bij ons 45-jarig huwe lijksfeest willen wij iedereen bedanken voor alle cadeaus en kaarten. Het was geweldig. Jan en Aat Witte .Maart 2006 Ook namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, attenties en telefoontjes die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het Ikazia-ziekenhuis te Rotterdam en ook na mijn thuiskomst. Ook de kerkenraad bedankt voor de bezoeken. Nogmaals hartelijk dank. Havenweg 11Ouddorp B. Bezuijen-de Vogel Omdat het voor ons onmogelijk is u allen persoon lijk Ie bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, mijn oprechte dank voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Een speciaal woord van dank aan de heer A. ten Brinke en de kerkenraad voor de geestelijke bege leiding en het leiden van de rouwdienst. Doktoren en verplegend personeel van het zieken huis te Dirksland en Calando voor de liefdevolle De heer J. van der Slik voor de correcte verzorging van de begrafenis. E. van Driei-Looij Dirksland, maart 2006 Dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding, die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u ken nis dat na een lang, arbeidzaam en sociaal leven plotsehng is overleden 17 oktober 1913 20 maart 2006 We zullen haar heel erg missen. Adriaan en Dieuwke Floris t Evelien Michiel t Stellendam, Dahliapad 69 Correspondentie-adres: Fam. A. Z. Verhoeve, Oude Kustlijn 20, 2496 SE 's-Gravenhage Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 24 maart van 19.00 tot 20.30 uur in 'De Rank', Bosschieter- straat 2 te Stellendam. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 25 maart om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk, Bosschieterstraat 4 te Stellendam, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Voorstraat te Stellendam. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in 'De Rank'. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Namens bestuur, leden en dirigent geven wij u ken nis van het overlijden van ons zeer gewaardeerd en trouw koorlid in de leeftijd van 92 jaar. Zij heeft ruim 59 jaar op ons koor mogen zingen, haar stem mogen gebruiken tot eer van God. We zullen haar missen. Chr Gem. Zangvereniging 'Soh Deo Gloria' Stellendam Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid, voor ons nog onverwacht, van ons weg te nemen onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jacob du Pree op de leeftijd van 89 jaar. Stellendam: A. Hoekman-du Pree P. L. Hoekman Oude Tonge: C. S. de Vos-du Pree S. C. de Vos Ouddorp: J. du Pree J. C. du Pree-Breen klein- en achterkleinkinderen Melissant, 21 maart 2006 Pieterstraat 52 Correspondentie-adres: Fam. Hoekman, Korenbloempad 29, 3251 CT Stellendam Gelegenheid tot condoleren vrijdag 24 maart 2006 van 19.00 tot 20.30 uur en na de begrafenis in het Rouwcentrum, Nieuweweg 2 te Melissant. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatshebben zaterdag 25 maart 2006 om 14.00 uur in het Rouwcentrum te Melissant. Aanvang rouwdienst om 13.15 uur in het Rouw centrum. Geen bloemen Leven is als sneeuw je kunt 't niet bewaren Bedankt oma datje er was uren, maanden, jaren. Lex, Chris, Julia Sjaak, Wim, Eva Bart, Thijs Sommelsdijk, 19 maart 2006 Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven tijdens zijn verblijf in 'De Samaritaan' en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa zeggen wij u heel hartelijk dank. In het bijzonder gaat onze dank uit naar ds. L. de Wit voor het leiden van de rouwdienst. Het personeel van 'De Samaritaan', afdeling Kleij- burg voor de liefdevolle verzorging. Begrafenisverzorging Van Wageningen voor de correcte begeleiding en uitvoering van de begrafe nis. D. van Zanten-Bezemer Kinderen en kleinkinderen Oude Tonge, maart 2006 De Heere is mijn Herder: mij zal niets ontbreken. Psalm 23:1 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere plotseling uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en grootvader in de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenhage: R. van Eesteren-Herrewijnen Wateringen: S. S. R Rousakakis- van Eesteren L. Rousakakis Pijnacker: L. D. van Eesteren A. G. van Eesteren-Broos Emma Menno 's-Gravenhage: J. van Eesteren L. Tigges 22 maart 2006 Duchattelstraat 4, 2596 EL 's-Gravenhage De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. maandag 27 maart om 13.15 uur in het Hervormd Centrum 'Elim'. Zuid- dijk 19 te Nieuwe Tonge. Deze dienst zal worden geleid door ds. J. van Rossem, predikant van de Hervormde Gemeente in hersteld verband te Voor burg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Nieuwe Tonge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'Ehm'. Geen toespraken Geen bloemen Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Wim Koppenaal op de leeftijd van 82 jaar. ZevenhuizenEtinna en Herman Rijckenberg Michel en Micheline Björn en Kim Luna Nieuwe Tonge: Will Koppenaal Correspondentie-adres: Dominee van Baeijlestraat 9 3244 AD Nieuwe tonge Gelegenheid tot condoleren op maandag 27 maart 2006 van 12.30 tot 13.30 uur in het Hervormd Cen trum 'Elim', Zuiddijk 19 te Nieuwe Tonge. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden in crematorium 'Rotterdam', Maeterlinckweg 101 te Rotterdam. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid de familie te condoleren. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een langdurig ziekbed geven wij u kennis van het overlijden van onze oud-voorzitter, de heer Zijn inzet voor de vereniging, vele jaren lang, is als een blijvende en dankbare herinnering aan hem. Wij wensen Riet en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens bestuur en leden Konijnen en pluimveefokkers- vereniging 'Nut en Genoegen' Ouddorp Met diepe droefheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante H. Doorn-den Boer P. Doom neven en nichten Sommelsdijk. 22 maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij moch ten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan ds. Lassche en de kerken raad voor hun bezoeken en het leiden van de rouw dienst. De dames van de thuiszorg, huisartsen, art sen en verplegend personeel in de ziekenhuizen te Dirksland en Spijkenisse. Arensman Uitvaartverzorging, in het bijzonder Mart van de Kreeke, dank voor de correcte verzor ging van de begrafenis. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen: K. S. Tanis-Meijer Ouddorp, maart 2006 Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid, samen eigenwijs Nu verder zonder jou.dat doet pijn Te weten nu nooit meer Samen te zijn. Intens verdrietig delen wij u mede dat na een pe riode van afnemende gezondheid mijn allerliefste Simon, onze vader, schoonvader is overleden. Partner van Wil Voswinkel Eerder weduwnaar van Jannie van der Maas Oude Tonge: 24 april 1930 Velserbroek: 22 maart 2006 Velserbroek: Oude Tonge Aardenburg Wil Voswinkel Leo en Judith Ad en Carla Correspondentie-adres: F. F. W. Voswinkel Galle Promenade 640 1992AX Velserbroek Er is gelegenheid afscheid van Simon te nemen op vrijdag 24 maart van 19.00 tot 19.30 uur in Uit vaartcentrum Haarlem, Parklaan 36 te Haarlem. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 25 maart om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oude Tonge. U wordt uitgenodigd om 11.30 uur in de aula van gebouw 'Ebbe en Vloed' (ingang Mariniersweg) te Oude Tonge aanwezig te zijn om de overledene de laatste eer te bewijzen. Na de bijzetting in het familiegraf is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 'Ebbe en Vloed'. Hedenavond is na een periode van afnemende krachten van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jacob Abram van Kempen levenspartner geweest van Johannes Antonius Oostvogels t in de leeftijd van 86 jaar Ooltgensplaat: J. P. D. Verolme-van Kempen P W, Verolme Middelhamis: Hans en Annette Jurjen Fabian Pascal Wognum: Jeannette en Amo Michelle Nikki Rotterdam: P. J. J. van Kempen M. van Kempen-Groothuijzen t Zundert: Familie Oostvogels Zundert, 22 maart 2006 Correspondentie-adres: Oudelandsedijk 8, 3257 KE Ooltgensplaat De begrafenis zal plaatsvinden maandag 27 maart om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ooltgensplaat na een rouwdienst om 13.15 uur in 'Elthato', Zuid-Achterweg 27 te Ooltgensplaat. Gelegenheid tot condoleren in 'Elthato' na de begrafenis. Voor de blijken van medeleven en deelneming, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze oom en oud-oom zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. In het bijzonder dank aan ds. Oorschot en de ker kenraad voor de geestelijke begeleiding en het lei den van de rouwdienst. Alle medewerkenden van zorgcentrum 'De Vlied- berg' dank voor de vele jaren van liefdevolle ver zorging. Dank aan alle medewerkenden van Arensman Uit vaartverzorging, in het bijzonder de heer A. Bos- land, voor de wijze waarop de begrafenis is ver zorgd. Neven en nichten Voogd Ouddorp, maart 2006 Een kaart Een gebaar Een handdruk Een woord... Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, mijn lieve pa en onze lieve schoonzoon willen wij u hartelijk danken. Uw belangstelling, in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. Jacqueline Doornhein-de Gast Patrick Piet de Gast Martje de Gast-de Boed Nieuwe Tonge, maart 2006 Voor uitvaartverzorging op geheel goeree-overflakkee Administratie-adres: g Stoofweg 24 3253 MA Ouddorp Dag en nacht bereikbaar Kijk ook op internet: Meidoorn 4 Burg. Letteweg 36 3248 XE Melissant 3233 AG Oostvoorne Tel. (0187) 60 11 66 Tel. (018148 80 88 Rouw/centrum: Nieuweweg 2, Melissant Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zwa ger en oom echtgenoot van A. Spee-Maliepaard in de leeftijd van bijna 83 jaar. A. Trommel-Maliepaard J. Trommel t J. Maliepaard t M. Maliepaard-van Damnie C. Meiaard-Maliepaard t G. Meiaard Joh. Maliepaard t M. Maliepaard-Wijggand T van Noord-Maliepaard 1. van Noord t nichten en neven Rotterdam, 20 maart 2006 Westdijk 39-41 3241 GT Middeiliarnis Tel. (0187)4856 89 m van: naar: Kelderweg 45

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 2006 | | pagina 3